PDA

Pogledaj cijelu verziju : Maloljetnička pijanstva?



Stranica : [1] 2 3 4

Arbiter of Change
15-02-2008, 18:27
Još jedna moralno udarna tema od mene (takav sam kad trebam ubiti vrijeme). Dakle, što mislite o neporecivoj činjenici da se u našem društvu (na koje se sada obraćam) klinci, djeca i mladi ljudi (politička korektnost zahtjeva da drugačije kategorizam i imenujem sve ljude od 13 do 17 godina starosti) vikendima redovito opijaju u lokalnim kafićima i kavanama? Možda najinteresantije od svega tu je da velika većina pojma nema zašto to uopće i radi nego to sve smatra kao neku vrstu norme kako se trebaju ponašati da bi se pošteno zabavili.

Vaša mišljenja?
Spam free i konstruktivni postovi ako je moguće.

GrimReaper
15-02-2008, 18:37
danas se ide van da se pije i/ili napije

to po meni nema smisla,pogotovo za maloljetne osobe..kako svakog vikenda bubam napamet 100 000 maloljetnika moze bit pijano...ako se provodi zakon o zabrani prodaje alkohola maloljetnicima.

al svatko zivi svoj život i radi sta oce... osobno mi se ne sviđa al tko im može zabranit

Death By Sexy
15-02-2008, 18:40
Pa mislim da je to sad "in", da žele bit odrasli, zabranjeno je uvijek slađe(osim pelina)

reiki_
15-02-2008, 18:44
enamam pojma. meni je glupo. isto kao i njihove cigare. gledam cimera (mali 2 srednje) koji ne zapali cigaru citav tjedan , ali kad mu dođe frend , ko odjednom je ovisan o nikotinu. a i ne znaju piti . njih 4ero a samo 4 litre pive i votka. rakiju ( koju sam ja donio ) se boje probati. pathetic.

Death By Sexy
15-02-2008, 18:45
enamam pojma. meni je glupo. isto kao i njihove cigare. gledam cimera (mali 2 srednje) koji ne zapali cigaru citav tjedan , ali kad mu dođe frend , ko odjednom je ovisan o nikotinu. a i ne znaju piti . njih 4ero a samo 4 litre pive i votka. rakiju ( koju sam ja donio ) se boje probati. pathetic.

upravo si pokazao o čemu topic govori

Plexihack
15-02-2008, 18:46
Hmm...ja stvarno neznam šta vide u tome.To je i razlog zašto vikendom ne idem van.Idu u disko ili parkić,napiju se,popuše šteku cigara i onda misle da su face...jednom sam ošao,cijela ekipa se napila,više se nisi ni mogao zabaviti i ja sam se pokupio...potpuno je besmisleno po meni,ali ipak dobna granica za to sve više opada.

Sonic_Moronic
15-02-2008, 18:50
Dobru si temu otvorio, o ovome sam često razmišljao. Glupo mi je to, svi te smatraju jadnim ako se nisi opio jednom u životu.

Eto, ja sad imam 15 godina, nisam pio ni pušio niti išta slično, i ne vidim što je čudno u tome. Smatram sebe djetetom, nisam lud da činim te stvari. Ali kolegama iz razreda je to šokantno, njima sam ja neki drugi svijet...

Ionaki bi me starci ubili. Probao sam jednom pivo, nije mi se uopće svidjelo. Ok, bio sam pomalo mamuran od šampanjca, vina i čokoladnog likera... Mamurnost mi je ok, baš mi je to dobar osjećaj, ali napiti se... Ne, hvala.

Maloki
15-02-2008, 18:58
Ekipa mi je prošle godine išla van samo sa jednim ciljom - naderat se kaj jače mogu. Sada ih je to prošlo i više ne piju na silu.
Sam nisam nikad bio u toj fazi i za sad sam se napio samo jednom - za ovu Novu godinu i to sam se nadero bambusa i gemišta. Nije to bilo neko jako pijanstvo. Ono, malo sam gubio ravnotežu (dobro, malo više), radio sklekove, pokušavao sa jednim frendom vodit neku raspravu o fizici i tako te neke slične gluposti, ali mogu reč da sam uživao u piću i to što sam popio nije bilo na silu. Čak mi se još pilo, ali kad sam shvatio da ne bude baš dobro ako nastavim, prestao sam

Neven <R>
15-02-2008, 19:10
Ja sam sa svojih 15-16 godina pio i pijem još uvijek u normalnim količinama fkors. Mislim da je to čisto u redu dok god se zna mjera, a za to naučiti nekima su potrebne godine, a neki odmah nauče.

Outmind
15-02-2008, 19:15
Stvar je u jednostavnoj činjenici da mladi ljudi danas nemaju gotovo nikakvu alternativu, pogotovo ne u manjim sredinama. Stvar je i u mentalitetu koji pijančevanje smatra normalnim i (ma što god tuvili na tv-u) društveno prihvatljivim ponašanjem. Nalazimo se u zanimljivom razdoblju razvoja civilizacije - stare norme i vrijednosti koje nalažu Crkva i tradicija gube na težini dok istovremeno ne pstoji ništa dovoljno jako ni primamljivo što bi te vrijednosti nadomjestilo. A možda je samo stvar u općem pomanjkanju kulture uopće, jer i prije se pilo a piti će se i dalje. Činjenica je jedino da se onaj kojem je životni cilj brojat dane do trenutka kada će svoju egzistenciju utopiti u opojnim parama zaborava ne može smatrati zdravom zrelom i odgovornom osobom.

streetrace777
15-02-2008, 19:15
Kaj ja znam, starci mi dozvole a popijem ono pivo, votku i tak, ali da se napije, Nope. Znam jednog lika koji forsa to radi frendova. Tapija :)

Death By Sexy
15-02-2008, 19:19
Stvar je u jednostavnoj činjenici da mladi ljudi danas nemaju gotovo nikakvu alternativu

waaaa?

Arbiter of Change
15-02-2008, 19:21
Ja sam prije pio (zvučim kao da sam iz AA kluba), premda ništa u rangu da bih završim na ispumpavanju, ali sada me to jednostavno više ne zanima. Zašto? Ne znam ni sam, ali može biti sve od činjenice da sam odrastao, pa me to više ne zanima, da sam većinom promjenio društvo s kojim se družim ili da sam jednostavno našao druge interese. Sada kad popijem to je čisto pivica ili likeri sa frendovima i obitelji, uglavnom za posebne dane i samo da uživam u okusu pića.

MTF*
15-02-2008, 19:25
ne privlaci mene to i osobno me zivcira ekipa koja se opija...
ide mi na kur4c, nemogu normalno s nikim izac jer svi ocu u neki birc napit se, sve drugo im je glupo...
svaka generacija je sve gluplja i gluplja, i neodgojenija, bahatija, ruznija, balavija, bla bla...svaka novija generacija je opcenito sve losija, kao da se covjek degradira...zalosno...

flander
15-02-2008, 19:27
nikada se napio, nit ne namjeravam, ne vidim tu zabave, ko voli nek izvoli, ali kad izgubi život radi alkohola ne žailm ga, zašto bi, sam si je kriv, ok mi je sa ekipom proć na rundu dvije, ali opijanje do 6 7 ujutro da bi bio kul ne fala

Empe Tri
15-02-2008, 19:27
bezveze...apsolutno bezveze...baš je kul napiti se ko glupan...idioti...hf or nhf I don't give a fuck...

ja pijem od 8 razredo osnovne..... mogu vam reci da je to losa navika.....

al ima i dobrih stvari u tome ko npr. veceras se otvara kafic ulicu ispod mene i gazda tj. susjed me pozvao da dojdem i rekao je da je za mene i drustvo besplatna medica :D

btw. DJECO odjeb*te od alkohola losa navika..... ja se tresem ako ne popijem barem pivu, dvije na dan, zato dobite od alkohola osim ako vam je rodjenda, nova godina bozic neki praznik ili ako slavite novi kraj tjedna onda mozete pit inace nemojte ozbljno vam govorim ja se nemogu odrec zato vama govorim nemojte pit.... nego se zaroljajte svake veceri ko guzice da nemozete stat na noge i da vas u bolnicu salju....


ehhh.... sad odo ja da proslavim kraj novog tjedna cujemo se sutra ako prezivim ;) :friends:

SkunK
15-02-2008, 19:41
Ne pijem toliko, samo nekad i ne prevrsim mjeru...ali opet to zavisi od situacije do situacije.
Ne volim bas pit, ne privlaci me toliko iako ima toliko mulčina koje to rade samo da bi se pokazali u drustvu i da bi ih drustvo prihvatilo.
Treba biti svoj a ne se opravdavat kroz opijanje.

Isto tako danas ako ne pijes 80% drustva ce te odbacit jer nisi "Njihov" kako oni to misle, primitivne budale.

HalF-DeaD
15-02-2008, 19:45
I meni je to glupo. Mnogo ljudi ide van samo da se napije i onda na kraju zaspi u kafiću ili završi na ispumpavanju. Ja osobno popijem tu i tamo pivu, dvije, nekada i tri, ali da se napijem - ne. Nije mi ništa zabavno u napijanju nego popijem tek toliko da se opustim. Žao mi je ljudi koji zbog ekipe idu piti samo da se uklope, protiv svoje volje.

Ali osobno mene ne smeta to toliko, tko hoće nek pije. Više me smeta kad vidim koliko se mladih cura (osnovna škola) počelo fufat i nosit minjake i slične stvari. Ali to je već offtopic...


svaka generacija je sve gluplja i gluplja, i neodgojenija, bahatija, ruznija, balavija, bla bla...svaka novija generacija je opcenito sve losija, kao da se covjek degradira...zalosno...
Slažem se u potpunosti.
To je zato jer roditelji više nesmiju ili neće ili nemaju vremena postupat sa djecom kako bi trebalo: da mene nisu tukli kad sam nešto loše napravio kad sam bio mlađi, ne bi ispao ovakav kakav jesam. Sada mi mogu reći: ja ću ti dati savjet a ti odluči hoćeš li ga poslušati. I neće nikad ništa loše iz toga ispasti. Btw imam 16 godina.

MTF*
15-02-2008, 20:41
pa je, pa cek malo...
meni klinac iz prve osnovne psuje mater i govori o orgijama...
ej, cekaj malo, ja do 4. osnovne nisam znao kaj je sex lol, a on vec prica o prstenjacenju i tim stvarima...
to sad nema veze s alkoholom, malo offtopic, jbg, sry...
btw. ja ni gazirano ne pijem, kamoli alkohol...dobro je, prvenstveno za zdravlje...

Snake
15-02-2008, 20:41
joj baš pišem djelo na tu temu, a mogao bi ovdje postati malo veće obrazloženje. no da sad ne filozofiram, reći ću da ja nisam jedan od tih (osjećam se sad staro dosta kad izađem van a pokraj mene djeca od 14 godina), ne idem van da se napijem i da mi uz alkohol bude ljepši provod. samo smatram da većina mladih nemaju kamo pobjeć od svijeta, (pogledajte samo neke vijesti jedan dan samo smrt rat pljačka i sl.), ne mogu gledat životu u oči, životu u kojem se treba dobrano potrudit da bi se nekud stiglo. umorni su od škole i države, jer svi znamo da u Hrvatskoj sve ne funkcionira kako nam u medijima govore. Negdje moraju pobjeć, negdje se moraju opustiti jer nakon vikenda vraćaju se u isti svijet iz kojeg su i došli. ja se eto radije skrivam u igranju igara i pisanju. zato mi je vikend malo dosadniji nego da sam vani polusvjestan glazbe koja svira i onoga s kim sam. znam da je glup post, ali žurim se pa ovo pišem nabrzinu

medusa
15-02-2008, 20:47
... svi neki teški konzervativci na forumu...
inače ne pijem. nek pije ko hoće, ali likovi od 13-14 godina koji završe na ispumpavanju i onda kasnije misle da su face mi idu na kurac.

inače, ja krivim okolinu koja to smatra društveno prihvatljivim ponašanjem, ali i nedostatke obreda zrelosti. klinci imaju potrebu dokazivati se pa se opijaju jer si na taj način dokazuju da su muškarčine, cool itd. treba ih sve baciti polugole u šumu prepunu krvoločnih zvijeri, samo s nožem, i reći im "ili mi donesi glavu vuka, ili se nemoj vratiti". ako polože onda su face (i živi), ako ne... :D . tako ne bi imali potrebu dokazivati se

Samael
15-02-2008, 20:53
Ovih dana mladež misli da je cilj izlaska vani opiti se i napraviti glupost. Čudim se naslovima u novinama koji govore kako je Novogodišnju noć deset maloljetnika završilo na ispumpavanju želudca...

