PDA

Pogledaj cijelu verziju : Maloljetnička pijanstva?



Stranica : 1 [2] 3 4

Lord Jambrek
30-03-2008, 02:05
Pa nije to ništa posebno,ima jedan momak,živi do mene,može popit 5 litara rakije i još hoda okolo

znaš ti šta je 5 litara rakije? Jesi ti svjestan da popiješ 5 litara rakije da bi već lagano dobio trovanje alkoholom. Znam mnogo alkoholičara, previše štoviše, ali ni jednog nisam vidio da popije 5 litara rakije. Tolko alkohola ne stane u želudac kao prvo, ljudski želudac ima kapacitet od 2-4 litre maksimalno. Ni da upotrijebiš trik sa maslinovim uljem nemreš tolko popit.

ono što je greška
30-03-2008, 02:12
Neznam ja di ti živiš ali kroz 2-3 sata se popije toliko,još odeš van obavit šta imaš i eto ga

Lord Jambrek
30-03-2008, 02:14
Neznam ja di ti živiš ali kroz 2-3 sata se popije toliko,još odeš van obavit šta imaš i eto ga

razumijem ja to sve, ali el ti znaš šta je popit 5 litara rakije? Kakva je to rakija što on pije? Robby Bubble?

ono što je greška
30-03-2008, 02:18
Znam ja šta je 5l rakije,ali kažem ti da to popiješ odjednom umro bi,ali malo razvodniš pa je već lakše...

Ali ja nemogu priko 2 litra

Dreadlock
30-03-2008, 09:43
ovo me je nakratko podsjetilo na one svade sa Jerryjem :D :D

cropir
30-03-2008, 11:35
rakija = 40% alkohola

1 litra = 400 ml čistog alkohola

5 litara = 2000 = 2l čistog alkohola

evo valjda sam dobro izracunao, i ako jesam, ti bi sad bio pod zemljom.

McPingvin_v2.0
30-03-2008, 11:56
Ali ja nemogu priko 2 litra
Se sjeća tko scene iz "Kapelskih Kresova" kada piju vodu i prave se da je rakija?

cropir
30-03-2008, 12:06
ne al sam takve stvari previse puta vidio u rl. :(

ono što je greška
30-03-2008, 14:46
rakija = 40% alkohola

1 litra = 400 ml čistog alkohola

5 litara = 2000 = 2l čistog alkohola

evo valjda sam dobro izracunao, i ako jesam, ti bi sad bio pod zemljom.

Moja rakija ima 18 gradi,a to ti izađe oko 43% alkohola.

Death By Sexy
30-03-2008, 15:02
rakija = 40% alkohola

1 litra = 400 ml čistog alkohola

5 litara = 2000 = 2l čistog alkohola

evo valjda sam dobro izracunao, i ako jesam, ti bi sad bio pod zemljom.

Moja rakija ima 18 gradi,a to ti izađe oko 43% alkohola.

wow totalno intergalaktički

Ogg The Dogg
30-03-2008, 19:33
Znam ja šta je 5l rakije,ali kažem ti da to popiješ odjednom umro bi,ali malo razvodniš pa je već lakše...

Ali ja nemogu priko 2 litra
e ko god kaže da može popit 2 L rakije i hodat okolo, ne vjerujem dok ne vidim, zato što znam lika od 2 m sto i neš kila koji je teški kroner bio(sad se izliječio) pa je dero oko litru rakije

Lord Jambrek
30-03-2008, 19:35
[quote="ono što je greška":1apxpu73]Znam ja šta je 5l rakije,ali kažem ti da to popiješ odjednom umro bi,ali malo razvodniš pa je već lakše...

Ali ja nemogu priko 2 litra
e ko god kaže da može popit 2 L rakije i hodat okolo, ne vjerujem dok ne vidim, zato što znam lika od 2 m sto i neš kila koji je teški kroner bio(sad se izliječio) pa je dero oko litru rakije[/quote:1apxpu73]

@Ono što je greška

Ono što je greška je to kaj je mislio da smo mi malo priglupi.

Ps1ho
30-03-2008, 22:51
prokleti bambusi





:)

NiX4
30-03-2008, 22:56
danas sam popio litru rakije i bio sam tolko pijan da sam sjeo na vlak i otišao do Spilta i tamo se potukao sa neki Rusom.

m0dkayZ
30-03-2008, 23:22
danas sam popio litru rakije i bio sam tolko pijan da sam sjeo na vlak i otišao do Spilta i tamo se potukao sa neki Rusom.
ja sam popio litru vode i bio tolko nežedan da sam sjeo na vlak i otišo do Rusije i tamo se potuako s nekim Splicaninom

Lord Jambrek
30-03-2008, 23:27
dobro ljudi, aj dosta spama.

Ogg The Dogg
31-03-2008, 15:34
ajd malo OT.
ima jedan lik koji se nadero, završio na ispumpavanju i kad su ga ujutro pustili iz bolnice ošo opet u birtiju, pio cijeli dan i navečer opet u bolnici završio. ovo gupa ta doktori nisu htjeli ispumpat, nego je rigačio tamo po bolnici i ujutro ga opet pustili kuć. taj dan je moro ić raditr pa se nije mogo naderat

Lord AngelRI
31-03-2008, 19:00
ajd malo OT.
ima jedan lik koji se nadero, završio na ispumpavanju i kad su ga ujutro pustili iz bolnice ošo opet u birtiju, pio cijeli dan i navečer opet u bolnici završio. ovo gupa ta doktori nisu htjeli ispumpat, nego je rigačio tamo po bolnici i ujutro ga opet pustili kuć. taj dan je moro ić raditr pa se nije mogo naderat

to je već problem i slučaj za odvikavanje pod hitno!!!

Ware
03-04-2008, 20:28
Prvih dva tri puta se napiju da ispadnu face pred društvom, a kasnije se neznaju drugačije zabavit nego da se napiju
a možda im je to "in"

Lord AngelRI
03-04-2008, 20:35
Prvih dva tri puta se napiju da ispadnu face pred društvom, a kasnije se neznaju drugačije zabavit nego da se napiju
a možda im je to "in"

a nemoj pretjerivat, istina nekima je tako ali ima i onih koji nisu takvi... :)

Sickmanno1
03-04-2008, 20:49
Ah sjecam se svojeg prvog izlaska...isao sam u 7 razred osnovne...kupili nas 4 litru pelina i ozezi...iduce cega se sjecam je bilo da sam se probudio u bolnici cijeli razbijen :D

Sto je najjace doktori me nisu ni ispumpali jer su mislil da sam dobio batina, a ja strugo sa facom po fasadi i padao par puta drito na glavu...cak sam i 2 zuba strgo lol :D

Od onda sam shvatio da je bash cool se ubijati u alkoholu i evo sad sam ponosni alkoholicar xD

Lord Jambrek
03-04-2008, 21:26
Ah sjecam se svojeg prvog izlaska...isao sam u 7 razred osnovne...kupili nas 4 litru pelina i ozezi...iduce cega se sjecam je bilo da sam se probudio u bolnici cijeli razbijen :D

Sto je najjace doktori me nisu ni ispumpali jer su mislil da sam dobio batina, a ja strugo sa facom po fasadi i padao par puta drito na glavu...cak sam i 2 zuba strgo lol :D

Od onda sam shvatio da je bash cool se ubijati u alkoholu i evo sad sam ponosni alkoholicar xD


Već vidim ishod roštiljade kad se ja, ti, rebel i neven nađemo :D

Sickmanno1
03-04-2008, 21:29
lol, can't wait...samo bude malo problema samnom jerbo se u zagrebu snalazim ko moj stari u FPS...

Fenrir
03-04-2008, 21:38
Jambrek, sry, al niko od vas nemre pognojit travnjak ko ja.

Lord Jambrek
03-04-2008, 21:39
lol, can't wait...samo bude malo problema samnom jerbo se u zagrebu snalazim ko moj stari u FPS...

ma bez brige, imamo mi pingvina na motoru kao taxija :P

Sickmanno1
03-04-2008, 21:59
nadam se da ima barem nesto od 500 kubika onda :D


U da, o tom nisam razmišljao, brijem da vas dvoje bute teško na skuter.

Ajmo ovu raspravu preselit u topic za roštilj da ne spamamo ovdje više.

streetrace777
03-04-2008, 22:02
nadam se da ima barem nesto od 500 kubika onda :D

Kosilicu :D

Ogg The Dogg
05-04-2008, 12:46
eh da vam ispričam jednu priču...
bilo je to prosšli utorak, frendu starci ošli u tursku mi napravili roštiljadu cijeli dan, dovukli si nargilu, hrpu alkohola i tako polako počeli pit i vuč...
i tak negdje navečer oko 8 svi sjedimo kod frenda u dnevnoj sobi samo ova dva lika sjede vani i pričaju, grle se ovo ono, ja gledam koji kurac...
kad nakon 10 min dođe jedan od njih dvojice i plače( :rotfl: ) ko mala beba! mi ga pitamo šta je on ne može doč do rječi od suza cvili ko mala beba i onda nam počne pričat kak je ovom drugom teško u životu kak mu je napričo da nema para baka mu umrla, nikda ne viđa starce, sestra na faksu ovo, ono... i onda smo mu mi, nakon što se dobro isplako, rekli da mu ovaj kenjai onda ga ja htio spizdit.
kasnije se spomenutom lažljivcu ovo desilo :
3P5YbiVC64MS :rotfl:

ludkopuska
09-04-2008, 22:35
Haha, jos da mu je prije reko "kiss my ass" :rotfl:

Nego, sto se tice alkohola, ne znam. Ja se nisam u stanju napit ne zbog celicne volje nego zato sto mi se jednostavno ne svida okus piva, vina, svega toga. Ja pijem Džusi :)
Što se ostalih tiče, ne znam puno ljudi koji se napiju svaki vikend, ali jedan dečko kojeg znam nije baš omiljen u društvu. Mislim da sam sebi izgleda odrastao zbog toga.

