PDA

Pogledaj cijelu verziju : demigod



demetrius
09-02-2008, 20:26
čini mi se da tema nije otvorena.

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3165208


For those who've never tried DotA, it concentrates on two teams trying to destroy each others' bases; though rather than managing all the units or gathering resources as in a regular RTS, players each control a single Hero unit with different powers, leveling up by killing A.I. enemies around the map.

mhm,ovo me podsjeća na warhamer mark of chaos koji je bio sranje,čim mi nema basebuildinga odustajem od igre,samo ovo bolje izgleda.

W3DR4N
09-02-2008, 20:33
Ne sviđa mi se Chris Taylor jer živi na deset godina staroj slavi. Od TA nije imao pretjerano kvalitetan naslov.

demetrius
09-02-2008, 20:36
ja samo kažem da mi se ne sviđa što nema basebuildinga ko i mark of chaos,možda vrati slavu ovom igrom koji koristi engine od supreme comandera,u priejvodu zahtjevan engine,dok igra i izađe manje više će svi imati core2duo/quad ili što već bude.

Jopax
09-02-2008, 20:37
Izgleda ok, fora će biti u multiyu igrati, nešto kao pravi online RPG naslov :)

demetrius
09-02-2008, 20:38
debilana mi je ja na jednom kraju mape frend na drugom i tamburaj,glupo d a ne može biti gluplje.

Rang€r
09-02-2008, 20:39
i nema jos detalja o igri?

bas me zanima jel misle u potpunosti kopirat dotu samo u sf setting ili ce bit nest drukcije

Outmind
09-02-2008, 20:44
debilana mi je ja na jednom kraju mape frend na drugom i tamburaj,glupo d a ne može biti gluplje.

E sinko moj, reci to milijunima ljudi zaluđenih dotom. Znam, glupo je repetitivno i zatupljujuće, ali jbg raji se sviđa.

Rang€r
09-02-2008, 20:48
debilana mi je ja na jednom kraju mape frend na drugom i tamburaj,glupo d a ne može biti gluplje.

E sinko moj, reci to milijunima ljudi zaluđenih dotom. Znam, glupo je repetitivno i zatupljujuće, ali jbg raji se sviđa.

o ukusima se ne raspravlja, budi sretan ako ovo ne vidi neko sa podforuma warcraft>dota heroji

Outmind
09-02-2008, 20:51
Istina je da svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ali da je igranje samo jedne od milijuna war3 custom mapa sad već 6 godina zatupljujuće, repetitivno i na kraju krajeva glupo je činjenica.

demetrius
09-02-2008, 20:55
Istina je da svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ali da je igranje samo jedne od milijuna war3 custom mapa sad već 6 godina zatupljujuće, repetitivno i na kraju krajeva glupo je činjenica.

meni fali basebuilding da ga ima promjenio bi mišlenje,world in conflict može proći iako ni njega nisam odigro zbog nedostatka rečenog.

Rang€r
09-02-2008, 20:58
Istina je da svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ali da je igranje samo jedne od milijuna war3 custom mapa sad već 6 godina zatupljujuće, repetitivno i na kraju krajeva glupo je činjenica.

lol ja sam bio igro dotu 2 tjedna pa mi dojadila, za tjedan dana opet poceo i igro do sada, a sad je nermem igrat ejr su mi winzi u qrcu

MTF*
09-02-2008, 21:03
zanimljivo izgleda igra, a jos zanimljivije ime ima... :D

Lord Ragnarok
09-02-2008, 21:11
vec vidim nekog heroja/sta vec pod imenom demigod, tesko je neizbalansiran i pwna sve zivo i nezivo.
patch 1.01 velicina-5MB
channelog: removed demigods all skills becouse of ballance
reason of the size of patch: we needed to put chains on demigod

Rang€r
09-02-2008, 21:27
vec vidim nekog heroja/sta vec pod imenom demigod, tesko je neizbalansiran i pwna sve zivo i nezivo.
patch 1.01 velicina-5MB
channelog: removed demigods all skills becouse of ballance
reason of the size of patch: we needed to put chains on demigod

:pray: :rotfl:

no nazalost to bi istina mogla biti, al kako god bilo tvrdim da bi ga traxa puno pwnala