Koji je vama qurac?

Gledam ih skoro svake subote, idiote prvaše srednje škole koji dođu na Rivu, tamo donesu milijune galona jeftinog vina i pive, te počinju raditi sranja jer misle da će ispasti kewl sa svim tim...ali ih redovito posjeti policija.

Meni se gadi svo to ispijanje alkohola na silu, samo da bi se dotična osoba opila i uklopila u društvo.


U pivi treba uživati...polagano ispijati gutljaj za gutljajem dok kraj tebe sjedi osoba koja ti se sviđa. I onda kad se opiješ, i kad si u stanju govoriti stvari koje nikad nebi rekao dok si trijezan, pitati tu osobu za izlazak drugu noć ili nešto slično.

A kad se ti napiješ na silu i pomiješaš hektolitre votke, pive, ruma i drugih sranja pa ideš pitati neku osobu za izlazak, a umjesto pitanja izrigaš joj sav sadržaj želudca u dekolte, to onda ne štima.

Ja kad odem vani uzmem pivu, ali sve ovisi o večeri i društvu koje je oko mene. Ako je društvo dobro, tj. većinom moji prijatelji, pjevat' ćemo i popiti koju bocu više, no ako oko mene stoji samo jedna osoba koju poznam, popiti ću pivu i stati na jednoj boci. Nikad se neću pokušati opiti jer su svi oko mene pijani.

Opet, postoje igre kao Boca sudbine, osim što u ovom slučaju ne pitaš nekoga neugodno pitanje, nego eksaš bocu koliko možeš. E tu sam bio majstor zanata. U deset noći što sam izašao vani, devet sam se opio.
Ali sam se opio majstorski, a ne na silu kao wannabe cooleri, tj. današnja mladež.

:yuck:

I pritom sam se zabavio. Izvrtili smo milijune priča, događaja, neugodnih stvari, dobijali pljuske od djevojaka (oni teži slučajevi od muških za koje su pogrešno mislili da su ženske)...

A ovi idioti koji se opiju, pa onda bacaju u more, plaze po travi i vrijeđaju prolaznike su teže izgubljeni slučaji kojima nema spasa...

Eto, moje mišljenje...

Tegla Ajvara
15-02-2008, 21:00
na mom rodjendanu prije par dana je prijatelj zavrsio na ispumpavanju a ovog drugog koji ima 115 kg sam 5 km po blatu i svemu vuko kuci.
bas divan rodjendan

Samael
15-02-2008, 21:08
na mom rodjendanu prije par dana je prijatelj zavrsio na ispumpavanju a ovog drugog koji ima 115 kg sam 5 km po blatu i svemu vuko kuci.
bas divan rodjendan

ja sam vukao jednog od 90 kg po ljetu u 2 ipo navečer...ja pijan, on pijan...policija dolazi, a ja njega i sebe bacam u grmlje...nezaboravna večer

:pray:

Mafioz0r
15-02-2008, 21:19
Idu mi na živce ljudi koji nešto rade kako bi se dokazali u društvu. Ako se njihovo društvo opija, moraju i oni. Ako njihovo društvo puši, moraju i oni jer se tako osjećaju odrasliji/stariji.

Ja imam 16 godina (2. razred gimnazije), ne pijem, ne pušim i ne izlazim često (osim s frendovima u igraonu/kino). A ispijanje alkohola na silu, kako bi se netko dokazao i uklopio u društvo, je jednostavno glupo i nezrelo. Upravo to prisiljavanje samog sebe da radiš nešto na šta još nisi spreman dokazuje da si nezreo.

Uostalom slažem se s Outmindom, TAGANom, FireSpiritom, Hellboyem i ostalima. Nemam više ništa za dodati jer su oni uglavnom sve rekli.

Tegla Ajvara
15-02-2008, 21:40
Idu mi na živce ljudi koji nešto rade kako bi se dokazali u društvu. Ako se njihovo društvo opija, moraju i oni. Ako njihovo društvo puši, moraju i oni jer se tako osjećaju odrasliji/stariji.

Ja imam 16 godina (2. razred gimnazije), ne pijem, ne pušim i ne izlazim često (osim s frendovima u igraonu/kino). A ispijanje alkohola na silu, kako bi se netko dokazao i uklopio u društvo, je jednostavno glupo i nezrelo. Upravo to prisiljavanje samog sebe da radiš nešto na šta još nisi spreman dokazuje da si nezreo.

Uostalom slažem se s Outmindom, TAGANom, FireSpiritom, Hellboyem i ostalima. Nemam više ništa za dodati jer su oni uglavnom sve rekli.
ja jedino nepusim al volim popit tek tolko da se malo opustim. nepijem vise da se ubijem jer sam 2put izgorio sutradan, glava ko sovjetski savez, slika titra koda je na 10hz, riganje i mucnina..... nedo bog da se ponovi.

Utoplytanian
15-02-2008, 21:54
ja kad idem van ne pijem da se napijem. jednostavno se bolje osjecas,lagodnije i opustenije u drustvu,nikad ne popijem toliko da ne znam ni gdje sam ni tko sam.
sve bude lakse. a uostalom niti se ne izlazi redovito,nema para

Regnikolarna Deputacija
15-02-2008, 22:25
Meni to isto tako pila živce...
Jebemu, ja sam 1. razred i ovo mi nije normalno. Jedna mala dolazi u čizmetinama s petom od 10 cm u školu. Idem s jednom malom kupit cipele i ona ode probat isto tako neke, bez ikakvih problema prošeta u njima i kupi ih. Ovi svako malo rade neke tulume i tamo se opijaju. Još nam dođe ovaj iz etike i počne nam: kad vi idete vani, da li pijete zbog drugih ili zbog sebe i ako vas netko nagovara da pijete što vi napravite...
Zašto svi očekuju da netko od 15 godina ide svaku subotu vani, tulumari, zajebava se, opija se i to. Ja isto odem van ali rijetko. Ne volim, previše glupih poznatih ljudi (a ja mrzim susretati glupe poznate ljude).
Ajme kako mi se bilo zgadilo na sestrin rođendan odemo mi u jedan klub i tamo sve sama hrpetina neke ljigave dječurlije. Moja sestra i par njenih prijatelja bili najstariji tamo (a oni imaju 20 godina). I ja sam bila tamo ali jebote oni tako biće svake subote.

I još nešto što mi je isto bilo grozno. Prošle godine (u 8.r.) jedna mala došla pijana na prvi sat (a škola bila popodne, i to još bio utorak).

To nije normalno! :shock:

Kron
15-02-2008, 22:27
kad svi idu piti odem i ja, to je prosiječno svaka 2 tjedna, kupim 3-4 pive i meni je to taman dovoljno, 3 da se opustim i 4 da se ne otrijeznim.

Utoplytanian
15-02-2008, 23:42
Meni to isto tako pila živce...
Jebemu, ja sam 1. razred i ovo mi nije normalno. Jedna mala dolazi u čizmetinama s petom od 10 cm u školu. Idem s jednom malom kupit cipele i ona ode probat isto tako neke, bez ikakvih problema prošeta u njima i kupi ih. Ovi svako malo rade neke tulume i tamo se opijaju. Još nam dođe ovaj iz etike i počne nam: kad vi idete vani, da li pijete zbog drugih ili zbog sebe i ako vas netko nagovara da pijete što vi napravite...
Zašto svi očekuju da netko od 15 godina ide svaku subotu vani, tulumari, zajebava se, opija se i to. Ja isto odem van ali rijetko. Ne volim, previše glupih poznatih ljudi (a ja mrzim susretati glupe poznate ljude).
Ajme kako mi se bilo zgadilo na sestrin rođendan odemo mi u jedan klub i tamo sve sama hrpetina neke ljigave dječurlije. Moja sestra i par njenih prijatelja bili najstariji tamo (a oni imaju 20 godina). I ja sam bila tamo ali jebote oni tako biće svake subote.

I još nešto što mi je isto bilo grozno. Prošle godine (u 8.r.) jedna mala došla pijana na prvi sat (a škola bila popodne, i to još bio utorak).

To nije normalno! :shock:

i sto tu tebi tocno smeta? ne izlazis van jer susreces glupe ljude? pa za to nisu krivi izlasci nego drustvo u kojem se nalazis, pa nema ti grad 40 stanovnika da stalno gledas iste ljude

Maloki
15-02-2008, 23:47
Mojoj ekipi je do ljeta 2007. glavni cilj bio što više se napit, a od tog ljeta im je što bolje se zabavit, bilo uz alkohol ili bez njega. Očito imam dobru ekipu, a vama svima saka ^^

Human m0nst3r
15-02-2008, 23:53
Ja pijem da zaboravim :P . Ne iskreno kroner sam i pijem svaki dan. Over&out.

Azura
15-02-2008, 23:54
tko god trebaSalkohol da se zabavi je jednostano glup

Human m0nst3r
15-02-2008, 23:55
tko god trebaSalkohol da se zabavi je jednostano glup
E pa u tome ima razlike. Ja ne pijem pivu radi pijanstva nego jer volim pivu.

Ogg The Dogg
16-02-2008, 00:00
neki piju od sreće,neki piju od tuge a ja pijem od jutra :-P
ajd sad OT.
pijem ,da i napijem se tu i tamo, da. i razbijem se ko tele tu i tamo, da. als sad da sam baš pijan ko testera svaki vikend,ne. iako imam par frendova koji su obavezno pijani i patek i subotu navečer.
i da, imam neke rituale s frendovima da kad npr odemo na more napijemo se od đus vodke al ono ko krmače. i da, ne treba mi alkohol da se zabavim,ali u svakom slučaju popavi raspoloženje. uglavnom pijem pivo al tu i tamo cementiram(pivo + žesta)

Azura
16-02-2008, 00:01
@ Fabia vRS
e to već može.
idu mi na jetra ljudi koji misle da su kul ako puše li piju. :yuck:
ne kužim po kojoj teoriji bi to bio dokaz zrelosti

Maloki
16-02-2008, 00:04
E pa u tome ima razlike. Ja ne pijem pivu radi pijanstva nego jer volim pivu.

Ja sam kad me pukne i to mi je dobra do pola, nakon toga mi je sve lošija i lošija...

Ogg The Dogg
16-02-2008, 00:10
E pa u tome ima razlike. Ja ne pijem pivu radi pijanstva nego jer volim pivu.

Ja sam kad me pukne i to mi je dobra do pola, nakon toga mi je sve lošija i lošija...
pij male pivkane(sportske) :)

Burek_fr0m_SPACE
16-02-2008, 00:10
Hm... pronalazim se u ovoj temi. Istina, nisam maloljetnik, ali kao takav sam počeo svoje alkoholičarske dane. Ne znam ni ja koji su razlozi, ali znam da sam ispijao sve što se pred mene stavilo. Svako malo smo naveče po 10 rundi točenog piva exirali u obližnjem irskom pubu. Sa frendom sam raspolovljavao flaše tequille, stocka, vina, whiskeya... sve živo. Jednom sam se, prije nekih godinu i po', sam zaletio na flašu vodke. Stigao sam negdje do 2/3. Od tada je nisam ni pomirisao. Hebiga, kao što je to rečeno već par puta ovdje - nema poente. A tu su i sva silna sranja koja mogu proizaći... spopadanje ljudi oko sebe (i muško i žensko), upadanje u kojekakve svađe i dubokoumne rasprave kojima nije ni mjesto ni vrijeme i sl. Vrhunac mi je bio kada sam proveo cijelu noć s curom kojoj se sutradan ni lica nisam sjećao... tada sam bio poprilično debakliran. Srećom, bila je vgg i kad sam se otrijeznio. Zadnji petak su me opet vodili kući s rođendana (prazan stomak + lijekovi + vrlo previše tequille), pa sam od tada krenuo u apstinencijski pohod. Vidjećemo koliko ću izdržati. Uglavnom, djeco, nemojte pit' =)

@Sonic, ne znaš ti šta je mamurluk, čim ti se sviđa...

njub
16-02-2008, 00:13
bezveze...apsolutno bezveze...baš je kul napiti se ko glupan...idioti...hf or nhf I don't give a fuck...

ja pijem od 8 razredo osnovne..... mogu vam reci da je to losa navika.....

al ima i dobrih stvari u tome ko npr. veceras se otvara kafic ulicu ispod mene i gazda tj. susjed me pozvao da dojdem i rekao je da je za mene i drustvo besplatna medica :D

btw. DJECO odjeb*te od alkohola losa navika..... ja se tresem ako ne popijem barem pivu, dvije na dan, zato dobite od alkohola osim ako vam je rodjenda, nova godina bozic neki praznik ili ako slavite novi kraj tjedna onda mozete pitSinace nemojte ozbljno vam govorim ja se nemogu odrec zato vama govorim nemojte pit.... nego se zaroljajte svake veceri ko guzice da nemozete stat na noge i da vas u bolnicu salju....


ehhh.... sad odo ja da proslavim kraj novog tjedna cujemo se sutra ako prezivim ;) :friends:u ovoj rečenici sam pronašao sebe....pijem samo na te dane,ali u srednjim količinama...iako mi je 14....

