PDA

Pogledaj cijelu verziju : Usudite li se odreći gaminga na 40 dana?



Corusa
09-02-2008, 12:54
Eto sad ovo korizmeno vrijeme i svako se nečeg odriče. ali pitanje Usudite li se odreći gaminga na 40 dana.

Tegla Ajvara
09-02-2008, 12:55
bez beda. ali zasto bih.

Marcellius09
09-02-2008, 12:58
ja sam se odreka drkanja :boohoo:

flander
09-02-2008, 13:10
ja sam se odreka drkanja :boohoo:


ok skužili smo, we got the pictur lol :P
dao Bog da ti se vapno stvorilo u mudima lol :D :P

OT: fala Bogu da se nebi odrekao gaminga, to mi je ko disanje, sad jedino da je neka oklada u pitanju, mada moram priznat da niš nisam ni igral cca 2 mjeseca, neam se kaj kad je sve zahtijevno, a od starijih igara onak niš nemogu nać zanimljivo, mada sad prašinjam DMC i sad bum Tomb Rider ovaj novi

Death By Sexy
09-02-2008, 13:18
ne gejmam već 2 god tak da mi nebi bio problem

Utoplytanian
09-02-2008, 13:20
gejminga jos nekako da,ali kompjutera tesko...

Korpse
09-02-2008, 13:27
nema šanse, prije bih si glavu prosvirao.

Lord Ragnarok
09-02-2008, 13:29
da, tako i onako vise mi se nist neda igrati. godila bi mi promjena

callista
09-02-2008, 13:34
ja ću se odreć gaminga i drkanja. nisam planiro da se odrekenem drkanja, ali sad sam skonto da nisam drko od kako je počela korizma i neću dok ne završi... a neču ni gejmat. 8)

Kaciga
09-02-2008, 13:34
Bez jebemti.

streetrace777
09-02-2008, 13:37
Ja ionako ne igram na kompu ali na plejci se zajebavam tak da neznam :)

Wasteful
09-02-2008, 14:44
ja sam se odreka drkanja :boohoo:
to ti nije zdravo


gejminga jos nekako da,ali kompjutera tesko...
takodjer

prcko
09-02-2008, 16:49
Mogu se odreći bez problema ovako i onako sam samo na msn-u dop. se i tak ne igram više igre jer me trenutno ništa ne zanima.

Marcellius09
09-02-2008, 16:54
ja sam se odreka drkanja :boohoo:
to ti nije zdravo


gejminga jos nekako da,ali kompjutera tesko...
takodjer
al nisam se odreka hebanja :yuck:

cropir
09-02-2008, 21:13
daj pa nisam Isus. :pray:

RayDX
09-02-2008, 21:38
ja sam se odreka drkanja :boohoo:
to ti nije zdravo


gejminga jos nekako da,ali kompjutera tesko...
takodjer
al nisam se odreka hebanja :yuck:

Da, samo se dogovorio s ćevapčićem da više neće praviti budalu od njega. :rotfl: This is a joke ofkorz :)

Outmind
09-02-2008, 21:46
Ak sam mogao 9 mjeseci mogao bih i 40 dana, Jedini je prob to kaj nisam religiozan pa ne osjećam neku potrebu za odricanjem samo zato kaj društvo tak nešto pozdravlja. Ali ajde, pronađite mi neku adekvatnu zamjehnu u vidu novog hobija ili tak neš i nema frke.

Jopax
09-02-2008, 22:14
Gejminga mogu ali kompa ne...

Lord AngelRI
10-02-2008, 00:02
da već na igram ništa 2 mjeseca nemam vremena...

Lord Jambrek
14-02-2008, 01:05
ljudi moji zašto bi se ičega odricali?

sad je korizma, odreknimo se nečeg na 40 dana. Čega se popovi odriču na 40 dana? Krađe? Seksa? Alkohola? Mislim da ne.

Ovo je samo još jedna veća glupost.