Kad smo već kod toga, jednom starci nisu bili doma (zapravo su bili kat niže, kod susjeda :yuck: Pa sam ja iz čista mira zapalio cigaretu (u vlastitoj sobi :bravo: ) dok sam igro komp. I tako stara dolazi, zaboravila nešto, ja brzo pepeljaru pod neki papir i "bok mama, kako si mama"... Stara stane na dovratak, onjuši, kaže "sine, jel ti pušiš?"
Čovječe, smrzo sam se, jaja mi otpala :| Očekujem ekploziju, kad stara ono "gledaj, sine, i ja pušim. Ne mogu ti ja to zabranit" :o Na kraju smo jednu zajedno popušili... Od tada nisam zapalio.

Lord Jambrek
09-04-2008, 22:40
Jambrek, sry, al niko od vas nemre pognojit travnjak ko ja.


Dok se ne zrigaš od pol litre vodke od šumskog voća i 3 pive onda te ne smatram alkosom^^

Ogg The Dogg
10-04-2008, 09:08
jel može pol litre tequile, 2 kruškovca, malo jagera i 4 piva?? :)

Da_killah
10-04-2008, 11:55
Jambrek, sry, al niko od vas nemre pognojit travnjak ko ja.


Dok se ne zrigaš od pol litre vodke od šumskog voća i 3 pive onda te ne smatram alkosom^^

fuj svaka vodka, posebno ona od šumskog voća, još ako je keglevich...

Lord AngelRI
10-04-2008, 20:04
ma genijalan je okus votki od šumskog voća :thumbs2: (ko sokić je)

Da_killah
10-04-2008, 22:48
ne pijem votke već 3 godine...

Sickmanno1
11-04-2008, 00:29
Ja sam punker, tak da pijem sta mi das i pusim Largo...

Lord Jambrek
11-04-2008, 00:51
[quote=Fenrir]Jambrek, sry, al niko od vas nemre pognojit travnjak ko ja.


Dok se ne zrigaš od pol litre vodke od šumskog voća i 3 pive onda te ne smatram alkosom^^

fuj svaka vodka, posebno ona od šumskog voća, još ako je keglevich...[/quote:3v40ishi]

Čista vodka ok, ali ove s okusom, bljah.

Neven <R>
11-04-2008, 09:17
Meni u zadnje vrijeme od žestica samo whiskey paše, ne pašu mi vodke, tequile i te stvari.

Lord Jambrek
11-04-2008, 11:00
Meni u zadnje vrijeme od žestica samo whiskey paše, ne pašu mi vodke, tequile i te stvari.

meni ništa skoro više, u zadnje vrijeme umjesto da odem na pivu s društvom, ja pijem colu. Nekak me prošla volja za svakodnevnim i vikend opijanjem.

Sickmanno1
11-04-2008, 11:01
[quote="Neven <R>":31vuu3f4]Meni u zadnje vrijeme od žestica samo whiskey paše, ne pašu mi vodke, tequile i te stvari.

meni ništa skoro više, u zadnje vrijeme umjesto da odem na pivu s društvom, ja pijem colu. Nekak me prošla volja za svakodnevnim i vikend opijanjem.[/quote:31vuu3f4]

Hohohoh, dali ja to mirisim izvlacenje xD

Lord Jambrek
11-04-2008, 11:04
Hohohoh, dali ja to mirisim izvlacenje xD

^^ za roštiljade i ostale uber evente taj stav negdje nestane, a vrati se onaj stari "let's get drunk like damn hell"

Sickmanno1
11-04-2008, 11:06
hahaha, to te ja pitam xD

Da_killah
11-04-2008, 11:42
tako i meni, sad se malo popravilo, ali pred nekih mjesec dana u 10 puta koliko sam bio u bardu, irish pubu, 5,6 puta sam pio kakao ili čaj, a nijednom nisam došao autom :(

al onda kad sam popio corsendonk nakon par mjeseci...nema više kakaa :D

Neven <R>
11-04-2008, 13:44
Hohohoh, dali ja to mirisim izvlacenje xD

^^ za roštiljade i ostale uber evente taj stav negdje nestane, a vrati se onaj stari "let's get drunk like damn hell"
Može

m0dkayZ
20-06-2008, 14:47
Evo došo sam sad iz "škole"... prošo sam bez popravaka. heh. Dosad sam popio litru litru ipo vina.. 3 rbvodke... 6 mali bavaria, 4 tubprga i 4 pelin tonica ... al slavlje se nastavlja...heh VECERAS CE BIT LUDOOOOOO

McPingvin_v2.0
20-06-2008, 15:42
Naravno, večeras ćeš pod jaje staviti tri osnovnoškolke. Odjednom.

ScorpiuS
20-06-2008, 16:03
Još se nisam uspio oblokat, ali bio sam s jednim prijateljem na jednom koncertu (mojih je godina) kad je htio hodat ravno hodao bi ovak:
REPEAT infinite [tri metra lijevo tri metra desno i onda riganje]

777_IK7_777
20-06-2008, 16:09
Znao sam se cak oblokat, da jedan dio zaboravim od sinoc, a zasto se pije, zavisi, zbog uspjeha, neuspjeha, nekakvi problema i sl. uglavnom nek se pije... a svatko tko kaze da se nemore napit, taj ili nezna pit ili nemore pit ili nece da pije... a sad da netko kaze da nemore, nevjerujem, ako popije ko ja 15malih piva... pa nek kaze da nije pijan... izuzevsi one sa vecom kondicijom... vidio sam ljudi koji smaknu 20 pa su jos prilicno dobri... al sta me je briga nisam vise maloljetan... :D

cropir
21-06-2008, 08:14
zavrtilo mi se jucer dok sam se kupao u jezeru. svi su me gurali. :(

TeraBajt
21-06-2008, 08:22
Bolje to nego da su ti gurali. :(

cropir
21-06-2008, 12:19
Bolje to nego da su ti gurali. :(
koliko si siguran u to? :(

nda, bolje je. al jebate bilo je strašno pijanih cura.

Lord AngelRI
21-06-2008, 15:16
Evo došo sam sad iz "škole"... prošo sam bez popravaka. heh. Dosad sam popio litru litru ipo vina.. 3 rbvodke... 6 mali bavaria, 4 tubprga i 4 pelin tonica ... al slavlje se nastavlja...heh VECERAS CE BIT LUDOOOOOO

zar samo to :rotfl: :rotfl:

Dreamer Deceiver
21-06-2008, 17:20
Evo došo sam sad iz "škole"... prošo sam bez popravaka. heh. Dosad sam popio litru litru ipo vina.. 3 rbvodke... 6 mali bavaria, 4 tubprga i 4 pelin tonica ... al slavlje se nastavlja...heh VECERAS CE BIT LUDOOOOOO

đeri ovaj ti se opasno približava da sruši tvoj rekord :rotfl: :rotfl:

snowblind
21-06-2008, 17:58
Evo došo sam sad iz "škole"... prošo sam bez popravaka. heh. Dosad sam popio litru litru ipo vina.. 3 rbvodke... 6 mali bavaria, 4 tubprga i 4 pelin tonica ... al slavlje se nastavlja...heh VECERAS CE BIT LUDOOOOOO

brate zato što sam jučer završio radi dan i napravio sve što sam trebao došao sam kuć gdje mi je stari pripremo 10 l vina, 5 l orahovače, 2 votke, 2 gajbe piva i jedan apsint, to naravno sve u 3 i pol sata sam popio

Maja
21-06-2008, 18:43
di si absint naš'o majke ti milene

Paran0a
21-06-2008, 20:36
jucer sam pio.:(

Dreamer Deceiver
21-06-2008, 21:00
jebote nije alkohol zlo... zlo je samo ako je u krivim rukama i ako se neki put neznaš kontrolirat.

Paran0a
21-06-2008, 21:21
losa sam osoba.:(

Arbiter of Change
21-06-2008, 21:48
jebote nije alkohol zlo... zlo je samo ako je u krivim rukama i ako se neki put neznaš kontrolirat.
Nije zlo, to samo čitav ljudski rod liječi komplekse iz prošlosti kad je sirotinja za piti imala samo vodu. :)

Lord AngelRI
21-06-2008, 22:18
jebote nije alkohol zlo... zlo je samo ako je u krivim rukama i ako se neki put neznaš kontrolirat.

istina da...

cropir
21-06-2008, 22:49
di si absint naš'o majke ti milene
nizozemska? :D

McPingvin_v2.0
21-06-2008, 23:47
Češka.

Brb, idem po absint :)

m0dkayZ
22-06-2008, 10:37
Ne, ozbiljno dje ima absintha za kupit? U nase drzave... :evil:

Maja
22-06-2008, 10:40
di si absint naš'o majke ti milene
nizozemska? :D

a bu, oćem i ja :(

Da_killah
22-06-2008, 11:42
a u nekim kafićima, još ga nisam vidio u dućanima, doduše, nisam ni tražio...

Jerry
27-06-2008, 13:03
Evo došo sam sad iz "škole"... prošo sam bez popravaka. heh. Dosad sam popio litru litru ipo vina.. 3 rbvodke... 6 mali bavaria, 4 tubprga i 4 pelin tonica ... al slavlje se nastavlja...heh VECERAS CE BIT LUDOOOOOO

đeri ovaj ti se opasno približava da sruši tvoj rekord :rotfl: :rotfl:
nitko neće srušit moj rekord :P :rotfl:

Death By Sexy
27-06-2008, 13:25
Ne, ozbiljno dje ima absintha za kupit? U nase drzave... :evil:

nema pravoga tu kod nas, najbliže tome ti jeneki čudni koji je ustvari pelin.. ja imam flašu pravoga iz čehije :D

Death By Sexy
27-06-2008, 14:17
Ono,nedao bog da pijete absint,to je otrov,ali bukvalno... :scared:
Uglavnom,osobe koje prvi put piju nesto jace,nemojte...sprzice vam grlo,i to doslovno...