Avalon
16-02-2008, 00:15
hah, e sjećam se kao 15 godišnjak šta mi je bio cilj...ugl sam znao pričati svima neke glupe lame fore tipa Jebe mi se, samo se jednom živi,
naravno da se živi jednom, tada smo se derali skoro svaki dan, sjećam se kad sam u srednjo skoli htio glumiti klipana, pa nije bilo tjedna kada ja nisam imao nesto alkoholno u skolskoj torbi, bila brlja, pivo, bambus ili slicno. Sto sam stariji kazem i sam sebi da to nevalja, a jebiga i dalje se cuga, al to vise nije tak da se napije ko svinja. Jebes vikend u kojem ces samo bljuvati i bit ce ti muka. Kad idem piti, neidem sa ciljem da se ubijem ko stoka, vec da se malo popije, da se prica, zabavlja i uziva sa dobrim drustvom
peace

InfernoCRO
16-02-2008, 00:18
danas sam prvi put popio pivicu ;) nakon onong loma na novu godinu cetri dana za redom xD

Avalon
16-02-2008, 00:25
danas sam prvi put popio pivicu ;) nakon onong loma na novu godinu cetri dana za redom xD
mah, moj ti je prijatelj prije nekih 3,4 godine, bio pio 96 dana za redom i to svaki jebeni dan po rakiji, mislim da nemoram ni pricati vise...ugl. isao je na ljecenja sa 16 godina, a jebiga

Jopax
16-02-2008, 00:36
Evo meni je to većinom debilno , mislim i frendovi su mi takvi da kad odemo u grad petkom popijemo pivu dvije da se malo opustimo i slično, jedan frend njemu je naprimjer nekak zabavno sa društvom napit, nije sad debil dobar je tip al se svako nekoliko napije skroz ko majka, sad mu je cilj da mene napije i da me uslika pa da me zajebaje radi toga :rotfl:

RIPtheREAPER
16-02-2008, 01:10
ja sam se jednom napio, ito pred upise u srednju

sad sam si rekao da vise nikad to necu napravit jer je osjecaj stvarno sjeban :D

Empe Tri
16-02-2008, 01:14
slusajte ljudi nmoj te se ljutit al mozete vi ovdje srat koliko god ocete... ima i pametnih recenica ali zapamtite jednu moju zivite svoj zivot i uzivajte u njemu sto vise mozete jer kajat ce te se kasnije i bit ce vam zao sto neke stvari niste ranije napravili i koje i dan danas ne zelite napravit jer mislit da ste pre stari za takva sranja ili da cete ispast kreteni pred drustvom.... meni je zao sto nisam neke stvari ranije napravio al sad ih pokusavam nadoknadit ali nije to, to sto je trebalo bit ko prije.....
a i ono sto kazete da klinac iz osnovne sere i govori neke stvari sto ne bi smjeo ili trebao govorit to je sve stvar odgoja..... trebate skuzit da ljudi shvacaju neke stvari s godinama nemozete vi u osnvnoj skoli rec sto je dobro a sto nije. Djeci je jos do igranja i zajebancije boli njih ona stvar za ostale jer se drugi brinu za njih i oni ne shvacaju kao vi neke stvari ozbiljno, al ce shvatit jednog dana tj. u odredjenoj gdini zivota ni ja sam nisam shvacao nista ozbiljno, a ni sad ne uzimam nista ozbiljno osim posla gdje radim to mi je na 1. mjestu al za sve ostao me boli k***c jer znam da cu se za neke stvari kajat ako ih ne budem napravio..... al lakse se preboli nesto sto ste napravili krivo !!! Nego neka dobra stvar sto niste napravili ranije, a sad nemozete.... zapamtite ovu zadnju recenicu i promjenit cete misljene o nekim stvarima kao i ja sto sam napravio prije par godina...

znam da pola vas nece procitat ovo al nemojte izvlacit recenice za komentar, nego komentirajte sve ovo sto sam rekao ;)
huuh... nasra ja ovdje i to dobro :P al ima pametnih :D

d0mba
16-02-2008, 01:20
evo pola 2 ujutro a ja mrtav trijezan..prije sam isto tako izlazio van i pio ali sad već 2 godine nisam bio pijan i uopće mi nefali..imam curu 1 i pol godinu u vezi...sjednemo a auto odemo negdje...malo se zezamo i meni savršeno!

previše ljudi piju ovih dana

prcko
16-02-2008, 01:22
Ubijanje subotom!!!!!pogotovo sutra 3 bratica na okupu ajme bit ce ronjenja po podu :pray:a kad odemo van negdje uff sutra bu zakon!!!

Ogg The Dogg
16-02-2008, 01:31
ajd zaroni koji puta i za mene :)

Lord Jambrek
16-02-2008, 01:43
Ubijanje? Pa baš i ne. Ja ne pijem pivu samo subotom i petkom nego gotovo svaki dan, zašto? pa zato jer volim pivo, kao i pelinkovac.

I da, imam 17

la50
16-02-2008, 10:45
danas se ide van da se pije i/ili napije

to po meni nema smisla,pogotovo za maloljetne osobe..kako svakog vikenda bubam napamet 100 000 maloljetnika moze bit pijano...ako se provodi zakon o zabrani prodaje alkohola maloljetnicima.

al svatko zivi svoj život i radi sta oce... osobno mi se ne sviđa al tko im može zabranit

istina ni meni se to ne sviđa al svatko je gospodar svog života,eto ja imam 16g i ne namjeravam se napit nit sam se u životu napio

nick praskaton
16-02-2008, 11:13
sad cu 18, pijan sam svake subote i pusim kutiju marlbora na dan...

Munjeni
16-02-2008, 13:07
Pijem svakog petka/subote od 2raz srednje, ali ne da se ubijem da neznam sto sam radio nego bas da se zabavim s drustvom... Cijela ekipa pije, pricaju se price, zajebancija i kad vidimo da je neko dobrano pretjero s picem jednostavno mu vise nedamo da pije... Mislim da se mozemo smatrati " Kronerim " jer vecina od nas moze popiti dosta, a jos stati na nogama. Naravno svako nekoliko se dogodi da se neko unisti ali opet ostanemo s njim otrijeznimo ga itd... jebiga ono ali svaki put se super provedemo s alkoholom ili bez njega.

A sto se tice prijasnjih komentara na ovaj topic, slazem se s ekipom sto se tice osnovnoskolaca i eto prvasa (srednja), nema nista gore nego dolazis u klub neki a okolo oni stoje rigaju neznaju sto ce od sebe mislim ono katastrofa, dobro muske jos mogu shvatiti zasto se opijaju da bi ispali face ali kad vidim neku curu ono razvaljenu oko nje izrigano ona cijela prljava fuuuuuuj milsim ono koji kurac... :boohoo:
Ali u drugu ruku, vi ste svi zaspamali jebeni topic s tim kako je alkohol los i kako se vi nikad nebi opijali. Dobro shvacam da ovdje ima onih koji svakodnevno visite po kompu, igrate igrice, gledate pornografiju i niste vidjeli sunce vec par dana, ako ste jedan od takvih smatram da nebi trebali previse gluposti pricati o necemu o cemu nemate pojma. Ja osobno nisam bas izlazio do drugog srednje i takoder sam igro igrice (igram i sad) ali nikad nisam prico protiv neceg sto nisam iskusio. Da izadete tu i tamo milsim da bi se i vi mogli zabaviti uz koju pivicu s ekipom i malo se opustit.

cropir
16-02-2008, 13:12
ja imam 14 i pol, 22.5. 15, i danas se mislim 1. put napit u gradu. :D

bas kul sta si otvorio temu, inace, ja nemam nis protiv toga da netko pije, al me zivcira kad netko popije ono pol čaše pive i ide barit sve sta ima puls. :?

unknown
16-02-2008, 13:17
ja imam 14 i pol, 22.5. 15, i danas se mislim 1. put napit u gradu. :D

bas kul sta si otvorio temu, inace, ja nemam nis protiv toga da netko pije, al me zivcira kad netko popije ono pol čaše pive i ide barit sve sta ima puls. :?

yey, super za tebe... još jedan kronični alkoholičar

la50
16-02-2008, 13:21
ja imam 14 i pol, 22.5. 15, i danas se mislim 1. put napit u gradu. :D

bas kul sta si otvorio temu, inace, ja nemam nis protiv toga da netko pije, al me zivcira kad netko popije ono pol čaše pive i ide barit sve sta ima puls. :?

yey, super za tebe... još jedan kronični alkoholičar

hehe,neznam dal da se smijem il plačem,kakvim tempom ovo ide za par godina svaki 14-godišnjak će bit pijandura

nick praskaton
16-02-2008, 13:22
ja imam 14 i pol, 22.5. 15, i danas se mislim 1. put napit u gradu. :D


onda nam dođi sutra ispričat dozivljaje...ako se budes ičega sjecao :rotfl:,
iako je po meni jos rano pocet pijančit sa 14 god. pričekaj barem 15.

Utoplytanian
16-02-2008, 13:34
zasto bi bio kronican alkoholicar zato jer popije nesto subotom?
dajte odite van sa drustvom, popij nesto za raspolozenje taman toliko da znas tko si pa mi kazi ako ces postat ovisan nakon mjesec dana izlazenja

Marcellius09
16-02-2008, 13:36
ja u 15 na posa u 00-00 u grad do 4-5 i spavat pa ponovo na posa, ali dobro je sta ja smijem na poslu popit koliko hocu :)

Lord Jambrek
16-02-2008, 13:40
Prvi put sam se nacugal pošteno s 13 ili 14 godina, ne sjećam se baš najbolje.

Te kronični alkoholičar spike su glupost, šta sad, meni ćete reć da sam kroner jer popijem pivu skoro svaki dan? Mislim da neki od vas nemaju pojma šta je kronični alkoholičar odnosno nisu vidli dotičnog i nemaju pojma što znači kad je nešto kronično.

unknown
16-02-2008, 13:57
Prvi put sam se nacugal pošteno s 13 ili 14 godina, ne sjećam se baš najbolje.

Te kronični alkoholičar spike su glupost, šta sad, meni ćete reć da sam kroner jer popijem pivu skoro svaki dan? Mislim da neki od vas nemaju pojma šta je kronični alkoholičar odnosno nisu vidli dotičnog i nemaju pojma što znači kad je nešto kronično.

vidio sam ja takvih likova u životu, par ih i znam

Peyo
16-02-2008, 14:04
Svi smo se mi opijali u tim godinama uključujući i mene :) i nakon nekoliko god. me pustilo to. Sada imam skoro 21. god. i pijem polako i pametno. :)

Utoplytanian
16-02-2008, 14:13
Prvi put sam se nacugal pošteno s 13 ili 14 godina, ne sjećam se baš najbolje.