Arbiter of Change
14-02-2008, 09:10
Usudim li se? Da.
Želim li to? Ne.

ZorgTheBorg
14-02-2008, 09:46
err.... NE.

Korpse
14-02-2008, 10:48
ja ću se odricati od odricanja od gaminga.

Nemesis
14-02-2008, 11:02
ja se usudim odreći gejminga,samo ne mogu jamčiti da će tako i biti.

Bartuc
14-02-2008, 12:22
Namjerno se nebih mogel odreknuti gaminga! Ali bila je jedna godina kad sam totalno zapustio komp na kojih 3 mjeseca :D Ali to je bilo slućajno :rotfl:

14-02-2008, 12:33
Igara i da..ali interneta i foruma ne.

Mjutant
14-02-2008, 12:35
Ja sam se odreko, sam švrljam nekad po netu, pa na msn, xfire i tak

Gravestone_bluz
14-02-2008, 12:46
pa gaming nije nista lose, zasto bi ga se odricao

Nemesis
14-02-2008, 13:51
i to šta kažeš. :D

Sonic_Moronic
14-02-2008, 14:14
Nisam vjernik, tako da me čisto zaboli za korizmu. Ne igram mnogo, prije da se odreknem foruma ili animeja. :D

hkirin1
14-02-2008, 14:35
teško. svaki dan se volim poigrat na sat, dva. ;)

Korpse
14-02-2008, 14:58
Nisam vjernik, tako da me čisto zaboli za korizmu. Ne igram mnogo, prije da se odreknem foruma ili animeja. :D
odreć se foruma je lako, čak što više uživao bih :D

Lord AngelRI
14-02-2008, 19:31
ja već neko vrijem ne igram i na rubu sam jednostavno mi fali...

ChakNorris
14-02-2008, 20:49
mogo bi i 41 dan ako ima kakvih (citaj: a lot of) para u tome :wink:

Dreamer Deceiver
14-02-2008, 20:52
ja sam se odreka drkanja :boohoo:

ja to nikako ne mogu...
moram probati opet...

Hamti Damti
14-02-2008, 21:12
dok sam bio u bolnici 3 tjedna bio sam bez drkanja(mogo bi i duže).

Sad imam poveću zabranu igranja na kompu, pa trpim, ali neznam kolko ću još moći, jer svaki tjedan odem jedanput u igraonu da barem malo nadoknadim propust od doma :(

Azura
15-02-2008, 10:56
nisam vjernica i nema razloga da se ičega odričem za korizmu

Korpse
15-02-2008, 11:10
dok sam bio u bolnici 3 tjedna bio sam bez drkanja(mogo bi i duže).

Sad imam poveću zabranu igranja na kompu, pa trpim, ali neznam kolko ću još moći, jer svaki tjedan odem jedanput u igraonu da barem malo nadoknadim propust od doma :(
roditelji a? kada je meni ja se švercam... :D

Lord AngelRI
16-02-2008, 19:39
dok sam bio u bolnici 3 tjedna bio sam bez drkanja(mogo bi i duže).

Sad imam poveću zabranu igranja na kompu, pa trpim, ali neznam kolko ću još moći, jer svaki tjedan odem jedanput u igraonu da barem malo nadoknadim propust od doma :(

:pray: a šta ti reć bravo majstore...

kikl0p
16-02-2008, 19:43
korizma :rotfl: lolololololol koji kretenizam....
gaminga bi se zadnjeg odreko

Nodakim
16-02-2008, 20:04
hahahahaahha,katolics,they get raped by priests so they could suffer like this,well ya guys suck(well i am not thinking about the sunday bj to the priest)

Svinjoguz
16-02-2008, 20:10
treba se preobratit na konfucijonizam, its the only way...
kaj se tice korizme nebum se niceg odreko zbog zblizavanja tijela sa isusom :rotfl:

Edi Sm187
16-02-2008, 20:32
Ja se možda odreknem korizme....

