PDA

Pogledaj cijelu verziju : Command & conquer red alert 3



Stranica : [1] 2

Snake shit
14-02-2008, 20:03
-Co-op kampanja (ne viđa se često u RTS-ovima)
-Radnja:Rusi se vračaju kroz vrijeme da bi vratili staru slavu Rusije, ali pri tom putovanju nastaju komplikacije i razvoj tehnologije ide drugim smjerom
-Nova frakcija:Empire of the Rising sun
-Ostale frakcije:Saveznici, Rusija i Carstvo
-U igri če se događati treči svjetski rat
-Neka oružja:Tesla topovi, teleportiranje, ogromni transporteri, plutajući ratni otoci, robot-medvjedi, inteligentni vojni dupini, transformer tekovi i ostalo
-Igra če osim za PC izači i za PS3 i XBOX360
-Igra se okčekuje kroz 2008
Pročita na: http://www.gaming.hr/najave/916-Command ... ert-3.html (http://www.gaming.hr/najave/916-Command---Conquer--Red-Alert-3.html)

flander
14-02-2008, 20:05
može :D odigral bu sigurno samo da ne zahebu kao sa Tiberium Wars, jel igra mi nije baš dobro sjela


a pazi ime Command & Conquer 3: Kane's Wrath. Dobro pa nije ko WoW :D

R@pt0r
14-02-2008, 20:06
Mmmmm JEDVA ČEKAM! Tesla coils are back muahaha! :D

Da_killah
14-02-2008, 21:07
charging up...

Gravestone_bluz
14-02-2008, 21:09
uzimam obavezno.

Hidraulicar Kreso
14-02-2008, 21:13
Inače ne volim RTS-ove, ali C&C me zaokupio, budem probao.

Nodakim
14-02-2008, 21:46
-Co-op kampanja (ne viđa se često u RTS-ovima)
-Radnja:Rusi se vračaju kroz vrijeme da bi vratili staru slavu Rusije, ali pri tom putovanju nastaju komplikacije i razvoj tehnologije ide drugim smjerom
-Nova frakcija:Empire of the Rising sun
-Ostale frakcije:Saveznici, Rusija i Carstvo
-U igri če se događati treči svjetski rat
-Neka oružja:Tesla topovi, teleportiranje, ogromni transporteri, plutajući ratni otoci, robot-medvjedi, inteligentni vojni dupini, transformer tekovi i ostalo
-Igra če osim za PC izači i za PS3 i XBOX360
-Igra se okčekuje kroz 2008
Pročita na: http://www.gaming.hr/najave/916-Command ... ert-3.html (http://www.gaming.hr/najave/916-Command---Conquer--Red-Alert-3.html)


dupini su tamo odprije,ah kako su tonuli kada su ih podmornice torpedima
gotovo mi ih je bilo žao,to jest nisu bili moji pa sam uživao

:)

Prince-Artas
14-02-2008, 23:32
rade C&C 3 exp, rade C&C pucačinu, a bogami sad i red alert 3
nemože to sve da ispade dobro

The Boz
15-02-2008, 00:12
RA2 je genijalnost od legende, RA3 mora biti veoma dobra da nosi to ime. Ali ajde, ima robotske medvjede. Ako će ti isti medvjedi furat lasere i biti konjica, dobiva +9001 cool factor.

Ementaler
15-02-2008, 00:25
Prva dva nastavka su bila odlična, igrao s guštom, al slažem se s Artasom da malo previše forsaju C&C svijet u zadnje vrijeme.

Inače, prvi screenshoti iz igre su već dostupni:
http://www.hcl.hr/galerija.php?select=0&TekstID=509

prcko
15-02-2008, 00:33
Nice one!!!!

Jopax
15-02-2008, 04:27
Ostvarenje snova, RA3 dvojku i sad igram jer je premoćna igra, ako zaseru 3 svegami jebat ću im kevu
Moćni screensi, vidi se da će biti Overlord-like tenkova i tesla coilsa na brodovima, samo se nadam da nisu izbacili divovske lignje jer su prezaaaaaaaakon :pray:

Lord Jambrek
15-02-2008, 04:31
dobro da sam pospan pa mi mozak ne funkcionira najbolje inače bi dobio infarkt da skužim kaj sam upravo pročitao :D

ZorgTheBorg
15-02-2008, 10:18
ooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!

YAy!!!! Ovo sam čekao od yuri's revengea!!! My life is now complete!!! Nadam se da će zauvijek ostati arkadni štih i tank rush (:D), 1 resurs i jednostavna ekonomija.... bez toga C&C nije C&C :=)

whiskey
15-02-2008, 18:04
Ovo je došlo ka grom iz vedra neba! Ni u najluđim snovima nisam ocekiva najavu novog red alerta. C&C total resurrection! :shock:

Tegla Ajvara
15-02-2008, 20:17
JEDVA CEKAM, S AMERIMA IMA DA OPUSTOSIM SVE :killyou:

*Fila*
15-02-2008, 22:52
jjjjjjjjjeeeeeeeeeeeddddddddddddvvvvvvvvvvvvvvaaaa aaaa čekam
ameri ftw :twisted: :kill: :kill:

Da_killah
16-02-2008, 22:11
nije da cjepidlačim, ali nekako mi se čini da kirov mora imati malo špicastiji "nos" :D

Rang€r
16-02-2008, 23:01
igrao i RA 1 i RA 2, prvo ra2 to mi je bio jedan od prvih RTSova... jedva cekam :)

Snake shit
17-02-2008, 18:32
rade C&C 3 exp, rade C&C pucačinu, a bogami sad i red alert 3
nemože to sve da ispade dobro
kad sve to rade onda bi još i tribali generlas 2 po tom pitanju

R@pt0r
17-02-2008, 18:58
Neka neka ja nemam niš protiv! :D

Ivan_87
19-02-2008, 23:20
nema do red alerta jedinice :wink:

flander
19-02-2008, 23:21
nema do red alerta jedinice :wink:

da lol, jednu teslu u bazu i nek uđe ko se usudi :D

Rang€r
20-02-2008, 00:19
neznam jel to samo meni, al grafika je nekak cudna, ne da je losa... vec je cudna :S

Bishop_45_(2)
29-02-2008, 10:10
ahhh, kampanju od dvoje jos uvijek znam napamet..... nije mi bas yuri, tesla tenk s druge strane, pwnerer :oops:

ne mogu docekati ;)

Paran0a
29-02-2008, 12:39
:pray: odusevio se kad sam vidio..Sjecam se vecinu ra2..dok mi je ra1 jos u magli..xD
vidim da ce zepelini i apocalipse ownat i dalje..
jedva cekam..

shai_hulud
29-02-2008, 17:01
overkill s teslama na screenshotovima.
opet će neko oteti ajnštajna, kladim sem.
izgleda da je C&C stvarno besmrtan. (ne žalim se)

Niđo
29-02-2008, 17:02
Jedva cekam da izade, kad se sjetim jedinice kad sam igrao na PS1 sad crknem od smjeha!!!

Mafioz0r
29-02-2008, 18:46
By Zorg_t3h_Borg: Rider, Ne spominji ime red Alertovo uzalud!!!1111

M1M3
01-03-2008, 13:01
puno ima tesle, fali još samo da ih stave na lignje :P nema ništa o trećoj rasi? koja su njihova oružja? ipak jako mi je drago da izlazi 3 dio, samo da ne bude kao TS :wink:

Snake shit
22-03-2008, 19:41
Evo napravili su oficialnu stranicu http://www.ea.com/redalert/main.jspSi nešto spominju da če beta biti dostupna sa ekpanzijom za C&C 3

Guber
20-04-2008, 10:54
Jeli moguće da ima ovako male mnimal requirementse?

http://planetcnc.gamespy.com/View.php?v ... 8#engine04 (http://planetcnc.gamespy.com/View.php?view=FAQ.Detail&id=15&game=8#engine04)

Nego netko spomenu RA 3 mod za Generalse, ovako je zakon ali ima malo problema,recimo Yuri neupravlja drugim jedinicama nego ih ubije. Kampanje su također malo dosadne, no eto fora je dosta.

Adisuki
12-06-2008, 10:19
Mislim da će Red Alert 3 biti vrijedan nasljednik RA2. To kažem iz razloga jer mi se čini da je EA dosta toga naučio i prati Blizzardovu filozofiju: ne izmišljaj toplu vodu, nego pokupi najbolje od od onog što postoji. Upravo su to uradili sa stvarima s kojim imaju iskustva. Uzeli su najbolje iz C&C franšize i sve objedinili u duhu Red Alerta.

S tim naročito mislim na razbijanje linearnog gameplaya koji je prisutan u RA igrama. Uvođenje sekundarnih spsobnosti likova je odlična stvar, te još bolja postaje kad je izmixaš sa wacky stilom Red Alerta. Ekonomija je u Red Alert 3 doživjela revoluciju; više nećemo vidjeti rasute minerale i zlato po poljima, kao što je u Red Alert 2 i Tiberium Wars, i time ćemo izbjeći mass economy boom, koji je iritirao igrače. Naime, ovaj put se ekonomija regulira na način sličan onom u Generalsima: imat ćemo jednu RUDU (ore-node), odakle će se kupiti zlato. Rečeno je da će biti prisutan "1 ore node - 1 rafinery/harvester" sistem, dakle jedan radnik će kupiti iz jedne rude, ali mislim da se to može puno bolje regulirati od strane igrača. Nema druge nego da čekamo.

Hmm... da... voda! Jako velik element u novom RA je voda koja će činiti minimalno 30% svake MP mape. Red Alert 3 takes navy serious xD. Mene je ovo nekako razpčaralo bilo, te sam mislio da će dominirati upotreba brodova, ali :D gledajući onaj gameplay trailer, vidim da neće. Zašto? E pa, primjetio sam da postoje samo 2-3 čistokrvne vodene jedinice, dok je tu još 4-5 amfibijskih vozila, što je super. Iako se npr. bitka pretežno odvija na vodi, uvijek ćemo imati mogućnost da shiftamo na kopno. Damn, preletio sam se ;). Da, u RA3 ćemo imati amfibijske jedinice koje će moći voziti i po kopnu i po vodi. Što se jedinica tiče izvršim kasnije Copy/Paste već urađenog texsta o njima (možda bude i nova tema).

Fakcije. Ovaj put imamo 3 fakcije. U RA2YR smo imali 2 fakcije i jednu podfakciju (yurija, mada se i on može tretirati kao treća). Saveznici, kakve ih volimo; Sovieti, comrade :D; te EMPIRE OF THE RISING SUN o kojoj postoji samo malo konkretnih informacija. Okolna priča za njih je da se sastoje od moćne japanske mornarice WW2, manga i anime ninji, opasnih cura obučnih u japanske školske uniforme, te Gundam robota, Transformera ili šta već. Sve tri fakcije raspolažu jedinstvenim sistemom gradnje:
1. SavezniciS- klasični RA sistem: klikni na građevinu, sačekaj da se izgradi i postavi je na mapu.
2. SovietiS- klikni na građevinu, postavi je na mapu, te sačekaj da se ona izgradi na mapi. Ovo je nastalo kao posljedica neželjenog popup efekta kod moćnih obrambenih građevina u Sovieta (čitaj Tesla Coil). Građevine dok se grade su vidljive neprijatelju, te on može povući svoje jedinice u slučaju popupa, ili eventualno uništiti građevinu prije nego što se izgradi.
3. Japannci xD - nepoznato :D, ali je rečeno da će sistem biti jedinstven. Brijem da oni trebaju radnika.

