PDA

Pogledaj cijelu verziju : Maloljetnička pijanstva?



Stranica : 1 2 [3] 4

Cthulhu
28-09-2008, 13:46
i ja sam miran kad sam trijezan,kad se napijem postanem agresivan.

pimp
28-09-2008, 14:03
a na svakog drugačije djeluje , moj frend kad se napije grli sve oko sebe , neki postanu agresivni , neki samo spavaju , na svakog drugačije djeluje xD

Dreamer Deceiver
28-09-2008, 14:07
mah, ja budem hepi :D

Karlo_from_Bjelovar
28-09-2008, 14:42
mah, ja budem hepi :D

signned na ovo...

inace je moje misljenje da u vecini slucajeva osoba kada se napije pokazuje kakva je zapravo...

doduse ima izuzetaka...

K4ciga
28-09-2008, 16:06
inace je moje misljenje da u vecini slucajeva osoba kada se napije pokazuje kakva je zapravo...
Znaš,jednom je čovjek pod imenom Tacit rekao "U vinu je istina" :)

Arbiter of Change
28-09-2008, 16:34
Je, ali onda nisu imali aute.

B4j4
28-09-2008, 17:07
bleh kak sam ja znal cure gnjavit dok sam pijan >.<
ajmeee :rotfl: :rotfl: :rotfl:

RIPtheREAPER
28-09-2008, 17:09
ja se smijem na gluposti kad popijem ali zato ne radim gluposti

Deadwalker
28-09-2008, 18:51
Ja dok si popijem sam jako vesel i puno pjevam, pa ak je jos neko u ekipi raspoložen ko ja... :friends:

Vedro
28-09-2008, 18:58
Ja popijem 2,3 pive i odma me lovi depresija,zato moram suknut još 5 da mi bude bolje,al evo fala bogu ne pijem alkoholno već 2 god.

Bob Dylan
29-09-2008, 20:51
al evo fala bogu ne pijem alkoholno već 2 god.[/quote]




au kako mi je ružna ova rečenica :thumbs1:
:friends:

Lord AngelRI
29-09-2008, 22:06
mah, ja budem hepi :D

također... :D

cropir
30-09-2008, 17:32
kad sam pijan me užasno zabavlja činjenica da ne mogu hodati po rubu rizola/mola i da vidim duplo. onda naravno moram testirati svoju ravnotežu, pa failam. :(

pimp
30-09-2008, 18:06
ovo ljeto sam upoznao meni najvećeg cara kad se napije , lik se napije i onda plače kad prica xD
lik padne pijan na pod, ja ga dižem i šamaram da ne zaspi , nakon 20-30 min , on govori frendu , sav u suzama kako ga alen (ja) tuce i da mu nije pravi frend , ja sam se lomio od smijeha ,

Madox
01-10-2008, 02:28
Tako je, predlažem da skineš rukavicu i pozoveš ga na dvoboj jer jedino tako poštuješ moralni kodeks i čast.


:rotfl: svaka cast na ovome xD

Inace sto se tice tuce s pijanim likovima i hebanja pijanih cura.Neam iskustva u nijednom od tih...
1. ak te neki kreten pocne zajebavat dok je pijan ko letva.Prvo kazes " de odjebi" , onda razgledas kakva je situacija,odnosno s koliko je on ljudi jos i dali se ima smisla zajebavat snjim. Ako vidis da je ostatak ekipe normalan kazes da ga malo smire.Ak je sam ga opalis necim i bezis prije nego sto skupi ekipu :rotfl:

2. iskreno nebi nikad pojebao neku zensku koju neznam.tko zna skoliko je vec likova bila i kakve bolestine prenosi :P

Al o svemu tome nema smisla pricat jel kad se napijes ko krme nemozes normalno razmisljat i nemozes znati sta bi napravio da se nades u takvoj situaciji.Eo mozda iduce subote odem van i pojebem pijanog lika koji mi se bude prijetio :rambo:

Sickmanno1
01-10-2008, 11:24
iskreno nebi nikad pojebao neku zensku koju neznam.tko zna skoliko je vec likova bila i kakve bolestine prenosi :P

Znaci ti samo poznate zenske hebes, i to ak ti donesu potvrdu ne stariju od tjedan dana gdje je bila kod ginekologa na kompletnim pretragama?

B4j4
01-10-2008, 11:25
iskreno nebi nikad pojebao neku zensku koju neznam.tko zna skoliko je vec likova bila i kakve bolestine prenosi :P

Znaci ti samo poznate zenske hebes, i to ak ti donesu potvrdu ne stariju od tjedan dana gdje je bila kod ginekologa na kompletnim pretragama?
cuj u tih tjedan dana zenska se moze pojebat xxx puta ^^

The Boz
01-10-2008, 11:26
Upristojite se, mkay?

Madox
01-10-2008, 12:15
iskreno nebi nikad pojebao neku zensku koju neznam.tko zna skoliko je vec likova bila i kakve bolestine prenosi :P

Znaci ti samo poznate zenske hebes, i to ak ti donesu potvrdu ne stariju od tjedan dana gdje je bila kod ginekologa na kompletnim pretragama?

pa ono..mozda zvuci seljacki i staromodno al ja sam jedan od onih koji smatra da bi trebao biti s curom prvo malo pa onda to.Nevidim smisao u tome da izhebes nekog ovako vani i onda jedno vrijeme opet nist ne hebes.Sex je jako zarazan i nema smisla ponekad hebat pa ponekad ne :D Ja preferiram biti s curom i onda hebat svaki dan- dva :P

Sickmanno1
01-10-2008, 12:27
Pa realno gledajuci makar bio sa curom 3 mjeseca prije prvog sexa nemres biti siguran da nema neku bolest isto kako ona nemoze znati da li ti imas ili nemas bolest...

Enivej...bash to topic...boz me bude tuko :(

GaTa666
08-10-2008, 20:26
Pa znam podosta popiti kad izajdem ali se nikad ne napijem.
Tj. znam ja nekad biti malo pripit ali nikad tako da se ne mogu kontrolisat i da gluposti izvaljujem i radim budalu od sebe. Uvijek nastojim povuci granicu kad je dosta.

pimp
08-10-2008, 20:29
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiv ... 2603.shtml (http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/06/27/srpski/R07062603.shtml)

Cthulhu
14-10-2008, 15:47
ah,alkoholizam...

Abadon
14-10-2008, 18:05
Ja i moje drustvo se skoro svaki petak napijemo al i poslje toga
se ne ponasamo ko retardirane budale koje nemaju pojma gdje su a
kamoli sta rade.
:friends: :friends: :friends: :friends:

pimp
14-10-2008, 18:23
Ja i moje drustvo se skoro svaki petak napijemo al i poslje toga
se ne ponasamo ko retardirane budale koje nemaju pojma gdje su a
kamoli sta rade.
:friends: :friends: :friends: :friends:

onda niste pijani

cropir
14-10-2008, 19:58
točno to. :D

phantom_fuxor
19-10-2008, 20:09
ajd vi fino odite urologu (dečki) i test bris prozora napraviš, odma ćeš znat ako imaš ili nemaš klamidiju (mda ta bolest nema simptome, tj. ima al nekima se ne vide, jer je pritajena, isto to i curi reć, al nju giniću poslat)

cropir
19-10-2008, 20:12
Sbris prozora napraviš
meni to clistačica radi. :D

phantom_fuxor
19-10-2008, 20:13
a cenzura je xD, dobro nije, neg ja napiso prozor, al znaš na šta se misli, kakva clistačica ? XD mama? xD

cropir
19-10-2008, 20:19
*čistačica. ne kuzim, sta nisi fulao topic? kakve veze ima obris čega već sa pijanstvom?

Nodakim
19-10-2008, 21:57
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/06/27/srpski/R07062603.shtml


Naslov bi trebao biti Rak pobjedio Rakiju...ubio ga 15 godina prije!
@cropir
on govori o tome kako je netko govorio da ne želi hebati nepoznatu pijanu žensku po klubovima,i sada tu priča o spolnim bolestima...

phantom_fuxor
20-10-2008, 10:10
*čistačica. ne kuzim, sta nisi fulao topic? kakve veze ima obris čega već sa pijanstvom?

pa čitaj par postova gore :)



@cropir
on govori o tome kako je netko govorio da ne želi hebati nepoznatu pijanu žensku po klubovima,i sada tu priča o spolnim bolestima...

pa da :D
klamidiju nit ne znaš da imaš ak si strefio neku žensku, a onda samo jedan dan ti prozor zbrejka :D

Arbiter of Change
15-02-2009, 18:49
Evo velebna nam je država ovih dana shvatila da društvo podržava maloljetničko i općenito opijanje (no wai!) pa oživljavam temu. Je li stvarno moguće da mi živimo u toliko ignorantoj državi koja ni to nije u stanju shvatiti dok se ne dogodi neka tragedija ili je država takva da je jednostavno boli briga?

pimp
15-02-2009, 19:58
Evo velebna nam je država ovih dana shvatila da društvo podržava maloljetničko i općenito opijanje (no wai!) pa oživljavam temu. Je li stvarno moguće da mi živimo u toliko ignorantoj državi koja ni to nije u stanju shvatiti dok se ne dogodi neka tragedija ili je država takva da je jednostavno boli briga?

takva je država , jedino mediji nešto izvještavaju kad bude neko sranje u većim gradovima , u manjim sredinama se često događaju ovakva sranja ali nikom ništa... na youtubeu ima snimki masovnih tučnjava ispred diska u sisku di su se noževi povlačili i di je bilo krvi na sve strane , a murja je stajala sa strane i mirno gledala , kad je završilo pokupili ranjene i u bolnicu , ali eto , sisak je mali grad , nit je to u vijestima niti igdje završilo , kao da nije ni bilo....državu jednostavno boli k... za to

Dreamer Deceiver
15-02-2009, 23:04
pred 200 godina mladi su se opijali s svojim očevima...
pred 100 godina isto tako
pred 50 godina stvari su se malo promjenile...
a sada mladi nesmiju uopće piti, i svaki mlado ljudsko biće je odmah propalitet ako pije...
što se tiče mene, jednostavno se ne može zaustaviti da mladi piju, jednostavno ne može...
može biti zakona i zakona, ali neće biti ništa postignuto...
ako već trebaju pit, osigurajmo im neka piju na sigurno i sigurnome :D

Nodakim
15-02-2009, 23:19
Isto su prije 200 godina ljudi srali po ulici,a sada ne
:(
What is your point?

Dajmo idiotima da budu još veći idioti?

WAR-ELEMENT
16-02-2009, 00:39
Meni nista nije jasno kada je ova tema pitanju, danas su maloljetnici van svake kontrole ja jesam rijetko kad pio na dernecima i slično ali nisam popio ni jednu trečinu koliko ostali na derneku popiju i nikad se nisam napio da neznam za sebe.Mada briga me nek rade sta hoče ,samo sebi stete mozak.

Deadwalker
16-02-2009, 09:54
Evo velebna nam je država ovih dana shvatila da društvo podržava maloljetničko i općenito opijanje (no wai!) pa oživljavam temu. Je li stvarno moguće da mi živimo u toliko ignorantoj državi koja ni to nije u stanju shvatiti dok se ne dogodi neka tragedija ili je država takva da je jednostavno boli briga?

da, al bitno da nam drzava zabranjiva pusenje na javnim mjestima :roll: . Ako se mene pita, alkohol je puno veci problem hrvatskog drustva i mladezi nego cigarete. Izgleda, da se na taj problem potpuno zaboravilo...Ustvari nije, doneseni su strozi zakoni za pijane vozace(na papiru), dok u stvarnosti sluze za pljackanje naroda i punjenje drzavnog proracuna. To je sve cime se nasa vlast može pohvaliti. Dalje, to je samo djelic problema. Veci dio problema je u tome sto djeca od 13, 14, 15 godina ostaju vani do 2h u noci u potpunosti pijana i onda to rade tako kroz cijelu srednju, pa dobe vozacku, pa pocnu pijani voziti pa zavrse u crnoj kronici. I onda se cudimo dok nam je svake godine sve veci broj stradalih u prometnim nesrecama. Prvo sta treba poraditi je na odgoju(roditelji, ne!?) takve mladezi i edukaciji. Neka naprave po skolama nekakva predavanja, tribine i objasne klincima da redovno opijanje vikendima i nije nesto bas korisno i da se sve to može pretvorit u ovisnost i dovest do ozbiljnjih problema. Al ne, Sanader i kompanija trenutno razmislja kako jos pokrasti narod da se napuni minus u proracunu, a ne suocit se sa bitnim drustvenim problemima. Najlakse je sve ignorirat... :thumbs1:

Babitz
16-02-2009, 10:19
Ja bi ih sve ubio. Easy solution.