Paran0a
16-02-2008, 20:46
Molio bih da ne pricate od drkanju n stuff jer nije dopusteno... :D
Inace mogao bih se odreci gejmanja na oko 5 dana..Brzo bih popustio

Rang€r
17-02-2008, 00:23
zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

Lord AngelRI
17-02-2008, 20:23
zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

nije grijeh ali nogomet i gaming nije isto, gaming se može svrstat u neku vrstu poroka zajedno sa alkoholom, drogom itd...

Mafioz0r
17-02-2008, 22:44
Nisam vjernik i korizma mi ništa ne znači, dakle nemam razloga da se odreknem gaminga.

Utoplytanian
17-02-2008, 22:54
Nisam vjernik i korizma mi ništa ne znači, dakle nemam razloga da se odreknem gaminga.

a opcenito? bis li mogao da hoces?

Mafioz0r
17-02-2008, 22:56
Sumnjam.
Dva tjedna bih mogao, ali više od toga - no way.

Stryder
17-02-2008, 23:39
ako bi dobio neku nagradu npr nabrijani komp, odrekao bih se,
ali ovako bzvz nebi :D

Lord AngelRI
18-02-2008, 20:33
ako bi dobio neku nagradu npr nabrijani komp, odrekao bih se,
ali ovako bzvz nebi :D

e da sada mogo si nagrada 1 000 000 $ :)

Nemesis
18-02-2008, 20:34
ne,nagrada je 40 dana socijalnog života. :P

Jerry
18-02-2008, 21:28
ne

Avalon
18-02-2008, 21:34
razmišljao sam se odreći pušenja...rekoh ae bit cu bolje, butra ce mi bit sretnija...tako ja 4 dana, butra me nanervira, ja supca joj nogu i sprasih šteku za 2 dana....

a kompa i gaminga...mogao bih bez beda...ne ovisim toliko o kompu...uvijek ima drugih zanimacija

NoNCoNFoRMiST
18-02-2008, 23:31
bez beda i bez razloga mogu

Rang€r
19-02-2008, 12:18
[quote="Rang€r":b8wxgj5r]zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

nije grijeh ali nogomet i gaming nije isto, gaming se može svrstat u neku vrstu poroka zajedno sa alkoholom, drogom itd...[/quote:b8wxgj5r]

zasto porok, ne vidim neke slicnosti sa alkoholom i drogom...

d0mba
19-02-2008, 12:35
ja sam se odrekao odricanja :rotfl: :pray:

Vukas15
19-02-2008, 14:47
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u boga nema se šta odricat.
Trebamo se odreć zato da i mi nešto propatimo kao što je Isus na križu propatio.
Nije važno ćega ćeš se odreći(iako se treba lošega) već je važno da time nekako "patiš" u užem smislu.
Ja bi se igranja mogo odreć bez pol frke jer komp ionako neigram dok je škola, osim što odem malo na net, a to onda sve nadoknadim tak kad su praznici igram prvih deset dana boko 13sati dnevno.....
Ev ja sam se odreko alkohola(iak ga nepijem pno, jedino popijem koju pivu kad sam s frndom vani navečer), prostačenja......

Samael
19-02-2008, 14:53
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u bogaSnema se šta odricat.


tko kaže da su religiozni ljudi samo oni koji vjeruju u kršćanskog boga?

ja sam vjernik, ali ne pripadam kršćanskoj religiji...i svejedno se neću ničeg odreći jer nemam potrebe za tim da se ičega odričem...kad i ništa nemam :)

njub
19-02-2008, 15:06
ja sam se odreka drkanja :boohoo:i jaaa!!!

(nije bas uspilo...prekrsio triput vec)

njub
19-02-2008, 15:08
enivej...ja bi mogo...sve bi kasnije bilo sprcano ali eto mogo bi

Vukas15
19-02-2008, 15:39
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u bogaSnema se šta odricat.


tko kaže da su religiozni ljudi samo oni koji vjeruju u kršćanskog boga?

ja sam vjernik, ali ne pripadam kršćanskoj religiji...i svejedno se neću ničeg odreći jer nemam potrebe za tim da se ičega odričem...kad i ništa nemam :)
ma nisam mislio dda su religiozni samo kršćani, svi koji štuju bla,bla,bla...tj svi koji idu u crkvu bla bla bla
No sve je to slično pravoslavna, rimokatolička, muslimanska(manje slična)tj. svi vjeruju u isusa, znači da se svi nečeg mogu odreć.

Nodakim
19-02-2008, 19:58
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u bogaSnema se šta odricat.


tko kaže da su religiozni ljudi samo oni koji vjeruju u kršćanskog boga?

ja sam vjernik, ali ne pripadam kršćanskoj religiji...i svejedno se neću ničeg odreći jer nemam potrebe za tim da se ičega odričem...kad i ništa nemam :)
ma nisam mislio dda su religiozni samo kršćani, svi koji štuju bla,bla,bla...tj svi koji idu u crkvu bla bla bla
No sve je to slično pravoslavna, rimokatolička, muslimanska(manje slična)tj. svi vjeruju u isusa, znači da se svi nečeg mogu odreć.

ovim dokazuješ da ti nemaš pojma o drugim religijama i pod drugo religija je zabranjena na ovom forumu
ajmo se vrijedat preko pp-a

:)

Nemesis
19-02-2008, 20:04
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u boga nema se šta odricat.
Trebamo se odreć zato da i mi nešto propatimo kao što je Isus na križu propatio.
Nije važno ćega ćeš se odreći(iako se treba lošega) već je važno da time nekako "patiš" u užem smislu.
Ja bi se igranja mogo odreć bez pol frke jer komp ionako neigram dok je škola, osim što odem malo na net, a to onda sve nadoknadim tak kad su praznici igram prvih deset dana boko 13sati dnevno.....
Ev ja sam se odreko alkohola(iak ga nepijem pno, jedino popijem koju pivu kad sam s frndom vani navečer), prostačenja......

mislim da bi bilo bolje da si napisao za kršćane,a ne za religiozne ljude jer nemaju svi pripadnici neke vjere korizmu.

Vukas15
19-02-2008, 20:59
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u bogaSnema se šta odricat.


tko kaže da su religiozni ljudi samo oni koji vjeruju u kršćanskog boga?

ja sam vjernik, ali ne pripadam kršćanskoj religiji...i svejedno se neću ničeg odreći jer nemam potrebe za tim da se ičega odričem...kad i ništa nemam :)
ma nisam mislio dda su religiozni samo kršćani, svi koji štuju bla,bla,bla...tj svi koji idu u crkvu bla bla bla
No sve je to slično pravoslavna, rimokatolička, muslimanska(manje slična)tj. svi vjeruju u isusa, znači da se svi nečeg mogu odreć.

ovim dokazuješ da ti nemaš pojma o drugim religijama i pod drugo religija je zabranjena na ovom forumu
ajmo se vrijedat preko pp-a

:)

Ček, muslimani vjeruju u Isusa, ali vjeruju i u muhamedfa u ćemu je razlika, možd ti nemaš pojam o drugim religijama, no ja imam.
Ak se oćeš vrjeđat sam pošalji pp :D

Vukas15
19-02-2008, 21:00
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u boga nema se šta odricat.
Trebamo se odreć zato da i mi nešto propatimo kao što je Isus na križu propatio.
Nije važno ćega ćeš se odreći(iako se treba lošega) već je važno da time nekako "patiš" u užem smislu.
Ja bi se igranja mogo odreć bez pol frke jer komp ionako neigram dok je škola, osim što odem malo na net, a to onda sve nadoknadim tak kad su praznici igram prvih deset dana boko 13sati dnevno.....
Ev ja sam se odreko alkohola(iak ga nepijem pno, jedino popijem koju pivu kad sam s frndom vani navečer), prostačenja......

mislim da bi bilo bolje da si napisao za kršćane,a ne za religiozne ljude jer nemaju svi pripadnici neke vjere korizmu.
Ma to sam tak nekak mislio, sam sam se žurio, znam da neke nemaju tj. većina njih.

