PDA

Pogledaj cijelu verziju : Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!



marac1985
08-02-2008, 17:46
Evo javljam svim fanovima GTA San Andreasa da se otvara novi Multiplayer!!

Server je na Hrvatskom jeziku tako da nece biti problema oko dogovaranja i slicnih stvari!!

Server je odlican, razlikuje od drugih servera po mnogo cemu...
Mozete se uvjeriti ako posjetite nas portal, na njemu imate detaljan opis stvari koje se mogu raditi. Mozete biti u ralicitim bandama(Trenutno 7 bandi), policaja-(FBI, SWAT), farmer, dileri(oruzje i droga), mehanicari, licenceri...
Organizirani ce biti veliki recae-ovi sa(Biciklima,autima,motorima i avionima),
Biti ce 402m StreetRace, kruzne utrke,destruction derby...
A kao najveci novitet je K1 turnir- borbe se odrzavaju u kavezu(borba do smrti)hehe.
Imate razlicite mogucnosti kao sto su otvaranje vlastith Bizova(Mehanicarska radnja, Agencija za nekretnine, Security Tim i jos puno razlicitih stvari)
Nece biti Bizova ko u 99%servera, da ga kupis i da ti lova pada s neba, nego ce se biz kakav vi zelite skriptati, i vi cete placati radnike,porez, dostavu produkata za mogucnost poslovanja!!
Npr. Rentcar- da bi mogao taj biz raditi prvo morate kupiti prostor za rentanje, pa tek onda aute(jedan po jedan) pri cemu se svaki placa. Znaci nemozete kupiti biz pa da u njamu bude odmah 4 aute, nego se mora kupit svaki auto posebno.

Imati cete i moguscnoti kladjenja na race-ove,K1 turnire... Ali ne i bilo kakvo kladjenje nego sa pravim koeficientima- biti ce tim ljudi koji ce prije natjecanja odrediti glavne favorite i one malo losije i po njima ce se koeficienti odredjivati...

A glavna senzacija je ALCATRAZ, ni manje ni vise nego zatvor na otoku udaljen miljama od kopna!! Nema bjega, mogucnosti dilanja oruzja i droge. Organizirani Fight turniri i mnoge druge mogucnosti!!

To je zasada od nas sve, cijeli Admin tim balcan-stories-a vas poziva da nam se pridruzite u igri. Nadamo se da ce vam se svidjeti i da cete uzivati u igri.
E da jos jedna stvar samo za CHEATERE!!! Samo da znate imamo najsuvremeniji Anti Cheat program i u sljucaju Cheatanja banani ste u roku 3sek, pri cemu netreba biti admina ON-line!! hehe

portal na kojemu mozete naci sve informacije glasi:
www.balcan-stories.com

Pozzzz od cijelog Admin tima Balcan-stries-a!!!!

streetrace777
08-02-2008, 18:01
Ajd, nadam se da ce biti nes od ovoga, i da cija je skripta, PEN1 ili ste cijelu radili smai ?

marac1985
08-02-2008, 18:08
Ajd, nadam se da ce biti nes od ovoga, i da cija je skripta, PEN1 ili ste cijelu radili smai ?

Cijel skripta je sama smisljena, odnosno mi smo ju smislili

Frankie
08-02-2008, 18:20
eo da se i ja nadovezem posto sam i ja admin i skripter na tom serveru
ugl,vec je sve receno a ajmo reci najveca senzacija je taj alcatraz koji smo sami napravili,te uvodenje sudskog postupka

eo jedna slicica napravljena na brzinu samo za vas xD

http://img148.imageshack.us/img148/3176/balcanstoriesbanerjn0.gif

Raoul Duke
08-02-2008, 18:23
Heheh,vracam se SAMPU xD

Frankie
08-02-2008, 18:24
da nebi doslo do zabune,trenutno je na serveru pen1 mode,dok se nas ne dovrsi a trebao bi sad u nedjelju,pa cemo onda tek pustiti nas mod u pogon

streetrace777
08-02-2008, 18:25
Aha, jel mi moze netko poslat screenove i lokaciju alcatraza , na PM :)

Frankie
08-02-2008, 18:26
ok eo samo sekundu

Cro Luger
08-02-2008, 20:45
Evo javljam svim fanovima GTA San Andreasa da se otvara novi Multiplayer!!