Te kronični alkoholičar spike su glupost, šta sad, meni ćete reć da sam kroner jer popijem pivu skoro svaki dan? Mislim da neki od vas nemaju pojma šta je kronični alkoholičar odnosno nisu vidli dotičnog i nemaju pojma što znači kad je nešto kronično.

tocno to! ako netko ponekad popije ne mora znacit nista, to sve ovisi o tome koliko je odlucan covjek,a Kronicni Alkoholicar postanes ako si svaki dan pijan 10 godina za redom :yuck: *ekseđerajting* pokusaj se napit pa ces vidit koliko ce te bit volja za pit sljedecih nekoliko dana :kill:

Madox
16-02-2008, 15:45
Eo da se ja kao potencijalni alkos javim :D
Inace sad imam 19 godina i prva godina faxa sam...
Poceo sam izlazit u prvom srednje...svaki drugi vikend ovako...do nekih 23h :P...nas 2-3 smo uzeli jednu vodku i to sredili i sve nas je lijepo uhvatilo...(kako su to bila lijepa vremena,za 20kna sam se mogao lijepo nazujit)...Kasnije sam poceo izlazit redovno svaki vikend al isto tak maximalno do pola 1...Pili smo gotovo svaki vikend stvari koje VOLIMO piti...pivo onda nisam ni pio recimo jel mi se nije svidalo...
U trecem razredu sam poceo izlazit onak duze...oni izlasci do 3-4 u noci...
Svi jos uvijek pijemo u drustvu...Za neke feste se bas lijepo unistimo :D
Al obavezno svaki vikend popijemo barem 2-3 litre piva svaki.Taman da te lijepo uhvati :)

Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge :P

Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...

Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju ;)

Peyo
16-02-2008, 16:01
Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju ;)

Da... nema ništa lošeg, ali ne treba ni pretjerivat sa ničim u životu, a pogotovo kada se radi o alkoholu :)

Avalon
16-02-2008, 17:08
ko što rekoh
Ici piti je ok, samo dok se pije u granicama, kad se ide piti ide se radi zabave i netreba ti cilj biti napiti se ko stoka....zasto?

Pa nezelis valjda 2,3 sata provesti rigajuci i sl?

Nodakim
16-02-2008, 17:16
katolici,piff....

Madox
16-02-2008, 17:35
katolici,piff....

lol :rotfl:

vidi nemoras se ti napit toliko da rigas ko konj...mi se redovno napijemo ko kretencine al taman toliko da ne povracamo...Drzi te i sutra ujutro nekad al ne povracas :)

Avalon
16-02-2008, 17:48
katolici,piff....

lol :rotfl:

vidi nemoras se ti napit toliko da rigas ko konj...mi se redovno napijemo ko kretencine al taman toliko da ne povracamo...Drzi te i sutra ujutro nekad al ne povracas :)

gle, nisam mislio na taj način, vec se odnosilo...di mi je tu veselje subotnjeg izlaska kad 90% ovih mladih koji idu cugat sada ko pravi provedu ili u bolnici na ispumpavanju ili po parkovima ostavljaju tragove svog ručka....malo malo samo to i gledam

Sterpo
16-02-2008, 18:17
ne pijem često, ako da imam granice
tj. da budem taman :)

NoNCoNFoRMiST
16-02-2008, 18:39
/w DotaKeys: off
volim pit u drustvu i nisam nimalo ovisan

Empe Tri
16-02-2008, 19:26
pola vino pola voda sve se ljulja osim poda :friends:

nego iskreno za ono jucer nisam bio pri sebi dok sam pisao a na?+*o sam toga pun ku^$c..... i idemo ponovit tu vecer od jucer :D

odem ja pit :P

Fenrir
16-02-2008, 19:37
katolici,piff....
Ima li katoličanstvo ikakve, ali ikakve veze sa bilo kojim postom u ovoj temi?

Maloki
16-02-2008, 19:54
Stevo, čilaj, nebu ugodno nikome ak pukneš :(

Kron
16-02-2008, 20:02
eto, ledeno je, idem se sa frendovima malo ugrijat tj zalokat, rođendani ftw

Fenrir
16-02-2008, 20:09
Hm, da, odlučio sam se posvetit istraživanju za dobrobit ovog topika. Zato se sad idem oblit, i piti ću do 2, kada slijedi dvosatno triježnjenje i vraćanje doma. Sutra postam dojmove.

Munjeni
16-02-2008, 21:49
Takoder pridruzit cu se istrazivanju, pijem do nekih 4:00 ili 5:00 jer tek sad idem van tj za po ure, ali eto sutra popdne dojmove postam...

pimp
16-02-2008, 22:29
http://rapidshare.com/files/73802359/JaS... s.3gp.html

evo primjer jednog maloljetnika koji je sam pocugao 0.75 jack danielsa , sve je eksao u kolicinama od 1 deci , završio je u alkoholnoj komi i probljuvao cijelu nedelju i ponedeljak ,


takav sam bio prije par mjeseci , to me opametilo i sada vise ne pijem da se napijem nego pijem SAMO pivuSiz užitka , svaki dan poslije/prije skole i subotom i petkom u gradu popijem jednu/dvije , ako je drustvo popijem malo vise samo da bi bio veseo....

gadim se sam sebi sto sam bio toliki debil i gade mi se svi ostali 15,16,17 godišnjaci koji se opijaju bez razloga...

uglavnom povod ovom mom opijanju je bilo furanje na slasha iz G'n'R

Nodakim
16-02-2008, 22:57
mene sramoti što je postojala takva osoba

Lord Jambrek
16-02-2008, 22:59
evo primjer jednog maloljetnika koji je sam pocugao 0.75 jack danielsa , sve je eksao u kolicinama od 1 deci , završio je u alkoholnoj komi i probljuvao cijelu nedelju i ponedeljak ,



hmm...odličan post.

ak, takvih slučajeva ima po svuda, to su inače forserske fore sa "poglej koliko mogu popit". Nda, pa poglej kaj ti se dogodi. Ne govorim ovdje o tebi nego općenito. Najbitnije da znaš svoje granice, da bi znao svoje granice moraš se ubit jelda :D no onda barem znaš koliko ti je trebalo da te zmanta i slično.

Kron
17-02-2008, 01:23
evo upravo sam dosa doma, malo smo se sashili, i najeo se toplih sendviča i gg, sad cu zaspat ko klada.

nick praskaton
17-02-2008, 09:46
http://rapidshare.com/files/73802359/Ja ... s.3gp.html

evo primjer jednog maloljetnika koji je sam pocugao 0.75 jack danielsa , sve je eksao u kolicinama od 1 deci , završio je u alkoholnoj komi i probljuvao cijelu nedelju i ponedeljak ,


takav sam bio prije par mjeseci , to me opametilo i sada vise ne pijem da se napijem nego pijem SAMO pivuSiz užitka , svaki dan poslije/prije skole i subotom i petkom u gradu popijem jednu/dvije , ako je drustvo popijem malo vise samo da bi bio veseo....

gadim se sam sebi sto sam bio toliki debil i gade mi se svi ostali 15,16,17 godišnjaci koji se opijaju bez razloga...

uglavnom povod ovom mom opijanju je bilo furanje na slasha iz G'n'R



moze li neko ponovo uploadat, izbrisano je...

Human m0nst3r
17-02-2008, 09:53
Jel to onaj lik kaj popije 0.75 vodke na ex. Ako je mislim da imam link za jubito negdje.

17-02-2008, 09:59
Jel to onaj lik kaj popije 0.75 vodke na ex. Ako je mislim da imam link za jubito negdje.

ufl3XWtyrC0


@pimp:daj se nauči staviti link. :wink:

Nodakim
17-02-2008, 12:02
katolici,piff....
Ima li katoličanstvo ikakve, ali ikakve veze sa bilo kojim postom u ovoj temi?


da
quote madoxa(valjdaa)=Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge

Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...

Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju):

Fenrir
17-02-2008, 14:23
da
quote madoxa(valjdaa)=Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge
Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...
Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju):
Ček, jel su tu krivi katolici ili njegova nesposobnost zabave bez cuge?
Imaš pravo, djeca su užasna. Uvijek smo bili. I kad ću imat 30 godina, i dalje će bit užasna. No, uz činjenicu da su užasna, djeca su još nešto. Pametnija od tebe, prijatno. Ja sam sa 4 deci štoka u sebi i dalje pametniji od tebe. Doduše, kad tako pogledam na stvari, bio sam pametniji od tebe i sa 12, kao i sa 9.
I plz, prestani bit gej, reci koji ti je stari nik, tak da imam u glavi nekog da mogu usmjerit virtualnu pljuvačku.

NiX4
17-02-2008, 14:45
Ja si znam popiti pivu dvije ali se nikada ne napijem.

Systematic Reverse
17-02-2008, 16:28
Ja sam krenuo u grad negdje u 8 razredu, i u rasponu od 8 razreda do 3. srednje sam skoro svaku mogucu subotu bio u gradu (cca do 5 ujutro) i napio sam se mozda 10 puta ukupuno u te 3-4 godine, dok je moja cjela ekipa NENORMALNO pila. Tek sam poceo pit kad mi je sve dosadilo vec u gradu... x)

flander
17-02-2008, 16:42
kak bi patuljci rekli

"I dont have any drinking problems, I drink, I get drunk, all day no problem!"

B4j4
17-02-2008, 17:47
nisam neki svetac al drinkanje do ispumpavanja me ne privlaci... inace dost dobro podnosim alkohol ( nije ni ovih 70 kila bezveze tu :D ) al se i nacugam.. kad sam prvi put prevrsio mjeru popio sam 5 litri pive i to u jako kratkom vremenu.. 2.5 litre u kojih 15 min, i ostale 2.5 litre kroz kojih pol sata.. sta mi bi ne znam... ujutro kad sam se probudio glava puca... :yuck:
24 sata trjeznjenja...
drugi put je bilo.. kad je to bilo.. aha, ona noc kad su mi zabranjeni izlasci...
popio isto pun krac pive + kruskovac.... zaspo u parku na klupici ( :oops: ), doma stara skuzila, ujutro razgovor n stuff i tak to...
jedan frend usred tjedna, utorak je bio zavrsio u bolnici, 5 sati kome 3.8 u krvi... budala...
drugi frend prosli tjedan zavrsio u bolnici na ispumpavanju 3.0 u krvi
zato nemojte piti. ok, pijte al ne previse a i ako popijete previse, prespavajte kod prijatelja :rotfl:

Madox
17-02-2008, 19:34
da
quote madoxa(valjdaa)=Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge
Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...
Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju):
Ček, jel su tu krivi katolici ili njegova nesposobnost zabave bez cuge?
Imaš pravo, djeca su užasna. Uvijek smo bili. I kad ću imat 30 godina, i dalje će bit užasna. No, uz činjenicu da su užasna, djeca su još nešto. Pametnija od tebe, prijatno. Ja sam sa 4 deci štoka u sebi i dalje pametniji od tebe. Doduše, kad tako pogledam na stvari, bio sam pametniji od tebe i sa 12, kao i sa 9.
I plz, prestani bit gej, reci koji ti je stari nik, tak da imam u glavi nekog da mogu usmjerit virtualnu pljuvačku.

Woot da fak?
Mi nisam uopce vjernik...to za korizmu je bilo tek ovak...nikakve veze sa vjerom...tek toliko da malo nepijemo :nonono:
I sam sam napisao da se ocigledno nemozemo zabavljat bez cuge...
tak da mi se nemoj bahatit tu...
I nemam drugi nick o.O
Sam ne idem tu bas...have a life i takve fore

edit: ups tek sad skuzio da si pricao o Melandru a ne o meni
my bad :D

Ogg The Dogg
17-02-2008, 20:53
kake ovo veze ima sa katoličanstvom? a šta je s onih 7 smrtnih grijeha? jedan od njih je ne umjerenost u jelu i pilu....
i da, znam ja jednog kronikusa, lik je član Gradske glazbe našice(ko i ja) i išli smo svirat na sprovod jednom od članova, oko 12 smo se našli, lik je već onda bio naderan ko krme i u glazbi je drmnio još 2 dcl rakije....
strašno nešto i bješte od alkohola u tim količinama.
eh da... jučer sam bio u gradu i popio 6 piva, lijepo se nazujo i dobro mi bilo... ali rado bi mijenjo taj alkohol za neku picu...