:| drama queen

Dreamer Deceiver
27-06-2008, 14:58
Ono,nedao bog da pijete absint,to je otrov,ali bukvalno... :scared:
Uglavnom,osobe koje prvi put piju nesto jace,nemojte...sprzice vam grlo,i to doslovno...

pa ćete imati glas ko lemmy iz motorheada :(

Da_killah
27-06-2008, 15:21
Ono,nedao bog da pijete absint,to je otrov,ali bukvalno... :scared:
Uglavnom,osobe koje prvi put piju nesto jace,nemojte...sprzice vam grlo,i to doslovno...

:| drama queen

baš, prvi absinth koji sam pio je bio onaj od 70% alkohola, tako da sam i prije njega pio nešto jače...
al zakon je popit absinth, ja ga nisam već otprilike godinu dana, od mature, baš je fora kad ti ga zgodna konobarica onako zapali, usput nekako opeče prste i onda to popiješ, a okus kao bronhi :)

pimp
27-06-2008, 15:54
ja sam popijo 2 litrea acetona , bit det




ima abstinha u hrvaškoj , nekad su akcije , znam da je za helovin bilo u jednom bircu u sisku , kad narucis dobiješ jedan papir a3 formata i upute kako se ispija (6 vrsti pijenja je bilo)

Neven <R>
27-06-2008, 16:29
Znači samo meni je absinth precjenjeno smeće? :(

streetrace777
27-06-2008, 16:33
I meni

pimp
27-06-2008, 16:35
pa nisam ga ja nahvalio , samo sam ga probao , može se i boljih stvari složiti kod pravih koktel majstora , on je svima dobar zato što ima puno alkohola u sebi , a današnja mladež bi samo žestoko i što više pa im je abstinh kao stvoren za to...

Da_killah
27-06-2008, 16:36
meni nije niš posebno, al fensi se pije i ima fensi boje :D
btw, streetrace, jesi li ti onaj koji na index.hr linka filmić od mini me-a? :P

Lord Jambrek
28-06-2008, 01:35
[
baš, prvi absinth koji sam pio je bio onaj od 70% alkohola, tako da sam i prije njega pio nešto jače...
al zakon je popit absinth, ja ga nisam već otprilike godinu dana, od mature, baš je fora kad ti ga zgodna konobarica onako zapali, usput nekako opeče prste i onda to popiješ, a okus kao bronhi :)

Kada se absinth spali onda nije više isti kao kad ga piješ normalnog bez vatre ili ičeg.

Absinth koji se može kupit kod nas ima cca 43% alkohola.

smartass
28-06-2008, 09:37
ne privlaci mene to i osobno me zivcira ekipa koja se opija...
ide mi na kur4c, nemogu normalno s nikim izac jer svi ocu u neki birc napit se, sve drugo im je glupo...
svaka generacija je sve gluplja i gluplja, i neodgojenija, bahatija, ruznija, balavija, bla bla...svaka novija generacija je opcenito sve losija, kao da se covjek degradira...zalosno...

ma tak je imaš pravo .. ak netko si želi jetra uništit i bit starac iznutra s 20 god nek se uništava... imam 17 god i nisam probala cigaretu.. a dobro sad sam pivo probala i nije mi se svidjelo... ali ovi moji iz razreda samo čekaju neki razlog da se naroljaju.. hvala bogu da sam si našla neke normalne prijatelje i prijateljice u razredu...

Sterpo
28-06-2008, 10:56
ma tak je imaš pravo .. ak netko si želi jetra uništit i bit starac iznutra s 20 god nek se uništava... imam 17 god i nisam probala cigaretu.. a dobro sad sam pivo probala i nije mi se svidjelo... ali ovi moji iz razreda samo čekaju neki razlog da se naroljaju.. hvala bogu da sam si našla neke normalne prijatelje i prijateljice u razredu...

da ako netko pije svaku subotu, nema ničeg lošeg ako popiješ malo na nekom rođendanu ili koju subotu :wink:

Da_killah
28-06-2008, 12:00
[quote="Da_killah":ua0tdz6z]
baš, prvi absinth koji sam pio je bio onaj od 70% alkohola, tako da sam i prije njega pio nešto jače...
al zakon je popit absinth, ja ga nisam već otprilike godinu dana, od mature, baš je fora kad ti ga zgodna konobarica onako zapali, usput nekako opeče prste i onda to popiješ, a okus kao bronhi :)

Kada se absinth spali onda nije više isti kao kad ga piješ normalnog bez vatre ili ičeg.

Absinth koji se može kupit kod nas ima cca 43% alkohola.[/quote:ua0tdz6z]

znam, ali prvi put sam pio spaljeni absinth otprilike godinu dana nakon "običnog"
43%? to po kafićima, ili? pa i rakije imaju više :D

snowblind
28-06-2008, 12:12
[quote=LL21]Ono,nedao bog da pijete absint,to je otrov,ali bukvalno... :scared:
Uglavnom,osobe koje prvi put piju nesto jace,nemojte...sprzice vam grlo,i to doslovno...

:| drama queen

baš, prvi absinth koji sam pio je bio onaj od 70% alkohola, tako da sam i prije njega pio nešto jače...
al zakon je popit absinth, ja ga nisam već otprilike godinu dana, od mature, baš je fora kad ti ga zgodna konobarica onako zapali, usput nekako opeče prste i onda to popiješ, a okus kao bronhi :)[/quote:2i2zxe6c]

taj absinth koji si ti bio nije 70% jer sigurno njemu se nebi promjenio okus u bronhi tak da si ti pio onaj od 43 ili koliko više ima, i ajd mi molim te reci što si ti to jače pio od 70%

Da_killah
28-06-2008, 12:16
prvi koji sam pio je taj od 70%, a ovaj koji se zapali i ima okus kao bronhi je godinu dana nakon toga.
štroh ima 80% alkohola (ne znam kako se točno piše i ne mislim na stock)

Aerial
28-06-2008, 12:21
Just an interesting fact..

Na terenskoj nastavi iz geografije smo bili u Ogulinu, kod nekog tipa koji radi rakiju... (ne pitajte zašto, ali eto, čini se da rakija ima nekog utjecaja na geografiju).

Enivej, lik radi razne vrste rakija od biljaka koje uokolo pokupi. Ima čak i ugovor s NATO-om i Vatikanom, pa njima šalje određene zalihe :) Uglavnom, probao sam jednu vrstu koju je nazvao "Papra", nešto prejebeno. Imate osjećaj ko da vam umrtvi jezik, nekako bocka ali ne boli.... enivej, čudno :)

E, pa tu Papru dakle šalje Vatikanu. Sad, fora je što je na etiketi rakije nacrtana nekakva vatra u kojoj se dva čovjeka prže, a kraj njih stoji vrag i smješka se. I sad su ovi iz Vatikana njemu poslali zahtjev da promjeni tu etiketu jer će prekinuti ugovor s njime. Rakija super, piju oni to, ali glavno da ne vide nacrtanog vraga na njoj... :D

snowblind
28-06-2008, 12:22
znam ja šta je stroh, sam nije ništ poseban al je dobar u koktelima

Da_killah
28-06-2008, 12:31
znam ja šta je stroh, sam nije ništ poseban al je dobar u koktelima

i jel ima 80% alkohola?

cropir
28-06-2008, 12:33
mislim da onaj neki karipski rum ima 90% alkohola. tak mi je nešto pisalo u udžbeniku iz kemije. :D

smartass
28-06-2008, 13:37
činjenica je da maloljetnici prvi put piju da bi se iskazali pred društvom ... mene to nikad nije zanimalo i neće.... i ankete pokazuju da se počinju opijati već sa 13 god ... žalosno ..nek se iskazuju na pravi način .... a ono osobe koje ne puše ni piju .. nisu to probali danas smatraju geekovima..

Aerial
28-06-2008, 14:32
Ja pijem kad izlazim, zato što sam pomalo inhibiran kad sam potpuno trijezan... ovako nešto popijem, pa sam "veseliji", jelte... Nije da se opijem, nego čisto zabave radi.

Al opet, smetaju mi i osobe koje nikad ne piju, a pametuju i govore nešto protiv alkohola...

Lord AngelRI
28-06-2008, 14:59
Ja pijem kad izlazim, zato što sam pomalo inhibiran kad sam potpuno trijezan... ovako nešto popijem, pa sam "veseliji", jelte... Nije da se opijem, nego čisto zabave radi.

kako i ja... :D

Dreamer Deceiver
28-06-2008, 15:16
činjenica je da maloljetnici prvi put piju da bi se iskazali pred društvom ... mene to nikad nije zanimalo i neće.... i ankete pokazuju da se počinju opijati već sa 13 god ... žalosno ..nek se iskazuju na pravi način .... a ono osobe koje ne puše ni piju .. nisu to probali danas smatraju geekovima..

ankete su sranje i njih često rade upravo te geek osobe koje nikad nisu ko klinci probali alkohol

snowblind
28-06-2008, 15:58
znam ja šta je stroh, sam nije ništ poseban al je dobar u koktelima

i jel ima 80% alkohola?

kristal ima, nisam gledao bocu no tak mi je frend konobar rekao

Da_killah
28-06-2008, 17:28
nisam niaja vidio, to mi je rekao ovaj koji mi je naručio, i to dupli, budala...

cropir
28-06-2008, 21:41
zašto ljudi misle da maloljetnici piju da bi se pokazali? al ono?

bilo tko pametan pije zbog toga šta je bit pijan phun. recimo ja sam si jednom išao zavezati tenisicu ali nisam mogao jer nisam bio sposoban stajati na jednoj nozi. i roflao sam.


booze is for the lulz.

