PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fifa fenomen



L3VI4TH
05-04-2006, 21:12
Posto sam bolestan i sjedim doma,uzeo sam vremena i instalirao sve fife od fife 98

Nemogu vjerovati da je fifa 98 po igrivosti 10 puta bolja od fife 2005

Neznam,stvarno mi nije jasno kako ne mogu napraviti nesto sto su vec napravili ali sa boljom grafikom

Fifa 98 je i dalje po igrivosti bolja od svih ostalih fifi

W3DR4N
05-04-2006, 21:18
SWOS >Ssvi ostali nogometi

mrs.croft
05-04-2006, 21:28
fifa 98 će vjerojatno ostati najbolja čak i kad izađe Fifa 2067...

ja sam ju neki dan igro,tek tolko da se prisjetim što sam prije 7-8 godina igrao dan za danom...

a o SWOSU da ne govorim

najlegendarnija igra ikad :pray:

Ementaler
05-04-2006, 22:43
ja dan danas perem ISS 2000 na N64 emulatoru... i igra je bolja od PES-a 5 :D ...

MetallicA
05-04-2006, 23:26
[R]ja dan danas perem ISS200 na N64 emulatoru... i igra je bolja od PES-a 5 :D ...

definitivno potpisujem :pray: :pray: :pray:

W3DR4N
05-04-2006, 23:36
Zapravo, jel ima još koji nogomet pored SWOS-a gdje mogu igrati s INKER-om?

kulamasta
06-04-2006, 02:09
mozda football glory... od cro teama... neznam jesu li se tada tako zvali..

unknown
06-04-2006, 08:04
[R]ja dan danas perem ISS200 na N64 emulatoru... i igra je bolja od PES-a 5 :D ...

definitivno potpisujem :pray: :pray: :pray:

pa zašto onda nitko ne kupuje fifu nego PES

mrs.croft
06-04-2006, 10:05
[R]ja dan danas perem ISS200 na N64 emulatoru... i igra je bolja od PES-a 5 :D ...

definitivno potpisujem :pray: :pray: :pray:

pa zašto onda nitko ne kupuje fifu nego PES

zato što je od milijun fifa igara dobra samo jedna,a od 5 PES-ova dobri su svi :pray:

Ementaler
06-04-2006, 14:20
[R]ja dan danas perem ISS200 na N64 emulatoru... i igra je bolja od PES-a 5 :D ...

definitivno potpisujem :pray: :pray: :pray:

pa zašto onda nitko ne kupuje fifu nego PES

kakvu vražju fifu? ISS je kratica za Internation Superstar Soccer, jednu od najboljih nogometnih igara iz Konamia....

goGAMERo
06-04-2006, 15:31
Posto sam bolestan i sjedim doma,uzeo sam vremena i instalirao sve fife od fife 98

Nemogu vjerovati da je fifa 98 po igrivosti 10 puta bolja od fife 2005

Neznam,stvarno mi nije jasno kako ne mogu napraviti nesto sto su vec napravili ali sa boljom grafikom

Fifa 98 je i dalje po igrivosti bolja od svih ostalih fifi


SLAŽEM SE APSOLUTNO! Ja sam tu fifu igrao bez prestanka s frendovima na starom P2! Jooooj ima 9 g kada smo toga igrali! To mi je NAJBOLJA FIFA i jedina koja valja!

Ementaler
06-04-2006, 15:46
ma valjaje su vam sve fife dok nije pes došao na PC... :roll:

Babitz
06-04-2006, 16:05
[R]ma valjaje su vam sve fife dok nije pes došao na PC... :roll:
meni je nogomet na komp valjao tek kad je došao PES

bounce
07-04-2006, 00:55
Jedina fifa koja valja jeste FIFA '99 ..

Ova novija tehnićka smeća i pišaline od igrivosti nisu ni za razbit nekom glavu...

99-tka je imala, ak se ne baram, tvrđu kutiju..

:kill:

T.N.T.
07-04-2006, 12:42
[R]ma valjaje su vam sve fife dok nije pes došao na PC... :roll:
meni je nogomet na komp valjao tek kad je došao PES/signed

dabl eM
07-04-2006, 12:57
fifa 98 će vjerojatno ostati najbolja čak i kad izađe Fifa 2067...


:/ :praquote]

onda ce gejmanje bit, ako bog da 3d,sjedneš u neki stolac i trčiš po terenu..

Om3G@
07-04-2006, 15:32
Koja jebena nostalgija od topica i od replyova...
Ne mogu vjerovati
De se ubijte...
Kako ste jadni s time...
Jednostavno vise nemam rijeci da sve ovo opisem... uf
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

hacker
15-04-2006, 21:36
FIFA 98 je NAJBOLJA!!!!! :pray: :pray: sve ostale su sranje :cry: :cry:

mrs.croft
16-04-2006, 00:50
FIFA 98 je NAJBOLJA!!!!! :pray: :pray: sve ostale su sranje :cry: :cry:

ok to svi znaju

goGAMERo
16-04-2006, 09:30
Jel netko probao demo ove nove 2oo6 world cup???? da mi kaže kakva je???

dabl eM
16-04-2006, 09:32
Jel netko probao demo ove nove 2oo6 world cup???? da mi kaže kakva je???

verovatno drek

Blitz
16-04-2006, 09:43
I ja mislim da je Fifa 98 najbolja... Imam sve fife od 96. pa do 99. originalne, a poslije toga sam presto igrat fifu, jer je postala sranje...

