PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitman



d0mba
14-02-2008, 23:19
Evo općenito o hitman..sjećam se kad sam igrao prvi dio nisam vjerovao da može tako dobra igra biti....kad sam prešao sva 3 dijela toliko dugo nisam znao da postoji i 4.dio :D danas skužio i odmah nabavio..a šta reći nego da je blood money strava dobro kao i predhodni dijelovi...sad vidim izašlo nešto da imate na dvd sva 3 dijela..prvi,drugi i treći..igra je predobra jednostavo! :pray:

Nemesis
14-02-2008, 23:20
prešao dvojku koja mi je najbolji nastavak.

ChakNorris
15-02-2008, 00:05
prešao dvojku koja mi je najbolji nastavak.

nosferatu25
15-02-2008, 00:22
blood money rula :pray:

flander
15-02-2008, 00:45
Blood money i Silent Assassian the best ever, igra je jako dobra, zanimljiva i jako uzbudljiva prića, što dokazuje četvti dio, koji ima heben preokret, tj. heben završetak. Igru sam igrao sa svakim užitkom, a nema mi jaćeg do njegovih ballersa i W2000 sniper rifle koji je jednostavno premoćan :D

Gravestone_bluz
15-02-2008, 08:11
prešo sam sve hitmane osim 1 dijela , silent assassin i blood money su jedne od mojih top 10 igra

icecoldkilla
15-02-2008, 09:24
blood money rula :pray:

makar je nisam preso al sam stigo dost daleko, al svejedno rula :pray:

Snake
15-02-2008, 09:39
Koliko znam najavili su novi dio već. Ako zadrži neke feature iz Blood moneya i doda neke nove znam da će mi to biti dovoljan razlog da ga odigram

icecoldkilla
15-02-2008, 10:13
Koliko znam najavili su novi dio već. Ako zadrži neke feature iz Blood moneya i doda neke nove znam da će mi to biti dovoljan razlog da ga odigram

nisam nist cuo o tom

Snake
15-02-2008, 10:31
""We are looking forward with much anticipation to the sequels to Just Cause and Battlestations: Midway, which are already in development, and new versions of world-leading franchises Tomb Raider and Hitman," chief executive Jane Cavanagh said in SCi's year-end report. "

nije baš neka najava ali je naznaka da hitman serijal neće stati na blood moneyu, što je jako dobra vijest

Korpse
15-02-2008, 11:09
ja BM nemrem prijeći, zapeo na drugoj misiji :P

flander
15-02-2008, 11:24
ja BM nemrem prijeći, zapeo na drugoj misiji :P


to ono kad si na onoj nnekoj vinskoj partijani :D lol to je lagano

Snake
15-02-2008, 11:36
to prođem u pet minuta. samo je malo zeznuto dobit silent assasin rank

Teon
15-02-2008, 12:54
prešao dvojku koja mi je najbolji nastavak.

Dvojka owna :pray:

Isto kao i oruzja, pogotovo AMT Hardballer i WA2000 (kao sto je vec neko reko), naravno piano zica :pray:

Mafioz0r
15-02-2008, 13:01
Ja uvijek pokušavam doći što bliže Silent Assassin ranku - 100 stealth killova po misiji je za papke, najbolje ne ne ubiti nikoga osim mete.

ivesha
15-02-2008, 13:05
jedan od najboljih serijala ikad. prešo sve osim prvog, nije bilo za sejvat unutar misije pa je bilo pegla na neki način. Inače, najbolje je samo metu sredit a da ispadne kao nesreća--- i mirno otiđete sa mjesta događaja...

Teon
15-02-2008, 13:13
Ja uvijek pokušavam doći što bliže Silent Assassin ranku - 100 stealth killova po misiji je za papke, najbolje ne ne ubiti nikoga osim mete.

Pa naravno, that's the way it's meant to be played.

Ja obicno ne prelazim na sljedecu misiju dok prosla nije na SA rank.

Onda na slj. tezini sve ispocetka

nosferatu25
15-02-2008, 13:15
ja sam pročitao da Hitman 5 izlazi 2008 (ne znam tačno kada) za PC (pardon, Games for Windows :D ), PS3 i X360, s tim što će se za PC po običaju pojaviti kasnije :-x

la50
15-02-2008, 13:19
igro 2.3 i blood money,a najviše mi se svidio blood money
hitman rulzzz :pray:

Kenyi
15-02-2008, 13:20
odigrao sve, dobra igra.