Nemesis
19-02-2008, 21:01
pretpostavljao sam.ali znaš kako se kaže,mala greška može napravit veliko sranje.

Lord AngelRI
19-02-2008, 21:56
[quote="Lord AngelRI":1welp38k][quote="Rang€r":1welp38k]zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

nije grijeh ali nogomet i gaming nije isto, gaming se može svrstat u neku vrstu poroka zajedno sa alkoholom, drogom itd...[/quote:1welp38k]

zasto porok, ne vidim neke slicnosti sa alkoholom i drogom...[/quote:1welp38k]

kako ne vidiš, pa neki imaju isto ovisnost tj. ne mogu se odreć gaminga zbog ovisnosti ko što neki se ne mogu odreć alkohola i droge i cigareta kaj ne??

Nightyx
20-02-2008, 08:23
Ne usudim se...jer često odem do bratića pa bacimo pes, a što se tiče ovdje kod kuce, tu bi se i usudio...

NiX4
20-02-2008, 09:41
abstinirate dečki :)))))))))))))))))))))))))))))))))


ja se nisam ničega odrekao

Rang€r
20-02-2008, 11:20
[quote="Rang€r":1gejh2s8][quote="Lord AngelRI":1gejh2s8][quote="Rang€r":1gejh2s8]zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

nije grijeh ali nogomet i gaming nije isto, gaming se može svrstat u neku vrstu poroka zajedno sa alkoholom, drogom itd...[/quote:1gejh2s8]

zasto porok, ne vidim neke slicnosti sa alkoholom i drogom...[/quote:1gejh2s8]

kako ne vidiš, pa neki imaju isto ovisnost tj. ne mogu se odreć gaminga zbog ovisnosti ko što neki se ne mogu odreć alkohola i droge i cigareta kaj ne??[/quote:1gejh2s8]

ja na to negledam kao ovisnost... to je samo previse zabave po danu :)

Nemesis
20-02-2008, 11:46
abstinirate dečki :)))))))))))))))))))))))))))))))))


ja se nisam ničega odrekao

ni ja.

Nodakim
20-02-2008, 11:54
Kao prvo korizma je samo za religiozne ljude(ja sam religiozan, ali ne opet ono puno), znači ko ne vjeruje u bogaSnema se šta odricat.


tko kaže da su religiozni ljudi samo oni koji vjeruju u kršćanskog boga?

ja sam vjernik, ali ne pripadam kršćanskoj religiji...i svejedno se neću ničeg odreći jer nemam potrebe za tim da se ičega odričem...kad i ništa nemam :)
ma nisam mislio dda su religiozni samo kršćani, svi koji štuju bla,bla,bla...tj svi koji idu u crkvu bla bla bla
No sve je to slično pravoslavna, rimokatolička, muslimanska(manje slična)tj. svi vjeruju u isusa, znači da se svi nečeg mogu odreć.

ovim dokazuješ da ti nemaš pojma o drugim religijama i pod drugo religija je zabranjena na ovom forumu
ajmo se vrijedat preko pp-a

:)

Ček, muslimani vjeruju u Isusa, ali vjeruju i u muhamedfa u ćemu je razlika, možd ti nemaš pojam o drugim religijama, no ja imam.
Ak se oćeš vrjeđat sam pošalji pp :D


da ali muslimani vjeruju u to da je on prorok a ne sin božiji ili gotovo još jedan bog,u tome je razlika,uostalom napisao si siv vjeruju u isusa,hm,budisti,hinduisti.......

Nemesis
20-02-2008, 12:04
mislim da bi trebali prekinut sa tim religiznim temama,ova tema se zove "usuđujete li se odreći gaminga na 40 dana" pa se i nosite shodno sa naslovom.

ako se želite svađati o kršćanstvu,islamu,hinduizmu,budizmu,sikhizmu,zor oastrizmu onda otvorite u alt-f4 temu o religijama.nemojte me krivo shvatiti.

