PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Gameri" bez mozga



Stranica : [1] 2

Outmind
09-02-2008, 15:21
Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?

Samael
09-02-2008, 15:24
Ovo se odnosi na desetogodišnju dječurliju, jel tako?

Outmind
09-02-2008, 15:26
Vjeruj mi, ne samo na njih.

Snake
09-02-2008, 15:37
itekako mi idu na živce. nisu igre za svakog, ja imam poznanika koji jednostavno ne želi razmišljat (a baš i nema čim), npr. ja gledam kak on igra jednu igru, on uđe u prostoriju s ulazom i izlazom (dakle dvoja vrata, jedna kroz koja je došo i kroz koja treba proć), prostorija je prazna recimo i nema ništ za pokupit ništ ne treba napravit nema ni na čemu, i onda on pita a kud sad.

mravojed20
09-02-2008, 16:33
Normalno da mi to smeta, ima takvih par izgubljenih slučajeva i ovdje na forumu.

Izgubljeni
09-02-2008, 16:37
ja nemogu igrat igru bez dobre priče, jednostavno mi je to retardno, zato je mojim frendovima far cry zakon, dok meni ide na zivce :thumbs1:

DrunkyDuck
09-02-2008, 17:07
Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru?
Ne.

Neven <R>
09-02-2008, 17:48
Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.

Arbiter of Change
09-02-2008, 17:56
Spadam li ja u te gamere bez mozga kad prelazeći DMC preskačem animacije misija budući da sam ih odigrao već n puta zaredom? :)

Ali ajde ozbiljno. Mislim, ja nemam problem s tim kako netko igra dok on ne pokušava to prenijeti na mene. I da, vidio sam svoj broj likova koje ništa ne zanima osim to da oni nešto kontroliraju na ekranu... pomogućnosti popraćeno efektima pogodnima za uzrokovanje epilepsije i likovima koji nose sve ukupno 10 cm odjeće, i to na krivim mjestima (ovim prvenstveno mislim na one koji nisu mogli shvatiti MGS zato jer su preskakali sve cutscene... da, znate tko ste).

ZorgTheBorg
09-02-2008, 18:01
Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.

streetrace777
09-02-2008, 18:01
Ali mrzim kad mi frend ide preskakat animacije u igri :)

Utoplytanian
09-02-2008, 18:21
pa ima igra u kojima volim uvijek poslusat pricu, zamislit se,pustit koju suzu ili tako nesto,ali za neke igre nema smisla pamtit pricu,te su igre tu samo da se ispucas i relaksiras *khm* serious sam *khm* :D

Svinjoguz
09-02-2008, 18:24
Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?

nije me briga, ak preskacu nek preskacu, niko nebu umro :D
makar osobno preskacem animacije u hacknslash rpgovima, prica se u skuzi u 43 sekunde, tak da nema potrebe...
animacije gledam samo tam di igra ima super pricu dakle baldurs gate, planescape torment, warcraft 3 itd.

Marcellius09
09-02-2008, 19:03
Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru?
Ne.

Outmind
09-02-2008, 19:04
Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.

Gle zorg, nikome ja ništa ne dokazujem, niti tvrdim da sam "pametniji" od nekog apstraktnog pojedinca, samo želim reći da mi na živce idu takvi ljudi kojima je svejedno kaj igraju.

DrunkyDuck
09-02-2008, 19:06
Koliko onda tek mrzis ljude koji neSigraju? :D

Maloki
09-02-2008, 19:37
Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.

Čitaš mi misli Nevene ^^

W3DR4N
09-02-2008, 20:05
Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.

Ne Nevene, igre postoje da bi kupovali nove komponente, svađali se među konzolašima da su naše igre ljepše, i općenito pljuvali svakog tko kaže igrica, mada smo ih i sami tako zvali od kad znamo za sebe, i sve dokle medij nije odredio drugi naziv.

Sickmanno1
09-02-2008, 20:07
Iskreno puca mi kur** da li ce netko preskakati animaciju ili nece...ja znam da ja necu....al iskreno divim se ljudima koji dignu pracenje price na novi nivo, npr. necu nikada zaboraviti kolegu koji je u MoH za PS1 citao one nevazne dokumente <_<...mislim ok da igra ima pricu al ono WW2 igra nema bas nekakve price...

IGoR_2803
09-02-2008, 20:12
ne idu mi na živce jer ne vidim kaj je loše ak se neko jednostavno hoće ispucati, malo odagnati stres itd., neda mu se razmišljati, upali gta ili kaj ja znam i raspali po svemu živom par minuta i bok... :D

Hamti Damti
09-02-2008, 20:33
Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.

Gle zorg, nikome ja ništa ne dokazujem, niti tvrdim da sam "pametniji" od nekog apstraktnog pojedinca, samo želim reći da mi na živce idu takvi ljudi kojima je svejedno kaj igraju.

pa kaj te onda boli krc

daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..

Mjutant
09-02-2008, 20:58
Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.


Potpis :roll:

Cro Luger
09-02-2008, 21:43
lol kad sam pročitao "Gameri bez mozga" očekivao sam neku smiješnu temu koja će malo sprdati neke gamere, kad ono glupost :shock:

Snake
09-02-2008, 22:30
Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.


Potpis :roll:

ne samo da zabave, iz njih se može dosta toga i naučiti, prvenstveno strani jezik. naravno nećeš naučit ništa iz npr. nfs-a, ali iz neke bolje avanture ili prave simulacije može se naučiti.
animacije i priča su mi sastavni dio igre i važan kriterij pri ocjenjivanju igre, zato ne, ne mogu shvatit i ne volim ljude koji prekidaju animacije, a onda pitaju zašto je to tako, kakva je to glupa igra?

HalF-DeaD
10-02-2008, 00:19
animacije i priča su mi sastavni dio igre i važan kriterij pri ocjenjivanju igre, zato ne, ne mogu shvatit i ne volim ljude koji prekidaju animacije, a onda pitaju zašto je to tako, kakva je to glupa igra?
Slažem se u potpunosti. Iz tog (i "crysis je zakon, ima dobru grafiku") razloga me živcira 70% "gamera" koje znam irl.


divim se ljudima koji dignu pracenje price na novi nivo, npr. necu nikada zaboraviti kolegu koji je u MoH za PS1 citao one nevazne dokumenteSI ja isto svaki dokument pročitam, what's the problem? :)

Peyo
10-02-2008, 02:16
Osobno se ne opterećujem sa drugima oko toga. Iskreno, ako su se programeri potrudili napraraviti pravu stvar tj. pravu priču koja može biti konkurencija Hollywood-u onda u igri gledam svaki milimetar teksture ili animacije, ali ako je igra tipa Painkilller, Serious Sam ili Will Rock onda mi je samo u glavi da sve uništim što mi se nađe na putu :killyou:

Joco
10-02-2008, 03:43
Osobno se ne opterećujem sa drugima oko toga. Iskreno, ako su se programeri potrudili napraraviti pravu stvar tj. pravu priču koja može biti konkurencija Hollywood-u onda u igri gledam svaki milimetar teksture ili animacije, ali ako je igra tipa Painkilller, Serious Sam ili Will Rock onda mi je samo u glavi da sve uništim što mi se nađe na putu :killyou:
potpis :boohoo:

Marcellius09
10-02-2008, 13:58
znaci ja bi u cs 1.6 trebao pratit pricu :rotfl: , a nemogu zato sta je nema :yuck:

bigbara
10-02-2008, 14:41
mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.

Svinjoguz
10-02-2008, 14:43
mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.

:rotfl:

necu nis rec :shock:

Karlo_from_Bjelovar
10-02-2008, 14:45
mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.

:rotfl:

necu nis rec :shock:

on je vec na oldies topiku napisao nesto slicno, i mislim da se on u ovom postu ne zaje****... (postam za par minuta)



ja sam diablo 2 igrao i aj nikoga ne vrijeđam ali samo ako ti je to najbolji RPG onda nisi pravi RPG-aš kako ti može neka igra u kojo samo ideš i kokaš monstere bit najbolji RPG pa jesi li munjen ili šta. Ja san nikoga nisam namjeravao uvrijediti ali zaigrajte Obliovion,Morrowind,Cod4,San Andreas to su prave igre.


meni je diablo 2 tako glupa i stupidna igra. i zato me i razočarao hellgate london kaže rpg. pa rpg ti je u guzici. pa to su sve neke hack and slash pucnjave da kažemo. pa čovječe to uopšte nije bre da bude zanimljivo. stvarno je glupo i dosadno bacite se na prave igre

@bigbagra: da iam kakvu moc ovde (a nazalost neam) bi te odma banno... ma s nekim tako maloumnim se necu ni svadat... zao mi tipkovnice, ali ne vise nego tebe... tuzno... :| :kill:

Nemesis
10-02-2008, 14:48
Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?

imam ja takvog legu.
e jel imaš kaku igru?-lega
imam kol of djuti.-ja
a šta moram radit?-lega
2.svj.rat-ja
znači,hodam i pucam?-lega
da-ja
aj daj onda.


da sam mu rekao da mora riješit zagonetku ne bi uzeo.

Hamti Damti
10-02-2008, 14:53
[quote=bigbara]mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.

:rotfl:

necu nis rec :shock:

on je vec na oldies topiku napisao nesto slicno, i mislim da se on u ovom postu ne zaje****... (postam za par minuta)



ja sam diablo 2 igrao i aj nikoga ne vrijeđam ali samo ako ti je to najbolji RPG onda nisi pravi RPG-aš kako ti može neka igra u kojo samo ideš i kokaš monstere bit najbolji RPG pa jesi li munjen ili šta. Ja san nikoga nisam namjeravao uvrijediti ali zaigrajte Obliovion,Morrowind,Cod4,San Andreas to su prave igre.


meni je diablo 2 tako glupa i stupidna igra. i zato me i razočarao hellgate london kaže rpg. pa rpg ti je u guzici. pa to su sve neke hack and slash pucnjave da kažemo. pa čovječe to uopšte nije bre da bude zanimljivo. stvarno je glupo i dosadno bacite se na prave igre

@bigbagra: da iam kakvu moc ovde (a nazalost neam) bi te odma banno... ma s nekim tako maloumnim se necu ni svadat... zao mi tipkovnice, ali ne vise nego tebe... tuzno... :| :kill:[/quote:2pzlc23w]

kako legendarno čovječe :pray:

ajmo osnovat bigbara fan club

Peyo
11-02-2008, 19:20
znaci ja bi u cs 1.6 trebao pratit pricu :rotfl: , a nemogu zato sta je nema :yuck:

Pa koji multiplayer ima priču :? Možda neke igre imaju, ja neznam jer ne igram u multiplayer-u.

Electromaster
11-02-2008, 19:36
Ja ne kužim ljude koji su glupi pa nemogu shvatit recimo, priču u F.E.A.R.-u i onda govore ''koja je to glupa igra što je tu scary''.

Korpse
12-02-2008, 12:02
Ja ne kužim ljude koji su glupi pa nemogu shvatit recimo, priču u F.E.A.R.-u i onda govore ''koja je to glupa igra što je tu scary''.
ti takvi su psihički poremećeni :rotfl:

Nemesis
12-02-2008, 13:24
jebote,ovog bigbaru il je zaobišla civilizacija ili se skrivao kad su ubijali glupane.diablo 2 glupa igra,wtf?fkuckin n00bz.

Korpse
12-02-2008, 14:43
jebote,ovog bigbaru il je zaobišla civilizacija ili se skrivao kad su ubijali glupane.diablo 2 glupa igra,wtf?fkuckin n00bz.
treba ga na lomaču, i dati mu da igra diablo II.

medusa
12-02-2008, 21:21
pomalo mi idu na živce.

pa kaj te onda boli krc

daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..
a zašto tebe živcira što njega to živcira?

Hamti Damti
13-02-2008, 21:16
pomalo mi idu na živce.

pa kaj te onda boli krc

daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..
a zašto tebe živcira što njega to živcira?