Kron
29-06-2008, 12:23
jucer bila svirka "Za šaku metala", u 11 ipo racija :(
zapisalo pijane i i neke odvelo u postaju, ovog lika s kojim sam bio malo zatuklo i odvelo u postaju. PU Zadarska ftw :(

Aerial
29-06-2008, 13:48
jucer bila svirka "Za šaku metala", u 11 ipo racija :(


A di to?

Maloki
29-06-2008, 13:58
bilo tko pametan pije zbog toga šta je bit pijan phun.
Bilo tko pametan pije zato jer mu je fino i voli to pit, a ne da se napije :(

smartass
29-06-2008, 17:09
bilo tko pametan pije zbog toga šta je bit pijan phun.
Bilo tko pametan pije zato jer mu je fino i voli to pit, a ne da se napije :(

samo budale čekaju izliku da bi se napili ... a drugo je kad nekad ga popiješ i pritom uživaš

Dreamer Deceiver
29-06-2008, 17:28
jucer bila svirka "Za šaku metala", u 11 ipo racija :(
zapisalo pijane i i neke odvelo u postaju, ovog lika s kojim sam bio malo zatuklo i odvelo u postaju. PU Zadarska ftw :(

zamisli da te security natuče jer im prijetiš da ces zvat policiju jer su bezveze napali tvog frenda ? i zamisli još kad dođe policiju da da ruku sekjuritiju i dođe do tebe i reče da imaš sreće jer neće podnijeti prijavu protiv tebe...

Kron
29-06-2008, 22:51
jucer bila svirka "Za šaku metala", u 11 ipo racija :(


A di to?


Citadela

@Morgoth

Pandurija je kod nas najveca mafija, korumpirana gamad šugava

Aerial
29-06-2008, 23:02
Citadela?... ah, mogo sam i misliti.
Bio sam prije dva-tri tjedna na onom grindcore-u, jebeno :)

A ta murja (ma općenito mentalitet ljudi) bi trebala znati da je tri put više problema po nekakvim narodnjačkim klubovima nego po takvim mjestima...

Ps1ho
29-06-2008, 23:10
dadadada all cops are bastards
daj jebote odrastite vise, rade svoj poso ljudi

cropir
30-06-2008, 00:01
murija ne radi ništa ali spoznaja da postoje drži nekakav red. aj zamisite svijet sa... 0 policajaca.


ajde ne.

Lord Jambrek
30-06-2008, 08:22
Radi murja, ali jako malo. Ubojstva kod nas riješavaju pol preveč, a najobičniju krađu laptopa žene šefa policije riješe za tjedan dana, bravo bravo.

Dreamer Deceiver
30-06-2008, 12:44
dadadada all cops are bastards
daj jebote odrastite vise, rade svoj poso ljudi

nisu svi, ali nažalost ih je dosta retardiranih

Lord AngelRI
30-06-2008, 21:04
dadadada all cops are bastards
daj jebote odrastite vise, rade svoj poso ljudi

nisu svi, ali nažalost ih je dosta retardiranih

ko u svakoj profesiji...

D.E.M.O.
01-07-2008, 21:01
Ionaki bi me starci ubili. Probao sam jednom pivo, nije mi se uopće svidjelo. Ok, bio sam pomalo mamuran od šampanjca, vina i čokoladnog likera... Mamurnost mi je ok, baš mi je to dobar osjećaj, ali napiti se... Ne, hvala.
kada si to pio da si bio mamuran? prosli dan? :S

sto se tice moga vidjenja alkohola i inih stvari u malodobnih osoba.. ma neka ljudi rade sto hoce. vas pola tu ste prokleta djeca, prokleti gikovi kao joj ono nedaju mi komp jer misle da sam dijete i da to utjece na moj mladi um, a onda vidite da se ne uklapate u drustvo zato sto odbacujete neke stvari za "odrasle". neka puse, neka piju, sto se mene tice, samo nek ne rade pizdarije. no hoce li pijani 15-ogodisnjak napraviti vise sranja od pijanog.. recimo 19-ogodisnjaka? iskreno mislim da ne.. dapace.. jel :D sto da vam kazem.. odrastite i prestanite forsirati druge ljude na vlastite stavove jer se tako nikada necete uklopiti u drustvo. nemoras pit, nemoras pusit, nemoras se drogirat, ali zato nemoras biti jebena pedercina koja stalno jede govna. amen

edit.
a sto se tice vas punoljetnih koji kakate po tome kladim se da vecina vas takodjer nije vise od 1-2 (ako uopce i toliko) u zivotu nije konzumirala alkohol, tj mozda i je, ali nikada u toj kolicini da poprimi ikakav efekt :) .

Snake
01-07-2008, 21:32
da, tako i ja mogu dijelit savjete šakom i kapom, a pitam te jel bi isti taj savjet dao svom djetetu? jel bi ti bilo svejedno pustit dijete koje odgajaš 15 godina da ode van i napije se toliko da ga moraju nosit kući? naravno da nikome nemoš zabranit da pije, ta navika je stara koliko i čovječanstvo, ali treba se pit pametno. i tako reć maloljetniku jer on to ne zna. bolje bit pijan od 5 pivi nego mrtav pijan od 10.

D.E.M.O.
01-07-2008, 21:45
ako ne bi bio dovoljno pametan da skonta granicu ne bih ga smatrao svojim djetetom^^
ako sam ja sposoban sebi i pijan reci dosta, onda moze svatko. roditelji me nikada nisu kontrolirali, ne kazu mi, sine, vrati se do pola 12, niti nista tako. ali ja niti se naroljam na svakom izlasku niti se vracam u 7 ujutro. zasto? zato sto mi ta sloboda nikada nije bila uskracena, te im nemam nikakvu potrebu prokositi, niti se dokazivati samome sebi :)

Snake
01-07-2008, 21:53
nažalost nisu svi maloljetnici u stanju prepoznat granicu. kad bolje razmislim ne valja mu reć nemoj ne valja mu reć samo daj... dođem do zaključka da je bolje ne imat djecu. bolje si kupit robota.

D.E.M.O.
01-07-2008, 22:19
ja znam da cu ja cim dobijem posao posvojiti malu azijatkinju :)
ceka me porno karijera :rambo:

D.E.M.O.
02-07-2008, 08:48
ja znam da cu ja cim dobijem posao posvojiti malu azijatkinju :)
ceka me porno karijera :rambo:

Eto,previse slobode navede covjeka na cudne ideje :D
U svakom slucaju,glasni se kad budes (ne)slavan...
hoces reci da je to ilegalno? :o

Aerial
02-07-2008, 09:02
D.E.M.O. ..?? Ti si živ? Zadnji put sam za tebe čuo prije pola godine kad su susjedi govorili da te kombajn raskomadao... :D

D.E.M.O.
02-07-2008, 09:17
D.E.M.O. ..?? Ti si živ? Zadnji put sam za tebe čuo prije pola godine kad su susjedi govorili da te kombajn raskomadao... :D
jeste.. bolan trenutak, no dragi bogo me resso i eto me :D dosao sam gasiti novu djecu ^^

pimp
02-07-2008, 09:50
jbte . morat cu drugom susjedu nabaviti kombajn da te opet raskomada xD

Lord Jambrek
02-07-2008, 10:05
Nije bio kombajn nego plug

Maloki
02-07-2008, 10:14
A ja sam cijeli taj show propustio :(

cropir
02-07-2008, 12:26
ko je pustio tu glasinu uopce?

D.E.M.O.
02-07-2008, 20:31
ko je pustio tu glasinu uopce?
neki idijot... crko dabogda. zbognjega me svi mrze :o ako je gospon jos prisutan na pcp forumu, molio bih da ode snjega i da umre. :-x



lol :rotfl:

Lord Jambrek
03-07-2008, 05:52
ko je pustio tu glasinu uopce?
neki idijot... crko dabogda. zbognjega me svi mrze :o ako je gospon jos prisutan na pcp forumu, molio bih da ode snjega i da umre. :-x



lol :rotfl:


:rotfl: Kad se sjetim kak je kenan popizdio kad je skužio da je fejk. Link je bio pre dobar "ošišan na nulu" :rotfl:

D.E.M.O.
03-07-2008, 07:02
bilo jest kul :D

cropir
03-07-2008, 12:07
dajte link ASAP :( :(

Jerry
03-07-2008, 12:10
demo je car,bleker luđački :D
joj kad sam s njim išo razmjeniivat,ja njemu q3 on meni farcry :rotfl:

D.E.M.O.
03-07-2008, 13:22
Zar on nije deter? :D
ne, lol, nevolem det. a ne svrstavam se niti u jedan zanr xD niti ogranicavam :D

Lord Jambrek
03-07-2008, 19:47
Moram dinixa nažicat sliku gdje smo se slikali sa demom na velesajmu :D

Kron
03-07-2008, 20:54
a lol, sad sam se sitija kako sam umra na onaj clip, imas li ga jos?

D.E.M.O.
04-07-2008, 11:16
Moram dinixa nažicat sliku gdje smo se slikali sa demom na velesajmu :D

http://img370.imageshack.us/img370/2863/dsc02932hw6.th.jpg (http://img370.imageshack.us/my.php?image=dsc02932hw6.jpg)

pcplay forum crew^^

Aerial
04-07-2008, 11:40
Tko je ova curica desno? :D

D.E.M.O.
04-07-2008, 11:55
to je demo :oops:

yvohr
26-08-2008, 21:20
Ja imam 13 god, jednom sam se napio na burazovom rođendanu, nisam mogo drugi dan ništ, al sam odlučio s frendovima igrat nogomet i zaletio se u stativu i slomio ključnu kost, od onda "ne, hvala"

Baldrick
26-08-2008, 21:27
zašto? zato što su glupi, prosto, a ako glupi ljudi ne žele da se promene, pa možda i postanu pametni, ko ih jebe, nek se opijaju. boli me uvce.

