PDA

Pogledaj cijelu verziju : Maloljetnička pijanstva?



Stranica : 1 2 3 [4]

cropir
27-02-2009, 22:29
ok, onda pusti taj, ali ako se slažeš da ja tako nisam kompetentan govoriti o pedofiliji, nisi ni ti spreman za rasprave o pijanstvima.

Babitz
27-02-2009, 22:31
Ne, nije ni to ono na kaj sam mislio.

I da, bio sam pijan i već sam rekao da mi je pijanstvo retardirano. Dakle, govorim iz iskustva, čime sam čak i po tvojim kriterijima mjerodavan srati po tome.
S druge strane kriterij "nemoš srat ak nisi probao" nije baš primjenjiv. Mogao sam uzeti primjer ubijanja crnaca. Jel bi reko da ti je to oke inače?

Babitz
27-02-2009, 23:03
Zašto je spamerska kolotečina loša stvar?

cropir
28-02-2009, 09:58
I da, bio sam pijan i već sam rekao da mi je pijanstvo retardirano. Dakle, govorim iz iskustva, čime sam čak i po tvojim kriterijima mjerodavan srati po tome.
a, to nisam znao, ispričavam se.

onda dolazi do sukoba individualnih interesa, o čemu je više manje nemoguće raspravljati.

Kron
28-02-2009, 15:00
kolko vas ubije alkohol sutra dan? ja npr sam sinoc popio bocu bilog i danas znam da cu ga cijeli dan osjećat u ustima i da cu imati neki bljak osjećaj u želucu. Nemogu se ni najest kako triba.

Maloki
28-02-2009, 15:30
Zašto je spamerska kolotečina loša stvar?
Svaki put kad netko napiše kolotečina, ja pročitam kotlovina. :(

B4j4
28-02-2009, 15:38
pfff...
danas se slave 3 rodendana u gradu..... mislim da dalje ne trebam ni pricat...

mortician
28-02-2009, 16:15
jucer sam se napio :(

Lord Jambrek
01-03-2009, 12:51
Idemo ja i frend jučer na 80's u boogaloo i ja ovom rekao da ću isfurat rakije od doma.

Mi sjedimo u busu i veli ovaj "jesi isfural?"
Ja onak fino izvadim flašu jamničke punu pre dobre domaće rakije, a čuješ ovog debila "Daj jebote ti nisi normalan, ja sam mislio da ćeš pol litre isfurat"

Ne moram dalje pričat :D

Babitz
01-03-2009, 13:16
Kako kul.

Deadwalker
01-03-2009, 13:20
ja sam jucer bio s ekipom vani. Nasli smo se u jednom bircu, zajabavali se i kroz cijelu vecer sam spil svega 2 pive. Jos smo poslije isli vidjet koncert Let3-a i oko 3h sam laganini doma. Neznam, izgubio sam volju vise za ikakvo pijancevanje. Ovak mi je najbolje...zgustam si pivicu, zajebanicija i tako. Nist mi ne fali...

B4j4
08-03-2009, 12:17
ja sam imo ubojit vikend...
u petak je frend slavil rodendan, pili na igralistu, u kaficu, pojo cevape, zapili smo se kaj aligatori... ne znam kad sam doma dosel.... subota ujutro pol 9, idem na engleski, glava kaj dzuboks, vrnem se doma i pojedem si nekaj.u 12.30 me stara poslala na instrukcije iz matematike. mislil sam preskocit instrukcije pa na kavicu.i u bircu sretnem ovog frenda kaj je slavil rodendan XD roknuli par tomislava pa otisli do ducana di smo jos pive kupili, smokice i pravac na igraliste... oko 17.30 sam kakti dosel sa instrukcija jebote razvaljen i u 19 otisel u grad. uzel si jos jednu krmacu jos su mi vodke dali, dosel jedan stari poznanik pa smo se i napljugali jos.... strava jebote

Deadwalker
08-03-2009, 12:27
ja sam imo ubojit vikend...
u petak je frend slavil rodendan, pili na igralistu, u kaficu, pojo cevape, zapili smo se kaj aligatori... ne znam kad sam doma dosel.... subota ujutro pol 9, idem na engleski, glava kaj dzuboks, vrnem se doma i pojedem si nekaj.u 12.30 me stara poslala na instrukcije iz matematike. mislil sam preskocit instrukcije pa na kavicu.i u bircu sretnem ovog frenda kaj je slavil rodendan XD roknuli par tomislava pa otisli do ducana di smo jos pive kupili, smokice i pravac na igraliste... oko 17.30 sam kakti dosel sa instrukcija jebote razvaljen i u 19 otisel u grad. uzel si jos jednu krmacu jos su mi vodke dali, dosel jedan stari poznanik pa smo se i napljugali jos.... strava jebote

standarni srednjoskolac :D

LPFireDog
08-03-2009, 13:01
jedanput sam se u zivotu napio i dost..
od onda pijem u umjerenim kolicinama ali sam povecao dozu pusenja ...

K4ciga
08-03-2009, 18:07
ja sam imo ubojit vikend...
u petak je frend slavil rodendan, pili na igralistu, u kaficu, pojo cevape, zapili smo se kaj aligatori... ne znam kad sam doma dosel.... subota ujutro pol 9, idem na engleski, glava kaj dzuboks, vrnem se doma i pojedem si nekaj.u 12.30 me stara poslala na instrukcije iz matematike. mislil sam preskocit instrukcije pa na kavicu.i u bircu sretnem ovog frenda kaj je slavil rodendan XD roknuli par tomislava pa otisli do ducana di smo jos pive kupili, smokice i pravac na igraliste... oko 17.30 sam kakti dosel sa instrukcija jebote razvaljen i u 19 otisel u grad. uzel si jos jednu krmacu jos su mi vodke dali, dosel jedan stari poznanik pa smo se i napljugali jos.... strava jebote
Jedva čekam da King Mortal ovo prokomentira.

B4j4
08-03-2009, 20:48
ja sam imo ubojit vikend...
u petak je frend slavil rodendan, pili na igralistu, u kaficu, pojo cevape, zapili smo se kaj aligatori... ne znam kad sam doma dosel.... subota ujutro pol 9, idem na engleski, glava kaj dzuboks, vrnem se doma i pojedem si nekaj.u 12.30 me stara poslala na instrukcije iz matematike. mislil sam preskocit instrukcije pa na kavicu.i u bircu sretnem ovog frenda kaj je slavil rodendan XD roknuli par tomislava pa otisli do ducana di smo jos pive kupili, smokice i pravac na igraliste... oko 17.30 sam kakti dosel sa instrukcija jebote razvaljen i u 19 otisel u grad. uzel si jos jednu krmacu jos su mi vodke dali, dosel jedan stari poznanik pa smo se i napljugali jos.... strava jebote

standarni srednjoskolac :D

ma nema mi ravnog :D