OMG :shock:

a zašto tebe živcira što mene živcira??

jbt 1k postova na forumu i biti toliki njub je i za djete sramotno, zanima me baš šta si ti

Gravestone_bluz
13-02-2008, 21:28
mislim da bi prije svega netko trebao sloziti kvalitetnu definiciju gamera a onda pricat o ovome, mozda da neko topic otvori il nes?

Wade
15-02-2008, 08:35
aj nek mi netko objasni sto vas briga ako netko preskace animacije, mislim ak mene zabavlja hack n slash i klanje moja stvar i imam pravo igrati vrazju igru, ipak su zbog toga tu. ako ne zelim neku intelektualno slozenu igru ne znaci da sam moron bez mozga nego se mozda samo zelim opustiti uz jedno lijepo klanje u nekom fpsu nakon 7 sati u skoli od kojih je 3 sata fizike 2 sata matematike itd ... :| evo npr ja skoro uvijek preskacem animacije u nekim igrama i volim klanje i sve i ajde sad sam ja bez mozga kao sto kaze ime ove "teme" ....

mogao bih komentirati svaki post pojedinacno al necu... radije cu prorijediti svoje posjete ovdje :?


Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.
:pray:

Snake
15-02-2008, 11:00
nemam ništ protiv onog tko preskače animacije i to, ali ako taj isti poslije kaže kako je ta priča glupa i da je cijela igra najgluplja koju je ikad vidio, što onda mislit. Kako možeš reći da je priča glupa ako je ne pratiš? Poznam par takvih primjera. Većina ih ni ne zna engleski kako treba. I npr. rečenice "There's nothing left inside me now. Nothing at all. No hatred. Not even regret." interpretiraju kao "Povadili su joj sve organe."
Zar to nisu gameri bez mozga?

Wade
15-02-2008, 11:10
mozda ne znaju engleski,mozda nisu pratili pricu pa zato misle da je najgluplja nije sve crno i bijelo omg :?

Snake
15-02-2008, 11:20
@ ma znam ja što znači ne pratit priču i ne znat engleski, ali neki ne žele Spratit priču i onda kažu da im ništa ne valja. Npr. što bi ti ostalo da jednom Broken Swordu oduzmeš priču, što bi ostalo bilo kakvoj avanturi ako joj oduzmeš priču? Samo bezglavo klikanje bez ikakve veze. Zbog toga je nekima taj žanr glup do bola? Nije problem u žanru, u igri, već u gamerima bez mozga.

Arbiter of Change
15-02-2008, 15:16
A baš - igre je tipu smeće zato jer ono svojevoljno ignorira njezin vitalan element?

medusa
15-02-2008, 17:58
OMG :shock:

a zašto tebe živcira što mene živcira??

jbt 1k postova na forumu i biti toliki njub je i za djete sramotno, zanima me baš šta si ti
ko kaže da me živcira.
i ajde molim te pogledaj svoje postove, zvučiš ko napaljeni trinaestogodišnjak koji želi ispasti faca kad si išao srati outmindu, koji je bar otvorio temu s namjerom da potakne konstruktivnu raspravu.

Hamti Damti
15-02-2008, 20:42
ko kaže da me živcira.

Ti


pomalo mi idu na živce.
Hamti Damti je napisao/la:
pa kaj te onda boli krc

daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..

a zašto tebe živcira što njega to živcira?




i ajde molim te pogledaj svoje postove, zvučiš ko napaljeni trinaestogodišnjak koji želi ispasti faca kad si išao srati outmindu, koji je bar otvorio temu s namjerom da potakne konstruktivnu raspravu.

:rotfl: :rotfl: e ajd odsad kad vidiš post koji postam ja pokušaj ga ignorirati, jer će to biti i za moje i za tvoje dobro

medusa
15-02-2008, 20:52
reko sam da me živciraju gameri bez mozga
tebe sam upitao zašto te živcira što njega živcira
ti si me upitao zašto mene živcira što to tebe živcira
ali ja nisam rekao da me živcira to što tebe živcira :wink:

MasaKrisT
16-02-2008, 09:05
flame flame lock!

Nodakim
16-02-2008, 09:14
pod prvo quote na outminda TO NISU GAMERI!

Mafioz0r
16-02-2008, 10:04
Ja sam prije otvorio jednu sličnu temu (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=15921), tamo sam napisao sve šta mislim o tome i ne namjeravam to ponavljat.

vkgamer16
14-03-2008, 15:59
moj bratic,igra soul reaver2 a ne zna ko je raziel,jedan frend,igra wow ne cita opise questova,idioti

gray fox1415
14-03-2008, 19:32
Najgore je kad nekog pitas jel igro neku igru i on kaze da , da mu je predobra i ti sad pitas za neki dio price a ovaj kaze da on to igra radi pucačine i ubijanja!!! :twisted:

kikl0p
14-03-2008, 19:35
da ima takvih debila i to nisu gameri znam ja jedoga naj igre su mu San Andreas i hmm...bilo sta drugo di mos trcat i pucat a da je zabavno

Ware
14-03-2008, 20:20
Nema gore od takvih "gamera" ako ih se može tako nazvat.

Guber
03-04-2008, 21:33
Ma zapravo me baš briga za njih, neka svatko uživa na svoj način, ako oni igraju tek tak neka im bude.

Electromaster
07-04-2008, 17:09
Ja mislim da je idiotizam govorit da je neka igra smeće a nisi se uopće potrudio užvit se u nju.
To je kao da pogledate neko filmsko remek- djelo, neki bezvremenski klasik, i ne obraćate pažnju na radnju nego gledate samo puške/aute/guzice/sise i onda kasnije govorite da je film teško smeće jer ste vidjeli samo 2 puške/auta/guzice/sise.

Tejo.hr
09-04-2008, 14:47
Moj buraz je takav kada je riječ o igrama, ali ne vidim ništa lošega u tome, jednostavno je takav tip gamera. Zato i igra samo unreal tournament. :D

Phronesis
11-04-2008, 13:57
Mene najviše od tih igrača živciraju ženske. Ko da sve zajedno imaju neku kolektivnu svijest i cilj im je izjebat te u mozak. Niš im ne bi dao da igraju, ništa. Potpuno pogrešno shvaćanje igara i onog što je bitno u igri. Imaš nekog zakon lika u igri koju pruža neke interesantne opcije, ona dođe i kaže da je debilan i da namjerno neće ništa s njim imati jer ima rinčicu. Gledaš u Chrono Crossu kako su jebeno spojili teoriju evolucije s pričom igre, ona gleda kak su fora napravili da lebdi kugla. Ti se staneš u Oblivionu da pogledaš kak lijepo izgleda okoliš u kojem košute trče, a trava se lagano na vjetru njiše dok music_8 (Ona mistična pjesma sa ženskim zborom) pjeva, ona te jebe da nastaviš i napadneš medvjeda kojeg je vidjela na proplanku. Igra se Deus Ex, bog batina igra-film, a njoj ne paše ciljnik. (I ne pričam o jednoj ženski).

?!?

A kaj se tiče ekipe koja ne želi razmišljati o igri, kako ih ja zovem, n-gen igrači, to više ne želim živaca trošiti.

Electromaster
12-04-2008, 21:44
Yep, pogotovo ne kužim ženske koje su zaluđene Simsima i onda mi seru kako je Far Cry ili F.E.A.R. glupa igra(?!) Na žalost sve ženske iz moje škole koje igraju kompjuter, igraju- simse. Zapravo, jedna je tjedan dana igrala Battlefield 2, a zatim rekla da je to dosadno te se vratila 100000000-toj ekspanziji Simsa...Bože pomozi... :cry:

Phronesis
13-04-2008, 21:16
Ustvari, da, jedini argument koji ti je potreban je to igranje Simsa (I najčešće uz to - Second Lifea), jer, uzmimo igru s najnižom razinom inteligencije, ne znam, Serious Sam II (No offense, jebena igra). Znači nešto iz čega zbilja ništa doli pucnjave i zabave ne možeš izvući.

I kako ti ona može reći da je to glupa igra i da gubis vrijeme kad ona odlazi na servere dejtati i piti pice u online bircevima s drugim 3d frajerima, ili po ostamstoti put slaze crnacku obitelj sa psom, pa im ordinira kad ce pisat a kad srat - a vidiš - s obzirom na to kakve ženske ustvari jesu - može biti da upravo zato i igraju te Simse, dirigirajući non-stop nekome.

Ali glavno da je svejedno da li je igra Serious Sam, F.E.A.R, Jak ili Chrono Cross, glupa je i dosadna. A simsi su thrill stoljeća. :killyou:

Maja
13-04-2008, 23:52
moje frendice ni simse ne igraju :(
ne znaju šta je link :(
jedna prži na cd tako da fajl kopira na cd, samo onako u mapu kao :rotfl:
pod informatikom jedino ja od cura s dečkima igram ut :(

baš bzvz :( :(

Phronesis
14-04-2008, 00:32
I siguran sam da bi me uspjela isfrustrirat! XD

Dommyshell
14-04-2008, 14:34
Nitko nije spomenuo cod 4,igra koja nema animacija a i nema neku pricu.sta s takvim igrama????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Phronesis
14-04-2008, 18:46
Zašto mi se čini da si fulal temu?

Maja
14-04-2008, 22:53
možda je mislio na "gejmere bez mozga" koji igraju cod4... :roll:
pa ono, puno ljudi misli da je to odlična igra (ja osobno nisam probala igrat) i deru ko nenormalni po cod4-u a njemu to ne paše i bok! o ukusima se ne raspravlja

MasaKrisT
15-04-2008, 08:19
maja ,ut3,1v1?:)

Maja
15-04-2008, 08:21
ne igram ut3, igrala sam samo demo :rotfl:
ut 99 ftw :pray:

Tejo.hr
15-04-2008, 13:27
Bitno da ja znam curu kojoj je S.T.A.L.K.E.R. najbolja igra ikada.
Da, čak je zgodna.
Ne, ne dam njem broj.

Dommyshell
15-04-2008, 16:03
Zašto mi se čini da si fulal temu?SNIsam procitaj postove na stranici 1 i 2 pa ces vidjet.Mozda sam malo zakasnio ali........ :bravo:

Gregor847
18-04-2008, 23:25
Zivcise me kad netko ne zna cijeniti dobru igru

ScorpiuS
20-04-2008, 11:13
Imam ja jednog u mojem selu koji kaže NFS:PS zakon igra The Witcher toksični odpad.

penetralia
14-05-2008, 18:58
imam ja frenda koji je preso wolfenstein enemy territory,a da ne zna pricu. Pitam ja njega, covjece jel ti znas uopce pricu u igri,a preso si je. On odgovara: ma sta ja znam, boli me .... ja cim vidim animaciju ja lupam esc.

A moj drugi frend maže sve igre na easy, ma ak ima mazat ce to i na turist mode i onda se diči okolo,eeee preso sam igru u 1 noci. Wooow covjece i onda kad ga pitam zasto igras na easy on odgovara kad ne volim puno umirat u igri,volim dominirat. haha

Maja
14-05-2008, 19:59
A moj drugi frend maže sve igre na easy, ma ak ima mazat ce to i na turist mode i onda se diči okolo,eeee preso sam igru u 1 noci. Wooow covjece i onda kad ga pitam zasto igras na easy on odgovara kad ne volim puno umirat u igri,volim dominirat. haha

omg... de ubij ga. preć igru na easy- big deal. jel mu nije zanimljivije prvo preć na medium i onda poslije probat preć na hard? ccc, ta današnja mladež :rotfl:

Peyo
15-05-2008, 01:58
Po meni su najveći gameri bez mozga oni koji ukljuće GOD mod u najjednostavnijim pucačinama u kojima nema zagonetke. Zamislite nekog lika kako si uključuje GOD mode, one hit kill i unlimited ammo u igri tipa Serious Sam. Dođe mi zlo od toga. :hangin:

penetralia
15-05-2008, 19:37
Po meni su najveći gameri bez mozga oni koji ukljuće GOD mod u najjednostavnijim pucačinama u kojima nema zagonetke. Zamislite nekog lika kako si uključuje GOD mode, one hit kill i unlimited ammo u igri tipa Serious Sam. Dođe mi zlo od toga. :hangin:


pa eto to ti radi moj frend u postu iznad

ScorpiuS
15-05-2008, 19:40
Ja sam kad samo bio mlađi igra UT2004 u GOD modu i to mi je bilo fascinatno ono "Ja sam sam bog i nema drugih bogova uz mene" pa sam se veselio kad mi ono kulerski vikne "GODLIKE" a danas nemogu podnjet UT na GOD.