@Morgoth
Nije isto kaj su pili s očevima prije 200 godina i kaj se sad skupi ekipa 12ogodišnjaka i vise po diskotekama do 3am i opijaju se.

Neven <R>
16-02-2009, 11:15
Neka naprave po skolama nekakva predavanja, tribine i objasne klincima da redovno opijanje vikendima i nije nesto bas korisno i da se sve to može pretvorit u ovisnost i dovest do ozbiljnjih problema
Ovo je nešto najkontraproduktivnije što se može napraviti.

eddie2142
16-02-2009, 11:16
da...

treba napraviti pijanku i sve ih na silu napit i lupat im loncima od glavu sutradan

Dreamer Deceiver
16-02-2009, 11:55
Ja bi ih sve ubio. Easy solution.

@Morgoth
Nije isto kaj su pili s očevima prije 200 godina i kaj se sad skupi ekipa 12ogodišnjaka i vise po diskotekama do 3am i opijaju se.

to je amerika kriva :(

Arbiter of Change
16-02-2009, 12:31
Neka naprave po skolama nekakva predavanja, tribine i objasne klincima da redovno opijanje vikendima i nije nesto bas korisno i da se sve to može pretvorit u ovisnost i dovest do ozbiljnjih problema
Ovo je nešto najkontraproduktivnije što se može napraviti.
Ne bi baš tako rekao, ali u biti se slažem. Misliš da je ikoga briga za ova predavanja koja organiziraju po školama? Ono, meni su bili (kroz srednju i osnovu); pirotehničari, policajci, reperi (ne pitajte) i doktorice (3x dolazile, svaki put sa drugačijom temom - pušenje, drogiranje i kao neke naznake o seksualnom odgoju u sklopu biologije). Znaš tko ih je slušao? Oni u prvim redovima koji jadni nisu mogli skrenuti pogled jer su im bili preblizu.

Po meni tu konkretno nema rješenja što se tiče alkohola kod maloljetnika (premda ja iskreno mislim da je pretjerana zastupljenost alkohola inače u društvu sama po sebi problem, ali tema je o maloljetnicima) prvenstveno jer oni imitiraju ono što vide i čime ih bombardira televizija (tko bi mrzio one seljačke reklame za Pan, mislim stvarno). Volio bi čuti vaša rješenja za ovu situaciju, ali jedino realno što preostaje je uporaba sile (ako ćeš išta zapamtiti onda je to bol) i daljnja ograničenja, budući da "dođi mi, ođi mi" ničemu ne služi.

Hellboy
16-02-2009, 13:14
jednostavno rješenje: zabraniti prodaju alkohola...potpuno ^^ jedino u medicinske svrhe u ljekarnama ga dopustiti...sve ostalo, njet...

MasaKrisT
16-02-2009, 13:27
Sva sreca pa je pivo prehrambeni proizvod:)

Hellboy
16-02-2009, 13:29
pametan momak...koristi rupe u zakonu :D

Neven <R>
16-02-2009, 13:30
jednostavno rješenje: zabraniti prodaju alkohola...potpuno ^^ jedino u medicinske svrhe u ljekarnama ga dopustiti...sve ostalo, njet...
Ispravljam se, ovo je nešto najkontraproduktivnije što se može napraviti.

Hellboy
16-02-2009, 13:32
meh...samo zato što bi nikle ilegalne pecare okolo pa bi ljudi švercali alkohol...no opet, to bih napravio da sam JA na vlasti...u isto vrijeme bih slao random provjere koristi li tko alkohol....da...glasajte za mene ^^

eddie2142
16-02-2009, 13:34
sta je bilo u americi kad se to zabranilo...
ma ja bi napravio alkoholom skolskim satom, pa da djeca i to zamrze

Neven <R>
16-02-2009, 13:38
Hellboy: Misliš da bi to pomoglo? Dovoljno je pogledati marihuanu, koja recimo u SAD-u ima godišnju proizvodnju od oko 80$ mlrd. $, dok recimo jedan kukuruz ima duplo manju vrijednost godišnje proizvodnje.

Prohibicijom bi se samo potakao organizirani kriminal, smanjila bi se kvaliteta što bi dovelo do većeg broja trovanja itd. Alkohol je dio kuluture i kao takvog ga je nemoguće izbrisati, ljudi će smisliti svašta da bi proizveli/distribuirali/konuzmirali drogu koja nije dio kuluture (npr. marihuana), a kako je tek onda sa alkoholom koji je danas tako širokorasprostranjen.

Hellboy
16-02-2009, 13:43
ne bih ja to stalno držao...samo bih dao do znanja da će svi koji su prodavali alkohol prije zabrane dobiti dozvole natrag kad se obavežu da neće prodati ni kap alkohola maloljetnicima...i onda bih im slao kontrole svaki tjedan...jest da bi bilo skupo, no, ako bih spasio barem jedan život tako, isplatilo bi se...but then again, that's just me...nisam još preuzeo vlast na ovom planetu pa to ostaje mrtvo slovo na ekranu (osim ak ovo netko printa)

Neven <R>
16-02-2009, 13:49
Opet bi maloljetnici našli načina za dobavu alkohola - pitaju nekog starijeg da im kupi, lažiraju osobne, prodavatelji na crno itd. Nemogu je kontrolirati tisuće i tisuće malih trgovinica, dok veliki trgovački centri ionako većinom ne prodaju maloljetnicima alkohol. Žestoka društvena kontrola oko bilo čega je vrlo često kontraproduktivna, potiče crno tržište i moguće ju je zlorabiti.

Hellboy iskreno se nadam da nikada nećeš biti na vlasti. :)

Hellboy
16-02-2009, 13:51
mhm...very well...svatko ispod 18 bi bio zatvoren u posebne ustanove...
i besides, kao da bih ja pitao populaciju za mišljenje...diktatura FTW :D

Arbiter of Change
16-02-2009, 14:04
i besides, kao da bih ja pitao populaciju za mišljenje...
A baš. Kao što često ponavljam ovih dana; ljudi ne moraju voljeti zakon, ali on mora na kraju funkcionirati unatoč tome.

pimp
16-02-2009, 14:30
ukinuti sve sokove i ostala bezalkoholna pica , samo bi alkohol ostavio , onda bi morali biti stalno pa bi im se zgadio s vremenom xDDDDDDD

eddie2142
16-02-2009, 14:52
ukinuti sve sokove i ostala bezalkoholna pica , samo bi alkohol ostavio , onda bi morali biti stalno pa bi im se zgadio s vremenom xDDDDDDD

i ja kazem

cropir
16-02-2009, 16:26
meh...samo zato što bi nikle ilegalne pecare okolo pa bi ljudi švercali alkohol...no opet, to bih napravio da sam JA na vlasti...u isto vrijeme bih slao random provjere koristi li tko alkohol....da...glasajte za mene ^^
ja mislim da se ne bi danas ponovila amerika u tridesetima, jer su svemu tamo pridonjeli drugi vanjski faktori, kao ekonomska kriza i jeftino oružje nakon 1. svjetskog rata... moje nagađanje je da bi danas bilo teže prodavati alkohol u kafićima i diskontima jer imaju inspekcije i video kamere, dakle stvorila bi se situacija slicna onoj kada maloljetnici pokušaju kupiti - rado bi ti prodala, ali ne smijem. :D

Deadwalker
16-02-2009, 16:45
ma da, istina je to sto kazete, gotovo je nemoguce to sve regulirati...Al opet, sve pocinje od kucnog odgoja. Ja samo znam da sam ja dosao pijan doma sa 15 godina, imao bih zabranu izlazaka do dvadesete valjda+obvezni "dobrotvorni rad" u kuci, stoga mi nikada nije palo na pamet napravit tako nesto :D

Dreamer Deceiver
16-02-2009, 18:28
sta je bilo u americi kad se to zabranilo...
ma ja bi napravio alkoholom skolskim satom, pa da djeca i to zamrze


e to je to ;)

Jer ljudima je oduvijek primamljivije nešto šta je zabranjeno... a šta kad nije zabranjeno ?
onda im je to glupo dosadno i nije in...
možda ova generacija koja se već navilla na opijanje još to proživjela, ali s drugom i već trećom generacijom, interes bi pao

cropir
16-02-2009, 20:42
nekako ne vjerujem u tu frazu sa zabranjenim voćem. ljudima je najslađe ono što je slatko, tj. što im se sviđa. ako bi se uveo kakav oblik prohibicije, ilegalni bi dobavljači držali monopol, i alkohola bi bilo malo tak da bi čaša viskija vjerojatno bilo puno, puno skuplja nego šta je sad, pa je moje mišljenje da bi zabrana alkohola konzumiranje istog smanjilo, ali ne i zaustavilo u potpunosti.

Deadwalker
16-02-2009, 20:51
nekako ne vjerujem u tu frazu sa zabranjenim voćem. ljudima je najslađe ono što je slatko, tj. što im se sviđa. ako bi se uveo kakav oblik prohibicije, ilegalni bi dobavljači držali monopol, i alkohola bi bilo malo tak da bi čaša viskija vjerojatno bilo puno, puno skuplja nego šta je sad, pa je moje mišljenje da bi zabrana alkohola konzumiranje istog smanjilo, ali ne i zaustavilo u potpunosti.

ima tu neke istine. Naime, u mojem kraju, u Varaždinu, je vrlo tesko dobiti pice ako nisi punoljetan, a ispijanje na javnim mjestima policija kaznjava vrlo azurno pa sam primjetio fakat da se broj pijanih maloljetnika itekako smanjio...Može se protiv toga itekako, samo se ljudi trebaju drzati nekog reda

Kron
16-02-2009, 21:00
sto je s pandurijom i alkoholom, tj što ako si maloljetan i pijes negdje pa to dođe pandur, a što ako si punoljetan? Ja to jos ne kuzim, a stalno neke racije i gluposti, pa čisto da znam što smijem i što policija meni smije

cropir
16-02-2009, 21:06
koliko ja znam,

ako si maloljetan i imaš makar 0.03 bombicu jegera kod sebe jer mama slavi rođendan pa joj nosiš, mogu te privest. privode te i ako si pijan, sad ne znam, valjda ako ne mozes hodati ili im se bahatiš ti daju alkotest ili te samo privedu.

a ako si punoljetan, zakon dopušta alkohol, pa su valjda mislili da ce se ljudi htjeti alkoholizirati, a nekad i javno, pa vjerojatno ti ne mogu nista jer si punoljetna i slobodna osoba. onda bi se trebalo zabraniti i lokanje u kafićima, tj. njihovim terasama i vanjskim prostorima, a to se smije.

Babitz
16-02-2009, 23:11
Najprije bi trebalo ukinuti "Žuja je zakon" i sl. parole i reklame.

D.E.M.O.
16-02-2009, 23:26
Najprije bi trebalo ukinuti "Žuja je zakon" i sl. parole i reklame.

MasaKrisT
16-02-2009, 23:28
Kad zuja je zakon:)Alkohol je tu kao i sve drugo,i oruzje ti je na raspolaganju(dobro ne reklamira se) i bmw od 220konja pa neces sjest u njega i ubit se.Svaka roba ima svoga kupca treba znati.Ja se sjecam da u trecem srednje nije bilo dana bez piva,danas znam da sam u zadnjih pet mjeseci pio jedino za novu godinu,cak ni za rodj nisam pio.A pivica u dobrom drustvu nebi trebala bit problem ak se covjek kontrolira.

Nodakim
16-02-2009, 23:37
Mi ne pričamo o da si netko malo popi iz zabave.
Mi pričamo o idiotima koji se napiju...jer su idioti.
Ali da zabranjeno voće je kontraproduktivno,ima i cropir pravo,ali problem je što oni ne znaju kakvog je okusa alkohol,pa ne znaju da li mi se sviđa,a onda poslije forsaju

Guber
17-02-2009, 10:16
Pan osvježi dan :wink:

pimp
17-02-2009, 16:02
svakodnevno konzumiram pivo , ali zato sto je u bircu jeftinije popit 0.5l pive za 12 kn nego pago od 0.2 za 15kn...

i meni se osobno gade ti novi klinci koji se stvarno previše opijaju da se samo napiju , nemaju granice i slicno... ja tocno znam koliko mi treba da bi bio vesel i baš vesel da se zabavim pošteno , a ne da zabljujem cijeli wc završim na ispumpavanju i slicno....

Guber
17-02-2009, 16:40
ma tko im kriv, bit će im žao kad im odu jetra

eddie2142
17-02-2009, 17:03
a kad se jetra sjebe citav se organizam sjebe pa i mozak

Guber
17-02-2009, 17:17
ma sve se sj..., čak i drugi ljudi koji te okružuju

Death By Sexy
17-02-2009, 17:23
svakodnevno konzumiram pivo , ali zato sto je u bircu jeftinije popit 0.5l pive za 12 kn nego pago od 0.2 za 15kn...