Server je na Hrvatskom jeziku tako da nece biti problema oko dogovaranja i slicnih stvari!!

Server je odlican, razlikuje od drugih servera po mnogo cemu...
Mozete se uvjeriti ako posjetite nas portal, na njemu imate detaljan opis stvari koje se mogu raditi. Mozete biti u ralicitim bandama(Trenutno 7 bandi), policaja-(FBI, SWAT), farmer, dileri(oruzje i droga), mehanicari, licenceri...
Organizirani ce biti veliki recae-ovi sa(Biciklima,autima,motorima i avionima),
Biti ce 402m StreetRace, kruzne utrke,destruction derby...
A kao najveci novitet je K1 turnir- borbe se odrzavaju u kavezu(borba do smrti)hehe.
Imate razlicite mogucnosti kao sto su otvaranje vlastith Bizova(Mehanicarska radnja, Agencija za nekretnine, Security Tim i jos puno razlicitih stvari)

Imati cete i moguscnoti kladjenja na race-ove,K1 turnire... Ali ne i bilo kakvo kladjenje nego sa pravim koeficientima- biti ce tim ljudi koji ce prije natjecanja odrediti glavne favorite i one malo losije i po njima ce se koeficienti odredjivati...

A glavna senzacija je ALCATRAZ, ni manje ni vise nego zatvor na otoku udaljen miljama od kopna!! Nema bjega, mogucnosti dilanja oruzja i droge. Organizirani Fight turniri i mnoge druge mogucnosti!!

To je zasada od nas sve, cijeli Admin tim balcan-stories-a vas poziva da nam se pridruzite u igri. Nadamo se da ce vam se svidjeti i da cete uzivati u igri.
E da jos jedna stvar samo za CHEATERE!!! Samo da znate imamo najsuvremeniji Anti Cheat program i u sljucaju Cheatanja banani ste u roku 3sek, pri cemu netreba biti admina ON-line!! hehe

portal na kojemu mozete naci sve informacije glasi:
www.balcan-stories.com

Pozzzz od cijelog Admin tima Balcan-stries-a!!!!

Zašto je to Balkanski?
Zašto ne Hrv server????

Ionako je Hrv u Europi ne na Balkanu

King tiger
08-02-2008, 20:56
a balkan nije u europi.

marac1985
08-02-2008, 20:57
Zašto je to Balkanski?
Zašto ne Hrv server????

Ionako je Hrv u Europi ne na Balkanu

Dali smo mu naziv BALKANSKI zato jer vec ima jedan hrvatski, ali i ekipa koja to radi nije samo iz hrvatske, pa tako da....

Cro Luger
08-02-2008, 20:58
a balkan nije u europi.

na kontinentu da, ali ne i ovak(u uniji :) )

Raoul Duke
08-02-2008, 20:59
mozete i meni poslat ss od alcatraza please xD

King tiger
08-02-2008, 21:04
[quote="King tiger":2qo9fz54]a balkan nije u europi.

na kontinentu da, ali ne i ovak(u uniji :) )[/quote:2qo9fz54]

zaboli me za "cro" strucnjake dok god zapadnjaci gledaju na stvari ovako nema leba od toga :cheer
http://en.wikipedia.org/wiki/Balkan

streetrace777
08-02-2008, 21:23
[quote="King tiger":3uoglz0t]a balkan nije u europi.

na kontinentu da, ali ne i ovak(u uniji :) )[/quote:3uoglz0t]

A Hrvatska je u Uniji '?

Raoul Duke
08-02-2008, 21:36
[quote="King tiger":2f7by47q]a balkan nije u europi.

na kontinentu da, ali ne i ovak(u uniji :) )

A Hrvatska je u Uniji '?[/quote:2f7by47q]ukro si mi post xD,ja to htio reci hh

Cro Luger
08-02-2008, 22:34
[quote="King tiger":2n8omqxy]a balkan nije u europi.

na kontinentu da, ali ne i ovak(u uniji :) )

A Hrvatska je u Uniji '?[/quote:2n8omqxy]

ne, kao što nije ni na Balkanu

btw ajmo se maknuti od OFFTOPICA, vratimo se na ON.

Koliko slotova ima server?

streetrace777
08-02-2008, 22:40
Pogledaj malo kartu i vidje ces da se u ravnini sjeverne granice sa bosnom hrvatska vise ne djeli kao Balkan, znaci Zagreb , Varazdin i cijela Slavonija, ali isto tako vidjet ces da cijela Istra i cijela juzna Hrvatska pripada Balkanu :)

Cro Luger
08-02-2008, 23:15
Pogledaj malo kartu i vidje ces da se u ravnini sjeverne granice sa bosnom hrvatska vise ne djeli kao Balkan, znaci Zagreb , Varazdin i cijela Slavonija, ali isto tako vidjet ces da cijela Istra i cijela juzna Hrvatska pripada Balkanu :)

imaš više karti.

Nemogu ti sad dat link, ali bila je već davno tema o raspravi dali je Hrv na Balkanu i na jednoj od karti Istra uopće i nije na Balkanu, kao što i nije velik dio ispod Zg-a, a čim glavni grad nije na Balkanu nije ni Hrvatska

W1k1n6
08-02-2008, 23:20
Iskreno, jako nesretno zvuči vezanje imena neke asocijacije za pojam Balkan ako se u nju žele uvrstiti stanovnici Republike Hrvatske (bez obzira koje nacionalnosti bili, da ne mislite kako imam nešto protiv bilo koga), jer se taj naziv više službeno ni geografski ne koristi, već je uobičajeno reći Regija Jugoistočna Europa. Pored toga, ako se netko nalazi sjeverno od Save i Dunava, što se smatra kao sjeverna granica imaginarnog balkanskog poluotoka, onda ispada kako su jedan dio građana RH balkanci, a drugi... što? :)

streetrace777
08-02-2008, 23:24
... europljani :P

Ja sam se vodio po karti sa Wikipedije :)

marac1985
09-02-2008, 11:32
Mislim da smo totalno skrenuli sa teme.
Molio bi vas da se vise ne raspravlja o stvarima koje nisu vezane uz Samp.

Hvala

Stryder
09-02-2008, 11:52
ja sam jučer igrao i bilo mi je zanimljivo..bilo je par eventa i fora je što odma mogu birat klasu i radit svoj "posao" :) sve pohvale serveru :pray: btw. ingame nick mi je "John_Salieri"

marac1985
09-02-2008, 11:52
Koliko slotova ima server?

Zasad ima 150, ali moze biti 200. Kada ce biti vise igraca onda cemo stavit na 200

Blaster32
09-02-2008, 13:40
kul.. zna netko kolko troši mb po satu?

marac1985
09-02-2008, 13:52
kul.. zna netko kolko troši mb po satu?

6Mb po satu

gray fox1415
10-02-2008, 16:46
kak mogu doc do tog servera?

Edit: naso sam

Raoul Duke
11-02-2008, 09:00
kak mogu doc do tog servera?
Edit: naso samkako sti dosa do servera?*???

marac1985
11-02-2008, 09:45
[quote="gray fox1415":2tp4e6mq]kak mogu doc do tog servera?
Edit: naso samkako sti dosa do servera?*???[/quote:2tp4e6mq]

Pogledaj na http://www.balcan-stories.comS ili IP servera:212.227.83.76:3032

Sve upute su ti na portalu tako da tamo mozes procitati ili pitati sve sto te zanima.

leonardo
13-02-2008, 22:43
Evo javljam svim fanovima GTA San Andreasa da se otvara novi Multiplayer!!