RIDER32
15-02-2008, 20:10
Da citate PCPlay znali bi da dolazi hitman 5.
Igro sam samo 4 a 1, 2 i 3 nigdi nemogu naci.
Ja sam zapeo na 3 misiji al ne jer je nisam znao prec nego jer mi je komp poceo srati. Preso sam je sa sifrom.

Death By Sexy
15-02-2008, 23:08
sve odigrao najmanje 2 puta zadnji i predzadnji mislim da čak 4 puta

GrimReaper
15-02-2008, 23:41
sve odigrao osim 4. njega sad igram

predobra igra,meni jedna od najorginalnijih. najbolji hitman je 1. zbog težine,a nasljednici su bolji zbog grafike i novotarija.

Bartuc
16-02-2008, 00:02
Odigrao sam 2 i 3... Trojka mi je pre dobra! Završio sam sve misije sa onim "Silent Assassin" rankom (ili kak se već zove najviši rank, ne sjećam se)! Ludnica doživljaj, a i nagrade su odlične :pray:

Blood Money sam probal igrati na 7600GS ali mi je trzao kao pregažena mačka... totalno ne igrivo! Morti mu dam opet šansu, sad bi moral raditi koliko toliko dobro :P

flander
16-02-2008, 00:09
Blood Money sam probal igrati na 7600GS ali mi je trzao kao pregažena mačka... totalno ne igrivo! Morti mu dam opet šansu, sad bi moral raditi koliko toliko dobro :P


?? kak ja sa svojom 7600GS sam deral sve na high :? bez zahebancije

kaj peti dio izlazi? lol pa koja bu prića, pa kolko sam skužil u BM sve završava, zadnja misija je Bogovska, buđenje u bijelom odjelu sa dual balersima :pray: fakat me zanima kaj bu u 5 djelu, jel četvorka završava animacijom kao ona agentica Diana je ošla u neku biznis tvrtku, a 47-ica je uložil pare u biznis,točnije kolko sam shvatio u neki kineski restač :D

d0mba
16-02-2008, 00:47
fuck ja sad igram blood money i nakon što sam prešao prvu misiju dobio rank SERIAL KILLER
HAHAHA
moram poraditi na tom LOL
prejaka igra! :pray: :pray:

flander
16-02-2008, 00:55
Hitman 5- Assassins creed kao tak bi se trebal zvat novi nastavak...

Snake
16-02-2008, 01:09
Hitman 5- Assassins creed kao tak bi se trebal zvat novi nastavak...

neće to proći. Blood money npr. možeš reći i već znaš da je to Hitman. Silent assasin mislim da se 2. dio zove odmah znaš da je 47-ica. A kad kažeš assasins creed... to je druga igra.

Lord Jambrek
16-02-2008, 01:10
kaj peti dio izlazi? lol pa koja bu prića, pa kolko sam skužil u BM sve završava, zadnja misija je Bogovska, buđenje u bijelom odjelu sa dual balersima :pray: fakat me zanima kaj bu u 5 djelu, jel četvorka završava animacijom kao ona agentica Diana je ošla u neku biznis tvrtku, a 47-ica je uložil pare u biznis,točnije kolko sam shvatio u neki kineski restačS:D

već ja vidim kud to kreće i kako će ić :D


anyway sad ste me napalili na igru. Idem cd-e potražit.

flander
16-02-2008, 01:18
kaj peti dio izlazi? lol pa koja bu prića, pa kolko sam skužil u BM sve završava, zadnja misija je Bogovska, buđenje u bijelom odjelu sa dual balersima :pray: fakat me zanima kaj bu u 5 djelu, jel četvorka završava animacijom kao ona agentica Diana je ošla u neku biznis tvrtku, a 47-ica je uložil pare u biznis,točnije kolko sam shvatio u neki kineski restačS:D

već ja vidim kud to kreće i kako će ić :D

pa petica bu onda sigurno bila tipa Rolerkoster tajkun hehe, samo kaj bu ovdije 47 Taycoon :D

d0mba
16-02-2008, 01:19
damn kako volim ovu igru!Napokon igra u kojoj moram misliti kako ubiti gdje ubiti koga ubiti..gdje nemogu kao rambo igrati LOL
prejaka je ova blood money!!! :pray: :pray:
samo nemogu drugu misiju prijeći :D haha uvijek me netko uhvati LOL :D

