PDA

Pogledaj cijelu verziju : Why are allied field ops black?



cropir
11-02-2008, 10:39
evo, ovakvu recenicu ponavljam na W:ET serverima vec jedno vrijeme i nisam dobio neke naj pametnije odgovore. ovaj podforum je malo prazan, pa molim vas objasnite mi, zasto su field opsi crnci? :D

Čux
11-02-2008, 10:43
evo par razloga

http://users.kymp.net/feuer/etcomic/002.jpg

http://users.kymp.net/feuer/etcomic/027.jpg

http://users.kymp.net/feuer/etcomic/047.jpg

cropir
11-02-2008, 11:50
da, vidio sam sve te epizode sa crncem. :D

al ono, medici, spasavaju zivote, must have u svakoj ekipi, oni su bijeli. inzinjerci, bez kojih ni jedna operacija nebi mogla uspijeti, oni su bijeli. coverti, koji opaze mine, idu undercover i sta ja znam su bijeli, pa cak i vojnici, sa mg ovima i zoljama su bijeli. ostaju jedino ove pizde sta dijele municiju i spamaju artiljeriju koje zbilja nitko ne zeli, a njih su ofarbali u crno. :(

Blek_Stena
11-02-2008, 14:49
Fild nije nista manje vrijednija klasa od coverta i soldiera.. To sto je crn.. Pa recimo da programeri nisu htjeli imati problema sa rasizmom pa su ga lupili nutra! Ista stvar ti je sa serijama na tvu.. Svugdje ima bar jedan crnac..

beba nema zvečku
11-02-2008, 15:46
da field zna bit korisna klasa,ak znaš s njom igrat.A vjerojatno je točno ovo kaj je rebel rekel da nisu hteli problema s rasizmom

W1k1n6
11-02-2008, 17:05
Nekog smeta što je field crnac?
Iskreno, meni je krivo što spy nije žensko. U singleplayeru starog Wolfa (RTCW) su one brze male opake esesovke bile kao stvorene za tu ulogu, no iz nekog nepoznatog seksističkog razloga ih se nisu usudili staviti u multiplayer. A zaboravili su i kako je u WWII bilo obilje pripadnica pokreta otpora, mladih partizanki što su bombe bacale, itd...
Zapravo, meni se čini kako je UT jedina popularnija franšiza MP pucačina u kojoj možete igrati sa ženskim likovima.

Čux
11-02-2008, 18:14
da stvarno šteta kaj nisu te SS-ovke it RTCW-a metnuli

cropir
11-02-2008, 20:30
valjda su coverti i spijuni slicne al razlicite stvari. a da su to napravili neki idiot bi napravio nude mod, serveri bi ga imali (svi bi bili coverti da odjecu uzimaju. :D ) i benali bi W:ET :(

i nemam nista protiv crnaca ni f opsa, samo sam napravio temu da razbijemo monotoniju na ovom pdfu. :D

SkunK
11-02-2008, 22:22
Covjek postavi obicno pitanje a vi ga odma napadate jel ima sta protiv crnaca ili slicno...

dezurni dusebriznici ftw :boohoo:

Blek_Stena
12-02-2008, 09:37
Joj sjecam se u rtcwu je izasao i patch koji je maknuo odjecu curkama! :D Goli komad sa stenom juri okolo! :D Samo je dim iza njih ostajao! :D

cropir
12-02-2008, 10:17
u tom rctwu nisam bas daleko dosao, al znam da mi je bio jedan od prvih fpsova... znam da sam se izvukao iz one prve tvrđave, i onda je bio neki toranj, i zicara da se dođe preko i onda bi se klalo.

Čux
12-02-2008, 12:45
valjda su coverti i spijuni slicne al razlicite stvari. a da su to napravili neki idiot bi napravio nude mod, serveri bi ga imali (svi bi bili coverti da odjecu uzimaju. :D ) i benali bi W:ET :(

lako moguće da je upravo to razlog, bilo je nude modova za RTCW, bilo bi ih i tu, samo ne kužim kak bi znao koje su covertice na tvojoj strani kad bi sve bile gologuze

Rang€r
12-02-2008, 14:57
valjda su coverti i spijuni slicne al razlicite stvari. a da su to napravili neki idiot bi napravio nude mod, serveri bi ga imali (svi bi bili coverti da odjecu uzimaju. :D ) i benali bi W:ET :(

lako moguće da je upravo to razlog, bilo je nude modova za RTCW, bilo bi ih i tu, samo ne kužim kak bi znao koje su covertice na tvojoj strani kad bi sve bile gologuze

svapske plavuse, a amerikanke brinete -.-

f opsi su crnci jer vole crnu boju vec sam ti reko :)
il su jeli puno cokolade mb xD