Server je na Hrvatskom jeziku tako da nece biti problema oko dogovaranja i slicnih stvari!!

Server je odlican, razlikuje od drugih servera po mnogo cemu...
Mozete se uvjeriti ako posjetite nas portal, na njemu imate detaljan opis stvari koje se mogu raditi. Mozete biti u ralicitim bandama(Trenutno 7 bandi), policaja-(FBI, SWAT), farmer, dileri(oruzje i droga), mehanicari, licenceri...
Organizirani ce biti veliki recae-ovi sa(Biciklima,autima,motorima i avionima),
Biti ce 402m StreetRace, kruzne utrke,destruction derby...
A kao najveci novitet je K1 turnir- borbe se odrzavaju u kavezu(borba do smrti)hehe.
Imate razlicite mogucnosti kao sto su otvaranje vlastith Bizova(Mehanicarska radnja, Agencija za nekretnine, Security Tim i jos puno razlicitih stvari)

Imati cete i moguscnoti kladjenja na race-ove,K1 turnire... Ali ne i bilo kakvo kladjenje nego sa pravim koeficientima- biti ce tim ljudi koji ce prije natjecanja odrediti glavne favorite i one malo losije i po njima ce se koeficienti odredjivati...

A glavna senzacija je ALCATRAZ, ni manje ni vise nego zatvor na otoku udaljen miljama od kopna!! Nema bjega, mogucnosti dilanja oruzja i droge. Organizirani Fight turniri i mnoge druge mogucnosti!!

To je zasada od nas sve, cijeli Admin tim balcan-stories-a vas poziva da nam se pridruzite u igri. Nadamo se da ce vam se svidjeti i da cete uzivati u igri.
E da jos jedna stvar samo za CHEATERE!!! Samo da znate imamo najsuvremeniji Anti Cheat program i u sljucaju Cheatanja banani ste u roku 3sek, pri cemu netreba biti admina ON-line!! hehe

portal na kojemu mozete naci sve informacije glasi:
www.balcan-stories.com

Pozzzz od cijelog Admin tima Balcan-stries-a!!!!

Zašto je to Balkanski?
Zašto ne Hrv server????

Ionako je Hrv u Europi ne na Balkanu

Zato jer Prvi Hrvatski vec postoji na adresi http://www.croherzegovina.org

streetrace777
14-02-2008, 08:06
Da server sa stealaonm skriptom :P

Neg mozda danas dignem SA, pa dodem na server :)

Raoul Duke
14-02-2008, 15:02
Mogu na pm dobit ip i sve to ja si nabavljan SA (osam mi ih je pokvareno) pa se pridruzujen skupa sa cikom streetom xD

leonardo
28-02-2008, 15:25
Da server sa stealaonm skriptom :P

Neg mozda danas dignem SA, pa dodem na server :)


Da samo kvaliteta tog Balcan Stories se vidi po tome sto je vec propao i sto nema nikako igraca na njemu nekad bude jedan igrac a na http://www.croherzegovina.orgSbude po 80 igraca vikendom a i croherzegovina je Prvi Hrvatski server btw. mnogi su poslije pokusavali otvoriti razne servere na hrvatskom jeziku ali su svi propali a croherzegovina je jedina ostala i to radi odlicno punom parom...

Raoul Duke
28-02-2008, 15:32
Da server sa stealaonm skriptom :P

Neg mozda danas dignem SA, pa dodem na server :)


Da samo kvaliteta tog Balcan Stories se vidi po tome sto je vec propao i sto nema nikako igraca na njemu nekad bude jedan igrac a na http://www.croherzegovina.orgSbude po 80 igraca vikendom a i croherzegovina je Prvi Hrvatski server btw. mnogi su poslije pokusavali otvoriti razne servere na hrvatskom jeziku ali su svi propali a croherzegovina je jedina ostala i to radi odlicno punom parom...oces li mi molim ge dati ip od tog servera na pm?

streetrace777
28-02-2008, 15:34
Pa cek jesma ja negdje rekao da ne valja ?

Kazem da je skripta nije njihova , nego Godfather, to automatski znaci igrace na serveru :)

Inace GG za Herzegovinu dobro se drze :)

Nixis
08-05-2008, 11:47
Evo nekakav mali update. Server se otvara u nedjelju...stranice web je ostala ista:

http://www.balcan-stories.com

Server je poceo raditi negdje oko 1 mjeseca i onda se shvatilo da zapravi ima previse bugova i da se nije sve stiglo izorganizirati. Na serveru se radilo dakle od zatvaranja istog. Oko 5 mjeseci rada. Tako da ne morate ni sumnjati u kvalitetu. Sve vas dakle pozivam,da se pridruzite BS-u u nedjelju na dan otvaranja,vjerujte mi,bit ce senzacija. Novosti o serveru ce se primati do nedjelje na mail korisnicima foruma. No ja cu kopirat mailove i ovdje slati tek tolko da vidite cega ce biti i eventualno kad se otvara.

:ekipa:

Pridruzite se BS-u u otvaranju najbolje i najdetaljnijeg,ujedno i najkvalitetnijeg RPG server ikad!!! :bravo:

I dodajte server,IP je: 87.230.89.175:8047
Ovaj mali crveni ključić se miče u nedjelju,budite medu prvima koji ce uskociti u BS svijet. :thumbs2:

Evo malo info-a da se zagrijete: :bravo:

* Vlasništvo Vozila - Vecinu vozila na serveru potrebno je kupiti kako bi se mogli voziti (izuzev bicikli), igrac moze maximalno posjedovati 5 vozila, koje moze parkirati, zakljucati i sl,..

* Vozila - Vozila imaju svoja imena bas kao u real lifeu, nemaju izmisljena imena (deafult igre) nego npr. Ford Mustang Mach 1,...

* Realisticna Ekonomija - Nema vise Paydayeva kao u GF modu po 50 000 $, sto je i dobro jer nam pruza vise realisticnosti, i ljudi ce morati raditi kako bi zaradili novac,...

* Kuce & Tvrtke - Mnoge lokacije Tvrtki i Kuca su promijenjene i dodano je mnogo njih, i igrac je u mogucnosti osnovati sam svoj "Obrt", al o tom vise u za to predvidenom boardu,..

* Poslovi - Dodana su dva nova posla Sitni Lopov i Osiguravatelj, a stari poslovi su poboljsani, tako npr ako ste vozac Autobusa Mode vam postavlja Checkpointe prema stanici,...

Sutra jos nekih novosti

Nixis
11-05-2008, 11:47
Danas otvaranje!

A dok razmisljate cega ce jos biti,evo nekih novosti:

* Bande & Organizacije - Mnoge organizacije su dodane i prepravljene, tako npr sad dozvolu za oruzje daje Policija, ukupno ima 7 bandi dostupno u igri, i fascinantnih 10 organizacija,...
* Dozvole- Vozcake dozvole sad zahtjevaju od igraca da polozi ili pismeni ili prakticni ispit,...
* Aerodromi - Na Aerodrome su dodana "Automatska Vrata" koja se otvaraju samo onima koji su polozili Vozacki za Pilote, bas kao u Single Playeru,...
* Oruzje & Novci - U slucaju da vas netko ubije ispast ce vam Trenutni novci i Oruzja iz džepa i igraci koji su u blizini mogu ih pokupiti stoga se cuvajte,...
* Spavanje - Da dobro ste culi morate spavati kako bi odrzali zdravlje, u slucaju ako to ne cinite onesvjestit cete se i respawnati kod Bolnice, mozete spavati u svojoj kuci il ako nemate kucu u Jefferson Hotelu,...
* Smrt - Ako umrete ili ste ubijeni Respawnat cete se kod najblize bolnice i kod nje cete se morati zadrzati 2 min kako bi vam se zdravlje potpuno oporavilo,...
* Alcatraz - Nas zatvor, napravljen ekskluzivno za nas Mode, slike ce biti objavljene u Boardu predvidenom za to,...
* Borba do Smrti - Kao sto znate bit ce odrzane Borbe u Ringu do smrti, za nize levele Boraca odrzat ce se u LS Gymu, a za one koji se iskazu u posebno napravljenoj Areni,...
* Mehanicari - Mehanicari sad mogu popravljati vozila (vanjski izgled) ne samo Health i mogu svojim vozilom za vucu odvuci vozila do svoje radionice,...
* Hrana & Jedenje - Kao sto znate kako bi prezivili morate jesti, iako su Burgeri jos otvoreni, u njima su namjestene nase cijene,...
* Pay n Spray - Pay n Spray je zatvoren kako bi do izrazaja dosli mehanicari, koji imaju ucinak bas kao i Pay n Spray,...
* Vojna baza - Vojnu bazu cuvaju protuzracne rakete (kao i ALcatraz) zato budite na oprezu,...
* Wanted Level - U slucaju da ste trazeni prikazat ce vam se zvjezdice u gornjem desnom kutu, bas kao u Single Playeru,...
* Drive In - Dodali smo Drive In (primjer McDonalds Drive-In) kako bi se olaksalo kupovanje hrane i sprijecila krada Tuniranih vozila i sl,...
* MapIkone - Dodali smo ikone na Mapi (kao SP) kako bi vam olaksali snalazenje u gradu,..
* Anti-Cheat - Ovoga puta napredni Anti Cheat bana sve igrace s "Zabranjenim oruzjima" i sa Money Hackom i sprema u MySQL tablicu kako bi to detaljnije istrazili,...
* Komande - Dodano je mnogo mnogo komandi, al detaljnije cete vidjeti u igri sa /help komandom,...

Točno vrijeme otvaranja objavit cu tu jos danas.

12-05-2008, 17:26
Stranica i forum su za 5...glazba nešto fenomenalno...u biti savršeno...sad ču nabaviti igru pošto sam je posudio kolegi...pa dolazim na server...

Bravo dečki.

F.J
16-05-2008, 10:25
Ma sve je super, stvarno svaka cast deckima koji su to napravili... Odlican je server

leonardo
20-05-2008, 12:18
Sve super, sve 5 jedino sto ne radi...

F.J
21-05-2008, 18:54
Sve super, sve 5 jedino sto ne radi...
heh, istina... Delux firma od koje iznajmljuju mjesto za server je hakan... Pa se samo ceka da oni to srede, jer ni jedan server njihov ne radi

aaafa
23-05-2008, 18:34
BALCAN STORIES RADI!!!

IP SERVERA:87.230.89.175:8047

SITE: http://balcan-stories.com/

Hoster je rijesio sve probleme :bravo:

F.J
18-06-2008, 10:34
Jucer sam bio na serveru i bilo je LOOODDDDNNNIIICCCAAA!!! predobro... Prvo je bio DM turnir, ali masovni, nas se 20 skupilo i ubijali samo se, ko zadnji pobjednik, admini su nadzirali da nebude chitera i sve je super proslo, nazalost nisam pobjedio :( :(

Poslije toga je bio Dm turnir 1 na 1, bilo je 16igraca i na kraju je Miki pobjedio... opet sam lose prosao :( :( :( , poslije toga se nastavio DM turnir ali sa izazivacima... Borba se odrzavala 1 na 1 s time da je Cartel bio kladionicar i kladili smo se na borbe... tu je jako jako dobro proslo :D :D :D :D zaradio se koji dolar...