Snake
16-02-2008, 01:24
@d0mba to je neka opasna ljubav onda tek si na drugoj misiji. jel to ona vinarija? dovoljno ti je samo da se obučeš u vip-guarda onom starom uđeš u sobu kad oni stražari ne gledaju otključaš vrata i dok on svira prišuljaš mu se. za onog drugog postaviš bombu na samom ulazu u podrum, pratiš ga i okineš detonator u pravom trenutku

d0mba
16-02-2008, 01:28
mi vjeruješ da sam toliko puta razmišljao o privatnom plaćenom ubojici..ali ne nekom seljaku nego baš kao u hitman ugledan jedan profesionalni plaćeni ubojica....ja bi to baš radio :D prejako mi to..ja se divim tim ljudima.

Većina misli da su to seljaci ali to tako treba znati :D LOL
OMFG ŠTO JA VOLIM HITMENA :D
:pray: :pray: :pray:

da to je taj nivo....ma ja bzv uzeo snajp mislio ima neko mjesto gdje ću ga skinuti....ma prvoga sam ubio..presvuko se u stražara i sa žicom iza leđa i samo ga sakrio..ali durgog upao u onom odijelu kao obični čuvar skontali me i prosvirali HEHE :D

kako je fora igra...nešto prezakon!

GrimReaper
16-02-2008, 01:31
@d0mba to je neka opasna ljubav onda tek si na drugoj misiji. jel to ona vinarija? dovoljno ti je samo da se obučeš u vip-guarda onom starom uđeš u sobu kad oni stražari ne gledaju otključaš vrata i dok on svira prišuljaš mu se. za onog drugog postaviš bombu na samom ulazu u podrum, pratiš ga i okineš detonator u pravom trenutku

svaki nivo se može proc na barem 5 nacina..to je ono sto cini igru zanimljivom :D

flander
16-02-2008, 01:39
@ d0mba nisi još osjetio žanr igre dok ne dobiš dual Silver Ballers + silencer
i W2000 sa svim mogućim dodacima :D onda je tek igra zabavna :D


http://img120.imageshack.us/img120/9355/shot32fullyu0.th.jpg (http://img120.imageshack.us/my.php?image=shot32fullyu0.jpg)

Ogg The Dogg
16-02-2008, 01:39
prešo sve djelove, igra je prejebena. Bm je zakon ali mi se 2 više ssviđa i zbog soundtacka i zbog načina kak hitman hoda(nekako mi se čini više cool)
i tak toga. a Bm jednim dijelom sređuje blentavi AI 2 i 3 dijela

Lord Jambrek
16-02-2008, 01:41
kaj peti dio izlazi? lol pa koja bu prića, pa kolko sam skužil u BM sve završava, zadnja misija je Bogovska, buđenje u bijelom odjelu sa dual balersima :pray: fakat me zanima kaj bu u 5 djelu, jel četvorka završava animacijom kao ona agentica Diana je ošla u neku biznis tvrtku, a 47-ica je uložil pare u biznis,točnije kolko sam shvatio u neki kineski restačS:D

već ja vidim kud to kreće i kako će ić :D

pa petica bu onda sigurno bila tipa Rolerkoster tajkun hehe, samo kaj bu ovdije 47 Taycoon :D

nope, brijem da će doć neko i hebat mu majku i onda bu ovaj popizdil i sve pobil, tak nekak.

flander
16-02-2008, 01:44
[quote=flander]
kaj peti dio izlazi? lol pa koja bu prića, pa kolko sam skužil u BM sve završava, zadnja misija je Bogovska, buđenje u bijelom odjelu sa dual balersima :pray: fakat me zanima kaj bu u 5 djelu, jel četvorka završava animacijom kao ona agentica Diana je ošla u neku biznis tvrtku, a 47-ica je uložil pare u biznis,točnije kolko sam shvatio u neki kineski restačS:D
već ja vidim kud to kreće i kako će ić :D
pa petica bu onda sigurno bila tipa Rolerkoster tajkun hehe, samo kaj bu ovdije 47 Taycoon :D
nope, brijem da će doć neko i hebat mu majkuSi onda bu ovaj popizdil i sve pobil, tak nekak.[/quote:2u03nf0s]


kaj on nije klon sa 47 kromosoma tak neš lol? Ili je ko po filmu da je siroće koje su oteli u taj neki kamp i davali im brojeve umjesto imena?