Babitz
15-05-2008, 20:56
niti možeš godlike nabit :(

penetralia
15-05-2008, 22:14
imam ja jos jednog bisera, susjed, igro je serious sam first encounter na hard modu pa mu je igra bila preteska pa je otiso na net i potrazio sifre za god mode, hahahhaa

Electromaster
16-05-2008, 07:13
Po meni su najveći gameri bez mozga oni koji ukljuće GOD mod u najjednostavnijim pucačinama u kojima nema zagonetke. Zamislite nekog lika kako si uključuje GOD mode, one hit kill i unlimited ammo u igri tipa Serious Sam. Dođe mi zlo od toga. :hangin:

Evo meni jedan tip iz razreda igra Serious Sam (prvi) na težini tourist, sa god mode i all weapons i NEMOŽE GA PREĆ!!! :shock: Ako to nije gamer bez mozga, neznam što je...

ScorpiuS
16-05-2008, 07:55
Nije to ništa jean mi friend iz srednje prolazi CO4 na nivice (nisam siguran jeli točno tako uglavnom na najlakše) ostane bez metaka nnakon 10 min igranje neke misije i kaže mi da je neprohodiva igra. Dat ću mu da prolazi onu misiju u Pripyatu na easy pa ću vidit što može.

KI KI
16-05-2008, 08:45
ovaj moj frend je nabavio ono san andreas i počeo e hvaliti da je prešao to u tjedan dana 100%! znaš i dođem ja kod njega i tamo vidim ono nezna igrat! auto slupa ono u minuti! a ja mu zadam misiu da jednog lika treba pratiti i čuvati a da ga ne ube i on to nije mogao priječi! a pod drugim saveom mu piše 100%

Lik ja mislim da je sve cheateve koristio koji postoje!

ScorpiuS
16-05-2008, 09:22
Nije koristio cheetove mislim možda je ali ne jedino nego je downloada 100% save game sa interneta.

bigdanger
21-05-2008, 15:19
Ovo se odnosi na desetogodišnju dječurliju, jel tako?

tako je

prasinar
22-05-2008, 10:35
imam ja frenda koji je preso wolfenstein enemy territory,a da ne zna pricu...

hmm, pa ne javljam se bas brzo, ali vjerojatno si mislio na rtcw.

penetralia
25-05-2008, 13:11
imam ja frenda koji je preso wolfenstein enemy territory,a da ne zna pricu...

hmm, pa ne javljam se bas brzo, ali vjerojatno si mislio na rtcw.

ee tocno, zajebo sam se, hvala na ispravci

Bara
25-05-2008, 16:18
Mislim da je cheatanje zločin. Nitko ne bi smio cheatati. Ali za postavke težine ovako mislim. Prvo treba igru preči na srednje(neiskusnima na najlakše) a zatim tek na najteže. Jel najteže je stavrno teško zbog nekih iznenađenja i tako i brzo crkneš dok ovako znaš što te čeka i rasturaš. Ja sam cod 4 i max payne 2 prešao na najteže ali po drugi put(prvi put sam na najlakše :D )

ScorpiuS
25-05-2008, 16:36
Nitko koga ja znam ne skače na najteže odmah na početku. A četanje je tu jer su tako developeri htjeli, oni su ih ubacili i oni ih koriste zato što su ga developeri ubacili i oni su htjeli ta postoji u njihovoj igri.

vale
25-05-2008, 19:00
pa igricu je jadno igrat na najlakšem jer nemoš "osjetit" igricu,mislim ok prema onima koji prvi put igraju takav tip igrice.Ja osobno sve prelazim prvo na medium odnosno srednje i onda ako mi igrica nedosadi na najteže

Cthulhu
30-05-2008, 16:36
kad sam sa frendom pricao o vampire tm-bloodlinesima:
ja:zakon igra,ima jebenu pricu i zarazan gameplay,a da ne spominjem grafiku(razgovor se vodio taman kad je igra izasla)
on:ne pratim ti ja pricu, a ovo drugo nista ne znam sta znaci.
htio sam ga zadaviti na licu mjesta.

Bara
30-05-2008, 20:37
Ja imam svoje prijatelje koji igraju samo WoW i Albatros 18 i to im je vrhunac gaming iskustvo. Ja ta MMO smeća uopće ne bi nazvao gamingom. Kada mi počnu srat kako ti možeš igrati singleplayer pa ali nisi usamljen(pitaju me) :kill: . Koji debili.

ScorpiuS
30-05-2008, 21:20
MMO je gaming i to u potpunosti to što igraš sa friendovima igru čini još i kompatitivnom i to poboljšava iskustvo.

eddie2142
17-06-2008, 18:32
MMO je gaming i to u potpunosti to što igraš sa friendovima igru čini još i kompatitivnom i to poboljšava iskustvo.

ha!ja jedino igram neki mmo s ljudima koje znam iz proslih igara ili rla ili sa foruma
a to sto je vama drago biti u partyjima i guildovima s pedofilima, narkomanima propalice koje zele biti nesto u zivotu, a ipak nemogu letjeti?3 od 9 milijuna igraca wowa su ti jedino nesto normalni


Ja imam svoje prijatelje koji igraju samo WoW i Albatros 18 i to im je vrhunac gaming iskustvo. Ja ta MMO smeća uopće ne bi nazvao gamingom. Kada mi počnu srat kako ti možeš igrati singleplayer pa ali nisi usamljen(pitaju me) :kill: . Koji debili.

wow usporedi s baldur's gateom
pijanku u kafani s drustvom usporedi s dobrom knjigom

mislim da sam sve rekao

Sonic_Moronic
25-06-2008, 16:17
Nije loša usporedba... Dobra knjiga for the win.

ScorpiuS
25-06-2008, 21:16
Šiii, zadnja dobra knjiga koju sam pričitao je bilaa...hmmm...a, da NIJE JE BILO. Ni lektiru ne čitam nego nađen na netu ili od friendova malo.

seahawk37
26-06-2008, 13:22
imam pun k*** frendova cheatera koji se smatraju gejmerima

GaTa666
12-07-2008, 00:03
Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?

A legendo ti koda si pogodio sta mene uzasno nervira.
Najjace mi je kad ljudi uopste ne prate pricu nego samo bjesomucno stiscu esc na cutscenama jer ih jednostavno ne zanima radnja :)
Glavno je da je krakana

###DK###
12-07-2008, 09:01
Da,neke fakat nemos ubijediti da se San Andreas ne igra sa citovima :(

Živa istina. Koga god poznajem igra San Andreas sa cheatovima i onda mi kažu da je nemoguće bez cheatova.

Đuro-Pero Blatobran
12-07-2008, 10:01
Što se tiče "Zombi Gamera", ak oni ne žele pratit priču, njihova furka. Ja obično odigram igru jednom uz pračenje priče (ili 2 put, ovisi o kvaliteti igre :) ) i onda tek igram radi čiste tabačine.

Što se tiče cheatanja, ima dobrih i loših čitova. Na primjer: Company Of Heroes
Loši čitovi su oni s kojima ideš ko blesav prelazit misije :yuck: (najjače mi je kad likovi govore da su super gameri, ali chitaju zato jer im je igra na hardu preteška, pa prebaci na medium ili easy onda :killyou: ) a dobri su oni s kojima se zabavljaš, kao na primjer u skirmishu napraviti planinu od olupina aviona :D .

Ja chitam samo kad pređem igru i ako me čitovi mogu zabavit, zato GTA chitovi mogu biti ok (ak ste ikad jurili po autocesti a iza vas padaju tenkovi ko kiša :D )

CHOLIK
12-07-2008, 14:51
Da,neke fakat nemos ubijediti da se San Andreas ne igra sa citovima :(
zar se san andreas igra bez šifri?!OMG!!OMFG!!!!Otkad to!??!

Izgubljeni
12-07-2008, 15:35
ahhahaha ja sam si sam dosta koristio cit za onaj jetpack.. bilo je zabavno letat po gradu :D :D

Maja
14-07-2008, 02:06
zar nije najbolji cheat u san andreasu monstermash ja mislim kad dobiješ onaj lijepi veliki auto sa lijepim velikim kotačima :shock: :D

Flippy
14-07-2008, 04:57
Kaj isto nije lijep onaj, kako ono ide, aha.... suicide... Dobiješ sve čak i 100 % pređenu igru.



ah fak zaboravio sam da to nejde na SA :(

iznogud1515
14-07-2008, 17:38
ja sam igru igro na starom compu i koristio sam samo za jetpack samo iz razloga što je, dok sam se autom vozio, sve trzalo.

###DK###
14-07-2008, 18:45
Kada prvi put prelazim igru nikad ne koristim cheatove.
To mi jednostavno pokvari sav užitak igranja.
Mislim, svaka budala može preći igru sa cheatovima.

croat1gamer
15-07-2008, 12:38
osim ako ima samo cheat za suicide, all hate u, all have weps, i sl.

Electromaster
15-07-2008, 12:42
Ja u GTA šifre koristim samo dok se za*ebajem po gradu, istražujem, itd. Kad preliazim misije sve šifre isključim...Ostale igre prelazim bez šifri...

Herr Schnitzel
18-07-2008, 13:05
Nikad nigdje nisam koristio cheatove, pa ni u GTA igrama jer mi to totalno ubija gusht.

A sto se tice gamera bez mozga, apsolutno me nije briga dok meni ne pocnu govoriti gluposti.

Markecgrad
20-07-2008, 09:33
Bez dobre priče nema dobre igre :thumbs2:

Flippy
21-07-2008, 14:25
Ovo je otišlo u offtopic. :(

croat1gamer
21-07-2008, 19:00
ovo je opsirna tema

btw. po meni su najgori gameri bez mozga cheateri u mp igrama, to ubija svima gust, a jos gori od njih su oni koji kad pocne kick vote (ako nema admina) glasaju ne

Flippy
21-07-2008, 19:02
ovo je opsirna tema

btw. po meni su najgori gameri bez mozga cheateri u mp igrama, to ubija svima gust, a jos gori od njih su oni koji kad pocne kick vote (ako nema admina) glasaju ne

Neki kickaju i banaju ljude koji su dobri a ovi misle da čita i odmah kick/ban. Majku im....

cham3leon
24-07-2008, 09:30
E sad ću vam ja sve reć:
Svi oni "zombie-gameri" kako bi vi rekli, nemaju šta prigovarat dok pljujemo po njima jer ako nisu znali, ovo je Pljuvačnica. Pa neka naprave novi topic di će pljuvat po NAMA.

Drugo, igre se mogu svrstat po određenim kategorijama. Tako da ne možete preći npr. Super Marija ili neku takvu marginalnu usputnu casual igru da obratite pažnju na priču, jer priče zapravo i nema. Ko ne voli igre koje se mogu smatrati umjetničkim djelima, neka se zabavljaju s casual igrama ili onima koje nemaju neki duboki smisao, već su tu samo kao jednostavna zabava.