Maxo
17-02-2008, 22:37
Eo, da i ja neshto kazem na ovu interesantnu temu...
Ja sam, trenutno, prilichno zadovoljan svojom situacijom! Vrlo odlichan uchenik 2. razda gimnazije, josh odlichniji saljevach pivi, rakija i drugih alkohola(i pored moje nevelike mase od 60-ak kila)! Pored alkoholizma - mozda hronichnog - nemam drugih okupacija kao shto su pushenje, droge il neshto slichno.
Naravno, pretjeralo se par puta, sada gledam da smanjim to shto vishe, a takvim "ispadima" se ne ponosim, jer sam vecinom bio podchinjen drugim uticajima(nekoj ljutnji, nedostatku hrane koja bi neutralisala brojne molekule -OH ili nechemu trecem); ali ipak mislim da je bitno da NISAM trchao po gradu i trazio nekog da me vidi u takvom stanju da bih "ispao" neko i neshto.
Medjutim, ne mislim da je problem u saljevanju mladih generacija, problem je u onima koji ne znaju saljevati ili nemaju genetske ili neke druge predispozicije.
U posljednje vrijeme, kod mene se pri saljevanju javlja josh jedan problem, a to su finansije, jer se vishe ne moze za 3 marke ukinut, ko shto je nekad moglo!
Zakljuchak:
1. Treba imati mjeru u svemu...
2. Treba imati para (u svemu, shto da ne :) )...
3. Treba se chuvati besmislica poput cigare i droge, i raditi samo ono shto volish i od chega cesh imati koristi - zivjeti zivot!
4. Naravno, chak i ako se odluchish za saljevanje treba imati dobro drushtvo i prijatelje, k'o shto imam i sam, koji bi te mogli odvesti kuci na razgovor o moralu, karakteru i drugim sirijus meterima, kad se dobro patosirash :)
Moglo bi se ovdje josh mnogo pisat, valjda nisam neshto ispustio, a ako jesam, dodace neko drugi!
U ZDRAVLJE :friends:

Human m0nst3r
17-02-2008, 22:48
E sry moram ovo reci, isus te kako mrzim kad netko pise sh, zh, znj, zblj itd. Imate na tipkovnici na š,č,ć,ž,đ,dž. Kad ovako pisete ni isus ne bi desifrirao.

Korpse
17-02-2008, 22:50
E sry moram ovo reci, isus te kako mrzim kad netko pise sh, zh, znj, zblj itd. Imate na tipkovnici na š,č,ć,ž,đ,dž. Kad ovako pisete ni isus ne bi desifrirao.
ma pusti ga njegov problem.

Utoplytanian
17-02-2008, 22:51
E sry moram ovo reci, isus te kako mrzim kad netko pise sh, zh, znj, zblj itd. Imate na tipkovnici na š,č,ć,ž,đ,dž. Kad ovako pisete ni isus ne bi desifrirao.
pa ni ti ne koristis š :wink:
a ovo ch je lose,radije obicno c jer je lakse pisat po engleskoj,ja ne znam gdje su hrv tipke

BlackDCRO
17-02-2008, 22:54
Lijepo se napit s ekipom i pjevat, kontat trebe itd(za to sam uvijek bio), a ne napit se i stvarati frku gdje god dodjes samo da bi se tukao ili nesto razbio...

Maxo
17-02-2008, 22:57
Ma pocho sam shushkat vako, pa se naviko; nije problem u tome shto su sh dj i ostala slova tu, nego shto mi znakovi nisu dje su bili, znash - :;'"\./,<>?... Ne da mi se preshaltavat na drugachije pisanje :D , i mene je znalo nervirat, al mi je sad praktichnije postalo - shta da kazem - razumijem te!

Mafioz0r
17-02-2008, 23:03
Kao što sam rekao, mislim da se nije potreno napit da se zabaviš, a tako misli i ekipa s kojom izlazim.

Toxic
17-02-2008, 23:05
E ovako...
Poceo sam izlaziti u 7-om razredu. Tek sam kasnije skontao da je to relativno rano za izlaske jer sada kada vidim sedmase nekako mi cudno...ono ''sta ce oni u disku ili gdje vec'' a i ja sam u njihovim godinama izlazio.
Poceo sam piti tamo oko osmog razreda...pred pocetak. Uvjek sam imao mjeru. Naravno na pocetku nisam pio puno jer bih se zaustavio kad bih osjetio da me hvata. To da mi smeta ako ko pije...mislim da nikome ne bi trebalo jer to se ne tice nikoga osim te osobe. Jedino mi smeta kada neka budala popije vise nego sto moze izdrzati pa umisli da je neka faca i izazove tucu.
Eto sinoc sam fino popio s drustvom i bilo je svega...od piva do whiskeya...dobro pa nisam puno mijesao :D bilo bi gejzira :P

B4j4
18-02-2008, 18:09
Lijepo se napit s ekipom i pjevat, kontat trebe itd(za to sam uvijek bio), a ne napit se i stvarati frku gdje god dodjes samo da bi se tukao ili nesto razbio...
mdaj bris.. kakva tuca.. zaebancija, pivo, ekipa.. i ak pretjeras malo ti prijatelji pomognu oko hodanja i tak :D ak nista drugo u parkic i pjevajmo :D

cropir
18-02-2008, 18:52
d00d, imaš 11 godišnjake u parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali. dosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda. :D

B4j4
18-02-2008, 19:14
d00d, imaš 11 godišnjakeSu parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali. dosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda. :D
:o 11 godisnjake... ok to je malo ( puno ) prerano... kae to 4-5 raz ? omg

Munjeni
18-02-2008, 20:07
mislim da sve ispod 2 srednje premalo, vecinom se mlada ekipa napije i onda misle kako su svemoguci i idu se kaciti s nekim malo starijim i popiju si batina, a opet kad si osmas nebi da vani imas gledati neke zenske jer ono kod nas mos viditi samo muske kako piju, cure vecnimo nesmiju van...

Human m0nst3r
18-02-2008, 20:15
mislim da sve ispod 2 srednje premalo, vecinom se mlada ekipa napije i onda misle kako su svemoguci i idu se kaciti s nekim malo starijim i popiju si batina, a opet kad si osmas nebi da vani imas gledati neke zenske jer ono kod nas mos viditi samo muske kako piju, cure vecnimo nesmiju van...
Potpisujem ovo. Ja pijem, ali svejedno to mi ne treba za zabavu, ja pijem iz uzitka.

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
18-02-2008, 20:23
ehm, postoji zabava i bez -ol nastavka...

malo offa, fabio sig ti je kulj, by vatrenko?

cropir
18-02-2008, 21:09
d00d, imaš 11 godišnjakeSu parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali. dosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda. :D
:o 11 godisnjake... ok to je malo ( puno ) prerano... kae to 4-5 raz ? omg


dobro, 11 godisnjaci piju s frendom doma kad im starci odu negdje.

Human m0nst3r
18-02-2008, 21:10
ehm, postoji zabava i bez -ol nastavka...

malo offa, fabio sig ti je kulj, by vatrenko?
Yep. :pray:

Burek_fr0m_SPACE
18-02-2008, 22:50
ehm, postoji zabava i bez -olSnastavka...

malo offa, fabio sig ti je kulj, by vatrenko?
-OH?

m777
18-02-2008, 23:06
Ne pijem. To je za beskarakterne mekušce.

Maloki
18-02-2008, 23:29
d00d, imaš 11 godišnjake u parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali.Sdosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda. :D

Često viđaš Jerryja?

NoNCoNFoRMiST
18-02-2008, 23:32
ja se idem u petak ubit

Munjeni
18-02-2008, 23:34
Ne pijem. To je za beskarakterne mekušce.

veoma glup stav... ko si ti da mos govoriti nesto o nekome i njegovom karakteru... kakve veze uopce imaju karakter i pice :?
pijem jer ja tako zelim i jer uzivam u picu (do granice naravno), a ne zato jer me drustvo prisiljava

Nodakim
18-02-2008, 23:37
well ono što činiš nema veze sa onim što jesi,well,shit sherlock

m777
18-02-2008, 23:55
Ne pijem. To je za beskarakterne mekušce.
veoma glup stav... ko si ti da mos govoriti nesto o nekome i njegovom karakteru... kakve veze uopce imaju karakter i pice :?
pijem jer ja tako zelim i jer uzivam u picu (do granice naravno), a ne zato jer me drustvo prisiljava
Do granice? Znači nikad se ne napiješ?

Ako ti još nije jasno, za daljnje upute pročitaj post iznad svoga.

Btw, good for you što si odgovorio.

@Melandru - ... Jako pametno, nema što.

Mafioz0r
19-02-2008, 00:05
Ja također ne pijem. Jednostavno ne vidim potrebu. A šta se tiče ovih "Ja se idem u petak ubit" stavova, nemam komentara. Napit se zbog zabave i mislit da je to kul je nevjerojatno glupo, retardirano i ponižavajuće.

Neven <R>
19-02-2008, 00:18
Pijača ima svoje prednosti i meni je ok. Ali ne moraš one koji piju vrijeđati, jer bih ja moga na jednak način početi vrijeđati, a to nema nikakvog smisla.

Pogotovo to vrijedi za one koji nikad nisu probali, oni nemaju pravo uopće govoriti o nečemu i soliti pamet.

Munjeni
19-02-2008, 00:22
svakome se dogodi da pretjera jer misli da moze popiti jos "jedan" shot, ali eto ga, odkako pijem samo sam se 3 puta bas ubio da imam rupe u sjecanju, ali ono masu puta sam zno da ak popim jos jedno pice da sam mrtav... ili kad vidim da sam pretjero onda podem negdje sjednem, uzmem casu vode i 30min mirujem cisto da se opet vratim na noge da ne zalegnem negdje u svojoj rigotini... inace nikad se ne forsiram radi drugih, kad vidim da sam na granici jednostavno prestanem, ako poznas svoje granice onda uvijek mos izbjeci da se ne onesvjestis negdje

Maloki
19-02-2008, 00:30
Pogotovo to vrijedi za one koji nikad nisu probali, oni nemaju pravo uopće govoriti o nečemu i soliti pamet.

Živa istina, govorim iz iskustva jer sam i ja nekada tako srao...

Neven <R>
19-02-2008, 00:32
I ja sam isto tako mislio sa kojih 13-14 godina.

Nemesis
19-02-2008, 12:14
ja imam prijatelja koji je tek prije mjesec dana,kad je napunio 18,probao alkohol.a probao je neke stvari koje svaka peta osoba na svijetu proba...

Rang€r
19-02-2008, 12:21
ja mislim da su vecina koji tako sta rade debili i obicno prste od debilizma i to im je tak "cool"...

P.S. ja znam, iz iskustva, tak je bilo sad u petak u mojoj skoli, mada to nije ni prvi a ni zadnji put...

Darth_Gabe
19-02-2008, 12:22
Odreka san se alkhola za korizmu.Mora san prestat malo san pritjeriva subotama...

Fenrir
19-02-2008, 12:27
I ja sam isto tako mislio sa kojih 13-14 godina.
A onda si postao alkos :))))))))))))))
Dosta ljudi pljuje alkohol, ko i cigarete i ostale pizdarije iako nisu probali. Ja sam npr. probao cigarete samo da bi poslije mogao srat kak ne valjaju ^^
Eda, ja se volim napit, ponekad. Nisam sad kroner, al mi nekad paše, onda se lijepo naspavam i ggić.

Nemesis
19-02-2008, 12:32
fenrir je u pravu što se tiče alkohola.u ograničenoj mjeri piješ i sve super.
samo sam htio reć da me bediraju ti klinci od svojih 11-12 godina sa pijanstvima...de molim vas,ja sa 12 godina nisam ni izlazio van,sjedio sam kod kuće i igrao se na sony jedinici i opet mi nitko nije govorio da sam papak.i sad kad imam 19 godina ne pijem često i opet se ne osjećam kao neki papak jer me uopće nije briga šta drugi pričaju.ako je neko slavlje naravno da ću pit i vjerojatno se napit,a da pijem zato što volim alkohol ili zato da ispadnem kewl,to ne ide.

Munjeni
19-02-2008, 15:37
ja imam prijatelja koji je tek prije mjesec dana,kad je napunio 18,probao alkohol.a probao je neke stvari koje svaka peta osoba na svijetu proba...

point ?

Mafioz0r
19-02-2008, 15:42
I ja sam isto tako mislio sa kojih 13-14 godina.SGle, ja sam malo zaostao u razvoju, pa tako mislim sa svojih 16 godina.

Peyo
19-02-2008, 16:41
I ja sam isto tako mislio sa kojih 13-14 godina.
A onda si postao alkos :))))))))))))))
Dosta ljudi pljuje alkohol, ko i cigarete i ostale pizdarije iako nisu probali. Ja sam npr. probao cigarete samo da bi poslije mogao srat kak ne valjaju ^^
Eda, ja se volim napit, ponekad. Nisam sad kroner, al mi nekad paše, onda se lijepo naspavam i ggić.

