PDA

Pogledaj cijelu verziju : Logitech Chillstream gamepad



Snake
13-02-2008, 01:15
da ne duljim, imam logitechov chillstream gamepad, radi sasvim ok osim jedne male gluposti koja itekako iritira
lijevi analog stick nije precizan kako bi trebao bit. savršeno prepoznaje akcije gore dolje lijevo desno ali ako je potrebno stisnuti smjer između npr. desno i gore, gamepad tu komandu ne prihvaća tako brzo kao one osnovne gore dolje itd. posebno iritira u igrama kao što su Pes (gdje je preciznost analoga uvjet za dobro driblanje) i Resident Evil 4 (nemoguće je trčati prema naprijed i u isto vrijeme skretati udesno/ulijevo)...
driveri normalno instalirani, sve osim toga radi ok. probo sam kalibrirat u control panelu, no ista stvar.
zanima me ako netko ima takav gamepad, ima li isti problem ili je to samo do mog primjerka? Također je li kako moguće modificirat neki .ini fajl za gamepad axise ili nešto slično što bi pomoglo da taj analog stick ode sktoz u kut a ne na pola puta do njega

Čux
13-02-2008, 11:14
imam ja chillstrema, al nisam nikad imo sličnih problema, jel takav od početka ?

Snake
13-02-2008, 12:06
Da, od početka. Evo screenshot pa vidi

http://img341.imageshack.us/img341/3820/izrezak1je1.th.jpg (http://img341.imageshack.us/my.php?image=izrezak1je1.jpg)

ovaj križić bi trebo biti skroz u kutu a nije, tako da u pes-u npr. driblanje ne ispadne dolje+desno pa gore+desno nego se između to dvoje nađe naredba za desno, znači ukoso desno pa ukoso, a ne bi trebalo biti desno između

Čux
13-02-2008, 12:41
moj je sad negdje u ormaru pa nemrem provjerit, al mi se čini da i nije skroz u kut išo, ja nisam koristio takve nagle extreme ko za PES pa mi nije smetalo

Snake
13-02-2008, 12:50
možda, ali ne vidim zašto i ne bi, mislim imam i drugi gamepad od 80 kn s vibracijom bez tog famoznog hlađenja i on ima bolje kontrole nego chillstream od 250kn. čudno mi je. a takva sitnica u pes-u pravi velike razlike, barem meni

Peyo
13-02-2008, 13:45
Zamijeni ga za drugi tamo gdje si ga kupio da budeš siguran i stvar riješena. :)

Snake
13-02-2008, 14:27
jbg to je bio zadnji što su imali, nemaju ga ni da naruče iz Zagreba

Rex Regis.cro
13-02-2008, 23:32
Ja sam taj problem riješio tako da sam spojio gamepad u drugi USB utor. Imam Logitech Rumblepad 2.