Sgt. Bull
16-02-2008, 01:55
Fan sam serijala i prekucao sam sve osim prvog dijela i radujem se najavljenom petom dijelu.Upravo dobra stvar je to oblačenje,mogućnost prelaska misija na 101 način i ofc dual ballers ^^ (mrsko mi sada piskarat mybe sutra edit pa napišem nešto više =)

Lord Jambrek
16-02-2008, 01:58
Svi koji niste igrali jedinicu pokopajte se, najbolja i najteža :D

GrimReaper
16-02-2008, 03:03
Svi koji niste igrali jedinicu pokopajte se, najbolja i najteža :D

to care.. ja nebi ni igral nijedan drugi dok nisam jedinicu presel..igral sam je i igral..danima.. tjednima..
nije tak ko novi al ima ono nesto.tako je sve pocelo

W3DR4N
16-02-2008, 03:51
već ja vidim kud to kreće i kako će ić :D

Nobody beats me in the kitchen? :)




@flander
Tako svejedno koja se oružja dobiju i otključaju kad se na misiju ide goloruk. Pravo prelaženje znači ne ispucati ni metka.

d0mba
16-02-2008, 10:03
Jedino sam prešao 3.dio,...drugi i prvi nisam niti taknuo ali baš bi volio da 5. dio više izađe!

nosferatu25
16-02-2008, 10:25
meni je najjača misija Curtains Down i A new life u Blood Money... nikako nisam mogao da dobijem Silent Assassin rank na very-hard nivou. Al sam ipak na kraju uspeo :D.

Bartuc
16-02-2008, 11:17
?? kak ja sa svojom 7600GS sam deral sve na high :? bez zahebancije

Meni je čak radila sranja na ovom kompu sa 7900GS... Možda je stvar samo u DEMO verziji!? Vjerojatno je neki zbagirani primjerak!

d0mba
16-02-2008, 11:19
hehe popravio se
4 ubojstva sve ostalo 0,0 ispucanih metaka...samo ubio 4 čovjeka žicom...rank HITMAN :rotfl: 8)

flander
16-02-2008, 12:44
@flander
Tako svejedno koja se oružja dobiju i otključaju kad se na misiju ide goloruk. Pravo prelaženje znači ne ispucati ni metka.


naravno, sve to stoji, ali ipak veći je gušt znati da je Silver Ballers u đepeku :D to je kao lucky charm :D

Korpse
16-02-2008, 13:04
ja BM nemrem prijeći, zapeo na drugoj misiji :P


to ono kad si na onoj nnekoj vinskoj partijani :D lol to je lagano
gledaj ovo, josh igram na EASY

Marcellius09
16-02-2008, 13:23
presa sam samo drugi dio
4/5

flander
16-02-2008, 19:59
e da sjetih se detalja koji mi je uvelike uvećao doživlaj igre, a to je ono kad sa oružjem hodaš prema nekome pa onak ga sakrije iza leđa ili ispred ovisno o poziciji NPC-a, pre hebeno, još ako je Silver baller sa prigušivaćem, kako to onda hebeno izgleda :D

d0mba
16-02-2008, 20:48
uvjerljivo prejaka igra..samo sam zapeo u onom nivou u kazalištu gdje morate ubiti ona 2 lika...ubijem vip stražra preobučem se u njega i onda zamijenim ona 2 pištolja[lažni sa pravim]Si onda onaj lik ubije njega na pozornici...ali kako onog drugog ubiti jer kad se onog ubije onaj samo tamo stoji okružen sa milion policajaca i stražara i samo stoji i plače tamo...?