----------------------------------

Et, ak' imate pitanja, slobodno pitajte. Damn, ajmo malo oziviti temu :D

Ementaler
12-06-2008, 12:12
Baš gledao gameplay trailer malo i izgleda mi odlično. sjetih se Red Alerta 2 odma i kako je ownao :)... Dobar post Adisuki ;)

Jopax
12-06-2008, 16:02
Jedina zamjerka je što su malo pretjerali sa humorom, mislim cirkuski top koji ispaljuje vojnike na neprijatelja, to je jednostavno glupo, igra je sa humorom negdje na nivou desetogodišnjaka, pretjerali su, dvojka jest bila smješna ali je bila smješna na neki umjeren način, ovo je čisto glupiranje :nonono:

Adisuki
12-06-2008, 16:20
Jedina zamjerka je što su malo pretjerali sa humorom, mislim cirkuski top koji ispaljuje vojnike na neprijatelja, to je jednostavno glupo, igra je sa humorom negdje na nivou desetogodišnjaka, pretjerali su, dvojka jest bila smješna ali je bila smješna na neki umjeren način, ovo je čisto glupiranje :nonono:
Zasto pretjerali? To sa Bullfrogom nije smijesno, nego je samo wacky u RA stilu. I samo da razjasnim nesto: Bullfrog ne ispaljuje vojnike na neprijatelje, kao što ti reče, nego je to transportna i AA jedinica. Kao transportna jedinica može voziti 5 osoba, lol tj. pjesadiju. Sad da bi jedinice izasle iz njega moraju biti ispaljene - sto je mana s obzirom da bivaju ispaljeni i time ranjivi by anti-air guns :D. To je mana, ali ujedno i prednost jedinice, jer ih moze ispaliti i na uzvisena mjesta.
Da rezimiram: ne ispaljuje jedinice u neprijatelje, nego ih samo transportira do neprijatelja.

Meni jako zanimljiva jedinica. A sad, humor i novo desetogodisnjaka, mislim da si pretjerao ti. Nisu htjeli da se smijes tome, nego da to primis sa suzdrzanjem i sa funkcionalnošću da upotrijebiš kao što sam naveo gore.

keko
12-06-2008, 16:54
jedva čekam,kako ću klati kapitaliste...

ZorgTheBorg
12-06-2008, 17:15
Prema ovome, noviteti su sasvim u redu. Sjetite se kako je RA1 bio ful ozbiljan. I krvav. A RA2 nije imao ni kapi krvi, ali dosta humora (ok imao je kosture ali to se ne računa :P). Sad ako će ovo biti parodični urnebes, funkcionalan i smiješan, a da ne narušava originalni koncept, onda je u redu.

Adisuki
12-06-2008, 17:29
Prema ovome, noviteti su sasvim u redu. Sjetite se kako je RA1 bio ful ozbiljan. I krvav. A RA2 nije imao ni kapi krvi, ali dosta humora (ok imao je kosture ali to se ne računa :P). Sad ako će ovo biti parodični urnebes, funkcionalan i smiješan, a da ne narušava originalni koncept, onda je u redu.
Ev' pogledaj 15minutni demo video pa daj osobno misljenje :)

Inače u demu se vidi da ima krvi, te da li će ona ostati ili biti izbačena zavisi od ratinga kojeg će igra dobiti.
Za "parodični urnebes" se baš ne bih složio. Igra jednostavno prati koncept "what if" paralelnog univerzuma, dakle oživljuje neke maštarije i teorije ljudi, koje su bile apsurd. Takav je svaki serijal, samo što ljudi imaju običaj da pretjerivaju i traže negativno u svačem

:ekipa:

Jopax
12-06-2008, 22:54
Da al opet mi ima taj dječiji feeling u tom videu, ne znam zašto, možda jer je prešareno, ali mi ne izgleda kao pravi RA, dvojka je bila jako smiješna ali i ozbiljna u isto vrijeme, to su trebali uraditi i sa nastavkom, al Westwood ne radi na njemu pa se možemo nadati najboljem

Arbiter of Change
14-07-2008, 14:57
Možda je već postano, ali evo mala informacija o Empire of the Rising Sun aka. Japan:
http://www.gamespot.com/video/944928/6193707/videoplayerpop?

###DK###
14-07-2008, 15:45
Odigrati ću sigurno.

Herr Schnitzel
14-07-2008, 18:32
Ne svidja mi se ovo... Zasto su RA i njegov nasljednik tako legendarni? Medju ostalim, zato jer su fino balansirali na onoj tankoj niti izmedju "what if" humora i lakrdije. Ovaj nastavak mi se cini kao ono drugo.

Robotski medvjedi, skolarke i anime ninje? Ajde mrs, dajte mi Ludog Ivana...
Usput, Red Alert naslov u 3D? Radije nemojte...

ScorpiuS
14-07-2008, 22:27
I upravo zbog te blesavosti meni je bila zanimljiva. Svaki sukob bi svršio sa tank rushom. Mojim ili neprijateljevim. Igra je bezazlena i odstupa od kompliciranosti ostalih RTS-ova.

Jopax
14-07-2008, 22:31
Ok stari RA je imao svoje unikatne ideje, ovi gadovi već kradu sve što mogu ukrasti, transformeri, veliki melee roboti, avioni ribe(ne sjećam se imena ali znam da je bila takva igra), mislim stvarno su pretjerali, i što je šnicel rekao, prije su bili u zlatnoj sredini what if, sada su zakoračili u ponor crtićke oretjeranosti :nonono:

Adisuki
29-07-2008, 23:09
Usput, Red Alert naslov u 3D? Radije nemojte...
Ako zelis 2D imas RA2.
3D je buducnost i apsurdno je da RA ne izgleda dobro jer je 3D :P

Empire mi se svidja, imaju neke zanimljive finte. Ja ovo posmatram kao skroz novu C&C igru, te se ne osvrcem previse na prastari RA2 koji je daleko od moderne strategije.
Sad samo stvar zavisi od podrske EALA-a.

Jedva cekam :D

btw. beta je pocela... weee :D

Jopax
29-07-2008, 23:26
OK jeli itko vidio unite nove, ja ovo ne mogu podnijeti onaj apocalypse je skroz drugo nešto, izgledao kao hi teč komad govna, izgledao kao igračka, i umjesto da predstavlja ponos ruske vojske on se klima kao da je ispao iz radionice ludog genija u filmu c klase, onda onaj bullfrog, izgleda također nenormalno idiotski, hero(ina) opet izgleda pogrešno, sada nema u cijeloj igri muških heroja skroz debilno(nisam kako se kaže, eda šovinist, ali ruski heroj treba biti muško, što se desilo sa Borisom, mačo brkatim proleterom koji je imao uberkul šubaru i posebne moći), nadalje conscripti ne izgledaju kul nimalo, iako izgledaju bolje od ostatka nisu to oni stari moćni i kul vojnici sa olovnim kaputom i gas maskom(bit ću conscript za maškare btw :D) nadalje, što je sa cijelim humorom, sada sam siguran da su pretjerali, prije je sve bilo neozbiljno i ismijavajuće na suptilan način, sada su došli do granice neukusa i rasizma, sada doslovno igra ne golica igrača perom da se na smije na neke fore već mu odmah daje spremnik sa plino za smijanje, što ne znači da je igra smiješna :thumbs1:

Arbiter of Change
30-07-2008, 06:46
Mecha fanovi će doći na svoje sa EotRS, to je sigurno ako je suditi po Commander School epizodi 10 gdje su malo detaljnije predstavili njihove jedinice i stvarno fora izgledaju (naglasak na fora, next gen fora).

croat1gamer
30-07-2008, 08:08
mene osobno ne interesira kako ce izgledati ra3, ali moram priznati da su presli granicu realnosti (ok, i ostali su, ali su bili normalniji)
ali ozbiljno, medvjedi mogu biti nekakvi ili tesla brodovi (postoje modovi za ra2, ali su prejaki tamo), ali onaj brod koji ih ispucava??, ili tesla trooperi, sad izgledaju kao mechovi, ne kao ljudi sa vise stotina kila oklopa???, o japanu (eotrs) da ne govorim, to nisje onaj stari ra, sad izgledaju kao da su ih radili japanci (samo jos fali da bude mmo)
osobno ne iscekujem nista veliko, tada barem necu biti skroz razaloscen, ali ako ne bude bilo desolatora, crazy ivana i chrono legionaira (kako ide tocno legionairre?), onda ra3 za mene nikad nije izasao

btw. schnitzell, nemoj tugovati, prilicno sam siguran da ce se naci entuzijasta koji ce to pokusati prebaciti u 2d

Herr Schnitzel
30-07-2008, 16:19
@Jopax - svaka cast na postu, slazem se potpuno (pogotovo o Borisu i Conscriptima :))
@croat1gamer - ne tugujem, nego unistavam Alliese sa nuklearkom, desolatorima, "olovnim" conscriptima i V-trojkama (Apocalypse necu ni spominjati ) :D

croat1gamer
30-07-2008, 16:35
btw. koji su vam drazi conscripti? pphs (onaj automatik iz ra2) ili ak47

mislio sam na 3d grafiku (odnosno svu grafiku)

btw2.
ti unistavas alliese s time dok ja dolazim sa prism i mirage tankovima te battle fortressima (kojih, koliko sam skuzio nece biti jer nema einsteina :( (to je najlosiji dio, nema njegovih oruzja, niti njega), i unistavam ti bazu :P
zaboravio si demolition truckove+iron curtain

Herr Schnitzel
30-07-2008, 17:34
btw. koji su vam drazi conscripti? pphs (onaj automatik iz ra2) ili ak47


PPSh ofkors. Nitko ne moze nadmasiti dobru, staru Pepeshu.

croat1gamer
30-07-2008, 17:44
pogledaj mi avat :wink: sacekaj malo, resize (imam tesla troopera na lageru)

btw. prokletnici :cry: maknuli ste tesla troopere i mjesto njih megavolte, prokletnici :cry:

Jopax
30-07-2008, 18:03
Ekšuli croat onda nemaš ni prismove ni mirage tenkove jer su to sve dijela alberta nam dragog :P

Flippy
30-07-2008, 18:04
Zanima me dali će sad kraj biti sličan kao i u jedinici.... REFRESH YOUR MIND & PROBABLY SPOILER ->SPojava Kane-a.

croat1gamer
30-07-2008, 18:15
znam, to sam i napisao, ovo sto sam odgovorio schnitzellu je bilo u ra2 odgovoru

btw. citao sam o red alertu (1) i najsmjesnije je sto su ra2 i ra3 spinoffovi dok je ra prequel za originalni c&c

Flippy
30-07-2008, 18:21
To doista jest smiješno ali... poznavajući dobar stari EA očekuje nas cliffhanger kraj...

croat1gamer
30-07-2008, 18:26
postoje 2 izlaza
1. biti ea zombiji, kupovati sve njihovo zbog branda grafike, i sl. (sto necemo)
2. napraviti ra2 hamachi i zanemariti da je ra3 izasao jer nije kao originalni uzor

btw. zanima me najvise ce biti tamo i nas prijatelj yuri?