Treće, ako baš odlučite igrat igre dubljeg smisla, onda ih tako i igrajte!
I šta ti sad vrijedi preć npr. GTA:SA bez da uopće znaš o čemu se radi. To je ko da odeš u Pariz a nisi vidio Eiffelov toranj. Ima ljudi koji su čim su ga počeli igrat krenuli sa šiframa. Jedan lik je u GTAIII zapeo na prvoj misiji, odnosno nije znao kamo ići na prvu misiju(odmah iza ugla), pa je tako pretražio cijeli Portland, upisao šifre da može na druge dijelove grada itd.

croat1gamer
24-07-2008, 10:29
ne pljuj po super mariu, on ima isto pricu :( (lejm je, ali je ima)


jos nesto, ima dosta igara sa lejm pricom, ali su odlicne
uzmi battlefield serijal, to se koriste bivsi sukobi, ili buduci sukobi, imaju samo osnovnu pricu, ali nisu samo jednostavna zabava

ZoSo
24-07-2008, 19:42
Meni je jedna od najbitnijih stvari u igrama priča, ona jednostavno najviše utječe o tome hoću li se uživiti u igru ili ne.
Isto tak kad igram igru nikad ne koristi šifre, dobro ajd sam San Andreas :D :D .Glupo mi je to što neki ne znaju shvatit da se neke igre trebaju znati igrat, ne samo "Sjedni i pucaj !".
Bratiću uvijek govorim kak se Football Manager i Splinter Cell trebaju znat igrat, al on to ne shvaća. Samo po COD-u dere :D

eggzy1
24-07-2008, 21:32
imam ja takvog frenda samo kaj on snimi po 30 cijelih i 30 demo igri, igra jednu 5 minuta i odustane onda.

Deadwalker
29-07-2008, 18:38
Da, tu se slažem, gamer-a bez mozga ima kolko očeš, posebice u Americi. Kak bi inače EA opstal... :D

cham3leon
08-08-2008, 21:21
Da, tu se slažem, gamer-a bez mozga ima kolko očeš, posebice u Americi. Kak bi inače EA opstal... :D

Da, ko bi drugi igrao te gluposti nego Zombie gamer

narf
10-08-2008, 18:48
ne.. zašto bi me takvi ljudi živcirali? to je kao da me živcira netko tko jede puding vilicom.. ak oće, nek izvoli - meni ne smeta, ja ću i puding jest i igrat se kak ja oću 8)

+ shvaćam da oni ne vide napor koji su programeri uložili u određen naslov.. al jbg :D

amirix
13-08-2008, 03:03
ja kod frenda prelazim duty-a i may cry-a___a kad je kod mene namjestim mu battlefield

###DK###
13-08-2008, 09:34
Meni je najgluplje kad ljudi kupe GTA i uopće ga ne prelaze nego se jednostavno vozikaju po gradu.
Ne znam šta je u tome toliko zanimljivo ali njima očito nešto ima.

amirix
13-08-2008, 19:44
Meni je najgluplje kad ljudi kupe GTA i uopće ga ne prelaze nego se jednostavno vozikaju po gradu.
Ne znam šta je u tome toliko zanimljivo ali njima očito nešto ima.

ja na GTA vozim ko normalan__stajim na semaforima kad je crveno

Chappi
20-08-2008, 21:20
Meni je najgluplje kad ljudi kupe GTA i uopće ga ne prelaze nego se jednostavno vozikaju po gradu.
Ne znam šta je u tome toliko zanimljivo ali njima očito nešto ima.

ja na GTA vozim ko normalan__stajim na semaforima kad je crveno

Haha lol,ti si ista moja sestra "idem ja zapravo vozit" heeh

narf
20-08-2008, 21:55
glupo mi je u San Andreasu to što se na autoputu ili na bilo kojoj ulici ne može postići stalna brzina.. da postoji neka tipka koja bi brzinu držala na trenutnoj.. pa krstarit po gradu laganini :D

amirix
21-08-2008, 02:28
Meni je najgluplje kad ljudi kupe GTA i uopće ga ne prelaze nego se jednostavno vozikaju po gradu.
Ne znam šta je u tome toliko zanimljivo ali njima očito nešto ima.

ja na GTA vozim ko normalan__stajim na semaforima kad je crveno

Haha lol,ti si ista moja sestra "idem ja zapravo vozit" heeh

nije ista nego isti :rotfl:

ja ono stanem na semaforu__a oni digitalni ološi iza mene uzeli trubit_koji im je vrag

Quickkill
04-01-2009, 16:33
Istina meni neke njubine idu na živce jednostavno kada dođu u neku praznu sobu koja nema drugih vrata i onda počnu pucati na sve strane kao da se na tom mjestu nalaze duhovi.Bezveze troši metke (kojih ima malo) i onda što je najgore raznese nešto što je otvaralo prolaz u neku skrivenu sobu sa blagom *khm*Resident evil 4 *khm* i onda skupi pare samo zato da bi ga neki monster ubio par sobica dalje jer je osto bez municije.

cham3leon
04-01-2009, 18:11
Oživljavaš staru temu - pogledaj koji je bio datum zadnjeg posta

D.E.M.O.
04-01-2009, 20:53
ne smetaju mi.

cham3leon
04-01-2009, 21:51
Ok, onda nastavimo :D
Jer sviđa mi se tema.

cham3leon
04-01-2009, 21:54
Ja isto mislim da sam pro, dok me frend ne izowna u PES-u.

Osim toga, ne raspravljamo o n00bovima, zombie gameri su nešto drugo.

Svinjoguz
04-01-2009, 22:04
a pustite nek se njubovi igraju, da nema njih gaming industrija bi propala zbog pada prodaje :D :D

cham3leon
05-01-2009, 14:05
I jadni EA ne bi prodao nijedan NFS... :(

marko1997
08-01-2009, 12:15
Evo moj frend igramo GTA IV on uvijek prekine filmić a ja oču gledat da vidim o čemu se radi igrica a njega to ne zanima nego samo pucnjava pucnjava jurnjava ... :-x

Nee Joe
08-01-2009, 12:21
Gameri bez mozga su bolest koja se raširila krajem '90. godina kad su počele izlaziti neke hack n' slash igre kvalitete rada 5-godišnjeg djetea. Iako bi mnogi rekli da se to najviše javlja kod djece, u krivu su, zato što toga najviše ima kod starijih i onak, malo mlađih, koji vjeruju za sebe da su gameri, a zapravo im se samo igraju FPS-ovi ili sportske poput PES-a i FIFA-e. Mnogi danas ne shvaćaju da su današnje igre sport i umjetnost, a mnogi ih smatraju filmovima nove generacije. Gameri bez mozga su pošast.

marko1997
08-01-2009, 12:23
I ovo igram kod frenda Brothers in Arms a on niš ne gleda filmiće neda mu se pa za kaj ti igraš ak ne kužiš priču igre i niš :?

Nee Joe
08-01-2009, 12:25
I ovo igram kod frenda Brothers in Arms a on niš ne gleda filmiće neda mu se pa za kaj ti igraš ak ne kužiš priču igre i niš :?

totalno. Igre današnjice su umjetnost. Svaka igra je pravo oduševljenje ( uz nečasne iznimke).

Razzarach
08-01-2009, 12:27
ja nisam prekido niti jedan filmić iz yakuze
a ta igra ima jakooo puno dugih filmića
jednostavno najbolja igra , baš zbog priče :thumbs2:

neki debil bi ju igro baš zbog šore i brutalnosti
a ne zbog jebenih filmića :(

Death By Sexy
08-01-2009, 12:27
Gameri bez mozga su bolest koja se raširila krajem '90. godina kad su počele izlaziti neke hack n' slash igre kvalitete rada 5-godišnjeg djetea. Iako bi mnogi rekli da se to najviše javlja kod djece, u krivu su, zato što toga najviše ima kod starijih i onak, malo mlađih, koji vjeruju za sebe da su gameri, a zapravo im se samo igraju FPS-ovi ili sportske poput PES-a i FIFA-e.SMnogi danas ne shvaćaju da su današnje igre sport i umjetnost, a mnogi ih smatraju filmovima nove generacije. Gameri bez mozga su pošast.

wtf? koji ti je to argument?igraju im se samo fpsovi i sportske igre??! i da su to starijiljudi?od kud ti taj podatak?
pošast? ..drama queen


ja bi igrao yakuzu samo zbog šore i brutalnosti... jebeš filmeke.. oću se zabaviti i opustiti.. a zato se ni ne igram više

Nee Joe
08-01-2009, 12:32
[quote="Nee Joe Hendrix":7c5e65h8]Gameri bez mozga su bolest koja se raširila krajem '90. godina kad su počele izlaziti neke hack n' slash igre kvalitete rada 5-godišnjeg djetea. Iako bi mnogi rekli da se to najviše javlja kod djece, u krivu su, zato što toga najviše ima kod starijih i onak, malo mlađih, koji vjeruju za sebe da su gameri, a zapravo im se samo igraju FPS-ovi ili sportske poput PES-a i FIFA-e.SMnogi danas ne shvaćaju da su današnje igre sport i umjetnost, a mnogi ih smatraju filmovima nove generacije. Gameri bez mozga su pošast.

wtf? koji ti je to argument?igraju im se samo fpsovi i sportske igre??! i da su to starijiljudi?od kud ti taj podatak?
pošast? ..drama queen


ja bi igrao yakuzu samo zbog šore i brutalnosti... dragaš filmeke.. oću se zabaviti i opustiti.. a zato se ni ne igram više[/quote:7c5e65h8]



Haha, vjeruj mi, ima ih mali milijun. Oko tebe su, ali ti to ne kužiš. Možda si ti jedan od njih.... :D :D :D

Death By Sexy
08-01-2009, 12:38
još si mlad.. i argumenti su ti slabi i ne stoje ustvari
gameri bez mozga? to su n00bovi a? a vi ste pro? ma daj

cham3leon
08-01-2009, 16:23
Ne radi se tu o takmičenju ko je veći pro. Kako se natjecati s nekim u single player igranju? Radi se o ljudima kojima je igra samo nešto da malo klikću s miše i lupaju po tipkovnici... Meni onda nije jasno kako ti ljudi uspiju gledat filmove? Ili samo gledaju akcijske scene, a ostalo premotavaju? (jer takvi gledaju samo akcijske)

Death By Sexy
08-01-2009, 21:16
Ne radi se tu o takmičenju ko je veći pro. Kako se natjecati s nekim u single player igranju? Radi se o ljudima kojima je igra samo nešto da malo klikću s miše i lupaju po tipkovnici... Meni onda nije jasno kako ti ljudi uspiju gledat filmove? Ili samo gledaju akcijske scene, a ostalo premotavaju? (jer takvi gledaju samo akcijske)

meni su igre klikanje miša i ništa više..čista zabava...

filmovi su druga stvar i ne uspoređuj ih s igrama..
da veoma je super pol sata gledat cut scenu..oću igrat jete

cham3leon
08-01-2009, 21:26
Igre inače imaju priču...
Ne vidim preveliku razliku u igrama s pričom i filmovima, dapače, ponekad je priča u igrama bolja od mnogih filmskih sranja koja nam puštaju u zadnje vrijeme. Ako tražiš igru koja nije više od bjesomučnog klikanja i stiskanja tipki probaj flash igre na netu, obično nemaju cut scene. Ili solitaire :roll:

Razzarach
08-01-2009, 21:44
baš sam skin.. ups zaboravih na piratiju :D
kakvu priču ima farcry 2

eddie2142
09-01-2009, 14:24
baš sam skin.. ups zaboravih na piratiju :D
kakvu priču ima farcry 2

:-x

Mirko L
09-01-2009, 15:56
gledaj, cham3leone, svako igre doživljava drugačije.
neko da bi se samo zabavlja, a neko da usput prati i priču.
ja isto više volin čut priču, ali neman ništa ni protiv onih koji ne žele

Niko Bellic
09-01-2009, 18:04
Gle zorg, nikome ja ništa ne dokazujem, niti tvrdim da sam "pametniji" od nekog apstraktnog pojedinca, samo želim reći da mi na živce idu takvi ljudi kojima je svejedno kaj igraju.

Uglavnom da malo pojasnim. Ljudi koji su inteligentni trude se nesto shvatiti i razumjeti, jer im to predstavlja izazov i jednostavno si postavljaju vise i teze ciljeve i zadatke (vecina) dok oni manje inteligentni ni ne osjecaju bas preveliku potrebu da nesto razumiju i mentalni sklop im je puno jednostavniji. Poznajem dosta ljudi koji blago receno ne teze nicemu i bitno im je samo da su sa necim zaokupljeni kada se vrate doma s posla, a posto su igre vecinom dinamicnije od gledanja TV programa logicno je da su i takvi poceli igrati igre, jer one su danas hvala Bogu lako dostupne i igranje na kompjuteru nije vise samo za "geekove"...

Npr. "Gameri" bez mozga vecinom igraju pucacine i slicne igre, koriste sifre, GOD modove i ostalo, gledaju akcijske komedije i akcijske filmove itd... To nije pravilo, jer uvijek postoje iznimke i znam da ne valja generalizirati, ali vecinom je tako.

Mene takvi ne zivciraju, jer ljepota zivota je u raznolikosti i da nema glupih ne bi bilo ni pametnih, ali da sad ne razvezem previse jezik o tome reci cu samo da sve ima svoju publiku, a zbog toga sto izdavaci i marketing lakse preveslaju i zadovolje zelje "Gamera" bez mozga u buducnosti ce sigurno biti vise igara koje su namijenjene njima. Tuzno, ali nazalost istinito...

Istina, "boli mozak" kad malo razmislis o tome kuda to sve ide, al bar znas da je tu u glavi i radi ono zbog cega i postoji; misli i razmislja...

Profit, profit, profit... Novac, novac, novac...

:hangin:

cham3leon
09-01-2009, 21:33
Ali mi nije jasno zašto igraju igre s dobrom pričom, kad ih ista ne zanima? A neke igre jednostavno nisu ništa bez priče. Tako ima ljudi koji igraju SW KotOr i brže bolje preskaču razgovore da bi došli do borbe (?).

Niko Bellic
10-01-2009, 10:00
Ali mi nije jasno zašto igraju igre s dobrom pričom, kad ih ista ne zanima? A neke igre jednostavno nisu ništa bez priče. Tako ima ljudi koji igraju SW KotOr i brže bolje preskaču razgovore da bi došli do borbe (?).

Danas velik broj naslova ima dobar sustav borbe i dobru pricu, a oni koji traze samo borbu preskacu pricu, jer ih ne zanima i naporno im je to pratit. Neke igre imaju i jedno i drugo pa zbog toga privlace siru publiku nego one koje obiluju samo akcijom... Sto vise ljudi pronadje u igri nesto sto im pase, tim bolje za izdavace. Grand Theft Auto serijal pravi je primjer toga. Vise kupaca znaci vise love. Vrlo jednostavno...

Ne treba se puno zamarati s tim sto drugi rade i sto igraju, a oni koji misle da je "grijeh" ako neki tip igra Fallout 3 samo zbog toga da zuji uokolo i puca ljudima u noge da ih ucini invalidima, pa da iskrvare umjesto da ide uokolo, obavlja zadatke i skuplja boce malo su previse zabrijali i tretiraju igre kao "svete krave"...

S inteligencijom paralelno rastu zahtjevi i ambicije ljudi. Zbog toga neki kada se igraju idu do u detalje. Drugi su povrsni i samo prozuje kroz igru, a neke stvari ni ne primjecuju. Industriji koja stanca igre bitan je profit, pa se orijentiraju na to da s jednom igrom pokriju sto siri krug mogucih kupaca i zgrnu sto vise love.

Ljudi koji rade gluposti su isto budale kao i oni koji im na to ukazuju. Zivite svako svoj zivot i pustite druge da zive i igraju se i iglaju kako zele. Glupo se igrati Boga kada se zna da i on ima alternativu u osobi cije ime (naziv) svi dobro znamo...

Od "akcije do reakcije" i tako dalje u krug. Nazalost jedno bez drugog nemere...

Ljudi su razliciti i to je uzrok tome...

:hangin:

Arbiter of Change
10-01-2009, 10:48
/el catinjo
Što si ti neki lokalni mudrac? Vidim da si napisao nekoliko postova koji su se vrtili na sličnu temu. :)

Ti "gameri bez mozga" mi se čine kao kreacija novog vremena od kada su tehnologije omogućile te igre sa dobrim borbama, ali gdje priča nije integralni dio. Mislim, ne bi meni smetalo da oni to rade u ono, što ja znam, FPS naslovima ali kad se takvo ponašanje i mentalitet općenito prebacuju u žanrove (primarno RPG) gdje bi priča trebala biti imperativ, to je žalosno. Ne sjećam se da je takvih bilo u vrijeme Planescapa.

Niko Bellic
10-01-2009, 11:24
Što si ti neki lokalni mudrac? Vidim da si napisao nekoliko postova koji su se vrtili na sličnu temu. :)

Ne lokalni, nego globalni...

:rotfl:

Dosadno mi na poslu pa...

Imam ti susjeda koji kad god pita imam li kakvu novu igru, cim cuje da je RPG ili strategija odjednom izgubi interes, ali kad sam nabavio Far Cry 2 to je bila druga prica...

Nemres ti njemu bas objasniti Fallout svijet i sta je to tamo tako super, ali zato u igrama gdje se samo puca i baca granate on jednostavno cvate. Npr. Call of Duty World at War (Singleplayer) ga je odusevio (iako je u onom dijelu igre gdje si bez municije, a ekipa puca sa drveca dobrano mozgao dok nije slucajno skuzio da ipak IMA municije), a ja sam naravno pizdio sto ne mogu svugdje gdje hocu preskocit ili skrenut desno u sumu. RPG geni, sta ja tu mogu...

:hangin:

cham3leon
10-01-2009, 13:10
Da mi je znat šta ti ljudi misle o Fahrenheitu... :D

Ajemric
12-03-2009, 21:56
Ovo se odnosi na desetogodišnju dječurliju, jel tako?Se prijatelju moj, ovo se zove predrasuda. Vjeruj mi nisu svi klinci takvi. Znam ja mnogo 10-ogodišnje dječurlije, zapravo, ja sam nedavno(prije par godina) proso to , koja vole pricu i neskipaju dialoge jel neznaju engleski il nest slicno

Vedro
13-03-2009, 00:14
Ja mrzim kad vidim da netko preskače dijaloge i animacije,dođe mi da razbijem i kompjuter i konzolu i sve,imam osjećaj kao da se prave nešt pametni.

Raz
13-03-2009, 00:23
Nemam ništa protiv onih koji to rade dok oni doma igraju.

Ali mi na živce ide dok se netko recimo dođe do mene, vidi da igram pa mu dam malo nek on isto igra i onda mi onda počne preskakat cutscene ili dijaloge a ja baš želim vidjeti što se desilo :-x

Rang€r
13-03-2009, 16:00
meni idu na živce... da ljudi ne preskaču cut scene, dam se kladit u 5kn da bi programeri radili bolje priče... onda su mi još jaki oni cod pro gameri, a nemaju pojma šta se dešava iako ga (neki nisu) igrali... pa onda oni dotaši i WoWaši, koi nisu vidjeli c od kampanje u warcraftu... isto tako mi je bilo krivo kad nisam znao koi se qrc prije događalo u warcraftu, tj. prije wc3... pa sam ošo na blizz ofiš site i sve ljepo pročito, onak odlično je za smirenje...

al opet... katkad ni ja ne čitam sve, jer mi se jednostavno neda čitat neš, pogotovo ak je neki sjeban font(drakensang, ETW, neke od novijih...) pa moram škiljit da bi prepzno razliku između a i o il 3 i 5... u ACu je najjače, tamo nema skipanja cutscena :) one iz act 4 skoro več sve znam napamet xD

Insert
15-03-2009, 11:36
tu mos ubrojati stopostotni udio konzolasa

WAR-ELEMENT
15-03-2009, 12:30
Mene zanima igrivost , pa tek onda priča , a grafika zvuk uopste me ne zanima,pogotovo u zadnje vrijeme,mada živcira me ako neko nije bas istrazio igru barem malo a kaze da nije dobra zbog grafike na primjer.

Babitz
15-03-2009, 15:09
tu mos ubrojati stopostotni udio konzolasa
Onda mogu i stopostotni udio pc-jaša.

Tebe definitivno mogu.

eddie2142
21-03-2009, 15:23
tu mos ubrojati stopostotni udio konzolasa
Onda mogu i stopostotni udio pc-jaša.

Tebe definitivno mogu.

epic win, kako mu ga spusti... :thumbs2:

Rang€r
23-03-2009, 22:06
nema veze s konzolašima(dobro ima neke...) wow je pc only a opet ima pun qrc tardova, imam jednog u sobi... bilo ko kog znam irl preskače cut scene i ne prati priču a svi su neki PGjevi, m uskličnici i sl.

ZipZipforever
23-03-2009, 22:14
Nešto zbog čega gubim živce je kad netko preskače animacije,jednostavno poludim.Meni igra mora imati priču da bi se mogao uživjeti u nju,skakanje amo tamo i klanje protivnika bez logike nema poante,dok ima ljudi koji se jako užive u samom klanju toliko da im animacije smeta jer bi samo htjeli se vratiti na klanje.

Sickmanno1
23-03-2009, 22:27
Nešto zbog čega gubim živce je kad netko preskače animacije,jednostavno poludim.Meni igra mora imati priču da bi se mogao uživjeti u nju,skakanje amo tamo i klanje protivnika bez logike nema poante,dok ima ljudi koji se jako užive u samom klanju toliko da im animacije smeta jer bi samo htjeli se vratiti na klanje.

Same here.

Zato je GTA serijal tak i popularan. Ljudi vole samo uci u igru i vozit se i pucat po bilo cemu i sretni su...onka wtf :?

(ovime nisam htio reci da GTA ima losu pricu, niti sam htio reci da je GTA losa igra)

cham3leon
23-03-2009, 22:48
nema veze s konzolašima(dobro ima neke...) wow je pc only a opet ima pun qrc tardova, imam jednog u sobi... bilo ko kog znam irl preskače cut scene i ne prati priču a svi su neki PGjevi, m uskličnici i sl.

WoW ima priču i cut scene?

Sickmanno1
23-03-2009, 22:49
nema veze s konzolašima(dobro ima neke...) wow je pc only a opet ima pun qrc tardova, imam jednog u sobi... bilo ko kog znam irl preskače cut scene i ne prati priču a svi su neki PGjevi, m uskličnici i sl.

WoW ima priču i cut scene?

Pa naravno. To znam cak i ja koji nikad nisam ni zaigrao WoW....

Hellboy
23-03-2009, 22:51
nema veze s konzolašima(dobro ima neke...) wow je pc only a opet ima pun qrc tardova, imam jednog u sobi... bilo ko kog znam irl preskače cut scene i ne prati priču a svi su neki PGjevi, m uskličnici i sl.

WoW ima priču i cut scene?
U9JbLxT9XMQ
Samo jedna od brojnih.

keko
24-03-2009, 09:32
[quote="Rang€r":273diy3h]nema veze s konzolašima(dobro ima neke...) wow je pc only a opet ima pun qrc tardova, imam jednog u sobi... bilo ko kog znam irl preskače cut scene i ne prati priču a svi su neki PGjevi, m uskličnici i sl.

WoW ima priču i cut scene?
U9JbLxT9XMQ
Samo jedna od brojnih.[/quote:273diy3h]

Kako to misliš,jedna od brojnih?Pa tek su se na Wrathu uhvatili posla s tim cutscenama(ako ne računaš one intro videe na običnom wowu i tbcu.)

bezimeni
24-03-2009, 10:13
Meni je priča u igri na zadnjem mjestu.Ako sam zbog toga gamer bez mozga , neka sam.Hebeš ti igru koja se najviše bazira na priči...pa to je igra za jedan prolazak.Koji je gušt takvu igru prelaziti po drugi puta .
U igri mi je najvažnija dobra atmosfera...to je najteže za postići.Nakon toga sama igrivist i naravno dobra grafika i fizika .Priča...može biti i sporedna , "kulisna" .Uostalom večina gamera je poput mene a to se najbolje vidi po igrama koje izlaze u zadnjih deset godina.Traži se dobra akcija a ne romani.Kod prvog prelaska pogledam sve cut scene ali kod drugog ili trećeg ih uredno prekidam . Da filmofil sam i mogu isti film pogledati i deset puta ali in game filmeki u igrama mi nisu ni približno tako zanimljivi i zabavni.

Sickmanno1
24-03-2009, 11:18
Meni je priča u igri na zadnjem mjestu.Ako sam zbog toga gamer bez mozga , neka sam.Hebeš ti igru koja se najviše bazira na priči...pa to je igra za jedan prolazak.Koji je gušt takvu igru prelaziti po drugi puta .
U igri mi je najvažnija dobra atmosfera...to je najteže za postići.Nakon toga sama igrivist i naravno dobra grafika i fizika .Priča...može biti i sporedna , "kulisna" .Uostalom večina gamera je poput mene a to se najbolje vidi po igrama koje izlaze u zadnjih deset godina.Traži se dobra akcija a ne romani.Kod prvog prelaska pogledam sve cut scene ali kod drugog ili trećeg ih uredno prekidam . Da filmofil sam i mogu isti film pogledati i deset puta ali in game filmeki u igrama mi nisu ni približno tako zanimljivi i zabavni.

Pretpostavljam da su ti najbolji filmovi, brzi i zestoki i svi filmovi sa jet leeom i steven segalom :P

I vecina gejmera nije kao ti. Da je onda ne bi horda igracala cekala svaki nastavak MGS, Final Fantasya i Zelde izmedu ostalih, kojima je prica jedna od najjacih strana...

Mislim nemrem si zamisliti odigrat avanturu sa lame pricom. Pa sve krece od neke price...

Anarion.Umarth
24-03-2009, 11:24
po meni priča daje dodatnu žar, ali ako je igra loša, neće je spasiti nikakva priča

Sickmanno1
24-03-2009, 11:25
po meni priča daje dodatnu žar, ali ako je igra loša, neće je spasiti nikakva priča

Reci mi 5 igri koje su lose a imaju super pricu :D?

Anarion.Umarth
24-03-2009, 11:28
e tu si me uvatija
malo ćeš se tribat strpit da dođe neko s više igračkog iskustva

[edit]Sheureka!
skoro sve igre po filmovima, neke po stripovima, knjigama(npr, lotr neka strategija, nemogu se sitit kako se zove, al nije bfme)

Sickmanno1
24-03-2009, 11:30
:)

Kvalitetan Gamplay je naravno uvijek prvi, ali ako igra fejla po pitanju grafike, atmosfere ili glazbe, prica je jedina stvar koja je moze spasiti...po mom misljenju...

Anarion.Umarth
24-03-2009, 11:32
ovisi kako kome, mene neke stvari pošteno iziritiraju, tipa repetitivnost AC-a, i nisan moga dovršit tu igru, iako svi hvale priču, a i meni leži taj sci-fi medieval štih

LorlonWarrior
24-03-2009, 11:33
Ja kad sam igro Oblivion zano sam sve Dialoge napamet, čito sam sve knjige, nikad nisam išo fast travel, baš sam uživo u igri dok je moj frend preskako sve Dialoge i onda mene zvao svaka 2 sata i ispitivo me "Kako dalje kako dalje???"

:(

Mislim da je to zato što ja imam slabu pilu, pa sam nekako na knap mogo igrat Oblivion i to mi bilo dosta a on je uvijek imo Svemirski komp s kojim je mogo sve igrat pa je igro 100 igara odjednom al opet :(

Jbte ja ko da sam živio u Cryodiilu :(

Anarion.Umarth
24-03-2009, 11:35
šta bi tek bilo da si igra morrowind (možda i jesi?)

Sickmanno1
24-03-2009, 11:35
ovisi kako kome, mene neke stvari pošteno iziritiraju, tipa repetitivnost AC-a, i nisan moga dovršit tu igru, iako svi hvale priču, a i meni leži taj sci-fi medieval štih

Pa iskreno meni je prica u AC osrednja...nista posebno...Zasigurno je AC grafika, gamplay i atmosfera na prvom mjestu...

Anarion.Umarth
24-03-2009, 11:39
grafika i nije baš nešto, gameplay se svodi na ponavljanje istih stvari, tako da sve moguće radnje možeš napraviti u 2 min, al atmosfera....
nema nijednog životopisnog lika na ulicama, sve neki random generated creepovi
i nervira me da nisu na pc mogli staviti koju dodatnu funkciju
od svih tipki na tipkovnici, i dalje možeš koristiti samo 4+ arrow/wasd

LorlonWarrior
24-03-2009, 11:40
šta bi tek bilo da si igra morrowind (možda i jesi?)

Jesam... I tamo sam sve provario... :cry:

A vjerojatno zato jer nisam imo neta i onda sam posudio od frenda tu igru i samo nju igro...

Od svake Dwarwen ruševine, do gradova, Questova, knjige, pa čak sam bio i skinio Deadric font s neta i učio ga da dešifriram one Scrollove magija na kojima piše sve Deadric i po zidinama... :?

Indoril, Halaau, Redoran, Televani...

Eh da, to su bili dani... :cry:

Anarion.Umarth
24-03-2009, 11:43
moraš ići u krajnost, bez obzira o čemu se radi?

Sickmanno1
24-03-2009, 11:52
grafika i nije baš nešto, gameplay se svodi na ponavljanje istih stvari, tako da sve moguće radnje možeš napraviti u 2 min, al atmosfera....
nema nijednog životopisnog lika na ulicama, sve neki random generated creepovi
i nervira me da nisu na pc mogli staviti koju dodatnu funkciju
od svih tipki na tipkovnici, i dalje možeš koristiti samo 4+ arrow/wasd

Grafika nije nesto? Jel smo mi igrali istu igru? :O

Gamepla se svodi na penjanje i borbu po ulicama. To je ko da kazes da je UT3 ponavljanje istih stvari jel samo pucas :?. Jedino sto se ponavlja su zadaci, ubio ovog tu, ubio ovog tamo, al ono to i ima smisla jer si ti Assassin. Nebus sigurno kao Assassin pomogao seljaku odgurati kola za 10 novaca :/

Atmosfera...hmm, valjda ide kako za koga. Ja sam se osjecao dok sam igrao igru kao da sam u tom stoljecu. Odlicno dizajnirani leveli, dobra glazba mi je ucinila odlicnu atmosferu dok sam igrao igru.

Bartuc
24-03-2009, 11:53
Mene su počele umarati igre bez dobre priče. Uopće više nemam volju ganjati se autima, igrati igre poput UT-a i ostalih pucačina bez mozganja. Zgadile su mi se. Očito su mi igre poput Stalkera, Vampirea, Witchera, Baldura, Mass Effecta, DeusExa toliko povisile standarde da mi je sada sve ostalo ne zanimljivo :(

Evo prije par tjedana sam igrao Mass Effect, igrivost je tak, više manje bezveze. Prvo imaš pucačinu sa lošim AI-em, slabim izborom oružja (čiatava igra 1-2 tipa oružja, nitko ne koristi sva 4 ponuđena), vožnjom onog pimpeka što se i na najstrmija brda može penjati (kao da gledam onu glupost - Big Rigs (erCUJVNcer4))... Ništa spektakularno što se igrivosti tiče. Ali zato je priča te dojam pričanja te priče (grafika likova i VA) toliko dobar da mi je svrstao tu igru u TOP 5 igri svih vremena, a da ne pričam o tom settingu i Loreu. Rame uz rame sa Witcherom, iako mi je Witcher i dalje bolji pošto uz dobru priču ima i sve ostalo na nivou.

LorlonWarrior
24-03-2009, 11:54
moraš ići u krajnost, bez obzira o čemu se radi?

A dobro da si ti doživio to što i ja i ti bi tako pričo...

Jebemu čak znam i svirat ono Morrwind Theme Song na Đeksonu

A de ajd probajte jednom razmišljat da ja ne idem u krajnost nego da sam jednostavno specijalac (da, retardiran) u nekim stvarima i da ima i takvih ljudi poput mene :?

EDIT: @ Bartuc

Po meni je Prince of Persia Warrior Within :pray: :pray:

Mislim na priču igre

Po meni kevojebaljka, ono kad on sam sebe vidi u različitom vremenu misli da je neko čudovište i na kraju skonta sam da je to u biti on samo u bdućnosti, jednostavno :pray: :pray:

Bartuc
24-03-2009, 12:07
Da, ima igri koje sam zaboravio navesti, a i dalje su revoluciju napravile u mom pogledu na gaming. Čitava PoP trilogija spada među njih. Dok novi PoP još nije dobio tu titulu ali je na pravome putu pošto ne sumnjam da će se priča jako dobro razvijati kroz nadolazeće nastavke.

Arbiter of Change
24-03-2009, 12:13
Jo, opet vi ljudi sa PoP i njegovom pričom. Kao nekomu tko je odigrao LoK igre PoP ima priču za malu djecu (ako mislite da on ima kompliciranu time-travel priču čekajte dok odigrate LoK serijal), naravno, stavljam sad gameplay na stranu budući da se potegla ekskluzivno stvar sa pričom.

@LorlonWarrior:
Ono na što on misli je vjerojatno "thread derailing", tj. kad iscrpnim komentarom vjerojatno ne namjerno skrećeš temu/raspravu u drugom smjeru umjesto da se držiš osnovne misli bez detaljnog ulaska u nešto drugo, makar bilo povezano, što će rezultirati time da će se drugi ljudi na to nadovezati (kao moj post, npr). Primijetio sam da to i inače radiš dosta pa eto... beware. :)

@Bartuc:
Živino stara, vidim da ne samo da si opet aktivan nego si i odigrao ME, konačno. :D

LorlonWarrior
24-03-2009, 12:18
Istinu veliš Arbiteru, ali ja te "Detaljne Offtopic" postove pišem s ciljem da se niko ne nadovezuje na njih, eventualno da neko prokomentira dio i nastavi opću raspravu koja je bila prisutna prije neg sam ja uletio s LTRP (Lorlon Type Retarded Post), ali očito ljudi nemaju sposobnost da mi čitaju misli, tako da ću morat od sad pa nadalje ostavljati "Nemoj se nadovezivat na ovaj post" u svojim LTRP postovima :thumbs2:

Isprika zbog offtopica :D

Arbiter of Change
24-03-2009, 12:21
Ma nema beda kad je stvar ovako povezana (i kad je ozbiljna publika), ali tako najčešće nastane spam u jednoj inače konstruktivnoj temi. :)

bezimeni
24-03-2009, 12:41
Meni je priča u igri na zadnjem mjestu.Ako sam zbog toga gamer bez mozga , neka sam.Hebeš ti igru koja se najviše bazira na priči...pa to je igra za jedan prolazak.Koji je gušt takvu igru prelaziti po drugi puta .
U igri mi je najvažnija dobra atmosfera...to je najteže za postići.Nakon toga sama igrivist i naravno dobra grafika i fizika .Priča...može biti i sporedna , "kulisna" .Uostalom večina gamera je poput mene a to se najbolje vidi po igrama koje izlaze u zadnjih deset godina.Traži se dobra akcija a ne romani.Kod prvog prelaska pogledam sve cut scene ali kod drugog ili trećeg ih uredno prekidam . Da filmofil sam i mogu isti film pogledati i deset puta ali in game filmeki u igrama mi nisu ni približno tako zanimljivi i zabavni.

Pretpostavljam da su ti najbolji filmovi, brzi i zestoki i svi filmovi sa jet leeom i steven segalom :P

I vecina gejmera nije kao ti. Da je onda ne bi horda igracala cekala svaki nastavak MGS, Final Fantasya i Zelde izmedu ostalih, kojima je prica jedna od najjacih strana...

Mislim nemrem si zamisliti odigrat avanturu sa lame pricom. Pa sve krece od neke price...


Kod mene je po pitanju filmova presudna uvjerljivost...ako se neki film fura na ozbiljnost onda me mora i uvjeriti..npr . Reservoir Dogs...film ima vrlo jednostavnu priču...skupi se grupa kriminalaca i idu pljačkati banku i cijela stvar krene naopako...i nije neka kompleksna priča ali je realizacija vrhunska pa je sami film remek djelo ( možda nije dobar primjer jer se film ne fura na neku uvjerljivost) .

Slično mi je i sa igrama...ako ima dobru atmosferu koja me uvuče u igru igram ju bez obzira na jednostavnost priče ili njen potpuni nedostatak .Još ni jednu igru nisam igrao radi priče...ni jednu jedinu.

A što se tiče kakvi su gameri u većini pogledaj si top listu najbolje prodavanih igara...siguran sam da avantura ima manje nego fps-ova ili arkadnih jurilica automobilom ili pak nogomet i sl.

Bartuc
24-03-2009, 12:44
Slično mi je i sa igrama...ako ima dobru atmosferu koja me uvuče u igru igram ju bez obzira na jednostavnost priče ili njen potpuni nedostatak.

Drito si STALKER-a opisao. Priča je banana, totalna glupost, ali je atmosfera ta koja ovu igru gura prema vrhu ljestvice.

Sickmanno1
24-03-2009, 12:59
A što se tiče kakvi su gameri u većini pogledaj si top listu najbolje prodavanih igara...siguran sam da avantura ima manje nego fps-ova ili arkadnih jurilica automobilom ili pak nogomet i sl.

A lol, pa nemozes spominjati nogomet arkadne jurilice sa pricama, kad tim igrama netreba prica (zapravo bi bilo glupo da imaju pricu). Ali cinjenica je ako zelis napraviti dobar RPG treba ti dobra prica, ako zelis napraviti dobru avanturu treba ti dobra prica. Sad diskatubilno je sta je dobra prica a sta ne, ali cinjenica je da i najbolje FPS pucacine imaju dobru pricu. Uglavnom bez dobre price nema dobre igre, IMO...

bezimeni
24-03-2009, 13:04
Kao što si rekao...diskatubilno je što je dobra priča i što je dobra igra.Stvar ukusa .A tema je pokrenuta u svrhu pljuvanja ljudi koji su kvazi gameri i ktome bez mozga jer prekidaju cut scene i ne obaziru se na priču http://www.imagesforme.com/out.php/i414910_rigo014.gifS.

Koga briga da li netko prekida takve scene i kakve igre voli....svašata.Loša igra nebu našla kupca a dobra bude...tržište je to koje će odrediti kakve će se igre proizvoditi.

Bartuc
24-03-2009, 13:07
Moj stari kada igra prekida sve animacije. Nema pojma što treba raditi u C&Cu, nema pojma što se dešava u FarCRY-u ili Rainbow Sixu, ali glavno da ih je prešao po nekoliko puta svaku :D


I onda najviše mrzim kada dođe kod mene u sobu pa meni prekida animacije tak da što prije igramo :( Na kraju moram prvo preći sa njim par misija i onda komotno krenuti iz nova da pohvatam priču...

Sickmanno1
24-03-2009, 13:15
Moj stari kada igra prekida sve animacije. Nema pojma što treba raditi u C&Cu, nema pojma što se dešava u FarCRY-u ili Rainbow Sixu, ali glavno da ih je prešao po nekoliko puta svaku :D


I onda najviše mrzim kada dođe kod mene u sobu pa meni prekida animacije tak da što prije igramo :( Na kraju moram prvo preći sa njim par misija i onda komotno krenuti iz nova da pohvatam priču...

Same here...samo sto ja prvo predem igru pa je tek onda dam njemu, tak da znam sta mora raditi :D

bezimeni
24-03-2009, 13:21
Znači vaši starci su gameri bez mozga ? A kažu da jabuka ne pada daleko od stabla... :D .

Sickmanno1
24-03-2009, 13:24
Znači vaši starci su gameri bez mozga ? A kažu da jabuka ne pada daleko od stabla... :D .

Meni je stari gamer bez mozga jer nezna engleski :yuck:

Sam cekam doba kad ce uci i titlovi za igre lol :D

Bartuc
24-03-2009, 13:29
Moj zna engleski jako dobro, ali nema volje gledati animacije. Rađe kolje nego da troši vrijeme na gluposti :D

bezimeni
24-03-2009, 13:30
Pa bio bi red da naprave obradu igre za lokalno područje....angažiraju glumce i ubace lokalni jezik...tada bi se moglo reći da igra vrijedi novce koje za nju traže ...a traže i više nego što košta na stranom tržištu i to bez ikakve obrade. Gamad.

Bartuc
24-03-2009, 13:32
Mislim da mi nebi dobro sjeo Mass Effect sinkroniziran na hrvatski jezik :D

Raz
24-03-2009, 13:34
I meni se čini. Protiv subtitlova se već nebi bunio :) .

bezimeni
24-03-2009, 13:36
Pa ako su znali dobro odraditi jednog Shreka koji na hrvatskom zvuči bolje i zabavnije nego u originalu ne vidim problema za jedan Mass Effect .Stvar privikavanja.Uostalom mogli bi ponuditi opciju da biraš na kojem ćeš jeziku igrati.

Raz
24-03-2009, 13:38
Ma imamo i dobrih sinkronizacija (poput Shreka kojeg si spomenuo) ali se bojim da će se sinkronizacije dočepati neki manje profesionalni glumci i skroz upropastiti stvar.

bezimeni
24-03-2009, 13:52
Ma samo se sjeti kako je bilo zanimljivo ( ako si igrao ) u GTA IV kada je Niko bacio neku razumljivu psovku...a sad zamisli kada bi se sve igre kvalitetno obradile...dam se kladiti da bi bile barem 20% zanimljivije.

Raz
24-03-2009, 14:03
Nisam nažalost igrao GTA4 ( bojim se da bi to bilo previše za moju kantu :) ). Slažem se da možda ne u svim... ali u nekim slučajevima bilo zanimljivije, ali se najviše bojim da bi umjesto nekog profesionalnog glumca unajmili nekog koji neće dobro obaviti posao, pogotovo zato jer se u našim krajevima gaming baš i ne shvaća ozbiljno te bi najvjerojatnije uzeli prvu osobu koju bi našli na cesti. A vjeruj mi... u nekoj igri poput mass effect ne želim čuti lošu sinkronizaciju kao moj mali poni ( da KingMortal... i ja sam čuo uvodnu pjesmu :( )

LorlonWarrior
24-03-2009, 16:27
Ja mislim da bi to bila loša ideja jer bi sto posto upotrebljavali čisti Hr. Standardni Književni jezik tipa "Hoćeš li, Dali si, Muškoga roda"...

Ma to treba žargona ubacit "Oš, Jel jesi, Muškog" :D

Kad se sjetim ovih serija osakaćenih Hrvatskih... To ugrožava sve, taj Standardni jezik. Ne, nemam ništa protiv njega al jednostvano smiješnije zvuči kad se žargon koristi (zato Bosanske serije i jesu smiješne i di glume Bosanci jer oni ne koriste Standardni Književni jezik npr Šemso iz NMK)

Hellboy
24-03-2009, 16:52
"Da li..." nije dio hrvatskog jezika.

TeraBajt
24-03-2009, 16:52
@lolron vidi se da tebi ide književni jezik. vidi se.

Bartuc
24-03-2009, 19:23
Ja mislim da bi to bila loša ideja jer bi sto posto upotrebljavali čisti Hr. Standardni Književni jezik tipa "Hoćeš li, Dali si, Muškoga roda"...


"Šeparde, pođimo na sastanak sa vijećem, moramo hitati želimo li stići. Uđimo u zrakomlat, ono će nas povesti do Odborovog Tornja!"


To je taj "novo-hrvatski" jezik... Ako ste gledali Bitange i Princeze, onda ste vjerojatno vidjeli i epizodu u kojoj Bitorajac priča na takav način. Pišao sam od smijeha :pray: :D

cham3leon
24-03-2009, 20:33
Sinkronizacija je najretajnija stvar koja se može dogoditi kako u igrama, tako i u filmovima. Ne daj Bože da nam počnu filmove na TVu sinkronizirat.

No, hrvatski titlovi u igri bi bili jako dobra stvar... Pretpostavljam da postoji dosta gamera u RH koji bi obratili pažnju na priču, ali ne znaju engleski.

Inače, istina je da danas malo ljudi cijeni dobru priču, zato su razni Krajsisi i ostale gluposti ispred, recimo MGS4, jer iako je novi MGS super igra ima ogromne količine animacija za koje kvazigamere boli ona stvar. Ali ono što je uber glupo je čovjek koji ide igrati KOTOR (koji je, usput budi rečeno, 75% priča, a onih 25% se odnosi na borbu, levelanje i slične aktivnosti), pa onda brže bolje preskače sve razgovore da bi došao do borbe. :thumbs1:

bezimeni
24-03-2009, 20:50
Sihronizacija je u crtanim filmovima apsolutno poželjna...nitko se ne buni na nju jer se može kvalitetno odraditi.U igranim filmovima bi bila katastrofa...jer nemoguće je živom čovjeku točno pogoditi , čak ni približno otvaranje usta sa izgovorom .Igre su poput crtiča...sinhronizirane u originalu..treba ih samo kvalitetno sinhronizirati na domaći jezik .

I Crysis nije glupost već jedna od najboljih PC igara ikada.

cham3leon
24-03-2009, 20:53
I meni je Crysis dobra igra, jer je dobar u svom žanru mozak-na-pašu pucačine, ali je primjer igre koja uopće ne drži do priče.

A igre ne moraju nužno biti ekvivalent crtića. Tokom dijaloga ionako mnogo igara ima subtitleove koje nije problem gledati.

Bartuc
24-03-2009, 21:10
Čisto solidnu priču ima Crysis. Nije ništa manje kvalitetna od one u Half Lifeu. Obje su također izvrsno prezentirane, jedino je HL dobio kultniji status zbog odlične atmosfere i unikatnog iskustva u ono doba kada nije bilo prave konkurencije.

cham3leon
24-03-2009, 21:18
Priča u HL je donekle kompleksna i maštovita. U HL2 se izvrsno složila s dizajnom. Crysis je prezentirao generičku priču o elijenima koji napadaju Zemlju i pritom iskoristili ponajviše elemenata iz Predatora kako bi im se uklopilo u setting.

Anarion.Umarth
24-03-2009, 21:46
u hl-u ima dosta komičnih stvari, recimo sami kvazi-fizički zaplet, a tek lamarr the headcrab

hrčak
25-03-2009, 00:48
SAli ono što je uber glupo je čovjek koji ide igrati KOTOR (koji je, usput budi rečeno, 75% priča, a onih 25% se odnosi na borbu, levelanje i slične aktivnosti), pa onda brže bolje preskače sve razgovore da bi došao do borbe. :thumbs1:
U KOTOT-u se mogu preskakat razgovori i koji bi to glupan htio.

LorlonWarrior
25-03-2009, 19:46
@lolron vidi se da tebi ide književni jezik. vidi se.

Idem po lopatu i idem se zakopat u vrt od srama :cry:

Bara
27-03-2009, 16:02
Čisto solidnu priču ima Crysis. Nije ništa manje kvalitetna od one u Half Lifeu. Obje su također izvrsno prezentirane, jedino je HL dobio kultniji status zbog odlične atmosfere i unikatnog iskustva u ono doba kada nije bilo prave konkurencije.

Imaš ti problema, Štuc! :)

Ulsar
27-03-2009, 16:16
pazi ovo lik dođe kod mene prodaj se ka dobar igrač pes-a ja san očajn igrač ali ga svaku dobijen cimer ga rastavi i po 10 :0 šta reć
al evo još 1 primjer isti lik dan mu da igra call of duty 2 (lik nema pojma eng.) mapa je normandija i lik trči priko rovova i pogine i tako jedno dobri 30 puta ja ga pitan pa jel vidiš da te AA kolje sa boka i lik nešto propizdi i nastavi igrat po svome još neki 10 min te odustane i reče da je igra smeće
iduća scena je bila ta da san ga istira iz kuće

Ulsar
27-03-2009, 16:19
a tek kad neko nešto reče protiv finalfantasy-a ili heroja ubijan

Bartuc
27-03-2009, 16:22
Uff, Heroji 5, nedavno sam ih prešao na Heroic 8) Na većim težinama tek postaje prava Brain igra pošto fakat moraš taktizirati kretnju i borbe :pray:

Ulsar
27-03-2009, 16:30
da još kad igraš protiv živog protivnika

Sickmanno1
29-03-2009, 14:46
Uff, Heroji 5, nedavno sam ih prešao na Heroic 8) Na većim težinama tek postaje prava Brain igra pošto fakat moraš taktizirati kretnju i borbe :pray:

respekt

ja odustao na normal, nakon sto sam se hebao na jednoj stazi jedno 5 dana, tj. jedno 20 sati :(

###DK###
30-03-2009, 13:03
Uff, Heroji 5, nedavno sam ih prešao na Heroic 8) Na većim težinama tek postaje prava Brain igra pošto fakat moraš taktizirati kretnju i borbe :pray:

Što da ti kažem nego svaka čast. :D

Igra je nenormalno teška. Bar meni.
Znam da sam jedva prelazio na normal.

Ulsar
30-03-2009, 13:24
uz heroje obožavan uvik i zaigrat deciples 2 pa kad uvatin prijatelja gazit sa undedarama
kad je mulac

Batleshadow5
02-04-2009, 21:29
ja nemogu igrat igru bez dobre priče, jednostavno mi je to retardno, zato je mojim frendovima far cry zakon, dok meni ide na zivce :thumbs1:


Većina mojih n00b frendova igra igre samo kako bi rekli:ja sam ovo prešao u tri dana,ovu drugu za 5 sati,a treću za pola sekunde,a kada ih pitam kakva je priča,oni odgovore:pa tamo se neki pucaju s uzijima i high-tech oružjima,a ti ih pobjediš s felgom koju si skinio sa bicikla u igrici :yuck: ...Mene jedino priča može natjerati da igram igricu,a ne dobar omot ili slika na cd-u.

Bartuc
02-04-2009, 23:00
Uff, Heroji 5, nedavno sam ih prešao na Heroic 8) Na većim težinama tek postaje prava Brain igra pošto fakat moraš taktizirati kretnju i borbe :pray:

Što da ti kažem nego svaka čast. :D

Igra je nenormalno teška. Bar meni.
Znam da sam jedva prelazio na normal.




respekt

ja odustao na normal, nakon sto sam se hebao na jednoj stazi jedno 5 dana, tj. jedno 20 sati :(


Zaboravio sam na ovu temu, a vidim da me se quotalo pa moram reagirati xD

Zna biti teško ali je prokleti gušt. Uglavnom u svakoj kampanji ima bar jedna misija koja te nategne ko konj. Najteža misija u originalnom HOMM-u mi je bila sa Agraelom kada se boriš protiv onog Gilreala, ajme to me izpizdilo do krajnjih granica, gotovo sam odustao od igre... Ja još nemam Tear 5 jedinice, a lik mene napada sa 50 Druida, 200 Master Huntera, 20 Ancient Treanta, 150 Blade Dancera, 30 Silver Unicorna i 5 Zmajeva :shock: Na kraju sam preživio borbu sa 3 Ancient Treanta, ali iz cca 30-og pokušaja :pray:

Prva expanzija mi nije teška, ali Tribes of the East ima brutalnih trenutaka... Također pakao, pogotovo ona misija sa Kujin kada mora sjediniti sva sela. Ajme koja brutala. Razvijaš glavni (3.) grad, a svaki tjedan dolazi epska vojska putem portala. Na kraju kreneš na more sa slabašnom vojskicom, a na kopnu te čeka još par bitaka da se zasereš. Jedva sam to prešao, čista agonija.



Važno je planirati svaki korak, sa glavnim herojem voditi bitke tako da levelupa te NE trošiti korake na resurse već kupiti dodatna 1-2 heroja koji služe samo za to, i moraš paziti kako se razvijaš pošto ti UVIJEK fali resursa. Također sam pazio na razvijanje glavnih heroja, svi su išli do Ultimate builda preko onih Memory Mentora, šteta što toga nema u originalu i prvoj expanziji.

Raz
02-04-2009, 23:21
Bartuc... stvarno, svaka ti čast... heroje proći na heroic... :pray: :pray: :pray:

ot: Eh, da čini mi se da sam spomenuo skipanje cutscena... nedavno se jedan "gamer" ljutio zato jer nije mogao skipati cutscenu :rotfl: . Još uvijek nisam skužio zašto neki forsiraju skipanje cutscena baš u nekim igrama u kojima je priča najvažnija.

Dobro ajd kužim, sam naslov govori... ali ipak.

Bartuc
02-04-2009, 23:30
Uopće ne sumnjam da postoje ljudi koji preskaču animacije u Mass Effectu te kroz razgovore prolaze tako da sjednu na Space tipku :(

Ja čak ne preskačem animacije niti u igrama koje imaju zadnji drek od priče. Jedino, priznajem, ima igri u kojima i ja preletim kroz razgovore bez da pola toga pročitam, ali na to me igra tjera pošto ima toliko loše razrađene dijaloge da uopće ne uvuku čovjeka u radnju, a da ne pričam koliko su dosadni ti dijalozi (npr. Oblivion, kadkad NWN i tak)...

Raz
02-04-2009, 23:56
Ma da, tako i ja znam skipati neke dosadne dijaloge u nekim igrama ili eventualno u kojima nema neke posebne priče iako većinu toga pogledam...

FaTaL_mRkvA
03-04-2009, 09:33
Imam i ja takvog frenda.
I još kad me pita da mu nekaj objasnim, a ja već znam da neće skužit, i ja mu pokušam objasnit a on:"E daj ponovi nisam slušo..." I nakon par puta što se to dogodilo ne pomažem mu više. Nije mogo proć one misije s avionima u gta_sa jer mu nisam htio objasnit i bio sam sretan zbog toga. Ponosan na sebe. I domovinu.
:friends:

cham3leon
03-04-2009, 10:11
Ti su mi najjači, koji manijački skipaju svaki intro i onda ne znaju šta treba radit u GTA. :rotfl:
Ima i onih koji koriste šifre da dođu do drugih dijelova grada jer ne znaju obavit prvu misiju dođi-otiđi-pokupi-vrati se.
Facepalm...

FaTaL_mRkvA
03-04-2009, 10:15
Šta ćeš...Ja jednostavno nekužim kak neko može bit takav. Ko prazna ljuštura. Ništa ne shvaća. :(

WAR-ELEMENT
05-04-2009, 18:18
a tek kad neko nešto reče protiv finalfantasy-a ili heroja ubijan

Potvrđujem,pogotovo za final fantasy 7 kojeg opet igram :D

Mr Vercetti
02-06-2009, 10:27
Pa da,kad sam ja kod frenda on igra San Andreas i stalno koristi šifre (grrrr) i preskače filmiće. I onda zove sebe gamerom. :-x

Aral
02-06-2009, 11:30
Il jesi ili nisi gamer, to je jednostavno. To je nacin zivota, dio tvoje, pa ajmo rec, svakodnevnice. Uzivas u tome kao sto netko uziva u motorima ili autima ili slicno i to je to. Sve polovicno ne prihvacam :D

Electromaster
05-06-2009, 13:18
http://www.imagesforme.com/out.php/t528113_090423.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/528113_090423.jpg)
:pray:
No further comment needed.

Tegla Ajvara
06-06-2009, 00:09
pa ja sam takav.
prelazim igre za kojima sam fanatik, ostale nikad.
kad instaliram neku strategiju odma skirmish, hebo kampanju.
:rambo:

Outmind
06-06-2009, 09:23
E kad nebi bilo pravila o dimenzijama sigova ovo predatorovo bih u punoj veličini stavio tam dolje, pa nek raja čita. Ko da su mi sa nekom sondom skenirali mozak i napisali upravo oono što mislim o gamingu danas.

Ajemric
06-06-2009, 09:37
Vjerujem da je kod većine gamera tako.
Većina gamera vjerojatno ima slično mišljenje o industriji i svi oni osjećaju kao da su im skenirali misli
i stavili ih u taj stripić

Mr Vercetti
08-06-2009, 10:13
Da. Imam 5 takvih izgubljenih slučajeva u mojoj ulici. Trudim se ne ulaziti u kontakt sa njima. :killyou:

LorlonWarrior
18-02-2010, 16:56
Ja sam skonto da lako postanem ovisan o nekoj igri

I sada pošto imam noviji komp i mogu navodno igrati malo te zahtjevnije igre, reko ajde idem probat Fallout iako sam ga probo već kod frenda i nimalo mi se ne sviđa

Sada evo mrzim sam sebe što sam iakda ušo u tu igru :cry:

baldrick_
21-02-2010, 15:50
men se čini, ako si zavistan o igri, znači da ti se sviđa, iako objektivno mozgom vidiš da je sranje.. srce kaže drugačije. nemaju igre neki hemijski sastav koji bi izazvao ovisnost.

LorlonWarrior
21-02-2010, 16:12
Ma to je čisto želja da budeš jači, iznad svih. Imaš sranje karaktera i sad napraviš level up i jači si i ono, naravno očekuješ da ćeš im parit mamu i onda oćeš idući level ponovo, nova oružja i sve i tako stalno u krug

Sve se svodi na to da nemoš dočekat da level upiraš i da budeš jači

A praktički ti sve isto jer i okolina oko tebe level upira pa ono, sve je isti šit samo drugačija oružja i više skillova/helta i tih sranja ^^

baldrick_
21-02-2010, 16:16
hah, zanimljivo, meni se to nikad nije desilo.. eventualno u mmo-u, sa pravim ljudima.. to ti stvarno i zvuči kao zavisnost.. ne znam šta da ti kažem, prodaj kompjuter hihi

Arbiter of Change
21-02-2010, 16:17
nemaju igre neki hemijski sastav koji bi izazvao ovisnost.
Kako nemaju? Sve što može uzrokovati stanje euforije ima potencijala za izazivanje ovisnosti.

baldrick_
21-02-2010, 16:24
da, ali ne mogu izazvat fizičku zavisnost.. mogu psihičku, ali to nije prava zavisnost, to se snagom volje može pobedit.

cham3leon
21-02-2010, 16:49
Lako reći. I ovisnost o heroinu se da pobijediti voljom, uz uzimanje onih amfetamina u malim količinama za fizičko odvikavanje.

loo
21-02-2010, 17:26
Ali ovisnost o heroinu je i fizička ovisnost...

cham3leon
21-02-2010, 18:22
Suz uzimanje onih amfetamina u malim količinama za fizičko odvikavanje.

See what I did thar?

loo
21-02-2010, 19:11
Ah, sori, ne čitam dobro :D