flander
16-02-2008, 21:09
hehe ta misija je tolko mene iživcirala za popizdit lol

ali je vrlo jednostavna ovak ti ide redosljed kolko se sjećam za SA rank

uđeš u kazalište--->odeš na recepciju po pištolj pravi--->odeš iza u WC--->pričekaš da uđe radnik i njega rokneš sa iglom--->obućeš se u njegovo odjelo i baciš tjelo u frižder--->uzmeš kutiju sa altom u koji staviš pravi pištolj--->odeš na gornji kat skroz na vrh,put ti počinje tamo di ti pajkani stoje na vratima i onda bu te pregledali sa onim detektorom metala-->nastaviš put do vrha kazališta,skroz na zadnji kat,potkorvlje--->tamo podmetneš onu ručnu bombu---> kad sve to obaviš odeš liku podmetnu pištolj--->podmetneš pištolj i brzo trćiš nazad po odjelo,tamo u WC di si onog radnika roknul--->obućeš odjelo i trćiš brzo u kazalište kao gledat predstavu--->kada lik rokne lika na pozornici onaj pederko bu dotrćal i kada uleti u kazalište aktiviraš bombu i luster bu na njega opal :D moraš imat dobar tajming za aktivaciju, zato tu sejvaj :D

Teon
16-02-2008, 21:35
Ne mora imat tajming, naime kad taj lik dolazi spotakne se i padne, dovoljno je samo vidjet kako pada i aktivirat bombu dok ustane luster je vec na njemu :D

flander
16-02-2008, 22:01
Ne mora imat tajming, naime kad taj lik dolazi spotakne se i padne, dovoljno je samo vidjet kako pada i aktivirat bombu dok ustane luster je vec na njemu :D


neće ni ustat kad je mrtav :P

Hrvoje
04-03-2008, 08:09
Jedino kaj ne kužim u ovj igri je da ga na kraju ubiju ne,a ima nastavak pa mi sada nije jasno :?

Nightyx
04-03-2008, 08:11
Omg sanjao sam da sam ubijao ljude onom žicom, pa preko vrata :o
i to sinoć...i sada dodjem nekak do ove teme i sjetim se toga...isssee nevjerujem...i jos ono zategnem ih i povučem po podu iza nekih vrata...

Korpse
04-03-2008, 09:18
Zaposli se kao Hitman :P

flander
04-03-2008, 09:24
Zaposli se kao Hitman :P

vjeruj mi da kad bi mogao tako živit ko 47, potpisujem odma

Teon
04-03-2008, 13:46
Jedino kaj ne kužim u ovj igri je da ga na kraju ubiju ne,a ima nastavak pa mi sada nije jasno :?

He he, igraj jos jednom igru ili samo zadnji nivo, mozda skuzis zasto je nastavak u izradi ;)

streetrace777
04-03-2008, 14:19
Mozda je spoiler ali svi su vec vidjeli pa da kazem ovom iznad. Drafi agent 47 nije umro, ako si vidio ona kuja mu je dala pistolje u ruke i onda inekcija ga je tada samo uspavala. ogledaj malo zadnji dio di su creditsi

Teon
04-03-2008, 14:25
A lol, a ja htio izbjec Spoiler ...

Ona nije kuja ... nego se zove Diane ! :killyou: :rotfl:

[Uglavnom ona mu je pomogla u fakeanju smrti injekcijom te kad se u creditsima probudis iz kome (hint stisni nes) moras sve pobit u crkvi, a prije toga je Diana zakljucala im izlaz tako da niko od svjedoka ne bi pobjegao]S<-- Spoileri u bijelom

flander
04-03-2008, 21:06
Mozda je spoiler ali svi su vec vidjeli pa da kazem ovom iznad. Drafi agent 47 nije umro, ako si vidio ona kuja mu je dala pistolje u ruke i onda inekcija ga je tada samo uspavala. ogledaj malo zadnji dio di su creditsi

na taj sam level svršio lol kolko je dobro napravljen što se ideje tiće, onak niš mi jasno"47 MRTAV!!" i onak počnu credits i vidim da ima pištolje onak prekriženih ruku i ćujem otkucaj srca i slućajno, pazi slućajno stisnem "W" i vidim da se neka crvena crta onak iskoći u desnom kutu, WTF lol, i počel sam to stiskat kad ono onak u slow mošnu se probudi i porokam sve :D

ali bijelo odjelo je prejako :pray:

Teon
04-03-2008, 21:19
A lol, jedino se ja drzim onog pravila spoilere u bijelo kao njegovo odijelo (koje je cijelo ... dalje neznam rimovat).

P.S. Je, odijelo je zakon :pray: