PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako bezbolno stavi novi hard?



Kron
11-02-2008, 21:16
imam ovaj jadnich od 80gb, a s obzirom da uskoro cu anzicat flet, trebati ce mi novi hard. e sad, jel mogu ja samo ovaj novi ustekat negdje (u kuciste ofc, nista externo) jer nemam zivaca ni vremena spremat/przit sve sa starog harda. znaci, jel ja mogu samo ustekat novi ili se psihički moram spremit za mukotrpno przenje bez dvd przilice?

Ivan_87
11-02-2008, 21:25
moš ti novi hdd ukopčat ako imaš mjesta ljepo u ata ili sata kabel i konektor od napajanja u hdd zajedno sa ovim kabelima i samo prebaciš sve sa ovog od 80gb na novi hdd pa skineš kasnije tog od 80gb al i da ostane nebi smjelo bit smetnji nikakvih :wink:
ako sam dobro skonto

Domy
11-02-2008, 21:25
Ovisi kolko slobodnog mjesta imaš u kućištu i dal imaš preostalih SATA, IDE il već nekih drugih odgovarajućih konektora
Naravno,o novom hardu ovisi kamo se priključuje

nick praskaton
11-02-2008, 21:25
narezi prsut i sir i ja cu sutra popodne doc do tebe to pristekat... :D salim se, ako imas sata priklljucak na mbo ustekaj HDD i formatiraj ga u disc menagementu.

Ivan_87
11-02-2008, 21:26
narezi prsut i sir i ja cu sutra popodne doc do tebe to pristekat... :D

obavezno paški sir ništa manje :D

RIDER32
12-02-2008, 22:45
Koliko sam ja skuzio, lik pita dali taj disk treba nekako "instalirat"(softverski) ili kad ga usteka taj mu se disk pojavi kao X.

Kron
13-02-2008, 10:12
ne ne, ja pitam jel mogu samo ustekat, tj da li kucista imaju vise slotova za hard

streetrace777
13-02-2008, 10:22
Hmm Daj naziv maticne pa da pogledamo. Trebala bi imat sad zavisi sta imas IDe ili Sata. Ako nemas vise IDE slotova kupis karticu koja ti daje jso 2 slota :)

13-02-2008, 11:20
imam ovaj jadnich od 80gb, a s obzirom da uskoro cu anzicat flet, trebati ce mi novi hard. e sad, jel mogu ja samo ovaj novi ustekat negdje (u kuciste ofc, nista externo) jer nemam zivaca ni vremena spremat/przit sve sa starog harda. znaci, jel ja mogu samo ustekat novi ili se psihički moram spremit za mukotrpno przenje bez dvd przilice?

1.Navedi naziv matične ploče i trenutno hard disk.Ako imaš poteškoća skini si everest sa kojim češ dobiti detaljno izvješće o svojim komponetama
2.Prouči razliku između sata i pata načina konekcije
3.I nakon toga nam daj link za hard koji bi ti kupio da ti znamo reći jel bi išao ili ne

Mjutant
13-02-2008, 11:46
narezi prsut i sir i ja cu sutra popodne doc do tebe to pristekat... :D

obavezno paški sir ništa manje :D


Da,paški :boohoo:

RIDER32
14-02-2008, 18:19
narezi prsut i sir i ja cu sutra popodne doc do tebe to pristekat... :D

obavezno paški sir ništa manje :D


Da,paški :boohoo:

...domaci. :D