Wizard
16-04-2006, 11:06
Jel netko probao demo ove nove 2oo6 world cup???? da mi kaže kakva je???Ssad ce se meni downloadat za 1h 30min pa cu vas informirat

goGAMERo
16-04-2006, 11:14
Ajde pa da vidimo! Mislio sam je nabaviti pa s rajom malo igrati i zahebavati se???!

Wizard
16-04-2006, 13:57
Pa evo odigrasam 5 utakmica, normalno samo prvo poluvrijeme kao i inace, ono udjete, nemozes minjatstetinge, izaberes izmedju 4 reprezentacije: Englend, Germany, USA i Mexico i igras, dok cekas da pocnes igrat kaze ti neku zanimljivost tipa: "Njemacka ima najvise stranica po glavi stanovnika", ulazna scena u mec ono vidis teren baloni, papiri lete, prikazu se reprezetacije i onda big profil lopte i onda pocne igra. Ono nije uopce lose, nebih znao usporedit sa Fifom 2006 jer je nisam igra, posto je rezolucija 800x600, a detalji valjda na low, valjda su, ono grafika je kao i inace, kao neki igraci, tj. zvjezde imaju iznad sebe drugciji pokazivac, tj. u obliku zvjezde, pa valjda imaju neke posebene karakteristike i slicno, ono igra je dobra, sve dobro izgleda, nije kao PES, ali je dobro, golmani brane sve, treba se malo naviknuti na kontrole, sudci lako daju crvene, sve u svemu nije lose, nije kao u PES-u da kad dojdes pred gol treba samo malo uprit inace ode preko, ode treba svom snagom inace golman obrani, mozda je i to razlog zasto su glmani tako dobri, korneri su ono imas kao nekakvu strelicu i nabacis, ono malo je pre jednostavno, a slobodni nisam niti jednom dobio, ali oni jesu pa zivi zid namjestas sam, glupo, golman ti nista ne pokazuje, itd., neznam kako ce grafika izgledat na max posto je ode ociti sve na lowest

goGAMERo
16-04-2006, 14:52
Ma po svemu je vrlooo slično FIFI 2006, možda se vidi manji napredak!

hacker
16-04-2006, 19:54
Pa evo odigrasam 5 utakmica, normalno samo prvo poluvrijeme kao i inace, ono udjete, nemozes minjatstetinge, izaberes izmedju 4 reprezentacije: Englend, Germany, USA i Mexico i igras, dok cekas da pocnes igrat kaze ti neku zanimljivost tipa: "Njemacka ima najvise stranica po glavi stanovnika", ulazna scena u mec ono vidis teren baloni, papiri lete, prikazu se reprezetacije i onda big profil lopte i onda pocne igra. Ono nije uopce lose, nebih znao usporedit sa Fifom 2006 jer je nisam igra, posto je rezolucija 800x600, a detalji valjda na low, valjda su, ono grafika je kao i inace, kao neki igraci, tj. zvjezde imaju iznad sebe drugciji pokazivac, tj. u obliku zvjezde, pa valjda imaju neke posebene karakteristike i slicno, ono igra je dobra, sve dobro izgleda, nije kao PES, ali je dobro, golmani brane sve, treba se malo naviknuti na kontrole, sudci lako daju crvene, sve u svemu nije lose, nije kao u PES-u da kad dojdes pred gol treba samo malo uprit inace ode preko, ode treba svom snagom inace golman obrani, mozda je i to razlog zasto su glmani tako dobri, korneri su ono imas kao nekakvu strelicu i nabacis, ono malo je pre jednostavno, a slobodni nisam niti jednom dobio, ali oni jesu pa zivi zid namjestas sam, glupo, golman ti nista ne pokazuje, itd., neznam kako ce grafika izgledat na max posto je ode ociti sve na lowest

Postajes recezent :fof: :fof: :rotfl:

Wizard
16-04-2006, 20:19
Pa evo odigrasam 5 utakmica, normalno samo prvo poluvrijeme kao i inace, ono udjete, nemozes minjatstetinge, izaberes izmedju 4 reprezentacije: Englend, Germany, USA i Mexico i igras, dok cekas da pocnes igrat kaze ti neku zanimljivost tipa: "Njemacka ima najvise stranica po glavi stanovnika", ulazna scena u mec ono vidis teren baloni, papiri lete, prikazu se reprezetacije i onda big profil lopte i onda pocne igra. Ono nije uopce lose, nebih znao usporedit sa Fifom 2006 jer je nisam igra, posto je rezolucija 800x600, a detalji valjda na low, valjda su, ono grafika je kao i inace, kao neki igraci, tj. zvjezde imaju iznad sebe drugciji pokazivac, tj. u obliku zvjezde, pa valjda imaju neke posebene karakteristike i slicno, ono igra je dobra, sve dobro izgleda, nije kao PES, ali je dobro, golmani brane sve, treba se malo naviknuti na kontrole, sudci lako daju crvene, sve u svemu nije lose, nije kao u PES-u da kad dojdes pred gol treba samo malo uprit inace ode preko, ode treba svom snagom inace golman obrani, mozda je i to razlog zasto su glmani tako dobri, korneri su ono imas kao nekakvu strelicu i nabacis, ono malo je pre jednostavno, a slobodni nisam niti jednom dobio, ali oni jesu pa zivi zid namjestas sam, glupo, golman ti nista ne pokazuje, itd., neznam kako ce grafika izgledat na max posto je ode ociti sve na lowest

Postajes recezent :fof: :fof: :rotfl:STo cu prepustiti PCPlay ekipi :D