LAŽE!!!
hehe koji razlog..ma voliš pivu.. tak napiši :D

Aral
17-02-2009, 20:12
Nikad pio, nikad niti necu...moglo bi se rec da sam alergican na alkohola a otpornost mi je nula, nakon case vina letim u nebesa xD A posto di god da idem obavezno moram ic s autom sanse su jos manje...toliko :D Jedino moram pazit da se previse ne zrokam na svadbi :rotfl:

St. D.
17-02-2009, 20:55
Ma totalno je debilno šta se dobna granica mladih pijanaca konstantno snizuje... Polako, ali ide...
Najviše mrzim kada mi dođe neki klinac od cca. 14 godina i kaže mi: "Striček, hoćeš mi kupiti litru pitaj Boga čega?" kada se slučajno nađem u dućanu! Dođe mi da ošamarim klinca tako da mu se zavrti u glavi od udarca, a ne od alkohola koji bi htio piti! :?

OK mi je kada netko popije pivu-dvije vani, ili čašicu-dve neke žestice. To je onako, tek tol´ko da se opuste i malo zabave s društvom. Ali kada vidim kretene koji piju samo da bi se napili kako bi pobjegli od "teškog života i Isusovih muka kroz koje prolaze". Koje su to teške debilane... To stvarno ne razumijem. :(

Arbiter of Change
17-02-2009, 21:27
OK mi je kada netko popije pivu-dvije vani, ili čašicu-dve neke žestice. To je onako, tek tol´ko da se opuste i malo zabave s društvom.SAli kada vidim kretene koji piju samo da bi se napili kako bi pobjegli od "teškog života i Isusovih muka kroz koje prolaze". Koje su to teške debilane... To stvarno ne razumijem. :(
Boldano je pravi problem zbog kojeg mladi većinom piju. Jako je malo onih, kroničnih pijanaca maloljetnika koji piju jer im je mozak spržen baš do te mjere da moraju piti jer im je tijelo željno alkohola i ne može funkcionirati. Nije li problem zašto velika većina maloljetnici uopće i poseže za alkoholom upravo taj jer se "žele opustiti i zabaviti", tj. jer se žele uklopiti sa ostatkom istomišljenika? Ja se osobno osjećam zabrinutim jer sam u očiglednoj manjini koji se sposobna zabaviti i bez alkohola.

Maloki
17-02-2009, 21:38
Nisi jedini.
Mene više pere adrenalin kad ne pijem nego kad pijem. I frendovi mi se čude kada kažem "idemo pit", nekako im je nesvakidašnje kada ja to kažem. :(

St. D.
17-02-2009, 21:41
[quote="St. D.":va0iwz3t]
OK mi je kada netko popije pivu-dvije vani, ili čašicu-dve neke žestice. To je onako, tek tol´ko da se opuste i malo zabave s društvom.SAli kada vidim kretene koji piju samo da bi se napili kako bi pobjegli od "teškog života i Isusovih muka kroz koje prolaze". Koje su to teške debilane... To stvarno ne razumijem. :(
Boldano je pravi problem zbog kojeg mladi većinom piju. Jako je malo onih, kroničnih pijanaca maloljetnika koji piju jer im je mozak spržen baš do te mjere da moraju piti jer im je tijelo željno alkohola i ne može funkcionirati. Nije li problem zašto velika većina maloljetnici uopće i poseže za alkoholom upravo taj jer se "žele opustiti i zabaviti", tj. jer se žele uklopiti sa ostatkom istomišljenika? Ja se osobno osjećam zabrinutim jer sam u očiglednoj manjini koji se sposobna zabaviti i bez alkohola.[/quote:va0iwz3t]

E vidiš, i ja sam jedan od tih koje se mogu i znaju zabaviti bez alkohola!

Piti alkohol zbog zabave je OK (naravno, u granicama), no piti alkohol kako bi se odrvenio kao šuma - not cool.

pimp
17-02-2009, 21:42
hahahahhaah , u selu na traktoru , koji car.... pa nemoš mi se tak zgazit xDDD

St.D - slažem se s tobom

St. D.
17-02-2009, 21:49
hmm..možda se ti zabaviš bez alkohola.. ja se također mogu zabavit bez alkohola, al se zabavim više ako MALO popijem..ali i ak popijem previše i budem potpuno pijan, isto mi može bit zabavno, sve ovisi..npr. meni je zabavno i zanimljivo probudit se u nekom selu na traktoru, ako mi je izlazak započeo u Osijeku u centru grada..tako znam da sam se zabavio (netrebam se ja baš sjećat u detalje svog provoda prošle noći, da ga smatram zabavnim, i onda da svake noći nostalgično gledam u zalazak sunca i sjećam se kako mi je dobro bilo taj dan :cry: )..al mi nije obavezno da bi se zabavio da se moram napit ..al ono, imaš 20 godina (ak ti profil nelaže), niko te netjera da piješ,al jebote, živi malo,izađi van, umjesto da si tu na forumu, pa nećeš bit toliko ogorčen (šalim se ofc :D)

Koja je svrha zabave, ako je se ni ne sjećaš dan nakon?! :(

eddie2142
17-02-2009, 21:51
da...

napijes se kad si tuzan ili tako nesto

eddie2142
17-02-2009, 21:53
lol, nemoras uvijek imati problem da si tuzan, moze to biti, sta ja znam, zbog gladi u africi itd

Hellboy
17-02-2009, 21:55
meh...osobno ne pijem niti jedan oblik alkohola...jednostavno mi se čini glupo bacati novce i raditi budalu od sebe samo da bih se zabavo kad to mogu raditi i bez bacanja para i ispijanja alkohola...nikakav problem mi nije zabaviti se bez alkohola...(nikakav problem mi nije ni napraviti budalu od sebe bez alkohola ako će me to zabaviti :D) i još da sljedeći dan budem mamuran, ili da se izbljujem, ili me nađu kak spavam u parku...tak da ono, samo vi uživajte u oblokavanju a ja čem vam se smijati kad teturajući preko ceste padnete preko ograbe obližnjeg mosta 15 metara iznad tla ^^

St. D.
17-02-2009, 21:59
@ dal3:

Ponavljam, koja je svrha zabave, kakva god bila, ako je se ne sjećaš?!

@ eddie2124:

Moraš biti tužan da bi pio?! :pray:

Arbiter of Change
17-02-2009, 22:00
@dal3:
Ne vrti se tema oko mene, ja samo iznosim svoje mišljenje tako da nemoj uzimati to isto za nekakvu referencu, jel'te. :)

Deadwalker
17-02-2009, 22:10
meh...osobno ne pijem niti jedan oblik alkohola...jednostavno mi se čini glupo bacati novce i raditi budalu od sebe samo da bih se zabavo kad to mogu raditi i bez bacanja para i ispijanja alkohola...nikakav problem mi nije zabaviti se bez alkohola...(nikakav problem mi nije ni napraviti budalu od sebe bez alkohola ako će me to zabaviti :D) i još da sljedeći dan budem mamuran, ili da se izbljujem, ili me nađu kak spavam u parku...tak da ono, samo vi uživajte u oblokavanju a ja čem vam se smijati kad teturajući preko ceste padnete preko ograbe obližnjeg mosta 15 metara iznad tla ^^

e svaka ti cast, ti si prvi od mladih za kojeg cujem da uopce ne pije ista alkoholno... :thumbs2:
Ja sam se vise opijao u srednjoj s ekipom jer onda je onda to recimo bilo kul. Danas i dalje pijem, al cist u normalnim kolicinama i radi svojeg gusta. Ne sjecam se kada sam se zadnji puta opio da bi mi bilo zlo ili tako nesto. Jednostavno, odem van, popijem 2-3 pive kroz cijelu vecer i sve pet. I jos se k tome se uvijek normalno dobro zabavim. Oke, priznajem, tu i tam se nesto zalomi, al opet ni onda ne pretjerujem. Sve je dobro u razumnim kolicinama, nista nije dobro pretjerano, ne!? :wink:

cropir
17-02-2009, 22:20
[quote="St. D.":20lm7xg0]
OK mi je kada netko popije pivu-dvije vani, ili čašicu-dve neke žestice. To je onako, tek tol´ko da se opuste i malo zabave s društvom.SAli kada vidim kretene koji piju samo da bi se napili kako bi pobjegli od "teškog života i Isusovih muka kroz koje prolaze". Koje su to teške debilane... To stvarno ne razumijem. :(
Boldano je pravi problem zbog kojeg mladi većinom piju. Jako je malo onih, kroničnih pijanaca maloljetnika koji piju jer im je mozak spržen baš do te mjere da moraju piti jer im je tijelo željno alkohola i ne može funkcionirati. Nije li problem zašto velika većina maloljetnici uopće i poseže za alkoholom upravo taj jer se "žele opustiti i zabaviti", tj. jer se žele uklopiti sa ostatkom istomišljenika? Ja se osobno osjećam zabrinutim jer sam u očiglednoj manjini koji se sposobna zabaviti i bez alkohola.[/quote:20lm7xg0]
tijelo željno alkohola? fizička ovisnost o alkoholu?

eddie2142
17-02-2009, 22:31
tijelo željno alkohola? fizička ovisnost o alkoholu?

TO je t3h OVISNOST!!!

sve ostalo su izmisljotine modernog drustva ili slucaj za psihologa(a najcesce obadvoje)

Babitz
17-02-2009, 23:56
Ja se sjecam da u trecem srednje nije bilo dana bez piva
Ovakve stvari su problem...

Meni išlo na kurac u srednjoj kaj su svi pili prije i poslije škole, na svaki izlet se moralo nosit 10l vina, za maturalac su svi govorili kako će se napit i to me gotovo odvuklo od maturalca. Čak bi i požalio odlazak na maturalac da nije bilo Riječana s kojima sam se družio.

Naravno, nakon vikenda bi se isto prepričavalo u školi tko se bolje napio i sl. I ja sam bio čudan, nenormalan i asocijalan jer to nisam prakticirao. Društvo - headshot @ Babić

Maloki
18-02-2009, 00:01
Fulo sam topik :(

St. D.
18-02-2009, 00:02
Civiliziranija i naprednija osoba/društvo će sukob pokušati riješiti mirnim, diplomatskim putem, a ne nasiljem, ergo osoba koja teži ka nasilju je i gluplja osoba.

Potpis... Za Malokijev fulani topic! :D

Babitz
18-02-2009, 00:03
/facepalm

Neven <R>
18-02-2009, 00:14
Ovakve stvari su problem...

Meni išlo na prozor u srednjoj kaj su svi pili prije i poslije škole, na svaki izlet se moralo nosit 10l vina, za maturalac su svi govorili kako će se napit i to me gotovo odvuklo od maturalca. Čak bi i požalio odlazak na maturalac da nije bilo Riječana s kojima sam se družio.

Naravno, nakon vikenda bi se isto prepričavalo u školi tko se bolje napio i sl. I ja sam bio čudan, nenormalan i asocijalan jer to nisam prakticirao. Društvo - headshot @ Babić
To ne mora biti loše samo po sebi, sad to što ljudi nisu htjeli prihvatiti u društvo nekoga tko se ne želi napiti, e to je već problem. Meni je drago vidjeti takvu osobu jer ostane više alkohola za mene. :app

MasaKrisT
18-02-2009, 09:02
Ja se sjecam da u trecem srednje nije bilo dana bez piva
Ovakve stvari su problem...

Meni išlo na prozor u srednjoj kaj su svi pili prije i poslije škole, na svaki izlet se moralo nosit 10l vina, za maturalac su svi govorili kako će se napit i to me gotovo odvuklo od maturalca. Čak bi i požalio odlazak na maturalac da nije bilo Riječana s kojima sam se družio.

Naravno, nakon vikenda bi se isto prepričavalo u školi tko se bolje napio i sl. I ja sam bio čudan, nenormalan i asocijalan jer to nisam prakticirao. Društvo - headshot @ Babić


Jeste i sam se sramim toga,al znam da sam doruckovao pivo.Nisam cugao cijeli dan,ali pola 8 ekipica na kavu,ja pol l zuje pa skola,pa poslje skole jos pola pa kuc...Nikad nijedan incident (osim markiranja),nikad se nitko u skoli nije zalio.Jednostavno ritualna ovisnost.

Lord Jambrek
18-02-2009, 12:43
Koja je svrha zabave, ako je se ni ne sjećaš dan nakon?! :(


U tom i je fora, baš to da nemaš dume kaj se dešavalo pa drugi dan sam zoveš ljude okolo da čuješ koji vrag se desio i da se zapitaš kaj si sve izvodio noć prije? U tome je šema gaženja do daske.

Ja se mogu zabavit bez alkohola, ali što je sigurno je sigurno.




Piti alkohol zbog zabave je OK (naravno, u granicama), no piti alkohol kako bi se odrvenio kao šuma - not cool.

Hmmm.

Ovak je znao često izgledat moj dan prek ljeta.

Doletavam na školsko, vidim ekipa već tam, ne moraš nikog ni zvat, svi vise već.
"Kolko para imamo?"

XY kn

"To nam je tolko i tolko"

"do jaja, ko će do konzuma?"

Razlog?

Pa kaj ćemo radit? Pa idemo se napit, ovak i onak nemaš pametnijeg posla, kasnije uvijek bude smijalica :D

cropir
18-02-2009, 17:13
ovisi o individualnim prioritetima. ja se slažem s jambrekom, jer je moj neki cilj nakupiti što više lulza i sreće kroz život, te je opijanje nešto najracionalnije. mislim, povremeno, zbilja ne pijem puno jer ne izlazim baš svake subote onako za ozbiljno.

Deadwalker
18-02-2009, 17:49
U tom i je fora, baš to da nemaš dume kaj se dešavalo pa drugi dan sam zoveš ljude okolo da čuješ koji vrag se desio i da se zapitaš kaj si sve izvodio noć prije? U tome je šema gaženja do daske.

Ja se mogu zabavit bez alkohola, ali što je sigurno je sigurno.

eh da, to se meni desilo na maturalcu. Ono, pio, pio, pio i odjednom sam se samo probudio ujutro. Totalna crna rupa u glavi...dok sam samo saznao sta sam sve radio, ajmeeeeee...ono, bio mi je bed, ali mi je sve to skupa bilo i jako smijesno, a posebice mojoj ekipi ofkors :D Ah, desilo mi se jedamput, poslije vise nisam isprobaval...mladost, ludost...kak bi se reklo :)

Lord Jambrek
19-02-2009, 00:27
eh da, to se meni desilo na maturalcu. Ono, pio, pio, pio i odjednom sam se samo probudio ujutro. Totalna crna rupa u glavi...dok sam samo saznao sta sam sve radio, ajmeeeeee...ono, bio mi je bed, ali mi je sve to skupa bilo i jako smijesno, a posebice mojoj ekipi ofkors :D Ah, desilo mi se jedamput, poslije vise nisam isprobaval...mladost, ludost...kak bi se reklo :)


Thee, u tom i je fora, meni nije problem ispast blesav, meni je baš gušt bit blesav, a ne bi ja bio ja da ne napravim neki eksces :D zato mi je fora slušat drugi dan kaj sam sve radio.

Babitz
19-02-2009, 10:21
Attention whore. :(

Lord Jambrek
19-02-2009, 11:02
Attention whore. :(

/facepalm

Attention whore? Ne, samo se volim zajebavat, boli me piton kaj će ljudi drugi dan mislit, bitno da je meni bilo dobro, za ostale me boli.

Deadwalker
19-02-2009, 11:05
upravo tako :D :D

Babitz
19-02-2009, 23:13
/facepalm na Jambreka

Atenšn hor mislim na to kaj voliš slušat o pizdarijama koje si radio i kaj ljudi pričaju kako si owno dok si se potrgo na traktoru il nešto dok nisi znao za sebe.

zato mi je fora slušat drugi dan kaj sam sve radio.
Jel. :(

Babitz
19-02-2009, 23:38
Haha, jesi me.

Babitz
19-02-2009, 23:43
Zašto mi fejla svaka poruka na msnu koju ti probam poslat, a Montenigeru?

mortician
20-02-2009, 00:54
daj, jedva cekam toplije vrijeme da opet mogu u park, na igraliste il kam vec s ekipom cugat...totalni chill :D

a o ljetu da ne govorim...ko da imas kaj pametnije za radit. lol

Babitz
20-02-2009, 10:16
U bilo koje vrijeme postoje mnogo pametnije stvari od cuganja te kasnije hajfajanja i odrkavanja jedni drugima kako ste bili kul i niste znali za sebe te rigat iduća dva dana.

Hellboy
20-02-2009, 10:19
gledanje boje kak se suši > oblokavanje, spavanje u jarku i riganje po kući...

Babitz
20-02-2009, 10:21
Osim ako je riganje u tuđoj kući, fkorz.

Hellboy
20-02-2009, 10:23
to možeš i bez alkohola...samo se sjetiš gđice Winehouse...

Babitz
20-02-2009, 10:25
To me podsjeća na nešto. A da, podsjeća me na to kolko mi Amy Winehouse ide na jetru. Ipak, prokužio sam njenu pjesmu "Rehab". To je, ustvari, metafora koja predstavlja njen čitav život i otprilike stihovi, kada se čita između redaka, izgledaju ovako:

Everybody said: don't be a retard
But i sad no no no

Hellboy
20-02-2009, 10:28
prigodno...

cropir
20-02-2009, 14:35
gledanje boje kak se suši > oblokavanje, spavanje u jarku i riganje po kući...
da, svako pijanstvo bez iznimke završava po jarcima.

Neven <R>
20-02-2009, 14:53
U bilo koje vrijeme postoje mnogo pametnije stvari od cuganja te kasnije hajfajanja i odrkavanja jedni drugima kako ste bili kul i niste znali za sebe te rigat iduća dva dana.
Kao npr. svakodnevno bičanje o svijetu oko sebe i živciranju oko gluposti?:(

@Hellboy: napiti se, rigati i pasti u jarak > igrati WoW :thumbs2:

Hellboy
20-02-2009, 20:50
U bilo koje vrijeme postoje mnogo pametnije stvari od cuganja te kasnije hajfajanja i odrkavanja jedni drugima kako ste bili kul i niste znali za sebe te rigat iduća dva dana.
Kao npr. svakodnevno bičanje o svijetu oko sebe i živciranju oko gluposti?:(

@Hellboy: napiti se, rigati i pasti u jarak > igrati WoW :thumbs2:

perhaps...no sagledajmo to iz drugog kuta:
igranje WoW-a rezultira novim poznanstvima (koja od virtualnih mogu prerasti u prava), učenjem novih stvari (onak, imam frenda iz Pakistana koji me podučava arapskom ^^, doduše sakam...jako) i malo odmora od posla i stvarnosti...

dok pretjerano oblokavanje rezultira privremenim gubitkom pamćenja, mogućim silovanjem dok si out i u globalu neobičnim situacijama koje ne moraju nužno biti dobre...
http://i6.photobucket.com/albums/y204/Bupatih/Smiley/Borat.gif

Da_killah
20-02-2009, 20:54
[quote=KingMortal]U bilo koje vrijeme postoje mnogo pametnije stvari od cuganja te kasnije hajfajanja i odrkavanja jedni drugima kako ste bili kul i niste znali za sebe te rigat iduća dva dana.
Kao npr. svakodnevno bičanje o svijetu oko sebe i živciranju oko gluposti?:(

@Hellboy: napiti se, rigati i pasti u jarak > igrati WoW :thumbs2:

perhaps...no sagledajmo to iz drugog kuta:
igranje WoW-a rezultira novim poznanstvima (koja od virtualnih mogu prerasti u prava), učenjem novih stvari (onak, imam frenda iz Pakistana koji me podučava arapskom ^^, doduše sakam...jako) i malo odmora od posla i stvarnosti...

dok pretjerano oblokavanje rezultira privremenim gubitkom pamćenja, mogućim silovanjem dok si out i u globalu neobičnim situacijama koje ne moraju nužno biti dobre...
http://i6.photobucket.com/albums/y204/Bupatih/Smiley/Borat.gif[/quote:jfkmg8ir]

boldano mi se nikad dogodilo, ovo drugo slobodno ako je i druga osoba pijana xD, a treće može ići pod tvoju kategoriju "učenje novih stvari", svaka nova situacija u životu je korisna. ako je se sjećaš, that is :D

Samael
20-02-2009, 20:55
evo jebovas neki dan bilo na tvu isto to, pitali nekog lika kako on vidi maloljetnička pijanstva, a on kaže kako izlazak nemože zamisliti bez alkohola, jer kad si pijan skačeš i smiješ se i shit

faking facepalm

koji su to genijalci, nemogu vjerovati :pray: ... ja sam totalno za opijanje do besvijesti kad imaš opravdan razlog, rođendan, ili pobjedu na školskom prvenstvu u nogometu i shit, ono, neko slavlje, ali kad se imbecili opijaju 100 na sat u pod svaku subotu ili petak, to je već glupo i debilno

Hellboy
20-02-2009, 20:59
Hej,zasto uopste izlazit iz kuce?Bolje sjedit doma i igrat WoW nego da te pokupi kamion dok prelazis ulicu.Pijan.
nipošto...samo sam davao protutezu gornjoj tvrdnji da je opijanje bolje od WoW-a... besides, možda ti monitor rokne u facu dok igraš WoW...možda ti se krov skrši na glavu...pukne grom u blizini pa te spali preko headseta...

Samael
20-02-2009, 21:03
Besmisleno opijanje svake subote koju prakticira današnja turbo hrvatska šmesni fensi mladež koja se nezna "zabaviti" bez alkohola < igranje World of Warcrafta < Zabava uz gajbu pive radi nekog kul razloga kao što je rođendan (i eventualno opijanje)

Kraj priče ljudi...

Hellboy
20-02-2009, 21:05
e s ovim se i ja moram složiti...doduše da bih se ja pristao napiti proslava mora biti štogod žešća, tipa rodi mi se sin^^

Babitz
20-02-2009, 21:20
U bilo koje vrijeme postoje mnogo pametnije stvari od cuganja te kasnije hajfajanja i odrkavanja jedni drugima kako ste bili kul i niste znali za sebe te rigat iduća dva dana.
Kao npr. svakodnevno bičanje o svijetu oko sebe i živciranju oko gluposti?:(
Definitivno. I odavno sam ustvrdio i rekao da gaming > život.

Neven <R>
21-02-2009, 01:31
perhaps...no sagledajmo to iz drugog kuta:
igranje WoW-a rezultira novim poznanstvima (koja od virtualnih mogu prerasti u prava), učenjem novih stvari (onak, imam frenda iz Pakistana koji me podučava arapskom ^^, doduše sakam...jako) i malo odmora od posla i stvarnosti...

dok pretjerano oblokavanje rezultira privremenim gubitkom pamćenja, mogućim silovanjem dok si out i u globalu neobičnim situacijama koje ne moraju nužno biti dobre...


Ne mora svako opijanje tako završit (i da imaš ikakvog pojma o alkoholu bi to znao), isto tako kad se napiješ možes upoznati nove ljude i isto tako ti omogućava odmor od posla i stvarnosti. Kao što neki ljudi pretjeruju u WoW-u, neki pretjeruju u alkoholu no to ne znači da su oni (wow ili alkohol) sami po sebi negativni, to samo ovisi o tome kako ih ljudi koriste. Uvijek ima debila koji ne znaju svoje granice, ali oni su debili i ne treba posvećivati previše vremena njima.

I malo ste paradoksalni, po mom iskustvu najgora opijanja se u pravilu dešavaju kad su isiljena (zbog rođendana i sličnih stvari) i tada ima najviše slučaja riganja, nesvjesti i drugih problema. Puno je slađe je popiti par pivi s prijateljima kako bi se zaključio radni tjedan, spontano i bez prisile.

cropir
21-02-2009, 09:35
perhaps...no sagledajmo to iz drugog kuta:
igranje WoW-a rezultira novim poznanstvima (koja od virtualnih mogu prerasti u prava), učenjem novih stvari (onak, imam frenda iz Pakistana koji me podučava arapskom ^^, doduše sakam...jako) i malo odmora od posla i stvarnosti...
sve to nudi i opijanje, dosta zanimljivih ljudi mozes upoznat i stvari saznat. fora je kod izlazaka da s njima dobivaš silne uspomene i poznanstva, i na kraju nekog ljeta ili praznika se osvrneš i shvatiš koliko su ti tih noći kojih se nikad nećeš sjećati i prijatelja koje nikad nećeš zaboraviti cuga i izlasci donjeli. :D *

ako je istina da se prije smrti dogodi ono sa flashanjem života pred očima, žalim čovjeka koji će gledati svoje raidove i grindove umjesto smijeha i zajebancije sa frendovima

* ovo za noći, rečenica je lijepa pa sam stavio to, ja jos nisam iskusio da imam rupe u pamćenju.


i da, da otvorimo RL vs VL debatnu temu?