Potpis :friends:

cropir
19-02-2008, 18:16
I ja sam isto tako mislio sa kojih 13-14 godina.SGle, ja sam malo zaostao u razvoju, pa tako mislim sa svojih 16 godina.


nisi zaostao, samo imas povjerenja.


koliko se sijecam, prema alkoholu kao mali nisam bas neko misljenje imao. valjda sam racunao da cu narast i pit jednog dana. :D

Mafioz0r
19-02-2008, 19:41
Ovo "zaostao u razvoju" je sarkazam. Uglavnom imam 16 godina i ne pijem, i dal me to čini išta manje zrelim od nekog tko ima 14 godina i pije? Definitivno ne.

Nemesis
19-02-2008, 19:56
ja imam prijatelja koji je tek prije mjesec dana,kad je napunio 18,probao alkohol.a probao je neke stvari koje svaka peta osoba na svijetu proba...

point ?

point je taj da se klinci ne moraju žurit i pijančit oko trgovina i po kafićima jer to ionako nije ništa spektakularno ili nešto po čemu će te ljudi gledat na lijep način.moj lega je i prije tog kušanja alkohola(u njegovom slučaju šampanjca)govorio kako je alkohol živo sranje i da neće nikad pit,pa je i nakon kušanja ostao pri svom mišljenju.jednostavno rečeno,klinci nemaju dovoljno karaktera da bi bili svoji ljudi,a ne robovi tuđih mišljenja,u njihovom slučaju vjerojatno mišljenja njihovih prijatelja.nadam se da ti je sad malo jasnije.

Maloki
19-02-2008, 20:12
Ovo "zaostao u razvoju" je sarkazam. Uglavnom imam 16 godina i ne pijem, i dal me to čini išta manje zrelim od nekog tko ima 14 godina i pije? Definitivno ne.

Lol, ko je reko da si manje zreo? :)

Fenrir
19-02-2008, 22:18
fenrir je u pravu što se tiče alkohola.u ograničenoj mjeri piješ i sve super.
Nisam ja nigdje spominjao mjeru. Ja kad počnem pit, onda se moram ubit. Al ne radim to često, jer neam para. Svako malo se istošim, onda pijuckam dok ne sjedne idući posjet babi ili slično.

Jerry
19-02-2008, 22:24
d00d, imaš 11 godišnjake u parku sa flasom necega sta su od roditelja ukrali.Sdosta sam i inace tolerantan, al momka od 13 godina sa flasom uopce nebi osuđivao. 12 godisnjaka mozda. :D

Često viđaš Jerryja?da

Azura
19-02-2008, 22:47
:shock:
ako piješ s 11 godina u parku, onda si najvjerojatnije budući propalitet ili jednostavno glup, shvati to kao konstruktivnu kritiku :wink:

Jerry
19-02-2008, 22:56
imam 10 godina
jednostavno sam glup
i jako sam dobar učenik,nisam propalitet
:((((((((

Azura
19-02-2008, 22:58
imam 10 godina
jednostavno sam glup
i jako sam dobar učenik,nisam propalitet
:((((((((Spriznanje je prvi korak... :D

Jerry
19-02-2008, 23:00
da

Prince-Artas
20-02-2008, 00:16
:shock:
ako piješ s 11 godina u parku, onda si najvjerojatnije budući propalitet ili jednostavno glup, shvati to kao konstruktivnu kritiku :wink:

svaku subotu počnem s par čaša vina u parku, to mi je već tradicija pa neznam da je -5 u sinju u parku uvjek ljudi
da sam propalitet nebih rekao :roll:

Neven <R>
20-02-2008, 00:23
Al nemaš ni 11 godina. :D

Prince-Artas
20-02-2008, 00:25
imao sam godinu dvije više kad sam prvu čašu tamo popio :D

Bartuc
20-02-2008, 00:31
Ja se više niti ne sjećam kako je to biti maloljetan, tako da odbijam sudjelovati u daljnjoj raspravi... :D

Nodakim
20-02-2008, 09:52
da,da samo nas ti izazivaj,doći ću ti se smijat na pogreb
buahhaahha,a sada se moram sjetiti koja je ova tema,maloljetnička pijanstva?k valjda da je to
Uglavnom znam ih par koji to prakticiraju,znam ih par koji su u popravnom domu/maloljetničkom zatvoru istina to su jedno te isti par

Lord Jambrek
20-02-2008, 10:02
:shock:
ako piješ s 11 godina u parku, onda si najvjerojatnije budući propalitet ili jednostavno glup, shvati to kao konstruktivnu kritiku :wink:

pa ne mora značit, to je tipično ono "eeee, stari ima vina doma, oćemo ić probat" onda dođu, zmanta ih ko majmune, njima je to zakon, kasnije opet dok im ne dopizdi, nekad to zna dovuć i do alkoholizma, al to je druga priča.

Mi smo SVAKI DAN poslije škole u osmom razredu išli do mene i tulumarili i cugali 1-2h, to je bila brutala čovječe.

Ja sam se prije isto volio napit, ubit, budit se i pitajući se kak si došao doma, ali me to prošlo, nije mi to više fora, prije par godina je bilo, ali sad više ne, zadnji put kad sam se napio majstorski je bilo ak se ne varam na ribnjaku sa vodka sprite kombinacijom, dalje je sve bilo dost moćno, al nije onak, dok sam išal doma taj dan me već vid počeo hebat, al dalje se nisam nikad tak jako napil. Više me to ne drži, sad popijem koju pivu i to je to, nema više onog "e danas se bum napil ko zver". Ak se napijem to se desi slučajno.

ChakNorris
20-02-2008, 10:10
8. razred, skoro 15 godina, svakog petka i subote pijem sa drustvm

need i say more?

K4ciga
20-02-2008, 10:13
Jedna stvar koja mi nije jasna,a tiče se ove teme -- kako,primjerice za novu godinu,ljudi koji su se tobože napili i ostavljaju postove tipa "hthea aj sma piopio sma 5 cuns hrhe"...to mi se gadi,gadi mi se kada ljudi na forumu najave kako će se napit,pa da im se zanemare postovi.
Prvo;
1.Ako si zaista toliko pijan da možeš locirati svoju sobu,pa računalo,pa možda i pogoditi lozinku (ako je imaš!),pa otvoriti Mozillu,pa ukucati http://www.pcplay.hr/forum,paSonda user name,pa password.Čak i da ti se automatski logina,svejedno ako si toliko pijan za takve postove nema šanse da ti točno pogododiš podforum,i temu,pa da tamo postaš.

ChakNorris
20-02-2008, 10:22
that's deep man, really deep

btw. na novoj nisam bio pijan
bio sam TAMAN :D

Nemesis
20-02-2008, 11:57
ja sam se na novoj ugazio ko svinja.

Frozen
20-02-2008, 15:10
Nije da se hvalim, al na novoj nisam popio ni kap alkohola. Iako se društvo opijalo.
Nije mi izgledalo nimalo zabavno...

Azura
20-02-2008, 17:42
:shock:
ako piješ s 11 godina u parku, onda si najvjerojatnije budući propalitet ili jednostavno glup, shvati to kao konstruktivnu kritiku :wink:

svaku subotu počnem s par čaša vina u parku, to mi je već tradicija pa neznam da je -5 u sinju u parku uvjek ljudi
da sam propalitet nebih rekao :roll:Sja govorim o 11-godišnjacima koji misle da će opijanjem postat kul :roll:

ghostman
20-02-2008, 19:35
ja ne pijem samo derem po kavi!!!!!!

Jerry
20-02-2008, 20:11
:shock:
ako piješ s 11 godina u parku, onda si najvjerojatnije budući propalitet ili jednostavno glup, shvati to kao konstruktivnu kritiku :wink:

svaku subotu počnem s par čaša vina u parku, to mi je već tradicija pa neznam da je -5 u sinju u parku uvjek ljudi
da sam propalitet nebih rekao :roll:Sja govorim o 11-godišnjacima koji misle da će opijanjem postat kul :roll:ja sam kul i bez tog^^
jk,inače da nemisliš za ozbiljno imam 13 godina,pijem bambus u nekim spešl prilikama (rođendani,slavlje uglavnom) i tu itamo pan

kikl0p
20-02-2008, 20:46
neki dan sam se ubio ko stoka stari moj rigo sam po podu isus ti mater prije toga sam bio na kavi s ekipom..... :|
muka mi je kad cujem ovakve razgovore iz zadnje klupe u razredu :(

Mafioz0r
20-02-2008, 20:56
Također. Ne podnosim takve tipove.
Uostalom, sve što mislim o tome sam već rekao i ne namjeravam to ponavljat.

Arbiter of Change
20-02-2008, 21:26
Ja se više niti ne sjećam kako je to biti maloljetan, tako da odbijam sudjelovati u daljnjoj raspravi... :D
Uf, a sad si kao ono penzić? :)

Kostolomac
20-02-2008, 22:02
ja ne pijem da se napijem, nego čisto iz gušta. ne kužim koja je svrha završit na ispumpavanju želuca, a čitav život pijem alkohol (nedaj bog da pred mojim roditeljima piješ sok poslije npr. ribe, mora bit vino i to ovisi koje o vrsti hrane). žestice pijem samo u posebnim prilikama kad sam s društvom. ali preferiram crnu pivu :D

Lord Jambrek
20-02-2008, 22:10
neki dan sam se ubio ko stoka stari moj rigo sam po podu isus ti mater prije toga sam bio na kavi s ekipom..... :|
muka mi je kad cujem ovakve razgovore iz zadnje klupe u razredu :(

nisi ti bio u bilikumu u zdenčini, svaki dan buš čul

"Bog te jeba da viš kaj sam se jaz jučer napil, bokte popil sam ko pol sela isusa ti, trebal si to videti, još neke pičk3 bile pa znaš malo ovo, ono. Drugo jutro se budim, nemam pojma gde sam, isus ti mater vidil sam zrigano po podu bog te jeba"

i tak dalje.

seljačkim naglaskom to čitat

cropir
20-02-2008, 22:11
u selima di zive takvi ljudi treba prohibiciju uvest. :|

flander
20-02-2008, 22:16
neki dan sam se ubio ko stoka stari moj rigo sam po podu isus ti mater prije toga sam bio na kavi s ekipom..... :|
muka mi je kad cujem ovakve razgovore iz zadnje klupe u razredu :(

to sam slušao svaki dan sve 4 godine u srednjoj,bio samo jedini nealkohličar u razredu. PROUD!! 8)

Samael
20-02-2008, 22:16
okej, prošlo je mjesec dana od kad sam se opio, pa ovu subotu moram ispraviti tu nepravdu...

B4j4
20-02-2008, 22:42
nisi ti bio u bilikumu u zdenčini, svaki dan buš čul

"Bog te jeba da viš kaj sam se jaz jučer napil, bokte popil sam ko pol sela isusa ti, trebal si to videti, još neke pičk3 bile pa znaš malo ovo, ono. Drugo jutro se budim, nemam pojma gde sam, isus ti mater vidil sam zrigano po podu bog te jeba"

i tak dalje.

seljačkim naglaskom to čitat
:rotfl: :rotfl: omg XD
vracaju se sjecanja na osnovnu skolu... i ljude iz okolih sela :D

Prince-Artas
20-02-2008, 22:49
:shock:
ako piješ s 11 godina u parku, onda si najvjerojatnije budući propalitet ili jednostavno glup, shvati to kao konstruktivnu kritiku :wink:

svaku subotu počnem s par čaša vina u parku, to mi je već tradicija pa neznam da je -5 u sinju u parku uvjek ljudi
da sam propalitet nebih rekao :roll:Sja govorim o 11-godišnjacima koji misle da će opijanjem postat kul :roll:

a šta ti misilš kako funkcionira mladi mozak. većina ljudi koja je tada probala alkohol mislila je da će tako ispasti kul, sve je to oke ako se ne opijaju konstantno, skužit će oni kasnije

Nemesis
21-02-2008, 12:34
isto vrijedi za drogu.iako je kod nekih zato zaslužan dopamin.

