PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bethsedina izdaja



Fencing_LORD
05-04-2006, 20:02
Surfam ja po Internetu i odem na Elder scrolls stranicu, kad ono, šok! :shock: Izašli prvi službeni plugini!Jupiiiii :pray: (nažalost još nisam nabavio Oblivion :boohoo: ) Ali vidi, vidi - svaki košta 2 dolara(odnosno 1.99.Mrzim takva sranja s devetkama(pardon na izrazu). Ne mogu vjerovati :-x Duboko su me razočarali! :twisted: Nisam znao da su toliko iskomercijalizirani! Fuj bljak - pljujem na to njihovo djelo!!!! :killyou: Recite mi svoje mišljenje o tom užasnom teroru!

Poludit ću. Izdajnici!!!!!!!!!!!Crkni Bethseda!!!!!!!!!!!!!Crkniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!(vjerojatno će se moje mišljenje o njima promijeniti kada zaigram Oblivion.)Argh!

Prince-Artas
05-04-2006, 20:17
razočaravajuća vijest :shock: :-x :twisted: :killyou: :kill:

Imothep
05-04-2006, 20:33
"Tamriel is a dangerous place. Protect your horse from danger with this beautiful handcrafted armor."


lol, ovo me podsjeća na top shop tv prodaju :rotfl:

Wizard
05-04-2006, 20:46
Jebemu sve, cili gameing je posta iskomercijaliziran, vise nitko nepravi igre radi gusta, nego radi jebene love, najradije bi spalia svu lovu, svi bi imali Alienweare, sve igre bi bile besplatne, a veza bi bila 100mb/s :D

Prince-Artas
05-04-2006, 20:50
Jebemu sve, cili gameing je posta iskomercijaliziran, vise nitko nepravi igre radi gusta, nego radi jebene love, najradije bi spalia svu lovu, svi bi imali Alienweare, sve igre bi bile besplatne, a veza bi bila 100mb/s :D

ovo je sramota da naplaćuju plung-ine

Fencing_LORD
05-04-2006, 21:28
Katastrofa! Mislim stvarno sramota!! :killyou:

Glass
05-04-2006, 21:46
Što se svi uzrujavate što mislite koliko će trebati nekome tko je kupio taj oklop da ga stavi na internet da ljudi besplatno skidaju.

Prince-Artas
05-04-2006, 22:03
Što se svi uzrujavate što mislite koliko će trebati nekome tko je kupio taj oklop da ga stavi na internet da ljudi besplatno skidaju.

ali opet sramota da naplaćuju :yuck:

CTDP_Marko
06-04-2006, 21:48
Bezobrazno je od njih da uz onako skupu igru naplaćuju dodatke. Meni je Oblivion fenomenalan i ne trebaju mi dodatne stvari i sigurno neću kupit ništa dodatno(osim expansiona).

Kibo
07-04-2006, 18:00
Ma stvarno su pede** , prvo plati za bolje oklope a sad i za plugine :yuck:

Prince
07-04-2006, 18:01
Bezobrazno je od njih da uz onako skupu igru naplaćuju dodatke. Meni je Oblivion fenomenalan i ne trebaju mi dodatne stvari i sigurno neću kupit ništa dodatno(osim expansiona).

That is right :D

=PcP=F@N
07-04-2006, 22:19
zasto bi bilo bezobrazno?

uvijek ima budala koje imaju para i hoce sve novo sada i odmah..zasto ne uzet takvima novce..

bethsada marketing :pray: thumbs up!

Wizard
08-04-2006, 17:26
Mogli su lipo staviti igru 100kn skuplju a ne uzmat lovu za ovaka sranja, ti su ljudi stvarno debili, to kvari gamenig, novac kvari gameing :twisted:

Babitz
08-04-2006, 19:40
meni ovo nije iznenađenje
još ćemo plaćat i instalaciju

Luka
12-04-2006, 18:37
Katastrofa! Mislim stvarno sramota!! :killyou:

potpis
:twisted: :twisted:

Stiffy
13-04-2006, 10:09
glavno da OBLIVION RULA :D :D

Lord of Darkness
26-04-2006, 17:59
Nemorate skidati pluginove koji se plaćaju. Ima i besplatnih.

Sonic_Moronic
26-04-2006, 20:11
meni ovo nije iznenađenje
još ćemo plaćat i instalaciju

Istina. Ima sad nekih igara u kojima moraš plaćati lovu da dobiješ golda u igri :? :shock: Mislim glupo do bola

ChR0NoS
05-10-2007, 15:04
Surfam ja po Internetu i odem na Elder scrolls stranicu, kad ono, šok! :shock: Izašli prvi službeni plugini!Jupiiiii :pray: (nažalost još nisam nabavio Oblivion :boohoo: ) Ali vidi, vidi - svaki košta 2 dolara(odnosno 1.99.Mrzim takva sranja s devetkama(pardon na izrazu). Ne mogu vjerovati :-x Duboko su me razočarali! :twisted: Nisam znao da su toliko iskomercijalizirani! Fuj bljak - pljujem na to njihovo djelo!!!! :killyou: Recite mi svoje mišljenje o tom užasnom teroru!

Poludit ću. Izdajnici!!!!!!!!!!!Crkni Bethseda!!!!!!!!!!!!!Crkniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!(vjerojatno će se moje mišljenje o njima promijeniti kada zaigram Oblivion.)Argh!
a najgore je što za tih 1.99 dolara ne dobiješ skoro ništa

Booby
05-10-2007, 16:10
di piše da ne smije oživljavat stare teme.

back on topic:
alo, ljudi smirite živce! moraju i oni od nečeg živit!!!11 anyway, ono što je netko rekao da se to sve može naći na internetu besplatno (ilegala, naravno) je istina. veći bi profit imali kad bi naplaćivali igru 80kn nego 500. kad bi bilo 80kn, makar bi netko kupio!!