Hellboy
21-02-2009, 09:41
meh, Nevenče je prvi potegao opijanje vs WoW temu...već sam nekoliko puta napomenuo kako je RL > VL, no sve te uspomene možeš imati i bez sumanutog opijanja...onak, imam brdo uspomena sa zadnjeg ljetovanja...prekrasnih uspomena, a nisam popio ni kap alkohola...ne treba mi da bih se zabavio...

Death By Sexy
21-02-2009, 09:43
danas popijem par piva i dosta... znam biti već u 1,2 doma.. stara pica sam :'(

eddie2142
21-02-2009, 09:43
i ja imam mjeru, a pive su fuj, nebi ja to nikad mogao piti... :yuck:

Babitz
21-02-2009, 12:54
Najljepše je meni za martinje kad se ritualno cijelo zagorje napije i drugi dan crna kronika jednostavno cvate.

Death By Sexy
21-02-2009, 12:57
Najljepše je meni za martinje kad se ritualno cijelo zagorje napije i drugi dan crna kronika jednostavno cvate.
:pray:
dobro da si beskućnik, stanovnik svijeta :D

Babitz
21-02-2009, 13:00
Impliciraš da je tako u svim krajevima? :(

U Zagorju ej definitivno najizraženije. :@

Kenyi
21-02-2009, 15:56
Vrsis propagandu.

Babitz
21-02-2009, 17:54
A ti si Bosanac.

Kenyi
21-02-2009, 19:21
Iznenadio bi se kad bi znao istinu shy

Kron
21-02-2009, 19:22
c4vuKOz3kus

LD
21-02-2009, 19:35
c4vuKOz3kus


Kako dobro :pray:

Sonic_Moronic
21-02-2009, 19:40
U bilo koje vrijeme postoje mnogo pametnije stvari od cuganja te kasnije hajfajanja i odrkavanja jedni drugima kako ste bili kul i niste znali za sebe te rigat iduća dva dana.
Kao npr. svakodnevno bičanje o svijetu oko sebe i živciranju oko gluposti?:(
Definitivno. I odavno sam ustvrdio i rekao da gaming > život.

Babich has spoken.

Ono, retardirano mi je kako ljudi jednostavno nemaju mentalni kapacitet da shvate kako meni izlaženje NIJE zabavno. Što bih se trebao tjerati van? http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Evo, sad je subota navečer. Starci mi uskoro idu na nekakvu zabavu, pa imam cijelu večer za gejmanje i slušanje glazbe. \o/

Sonic_Moronic
21-02-2009, 19:49
Oke, idem obići cijelu Europu i možda nađem takve ljude. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Gle, meni je problem što ne mogu nigdje popiti kavu u noćne sate, i još u svakom baru puštaju slavonske lole/ turbo folk/ preloš pop. :(

Da_killah
21-02-2009, 20:21
ja ću nakon dugo vremena subotom biti asocijalan i ostat doma, treba se čuvat sutra za karneval, počinje se pit u 9 ujutro :(

Babitz
21-02-2009, 21:54
Danas sam išao van i shvatio zašto ne izlazim. Osim jer me inače nitko nikad ne zove.

Dakle, u birtiji mi na 4 kvadrata, petnaestak, dim mi ide u sve otvore u tijelu i ovi još pričaju o nekoj glazbi za koju me boli kurac. I još nisam MEGAMUŠKO jer pijem đusi umjesto HETEROURBANOG PIVA HEHE.
Bilo mi je dosadno i prešo sam doma. Sad će netko reć da se ne znam zabavit. Neka taj jede govna.

Nodakim
21-02-2009, 22:58
Ali onak,sam si rekao da se ne znaš zabaviti...

serijski samoubojica
21-02-2009, 23:18
Evo upravo se vratio sa koncerta. Ono bili ekipa nas 15 svi 14-15 godina. I svi pili. Ali ono svi su popili samo malo pive i gotovo. Čisto da te malo ubrza :) Ja popio negdi 0.5l pive i ništa mi. Samo sam luđi bio. Zaključak: maloljetnici mogu popiti ovako malo alkohola da ih proveseli, a ne se sad ići opijat do povračanja ili ispumpavanja.

Babitz
21-02-2009, 23:26
Ali onak,sam si rekao da se ne znaš zabaviti...
Da, budući da je definicija zabave napit se i pričat o metalu.

Sonic_Moronic
21-02-2009, 23:28
Ali onak,sam si rekao da se ne znaš zabaviti...
Da, budući da je definicija zabave napit se i pričat o metalu.

Misliš turbo folku. :(

Sphinx
21-02-2009, 23:29
Evo upravo se vratio sa koncerta. Ono bili ekipa nas 15 svi 14-15 godina. I svi pili. Ali ono svi su popili samo malo pive i gotovo. Čisto da te malo ubrza :) Ja popio negdi 0.5l pive i ništa mi. Samo sam luđi bio. Zaključak: maloljetnici mogu popiti ovako malo alkohola da ih proveseli, a ne se sad ići opijat do povračanja ili ispumpavanja.
Ja danas nisam isa, ali san jucer bia, popia 3-4 deca jegera (nisan se napia :wink: ), plesa s prijateljima offkors, i tako, bilo je odlicno :D

Babitz
21-02-2009, 23:43
Isuse, koliko dalmoš moš bit na forumu. :(

Sphinx
21-02-2009, 23:49
Isuse, koliko dalmoš moš bit na forumu. :(
Da malo književnije pišem ? :)

serijski samoubojica
21-02-2009, 23:58
Evo upravo se vratio sa koncerta. Ono bili ekipa nas 15 svi 14-15 godina. I svi pili. Ali ono svi su popili samo malo pive i gotovo. Čisto da te malo ubrza :) Ja popio negdi 0.5l pive i ništa mi. Samo sam luđi bio. Zaključak: maloljetnici mogu popiti ovako malo alkohola da ih proveseli, a ne se sad ići opijat do povračanja ili ispumpavanja.
Ja danas nisam isa, ali san jucer bia, popia 3-4 deca jegera (nisan se napia :wink: ), plesa s prijateljima offkors, i tako, bilo je odlicno :D

Ma danas je bilo preludo. Ono svi pjevaju, piju, koga god zamoliš svak će ti dati dim duvana, svak ti da guc pive,svi sritni, ono zagrliš prvog koga vidiš i pjevaš... Ma preludo.

serijski samoubojica
22-02-2009, 00:00
Ma danas je bilo preludo. Ono svi pjevaju, piju, koga god zamoliš svak će ti dati dim duvana, svak ti da guc pive,svi sritni, ono zagrliš prvog koga vidiš i pjevaš... Ma preludo.

Nagađam da nije bilo cura?

Oooo da bilo je itekako. I još ja ronio po ovoj 1 :)

Nodakim
22-02-2009, 00:31
Ali onak,sam si rekao da se ne znaš zabaviti...
Da, budući da je definicija zabave napit se i pričat o metalu.



Nisam to rekao...rekao sam da ne treba nitko isticati da se ne znaš zabaviti kada si sam rekao da se ne možeš zabaviti na takvim mitinzima

uberfreak
22-02-2009, 09:30
jebes to...... lijepo odete u svoj vinograd, u vinski podrum sa par frendova , donesete malo grickalica i radio , mozda cocacolu(za bambuse) i to ti je to :friends:

Babitz
22-02-2009, 10:17
Isuse, koliko dalmoš moš bit na forumu. :(
Da malo književnije pišem ? :)
<3

Nije da generalno imam neš protiv dalmoša i sve to, al me nervira kad svugdje u javnosti svi deru po dalmoškom kolko mogu, jedino zagorci i sl. se trude govorit književno i svima razumljivo. Čim netko kaže "kaj" na tv-u je seljak.

flander
22-02-2009, 10:27
sve se bojim da se zagorci trude govorit književni

ssalG
22-02-2009, 11:24
S vrememena na vrijeme pogledam ovu temu i prema onome što sam vidio većina postova za alkohol i pijanstvo govori o tome kako se autor posta našao sa svojoj ekipom, kako su oni kozumirali osrednju količinu alkohola (dovoljno da se napiju, a nedovoljno da završe u jarku) i zbog toga se odlično zabavili, pa moram postaviti slijedeće pitanje:
Jeli vama život tako grozan, a vi tako dosadni da si trebate otupiti sva osjetila alkoholom da bi ste se zabaili?

Duke of Earl
22-02-2009, 11:26
Da.

flander
22-02-2009, 11:29
lol uz sve ove postove do sada, ba recimo da je 0.5% istine

Babitz
22-02-2009, 11:29
DA DOVRAGA!!!!

Deadwalker
22-02-2009, 11:49
lol uz sve ove postove do sada, ba recimo da je 0.5% istine
potpis


S vrememena na vrijeme pogledam ovu temu i prema onome što sam vidio većina postova za alkohol i pijanstvo govori o tome kako se autor posta našao sa svojoj ekipom, kako su oni kozumirali osrednju količinu alkohola (dovoljno da se napiju, a nedovoljno da završe u jarku) i zbog toga se odlično zabavili, pa moram postaviti slijedeće pitanje:
Jeli vama život tako grozan, a vi tako dosadni da si trebate otupiti sva osjetila alkoholom da bi ste se zabaili?

pa ono, recimo da je to faza mnogim forumasima posto su vecina srednjoskolci. I meni je u srednjoj bilo fora(kao i vecini moje okoline) totalno otupit osjetila i mrtav pijan doci kuci. Prije ili kasnije, mnogi ce skuzit da je to bezveze.
Ja sam primjerice jucer bio vani, popio sam jednu pivu, nekoliko sokova, napjevao se, naplesao i bilo mi je genijalno. Jos sam se druzil s jednom prekrasnom gospodicnom, ma milina... :)

cropir
22-02-2009, 12:22
S vrememena na vrijeme pogledam ovu temu i prema onome što sam vidio većina postova za alkohol i pijanstvo govori o tome kako se autor posta našao sa svojoj ekipom, kako su oni kozumirali osrednju količinu alkohola (dovoljno da se napiju, a nedovoljno da završe u jarku) i zbog toga se odlično zabavili, pa moram postaviti slijedeće pitanje:
Jeli vama život tako grozan, a vi tako dosadni da si trebate otupiti sva osjetila alkoholom da bi ste se zabaili?
jebem vam državu i ovakva razmišljanja.

aj ovak.
bolje je kad si pijan nego kad si trijezan, makar je dobro i kad si trijezan.

ono, ja dijelim perece, oš 1 il 2?

flander
22-02-2009, 12:23
šta si ti sad reko, Bog ti jadan :/

cropir
22-02-2009, 12:48
i mislio sam. :D

pereci su metafora za lulze. bit ćeš il sretan il sretniji, šta biraš?

pimp
22-02-2009, 12:49
ssalG ajde reci 4!

Babitz
22-02-2009, 13:15
i mislio sam. :D

pereci su metafora za lulze. bit ćeš il sretan il sretniji, šta biraš?
Dakle, alkohol na svakoh utječe isto i svatko je sretniji pod njegovim utjecajem. Meni je lejm biti pijan.

cropir
22-02-2009, 13:40
i mislio sam. :D

pereci su metafora za lulze. bit ćeš il sretan il sretniji, šta biraš?
Dakle, alkohol na svakoh utječe isto i svatko je sretniji pod njegovim utjecajem. Meni je lejm biti pijan.
u manjim količinama će svi biti veseli od njega. osim die hard alternativaca, jel.

Babitz
22-02-2009, 13:45
Nisam die hard alternativan neg mi je jednostavno glupo kad su mi refleksi i koncentracija tupi.
Ajd da izaziva neku čistu euforiju, al ne. Samo tupavost.

cropir
22-02-2009, 14:00
ništa nije savršeno. sladoled je fin, dakle, izaziva tu sreću, ali se debljaš. od kompa isto dobivaš sreću, ali ti vid slabi. cuga je samo jedan od tih izbora gdje svjestan loših prihvaćaš dobre strane nečega.

cropir
22-02-2009, 14:22
analogije se ne shvaćaju doslovno. a i da se navučeš na alkohol moraš bit svjetski idiot.

Babitz
22-02-2009, 14:24
Ne bi vjerovao koliko svjetskih idiota postoji.

Babitz
22-02-2009, 14:33
Mislim da on govori o tome da trebaš bit svjetski idiot da postaneš alkoholičar. Alkoholizam i ovo "JA TI NEMREM DAN BEZ ALKOHOLA IMAM 14 GODINA KAK SAM SI KUL" je daleko od istog.