Norther
20-02-2008, 15:47
ne gejmam vec jako dugo nista, osim trackmanie (singleplayer, mape skinute) tako da mi nebi bio prob...jedino zbog MSN-a

inace u korizmi se nisam nicega odrekao.

Lord AngelRI
20-02-2008, 21:05
[quote="Lord AngelRI":13f5ki6e][quote="Rang€r":13f5ki6e][quote="Lord AngelRI":13f5ki6e][quote="Rang€r":13f5ki6e]zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

nije grijeh ali nogomet i gaming nije isto, gaming se može svrstat u neku vrstu poroka zajedno sa alkoholom, drogom itd...[/quote:13f5ki6e]

zasto porok, ne vidim neke slicnosti sa alkoholom i drogom...[/quote:13f5ki6e]

kako ne vidiš, pa neki imaju isto ovisnost tj. ne mogu se odreć gaminga zbog ovisnosti ko što neki se ne mogu odreć alkohola i droge i cigareta kaj ne??[/quote:13f5ki6e]

ja na to negledam kao ovisnost... to je samo previse zabave po danu :)[/quote:13f5ki6e]

ma da slažem se samo šta neki pretjeraju sa tom zabavom pa u opće nemaju privatni život primjer neki ovisnici o WOW...

Matilda Mother
24-02-2008, 06:34
crkla bi bez kompa i gejmanja..

Rang€r
24-02-2008, 20:31
[quote="Rang€r":3jbwjtxl][quote="Lord AngelRI":3jbwjtxl][quote="Rang€r":3jbwjtxl][quote="Lord AngelRI":3jbwjtxl][quote="Rang€r":3jbwjtxl]zas bi se odreko gaminga, ko da je grjeh?

onda bi se nogometasi trebali odrec nogometa...

nije grijeh ali nogomet i gaming nije isto, gaming se može svrstat u neku vrstu poroka zajedno sa alkoholom, drogom itd...[/quote:3jbwjtxl]

zasto porok, ne vidim neke slicnosti sa alkoholom i drogom...[/quote:3jbwjtxl]

kako ne vidiš, pa neki imaju isto ovisnost tj. ne mogu se odreć gaminga zbog ovisnosti ko što neki se ne mogu odreć alkohola i droge i cigareta kaj ne??[/quote:3jbwjtxl]

ja na to negledam kao ovisnost... to je samo previse zabave po danu :)[/quote:3jbwjtxl]

ma da slažem se samo šta neki pretjeraju sa tom zabavom pa u opće nemaju privatni život primjer neki ovisnici o WOW...[/quote:3jbwjtxl]

moj brat i takvi su vecinom specijalni streberi koji bi da nemaju wow visjeli u podrumu skupljali kukce il nes sl. tak da je tu wow da glumi "bad guya".... al naravno ima iznimaka koji se nece potuci sa nekim jer mora ici u raid te nemre sprzit cd

Utoplytanian
24-02-2008, 21:08
kad bih si ja nasao neku zanimaciju ili nesto zanimljivije da radim od kompjutera bih se bez problema odrekao,ali posto to rijetko kad nadjem onda normalno da cu radije igrat nego gledat televiziju cijeli dan (pogledam koju seriju ili film ako je dobar),nije da dobijem grceve ako se udaljim kilometar od monitora :yuck:

Skoljo
24-02-2008, 21:16
Ja nemogu zamislit zivot bez drkanja i gejmanja, svaka cast svima koji to uspjevate.Ne igram samo kad sam na moru kad me nema doma, al sam dobivam laptop pa cu i na moru zaigrat :D...

Lord AngelRI
26-02-2008, 20:22
moj brat i takvi su vecinom specijalni streberi koji bi da nemaju wow visjeli u podrumu skupljali kukce il nes sl. tak da je tu wow da glumi "bad guya".... al naravno ima iznimaka koji se nece potuci sa nekim jer mora ici u raid te nemre sprzit cd

/cut


da slažem se u potpunosti s time...