Flippy
30-07-2008, 18:32
Yuri?.... Moguće.

EA-ove najbolje igre C&C serijala su Tiberium Wars i Kane's Wrath a na ovo zadnje se klanjam :pray: :pray:

croat1gamer
30-07-2008, 18:34
nope, red alert 2+yuris su bolji, oni jedu tiberium wars i kanes wrath

Flippy
30-07-2008, 18:35
A gle. Neki vole C&C sa državama neki (npr. Ja) vole Sve sa Tiberium-om.

ScorpiuS
30-07-2008, 20:19
Bah, meni nikad nije Tiberium Wars došao ispred Red Alerta.

Herr Schnitzel
30-07-2008, 20:21
Bah, meni nikad nije Tiberium Wars došao ispred Red Alerta.


"We will bury them!" :)

Flippy
30-07-2008, 20:23
"We will bury them!" :)


Medium Tank?? :D

Herr Schnitzel
30-07-2008, 20:24
[quote="Herr Schnitzel":2uv3rmdd]
"We will bury them!" :)


Medium Tank?? :D [/quote:2uv3rmdd]

I on i Hruščev :)

Flippy
30-07-2008, 20:26
S:D

Jel još kome RA3 liči na generalse?

Herr Schnitzel
30-07-2008, 20:27
Pa koristi SAGE engine, a to je od Generalsa...

R@pt0r
30-07-2008, 21:10
http://www.gametrailers.com/player/37691.html

Jedva čekam! :pray:

Nodakim
31-07-2008, 01:02
mene RA3 podsjeća na starcraft...super sto imaju iste zvukove ir RA2(kada vojnici umiru)

ScorpiuS
31-07-2008, 07:20
Osim što su obje strategije ja nevidim neku sličnost Starcrafta i RA, jedino možda neke slične mogućnosti jedinica.

Electromaster
01-08-2008, 23:36
Evo moje mišljenjenje, quotano iz jedne druge teme..


Meni je C&C bio bolji dok ga je radio Westwood...čim je došla EA, sve se počelo kopirat i tako to...u generalsima imaš ion cannon iz Tiberium serije, u Tiberium Warsu je sučelje iz Generalsa (kombiniranio sa sučeljem iz Emperor: Battle for Dune)...A da ne govorim o očajnom zoomu zbog istovremene izrade za konzole... :(
I, da, Overlord iz generalsa je rippoff Apocalypsa iz RA, dok je Mammoth mk3 iz TW kombinacija dva navedena...
I, što je sa onom FREAKIN grafikom u RA3?! Sve izgleda ko da je iz Wormsa ispalo?...Meni je RA uvijek bio najozbiljniji iz serijala C&C, mislim SSSR i to, nije baš za se šalit, a sad svi uniti izgledaju kao igračke... :(

Bullfrog mi je retardiran kao unit, a ostalima mi se jednostavno nesviđa dizajn...Mislim, Apocalypse tank je prije bio strah i trepet, pogotovo više njih, a sad izgleda ko neko ''mejd in čajna'' smeće. :yuck:
I, kao što sam gore spomenuo, dizajn me JAKO podsijeća na dizajn Wormsa 3D, pogledajte tamo, na par mapa imate iste takve tenkiće...No to u RA3 izgleda jako lejm... :(
A zašto su dovraga dodali treću klasu? U TW su mi se Scrinovi dobro uklopili i bili su cool, ali što će RA3 japan?! A da ne počmem o japanskim unitima, nema jednog orginalnog, sve neke pi*darije... :( :yuck:

Tegla Ajvara
02-08-2008, 00:08
de bokte djecija strategija, ujebali su totalka, nemam rjeci. :cry:

http://gameland.com.hr/wp-content/galle ... rt-3_7.jpg (http://gameland.com.hr/wp-content/gallery/command-and-conquer-red-alert-3/command-and-conquer-red-alert-3_7.jpg)S :o
pazi ovo, koda je za moju sestru pravljena igrica. cjela kompletna grafika odeeeeeeeee........
sto to onda nisu prije generalsa izbacili, bilo bi realnije.

croat1gamer
02-08-2008, 07:02
wait
ona dva ruska tenka na slici su apocalypse tankovi :o

igra je sranje

Srle
02-08-2008, 13:01
Ne mogu docekat da igra izadje.Jedino mi se ne svidja redizajniranje sovijetskih unita, ali zato mi je zakon sto su zadrzali voice acting iz drugog dijela.Super su mi ovi kosooki pogotovo sa onim avioncicima sto pod vodu mogu ici. I svidja mi se "transformersi su sad popularni ajmo ih u igru staviti" koncept.

Electromaster
02-08-2008, 13:21
wait
ona dva ruska tenka na slici su apocalypse tankovi :o

igra je sranje

:rotfl: Kratko i jasno.

Paran0a
02-08-2008, 14:23
Previse su se posvetili borbi na vodi.A nisu pazili na sam ugodjaj igre.:(
Grafika je previse sarena.

Dyslexia
02-08-2008, 14:58
Ma igra ce biti pregood sta vam je, svida mi se to sto sto su ostali u istom stilu gradenja i sad jos mozes na vodi ma preludo, i imas neicrpne izvore para. Ma bit ce super igra vidjet ce te.

croat1gamer
02-08-2008, 15:38
imao si i neiscrpne izvore u svakoj c&c igri (obnavljaju se -.-' )

Paran0a
02-08-2008, 16:31
Al svejedno kako sam gledao gameplay izgleda ok.Mislim da ce bit vrijedno igranja :D.

croat1gamer
02-08-2008, 16:41
ali onakvi apocalypsi?
no way, ako su to njima apocalypsi nek ish zamijene, makar napravili c/p od ovih iz c&c3 samo nek imaju neku dozu realnosti

ponco1234
02-08-2008, 17:16
meni se isto ne svidaju ti apocalipsy (kako vec ide) zato sto su malo pre veliki!!!

Paran0a
02-08-2008, 17:23
Nije to tolko neg izgledaju ko igracke.Dodje mi da ih podragam a ne da bjezim od njih.

croat1gamer
03-08-2008, 10:29
mda preveliki, oni su malo veci od obicnih rhino tenkova

to je opticka varka zbog grafike, ali izgled gradevina je jos jedan :thumbs1:
sad se tesko prepoznaje koje su gradevine cije, i koliko sam skuzio smanjili su broj nacija na 3 (sumnjam da ce biti specijalnih jedinica, npr sniper, tesla tank ili grand canon) pa ce sve biti ubacene pod istu stranu

Paran0a
03-08-2008, 17:23
Grand canon :( Sjecam se kad sam ih gradio cijelu liniju oko baze da mi niko nije nista mogao .

ScorpiuS
03-08-2008, 18:34
mda preveliki, oni su malo veci od obicnih rhino tenkova

to je opticka varka zbog grafike, ali izgled gradevina je jos jedan :thumbs1:
sad se tesko prepoznaje koje su gradevine cije, i koliko sam skuzio smanjili su broj nacija na 3 (sumnjam da ce biti specijalnih jedinica, npr sniper, tesla tank ili grand canon) pa ce sve biti ubacene pod istu stranu
Ma kako nemožeš podnjet građevine. Odlične su i razvrstane odmah pri pogledu na njih ih možeš razaznat a različita boja "trake" koja okružuje svaku i više je nego dovoljna za raspoznavanje pripadnosti zgrade.

Herr Schnitzel
03-08-2008, 19:01
mda preveliki, oni su malo veci od obicnih rhino tenkova

to je opticka varka zbog grafike, ali izgled gradevina je jos jedan :thumbs1:
sad se tesko prepoznaje koje su gradevine cije, i koliko sam skuzio smanjili su broj nacija na 3 (sumnjam da ce biti specijalnih jedinica, npr sniper, tesla tank ili grand canon) pa ce sve biti ubacene pod istu stranu
Ma kako nemožeš podnjet građevine. Odlične su i razvrstane odmah pri pogledu na njih ih možeš razaznat a različita boja "trake" koja okružuje svaku i više je nego dovoljna za raspoznavanje pripadnosti zgrade.


Ah, da. Imas pravo. Toga u prijasnjim nastavcima nije bilo. :(

croat1gamer
03-08-2008, 19:06
ma sve su nekako slicne, dok je u ra2 svaka strana imala razlicite

btw. ea se sam pokopao
http://www.cncgames.com/ra3_alliedunits.shtml
mirage tank :rotfl: a nema alberta

btw. el se to meni cini ili su neki iz ea gadno napusen
http://www.cncgames.com/ra3_japunits.shtml

Electromaster
03-08-2008, 19:08
Bože pomozi. Nek se neko vrati u prošlost i spasi Westwood! :) :(

Jao što je retardiran onaj Tank Buster :rotfl:

Tegla Ajvara
03-08-2008, 19:29
de kakva je ono kamikaza nacija? :? neki kinezi, anime? :o dobro pa nisu stavili songokua u igru ili kojeg legendarnog pokemona. bili bi prejaki :D

ScorpiuS
03-08-2008, 19:31
Ma nije retardiran, nego puni oružje iz glave. :roftl:

croat1gamer
03-08-2008, 19:34
zasto me javelin soldieri tako neodoljivo podsjecaju na soldiera iz tf2 :?

ali ova japanska heroina :rotfl:

ScorpiuS
03-08-2008, 19:43
Bah, bolja je ruska tj. soviet heroina. http://www.cncgames.com/redalert3_sovunits/newsovnat.jpg

croat1gamer
03-08-2008, 19:46
si gledao bio od one glumice koja je glumila tanyu (kari wuhrer) u ra2, :pray:
http://www.cncgames.com/ra2_credits.shtmlSostali glumci

Herr Schnitzel
03-08-2008, 19:49
Nema do Nicholasa (RIP) i Uda. Legende s velikim "L". :pray:

Paran0a
04-08-2008, 05:52
ovo izgleda totalno nerealno, apocalypse je prezaobljen, boze sacuvaj kako ti uniti izgledaju,
jedina pozitivna stvar je ta sto mi se ra2 ponovno igra, postoji li ista atmosfericnije u strategijama od situacija iz ra2?
situacije kao sto je priblizavanje kirova prema vlastitoj bazi dok bjesomucnos stancate patriote? ili kada znate da protivnik ima podmornice samo sto neznate ima li ih 5, 10 ili 150?

ako to ne budu postigli, djaba im son goku-a, vegete i podravke u svrhu spasavanja ra3
jedina stvar koja me zainteresirala za ovu igru

Jopax
04-08-2008, 18:35
Jel ko gledao one gameplay filmove, meni su još više zgadili igru, sad liči na warcrfat više nego na RA2, kreteni retardirani :thumbs1:

ScorpiuS
04-08-2008, 19:53
Ma nisu uopće toliko loši, meni se u neku ruku čak i odlični. Ali to je različito mišljenje pojedinaca. Nitko tebi nemože uskratit slobodu govora (yay, živio liberalizam!!!), ali ja se jednostavno ne slažem s tobom.

Jopax
04-08-2008, 21:47
Ugl da pojasnim zašto mi se ne sviđa, previše me podsjeća na w3 sa svojim micranjem i stalnom bitkom oko resursa, nekako dojadi jako brzo, ne znam zašto, nemam ništa protiv ovog sistema ali mi se više sviđao onaj stari sa poljima resursa i masovnim bitkama bez previše brige za specijalne sposobnosti

croat1gamer
04-08-2008, 21:58
sad kad si spomenuo, odakle su stavili sve te sposobnosti (primjer japanski shinobi) tipa sposobnost 1. lamatanje macem (napad), sposobnost 2. bacanje zvjezdica (kakvih, ne zelim ni znati) i sposobnost 3. smoke nade, sad, kako ce se to koristiti sam siguran da ce ui biti slican w3 ili sc, sto je jos jedan minus, samo im jos fali da stave radnike koji ce graditi gradevine

edit: OH SHI-, sad kad sam to spomenuo oni ce to jos i napraviti -.-'

Electromaster
04-08-2008, 22:01
Ma to su sve samo fore koje su počele sa generalsima, al sad im ponestaje ideja, pa su te sposobnosti sve retardiranije.. :yuck:

croat1gamer
04-08-2008, 22:04
imam osjecaj da ce jos napraviti neku vecu glupost od ovoga,
btw. citao sam malo o c&c serijalu i ra2 JE povezan sa kaneom, otprilike kane se pojavljuje nakon ra2 (ili je bilo prije ra2, nvm) i onda ide tiberij, jer je kane bio sovjet tada (rus, kako hocete) bas me zanima koji ce biti razvoj price

Electromaster
04-08-2008, 22:10
Da, stvarno, sad kad si to spomenuo...tko zna što će smućkat? Pretpostavljam da će pri kraju past Tiberium na meteoru (kak se i dogodilo) te da će kane odjebat ruse i osnovat Brotherhood of Nod...Ameri i Japanci (a možda i rusi) će se valjda udružit i formirat GDI...

Jopax
04-08-2008, 23:36
Ekšuli dvojka nema veze sa Kaneom, jedinica ima, ona je spinoff originalnog serijala koji je trebao pokazati kako je Kane došao do moći/vlast, a onda je EA u svoj svojoj pohlepnosti počeo raditi nastavke :D

Tegla Ajvara
05-08-2008, 00:05
efekti explozija nisu tolko losi ali ostalo, ko worms 3D

keko
05-08-2008, 00:24
ja sam primijetio da je kane sličan yuriju s red alerta 2,šta su oni,nekva rodbina??

ScorpiuS
05-08-2008, 06:38
A dobro da si primjetio. Nisam siguran Kane je nekako američko ime, a Yuri japansko.

croat1gamer
05-08-2008, 06:56
yuri je rusko ime sa podrucja sibira (daleki istok) (ali tamo je i odreden utjecaj japana), evo primjer yuri vladimirovic *random prezime*

btw. jeli se meni to privida ili je kane postao jos slicniji yuriju kada je dobio onu masku (yuri ima one nekakve cijevi na potiljku glave)

@ jopax-
Red Alert 2 supposedly picks up at the conclusion of the Allied campaign of the first game, but this has been subject to debate.
ispada da ovi u westwoodu nisu niti sami znali kako ide nastavak :rotfl:

i jos ovo tu

The canon universe of the Command & Conquer franchise of video games is comprised of four main titles (and their respective expansion packs), which together constitute a progressing timeline spanning a period from the early 1950s to the year of 2053, as of the most recent installment. The interconnecting storylines of these five game titles together are considered the main canonical universe of the C&C franchise, as they were stated by their respective development teams as being directly linked to each other either as prequel or sequels in terms of the overall progressing timeline.
Several spin-off titles, of both individual titles in the main series as of the main series itself, have also been produced. They are designated as such because they are stated by their developers as taking place in their own distinct alternate timelines and/or universes, which do not directly connect or contribute to the progressing story portrayed within the main series
cekaj, ovo znaci da kane ima vise od sto godina :pray: moram priznati da se dobro drzi :rotfl:
i osim toga ispada da se spin-offovi dogadaju u paralelnim svemirima :pray:

Electromaster
05-08-2008, 08:29
Pa, da, Kane je starkelja, ja sam to shhvatio čim sam vidio kad se odvija TW...ali vidiš da u EA neznaju ko im glavu nosi, sve su smućkali...

croat1gamer
05-08-2008, 09:42
uracunaj tome da je u ra imao ~40 godina sada u kanes wrath ima 140 (ako ne i vise) godina :rotfl:

Electromaster
05-08-2008, 10:32
Iskreno se nadam da će EA bit dovoljno prisebna da u RA3 ili u Tiberiumu da barem NEKAKVO objašnjenje na to...

Jopax
05-08-2008, 11:19
Zapravo ovaj trenutni Kane možda i nije originalni jer je u TS:F u jednom filmiću pred krajem igre kada Kane kao "pogine" vidi soba sa cloning komorama koje drže male Kanelinge( :rotfl: )

croat1gamer
05-08-2008, 13:36
kaneling :pray: :rotfl:

citao sam jos malo o ra2 i ispada da ima nesluzbena ekspanzija od westwooda kao nastavak na yuris revenge, tamo su yurijevi specijalni vojnici odlucili ga spasiti i putavali su kroz dimenziju (tako nekako) i vrijeme prije pocetka yuris revenge i tamo yuri ih poslusa i sakrije bazu na anktartiku, i pocne graditi one divovske mind controllere (nemogu se sjetiti imena) u glavnim i osvoji svijet (rusija pada pod njegovu vlast, a ostali se povlace u kinu, dok je isto i kod amera, ali se oni povlace u j. ameriku) a na anktartici gradi novo super oruzje- nekakav mind controller omega (ima na wikipediji opsirnije) ali ga opet otkriju i tamo se na kraju vidi yuri kako je mrtav u tome tornju

ova "ekspanzija" (zapravo se moze nazvati addon) je besplatna koliko sam skuzio, stavim link kada nadem stranicu

sad mi nije jasan kraj u yuris revenge- opet uvodni video samo sto je na mjestu od yurija gen. carrville (bile neke indiference (mozda negdje treba t) izmedu 2 vremenske linije, ili tako nesto)

moram priznati da westwood ima odlicne krajeve, uvijek se moze nesto nadodati, ili samo razmisljati sto je bilo

Tegla Ajvara
05-08-2008, 14:15
ma kakvo sta, generals je bila svjetska igra. 2 ipo godine sam samo to bio igrao.
po meni najbolji C&C
tiberium wars mi je dobar al neprivlaci tolko ko generals.
kad bi napravili generals 2 ili tak nest u smislu nastavka, to bi bila stvar!

Del@
05-08-2008, 14:32
bit ce ovo dobra igra, posebno me zanima pravljenje baze na vodi :D

croat1gamer
05-08-2008, 15:19
trebali bi morske bitke umanjiti, ispada da ce skoro pa svaki unit imati nesto za kretanje po vodi jer bi ona tu bila najvazniji faktor

Adisuki
06-08-2008, 14:32
A ne znam, nekom estetika odgovara, nekom ne. Recimo, ja sam koliko-toliko prihvatio novi RA stil. Sad mi je samo bitna podrska EA tj. nadam se da ce postojati. Beta je vec pocela, te mozete vidjeti kako gameplay izgleda. Vjeroujem da ce ovo biti najbolji "EA-ov" C&C do sada.

Ono sto se meni svidja je teznja za potpuno disktinktivnim i razlicitim fakcijama (sistem gradnje, ekonomija i teching) :D
Dalje, svaka jedinica se moze upotrijebiti na minimalno 2 nacina, ako uzmete u obzir modove.

Sto se tice APOC tenka. Da, drugaciji je, te bi cak i ja htio da bude dizajn slicniji onom starom, ali sta je tu je. I meni fale ostre linije jer sam navikao na njih, ali kad razmislis, sovjeti su zaobljeni uvijek bili, samo su na pocetku predstavljeni u suprotnom svjetlu. Prihvatio sam ga kakav jest, i opet kazem, vecu paznju poklanjam gameplayu, tako da opravdam njegovu velicinu. On je jedinica koja treba biti uocena na ratnom polju. Nemojte zaboraviti, RA3 je igra u kojoj nece biti spammanja scorpiona ili u ovom slucaju mamoth/apoc tenkova :D
Pretezno ce se koristiti manje jedinice, dok ce se apoc praviti samo u krajnjoj nuzdi :D

Kolega rece da mu fali jednostavan gameplay sa spammanje milion OP jedinica. Mislim, bez uvrede, ali zar to nije odlika NOOBa u strategijama?! RA2 je zanimljiva igra i sve, ali cinjenica je da igraci strebaju za necim izazovnim, jer strategija prestaje biti strategija kad spammanje OP jedinica dodje u pricu.

Kako god, nisam u BETI, ali nadam se da cu biti uskoro. Do tada samo mogu gledati slike i video materijale igraca.

Jopax
07-08-2008, 13:05
RA-u to kompliciranje nije ni trebalo jer je on uvijek bio mozak na pašu vrsta igre koja je koristila za opuštanje nakon nervirajućeg dana/nečeg drugog :nonono:

Paran0a
07-08-2008, 13:07
Vidim da jos uvijek sovjetske jedinice prepoznatljivo govore "Moving"

Flippy
07-08-2008, 13:10
uracunaj tome da je u ra imao ~40 godina sada u kanes wrath ima 140 (ako ne i vise) godina :rotfl:


Kane-a moraš shvatit kao besmrtnu ikonografiju. On je takozvani ''messiah'' koji je ne jednom embrace-ao Ion Cannon. A što se tiče onih klonova.. Tamo je samo jedan Kane, svi osatli su ljudi koji će bit pretvoreni u Cyborge od strane CABAL-a. Kane-a se danas uspoređiva sa bogom.

A i plus to, NOD ne bi bio isti bez njega :D

Kane :pray: :pray:

ScorpiuS
07-08-2008, 20:42
uracunaj tome da je u ra imao ~40 godina sada u kanes wrath ima 140 (ako ne i vise) godina :rotfl:


Kane-a moraš shvatit kao besmrtnu ikonografiju. On je takozvani ''messiah'' koji je ne jednom embrace-ao Ion Cannon. A što se tiče onih klonova.. Tamo je samo jedan Kane, svi osatli su ljudi koji će bit pretvoreni u Cyborge od strane CABAL-a. Kane-a se danas uspoređiva sa bogom.

A i plus to, NOD ne bi bio isti bez njega :D

Kane :pray: :pray:
Ma kad bi Kane umro onda bi trebao i Cpt. Price i CoD-a.

R@pt0r
14-08-2008, 10:30
Red Alert 3 - EoRS Beta MP Gameplay (http://www.gametrailers.com/player/38295.html)

croat1gamer
14-08-2008, 15:50
zasto podsjeca na starcraft 2?
hmm...
izgleda vise kao mod za c&c3 nego red alert

Arbiter of Change
20-08-2008, 14:18
Pogled na animacije i klasičnu cheesy glumu, unatoč poprilično slavnim imenima:
http://www.gametrailers.com/player/38591.html

Izgleda da je EotRS glavni negativac.