Babitz
22-02-2009, 14:39
Pa većinom i jesu ojači idioti. :(

cropir
22-02-2009, 15:06
king ima pravo, alkoholizam je kada se nemoš dić iz kreveta bez čašice, a ne kad ločeš sa megafrendovima svake subote.

croat1gamer
22-02-2009, 15:49
Kad loces sa megafrendovima,to je okej.Ionako vecina nije pijana,samo se prave.
i kada se popiju 3 pive i upucava se majci od jedne prijateljice znas da se tip pravi http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

ili kada dopustis jednome drugome tipu da ti zaspi u krilu i pritom da je s facom okrenut prema tvojem prozoru (to je bio isti tip) se takoder pravis

ne, to nisam bio ja

cure se prave, dokazano, ode plan u 3pm

Sphinx
22-02-2009, 15:56
Kad loces sa megafrendovima,to je okej.Ionako vecina nije pijana,samo se prave.
Da, tako meni jedan frend se uvijek folira, mi smo prije kafica popili po jedan dec ballantinesa, i u kaficu jedno pice, i ne, on mora bit pijan, mora svim zenskama okolo dovikivat i glumiti, to sto uopce nije zabavan nema veze :thumbs1: . Ne volim kad se netko pravi da je pijan jer nema smisla, kad si pijan, onda si pijan, a kad nisi, onda nisi :D

Neven <R>
22-02-2009, 20:03
Jeli vama život tako grozan, a vi tako dosadni da si trebate otupiti sva osjetila alkoholom da bi ste se zabaili?
Pita čovjek na forumu gdje ljudi provode veliku količinu vremena u umjetno kreiranom svijetu kako bi se zabavili. Uključujući mene naravno.

Nije da se ljudi stalno opijaju i da se mogu zabaviti samo uz alkohol. Ali to je jedna od opcija, uz igranje igricа, vrtlarenje, penjanje na kiliminadžaro i tisuću drugih stvari koje čovjek čini kako bi razbio monotoniju, ali očito je da je nekima to teško shvatiti pa si umišljaju da su nadmoćni i bolji od ostalih jer se ne zabavljaju uz alkohol, ali se zato zabavljaju na tisuću drugih načina koji nekom drugom mogu biti bespotrebni i besmisleni i glupi.

I zato ću ja reći, je'l ste vi toliko jadni i je'l su vam životi tako dosadni da morate kritizirati kako drugi provode svoje slobodno vrijeme.

Hellboy
22-02-2009, 20:19
u'd be surprised koliko mi bude dosadno od 8 do 16h...pa mi jedinu zabavu čini bitchanje i pametovanje drugima ^^

Babitz
22-02-2009, 20:37
@Neven
Ne činiš ti upravo isto?

Neven <R>
22-02-2009, 20:41
Shvatio si! :O

Babitz
22-02-2009, 20:43
Pa moj život je dosadan. Zašto inače bičam po manje više svemu?
Tupko. :(

Nodakim
22-02-2009, 20:49
Jeli vama život tako grozan, a vi tako dosadni da si trebate otupiti sva osjetila alkoholom da bi ste se zabaili?
Pita čovjek na forumu gdje ljudi provode veliku količinu vremena u umjetno kreiranom svijetu kako bi se zabavili. Uključujući mene naravno.

Nije da se ljudi stalno opijaju i da se mogu zabaviti samo uz alkohol. Ali to je jedna od opcija, uz igranje igricа, vrtlarenje, penjanje na kiliminadžaro i tisuću drugih stvari koje čovjek čini kako bi razbio monotoniju, ali očito je da je nekima to teško shvatiti pa si umišljaju da su nadmoćni i bolji od ostalih jer se ne zabavljaju uz alkohol, ali se zato zabavljaju na tisuću drugih načina koji nekom drugom mogu biti bespotrebni i besmisleni i glupi.

I zato ću ja reći, je'l ste vi toliko jadni i je'l su vam životi tako dosadni da morate kritizirati kako drugi provode svoje slobodno vrijeme.

Da.Ane da ama baš svi kriztiziraju sve drukčije od sebe...i misle da su nadmoćni...

Neven <R>
22-02-2009, 20:51
Enivej poanta je da je alkohol opcijaSza zabavu kou možeš ili ne moraš koristiti, ovisno da'l ti paše ili ne. Međutim ako ju ne koristiš ne znači da si išta bolji od onog koji ju koristi jer je velika vjerojatnost da način na koji ti provodiš slobodno vrijeme neće biti ništa bolji. Ergo ispadneš megalicemjer. (osim ako se ne odjeneš u odjelo supermana ili cpt. obviousa i odeš spašavati svijet)

Babitz
22-02-2009, 20:56
Dakle, ako mi je zabava ubijati crnce, ti to nemaš pravo kritizirati, inače si licemjer. :(

Hellboy
22-02-2009, 20:57
ili silovati populacije dječjih vrtića diljem rvacke i okolnih zemalja (bok kenane)

Neven <R>
22-02-2009, 21:00
Dakle, ako mi je zabava ubijati crnce, ti to nemaš pravo kritizirati, inače si licemjer. :(
Pa ovisi ako si u Njemačkoj 1941. onda da. I da pretjeruješ Babiću, valjda shvaćaš što sam htio reći.

Babitz
22-02-2009, 21:06
Samo odlazim u malo veću krajnost od tebe. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/shy.gif

Neven <R>
22-02-2009, 21:12
To znači da nećeš obući odijelo cpt. obviousa i krenuti spašavati svijet? :(

Babitz
22-02-2009, 21:19
To i radim, no samo preko foruma. :(

Sonic_Moronic
22-02-2009, 21:45
Okej. Ja volim kavu, vi volite alkohol. Kul smo si.

I da, prestanite govoriti kako ste se pijani furali sa curama, svi znaju da su žene u kuhinji. :(

Deadwalker
22-02-2009, 22:47
ajme glupih rasprava :shock: :roll: ...kolko vidim ovdje neki smatraju da "mi koji pijemo alkohol" ne znamo se zabaviti bez njega. Cista glupost, barem sto se mene tice, jer ja se bez problema mogu zabavljat bez kapi alkohola. Pijem ga iskljucivo sebi za gust i ne pretjerujem s njime. Kako rece LL21, nista u zivotu nije dobro pretjerano pa tako i alkohol, ako ga se pije u normalnim kolicinama, sve pet... :wink:

ssalG
23-02-2009, 00:14
Pita čovjek na forumu gdje ljudi provode veliku količinu vremena u umjetno kreiranom svijetu kako bi se zabavili. Uključujući mene naravno.

Nije da se ljudi stalno opijaju i da se mogu zabaviti samo uz alkohol. Ali to je jedna od opcija, uz igranje igricа, vrtlarenje, penjanje na kiliminadžaro i tisuću drugih stvari koje čovjek čini kako bi razbio monotoniju, ali očito je da je nekima to teško shvatiti pa si umišljaju da su nadmoćni i bolji od ostalih jer se ne zabavljaju uz alkohol, ali se zato zabavljaju na tisuću drugih načina koji nekom drugom mogu biti bespotrebni i besmisleni i glupi.

I zato ću ja reći, je'l ste vi toliko jadni i je'l su vam životi tako dosadni da morate kritizirati kako drugi provode svoje slobodno vrijeme.

Krivo si shvatio moj post, ja ne kritiziram samo pijenje alkoholnih pića, ako se nekome sviđa okus ili efekt alkohola tko sam ja da mu branim da pijem, ono što ja kritiziram je potreba/običaj da se alkohol konzumira samo da bi uživalo u nekoj drugoj aktivnosti (koncert, druženje s prijateljima, ples...itd.)


@ cropir
Ako si ti tako sretan pod utjecajem alkohola, bravo ti, ja ti samo mogu poželjeti sreću na listi čekanja za transplantaciju jetre.

ssalG
23-02-2009, 00:30
aj ovak.
bolje je kad si pijan nego kad si trijezan, makar je dobro i kad si trijezan.

ono, ja dijelim perece, oš 1 il 2?

šta si ti sad reko, Bog ti jadan :/

i mislio sam.

pereci su metafora za lulze. bit ćeš il sretan il sretniji, šta biraš?

pimp
23-02-2009, 11:19
@ cropir
Ako si ti tako sretan pod utjecajem alkohola, bravo ti, ja ti samo mogu poželjeti sreću na listi čekanja za transplantaciju jetre.

ti si gori od moje mame jbte...
da odmah , tko pije subotom ce morati transplantirati jetru....

Hellboy
23-02-2009, 11:21
pa no...to se podrazumijeva...isto kao i transplantacija srca ako jedeš pomfrit...

Death By Sexy
23-02-2009, 11:25
Bolje da to vjeruje bar se neće trovat.. Alkohol je od "najadiktivnih" supstanci poslje cigareta i horsa.. A posljedice alkoholizma su.. blagorečeno teške

cropir
23-02-2009, 18:10
Okej. Ja volim kavu, vi volite alkohol. Kul smo si.

I da, prestanite govoriti kako ste se pijani furali sa curama, svi znaju da su žene u kuhinji. :(
<3


@ cropir
Ako si ti tako sretan pod utjecajem alkohola, bravo ti, ja ti samo mogu poželjeti sreću na listi čekanja za transplantaciju jetre.

uzet ću ovo kao zajebanciju, ni jebeni Sova ne bi ovakvu rečenicu složio.

Sova
23-02-2009, 18:35
Okej. Ja volim kavu, vi volite alkohol. Kul smo si.

I da, prestanite govoriti kako ste se pijani furali sa curama, svi znaju da su žene u kuhinji. :(
<3


@ cropir
Ako si ti tako sretan pod utjecajem alkohola, bravo ti, ja ti samo mogu poželjeti sreću na listi čekanja za transplantaciju jetre.

uzet ću ovo kao zajebanciju, ni jebeni Sova ne bi ovakvu rečenicu složio.Cropire ne pizdi.On topic:Jebes alkohol.

Sphinx
23-02-2009, 19:53
Cek,zar nije Sova arhetip pijanog cajkasa?
Trebao bi biti :?

Dreamer Deceiver
23-02-2009, 19:53
očito mu je jetra već otkazala :(
ili mu je isus došao i zaprijetio što će učiniti s bocom prazne vodke i sovinim analnim otvorom...

cropir
23-02-2009, 20:03
Cek,zar nije Sova arhetip pijanog cajkasa?
je, al je isto tako retaj.

Hellboy
23-02-2009, 21:04
ma neeeeee...sova je prototip retaja koji žvali sve pijano...od "cura" do beskućnika...

Sova
23-02-2009, 23:18
Ma je.

Babitz
23-02-2009, 23:53
I eto priznanja. :(

ssalG
24-02-2009, 07:48
uzet ću ovo kao zajebanciju, ni jebeni Sova ne bi ovakvu rečenicu složio.

Nije, ti si sam rekao da najsretniji pod utjecajem alkohola, a ja pretpostavljam da ti želiš biti što sretniji, ne?

cropir
24-02-2009, 09:56
uzet ću ovo kao zajebanciju, ni jebeni Sova ne bi ovakvu rečenicu složio.

Nije, ti si sam rekao da najsretniji pod utjecajem alkohola, a ja pretpostavljam da ti želiš biti što sretniji, ne?
ne, nije bio superlativ. rekao sam, sretniji. šta nije uvijek slučaj, može se dogodit da i trijezan budem sretniji nego opijen, tj. dosta često.

Babitz
24-02-2009, 10:11
Mogao si onda i tako formirati onu rečenicu. :(

saiyadjin
24-02-2009, 10:24
ma daj.. jeste ikad gledali onog action mana kad glumi onaj pravi lik?
prvo je crtić a onda još glumi onaj muški neki i daje "dobre" savjete djeci..
e pa kad on uđe u ono računalo, pa mu računalo počne bacat slike on vidi onak sve smuljano sav se njiše i ne znam šta, to je jer je previše popio prije ulaska u računalo. eto to se događa kad si pijan.
čudi me kak je 10 sec poslije odma trijezan, ili možda dijeli pijan savjete djeci xD
anyway... ja nikad pio nikad bum. what's the pointz

Deadwalker
24-02-2009, 10:35
i dalje traje ova glupa rasprava... :(
da dodam malo ulja na vatru... :P :P

http://www.index.hr/vijesti/clanak/casa-vina-dnevno-povecava-rizik-od-raka-za-168-posto/422616.aspx

Da_killah
24-02-2009, 10:43
baš sam frendu na msnu napisao da mi se u zadnja 2,3 dana rizik višestruko povećao :(

TeraBajt
24-02-2009, 12:58
ha ha, svićete da porikavate od raka. ha ha.
:(

Lord Jambrek
25-02-2009, 18:47
da dodam malo ulja na vatru... :P :P

http://www.index.hr/vijesti/clanak/casa-vina-dnevno-povecava-rizik-od-raka-za-168-posto/422616.aspx
:pray: šta još neću čitat.