Jerry
12-02-2008, 18:05
rtwc ftw,jedino mi je bilo glupo ono ww2 kad te u jednm levelu kosturi napadaju eee :D

Rang€r
12-02-2008, 18:07
rtwc ftw,jedino mi je bilo glupo ono ww2 kad te u jednm levelu kosturi napadaju eee :D

catacombs?

ma to mi je najjace bilo :pray:

Čux
12-02-2008, 20:38
RTCW, kao i originalni Wolf3D nisu nikad pucali na turbo realnost i takve kerefeke, više neki ratni SF WWII.

ovi zombiji su još i dobri u odnosu na one beštije u starom wolfu, tam su bili neki zombi/mutanti/štajaznam čobani koji su i pucali a bilo ih je skoro nemoguće skužit jer se nisu "glasali" ko ostali protivnici

krivo mi je samo što Wolf3D nema MP

B4j4
12-02-2008, 21:26
RTCW je bila prva igra instalirana na moj komp :rotfl: i nije mi se svidala ( onda ) :D

Ps1ho
12-02-2008, 22:20
Fild nije nista manje vrijednija klasa od coverta i soldiera.. To sto je crn.. Pa recimo da programeri nisu htjeli imati problema sa rasizmom pa su ga lupili nutra! Ista stvar ti je sa serijama na tvu.. Svugdje ima bar jedan crnac..

Ane ne pogine cim se pojavi
obrati malo pozornost
BILO KOJA sporedna uloga da ju ima crnac
krepa

al onak, uvjek

Lord Ragnarok
12-02-2008, 22:23
pa to je uloga crnaca u serijama, da uvijek prvi poginu

W1k1n6
13-02-2008, 07:35
Mislim kako su se autori sjetili da ima jako malo igara u kojima su igrivi likovi crnci, pa su to željeli ispraviti kako bi odgovaralo politici rasne korektnosti kakvom se Ameri danas diče. Zašto baš field? Vjerojatno iz istog razloga nisu htjeli da bude obični vojnik, a crni špijun bi mogao teško proći među pripadnicima Wermachta. Što se crnih liječnika (medica) tiče, u vrijeme WWII u savezničkoj vojsci ih vjerojatno nije bilo, pa je ostao izbor na fieldu ili engu. Možda enga nisu htjeli da ne bi ispalo kako je crnac šljaker fizikalac, a field nekako zadovoljava sve kriterije jer je istovremeno ekonom i niži časnik. Crni narednik, to nekako zvuči primjereno za Amere, pa su se vjerojatno time vodili, brijem.

cropir
13-02-2008, 12:39
Fild nije nista manje vrijednija klasa od coverta i soldiera.. To sto je crn.. Pa recimo da programeri nisu htjeli imati problema sa rasizmom pa su ga lupili nutra! Ista stvar ti je sa serijama na tvu.. Svugdje ima bar jedan crnac..

Ane ne pogine cim se pojavi
obrati malo pozornost
BILO KOJA sporedna uloga da ju ima crnac
krepa

al onak, uvjek

recimo, Bubba u forrestu gumpu pogine. :D

Jerry
13-02-2008, 13:48
bubba :cry: :cry: :cry:
škampi!!!!!!!! :D

Sonic_Moronic
06-03-2008, 07:51
Nekog smeta što je field crnac?
Iskreno, meni je krivo što spy nije žensko. U singleplayeru starog Wolfa (RTCW) su one brze male opake esesovke bile kao stvorene za tu ulogu, no iz nekog nepoznatog seksističkog razloga ih se nisu usudili staviti u multiplayer. A zaboravili su i kako je u WWII bilo obilje pripadnica pokreta otpora, mladih partizanki što su bombe bacale, itd...
Zapravo, meni se čini kako je UT jedina popularnija franšiza MP pucačina u kojoj možete igrati sa ženskim likovima.

Potpuno se slažem, i ja sam očekivao da će biti SS-ovke... :(

shai_hulud
06-03-2008, 09:22
Nekog smeta što je field crnac?
Iskreno, meni je krivo što spy nije žensko. U singleplayeru starog Wolfa (RTCW) su one brze male opake esesovke bile kao stvorene za tu ulogu, no iz nekog nepoznatog seksističkog razloga ih se nisu usudili staviti u multiplayer. A zaboravili su i kako je u WWII bilo obilje pripadnica pokreta otpora, mladih partizanki što su bombe bacale, itd...
Zapravo, meni se čini kako je UT jedina popularnija franšiza MP pucačina u kojoj možete igrati sa ženskim likovima.

