PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Gameri" bez mozga



Stranica : 1 [2]

baldrick_
21-02-2010, 19:57
Lako reći. I ovisnost o heroinu se da pobijediti voljom, uz uzimanje onih amfetamina u malim količinama za fizičko odvikavanje.
za amfetamine nesam znao.. svejedno, lakše je odvići se od igara, za te amfetamine moraš da priznaš da si narkoman, pa da odeš kod doktora (il gde već) po lek.. pa postaješ obeležen u društvu. lakše je odvići se od igara. štetne droge ti nude neki osećaj koji malo što drugo može da nadoknadi, a da igraš igre ne moraš, možeš gledat filmove, itd. nađeš nešto drugo da te zabavi misaono. droge su teše za ostavit jer se primaju kod ljudi slabe volje.

no3225
24-03-2010, 22:13
tesko se odvic igara
ja kad gledam sad film dodje mi da uzmem ja misa u ruke i sve ih pobijem mjesto glavnog lika
i ne rvira me sto prica ide bez mene
ocu ja da se pitam sta dalje

a sto se teme tice nije ni lose biti ko ti likovi kojima je prica i ostalo nebitno jer im je lakse da nadju dobru igru

Chappi
25-03-2010, 01:07
Ja sam skuzio da uopce niti nevolim igrat igre ali ih igram,neznam zašto.Jedina igra na koju sam se stvarno zalijepio je bila browser igra BiteFight...Toliko sam to igrao i kupovao premium i ostala sranja da sam uvjek bio medju jacima te imao onaj jebi osjecaj kad si jaci nad nekim jer posjedujes najjaci klan na serveru,imas najjace oruzje :DAli jebiga presto ga igrat jer sva moja najdraza ekipa s njega je otisla isto...

hacker
25-03-2010, 12:41
I jesi shvatio da si bacio novac bezveze? :)

baldrick_
25-03-2010, 13:59
iz navike chappy

Chappi
25-03-2010, 16:54
I jesi shvatio da si bacio novac bezveze? :)

Nisu sigurno bezveze...To su mi bili jedni od najboljih vremena sto sam mogo na kompu radit...500 kn nije puno za dvije godine

T3rm1n4t0r
21-04-2010, 22:09
moj frend igra san andreas koji mi počinje pičit po živcima i pitam ga šta mu je zanimljivo u toj igri a on kaže da mu je zakon to što ima puno oružja a tek kad sam ga pito za Driver Parallel Lines ihii
njemu se PC "malo zapušio" a i onako je bio kanta 3GB HDD i on kod mene njega igro i pitam ja njega šta mu je toliko zanimljivo kad su sva auta do daske nabrijana i on ide sa njima po gradu zajebaje policiju i gine i on meni kaže da mu je zabavan zato što se može vozikat

Chappi
22-04-2010, 00:32
Pa ima covjek pravo..Nemos rec da San Andreas nije jedna od najzabavnijih igra..sjecam se kad bi mi bilo dosadno upalio bi SA i dero po gradu,zajebavao se,snimao stuntove...Jos kad bi neko od frenda bio s tobom onda je to to.

cham3leon
22-04-2010, 08:28
Ma itekako, ali kad ti je SA vrhunac dosega računalnih igara, onda stvarno...

T3rm1n4t0r
22-04-2010, 09:50
@Chappi to jesi u pravu SA je nekima extra igra, al on dođe i 3 sata se vrti na jednom mjestu i sakuplja prolete zvjezdice, a ti Chappi se vozaš po gradu snimaš stuntove ali on stane na jedno mjesto ja mu ukucam šifru za oružje i on stane na jedno mjesto i kolje sve oko sebe i tako 3 sata Ł0Ł

baldrick_
22-04-2010, 12:25
pa dobro, frend ti ima nisku duhovnu inteligenciju, šta sad.. većina ljudi je bez mozga

majstoro
22-04-2010, 14:01
Ja mislim da samo ja od mojih prijatelja kad instaliram san andreas,da rijesajem misije

SkunK
22-04-2010, 14:13
Ja sam gamer bez mozga. Ali to nadoknađujem mehanikom :) Primjer gamera sa mozgom je Nal_Ra, primjer onoga bez mozga je NaDa koji to nadoknađuje masovnim repetiranjem igranja. Tako da je u suštini prebrz i za one "koji misle". :)

cham3leon
22-04-2010, 15:37
Starcraft nema veze s ovom temom. Osim ako neki progamer nema pojma o čemu se radi u SC-u, kao priča i to, i najveći gušt mu je mlaćenje sa šiframa.

SkunK
24-04-2010, 17:25
Starcraft nema veze s ovom temom. Osim ako neki progamer nema pojma o čemu se radi u SC-u, kao priča i to, i najveći gušt mu je mlaćenje sa šiframa.

Totalno si promašio poantu. Ja sam općenito mislio na dvije skupine gamera - oni koji više koriste mozak i one koji ga manje koriste ali to nadoknađuju mehaničkim sposobnostima.

cham3leon
25-04-2010, 18:47
Kužim te, ali pričamo o ljudima koji u igri uživaju samo kucajući šifre i ne znaju šta se uopće u igri radi, nego samo rade gluposti ponovo i ponovo.