Još malo pa će počet tvrdit da tipkovnica uzrokuje rak, da muzika uzrokuje rak, da tepih od vune uzrokuje rak, da gledanje pički po trgu uzrokuje rak...

Već mi je zlo od tog.

Pizdu materinu, danas svaka stvar uzrokuje rak, tak je isto bilo sa mobitelima kad su postali popularni "da da, zračenje, rak, ubit će vas, bla bla bla". Molim neka mi netko nađe JEDAN smrtni slučaj zbog te mobilne radijacije, nema? I mislio sam. Sve su to gluposti. Evo stara prestala pušit, postala vegetarijanka još pred pol godine, ona želi "živit zdravo" nije da se neki dan srušila 3x i sam se još zdebljala otkako je prestala pušit, počelo ju mučit ovo, mučit ono, sve to otkak je počela "jest zdravo i živit zdravo".

Dajte molim vas, ja ću pit i pušit, alkohol će me s vremenom proć, neću se više oblokavat jednog dana kak to danas radim, ali uvijek ću s guštom popit pivu. Dam se kladit da ću živit zdravije i stabilnije od pola ovih kaj ne puše i ne piju.

Nodakim
25-02-2009, 18:51
Facebook isto uzrokuje rak...

Sonic_Moronic
25-02-2009, 19:19
:rotfl: Ovo je bio šlag na tortu...

Sony Ericsson
25-02-2009, 19:25
pa, istina je
http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimlj ... 5/index.do (http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/3241475/index.do)

:rotfl:

eddie2142
25-02-2009, 19:27
:yuck:

no comment

Sonic_Moronic
25-02-2009, 19:30
:pray: I to bi trebale biti novine... Majko mila...

cropir
25-02-2009, 21:09
Isuse, facebook uzrokuje rak. jebeni vrh. :pray:

jambrek ima pravo. ovo sa fejsom je stvarno dokaz da sve po znanstvenicima uzrokuje sve, i da trebamo živjeti te nakupiti što više zabave kroz život.

pimp
25-02-2009, 21:21
pcplay uzrokuje rak isto...

Wizard
25-02-2009, 21:30
A piva smanjuje mogucnost pojave raka prostate, pa poslje case vina i par komentara na fejsu popis bocu-dvi pive i na nuli si

Babitz
25-02-2009, 21:35
Ja ta istraživanja ne uzimam ozbiljno već godinama otkako sam kužio da su ko horoskop.

WAR-ELEMENT
25-02-2009, 22:05
Alkohol jest zdrav ako se uzima u ograničenim količinama ,to jest da se ne napiješ , a ovo u vezi sa rakom su za mene gluposti. Toliko sam puta zaspo sa mobitelom slušajuči muziku, a da negovorim koliko je puta bio laser uperen u neki dio tijela,dok sam bio u osnovnoj ,teorejski trebao sam davno u bolnicu, ne samo ja nego i mnogi drugi.

saiyadjin
25-02-2009, 22:24
Dajte molim vas, ja ću pit i pušit, alkohol će me s vremenom proć, neću se više oblokavat jednog dana kak to danas radim, ali uvijek ću s guštom popit pivu. Dam se kladit da ću živit zdravije i stabilnije od pola ovih kaj ne puše i ne piju.

oćeš not.
kao prvo, stara ti se sigurno samo trgnula od jednom, jedan dan ju puhnulo da prestane pušit i postane vege.... ne ide to sinko tako...

Death By Sexy
25-02-2009, 22:27
Spostane vege.... ne ide to sinko tako...
da to baš ide tak.. puhne ljudima.. jer nema zdravstvene osnove..

Deadwalker
25-02-2009, 23:44
Još malo pa će počet tvrdit da tipkovnica uzrokuje rak, da muzika uzrokuje rak, da tepih od vune uzrokuje rak, da gledanje pički po trgu uzrokuje rak...

možda playstation (http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivena-bolest-koju-uzrokuje-igranje-playstationa/422906.aspx)?? :D :D


Dajte molim vas, ja ću pit i pušit, alkohol će me s vremenom proć, neću se više oblokavat jednog dana kak to danas radim, ali uvijek ću s guštom popit pivu. Dam se kladit da ću živit zdravije i stabilnije od pola ovih kaj ne puše i ne piju.

totalni potpis na ovo :)

Arbiter of Change
25-02-2009, 23:53
Dajte molim vas, ja ću pit i pušit, alkohol će me s vremenom proć, neću se više oblokavat jednog dana kak to danas radim, ali uvijek ću s guštom popit pivu. Dam se kladit da ću živit zdravije i stabilnije od pola ovih kaj ne puše i ne piju.
Jedini problem je taj da se ne sjećaš što si radio za vrijeme onog perioda od kad si se naroljao, pa do sutra dan kad se probudiš na traktoru nekom. :)

Arbiter of Change
25-02-2009, 23:56
Primjer samo... ne znam na čemu se on budi nakon pijanki. :)

Babitz
26-02-2009, 00:02
Još malo pa će počet tvrdit da tipkovnica uzrokuje rak, da muzika uzrokuje rak, da tepih od vune uzrokuje rak, da gledanje pički po trgu uzrokuje rak...

možda playstation (http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivena-bolest-koju-uzrokuje-igranje-playstationa/422906.aspx)?? :D :D


:pray: :pray: :pray:

Norther
26-02-2009, 01:58
a rak ? :(

Lord Jambrek
26-02-2009, 02:02
oćeš not.
kao prvo, stara ti se sigurno samo trgnula od jednom, jedan dan ju puhnulo da prestane pušit i postane vege.... ne ide to sinko tako...

Da, stara je najednom postala vege, još negdje tokom ljeta kolko se sjećam, prestala je pušit oko 10. ili 11. mjeseca, uglavnom imala je gripu i nije dobila želju da zapali kasnije. Eto pa sad ju gledam kak se muči sa svojom kravljom hranom i nemreš joj do glave nabit da je njoj sve gore i gore od tog.





možda playstation (http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivena-bolest-koju-uzrokuje-igranje-playstationa/422906.aspx)?? :D :D
)

Eto, upravo o tome pričam, danas svaka stvar uzrokuje rak. Očito je nekome u medijima dosadno pa piše za svaku stvar da uzrokuje rak i kaže da su to znanstvenici napravili, da mi je samo znat koji to znanstvenici idu vidit dal igranje PS-a uzrokuje rak? Kladim se da ni ne postoje.

Dreamer Deceiver
26-02-2009, 07:12
ma daj.. jeste ikad gledali onog action mana kad glumi onaj pravi lik?
prvo je crtić a onda još glumi onaj muški neki i daje "dobre" savjete djeci..
e pa kad on uđe u ono računalo, pa mu računalo počne bacat slike on vidi onak sve smuljano sav se njiše i ne znam šta, to je jer je previše popio prije ulaska u računalo. eto to se događa kad si pijan.
čudi me kak je 10 sec poslije odma trijezan, ili možda dijeli pijan savjete djeci xD
anyway... ja nikad pio nikad bum. what's the pointz

koliko godina imaš ?
Ne stvarno, nije zajebancija, koliko imaš godina ?

ddoxy
26-02-2009, 07:28
u redu je popit čak i ak si maloljetan, pa i malo se napit
al sad da povraćaš, pišaš i kenjaš po sebi i ne znaš ko si i kaj si iduća dva dana ( tak je s 90% današnjih klinaca) ... to je žalosno

nemate mjeru, NE možete to podnijeti... budite pametni i popijte si za gušt 2-3 pive... a ne 6 pivi, malo votke i jegera pa onda skačete...

i šta je najjadnije...onda ste najjači i najpametniji pa pokupite po nosu i drugi dan se čudite zašto
pamet u glavu....nitk ovam ne brani pit...al vam brane se naroljat ko kravetine

Sonic_Moronic
26-02-2009, 08:40
Još malo pa će počet tvrdit da tipkovnica uzrokuje rak, da muzika uzrokuje rak, da tepih od vune uzrokuje rak, da gledanje pički po trgu uzrokuje rak...

možda playstation (http://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivena-bolest-koju-uzrokuje-igranje-playstationa/422906.aspx)?? :D :D


:pray: :pray: :pray:

Nevjerojatno, pa to su jebeni žuljevi koju mogu nastati na milijun načina. :pray:

Babitz
26-02-2009, 10:18
Ja sam se naigro na svim platformama ko idiot, no svejedno imam fine i meke ruke. Da me tko od vas držao za ruku, znao bi kolko sam u pravu.

Deadwalker
26-02-2009, 10:26
Ja sam se naigro na svim platformama ko idiot, no svejedno imam fine i meke ruke. Da me tko od vas držao za ruku, znao bi kolko sam u pravu.

:rotfl: :pray:
ajme, ove vijesti sta citam po medijima u zadnje vrijeme fakat sve vise i vise nemaju veze s zdravom pameti...ziva koma

Wizard
26-02-2009, 10:42
u redu je popit čak i ak si maloljetan, pa i malo se napit
al sad da povraćaš, pišaš i kenjaš po sebi i ne znaš ko si i kaj si iduća dva dana ( tak je s 90% današnjih klinaca) ... to je žalosno

nemate mjeru, NE možete to podnijeti... budite pametni i popijte si za gušt 2-3 pive... a ne 6 pivi, malo votke i jegera pa onda skačete...

i šta je najjadnije...onda ste najjači i najpametniji pa pokupite po nosu i drugi dan se čudite zašto
pamet u glavu....nitk ovam ne brani pit...al vam brane se naroljat ko kravetine
ma pricas gluposti, nije da nije gust popit nako malo 2-3 pive, malo nekog kvalitetnijeg pica...

ali kad se ubije i neznas sta je bilo zadnja 2 dana to je pravi gust, nije te briga sta ko kuda kako jednostavno je sve na svome mistu, probaj koji put pa ces vidit, mozda te nekad uvati malo razmisljanje, kad se probudis u tuđoj kuci, autu, neas pojma kako kada..., ali nije to toliko vazno, koga briga, sigurno je bilo dobro, bar tebi, jesi ikad bia pijan da ti nije bilo dobro

sad moj zakljucak, koji nemojte poslusati ak imate imalo mozga, samo pijte kad morete kolko morete i jos malo, al nemojte sami, nista od toga, mora uvik tu biti ekipa, kad pijete bez ekipe to je vec mal za ljecenje

ddoxy
26-02-2009, 10:54
u redu je popit čak i ak si maloljetan, pa i malo se napit
al sad da povraćaš, pišaš i kenjaš po sebi i ne znaš ko si i kaj si iduća dva dana ( tak je s 90% današnjih klinaca) ... to je žalosno

nemate mjeru, NE možete to podnijeti... budite pametni i popijte si za gušt 2-3 pive... a ne 6 pivi, malo votke i jegera pa onda skačete...

i šta je najjadnije...onda ste najjači i najpametniji pa pokupite po nosu i drugi dan se čudite zašto
pamet u glavu....nitk ovam ne brani pit...al vam brane se naroljat ko kravetine
ma pricas gluposti, nije da nije gust popit nako malo 2-3 pive, malo nekog kvalitetnijeg pica...