Madox
05-03-2008, 17:13
jebo isus :D
netko je napiso da preferira crno pivo :P svaka cast :D

eo da se pohvalim ja se nisam napio nekih mjesec dana...Normalno da pijem svaki izlazak al onak malo :) litru - dvije piva tjekom veceri i ko bog :P
Idem svaki put s curom kuci pa se mroam kontorlirat :D

shai_hulud
06-03-2008, 09:43
nisam citao od pocetka topic, al evo moja "2 centa"

valda bi trebao biti liberalan s takvim stvarima, uostalom, radio sam svasta kao mlađi i uz nekakvu umjerenost sve to bude sasvim prihvatljivo iskustvo.
Al u bircu gdje obicno cukam jutarnju kavu, dnevno vidim ekipu s školskim torbama kako praši po panu, i to prije 8 ujutro. oba spola jednako zastupljena, vidljivo maloljetna.
ja sigurno nisam taj koji je mjerodavan djelit packe, ali s takvom neodgovornošću "djeca čovječanstva" gube kredibilitet u mojim očima. (barem više nego moja generacija)

Matilda Mother
06-03-2008, 10:08
ja nisam pila dok nisam krenula na faks...

Human m0nst3r
06-03-2008, 10:11
Pitam se zasto :rotfl:

Sickmanno1
06-03-2008, 10:26
Jao da mi se vratiti u te godine od 13-17...onda sam mogao ko smug popit... :(

Uglavnom mislim da je to cist normalno, dobro ja bi povukao granicu na 16 pa nadalje, makar sam ja kreno intenzivno u grad u 8 osnovne, a isto tako i piti...

Uglavnom Droga i Alkohol FTW!

K4ciga
06-03-2008, 10:52
Uglavnom Droga i Alkohol FTW!
Jesi ponosan?

Madox
07-03-2008, 15:08
Uglavnom Droga i Alkohol FTW!
Jesi ponosan?
geek

Munjeni
07-03-2008, 17:34
/signed

Ogg The Dogg
07-03-2008, 17:40
nisam citao od pocetka topic, al evo moja "2 centa"

valda bi trebao biti liberalan s takvim stvarima, uostalom, radio sam svasta kao mlađi i uz nekakvu umjerenost sve to bude sasvim prihvatljivo iskustvo.
Al u bircu gdje obicno cukam jutarnju kavu, dnevno vidim ekipu s školskim torbama kako praši po panu, i to prije 8 ujutro. oba spola jednako zastupljena, vidljivo maloljetna.
ja sigurno nisam taj koji je mjerodavan djelit packe, ali s takvom neodgovornošću "djeca čovječanstva" gube kredibilitet u mojim očima. (barem više nego moja generacija)
eh... štos je u tome što sionda i ti bio takav, samo što ti onda to nije bilo čudno. i ne moraš se sekirat ako su oni propaliteti. znaj da ima njihovih vršnjaka koji su dobra i poslušna djeca, ne piju, ne drogiraju se itd.
eh da... imam ja jednog frenda što je pijan svakog petka i subote zadnje 3 godine šo ga ne sprječava da bude skoro odličan učenik, dobar sportaš itd.

NiX4
07-03-2008, 17:59
sutra ću se napiti jedva čekam , bljuvat ću kao svinja i biti ču najjači :pray:


























:rotfl:

B4j4
07-03-2008, 18:22
ae, sutra frend slavi rodendan.. u gradu :D
ajme bice ludila.. moral bum spavat kod njega :rotfl:

NiX4
07-03-2008, 18:29
I meni isto frend slavi ročkas , nikog mu nema doma , prespavat ću.

Al će se motati :) :) :)

K4ciga
07-03-2008, 19:03
Uglavnom Droga i Alkohol FTW!
Jesi ponosan?
geek
Ja sam geek zato što mrzim i prezirem sve oblike droga?

shai_hulud
07-03-2008, 23:04
eh... štos je u tome što sionda i ti bio takav, samo što ti onda to nije bilo čudno. i ne moraš se sekirat ako su oni propaliteti. znaj da ima njihovih vršnjaka koji su dobra i poslušna djeca, ne piju, ne drogiraju se itd.
eh da... imam ja jednog frenda što je pijan svakog petka i subote zadnje 3 godine šo ga ne sprječava da bude skoro odličan učenik, dobar sportaš itd.
"onda" se u školu nije dolazilo pod gasom, zakonom je kažnjivo bilo jednako kao i danas.to je minimum zdravog razuma kod kojeg podvlačim crtu.svi ispod nje neka potpadnu pod klasu "propaliteta" (nije riječ koju bih izabrao osobno, al nek ostane), svi iznad - samo se zabavljajte i ne sekirajte se!
a u prvi red obrane vlastite generacije, čvrsto stanite za važnije stvari.

Neven <R>
07-03-2008, 23:15
Vidio sam u tramvaju klinca 6. osnovne mrtav pijan i pali cigaretu, reko jerry jesi to ti? :o

Fenrir
07-03-2008, 23:17
Vidio sam u tramvaju klinca 6. osnovne mrtav pijan i pali cigaretu, reko jerry jesi to ti? :o
Da je bio jerry, palio bi čitanku.

Nodakim
07-03-2008, 23:47
:rotfl:
a ne ovo je predobro
*zamišlja*

Grim
08-03-2008, 22:10
Priznajem mlad sam ali pijem i svidja mi se i boli me ako mi steti. :( :( :(

Nitro3d
09-03-2008, 12:14
Ja bi sve klince do 14 godina koji bi se napili,dobro prešamarao,pa ih poslao u zatvor,te zamolio Fabiuda pripazi na njih.

Fenrir
09-03-2008, 12:18
Ja bi sve klince do 14 godina koji bi se napili,dobro prešamarao,pa ih poslao u zatvor,te zamolio Fabiuda pripazi na njih.
Zaš? Zato kaj ti nisi smio?

Nitro3d
09-03-2008, 12:19
Ne,nego zato što su takvi još prebalavi za pijanstvo.
Ja imam dobre roditelje,ali me alkohol nikad nije privlačio.

džidži buffon
09-03-2008, 15:13
Svatko prije ili poslije počne pit,a neki prije ili poslije počnu lokat :wink:

prcko
09-03-2008, 15:19
Ja bi sve klince do 14 godina koji bi se napili,dobro prešamarao,pa ih poslao u zatvor,te zamolio Fabiuda pripazi na njih.
Onda vec pol Hrvatske mladezi ide u zatvor lol

Blizzyy
21-03-2008, 09:43
ali najgore je kada prvi put probas alkohol i napijes se onda ides na ispumpavanje zeludca uff...odvratno to se dogodilo mom prijatelju prvi put iso pit budala!!;;;..

Nitro3d
22-03-2008, 14:45
Ja bi sve klince do 14 godina koji bi se napili,dobro prešamarao,pa ih poslao u zatvor,te zamolio Fabiuda pripazi na njih.
Onda vec pol Hrvatske mladezi ide u zatvor lol
A što da čovjek radi kad je tim polovici te mladeži u interesu samo jedna stvar,a to je da kad u subotu izađu van da se napiju da jedva mogu stajat na nogama,i onda misle da su face pred prijateljima zbog toga.Ma gade mi se takvi ljudi.

chiEEEF
22-03-2008, 19:06
cinjenica je da sto je mađe to je luđe

sam me zanima kak ce bit za 2-3 godine djeca iz 4 razreda ce se opijat

-.-"




Ja bi sve klince do 14 godina koji bi se napili,dobro prešamarao,pa ih poslao u zatvor,te zamolio Fabiuda pripazi na njih.
Onda vec pol Hrvatske mladezi ide u zatvor lol
A što da čovjek radi kad je tim polovici te mladeži u interesu samo jedna stvar,a to je da kad u subotu izađu van da se napiju da jedva mogu stajat na nogama,i onda misle da su face pred prijateljima zbog toga.Ma gade mi se takvi ljudi.

totalno se slazem :thumbs2:

v4MP1r3
23-03-2008, 01:48
zbog i maloljetnickih pijanstva se desavaju ovakve gluposti?
a zast? zato jer ih roditelji ne vole, buhu. zato kaj nemaju curu decka-abuhu, napij se onda si frajer. zato jer nemas muda rec nesto ako si pri svjesti jer kasnije se mozes izvuc na pijanstvo - fakat uhuhu. placite. vec mi je dosta svega. uz ovakve vijesti se osjecam odraslo i odgovorno. kud piti ako nemas dobar razlog, smrt kaj ja znam koga il nesto drugo. al da pokazes kak si faca, e bome nisi.

Mr.G4m3r
23-03-2008, 13:47
kasnije se mozes izvuc na pijanstvo

e to mi je fakat jadno... kuiš ja starac(14 god... -.-) i neke "frendice" bolje zovimo kolegice, zbrijale na nekom ročkasu sa sedmašićima, i kasnije kao... bila sam pijana, gle, ja neznam pit bla bla ono.... ma daj odi se ubi mi doslo da im kazem... btw. ja vani kad pijem, pijem da se malo opustim, ali ne da se napijem ko stoka(to rijetko)...

UPDATE: hehe wampy, postao sam kasnije tebe, a minutu prije po vremenu :D:D

Snake shit
23-03-2008, 19:49
Ja san prova viski,vino,vodku i pivo sad iman 14 god. to je bilo ovo lito i ne bi puno popia možda jednu čašu od 1 dl ne eks i ništa mi ne bi bilo ali ne mogu reči da je to dobro jedan se opija toliko da su ga nosili kući a puten je riga i piša a onda je ima 13 god.

chiEEEF
23-03-2008, 20:49
kad sam iso u 7 raz prvi put sam ovak sa drustvom tj i oni su probali vino neko ribar stolno

fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

bljakkkkkkkkkkkkkk

od onda vise ne poslije ovak vodku i tak nes al uopce nepijem

Mr.G4m3r
23-03-2008, 20:52
ribar i veli jože... neveragain :D:D 15kn vina

chiEEEF
23-03-2008, 21:34
ribar i veli jože... neveragain :D:D 15kn vina


e ovaj zna mora da je probo


fuj ni za 100kn nebi popio bas UZAS neznam ni zas to proizvode

BlackDCRO
24-03-2008, 00:00
E da ja full mrzim ljude koji se neznaju ponasati kad su pijani.
Primjer, mi u kaficu i frend mrtav pijan otvara secere i radi lajne po stolu i jos se smije sam sebi, pa mislim ono :|

RIPtheREAPER
24-03-2008, 00:31
Šta fali vinu?

B4j4
24-03-2008, 00:57
Šta fali vinu?
vino je ok.. pogotovo gemisti :D kad dojdemo u ''asterix'' pa gemisti na stol, ekipa, cak i ja pocnem pjevat tamburice/folk :rotfl:
to je zabava.. a ne da se ubijem i rigam po kaficu.. ajmo, gemisti i pjevaj :D

RIPtheREAPER
24-03-2008, 01:05
Ma gemist je zakon. Ako se i uspijes napit od od gemista kasnije nisi mamuran. :D

Ogg The Dogg
24-03-2008, 02:07
hehe, to uopće nije istina. ovisi od kakvog vina praviš gemišt. ja opčenit ovino ne volim i ne pijem ga nikad. ali kad god dsam se odvina napio uvijek mi je drugid dan bilo za krepat.

chiEEEF
24-03-2008, 09:59
sva vina osim ribara i joze valja :) PROVJERENO BY ME

Death By Sexy
24-03-2008, 10:50
E da ja full mrzim ljude koji se neznaju ponasati kad su pijani. |

:rotfl: :rotfl: eehhehehee

dead_eagle
24-03-2008, 11:17
Još jedna moralno udarna tema od mene (takav sam kad trebam ubiti vrijeme). Dakle, što mislite o neporecivoj činjenici da se u našem društvu (na koje se sada obraćam) klinci, djeca i mladi ljudi (politička korektnost zahtjeva da drugačije kategorizam i imenujem sve ljude od 13 do 17 godina starosti) vikendima redovito opijaju u lokalnim kafićima i kavanama? Možda najinteresantije od svega tu je da velika većina pojma nema zašto to uopće i radi nego to sve smatra kao neku vrstu norme kako se trebaju ponašati da bi se pošteno zabavili.

Vaša mišljenja?
Spam free i konstruktivni postovi ako je moguće.
-tak i treba

debeli1975
24-03-2008, 12:08
http://www.net.hr/vijesti/page/2008/03/22/0035006.html

Death By Sexy
24-03-2008, 12:38
sva vina osim ribara i joze valja :) PROVJERENO BY ME

onda nisi probao ni 5 vina

chiEEEF
24-03-2008, 12:39
to je dostupno kod mene za jeftinjaru nisam imo cast probat druga daj napisi jos neka grozna da napravimo black list :)

Death By Sexy
24-03-2008, 12:42
simfonija mi je u top 5 najgorih.. al uglavnom sva ta dućanska vina su crap... imaš tudum to ti je grom :D

Da_killah
24-03-2008, 13:56
sva vina osim ribara i joze valja :) PROVJERENO BY ME

onda nisi probao ni 5 vina

ili nisi probao feštu...