Lord AngelRI
27-08-2008, 13:59
Ja imam 13 god, jednom sam se napio na burazovom rođendanu, nisam mogo drugi dan ništ, al sam odlučio s frendovima igrat nogomet i zaletio se u stativu i slomio ključnu kost, od onda "ne, hvala"

blago tebi... 8)

Sterpo
27-08-2008, 14:18
zašto? zato što su glupi, prosto, a ako glupi ljudi ne žele da se promene, pa možda i postanu pametni, ko ih draga, nek se opijaju. boli me uvce.


???

v4MP1r3
28-08-2008, 22:32
ja si nikad, citajte NIKAD, nisam dopustio da se tako ulijem da se ne sjecam toga dana il da sam sljedeci dan ubijen.
nekako valjda ispod casti, moze se popiti neko dobro pivo, ma moze i bambus. onako venus i pepsi. uvijek za. al da gledam svoje ispade na jutubu (il hot tube-u, red tube-u il kajgod [ne malisani nesmijete ici gledati koje su to stranice XD]) iskreno, ne hvala.

al cujte, nikad ne kazi nikad. tko zna sta se moze desiti danas, sutra, prekosutra P:

Cthulhu
29-08-2008, 02:31
hahaha,ja sam se zadnje subote oblio ko svinja zato što sam mislio da ću umrijeti u ponedjeljak.nije mi baš bilo dobro a još sam živ tako da sam požalio i to jako.

KingTomy
29-08-2008, 11:12
Zašto si mislio da ćeš umrijet?

###DK###
29-08-2008, 11:43
Nisam se nikad tako nalio.
Popijem tu i tamo ponešto ali znam granicu.

Lord Jambrek
29-08-2008, 12:45
e ak se niste tak nalili onda nemrete reć da ste se nalili :D


amateri :D

Sterpo
29-08-2008, 13:30
najbolji su mi oni koji seru protiv alkohola, a nikad nisu probali :|

Nodakim
29-08-2008, 13:40
O jebote.....Oni seru proiv Alkohola jel šteti organizmu i psihi a ne zato jer je lošega ukusa jebote....nešto kao kada ljudi seru za samoubojstva....ali siguran sam da i njih ne voliš?Jer hej ako nisu probali onda ne znaju kakvo je!

Deadwalker
29-08-2008, 16:36
e ak se niste tak nalili onda nemrete reć da ste se nalili :D


amateri :D

o ja se jesam i vise nego je trebalo :D ...jedini je problem kaj me stari nasel i pelal doma takvoga, uf, bilo je to gadno...

Sterpo
29-08-2008, 17:35
O jebote.....Oni seru proiv Alkohola jel šteti organizmu i psihi a ne zato jer je lošega ukusa jebote....nešto kao kada ljudi seru za samoubojstva....ali siguran sam da i njih ne voliš?Jer hej ako nisu probali onda ne znaju kakvo je!


wtf, šta me napadaš odmah

Lord Jambrek
29-08-2008, 19:23
e ak se niste tak nalili onda nemrete reć da ste se nalili :D


amateri :D

o ja se jesam i vise nego je trebalo :D ...jedini je problem kaj me stari nasel i pelal doma takvoga, uf, bilo je to gadno...

ja sam imao jedan period kad sam dolazio doma, skljokao se prek kućnog praga kad mi je stara vrata otvorila i puzao do sobe :D

Nodakim
29-08-2008, 19:44
O jebote.....Oni seru proiv Alkohola jel šteti organizmu i psihi a ne zato jer je lošega ukusa jebote....nešto kao kada ljudi seru za samoubojstva....ali siguran sam da i njih ne voliš?Jer hej ako nisu probali onda ne znaju kakvo je!


wtf, šta me napadaš odmah


:(
bio si pijan kada si to napiso?
(ma taj dan sam se osjećao kurcano pa bih napadao sve oko sebe..btw.danas je isti dan pa odfakaj dok stignes)

Sterpo
29-08-2008, 19:59
O jebote.....Oni seru proiv Alkohola jel šteti organizmu i psihi a ne zato jer je lošega ukusa jebote....nešto kao kada ljudi seru za samoubojstva....ali siguran sam da i njih ne voliš?Jer hej ako nisu probali onda ne znaju kakvo je!


wtf, šta me napadaš odmah


:(
bio si pijan kada si to napiso?
(ma taj dan sam se osjećao kurcano pa bih napadao sve oko sebe..btw.danas je isti dan pa odfakaj dok stignes)

lol, ispričavam se i nisam pijan

Flippy
29-08-2008, 21:36
[quote="Lord Jambrek":23q8j3q8]e ak se niste tak nalili onda nemrete reć da ste se nalili :D


amateri :D

o ja se jesam i vise nego je trebalo :D ...jedini je problem kaj me stari nasel i pelal doma takvoga, uf, bilo je to gadno...

ja sam imao jedan period kad sam dolazio doma, skljokao se prek kućnog praga kad mi je stara vrata otvorila i puzao do sobe :D[/quote:23q8j3q8]

Alkić... :nonono:

Da_killah
29-08-2008, 23:45
[quote="Lord Jambrek":29xe2das]e ak se niste tak nalili onda nemrete reć da ste se nalili :D


amateri :D

o ja se jesam i vise nego je trebalo :D ...jedini je problem kaj me stari nasel i pelal doma takvoga, uf, bilo je to gadno...

ja sam imao jedan period kad sam dolazio doma, skljokao se prek kućnog praga kad mi je stara vrata otvorila i puzao do sobe :D[/quote:29xe2das]

meni su starci po pitanju toga začudo liberalni, kad inače nisu, oko nečega moraju bit. najgore što mi se može dogodit ako me vide pijanog je da me zajebavaju

v4MP1r3
30-08-2008, 01:32
[quote="Lord Jambrek":1ut5j1d1]e ak se niste tak nalili onda nemrete reć da ste se nalili :D


amateri :D

o ja se jesam i vise nego je trebalo :D ...jedini je problem kaj me stari nasel i pelal doma takvoga, uf, bilo je to gadno...

ja sam imao jedan period kad sam dolazio doma, skljokao se prek kućnog praga kad mi je stara vrata otvorila i puzao do sobe :D[/quote:1ut5j1d1]

sjecam se frenda. otvarao je vrata 20 minuta (pazio na sat) a ja sam s prozora gledao i krepavao od smijeha. na kraju sam se spustio dolje i otkljucao mu vrata.
ok. sori. al lom xD

cropir
05-09-2008, 17:46
meni su starci po pitanju toga začudo liberalni, kad inače nisu, oko nečega moraju bit. najgore što mi se može dogodit ako me vide pijanog je da me zajebavaju
tako meni mama. ispovraćao kupaonu ovo ljeto i CIJELO FAKIN LJETO su me mama i njena ekipa prcali oko toga. užas. :D

Da_killah
05-09-2008, 18:09
dobro, ja u takvim slučajevima barem školjku gađam :)

cropir
05-09-2008, 19:08
ma, kad sam mislio da necu povracat, a dosta ovdje nas zna da se to rijetko uspije. :D

u biti je najmanje toga završilo u školjci, pa sam obrisao ručnicima i išao ih bacit u more (kamenom plažom u boksama sa 2 kg ručnika u desnoj ruci ftw) i kad sam napokon nakon više padove stigao do mora zavitlao sam ih u more. i našao ih nasukane poslje. ajebemti. :D

pimp
05-09-2008, 19:14
ma, kad sam mislio da necu povracat, a dosta ovdje nas zna da se to rijetko uspije. :D

u biti je najmanje toga završilo u školjci, pa sam obrisao ručnicima i išao ih bacit u more (kamenom plažom u boksama sa 2 kg ručnika u desnoj ruci ftw) i kad sam napokon nakon više padove stigao do mora zavitlao sam ih u more. i našao ih nasukane poslje. ajebemti. :D

još jedan sličan meni , ja sam direkt iz diska i to obučen u hlačama i majici s mola skočio u more xD , i sto me još više fascinira bljuvao sam u moru , obučen... tako su mi rekli...

cropir
05-09-2008, 19:17
još jedan sličan meni , ja sam direkt iz diska i to obučen u hlačama i majici s mola skočio u more xD , i sto me još više fascinira bljuvao sam u moru , obučen... tako su mi rekli...
u moru? d00d. :?

pimp
05-09-2008, 19:38
yes xD
stojim do pupka u vodi i bljujem , nezaboravno , odmah se opereš od bljuvotine...

Lord AngelRI
05-09-2008, 20:56
yes xD
stojim do pupka u vodi i bljujem , nezaboravno , odmah se opereš od bljuvotine...

:pray: svaka čast!!!! :D

Deadwalker
05-09-2008, 21:01
yes xD
stojim do pupka u vodi i bljujem , nezaboravno , odmah se opereš od bljuvotine...

pokusavam si samo zamislit taj prizor :) Dobro da se nisi utopil u plićaku :wink: ...

Ogg The Dogg
18-09-2008, 22:30
ja sam jednom zaspo pred vratima kad sam se nadero. onda je susjed doso iz grada oko 5, pol6 ujutro i probudio me :)

B4j4
18-09-2008, 22:38
meh... ja sam svaku subotu pijan :(
i stidim se toga.... not
dopeljamo si cugu, odemo na igraliste, zika sa mobitela, nade se neka tema i deri po crnjaku... aj ovu subotu pijemo pivo jer zadnja 2 mjeseca samo crno vino ( s kolom, ne ^^ ) rokamo >.<

Sickmanno1
19-09-2008, 09:50
lom je dok dodes doma pijan ko guzica i zaspes 1 metar od kreveta na podu. Stari te lijepo prekoraci i igra Diablo 2 T_T i nehebe zivu silu sto spavas na podu :(

Deadwalker
19-09-2008, 10:09
Lom je kada dođeš na festu i odjednom se ujutro probudis doma i nista ti nije jasno...