ali kad se ubije i neznas sta je bilo zadnja 2 dana to je pravi gust, nije te briga sta ko kuda kako jednostavno je sve na svome mistu, probaj koji put pa ces vidit, mozda te nekad uvati malo razmisljanje, kad se probudis u tuđoj kuci, autu, neas pojma kako kada..., ali nije to toliko vazno, koga briga, sigurno je bilo dobro, bar tebi, jesi ikad bia pijan da ti nije bilo dobro

sad moj zakljucak, koji nemojte poslusati ak imate imalo mozga, samo pijte kad morete kolko morete i jos malo, al nemojte sami, nista od toga, mora uvik tu biti ekipa, kad pijete bez ekipe to je vec mal za ljecenje

auuu
nemoj da ti počnem o svojim pijanstvima
prvi put s 14 ... lol dijete
intenzivno od 16. krenulo
kad sam se vratio iz vojske onda je kap prelila čašu i stao sam na loptu
popijem si pivicu dvije...al onakvih alkoholiziranja sam si obećp NE

makar prije 2 mjeseca na poslu s kolegom sam strusio 2 litre pelinkovca u sat vremena na prazan želudac....2 dana sam si uništio s time i preklinjao sve u sebi kaj mi je to trebalo
koliko kartona bavarie je prošlo kroz moje grlo...auuu...
prijatelji se prepali da nisam postao onaj nokturni alkos... ujutro oni kavu ja pivu

imam i prevše iskustva s tim tak da znam kaj pričam

Deadwalker
26-02-2009, 11:07
iskreno, najsmijesniji su mi oni koji raspravljaju o pijanstvu, a nikada nisu bili pijani, a ima takvih...pa citam iskaze tipa, "ako pijes prijavi se na listu za transplataciju jetre i slicne gluposti". :thumbs1: Da budemo na cisto, nisam ja za to da se mladi svakodnevno ubijaju u alkoholu al mi je opet glupo glumit nekakvog cistunca i pricati o alkoholu kao da je u pitanju solna kiselina. Da je alkohol toliko stetan(kao sto nove studije uporno pokusavaju dokazati, neznam zasto) onda bi vecina Hrvata bila vec dva metra pod zemljom. Samo cu reci da po meni nema nista ljepse popit 2-3 pive u dobrom drustvu pa cak nekada i vise. To kaj bus jednu noc možda malo pijan nece te nikako ubit ili osakatit. Problem je kada svaki dan moras popit 4-5 pivi ili litru zagorskog kiselisa, e onda je rijec o alkoholizmu kojeg treba ljecit. Samo cu reci da se opet cijela stvar prenapuhava i od buhe se radi slona.
Dakle, maloljetnicka pijanstva?? I ja sam kao maloljetnik pio i bio pijan kao i vecina danasnje mladezi. To je bila jedna faza u mojem zivotu u kojoj sam shvatio da nema previse smisla biti mrtav pijan vikendom jer onda niti se možeš zabavljat, i samo si teret drugima, zlo ti je itd. I vecina mojih frendova je to shvatila. I velika vecina tih famoznih maloljetnika prije ili kasnije to shvati. Problem je sto se danas ponovo sve previse prenapuhalo u medijima kao i ona stvar s cigaretama, sve samo u svrhe politike i da netko profitira na tome(vise manje uvijek je to drzava). Alkohol se vec pije stoljecima i ne vidim razloga zasto bi to danas bilo neko veliko zlo. Sve je stvar da u zivotu treba imati granice u svemu pa tako i u alkoholu. Oni koji svakodnevno pretjeruju u njemu, pretjeruju i u svemu ostalom i rade samo probleme svojoj okolini. Naime, vecina tih "pijanih maloljetnika" ce se kroz odrastanje opametit i skuzit da i u tome se treba imati mjere. Govorim to sve iz cistog iskustva jer sam na tom podrucju gotovo sve iskusio. Velikog problema zapravo i nema, stvar je sve dobrog odgoja i pronalaska nekakve svoje granice a zo to treba vremena, to se ne postize preko noci. Stoga, svi koji niste, popijte slobodno koju casu dobrog vina ili kriglu pive pa ako vam ne pase ne trebate piti, nitko vas nece na to siliti. :wink:

Wizard
26-02-2009, 11:22
u redu je popit čak i ak si maloljetan, pa i malo se napit
al sad da povraćaš, pišaš i kenjaš po sebi i ne znaš ko si i kaj si iduća dva dana ( tak je s 90% današnjih klinaca) ... to je žalosno

nemate mjeru, NE možete to podnijeti... budite pametni i popijte si za gušt 2-3 pive... a ne 6 pivi, malo votke i jegera pa onda skačete...

i šta je najjadnije...onda ste najjači i najpametniji pa pokupite po nosu i drugi dan se čudite zašto
pamet u glavu....nitk ovam ne brani pit...al vam brane se naroljat ko kravetine
ma pricas gluposti, nije da nije gust popit nako malo 2-3 pive, malo nekog kvalitetnijeg pica...

ali kad se ubije i neznas sta je bilo zadnja 2 dana to je pravi gust, nije te briga sta ko kuda kako jednostavno je sve na svome mistu, probaj koji put pa ces vidit, mozda te nekad uvati malo razmisljanje, kad se probudis u tuđoj kuci, autu, neas pojma kako kada..., ali nije to toliko vazno, koga briga, sigurno je bilo dobro, bar tebi, jesi ikad bia pijan da ti nije bilo dobro

sad moj zakljucak, koji nemojte poslusati ak imate imalo mozga, samo pijte kad morete kolko morete i jos malo, al nemojte sami, nista od toga, mora uvik tu biti ekipa, kad pijete bez ekipe to je vec mal za ljecenje

auuu
nemoj da ti počnem o svojim pijanstvima
prvi put s 14 ... lol dijete
intenzivno od 16. krenulo
kad sam se vratio iz vojske onda je kap prelila čašu i stao sam na loptu
popijem si pivicu dvije...al onakvih alkoholiziranja sam si obećp NE

makar prije 2 mjeseca na poslu s kolegom sam strusio 2 litre pelinkovca u sat vremena na prazan želudac....2 dana sam si uništio s time i preklinjao sve u sebi kaj mi je to trebalo
koliko kartona bavarie je prošlo kroz moje grlo...auuu...
prijatelji se prepali da nisam postao onaj nokturni alkos... ujutro oni kavu ja pivu

imam i prevše iskustva s tim tak da znam kaj pričam
tu imas pravo, ipak stariji si od mene, mislim svima ce nam jednom biti dosta vajda, ali srednju skolu faks, pa trebas biti pijan, bolje je tako, mislim da ti mos minjat te dane bili ih prominia, ili si se dobro provodia :)

Lord Jambrek
26-02-2009, 11:29
ali kad se ubije i neznas sta je bilo zadnja 2 dana to je pravi gust, nije te briga sta ko kuda kako jednostavno je sve na svome mistu, probaj koji put pa ces vidit, mozda te nekad uvati malo razmisljanje, kad se probudis u tuđoj kuci, autu, neas pojma kako kada..., ali nije to toliko vazno, koga briga, sigurno je bilo dobro, bar tebi, jesi ikad bia pijan da ti nije bilo dobro
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

MOJ ČOVJEK

To znači napit se i imat brutalan provod, kad se zapitaš drugi dan, e to je to. Ko susjed kad se jednom probudio u nekoj kuruzi u nekom žnj selu, a počeli su cugat na trgu u zagrebu.

ddoxy
26-02-2009, 11:29
pa to je sve u redu
al nemoraš kou guzica bit pijan d ate svi ismijavaju i da si nečiji teret

pimp
26-02-2009, 11:53
idemo ponedeljak ujutro busom u školi , i mog frenda zove frend da se probudio na zelenjaku u nekoj slijepoj ulici (kvart u sisku) i ispituje ga kako da se vrati kuci xDDD , to je tavko gadno pijanstvo xDDD

K4ciga
26-02-2009, 11:56
Što se tiče ovoga sa transplatacijom jetre,tu moram intervenirati.Naime,sve je relativno i ovisi o "jakosti" samog organizma.Primjerice,znam ljude koji piju od 13 godine,doslovno svaki dan 2-3 pive,petak i subota da ne govorimo,a opet ima savršenu jetru.Isto tako,poznati su slučajevi gdje je jetra nakon relativno malo alkohola jednostavno otkazala,pa...

Ista stvar je i sa pušenjem.Možeš ti ne piti i ne pušiti koliko god hoćeš,ako imaš slab organizam popit ćeš rak nakon jedne kave sa pušaćem.

A što se tiče maloljetnika koji piju,glavni je problem što neznaju stati.Ok je piti tu i tamo,ali treba znati granicu.

ddoxy
26-02-2009, 11:57
Što se tiče ovoga sa transplatacijom jetre,tu moram intervenirati.Naime,sve je relativno i ovisi o "jakosti" samog organizma.Primjerice,znam ljude koji piju od 13 godine,doslovno svaki dan 2-3 pive,petak i subota da ne govorimo,a opet ima savršenu jetru.Isto tako,poznati su slučajevi gdje je jetra nakon relativno malo alkohola jednostavno otkazala,pa...

Ista stvar je i sa pušenjem.Možeš ti ne piti i ne pušiti koliko god hoćeš,ako imaš slab organizam popit ćeš rak nakon jedne kave sa pušaćem.

A što se tiče maloljetnika koji piju,glavni je problem što neznaju stati.Ok je piti tu i tamo,ali treba znati granicu.

:pray: :pray:

Death By Sexy
26-02-2009, 12:02
al nemoraš kou guzica bit pijan d ate svi ismijavaju i da si nečiji teret

hahahahahahaahhaaha
posjeduješ se?

Sonic_Moronic
26-02-2009, 12:14
Ja sam se naigro na svim platformama ko idiot, no svejedno imam fine i meke ruke. Da me tko od vas držao za ruku, znao bi kolko sam u pravu.

Mogu te ja držati za ruku?

Raz
26-02-2009, 20:18
Ja sam se naigro na svim platformama ko idiot, no svejedno imam fine i meke ruke. Da me tko od vas držao za ruku, znao bi kolko sam u pravu.

Mogu te ja držati za ruku?

:rotfl:

Inače...nikad se nisam napil, neznam... nikad nisam imal volje ići pit u grad, a zabaviti se morem i bez pijaće.

Danas se sve nekak svodi na to da tko više popije taj je veći frajer. Dobro je tu i tam nekaj popit, al stvarno ne vidim svrhu u opijanju.

Mislim da baš i nemam pravo pametovati pošto se nisam napil da potvrdim kaj sam rekel pa eto - tko voli nek izvoli :wink:

cropir
26-02-2009, 20:35
iskreno, najsmijesniji su mi oni koji raspravljaju o pijanstvu, a nikada nisu bili pijani, a ima takvih...
e, ovo sam htio napisati. zbilja je suludo pljuvati po alkoholu ako niste dovoljno mjerodavni za to. možeš bit pun statistika i štatijaznam, ali držim da osoba koja je cijeli život trijezna nije kompetentna pljuvati po cugi.

serijski samoubojica
26-02-2009, 22:08
Napio se u utorak na proslavi karnevala. Ko budala skakao. Uznojio se. Izašao vani tako mokar na hladan zrak. Došao kući pijan. Stara me uhvatila. Bye bye GH3+ guitara+ Aerosmith expanzija za PC. Zabrana kompa. 2 dana poslije ripljem kao luđak. Glava mi puca. Oči ispadaju. Bye bye alkohol :(

Babitz
26-02-2009, 22:14
iskreno, najsmijesniji su mi oni koji raspravljaju o pijanstvu, a nikada nisu bili pijani, a ima takvih...
e, ovo sam htio napisati. zbilja je suludo pljuvati po alkoholu ako niste dovoljno mjerodavni za to. možeš bit pun statistika i štatijaznam, ali držim da osoba koja je cijeli život trijezna nije kompetentna pljuvati po cugi.
Onda ni ti nisi mjerodavan govoriti o pedofilima.

Lord Jambrek
26-02-2009, 22:15
Inače...nikad se nisam napil, neznam... nikad nisam imal volje ići pit u grad, a zabaviti se morem i bez pijaće.


Znam se i ja zabavit bez alkohola, ali što je sigurno je sigurno :D

Babitz
26-02-2009, 22:17
Alkohol garantira provod?

A-ha.

saiyadjin
27-02-2009, 12:21
Alkohol garantira provod?

A-ha.

lol
da, a i zaš bi se jebote budio bog zna gdje i ne sjećajući se po kurca ničega.
been there done that 1nom i više nikad.
našo svoj novčanik u nekom jarku kod frendove kuće :|
mobitel ispod njegovog kreveta, probudio se u krevetu njegove mame :S (koja srećom nije doma bila taj vikend kad smo feštali) itd...
uglvnom glupo i jadno..

Sonic_Moronic
27-02-2009, 14:54
iskreno, najsmijesniji su mi oni koji raspravljaju o pijanstvu, a nikada nisu bili pijani, a ima takvih...
e, ovo sam htio napisati. zbilja je suludo pljuvati po alkoholu ako niste dovoljno mjerodavni za to. možeš bit pun statistika i štatijaznam, ali držim da osoba koja je cijeli život trijezna nije kompetentna pljuvati po cugi.
Onda ni ti nisi mjerodavan govoriti o pedofilima.

+1

cropir
27-02-2009, 15:14
Alkohol garantira provod?

A-ha.
skoro pa da. skoro.




iskreno, najsmijesniji su mi oni koji raspravljaju o pijanstvu, a nikada nisu bili pijani, a ima takvih...
e, ovo sam htio napisati. zbilja je suludo pljuvati po alkoholu ako niste dovoljno mjerodavni za to. možeš bit pun statistika i štatijaznam, ali držim da osoba koja je cijeli život trijezna nije kompetentna pljuvati po cugi.
Onda ni ti nisi mjerodavan govoriti o pedofilima.
cuj, nit ne govorim o njima. a i nisam protiv pedofilije u teoriji, dakle, ako netko samo mašta o djeci te svoje maštarije ne provodi u praksu.

Babitz
27-02-2009, 20:31
Poanta posta - savršeno ukapirana.

Evo ti žig.