PDA

Pogledaj cijelu verziju : NARUTO ULTIMATE NINJA



icecoldkilla
12-02-2008, 22:22
jeste igrali ovu igru?? igra je zakon
nažalost, ja imam sam drugi dio pa to prelazim, al si moram nabavit i prvi dio

prcko
12-02-2008, 22:37
Nikad cuo niti vidio

icecoldkilla
12-02-2008, 22:53
evo jedan in-game
ahV32yKUqqk

flander
12-02-2008, 22:59
fora izgleda,isto kao i DBZ Budokai 3 ali to mi bolje :P

icecoldkilla
12-02-2008, 23:05
je odlican je DBZ budokai 3 (preso sam ga) ali između DBZ i Naruto, ne znam koja mi je bolja

THUNDER_DINIX
13-02-2008, 10:31
nije lose, fora igleda. nije da je neka uber grafika, ali dobro je

soul
11-03-2008, 09:36
jeste igrali ovu igru?? igra je zakon
nažalost, ja imam sam drugi dio pa to prelazim, al si moram nabavit i prvi dio

prva igra ima oko 15 likova no dvojka imam negdje oko 25 ako ne i više. Igrao sam oba dvije igre i prva mi je bila bolja zbog japanskih glasova makar niš ne razmem :D U dvojki me je zasmetalo što nisi mogao birati japanske glasove nego su samo engleski bili ali nije loše zvučalo. Uskoro izlazi Ultimate Ninja 3 i igra će pomesti prva dvije igre jer imat će 40 likova, bolje izvedeno lunjanje po gradu, bolja grafika i naravno puno poboljšanjih animacija jutsua. Igra će imati bonus DVD gdje je animirana epizoda napravljena posebno za igru da vidite gdje se sve nalaze kristali koji će se skupljati u igri.

thonchek
03-08-2008, 17:33
zakon igra, to sam jako dugo igrao, inače slično ko DBZ. To mi je jedna od najboljih tučnjava uz tekken 5

Raoul Duke
03-08-2008, 20:00
meni se gadi i naruto fight i naruto i anime xD

Ementaler
04-08-2008, 12:02
Iako me Naruto i ne zanima baš, sjećam se ove igre još od kada mi je kolega s HCL-a dodavao njezine screenove na portal. Dosta unikatan grafički stil i čini se vrlo dobro odrađen.

Screenshots:
http://www.hcl.hr/galerija.php?TekstID= ... ter=naruto (http://www.hcl.hr/galerija.php?TekstID=681&slovo=&filter=naruto)

NexxoN
17-05-2009, 14:10
meni se gadi i naruto fight i naruto i anime xD
hvala što si svoju mržnju podijelio sa nama! mi to jako cijenimo!



ja sam igrao narutimate hero 3 i naruto accel na japanskom za ps2 (naruto ultimate hero ili ninja hih ne znam), tamo su shippuuden likovi (u accelu) i naruto se pretvara u 4-tail demon foxa i takve šeme

uglavnom fight je jako dobro rješen i kontrole nisu zbunjujuće, special jutsu pomoću sealova ili button mashinga je isto zanimljiv jer što veća razlika veći efekt, sviđa mi se što se jutsu može razbiti

dogodilo se da smo frend i ja imali clash, on je pokrenuo obični sasukeov chidori (v+krug ako se ne varam), ja nejijev kaiten (isto v+krug) i clash je bio rješen button mashom

kreatori igre su se stvarno za sve pobrinuli i grafika je cell shading pa sve izgleda kao da gledaš anime

predobro

thonchek
31-05-2009, 09:46
ono igra mi je dobra...bila bi i bolja, ali sve mi to izgleda kao dječji svijet...ta grafika, igrivost,..sve...

Dark Saruman
12-08-2009, 18:00
Ovo igram kad drugi ljudi ŽELE igrat sa mnom jer sam nepobjediv i onda im dokurči nakon 3 partije i krive joysticke, igru, televiziju itd. ;) Meni je ful dobra al kao svaka tuča dosadi nakon previše ownanja, manje više kao CoD4 MP... hmm da.