PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako održavati vistu?



d0mba
10-02-2008, 01:58
Održavanje xp sam doktorirao da xp nisam morao formatirati i po godinu dana a radio je ko da sam ga prošli dan stavio novog....ali pošto sam novsa vistom..kako vistu održavati?sa tune up utilites..sa nekim drugim programima?

ima netko neke savjete,...upute.review...bilo što.
hvala

InfernoCRO
10-02-2008, 02:48
tune up je strava neznam ako je doslo CCleaner za vistu to je takoder obvezni alat

Svinjoguz
10-02-2008, 09:20
skini si reg supreme pro ..ako radi za vistu, najbolji registry cleaner koji mozes nac, al se placa, a ak ne zelis placat skini si abexo registry cleaner koji je besplatan

Bartuc
10-02-2008, 10:13
skini si reg supreme pro ..ako radi za vistu, najbolji registry cleaner koji mozes nac, al se placa, a ak ne zelis placat skini si abexo registry cleaner koji je besplatan

Oooo, evo još jednog obožavatelja RegSupremePro-a, najbolji registry cleaner na svijetu :pray: To ti je obavezno štivo!

I obavezno si skini neki third party disk defragmenter pošto su daleko superiorniji onome integriranom u OS! Ja koristim Diskeeper i nisam doživio fragmentaciju diska od kad ga imam na kompu!

spidEY
10-02-2008, 10:31
TuneUp Utilities 2008 + CCleaner je sve što ti treba.

Vistu več imam pola godine i nisam imao nikakve greške, ni jedan reinstall. :wink:

d0mba
10-02-2008, 12:35
Evo koristim Tune up 2008 i CCleaner i super sve radi...sve obavio sa njima..defragmentiro sa tune up...preljepo sve.

spidEY
10-02-2008, 13:06
Evo koristim Tune up 2008 i CCleaner i super sve radi...sve obavio sa njima..defragmentiro sa tune up...preljepo sve.

Nema što, a za codece si uzmi Vista Codec Package. :D

d0mba
10-02-2008, 13:08
koristim zadnje K lite codec i super rade :)

nemir_123
10-02-2008, 13:10
po meni tune up utilities 2007 ili 2008 svejedno i diskeeper ili perfect disk

karloman
10-02-2008, 18:55
već sam duže vrijeme na Xp-u i mislim u skoroj budućnosti prijeći na vistu, tek tolko da isprobam, radi reda....
....nego oću reći da otkad koristim Tuneup Utilities 2008, nikad nikakvih problema, ni reinstala windowsa.....zbilja prog. besprijekorno dobro obavlja svoj posao....

Bartuc
10-02-2008, 19:06
već sam duže vrijeme na Xp-u i mislim u skoroj budućnosti prijeći na vistu, tek tolko da isprobam, radi reda....
....nego oću reći da otkad koristim Tuneup Utilities 2008, nikad nikakvih problema, ni reinstala windowsa.....zbilja prog. besprijekorno dobro obavlja svoj posao....

Koje sve funkcije od TU08 koristiš?

Svinjoguz
10-02-2008, 20:13
već sam duže vrijeme na Xp-u i mislim u skoroj budućnosti prijeći na vistu, tek tolko da isprobam, radi reda....
....nego oću reći da otkad koristim Tuneup Utilities 2008, nikad nikakvih problema, ni reinstala windowsa.....zbilja prog. besprijekorno dobro obavlja svoj posao....
heh isplati se ak imas dobar komp...
al meni vista netreba jer imam dx9 grafiku, jedino sto cu nadogradit je hard...vjerojatno cu ubacit samsunga od 320gigi, i tak cu bit do 2009. a zatim cu kupit novi komp i na njega cu bacit Vistu(valjda bu tad vec bil SP2) il Windowse 7..

spidEY
10-02-2008, 21:06
već sam duže vrijeme na Xp-u i mislim u skoroj budućnosti prijeći na vistu, tek tolko da isprobam, radi reda....
....nego oću reći da otkad koristim Tuneup Utilities 2008, nikad nikakvih problema, ni reinstala windowsa.....zbilja prog. besprijekorno dobro obavlja svoj posao....
heh isplati se ak imas dobar komp...
al meni vista netreba jer imam dx9 grafiku, jedino sto cu nadogradit je hard...vjerojatno cu ubacit samsunga od 320gigi, i tak cu bit do 2009. a zatim cu kupit novi komp i na njega cu bacit Vistu(valjda bu tad vec bil SP2) il Windowse 7..

Uff lud češ ti, još nije izašao ni SP1, a kamoli tek do Windowsa 7.