@Skoljo careee :D

RIDER32
27-02-2008, 00:51
ja sam se odreka drkanja :boohoo:
I ja isto.
Zapravo ne drkam vec od 10-15.1.2008.
Jednostavno mi je postalo premalo ugodno. :)
Mislio sam da ce biti i teze odolit, al samo si skrenem misli na forum i :wink:
Cijelo vrjeme sam na internetu.
Do sada nisam imao vecih iskušenja. :boohoo:

Korpse
27-02-2008, 12:19
ja sam se odreka drkanja :boohoo:
I ja isto.
Zapravo ne drkam vec od 10-15.1.2008.
Jednostavno mi je postalo premalo ugodno. :)
Mislio sam da ce biti i teze odolit, al samo si skrenem misli na forum i :wink:
Cijelo vrjeme sam na internetu.
Do sada nisam imao vecih iskušenja. :boohoo:
lol, bolesni ste... svoje drkanje čuvajte za sebe.

Vedro
28-02-2008, 18:17
ne nikako

Nitro3d
09-03-2008, 12:50
Ja sam uspio bez Gaminga 2 mjeseca,tako da bih mogao.

Lord AngelRI
09-03-2008, 16:04
Ja sam uspio bez Gaminga 2 mjeseca,tako da bih mogao.

ja već 4 mjeseca ali vratio se prošli tjedan...

Kenyi
09-03-2008, 16:25
mah, bez problema bih mogao :roll:

vkgamer16
10-03-2008, 15:02
bokte ja ne mogu dva dana bez gejminga

D4MB4
10-03-2008, 15:06
stop drkanje get a gf! :kill:

chiEEEF
11-03-2008, 16:28
ja sam se gaminga odreko od pocetka skole vrijeme je da se uozbiljim


loool nemislim ja tako samo pricam gluposti

Snake
12-03-2008, 12:48
šta bi onda radio tih 40 dana? prije bi se seksa odreko nego 4-5 sati dnevnog igranja

chiEEEF
13-03-2008, 15:15
ti nisi bas sav svoj :o

Stryder
13-03-2008, 20:25
lol..odreko bi se seksa :o prije neg gaminga ....


"kud ide ovaj svijet"

chiEEEF
13-03-2008, 20:26
totalno se slazem sa stryderom :o :o :o :o

Stryder
13-03-2008, 20:27
i ja sa chiEEEF-om :D

Mafioz0r
14-03-2008, 00:45
šta bi onda radio tih 40 dana? prije bi se seksa odreko nego 4-5 sati dnevnog igranjaSTakođer.

@ Stryder & chiEEEF - Ne vidim šta vam je tu čudno. Po meni je seks precjenjena i primitivna vrsta odnosa koju smo dobili evolucijom zbog razmnožavanja vrste. Nastavio ih dalje, ali kao što znate, pričanje o seksu je zabranjeno.

Peyo
14-03-2008, 03:19
Usudim li se? Da.
Želim li to? Ne.

Sonic_Moronic
14-03-2008, 13:22
Nekako sumnjam da barite svaki dan.

Mogao bih da hoću, ali neću...

chiEEEF
14-03-2008, 14:53
Ja sam mislio da nisam normalan al vi ste me uvjerili da sam totalno normalan :roll:

Xeno Zero
09-05-2008, 17:55
hmm jako teška odluka , možda i bih ovisi kaj se nudi zauzvrat i tko to traži od mene, recimo zbog cure bi.

ScorpiuS
10-05-2008, 21:27
Zakasnio si malo.

Babitz
11-05-2008, 12:08
rofl. sam ne-gejmo i dulje od toga

aj da je topik o apstinenciji od drkanja :(

Zeryx
22-06-2008, 15:13
ja sam od 5.5 bez igranja....

flander
22-06-2008, 16:16
ok korizma davno prošla lock