PDA

Pogledaj cijelu verziju : HOSPITALITY INDUSTRY



ROCCO_GRANDE
06-04-2006, 09:28
Zanima me koje igre su vam poznate a da imaju neke veze s ugostiteljstvom, hotelijerstvom i turizmom? Meni trenutno na pamet pada samo Restaurant Empire.

IgGy
06-04-2006, 11:02
imas tu pizza tycoon, mall tycoon... to je sve sto mi trenutno pada naum

ROCCO_GRANDE
06-04-2006, 12:25
imas tu pizza tycoon, mall tycoon... to je sve sto mi trenutno pada naum

Pizza Tycoon je igra stara 12 godina, a u Mall Tycoonu se ne radi o spomenutom području već o upravljanju trgovačkim centrom.

Ementaler
06-04-2006, 14:16
Pizza Syindicate je stara nekih pet... šest godina.. a moguće i manje od toga...

Uglavnom, pogled na igru je izometrijski što je dosta ugodnije od top down pogleda koji ima Pizza tycoon, a uz općenito lijepšu grafiku ima i više opcija od Pizza Tycoona - što je i logično, ipak je dosta novija od nje...

Evo igra ima moju preporku.. svojevremeno sam ju igrao danima...

Wizard
06-04-2006, 14:22
Bila je u PCPlayu recenzija nekog tycoona ti upravljas sa krstaricom to ima veze sa ugostiteljstvom i turizmom :D

ROCCO_GRANDE
06-04-2006, 19:23
[R]Pizza Syindicate je stara nekih pet... šest godina.. a moguće i manje od toga...

Uglavnom, pogled na igru je izometrijski što je dosta ugodnije od top down pogleda koji ima Pizza tycoon, a uz općenito lijepšu grafiku ima i više opcija od Pizza Tycoona - što je i logično, ipak je dosta novija od nje...

Evo igra ima moju preporku.. svojevremeno sam ju igrao danima...

Po screenshotima mi se čini da je to Fast Food Tycoon/Pizza Connestion samo pod drugim nazivom.

Luka
13-04-2006, 12:23
Bila je u PCPlayu recenzija nekog tycoona ti upravljas sa krstaricom to ima veze sa ugostiteljstvom i turizmom :D

te se igre sječam ... ako je to ta na koju ja mislim ... znam da je užasno teška ...

'L$d'
13-04-2006, 20:34
Dobra tycoon igra je i Tropico , u kojoj ste vlasniki upravljate turizmom tropskog otoka...

Sgt. Bull
13-04-2006, 20:42
Dobra tycoon igra je i Tropico , u kojoj ste vlasniki upravljate turizmom tropskog otoka...
kad se sjetim tropica :cry:

Dux
13-04-2006, 20:52
da...ali tek tropico 2
super igra :rambo:

Sgt. Bull
13-04-2006, 20:55
nisam nikada 2 igrao,samo 1 al mi je bila uzivancija,sminka je igra

ROCCO_GRANDE
14-04-2006, 17:20
Dobra tycoon igra je i Tropico , u kojoj ste vlasniki upravljate turizmom tropskog otoka...

U Tropicu je turizma prilično sporedna stvar. Tu je samo opcijski što znači da možeš i ne moraš razvijati turizam, postoje i druge privredne grane koje ti stoje na raspolaganju.

ROCCO_GRANDE
19-04-2006, 18:04
Bila je u PCPlayu recenzija nekog tycoona ti upravljas sa krstaricom to ima veze sa ugostiteljstvom i turizmom :D

Vjerojatno misliš na Carnival Cruise LInes Tycoon 2005. Nije loša igra, no imam jedan grafički problem s njom. More mi izgleda nekako izlomljeno. Da li se netko sreo s tim problemom u toj igri. Prvo što sam pomislio je da bi to patch trebao riješiti, međutim, patch za tu igru ne postoji.