Ogg The Dogg
24-03-2008, 14:13
meni je opet venus teški crap! ribar je van svih kategorija. to od 10 kila grožđa naprave 20 litara vina. u biti ako radite pijanku odite u najbližu točionicu(ak ima tak šta kod vas , u našicama ima i to 2) i kupite vino u rinfuzi.

chiEEEF
24-03-2008, 18:42
venus je daleko bolji naspram ribara ak cemo o low cost vinima

Neven <R>
24-03-2008, 18:58
Najbolje je uzeti iz vinarije lokalne, dobro ovisi od vinarije do vinarije, ali nađe se pitkih vina za 18-20kn. Barem kad se usporedi s Ribarima, Feštama i sličnima.

Da_killah
24-03-2008, 18:59
i trsom, molim lijepo, fešta i trs, dno dna :D

LD
24-03-2008, 19:15
Šjor Bepo :fof: :fof: :rotfl:

Wasteful
24-03-2008, 19:42
ma to su debili kaj misle da ce biti face kad se napiju .... :?

Lord AngelRI
24-03-2008, 21:11
nemam ništa protiv toga... samo napred :friends:

Kron
24-03-2008, 23:20
Najbolje je uzeti iz vinarije lokalne, dobro ovisi od vinarije do vinarije, ali nađe se pitkih vina za 18-20kn. Barem kad se usporedi s Ribarima, Feštama i sličnima.

Vranac from da tetrapak XD

NoNCoNFoRMiST
24-03-2008, 23:56
hm..venus mi je odlican za bambus

i ribar, dapače

Black_One.
25-03-2008, 00:45
Najbolje je uzeti iz vinarije lokalne, dobro ovisi od vinarije do vinarije, ali nađe se pitkih vina za 18-20kn. Barem kad se usporedi s Ribarima, Feštama i sličnima.
ne spadam u maloljetnu grupu , al samo da velim:

vino sux, piva rulz

prcko
25-03-2008, 01:11
Nebi vino pia nea šanse.Pivkana aj tu i tamo,al zestice rulaju

Lord AngelRI
25-03-2008, 10:06
ma ta jeftina vina na valjaju ni za bambus ni za lovranski ni za bilo šta... bolje kupit 1l malo kvalitetnijeg (cca. 20kn) i uživat...

cropir
25-03-2008, 11:04
vino sux, piva rulz

ne.

Da_killah
25-03-2008, 12:57
ma ta jeftina vina na valjaju ni za bambus ni za lovranski ni za bilo šta... bolje kupit 1l malo kvalitetnijeg (cca. 20kn) i uživat...

t'ga za jug :D

Lord Jambrek
25-03-2008, 13:05
Nebi vino pia nea šanse.Pivkana aj tu i tamo,al zestice rulaju

isto tak, taj venus, vranac, ribar, režek i sve ove neke graševine ovdje ne podnosim. Vino mi valja ak je skroz kvalitetno, a time se vina iz žapca i ostalih dućana ne mogu baš pohvalit.

Zadnje dobro vino koje sam pio je neko kaj je frend šmugnuo od doma, neko francusko, majko mila to je bilo fenomenalno.

Pivo je uvijek božje, ali ne ova kvazi piva zvana ožujsko/bavaria ili tak nešto nego npr. La Trappe ili ako ikad itko bude blizu jaske neka navrati u pivnicu i fino popije pšenično pivo, tak puno, zasitno i fino pivo ne piješ svaki dan.

Ogg The Dogg
27-03-2008, 07:37
kod nas imaš svakakvih piva za kupit od ne znam... guinessa i erdingera do kilkennyja i tak to. i da erdinger je pšenično pivo. i ima savršen okus, pitak, nije previše gorak, ne reže grlo kad si prehlađen.. savršenstvo

B4j4
27-03-2008, 11:38
[quote="Lord AngelRI":2qa0vpsn]ma ta jeftina vina na valjaju ni za bambus ni za lovranski ni za bilo šta... bolje kupit 1l malo kvalitetnijeg (cca. 20kn) i uživat...

t'ga za jug :D[/quote:2qa0vpsn]
e tga je carska :pray:
kod nas kad dode u supermarkete ak ne naletis isti dan sljedeci dan ju vise nebus nasel :rotfl:

Da_killah
27-03-2008, 12:59
mi u rijeci znamo i gdje stoji na policama, na karnevalu kad sam otišao u drugstore doslovno nisam ni gledao gdje je, samo sam je uzeo, taj dan smo ih popili 5 ili 6, predobro vino, a košta max 32, 33kn...

Lord Jambrek
27-03-2008, 13:06
kod nas imaš svakakvih piva za kupit od ne znam... guinessa i erdingera do kilkennyja i tak to. i da erdinger je pšenično pivo. i ima savršen okus, pitak, nije previše gorak, ne reže grlo kad si prehlađen.. savršenstvo


MA SEREŠ
:D

Erdinger je savršenstvo doslovno. Inače ako ikad itko bude u jaski, neka stane u pivnicu tamo i popije pšenično, još jedno savršenstvo od piva.

B4j4
27-03-2008, 13:22
mi u rijeci znamo i gdje stoji na policama, na karnevalu kad sam otišao u drugstore doslovno nisam ni gledao gdje je, samo sam je uzeo, taj dan smo ih popili 5 ili 6, predobro vino, a košta max 32, 33kn...
:o tu kod nas ga ima po 20-22 a u nekim trgovinama po 30-ak kn.. kak tako velke razlike u cjeni za isti proizvod :?

Grimm-Reaper
27-03-2008, 13:49
Grička vještica, kad je piva u pitanju...

Da_killah
27-03-2008, 14:39
mi u rijeci znamo i gdje stoji na policama, na karnevalu kad sam otišao u drugstore doslovno nisam ni gledao gdje je, samo sam je uzeo, taj dan smo ih popili 5 ili 6, predobro vino, a košta max 32, 33kn...
:o tu kod nas ga ima po 20-22 a u nekim trgovinama po 30-ak kn.. kak tako velke razlike u cjeni za isti proizvod :?

pa kako di, u konzumu u tower centru je isto tako 20ak, al tower radi do 9 i nikome se ne da ić do njega, a u centru t'ge ima u drugstorima gdje dođe tako negdje, 32 kune

Lord AngelRI
27-03-2008, 14:58
mi u rijeci znamo i gdje stoji na policama, na karnevalu kad sam otišao u drugstore doslovno nisam ni gledao gdje je, samo sam je uzeo, taj dan smo ih popili 5 ili 6, predobro vino, a košta max 32, 33kn...

zato ja idem kupit prije u konzum i prođem jftinije... :D

Death By Sexy
27-03-2008, 17:32
[quote="Ogg The Dogg":2uohl6as]kod nas imaš svakakvih piva za kupit od ne znam... guinessa i erdingera do kilkennyja i tak to. i da erdinger je pšenično pivo. i ima savršen okus, pitak, nije previše gorak, ne reže grlo kad si prehlađen.. savršenstvo


MA SEREŠ
:D

Erdinger je savršenstvo doslovno. Inače ako ikad itko bude u jaski, neka stane u pivnicu tamo i popije pšenično, još jedno savršenstvo od piva.[/quote:2uohl6as]

erdinger mi je fini al osobno preslabi i preskupi...

Vidiš neki poput mene piju pivu iz gušta, a ne da se napiju, iako kad se pije ožujsko to nije za ništa više nego napit se jer to nema veze s pivom.

Da_killah
28-03-2008, 00:40
zato skokneš lijepo preko granice do trsta po par franziskanera za par eura i uživaš u savršenom okusu i mirisu :D

Nemesis
28-03-2008, 00:43
ma velebitsko pivo je najbolje.

ono što je greška
30-03-2008, 01:08
Ja sam pio vino i pivu ali meni je najbolja rakija,ja i moj prijatelj iz sela popijemo je svkog petka oko 2 litra,ali nije baš jaka.

Fenrir
30-03-2008, 01:25
Ja sam pio vino i pivu ali meni je najbolja rakija,ja i moj prijatelj iz sela popijemo je svkog petka oko 2 litra,ali nije baš jaka.
2 litre rakije? Kakve, plaviša? :(

ono što je greška
30-03-2008, 01:33
Šta plaviša?Jeli se ti to rugaš nešto...Pa slušaj ja nisam dovoljno star da pijem kao ostali,a to neznači da se možeš rugat.

I šta ti je ovo plaviša?

RIPtheREAPER
30-03-2008, 01:34
Nema do domace rakije :D
A posebno one od jabuka! :pray:

Lord Jambrek
30-03-2008, 01:35
Nema do domace rakije :D
A posebno one od jabuka! :pray:

rakija+bazga je genijalna kombinacija

ono što je greška
30-03-2008, 01:39
Šta je bazga? Jel to isto neko piće?

King tiger
30-03-2008, 01:41
Šta plaviša?Jeli se ti to rugaš nešto...Pa slušaj ja nisam dovoljno star da pijem kao ostali,a to neznači da se možeš rugat.

I šta ti je ovo plaviša?

ti nemas pojma.
ja sam popijem kad sam vani minimalno 4 litre orahovače.

Lord Jambrek
30-03-2008, 01:44
[quote="ono što je greška":3t8dd84x]Šta plaviša?Jeli se ti to rugaš nešto...Pa slušaj ja nisam dovoljno star da pijem kao ostali,a to neznači da se možeš rugat.

I šta ti je ovo plaviša?

ti nemas pojma.
ja sam popijem kad sam vani minimalno 4 litre orahovače.[/quote:3t8dd84x]

njubaro, ja strusim po 5 litara pive, litru bambusa i 2 litre pelinkovca inače

Peyo
30-03-2008, 01:45
Šta je bazga? Jel to isto neko piće?

Bazga (Sambucus) je biljni rod listopadnih grmova ili niskog drveća. Od cvjetova se kuha čaj, sirup i sok.


njubaro, ja strusim po 5 litara pive, litru bambusa i 2 litre pelinkovca inače

Sry, ali ovakvih priča sam se naslušao za cijeli život. :roll:

ono što je greška
30-03-2008, 01:46
[quote="ono što je greška":npyzpvqc]Šta plaviša?Jeli se ti to rugaš nešto...Pa slušaj ja nisam dovoljno star da pijem kao ostali,a to neznači da se možeš rugat.

I šta ti je ovo plaviša?

ti nemas pojma.
ja sam popijem kad sam vani minimalno 4 litre orahovače.[/quote:npyzpvqc]


Nemoj me zezat.Koliko ti je godina?
Jeli inače puno piješ ili moš podnit?

Lord Jambrek
30-03-2008, 01:47
Šta je bazga? Jel to isto neko piće?

Bazga (Sambucus) je biljni rod listopadnih grmova ili niskog drveća. Od cvjetova se kuha čaj, sirup i sok.

Tako je, uzmeš rakiju i sirup od bazge i deri, pre dobro.

King tiger
30-03-2008, 01:47
[quote="King tiger":31ekgcrm][quote="ono što je greška":31ekgcrm]Šta plaviša?Jeli se ti to rugaš nešto...Pa slušaj ja nisam dovoljno star da pijem kao ostali,a to neznači da se možeš rugat.

I šta ti je ovo plaviša?

ti nemas pojma.
ja sam popijem kad sam vani minimalno 4 litre orahovače.[/quote:31ekgcrm]


Nemoj me zezat.Koliko ti je godina?
Jeli inače puno piješ ili moš podnit?[/quote:31ekgcrm]

ne.
ja sam iz bosne.

Lord Jambrek
30-03-2008, 01:50
ne.
ja sam iz bosne.

i kaj? Ja sam seljak, kaj sad?

Peyo
30-03-2008, 01:53
Seljaci aka farmeri :D

Ja sam jednom uspio popit 6 litara crnog bambusa i nisam se strgao onako kako bi trebao. :o

ono što je greška
30-03-2008, 01:53
Pa nije to ništa posebno,ima jedan momak,živi do mene,može popit 5 litara rakije i još hoda okolo

Peyo
30-03-2008, 01:56
Pa nije to ništa posebno,ima jedan momak,živi do mene,može popit 5 litara rakije i još hoda okolo

Ima takvih i u mojoj blizini. Alkosi oko nas:


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e2/The_Alkaholiks_Album_21_%26_Over.jpgS:rotfl: