PDA

Pogledaj cijelu verziju : I/O device error - kad spojim fotoaparat na komp



LANA1990
13-02-2008, 01:32
dakle kao što u naslovu piše ta poruka mi se pojavi kad spojim Sony digitalni fotoaparat T7 preko usb kabla na komp da bi pokušala skinuti slike.Kako to riješiti? koristim xp

Burek_fr0m_SPACE
13-02-2008, 11:46
Jesi li dobila uz njega CD sa pratećim softwareom? Ima li na njemu neki namjenski program za skidanje slika? Ili neki driveri?

LANA1990
14-02-2008, 19:10
Jesi li dobila uz njega CD sa pratećim softwareom? Ima li na njemu neki namjenski program za skidanje slika? Ili neki driveri?

ne,mislim da kad se spaja usb na xp da ne treba nikakav dodatni softver nego da xp odma to prepoznaje kao disk.
Ajde ljudi pomagajte imam puno slika a ne mogu ih skinutu:(

Burek_fr0m_SPACE
14-02-2008, 22:00
Ne možeš odnijeti nekom u komšiluku da ti to uradi, ako je baš hitno? Tako ćeš i ustanoviti je li problem u foto-aparatu ili u tvom kompu.

Arbiter of Change
14-02-2008, 22:03
Možeš li na samom fotoaparatu mijenjati neke stvari (kao da ti ponudi izbor sa 2-3 opcije što želiš raditi kad ga spojiš/kako ćeš ga spojiti) kad ga spojiš sa kompom? Znam da sam ja imao problem sličan ovome i nisam ga do dan danas riješio neko slikama pristupam tako da izabirem jednu drugu opciju na aparatu (ne znam sada točno što jer ga nemam kraj sebe).

hkirin1
15-02-2008, 15:27
možda ti se nešto u biosu sjebalo. probaj reinstalirat drivere od USB-a.