Heh ali ni to nije gotovo onda smo imali street race kroz grad... bilo nas je 10 i bio sam 3, ali moram priznati da sam imao puno srece... ali opet je koji dolar upao u djep....

Ali tek onda pocinje show.... Skupilo nas se 20 i krenuli smo na race u dvoranu u GrooveStreetu.... Auuu tu je bila looddnniiccaa, koji show... mi se utrkivamoa Ted baca dimne bombe po stazi... nista se ne vidi, magla odjednom ispred mene samo auto na krovu.. ma SHOW SHOW, ali jbg na kraju sam ja isot zavrsio na krovu.... Toretto je dobio u finalu....

Onda samo na kraju krenuli na izlet i skakanje padobranom no to na pocetku nije dobro zavrsilo... krenuli smo i vozac busa je zaspao z avolanom i nas 15 je u moru zavrsilo... :( :( ali nismo se tu predali krenuli smo iz pocetka i na kraju uspjeli.. ali sta se onda dogodilo???? nismo skakali sa padobranom nego nas je prije navedeni "dobar vozac" pacio sa litice sa busom....

Jednim rijecju LUDNICA :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:

Jerry
18-06-2008, 14:08
croherzegovina powa ovo..
ovog svega ima i na ch,i jos duplo ...

D.E.M.O.
14-07-2008, 07:41
dobro osmisljeno, no premalo igraca i nema vozila okolo.

Jerry
16-07-2008, 10:33
skripta je prestrašna,testovi,vozila i sve,demo,imaš bicikli,rentaj i vozi :)
jedini manjak su ljudi :cry:

D.E.M.O.
18-07-2008, 06:48
skripta je prestrašna,testovi,vozila i sve,demo,imaš bicikli,rentaj i vozi :)
jedini manjak su ljudi :cry:
kakva je to glupost.. rentanje bicikla :S pa ukrast cu ga ako hocu valjda :O

F.J
27-08-2008, 23:54
Dobar je, popravili su se!!! Vidia san, da su puno toga novoga napravili :bravo: :bravo:

Herr Schnitzel
28-08-2008, 00:22
Ovo zvuci odlicno. Jos samo da nadjem SA... :(

Nodakim
29-08-2008, 13:18
Kod frenda ti je....kao i meni...gdje će drugdje biti?

Symon
29-09-2008, 16:51
ja igram samp,zakon je,redovito ga igram.....sve 5

jux
04-10-2008, 08:35
taj server je fenomenalan igram na njemu i prelud je samo steta sto nema vise igraca a za to ih treba cim vise reklamirati server :bravo: :bravo: :rambo: :rambo: :rambo:

jux
04-10-2008, 17:13
trebamo jos ljudi slobodno dojdete jer monogima gta 4 nece ni radit

RIDER32
04-10-2008, 22:20
Ko kaze da nece radit. :| ja se opce nebojim da ga necu moc pokrenit a imam lonac na stolu.
Smanji detalje , rezu, iskljucis AA i da vidis kako leti.
Pa ja sam vidio ljude koji sa ATicama serije 9000 navlace crysis.


I nemoj mi radit dublepost-ove :(

neox99buleseye
08-10-2008, 10:21
Ko kaze da nece radit. :| ja se opce nebojim da ga necu moc pokrenit a imam lonac na stolu.
Smanji detalje , rezu, iskljucis AA i da vidis kako leti.
Pa ja sam vidio ljude koji sa ATicama serije 9000 navlace crysis.


I nemoj mi radit dublepost-ove :(
Alo rider kakav imas comp, daj napisi

RIDER32
08-10-2008, 20:33
AMD 3500+ 2,20Ghz
Gigabyte ATi Radeon X1600 Pro 256MB
Kingmax DDR400 512MB
...
Dosada sam svaku igru pokrenio na 1024px. Siguran sam da cu moci i ovu.

Molio bi da se ostatak ove raspravo vodi u ovoj temi :wink: viewtopic.php?f=84&t=26877 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=84&t=26877)