Lord AngelRI
19-09-2008, 10:36
Lom je kada dođeš na festu i odjednom se ujutro probudis doma i nista ti nije jasno...

heh i još bolje ako se netko sječa nečega svatko ima drugačiju verziju..

pimp
20-09-2008, 09:56
lom je dok dodes doma pijan ko guzica i zaspes 1 metar od kreveta na podu. Stari te lijepo prekoraci i igra Diablo 2 T_T i nehebe zivu silu sto spavas na podu :(

ahahahhahahah , aj jebemti koji car , hahaha :bravo:
i sad ovi koji su protiv pijanstava , neznaju sta propuštaju , koje us to uspomene lijepe xD

Lord Jambrek
20-09-2008, 10:44
lom je dok dodes doma pijan ko guzica i zaspes 1 metar od kreveta na podu. Stari te lijepo prekoraci i igra Diablo 2 T_T i nehebe zivu silu sto spavas na podu :(

ahahahhahahah , aj jebemti koji car , hahaha :bravo:
i sad ovi koji su protiv pijanstava , neznaju sta propuštaju , koje us to uspomene lijepe xD


Jelda, nema mi žešćeg neg kad se ubiješ ko isus i drugi dan ti svi u birtiji prepričavaju kakav si bil, a svako ima drugu priču :D

Neven <R>
20-09-2008, 14:03
A u biti se ništa posebno nije desilo :P

Deadwalker
20-09-2008, 14:21
ahahahhahahah , aj jebemti koji car , hahaha :bravo:
i sad ovi koji su protiv pijanstava , neznaju sta propuštaju , koje us to uspomene lijepe xD

Bogme neznaju, dok se sjetim svojeg maturalca u Ceskoj,eee :friends: ...hm, kad bolje razmislim zapravo dosta toga mi je "mutno" :P

Matilda Mother
20-09-2008, 14:28
ja sam jednom zaspala sa sendvičem u ustima, stara mi ga tutnula, ja nisam imala pojma kaj se dešava. znam da mi je jebala mater za to i nije skontala da sam pijana.

a prošlu večer dodjem "normalna" i skonta da sam pijana.

to smao moji starci mogu-.-

i gg je kad te stari sa vjenčanja mora nositi do auta jer se sjedneš na sred plesnog podija od umora. :rotfl:

Arbiter of Change
20-09-2008, 14:30
Bar je bio sendvič u pitanju.

Duke of Earl
20-09-2008, 16:18
Bar je bio sendvič u pitanju.
Haha, svaka čast, ovom sam se 10 minuta smijao.


A što se tiče teme, budem dao svoje mišljenje. Ja sam počeo pit s 17 godina, i nikad nisam pio s ciljem da se ubijem ko svinja, nego čisto iz užitka, i jednim dijelom, zobg pritiska društva. Smatram da u ničemu netreba pretjerivati, pa tako ni u alkoholu, i užasno me smetaju djeca koja imaju ispod 16 godina kojima je jedina definicija izlaska subotom, uništiti se što jače zato što su oni onda ˝cool˝. Mislim da bi se zakoni o prodaji pića i duhana maloljetnicima trebali jako postrožiti, zato što se fakat glupo osjećam kad dođem s frendovima u birc, a oko mene pijani klinci od 14 godina s pivom u ruci i čikom u zubima, nije mi jasno jel ta djeca uopće imaju roditelje, ili su im roditelji vrhunski debili koji ne shvaćaju u kakvom im stanju dijete svaku subotu dolazi doma, ili ono najgore, da ih jednostavno nije briga.

Da_killah
20-09-2008, 20:12
ja sam jednom zaspala sa sendvičem u ustima, stara mi ga tutnula, ja nisam imala pojma kaj se dešava. znam da mi je jebala mater za to i nije skontala da sam pijana.

a prošlu večer dodjem "normalna" i skonta da sam pijana.

to smao moji starci mogu-.-

i gg je kad te stari sa vjenčanja mora nositi do auta jer se sjedneš na sred plesnog podija od umora. :rotfl:

a što misliš o tome kad si izvan kuće samo od 9 do 11 ujutro zbog faxa i onda ti stara u ponoć vidi u očima da si pijan? :)

Matilda Mother
21-09-2008, 08:49
da imaš moju staru:(

ja sam se doma jednom rakijom opijala i slistila sam dobre pola litre jer me nije dovoljno brzo lupala, na kraju je bogme fino lupila.

razbila sam neki dio radijatora, ne znam kako, povraćala po hodniku. stari je zvonio jedno dva sata dok se ja nisam digla, otključala vrata i puzala onda uza zid do sobe.

i da bio je sendvič, jebovas, nema mi starA k**** :cry:

B4j4
21-09-2008, 12:50
E,fakat,evo sad sam trebo ic na zurku u jedan klub,i potpuno se slazem.Dakle,jedini cilj mojih drugova je da se naroljaju,malo izigraju,i posle se hvale kako su se uberkul olesili :(
I ja to nekad uradim,ali me nervira koliko omaldina i moja generacija nema kontrole i kako su nevjerovatno nezreli...
ye...
ja i frend obavezno pijemo na igralistu subotom... al i da nema nikoga on i ja smo tu... kad sam isel van jucer napravil sam 3 sendvica, kupili smo pive i otisli pit / jest na igraliste :rotfl:
ja uzo 4 on 2 litre... na kraju sam ja popil i svoju i pol njegove pive jer lik pije antibiotike i ima neku crijevnu virozu >.< a ja imam neku upalu grla.... otisli u klub, frendica iz njegovog raz je slavila rodendan, plesali smo i tak...
bivsoj curi mi nie bilo dobro pa sam ju moral pazit :( valjda joj je bolje
e da, bil je rigoleto i do sad me glava bolela w00t
tolko o tome...

Lord Jambrek
22-09-2008, 12:53
bivsoj curi mi nie bilo dobro pa sam ju moral pazit :( valjda joj je bolje
e da, bil je rigoleto i do sad me glava bolela w00t
tolko o tome...

trebo si ju zjebat

Jerry
22-09-2008, 13:09
ko sova?

Lord Jambrek
22-09-2008, 13:31
ko sova?

Sova sam bari, ali samo pijane, a ima tako kul tetovažu i tako kul zbildano tijelo, ako on kao takav ne može zbarit trijezne, onda smo mi svi u propasti jer mi nismo kul kao sova :(

Jerry
22-09-2008, 13:37
sova voli mnogo viski

Maloki
22-09-2008, 14:34
Nube, bila je votka u pitanju.

Sova
22-09-2008, 14:37
Volin i viski i votku,ali je cudo da se jos neko toga sica.Svaka cast Jerry.

Dreamer Deceiver
22-09-2008, 14:51
a pivu ne piješ, a pičkico ?

XD

B4j4
22-09-2008, 16:26
bivsoj curi mi nie bilo dobro pa sam ju moral pazit :( valjda joj je bolje
e da, bil je rigoleto i do sad me glava bolela w00t
tolko o tome...

trebo si ju zjebat
:(
jbg... nisam...
ak bi mi se uopce i digo od tolko alkohola >.<

Lord Jambrek
22-09-2008, 16:48
Volin i viski i votku,ali je cudo da se jos neko toga sica.Svaka cast Jerry.

Daj naravno da se tog sjećamo, vidiš da te još uvijek ismijavamo zbog tog

cropir
22-09-2008, 17:48
pedes' kuna da se cura ne sjeca. :(

Hellboy
22-09-2008, 17:50
koliko puta moram ponoviti...nije o curi riječ nego o random pijanom susjedu...

Dreamer Deceiver
22-09-2008, 17:58
sova, što trebam napraviti da me cura zavoli ?
tj. koliko je trebam napiti da me zažvali ? :(
gief meh teh ansvers, maj vajz čikfaka !

Sova
22-09-2008, 18:47
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D

Dreamer Deceiver
22-09-2008, 18:52
a šta da joj govorim ? :(

Bob Dylan
22-09-2008, 18:53
ne...prvo se napiš ko svinja,onda bljuješ po njoj pokušavajuči je istodobno i zažvalit...i tako nekako :D pitttttt :friends: :friends: :friends:

Hellboy
22-09-2008, 18:55
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
da si sad kraj mene, ošamario bih te tako da bi ti oko ispalo... :čirs

Sova
22-09-2008, 19:00
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
da si sad kraj mene, ošamario bih te tako da bi ti oko ispalo... :čirsDecko ajde oladi,a ako nisi svatija to je bila zajebancija.

Jerry
22-09-2008, 19:07
đentlmen

Hellboy
22-09-2008, 19:09
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
da si sad kraj mene, ošamario bih te tako da bi ti oko ispalo... :čirsDecko ajde oladi,a ako nisi svatija to je bila zajebancija.
ali bih te svejedno šamarao, dečko...

Dreamer Deceiver
22-09-2008, 19:11
ali sova ja sam ozbiljan :(
imam 18 i još nisam ševio :(
pomozi :(
nemoj se zajebavati :(

Jerry
22-09-2008, 19:42
to znaći da si zaosto i da si retardiran,moraš jebat s 13 ko mi fuckeri kužiš ?

Sickmanno1
22-09-2008, 19:55
to znaći da si zaosto i da si retardiran,moraš jebat s 13 ko mi fuckeri kužiš ?

hehehehehehe...jerry care :pray:

Dreamer Deceiver
22-09-2008, 20:02
to znaći da si zaosto i da si retardiran,moraš jebat s 13 ko mi fuckeri kužiš ?

ajoj :(
zar mi nema spasa :(
šta trebam ubit sovu i od njega napraviti čarobni eliksir koji ce me pretvoriti u najvećeg fakera na svijetu ? :shock:

xd

Jerry
22-09-2008, 20:03
tako je,moraš popiti eliksir jebača,to proizvodi samo naš kult - "Jebaljci Lijepe naše" ,košta 100 €na crno u slobodnoj prodaji 200 € ,pa ako želiš toliko jebat,daćeš pare za taj eliksir

Dreamer Deceiver
22-09-2008, 20:22
nooooo i šal kil sovah end mejk eliksir from hiz ded bodi ...
okej katajmo krap...

pošto sam ovog petka napuni 18 god, više ne spadam u tu "crnu" statistiku ljepe naše :D

Sova
22-09-2008, 21:05
Sta san se nasmija. :rotfl: :rotfl:

pimp
22-09-2008, 21:07
Sta san se nasmija. :rotfl: :rotfl:

neznas ni sam koliko smo se mi smijali....

K4ciga
22-09-2008, 21:08
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
Kako neznaš,moraš obrijati glavu,po mogućnosti ići godinu dana u teretanu,obući usku crnu pripijenu majicu bez rukava ( po mogućnosti sa što većim znakom Fred Perry-a ili Lacoste-a ),staviti crne naočale ( ništa ispod 800kn ),zlatnu lančugu ( ništa ispod 30 karata ),i neki Rolex,čisto iz zajebancije,lijepo neki Audi,popit u što kraćem roku najmanje 10 piva,povremeno se razbaciti na cajke,dođeš do cure za šankom,izvadiš svoj Marlboro,pogledaš je sa svojim neodoljivim vatrenim pogledom i kažeš "Daj pîčke.".Tvoja je.

Jerry
22-09-2008, 21:13
:pray: :pray: :pray:

pimp
22-09-2008, 21:14
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
Kako neznaš,moraš obrijati glavu,po mogućnosti ići godinu dana u teretanu,obući usku crnu pripijenu majicu bez rukava ( po mogućnosti sa što većim znakom Fred Perry-a ili Lacoste-a ),staviti crne naočale ( ništa ispod 800kn ),zlatnu lančugu ( ništa ispod 30 karata ),i neki Rolex,čisto iz zajebancije,lijepo neki Audi,popit u što kraćem roku najmanje 10 piva,povremeno se razbaciti na cajke,dođeš do cure za šankom,izvadiš svoj Marlboro,pogledaš je sa svojim neodoljivim vatrenim pogledom i kažeš "Daj pîčke.".Tvoja je.

ak ti da pičke, usput i dobiješ 879 spolno prenosivih bolesti :thumbs2:

Sova
22-09-2008, 21:48
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
Kako neznaš,moraš obrijati glavu,po mogućnosti ići godinu dana u teretanu,obući usku crnu pripijenu majicu bez rukava ( po mogućnosti sa što većim znakom Fred Perry-a ili Lacoste-a ),staviti crne naočale ( ništa ispod 800kn ),zlatnu lančugu ( ništa ispod 30 karata ),i neki Rolex,čisto iz zajebancije,lijepo neki Audi,popit u što kraćem roku najmanje 10 piva,povremeno se razbaciti na cajke,dođeš do cure za šankom,izvadiš svoj Marlboro,pogledaš je sa svojim neodoljivim vatrenim pogledom i kažeš "Daj pîčke.".Tvoja je.Kralj si. :bravo:

McPingvin_v2.0
22-09-2008, 21:51
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
Kako neznaš,moraš obrijati glavu,po mogućnosti ići godinu dana u teretanu,obući usku crnu pripijenu majicu bez rukava ( po mogućnosti sa što većim znakom Fred Perry-a ili Lacoste-a ),staviti crne naočale ( ništa ispod 800kn ),zlatnu lančugu ( ništa ispod 30 karataS),i neki Rolex,čisto iz zajebancije,lijepo neki Audi,popit u što kraćem roku najmanje 10 piva,povremeno se razbaciti na cajke,dođeš do cure za šankom,izvadiš svoj Marlboro,pogledaš je sa svojim neodoljivim vatrenim pogledom i kažeš "Daj pîčke.".Tvoja je.
Sudbe li klete pa je najčišće zlato 24 karatno :)

Fenrir
22-09-2008, 22:00
E, kaciga, prvo, nisi naglasio da marlboro mora biti crveni, inače ne naglašava tvoju muškost.
Drugo, mislim da možeš komotno ličit na reš pečeni kurec ispod peke, ak imaš dobar audi, to je dovoljno da jebeš u svim cajkerskim okupljalištima.
Treće, ne 10 piva, nego dve litre pola viski, pola koka kola :(
I pravi pimpovi se ne briju, nego imaju kulne gelirane i lakirane bekemice.

Jerry
22-09-2008, 22:03
glupane,ide malo viski malo koka kola :(

B4j4
22-09-2008, 22:06
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D

e majkemi kako bi te sad razvalio zbog ovoga
edit:
malo viski malo koka kola dobre zene oko moga stola :rotfl: :rotfl:
alaj pjesme...

Sova
22-09-2008, 22:08
Decko ajde oladi,a ako ne kuzisto je bila samo zajebancija.

B4j4
22-09-2008, 22:09
ali bih te svejedno razvalio, dečko...
w8 wut ? deja vu ? har har

Hellboy
22-09-2008, 23:16
Oo...first I wuz O_o, but then I lol'd...

Sickmanno1
23-09-2008, 00:54
Sova, nebrini budem te ja branio :P

McPingvin_v2.0
23-09-2008, 06:49
Ima on Vuka, ne brini.

K4ciga
23-09-2008, 08:16
Sudbe li klete pa je najčišće zlato 24 karatno :)
Aha,nisam to znao,my bad.



Treće, ne 10 piva, nego dve litre pola viski, pola koka kola :(
Ne,ne,pravi muškarci piju samo pivo!!

Jerry
23-09-2008, 08:39
ne nego viski / vodku

Ogg The Dogg
23-09-2008, 08:59
pravi muski piju sve osim breezera :yuck:

Da_killah
23-09-2008, 09:53
ovo zadnje mi nekako najviše paše :)

Hellboy
23-09-2008, 10:57
tko je Fazlija? :?

Jerry
23-09-2008, 11:23
totalni noob
napiši na youtube ciganska svadba
xD

Lord Jambrek
23-09-2008, 11:44
tko je Fazlija? :?

D49XGEC6MNc

Hellboy
23-09-2008, 12:00
gotovo...gluh sam...i slijep...kvragu...

pimp
23-09-2008, 12:53
omfglolroflhopterlmao , moram se ici gadno napiti da si ovo izbijem iz glave ,

Lord Jambrek
23-09-2008, 13:22
Daj ljudi koji vam je vrag, Fazlija je car.

cropir
23-09-2008, 14:39
Vako pricas s njon i pijete i kad vidis da ju je teke tresnilo onda lagano zagrlis lipo je pogledas i zazvalis,a posli izje*es. :D
Kako neznaš,moraš obrijati glavu,po mogućnosti ići godinu dana u teretanu,obući usku crnu pripijenu majicu bez rukava ( po mogućnosti sa što većim znakom Fred Perry-a ili Lacoste-a ),staviti crne naočale ( ništa ispod 800kn ),zlatnu lančugu ( ništa ispod 30 karataS),i neki Rolex,čisto iz zajebancije,lijepo neki Audi,popit u što kraćem roku najmanje 10 piva,povremeno se razbaciti na cajke,dođeš do cure za šankom,izvadiš svoj Marlboro,pogledaš je sa svojim neodoljivim vatrenim pogledom i kažeš "Daj pîčke.".Tvoja je.
Sudbe li klete pa je najčišće zlato 24 karatno :)

može li se napraviti jos cisce s obzirom da u tekuce zlato ubace srebro da svjetluca pa onda upeku u poluge?


ot: pravi muškarci smrznu etanol i izmrve na stol pa šmrču. :(

McPingvin_v2.0
23-09-2008, 15:00
može li se napraviti jos cisce s obzirom da u tekuce zlato ubace srebro da svjetluca pa onda upeku u poluge?
Dvadeset četiri karata= 100% zlata.

Ako uspiješ napraviti 101 postotno zlato, javi, bit ćeš u PC Playu na duplerici.

Nodakim
23-09-2008, 16:35
100 % zlato je želatina :D

McPingvin_v2.0
23-09-2008, 16:37
OK, ne baš želatina, ali je meko i može se oblikovati rukom. Malo tvrđe od gline, ako se ne varam.

Nodakim
23-09-2008, 16:40
Znam :)
hiperbola za efekta

cropir
23-09-2008, 17:23
pa onda ima manje zlata od 100% u 24-karatnom zlatu. il?

Hellboy
23-09-2008, 17:38
zapravo nema 100% čistog zlata...uvijek će biti mali postotak nečistoća bez obzira koliko ga se obrađivalo...ali 24-karatno zlato (na nakitu označeno sa 999) je najčišće moguće...udio nečistoća (srebra i inih gadarija) je jako malen...

Hellboy
23-09-2008, 20:02
glazbeni (ne)ukus ovog foruma me zabrinjava...

Hellboy
23-09-2008, 20:07
well...nekak, ono, dobijem glavobolju od tog smeća...

Lord Jambrek
23-09-2008, 20:14
Hellboy, odrast ćeš, kada shvatiš kvalitetu i moć Fazlije onda ćeš se smijat ovim svojim izjavama.

Fazlija je inače trebao pjevati sa Freddy Mercuryjem, ali Freddy je odbio jer je rekao da nije on dostojan fazlije.

McPingvin_v2.0
23-09-2008, 20:30
pa onda ima manje zlata od 100% u 24-karatnom zlatu. il?
Ne, 24 karata JE 100% čisto zlato, odnosno 99,999%. Potpuno čisti materijal je jako teško naći, ali ima i toga... Dijamant, recimo :)

Human m0nst3r
23-09-2008, 20:36
Dijamant je ustvari ugljik samo je kristalirazirao drugacije, ima drugaciju celiju od naprimjer grafita koji takoder nastaje od ugljika. Nadalje kao sto kaze kolega pingvin, zlato ne svjetluca radi srebra nego radi nacina na koji se dobiva 99.99% cisto zlato, a to je sagorijevanje ostalih metala prisutnih u smjesi. Svaki ima odredenu tocku taljenja.

m0dkayZ
23-09-2008, 21:06
Dobro i kake veze ima zlato s alkoholom i mladim alkićima=?

cropir
23-09-2008, 21:13
kaciga je rekao da pravi muškarci između ostalog nose zlatne lance od 30 karata, na što ping odgovara sa činjenicom da ne ide dalje od 24. ali veze, bogami, nema. :D


ot: sad ozbiljno, prema vama, je li neetički zbarit/izjebat pijanu curu koja vas trijezna nebi htjela?

K4ciga
23-09-2008, 21:32
Barenje pijane cure se protivi svakom kodeksu morala,časti i etičnosti.Isto kao i,uostalom,tuča sa pijanim dečkom,ili slično.Svako tko govori drugačije,preporučujem mu da se malo zapita o svom moralu i savjesti.

B4j4
23-09-2008, 21:53
Barenje pijane cure se protivi svakom kodeksu morala,časti i etičnosti.Isto kao i,uostalom,tuča sa pijanim dečkom,ili slično.Svako tko govori drugačije,preporučujem mu da se malo zapita o svom moralu i savjesti.
bleh...
os rec da potuci se s pijanim manijakom koji te jebe u (pijani) mozak nije fer ? pff

K4ciga
23-09-2008, 22:09
os rec da potuci se s pijanim manijakom koji te draga u (pijani) mozak nije fer ? pff

Pa,da,tako je.To što ti nemaš minumum samokontrole tvoj je problem.Zlatno pravilo je - dok te netko ne dira,ne diraj ni ti njega.Ako te verbalno napada / zajebava,dofuraj mu frenda i objasni mu da si malo sredi prijatelja,jer se ne želiš tuči sa pijanim.A ako te napadne fizički,onda primjeni minimalnu snagu,tek toliko da ga makneš od sebe.

Neven <R>
23-09-2008, 22:15
Tako je, predlažem da skineš rukavicu i pozoveš ga na dvoboj jer jedino tako poštuješ moralni kodeks i čast.

RIPtheREAPER
23-09-2008, 22:55
u rukavicu natrpaj kamenja pa ga zvekni onak ko u crticu

Sickmanno1
24-09-2008, 00:10
os rec da potuci se s pijanim manijakom koji te draga u (pijani) mozak nije fer ? pff

Pa,da,tako je.To što ti nemaš minumum samokontrole tvoj je problem.Zlatno pravilo je - dok te netko ne dira,ne diraj ni ti njega.Ako te verbalno napada / zajebava,dofuraj mu frenda i objasni mu da si malo sredi prijatelja,jer se ne želiš tuči sa pijanim.A ako te napadne fizički,onda primjeni minimalnu snagu,tek toliko da ga makneš od sebe.

:pray:

Ja sam za ovo...steta sto u RL ne funkcionira ^^

Samo...brijem da me nebi pekla savijest da se potucem sa nekim koji je pijan ko ja ^^

B4j4
24-09-2008, 07:48
os rec da potuci se s pijanim manijakom koji te draga u (pijani) mozak nije fer ? pff

Pa,da,tako je.To što ti nemaš minumum samokontrole tvoj je problem.Zlatno pravilo je - dok te netko ne dira,ne diraj ni ti njega.Ako te verbalno napada / zajebava,dofuraj mu frenda i objasni mu da si malo sredi prijatelja,jer se ne želiš tuči sa pijanim.A ako te napadne fizički,onda primjeni minimalnu snagu,tek toliko da ga makneš od sebe.
ocito kod tbe nema vakih budala ko ovde... dojde ti 10 pijanih debila i izazivaju sranja... kad vide da moji dolaze zbrisu nekam i vrate se kad mi body gard ode ( lik od 2 metra i nes, teretanom se bavi, mrcina ^^ ) pizde :(

pimp
24-09-2008, 08:46
os rec da potuci se s pijanim manijakom koji te draga u (pijani) mozak nije fer ? pff

Pa,da,tako je.To što ti nemaš minumum samokontrole tvoj je problem.Zlatno pravilo je - dok te netko ne dira,ne diraj ni ti njega.Ako te verbalno napada / zajebava,dofuraj mu frenda i objasni mu da si malo sredi prijatelja,jer se ne želiš tuči sa pijanim.A ako te napadne fizički,onda primjeni minimalnu snagu,tek toliko da ga makneš od sebe.


kaciga , izađi van i vidi jel ti ta teorija radi u praksi....

i nije u redu sasvim pijanu curu izhebati , ali obicno pripite cure zele tebe izhebati i ponašaju se kurvasto... sad to zavisi od cure do cure , nacin na koji alkohol utjece na njih...


a ako je cura pijana ko majka , ja ju baš i nebih dirao jer svaki trenutak može jedan rigoleto doletiti , doživio sam uživo takav jedan slučaj kod frenda (frend je bario neku pijanduru)....

B4j4
24-09-2008, 10:12
os rec da potuci se s pijanim manijakom koji te draga u (pijani) mozak nije fer ? pff

Pa,da,tako je.To što ti nemaš minumum samokontrole tvoj je problem.Zlatno pravilo je - dok te netko ne dira,ne diraj ni ti njega.Ako te verbalno napada / zajebava,dofuraj mu frenda i objasni mu da si malo sredi prijatelja,jer se ne želiš tuči sa pijanim.A ako te napadne fizički,onda primjeni minimalnu snagu,tek toliko da ga makneš od sebe.


kaciga , izađi van i vidi jel ti ta teorija radi u praksi....

i nije u redu sasvim pijanu curu izhebati , ali obicno pripite cure zele tebe izhebati i ponašaju se kurvasto... sad to zavisi od cure do cure , nacin na koji alkohol utjece na njih...


a ako je cura pijana ko majka , ja ju baš i nebih dirao jer svaki trenutak može jedan rigoleto doletiti , doživio sam uživo takav jedan slučaj kod frenda (frend je bario neku pijanduru)....
i ?
kaj je zenska jela za rucak ?

Ogg The Dogg
24-09-2008, 10:17
lolz....
ak ste oboje pijani onda nema problema. a sad baš ak te trijezna ne bi ni hrđavom žicom dirala onda će te pijana išpdat. daklem, ak si ti pijan, ona pijana, deri milka di stigneš. isto tak ak te pijanac napane. dovoljno je jednom ga pošteno zviznit i on pada...i ustaje sutra u jutro. ak ga neko ne odnese ofc

pimp
24-09-2008, 10:26
i ?
kaj je zenska jela za rucak ?


misliš da sma gledao u bljuvotinu da vidim sta je jela? :(
znam da se osjetio slatkasti miris bljuvotine od kruškovca , dalje se nisam ni trudio zanimati xD

K4ciga
24-09-2008, 10:41
@pimp ;

Misliš da neznam kako je to u praksi?

"Ej,odakle si?"
"Dubrava!"
"Mamu ti *****,dođi vamo!!"

@b4j4 ;

Govorim ti o tome da nije u redu tuči pijanog lika koji te provocira,druga je stvar ako te napadne,neznam,10 pijanih.Onda ili pobjegni,ili budi frajer pa ostani,ili odi po svoju ekipu :).

pimp
24-09-2008, 10:47
@pimp ;

Misliš da neznam kako je to u praksi?

"Ej,odakle si?"
"Dubrava!"
"Mamu ti *****,dođi vamo!!"

@b4j4 ;

Govorim ti o tome da nije u redu tuči pijanog lika koji te provocira,druga je stvar ako te napadne,neznam,10 pijanih.Onda ili pobjegni,ili budi frajer pa ostani,ili odi po svoju ekipu :).


a jebga , to je kakav si mentalitet , ja osobno se ne tučem s nikim , osim u slučaju nužde , ali ovo kad ti dođu pijani , nema spasa , nego flašom i trk bežanija , jel ti sigurno nitko nece srati dok je tvoja ekipa kraj tebe....

Lord AngelRI
27-09-2008, 11:40
slažem se u potpunosti sa pimpom... ^^

Kostolomac
28-09-2008, 00:00
također se slažem. ali jadno je to kad se osoba toliko napije da počne radit sranja i izazivat, od takvih se jednostavno treba držat podalje :thumbs1:

Deadwalker
28-09-2008, 10:14
također se slažem. ali jadno je to kad se osoba toliko napije da počne radit sranja i izazivat, od takvih se jednostavno treba držat podalje :thumbs1:

takvi koji rade sranja dok se napiju rade sranja i inace...to je jednostavno takva psiha

Sickmanno1
28-09-2008, 13:15
takvi koji rade sranja dok se napiju rade sranja i inace...to je jednostavno takva psiha

not true...

Ja nikad neradim sranja...sve dok se nenamazem rakije...onda bolje bjez od mene ^^

Deadwalker
28-09-2008, 13:34
not true...

Ja nikad neradim sranja...sve dok se nenamazem rakije...onda bolje bjez od mene ^^

izuzeci uvijek postoje :wink: :P