Jopax
20-08-2008, 14:27
Hehe, smiješno mi je vidjeti onog lika iz OZ-a(nikako mu se imena ne mogu sjetit) kao pozitivca XD

Herr Schnitzel
20-08-2008, 14:33
Hehe, smiješno mi je vidjeti onog lika iz OZ-a(nikako mu se imena ne mogu sjetit) kao pozitivca XD


Pa ne mogu vjerovat da se J.K. Simmons (Vern iz OZa) ovako sramoti...

croat1gamer
20-08-2008, 14:42
:rotfl: on kao dobricina
aw, stavili su drugu glumicu mjesto tanye (mogli su makar promijeniti ime), i druge glumce :(
ispada da ce prica biti klasicna sapunica

Jopax
20-08-2008, 18:23
I once again Tanyu glumi porno zvijezda, nije da se žalim XD

croat1gamer
20-08-2008, 18:59
ali nije ista :(
morali su staviti blondinku

Durin
22-08-2008, 21:14
Za one koji još ne znaju, na fileplanetu traje beta (open for all users) pa još požurite dok nije gotovo.

Jopax
23-08-2008, 00:12
Skidam betu, nadam se da će mi raditi, makar na All low, samo nek radi :D

whiskey
23-08-2008, 10:41
Ja san skinija betu samo problem je u tome šta je nemogu igrati :) exe. file 900mb, update 900mb. Ok, obaviš to pa opet moraš upisat EA account i ID za red alert 3 ako želiš igrat, a to je vec malo zajebanije za postic jer moraš cekat tjedan dva za aktivaciju.

mravojed20
23-08-2008, 11:02
Wha? :shock:

Ja sad skidam preko Fileplaneta, i šta kad skinem, onda neki update moram još skinut i opet na kraju ne mogu isprobati? Meni to nema smisla baš. :toilet:

whiskey
23-08-2008, 12:06
Uglavnom ok je igra se, prva pobjeda:) Nije toliko strašno koliko san mislija. Beta , update , ea account. To je to :)

str33t6l0w
23-08-2008, 14:23
netreba ea acc.... samo treba znat :D...

btw. druga pobjeda :D...

Jopax
23-08-2008, 14:49
Damn i peč i sve, ali kaže da nije neophodan, samo da se neće moći igrati protiv onih koji ga imaju ako ga ti nemaš, a skinuti preko 1.5 giga za igru za koju ni ne znam hoće li raditi je puno, prvo je isprobam bez peča :D

mravojed20
23-08-2008, 15:14
Prva pa poraz, čovječe ali sakam, više sam grafiku gledao nego igrao. Ne sviđa mi se ona žuta linija na unitima, nepotrebno skroz.

whiskey
23-08-2008, 15:53
Skupija san nešto skilla, sve više pobjeda :)

Jopax
23-08-2008, 16:58
Izgleda da ću morati skinuti patch, neda mi u multy bez njega, ali dobra vijest je da igra radi :D

croat1gamer
25-08-2008, 14:29
danas skinu ra3 betu, i kaze mi da to trebam instalirati u c&c: generals: zero hour folder, watafak :? trebam imati generalse zero hour da mogu igrati betu, lejm, jako lejm

Durin
25-08-2008, 14:57
Ja ne trebam imati nikakve Generalse da bih igrao betu.Sve što treba imati jest beta od 900 mb, patch od 900 mb i EA account.

mravojed20
25-08-2008, 15:09
danas skinu ra3 betu, i kaze mi da to trebam instalirati u c&c: generals: zero hour folder, watafak :? trebam imati generalse zero hour da mogu igrati betu, lejm, jako lejm

Nije lejm, bogzna šta si ti skinuo. Do jučer se s Fileplaneta mogla skinuti službena RA3 beta, 800mb, onda još veliki update od 850-900mb. Nakon toga napraviti EA account i to je to.

Flippy
25-08-2008, 15:11
Čemu služi RA3 Beta Key koji sam dobio kad sam kupio original Kane's Wrath?

Jopax
25-08-2008, 15:19
Sa file planeta skineš betu i patch, sveukupno oko giga i po i onda napraviš EA acc i igraš betu :D
Ili daš je nekome ako tebi ne treba :D

croat1gamer
25-08-2008, 15:22
danas skinu ra3 betu, i kaze mi da to trebam instalirati u c&c: generals: zero hour folder, watafak :? trebam imati generalse zero hour da mogu igrati betu, lejm, jako lejm

Nije lejm, bogzna šta si ti skinuo. Do jučer se s Fileplaneta mogla skinuti službena RA3 beta, 800mb, onda još veliki update od 850-900mb. Nakon toga napraviti EA account i to je to.
jeb**u, mora da sam naletio na mod za generalse koji ga moda u ra3 -.-' ovo je tuzno :(

Flippy
25-08-2008, 15:25
Sa file planeta skineš betu i patch, sveukupno oko giga i po i onda napraviš EA acc i igraš betu :D
Ili daš je nekome ako tebi ne treba :D

Sweet. Thanks

prcko
25-08-2008, 20:29
Daj ak se nekome da nek napiše malo kakava je igra,neda mi se skidat beta pa aj malo opišite.Ty

Jopax
25-08-2008, 21:41
Igra je dobra, jako dobra ali nema Red Alert feel, nije napravljena kao orginal(dvojka točnije al nema veze) previše su pokušali kopirati starcraft i warcraft, ali to je u neku ruku dobro, nema više bezumnog rusha i treba razmišljati, ugl. igra je jako dobra ali nije to pravi Red Alert :)

Arbiter of Change
26-08-2008, 18:56
Evo detalji za Premier Edition (obratite pažnju na Warhammer Online predmet):
http://www.ea.com/redalert/news-detail.jsp?id=58

Jopax
26-08-2008, 19:01
Koji je item?
Mislim da je srp i čekić, kao set XD

croat1gamer
26-08-2008, 21:00
xD e da nebi, ali hell march soundtrack je najbolji dio, uz poster :P

R@pt0r
30-08-2008, 17:31
Red Alert 3 GC 2008: Campaign Interview (http://www.gametrailers.com/player/39312.html?type=flv)

narf
30-08-2008, 17:45
toooo, treš animacije ftw!

http://www.gametrailers.com/player/38711.html

croat1gamer
30-08-2008, 18:07
nice, najbolji segment igre koji vuce na ra2 :pray:
btw. kada onaj rus govori "ah, commander, as you can see" kada se iznose stvari iz ureda, ona slika, na njoj je yuri :pray:

Nodakim
30-08-2008, 19:16
OMG...da li on zna sto je AI?

ScorpiuS
30-08-2008, 19:26
Jooooj, predobro. Jedva čekam japance.

Adisuki
31-08-2008, 16:20
nice, najbolji segment igre koji vuce na ra2 :pray:
btw. kada onaj rus govori "ah, commander, as you can see" kada se iznose stvari iz ureda, ona slika, na njoj je yuri :pray:
Yuri?! Malo si pozurio druze. Pogledaj malo povijest. Ono je Lenjin, a ne Yuri.

btw. na oficijelnoj stranici se danas pojavio RED ALERT 1, koji se moze skinuti FOR FREE.
Kao sto smo prosle godine vidjeli originalni C&C iz '95., za ovogodisnju godisnjicu i povodom izbacivanja RA3, EA nam je ponudio FREE download RED ALERTA JEDAN XD

Navalite :)

Arbiter of Change
31-08-2008, 16:47
Svaka im čast što su ovo ponudili. :)

Flippy
31-08-2008, 16:49
Imam The First Decade pa mi se ni ne ispati ni skinut ni ništ osim ak ima kakve bonuse.

croat1gamer
31-08-2008, 17:41
nice, najbolji segment igre koji vuce na ra2 :pray:
btw. kada onaj rus govori "ah, commander, as you can see" kada se iznose stvari iz ureda, ona slika, na njoj je yuri :pray:
Yuri?! Malo si pozurio druze. Pogledaj malo povijest. Ono je Lenjin, a ne Yuri.

btw. na oficijelnoj stranici se danas pojavio RED ALERT 1, koji se moze skinuti FOR FREE.
Kao sto smo prosle godine vidjeli originalni C&C iz '95., za ovogodisnju godisnjicu i povodom izbacivanja RA3, EA nam je ponudio FREE download RED ALERTA JEDAN XD

Navalite :)
ow, sada vidio, prokleta sjena, na potiljku je izgledalo da su oni kablovi kao yuriu

Tegla Ajvara
17-09-2008, 19:47
sta znaci GDI u c&c3?

croat1gamer
17-09-2008, 19:52
http://en.wikipedia.org/wiki/Global_Defense_Initiative
c&c 3 mislis na tiberium warse, rite?

Tegla Ajvara
17-09-2008, 20:16
thanks :D :bravo:

Flippy
20-09-2008, 19:50
Gledao sam svud okolo. Jel itko zna šta NOD znači?

Flippy
20-09-2008, 20:01
Šta bi taj NOD trebao značit?

Flippy
20-09-2008, 20:13
Ne kužiš ti mene -.-

flander
20-09-2008, 20:20
Ne kužiš ti mene -.-


ko te ovdije kuži, tko???

mravojed20
20-09-2008, 20:21
http://en.wikipedia.org/wiki/Brotherhood_of_Nod

croat1gamer
20-09-2008, 22:10
lol, ljudi to vam je pseto, c&c3 freak, ako mislis na tocno znacenje, nod na hebrejskom znacu putnik (ako se dobro sjecam) a brotherhod bi i ti trebao znati, bratstvo, doslovno prevedeno bi znacilo bratstvo putnika ffs
i nodovci su prilocno relikiozni (mravojedov link)
http://en.wikipedia.org/wiki/Land_of_Nod
evo odakle im ime

Flippy
21-09-2008, 14:19
Hvala ti. Uvijek me zanimalo značenje NOD

Znači prijevod bi bilo bratstvo putnika.... Daje smisla zbog Screenova. :wink:

whiskey
22-09-2008, 21:55
Još samo 3 dana bete :(

ZorgTheBorg
23-09-2008, 10:41
"Cain departed to the Land of Nod (http://en.wikipedia.org/wiki/Land_of_Nod)." - Biblija.
A Cain = Kane. Eto objašnjenja za Kaneovu besmrtnost i NOD.

W3DR4N
27-10-2008, 23:27
http://www.gametrailers.com/player/42046.html


Stiže. Pred vratima je.

Trailer pokazuje vrhunsku priču, vrhunsku modernu prezentaciju, pritom ostavljajući dovoljno prostora da ga obužme retro osjećaj.

Dyslexia
28-10-2008, 00:53
Jao jedva cekam igru, velik isam fan comander and conquer serijala i jos nijedan me nije iznevijerio pa valjda nece ni ovaj.

GrimReaper
28-10-2008, 08:20
ja isto jedva cekam, out je za ameriku jedva cekam kod nas

Adisuki
28-10-2008, 15:59
A valjda ce biti dobra stvar za kratkotrajnu zabavu (dok sc2 ne izadje, hehe).
GameSpot kaze da je ovo ponajbolji C&C nastavak do sad sa ocjenom 80, pa budemo vidjeli vec :)

Srle
28-10-2008, 19:28
Ovo mi se cini kao jos jedan instant-hit.Cak stavise igra i ne zahtjeva ultra-jebozovno jaku masinu da se pokrene.Ni prije a vjerovatno u buducnosti ni jedna strategija nije bila bolja od Red Alert serijala (osim AoE ili CoH,ali to je vec nesto drugo).Ipak,najvise me obradovala cinjenica da voice-acting unita u igri je identican onom iz drugog dijela.Kakav retro!Naravno cim nabavim moram sa komunjarama odma zaigrat,zapjevat i penjati se na sto od srece.

IGoR_2803
28-10-2008, 19:39
Ni prije a vjerovatno u buducnosti ni jedna strategija nije bila bolja od Red Alert serijala (osim AoE ili CoH,ali to je vec nesto drugo).

mmmmm, think again... svaka cast red alertu i c&c-ovima, ali sc i warcraft serijal ih owna naveliko...

Deadwalker
28-10-2008, 19:42
pogledao sam ove zadnje trailere, ma odmah sam dobio onaj retro osjecaj, dok vidim onu najezdu crvenih tenkova sa istaknutim srpom i cekicom...ma milina :D Jedva cekam da odigram...Glede optimiziranosti, mislim da tu nebu problema, to je onaj isti tiberium wars/bfme engine vjerojatno jos malo usminkan i igra bi trebala ici ko zmaj...ma ta igra bu pravi hit

Srle
28-10-2008, 20:28
Ni prije a vjerovatno u buducnosti ni jedna strategija nije bila bolja od Red Alert serijala (osim AoE ili CoH,ali to je vec nesto drugo).

mmmmm, think again... svaka cast red alertu i c&c-ovima, ali sc i warcraft serijal ih owna naveliko...
Respect svakako,ali svatko ima svoj ukus,a mene blizzardove strategije nikad nisu previse fascinirale.
BTW koji je release date za ove dijelove svijeta?

Adisuki
29-10-2008, 00:36
Ni prije a vjerovatno u buducnosti ni jedna strategija nije bila bolja od Red Alert serijala (osim AoE ili CoH,ali to je vec nesto drugo).

mmmmm, think again... svaka cast red alertu i c&c-ovima, ali sc i warcraft serijal ih owna naveliko...
Respect svakako,ali svatko ima svoj ukus,a mene blizzardove strategije nikad nisu previse fascinirale.
BTW koji je release date za ove dijelove svijeta?

U Europu dolazi 30.10., a sad da li ce se odmah kod nas pojaviti budemo vidjeli :)

Aral
29-10-2008, 09:22
Ni prije a vjerovatno u buducnosti ni jedna strategija nije bila bolja od Red Alert serijala (osim AoE ili CoH,ali to je vec nesto drugo).

mmmmm, think again... svaka cast red alertu i c&c-ovima, ali sc i warcraft serijal ih owna naveliko...


Haha EPIC FAIL!! Red Alert bolji od svih...hahaha! Pa red alert nije ni strategija uopce nego obicni "tank rush"...to ko da kazes da generalsi nes valjaju...koma. Al igrat cu tricu, isto kak sam spanao jedinicu i dvojku :D

Adisuki
29-10-2008, 11:43
Ni prije a vjerovatno u buducnosti ni jedna strategija nije bila bolja od Red Alert serijala (osim AoE ili CoH,ali to je vec nesto drugo).

mmmmm, think again... svaka cast red alertu i c&c-ovima, ali sc i warcraft serijal ih owna naveliko...


Haha EPIC FAIL!! Red Alert bolji od svih...hahaha! Pa red alert nije ni strategija uopce nego obicni "tank rush"...to ko da kazes da generalsi nes valjaju...koma. Al igrat cu tricu, isto kak sam spanao jedinicu i dvojku :D
Samo sto je u RA3 tesko izvesti doticni tank rush zbog promjenjivih okolnosti igranja, zbog ekonomije, zbog vode :)

RA3 je definitivno dobar rts, ali tek toliko dobar da nas zadrzi do 2009. godine i do pojave SC2 :)

IGoR_2803
29-10-2008, 11:48
Samo sto je u RA3 tesko izvesti doticni tank rush zbog promjenjivih okolnosti igranja, zbog ekonomije, zbog vode :)

RA3 je definitivno dobar rts, ali tek toliko dobar da nas zadrzi do 2009. godine i do pojave SC2 :)

upravo to, nisam rekel da su red alerti ili c&c-ovi losi RTSovi, ali u usporedbi sa SCom... kao sto adisuki kaze, mogu mi samo prikratiti vrijeme do novog starcrafta... :wink:

Deadwalker
29-10-2008, 11:50
Pa zasto uspoređujete RA3 i Starcraft? Jesu to dva rts-a, ali im je koncept totalno drugaciji...Dok u RA3 se gameplay vise-manje svodi na tank-rush, a SC-u se može itekako taktizirat...i zbog toga mi je SC dakako zanimljiviji :) , al ono, RA3 itetako ce nas dobro zabavit, to uopce ne sumnajm...

IGoR_2803
29-10-2008, 11:54
a zasto ih nebi usporedjivali? ja ne kazem da to nisu dvije jedinstvene igre, hvala bogu da jesu, ali koje igre onda mozemo uopce usporedjivati ako ne dvije istog zanra... i da sc OWNA ra i c&c... :)

Deadwalker
29-10-2008, 11:58
a zasto ih nebi usporedjivali? ja ne kazem da to nisu dvije jedinstvene igre, hvala bogu da jesu, ali koje igre onda mozemo uopce usporedjivati ako ne dvije istog zanra... i da sc OWNA ra i c&c... :)

ma kazem samo zato jer mi je cijeli ugođaj na SC-u totalno drugaciji i neznam, dok igram ove dvije igre, pa razlika mi je nebo i zemlja, kao da nisu rts-ovi u pitanju...Dok u RA-u je onak brzi gameplay sa stancanjem tona jedinica, u SC-u je sve to nekako ozbiljnije i nemres bas koristit nacin igranja koji se koristi u RA-u...Da, to su dva rts-a kao sto kazes, al meni kao da i nisu...neznam, ja to tako doživljavam pa tako i komentiram...al se svakako slazemo da SC owna daleko sve ostale :D

Adisuki
29-10-2008, 15:04
a zasto ih nebi usporedjivali? ja ne kazem da to nisu dvije jedinstvene igre, hvala bogu da jesu, ali koje igre onda mozemo uopce usporedjivati ako ne dvije istog zanra... i da sc OWNA ra i c&c... :)

ma kazem samo zato jer mi je cijeli ugođaj na SC-u totalno drugaciji i neznam, dok igram ove dvije igre, pa razlika mi je nebo i zemlja, kao da nisu rts-ovi u pitanju...Dok u RA-u je onak brzi gameplay sa stancanjem tona jedinica, u SC-u je sve to nekako ozbiljnije i nemres bas koristit nacin igranja koji se koristi u RA-u...Da, to su dva rts-a kao sto kazes, al meni kao da i nisu...neznam, ja to tako doživljavam pa tako i komentiram...al se svakako slazemo da SC owna daleko sve ostale :D

Ocito nisi bio u beti :D

Zanimljivo je sto EALA sa RA3 upravo cilja na igrace SC, a ne klasicne igrace RA2. Pored toga sto svaka jedinica dobiva specialnu sposobnost, oni su i ekonomiju dosta utegli, tako da spika sa tank rushom propada. Dosta su se potrudili da gameplay bude malo komplexniji, i ono sto se meni svidja je da u tome nisu pretjerali (cime su zadrzali dooosta zagrizenih ra fanova koji ne vole stvari komplicirati). Htjeli su mozda zivlji eSports pobuditi u C&C-u.

Sve u svemu, totalno se slazem da je ovo zasigurno najbolji C&C do sada (po kvaliteti). Jedino me muci cinjenica sto ce vremenom doci do izrazaja jedna velika mana EALA dev teama: napustanje naslova. Nakon par patchova i najave nove C&C igre, oni ce se odreci ove. Malo zalosno, ali sta je tu je :)

Mislim da ce SC2 oznaciti srednji vijek ostalim proizvodjacima RTS-a. Postavit ce nove standarde i sve, ali necemo o tome :)

30-10-2008, 10:51
Igra je izašla.Na gamespotu je dobila ocjenu 8.Za sada još jedno razočaranje.Uglavnom nije to to.

Quiet Riot
30-10-2008, 13:18
Igra je izašla.Na gamespotu je dobila ocjenu 8.Za sada još jedno razočaranje.Uglavnom nije to to.
Zašto razočaranje? 80 je skroz dobra ocjena. :?

Adisuki
30-10-2008, 13:35
[quote="amd freak":1vcnorxj]Igra je izašla.Na gamespotu je dobila ocjenu 8.Za sada još jedno razočaranje.Uglavnom nije to to.
Zašto razočaranje? 80 je skroz dobra ocjena. :?[/quote:1vcnorxj]
Slazem se. Vise nisam ni ocekivao :)
Morali su dati 80 jer ce DoW2 biti bolji od RA3, a SC2 bolji od DoW2 :D

Sve u svemu ok da nas drzi do izlaska Ova druga dva RTS-a :)

Deadwalker
30-10-2008, 14:05
[quote="amd freak":13vcn2mf]Igra je izašla.Na gamespotu je dobila ocjenu 8.Za sada još jedno razočaranje.Uglavnom nije to to.
Zašto razočaranje? 80 je skroz dobra ocjena. :?
Slazem se. Vise nisam ni ocekivao :)
Morali su dati 80 jer ce DoW2 biti bolji od RA3, a SC2 bolji od DoW2 :D

Sve u svemu ok da nas drzi do izlaska Ova druga dva RTS-a :)[/quote:13vcn2mf]

u potpunosti se slazem...nije to igra poput SC-a koji se igra i 10 godina nakon sto je igra i izasla. To je jednostavno tip igre koje te zabavi na krace vrijeme...ono, odigras kampanju, koji mapu offline ili online i to je vise-manje to. Mislim uvjek se nađe zagrizenih fanova, al ono, po meni nema smisla se duze bavit igrom, posto sigurno dugo necemo trebat cekat novi nastavak, ipak je EA u pitanju :wink: ...

SkunK
30-10-2008, 16:34
Nemojte uspoređivati SC i C&C franšizu, možda jesu istog žanra ali u ovih 8 godina igranja rts-a sustavno, sam jako dobro skuzio kakva je razlika između njih dvoje.

W3DR4N
30-10-2008, 18:43
Red Alert je, na prvih sat-dva dojma, vrhunska igretina.
Spajajući najbolje od modenog i retro RTS-a, ponudili su nam onakav tip kakav najviše volimo.
Priča je zakon, animacije su čisti retro trash i oduševljavaju svakom sekundom.
Koristeći uski spektar boja, stilizirali su igru od samog glavnog izbornika nadalje.
Duhovit, raznolik, visoke produkcije, Red Alert 3 je najbolji RTS kakav nismo vidjeli godinama.

Ali treba se okrenuti ovoj sezoni Electronic Artsu.
Od kad je počela sezona, izdaju vrhunske igretine.
Počeli su s Warhammerom, pomevši mmo konkurenciju, zatim s Crysisom fino rekli kakav fps treba biti.
Dead Space je netipična igra za njih, a vrhunski odrađena, dok je ova sezona Fife najbolja dosad.
Uz ovaj Red Alert, entuzijastičan sam prema svim njihovim naslovima, čak i novom NFS naslovu.
Daleko ispred konkurencije, EA dokazuje zašto je najbolji na planeti.

30-10-2008, 20:29
Red Alert je, na prvih sat-dva dojma, vrhunska igretina.
Spajajući najbolje od modenog i retro RTS-a, ponudili su nam onakav tip kakav najviše volimo.
Priča je zakon, animacije su čisti retro trash i oduševljavaju svakom sekundom.
Koristeći uski spektar boja, stilizirali su igru od samog glavnog izbornika nadalje.
Duhovit, raznolik, visoke produkcije, Red Alert 3 je najbolji RTS kakav nismo vidjeli godinama.

Ali treba se okrenuti ovoj sezoni Electronic Artsu.
Od kad je počela sezona, izdaju vrhunske igretine.
Počeli su s Warhammerom, pomevši mmo konkurenciju, zatim s Crysisom fino rekli kakav fps treba biti.
Dead Space je netipična igra za njih, a vrhunski odrađena, dok je ova sezona Fife najbolja dosad.
Uz ovaj Red Alert, entuzijastičan sam prema svim njihovim naslovima, čak i novom NFS naslovu.
Daleko ispred konkurencije, EA dokazuje zašto je najbolji na planeti.

Još da igra ne izgleda tak plastično...loš sistem invitationa u igru....pathfinding...glupi problemi sa EA serverima...nema co-opa preko LANa....

Arbiter of Change
30-10-2008, 21:17
Ali treba se okrenuti ovoj sezoni Electronic Artsu.
Od kad je počela sezona, izdaju vrhunske igretine.
Počeli su s Warhammerom, pomevši mmo konkurenciju, zatim s Crysisom fino rekli kakav fps treba biti.
Dead Space je netipična igra za njih, a vrhunski odrađena, dok je ova sezona Fife najbolja dosad.
Uz ovaj Red Alert, entuzijastičan sam prema svim njihovim naslovima, čak i novom NFS naslovu.
Daleko ispred konkurencije, EA dokazuje zašto je najbolji na planeti.
Stvarno, vidi vraga... premda bi ja prije rekao da im je glavna snaga u financijama kojima mogu financirati druge i na kraju dobiti dio kolača radi toga.

W3DR4N
30-10-2008, 21:27
Mass Effect, Orange Box, Crysis. O da, znaju oni gdje uložiti.

@amd
biće lako pročitati neki online review

igra je vrhunska karikatura, i taj plastičan izgled je posljedica male palete i visoke saturacije
izgled je ciljano takav i odličan je

mehanički psi, robot-samurai, snajperistica koji ubije desetoricu odjednom
daj skuži što igraš

Nodakim
30-10-2008, 21:53
Ali treba se okrenuti ovoj sezoni Electronic Artsu.
Od kad je počela sezona, izdaju vrhunske igretine.
Počeli su s Warhammerom, pomevši mmo konkurenciju, zatim s Crysisom fino rekli kakav fps treba biti.
Dead Space je netipična igra za njih, a vrhunski odrađena, dok je ova sezona Fife najbolja dosad.
Uz ovaj Red Alert, entuzijastičan sam prema svim njihovim naslovima, čak i novom NFS naslovu.
Daleko ispred konkurencije, EA dokazuje zašto je najbolji na planeti.
Stvarno, vidi vraga... premda bi ja prije rekao da im je glavna snaga u financijama kojima mogu financirati druge i na kraju dobiti dio kolača radi toga.


A još se radi Star Wars Kotor +200years mmo u suradnji s lucas artom....samo sto lucas daje sada pare a ne EA...EA daje bioware

Adisuki
31-10-2008, 11:42
Još da igra ne izgleda tak plastično...loš sistem invitationa u igru....pathfinding...glupi problemi sa EA serverima...nema co-opa preko LANa....

Procitao recenziju ili sam donio su, nije bitno - cinjenica je da su upravo to glavni propusti igre.

Opet s druge strane, smatram da je izgled igre stvar navike, i s obzirom da igram samo preko hamachija (guess why?! XD) toliko mi ne smeta mana sa ea serverima, ali zato dosta vise primjetim nedostatak lan co-opa :). Pathfinding kao manu nisam jos osjetio, ali sam siguran da ce doc do izrazaja nakon par sati igre.

Kako god bilo, ja stojim do toga da ce nas, rts fanove, RA3 drzati dok SC2 ne izadje :), ili bar 2-3 mjeseca XD, dok podrska bude cvjetala :)

pc maniac
31-10-2008, 12:53
Igra je izašla.Na gamespotu je dobila ocjenu 8.Za sada još jedno razočaranje.Uglavnom nije to to.

slažem se, ja sam očekivo puno više i nakraju nisam dobio ništa :scared:

W3DR4N
31-10-2008, 19:02
Počne ovaj glavni japanac prijetiti nešto preko videa i izvali famoznu "All your base are belong to us".
Najjače animacije ikad! :pray:

01-11-2008, 12:06
Ti Japanizeri su mi opčenito tak antipatični da mi se bljuje kad ih vidim.ROFL

SkunK
01-11-2008, 12:25
Ali moraš priznat da sve te Azijske nacije postižu jako dobre rezultate u ratovima. Vrlo su disciplinirani i fanatični, to je došlo najviše do izražaja u WW2 s strategijama tipa "foxhole attack" tj. izdizanje iz rupa u zemlji, sakrivanje na drvećima itd. Da ne pričam o kamikazama , pa čak i u Vietnamskom ratu su koristili neke morbidne taktike tipa vezanje eksploziva na pse i detoniranje istih kad dođu u doticaj s nepriateljem.

Naravno nisu samo "moderni" ratovi tu u pitanju, nego i prijašnji kao borbe za Shogunat itd.

Cthulhu
01-11-2008, 12:27
nisam ovo igrao,a i ne planiram.nešto mi nisu dobro sjeli ovi noviji c&c naslovi.
red alert 2 ftw! :(

GrimReaper
01-11-2008, 18:29
evo ja igram kampanju s rusima dosao sam na misiju uskrsni otoci.
igra mi je presuper,misije su zakon,sve je zakon. stari filing je tu to je najbitnije

Herr Schnitzel
01-11-2008, 18:38
Ali moraš priznat da sve te Azijske nacije postižu jako dobre rezultate u ratovima. Vrlo su disciplinirani i fanatični, to je došlo najviše do izražaja u WW2 s strategijama tipa "foxhole attack" tj. izdizanje iz rupa u zemlji, sakrivanje na drvećima itd. Da ne pričam o kamikazama , pa čak i u Vietnamskom ratu su koristili neke morbidne taktike tipa vezanje eksploziva na pse i detoniranje istih kad dođu u doticaj s nepriateljem.

Naravno nisu samo "moderni" ratovi tu u pitanju, nego i prijašnji kao borbe za Shogunat itd.


Zapravo, to su radili i Sovjeti u WW2.

Dyslexia
01-11-2008, 20:01
Totalno razocaranje inace sam veliki fan C&C seriala sve dijelove kod kuce imam ali ovo je jako lose, jedino sto je dobro su filmovi ostalo sve je nakako djecje napravljeno. Nesvida mi se neznam nemi mi neki feel kao prije. A i nakon supcoma nijedna strategija vise nema smisla.

Del@
02-11-2008, 20:38
ne svidja mi se plasticna grafika, ali opet sam zadovoljan
no trebalo im je jos vise vremena
ali animacije su odlicne i optimizirano drama

SkunK
02-11-2008, 21:15
Ali moraš priznat da sve te Azijske nacije postižu jako dobre rezultate u ratovima. Vrlo su disciplinirani i fanatični, to je došlo najviše do izražaja u WW2 s strategijama tipa "foxhole attack" tj. izdizanje iz rupa u zemlji, sakrivanje na drvećima itd. Da ne pričam o kamikazama , pa čak i u Vietnamskom ratu su koristili neke morbidne taktike tipa vezanje eksploziva na pse i detoniranje istih kad dođu u doticaj s nepriateljem.

Naravno nisu samo "moderni" ratovi tu u pitanju, nego i prijašnji kao borbe za Shogunat itd.


Zapravo, to su radili i Sovjeti u WW2.


Nisam znao, ali eto još jedna stavka koja je zajednička komunističkim režimima za vrijeme rata:D

thonchek
03-11-2008, 13:31
kako misliš plastična grafika????Igra me je malo razočarala u odnosu na ostale igre iz serijala

Sickmanno1
03-11-2008, 15:39
Igra mi je prelame :(

Red Alert 1 i 2 su majka za tricu...

GrimReaper
03-11-2008, 19:01
ja neznam kaj vi svi gundjate meni je igra presuper, za razliku kakve igre danas izlaze nis koristi ova igra je majka igara u zadnjih 2-3 godine.
simpaticna mi je na svaki nacin,a i stari filing je tu kad se igra...
jedina zamjerka mi je na bug kada kazes jedini npr po moru da ide na drugi dio otoka il nesto znaju zapeti u kakvoj rupi i ne micu se pa ih moras vodit na cistinu da mogu doc.

mravojed20
03-11-2008, 21:56
Meni je ovu igru najlakše opisati kao..SEXY. Sve od grafike, animacija, glazbe, gempleja..sve zajedno čini jednu SEXY cjelinu.

Deadwalker
04-11-2008, 00:47
Evo, nabavih igru i igrah malo. Dakle, onaj stari stih je tu, jest da su graficki dizajn dosta promjenili ali mi uopce nije los. Jedinice mi se sviđaju i sve u svemu zasad mi igra djeluje odlicno. Jedinu zamjerku imam samoj zahtjevnosti igre. Pobogu, dok sam igrao Tiberium Wars na full detaljima uz framerate od 30fps-a, ova igra na full detaljima i na 1280*1024 rezi na mojoj konfi se vuce jedva na nekih 15-17fps-a...jako sam se neugodno iznenadio. Pa world in conflict za koji se pricalo da je jako zahtjevan sam igrao na normalnom frameratu(citaj 30fps-a) na high detaljima. Mislim ono, ne patim ja tak na grafiku, al mi je ovo jako cudno. Jel ima netko jos ima slicnu situaciju?

GrimReaper
04-11-2008, 09:48
ja imam x2 4400+@2.3ghz 2gb kingamaxa@800mhz i gf 8800gts 320, reza 1024*768 sve full stavljeno kaj god se moze u igri na max i igra ide glatko(framerate nisam mjerio) al niti jednom da bi se vidlo opadanje fpsa ili nesto. igra je odlicno optimizirana po mojim iskustvima tako da se da solidno igrati i na slabijim strojevima.

evo bas sam se sad dobrano nasmijao humor je fanstastican, amerikanci rade invaziju na pearl harbour koji drzi empire of the rising sun :rotfl: :rotfl: :bravo:

bas kao sto si reko deadwalker graficki dizajn je promijenjen al nie uopce los, bitno da je stari filing tu dok se rastura :ekipa:

Deadwalker
04-11-2008, 11:01
slazem se s tobom, humor u igri je jednostavno predobar, a one cutscene su genijalne kao i sovjetske zene :D ...Btw, skuzil sam sta mi krade fps-e, to su detalji vode na high detaljima, spustio sam je na medium i sada igra radi ka bog. Trenutno sam na prvoj kampanji s sovjetima(jucer sam pocel igrat) i igra mi je jednostavno predobra(glazba također :) ).
Uglavnom, prezadovoljan sam igrom

Da_killah
04-11-2008, 14:42
jel ima šanse da je pokrene celeron 2.5, giga rama i radeon 9600xt?

tiberium wars sam normalno igrao i s 512 rama, ali je procesor bio jači, no morao sam ga mijenjati jer je polako rikavao, a sad imam ovo dok se ne skupi para za nešto više

Deadwalker
04-11-2008, 14:44
mislim da bus mogel. Ova igra nije toliko zahtjevna tak da mislim da nebus imal problema

GrimReaper
04-11-2008, 14:54
da fakat je super optimizirana i odlican je filing, duuugo nisam igrao igru da sam se tako dobro zabavio. jednostavno nemogu prestat igrat zaboravim na vrijeme,to mi se inace nikad skoro ne dogadja hehe
evo ja pri kraju kampanje sa japancima (ruse i allied sam proso) tako da ce single player bit gotov onda se bacam na MP

elferin
05-11-2008, 00:40
evo presao s frendom kampanju i zapoceli mi u multyplayeru :D

anyway imam nekoliko pobjedjenih i izgubljenih..moje pitanje glasi..

ima li ko kakav dobar tip ili hint o sovietima..mislim da se brzo izgradi i tak to

Da_killah
05-11-2008, 01:07
cloning vats wall-hack? :)

damn, trebam nabavit trojku...

GrimReaper
05-11-2008, 08:27
evo ja zavrsio kampanje sve odlicna je igra vec godinama nisam uzivao tako u nekoj igri.

sad se bacam na multyplayer,prvo sa AI a onda cu protiv frendova igrat

Adisuki
05-11-2008, 09:16
Moja preporuka je da obavezno skinete 1.03 patch. Ne samo da ispravlja mnoge greske rusenja igre, nego i optimizaciju nekih mehanika koje su zeznuli bili (bar tako Apoc rece - iako nije dao oficijelne patch notes). :)

Deadwalker
05-11-2008, 09:21
Moja preporuka je da obavezno skinete 1.03 patch. Ne samo da ispravlja mnoge greske rusenja igre, nego i optimizaciju nekih mehanika koje su zeznuli bili (bar tako Apoc rece - iako nije dao oficijelne patch notes). :)

može link za patch?

elferin
05-11-2008, 09:59
pa prek red alert 3 control centra skini Oo

GrimReaper
05-11-2008, 10:14
istina je ja imam 1.03, u main menu se vise ne ulazi onako sporo(min,dvije,tri) i odlicno radi.
evo upravo gledam bonus dvd (kako su snimali itd) odlicno je, bas je igra zakon.

elferin
05-11-2008, 12:35
misli li netko igrat, ono za stalno? mozda da na clanwarsu napravimo kakav klan il tak nesto

GrimReaper
05-11-2008, 13:14
ja mislim za stalno igrat igra mie mrak ;)

Adisuki
05-11-2008, 23:43
Definiraj za stalno?! Ako je "za stalno" = "dok SC2 ne izadje", onda je moj odgovor DA, igrat cu za stalno XD

Ja nazalost nemam oriđinale, jer me malo muci upravo ovo "za stalno". Mislim, ja kad igru kupim ocekujem da cu za par godina opet stvar moci instalirati i zabaviti se kao prvi put, te nakon par godina opet uci u loby i odigrati koju partiju online, ali iskustvo me naucilo da to sa EA nije slucaj - mada se trude. Podrska ce propasti kao i s TW i KW, i upravo me to ljuti.

Pored toga, online faktor i u ovim trenutcima je gnjavaza, jer gamespy sistem je jedan veliki BULL****, te samo njihova integracija vise suxa od njega XD
Sama cinjenica da su autohtoni online sistem obecali za iducu igru govori o njihovoj podrsci za ovaj nastavak - i nisu se htjeli potruditi da upeglaju RedAlert (citaj: za dvije godine dizemu od njega ruke).

SC2 kad kupim sam siguran da nakon 10 godina mogu vidjeti izdanje nekog patcha, ili neku drugu novost.

---------------------

Kako god, ja sam upravo napravio hamachi mrezu, pa ono... joinajte :)

IME: RA3@pcplay
PASS: pcplay

Bens
07-11-2008, 10:38
igra suksa naveliko..prešareno imo
red alert 2 ftw

play fallout 3

elferin
07-11-2008, 12:36
LMAO, red alert 2 je isto bio saren

Adisuki
07-11-2008, 14:56
igra suksa naveliko..prešareno imo
red alert 2 ftw

play fallout 3
Previsu su je izmjenili i zato ne valja, jelda?! /sarcasm

Nastavi ti igrati fallout3, ipak je on dosljedan naslijednik, kako fanovi kazu :P (NOT).

Nodakim
07-11-2008, 15:45
Red Alert je oduvijek bio spin off igra...zajebancija,namjerni thrash u svemu osim gameplaya i grafike....da takav nije ovo nastavak to ne bi bio red alert...igra je ostala vjerna starima porocima...postala je šarenima IG i opićenija,ali to je ok...vremena su se promijenila,a RA je uvijek imao tu opićenost...

The Boz
07-11-2008, 16:19
Ali sada je daleko opićeniji nego ikada prije. Mislim, ljudski topovi! Oklopni medvjedi! Borbene psiho-školarke!
:D

elferin
07-11-2008, 23:29
i ludi predsjednik robot

elferin
07-11-2008, 23:40
ok mozda nije bio robot al su ga kontrolirali xD kak mi je bilo legendarno igrat unu misiju s frendom di moram ga zaustaviti xD

Da_killah
08-11-2008, 01:05
znači ra3 je dostojan nasljednik?

Adisuki
08-11-2008, 01:41
znači ra3 je dostojan nasljednik?
Po meni najbolja C&C igra EA generacije :)

Deadwalker
10-11-2008, 09:32
Eto, nakon odigrane jedne kampanje da dam svoj dozivljaj igre. Dakle, prvo sta cu reci igra je nevjerojatno zabavna. Zasto? Humor je bolesno dobar(one video sekvence između misija koliko su loše snimljene toliko su i smijesne i fakat su me nasmijale), jedinice su vrlo raznovrsne i cine gameplay jako zanimljivim i vise nego zabavnim. Grafika je jako lijepa, tj. sviđa mi se dizajn cjelokupne igre i zapravo je nevjerojatno sta je EA napravio s tim engine-om koje se vuce jos od BFME 1, igra je nevjerojatno dobro optimizirana(jedino ona voda na high detaljima ubija fps-e) i EA jos jednom pokazao da je majstor za optimizaciju svojih igara. E sad, jedino sto se meni nije bas dopalo je taj futuristicki prikaz igre. Pritom mislim na one japanske mechove koji mi se nikako ne uklapaju u taj stih s SSSR-om i komunizmom. Ok, taj cijeli serijal je teski spin-of, al opet, mislim da su ovdje malo previse otisli u SF, nazovimo to tako, al to je samo moj dozivljaj, nekome ce to sve biti super. Kao sto sam i mislio, ta igra je da se prođe kampanja i koja skirmish mapa, al to ipak nije naslov za dugorocno igranje, neznam, barem meni. EA nece dugo cekati s nastavkom tak da... :wink:
Slazem se s Adisuki-em i također tvrdim da je to najbolji red alert u serijalu. Jest da ima nekih stvari koje se meni ne dopadaju, al ukupni mi je dojam i vise nego pozitivan. Također, kao sto je Boz spomenuo, jedinice su vrlo raznovrsne i vrlo mastovite(ruski oklopni medvjedi, ono :D ) i svaka cast EA-ovim dizajnerima, fakat su si dali truda. Igru preporucujem svima

IGoR_2803
10-11-2008, 14:44
Kao sto sam i mislio, ta igra je da se prođe kampanja i koja skirmish mapa, al to ipak nije naslov za dugorocno igranje, neznam, barem meni. EA nece dugo cekati s nastavkom tak da... :wink:


kao što rekoh već jednom, taman da nas zabavi dok ne dođe Starcraft II... :wink:

Nodakim
14-11-2008, 11:05
Evo imam igru ali je sada ne mogu igrati zbog obaveza...navečer ću početi...

LD
16-11-2008, 16:13
Napokon nakon RA2 dolazi nasljednik vrijedan trona, duhovno sam umirao igrajući Generalse i Tiberium Wars ali ovo, ovo... Neopisivo (suza u oku).

Iskrena preporuka

Cthulhu
16-11-2008, 18:17
znači ra3 je dostojan nasljednik?
Po meni najbolja C&C igra EA generacije :)
Pametnome dosta, nabavljam prvom prilikom.

keko
16-11-2008, 18:52
e,jel mogu graditi tesla tenkove,kad sam igrao sa sovjetima zadnju misiju,nisam ih mogao graditi,a ne da mi se ići na skirmish provjeravati....

The Boz
16-11-2008, 19:06
Ne.

Nodakim
16-11-2008, 19:52
:(
TESLAAAAAAA???

Nodakim
16-11-2008, 19:53
:(
TESLAAAAAAA???


erm...odigrao malo japanske i nato kampanje te dobar dio ruske...rezime...najbolji likove rusi,najbolje jedinice japanci,najbolje pičke nato :D

Lord Ragnarok
16-11-2008, 23:53
ima neka kvazi-zamjena za tesla tank, a to je stingray (neka vrsta brodica koja moze izaci na kopno(ko neki paukic izgleda) i tamo ubijadi male kolicine pjesadije (samo za to je korisna) dok su tesla towers izuzetno jaki protiv svih vrsta jedinica (je operu zacas onaj allied ship koji se moze ne kopno ici)

The Boz
17-11-2008, 00:28
Ma može Stingray klat sve i svašta. Kolje tenkove ko ništ! Ali i sam crkne kao pješadijac od medvjeda, stoga je upitne taktičke koristi.

Rang€r
17-11-2008, 00:29
mislio sam da če suxat, al po što je svi hvale vjerojatno ču ju sutra prekosutra nabavit, pa nabacit koji game prek garene... a i kampanju preč ofc :)

Lord Ragnarok
17-11-2008, 00:36
igra je ful dobra, cak i vise.
@boz nemoze ona nadomjestiti jednog hammer tanka, cak ni 2 te ga nebi mogle nadomjestiti (+tenk moze gaziti pjesake ko slamu). doduse u vodi ima korisnu sposobnost da ispusti struju oko sebe i pobije sve one fcking dupine xD (oni kosturi koji ostanu su gg :p). neznam dal se ta sposobnost moze i na kopnu iskoristiti jer ne koristim naval yard bas xD (doduse 2 akula subs su prejake ali nvm to :p)