PDA

Pogledaj cijelu verziju : Film: IRON MAN



Hamti Damti
10-02-2008, 21:12
Evo još malo pa će i u naša kina doći film snimljen po starom stripu Iron Man.

Ako neko nije čitao strip ili gledao crtiće o njemu koji su se neko vrijeme vrtili na nekoj od naših televizija, Iron Man je oklopljeni čovjek koji ima razne mogućnosti kao letenje, i razna oružja.

Evo stranica filma(s usput i trailerom iz filma):
http://www.ironmanmovie.com/


Zanimljiva stvar je(što možete vidjeti i u traileru s navedene stranice) da će u filmu biti stara pjesma od Black Sabbatha - Iron Man, koja je usput bila i u crtićima.

Za znatiželjnje evo i link od pjesme :)
FMmHX3WENHY


Onda što mislite kakav će film biti, i oće ili neće razočarati?

Aerial
10-02-2008, 21:18
Ups, jel mi se učinilo ili se fajta protiv radikalnih muslimana?

Hamti Damti
10-02-2008, 21:21
Ups, jel mi se učinilo ili se fajta protiv radikalnih muslimana?

ja nisam siguran dal je to on, ili neki njegov negativac, jer inače je u stripu imao negativca oklopljenog isto ko i on..

DrunkyDuck
10-02-2008, 21:36
Na pocetku je zarobljen da bi napravio neko oruzje teroristima, on umjesto toga napravi oklop (onaj sa bacacem plamena sa pocetka trailera) i pobjegne. Nakon povratka napravi savrseniji oklop. Toliko sam ja shvatio iz trailera.

Nadam se da glavni lik - Iron Man nece biti cistunac-junak nego gad kakav je na pocetku trailera. Ocekujem akcijski trash film poput AvP2 uz koji cu definitivno pustiti mozak na pasu.

Dreamer Deceiver
10-02-2008, 21:49
ali ona scena kad razbije vrata i počne Iron MAn :pray: :pray: :pray:

MTF*
10-02-2008, 22:09
vidio najavu kad gledo avp2...
to moram pogledat, obavezno stivo...

DrunkyDuck
10-02-2008, 22:12
Bio si na premijeri u Cinestaru mozda?

Inace, ne bih bas rekao obavezno stivo ali moglo bi biti zabavno.

MTF*
10-02-2008, 22:17
da za avp2... :D
ma trailer me odusevio pa je za mene obavezno stivo... :D

Fencing_LORD
10-02-2008, 22:18
Trailer je super, čini mi se da će bit' odlično.

flander
11-02-2008, 11:30
da da, mislim da dolazi još jedna trilogija, mada moram priznat da je trailer odličan, čak 100x bolji od Supermana, koji je totalo bezveze film, apsolutno niš posebno, Ironman bu vgg film

Aerial
11-02-2008, 13:08
čak 100x bolji od Supermana, koji je totalo bezveze film, apsolutno niš posebno, Ironman bu vgg film

Misliš na novog Supermana? Pa ovaj novi je dobar film, što mu fali...

Ironman će biti dobar ako se zadrži na nivou na kojem su bili Transformeri; dakle čisto zabavni film bez neuspjelih pokušaja dublje karakterizacije glavnom heroja s nekakvim unutranjim demonima (iako su "sivi" junaci u zadnje vrijeme popularni samo je nekima uspjelo to dočarati... zapravo, samo mi Batman od Nolana pada na pamet).

flander
11-02-2008, 14:17
čak 100x bolji od Supermana, koji je totalo bezveze film, apsolutno niš posebno, Ironman bu vgg film

Misliš na novog Supermana? Pa ovaj novi je dobar film, što mu fali...



pa nije mi neš ovaj novi Superman, to mi je i inaće bio nezabavan film, on sa nekim uber super moćima, a shebe ga onaj Lex Luthor sa kamenćićem, mislim bezveze, pa došao bi mu odvalio šamar i amen, mislim sama prića je pnak dosadna, znam da sam na prvih sat vremena filma već skoro zaspao, a traje 3 sata, dok kod Transformera ni da bi trepnuo :D a kledao samih bar neki 15-tak puta :D