Potpuno se slažem, i ja sam očekivao da će biti SS-ovke... :(
interesantan remark. jer meni zgleda da rasna nekorektnost odavno nije problem u shooterima, ali ona spolna se i dalje lomi.
s time na pameti,vezano uz recimo QW, SP predlozak ima zaista uvrnutih zenskih stroggova, al opet ne u MP-u.
za aktualnu zemaljsku stranu ovog topica, dvije muhe jednim udarcem bila bi... crnkinja-medic :wink:

beba nema zvečku
06-03-2008, 15:19
pa ima modova na serverima gdje su coverti opsi ženski

cropir
06-03-2008, 15:36
da, al ako ukrades nekom uniformu ne vrijedi to bas puno jer imaš sise i kosu. :D


jedino kao drugoj covertici, a to bi teze malo bilo nac.

Čux
06-03-2008, 18:55
kad se već nisu mogli odlučit dal da stave ženske il ne, bolje da su napravili da si sam moš izabrat spol, totalno beskorisno al zgodno što se estetike tiče...

cropir
06-03-2008, 19:19
ah, onda bi jos morali stavit da mos lice sredit liku i to bi dodalo dosta kilobajta, a dobra strana wolfa je sta ima dost malo istih, i da ga mozes skinut brzo.

Blek_Stena
07-03-2008, 07:51
da si sam moš izabrat spol

Je i onda bi samo zene trcale po serevrima.. Zene jer su zene, a muskarci isto zene jer ce gledat guzice i sise po Oazi kak se znoje! :D

shai_hulud
07-03-2008, 09:11
Je i onda bi samo zene trcale po serevrima.. Zene jer su zene, a muskarci isto zene jer ce gledat guzice i sise po Oazi kak se znoje! :D
kvragu, znao sam da je negdje kvaka. :rotfl:

HalF-DeaD
07-03-2008, 09:26
SD na svojim službenim forumima od ETQW je rekao da neće ubaciti ženske jer su one mršavije od muškaraca i svi bi igrali ženske jer bi bili manji hitboxovi. Ili nešto slično, uglavnom ima veze sa hitboxovima koji ionako suxaju.

shai_hulud
07-03-2008, 11:11
hm, s obzirom na popularni trend bolesno disproporcionalnog modeliranja, barem dva takva hitboxa bila bi sure-shot.

W1k1n6
07-03-2008, 11:30
[quote="Blek_Stena":3u3wvdfi]
Je i onda bi samo zene trcale po serevrima.. Zene jer su zene, a muskarci isto zene jer ce gledat guzice i sise po Oazi kak se znoje! :D
kvragu, znao sam da je negdje kvaka. :rotfl:[/quote:3u3wvdfi]
Vidiš vidiš, Blek ima dobar argument, osim toga stavit zajedno plavušu i crnca, to bi moglo izazvati prosvjede kod bijelaca manjih atributa.

Čux
07-03-2008, 12:01
SD na svojim službenim forumima od ETQW je rekao da neće ubaciti ženske jer su one mršavije od muškaraca i svi bi igrali ženske jer bi bili manji hitboxovi. Ili nešto slično, uglavnom ima veze sa hitboxovima koji ionako suxaju.

pa netrebaju manekenke stavljat, nek metnu nekakve Helge i sve 5 :)

cropir
07-03-2008, 12:02
a isto, ak vidis prek nisana neku slatku brineticu nemas srca oduzet joj zivot. :oops:

shai_hulud
07-03-2008, 12:10
a isto, ak vidis prek nisana neku slatku brineticu nemas srca oduzet joj zivot. :oops:
pažljivo! ispada da je crnca-mužjaka, kao, lakše ubiti i moralno opravdati.
nikad nisam pokušao poligon okarakterizirati kao - sladak :)

Blek_Stena
07-03-2008, 12:17
Tu se moze ona stara poslovica upotrijebiti: Najlakse crnca optuziti! :)

HalF-DeaD
07-03-2008, 12:34
netrebaju manekenke stavljat, nek metnu nekakve Helge i sve 5 :)
Onda nebi nitko igrao sa ženskama :rotfl:

cropir
07-03-2008, 12:43
a isto, ak vidis prek nisana neku slatku brineticu nemas srca oduzet joj zivot. :oops:
pažljivo! ispada da je crnca-mužjaka, kao, lakše ubiti i moralno opravdati.
nikad nisam pokušao poligon okarakterizirati kao - sladak :)

meni je najbolje kad sam medic i ozivim crnca. onda sam si bas pacifist i kul. :D

Čux
07-03-2008, 13:07
[quote="Čux":2mov1ng8]netrebaju manekenke stavljat, nek metnu nekakve Helge i sve 5 :)
Onda nebi nitko igrao sa ženskama :rotfl:[/quote:2mov1ng8]

zapravo, osim ak nisu sve ženske, nemamo kaj onda ni mijenjat