PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jel postoji neki PC ili gaming program na nasim televizijama



Tyrant
05-04-2006, 08:03
Naime jedno vreme, ako se dobro seca, na HRT2 vrtila se ona emisija gde su surili PS2, mislim da se zvala 8.Od tada je zamruo svaki trag PC ili gaming (mada 8 se tesko moze nazvati gaming programom) programu.Izgleda da je nama samo dovoljno puno sapuica i BB i svi srecni i zadovoljni.Bilo bi dobro da se pojavi nesta kao PCTV koji se vrti na RTS2, prilicno dobra emisija (http://www.pctv.co.yu).

Cyric the BLood God
05-04-2006, 09:17
Pa ja bi htio da se pojavi neka emisija o igricama...bilo bi jebeno i da traje 1 sat .......

Osiru$
05-04-2006, 10:57
Naime jedno vreme, ako se dobro seca, na HRT2 vrtila se ona emisija gde su surili PS2, mislim da se zvala 8

Modul 8. Nažalost bila je to emisija koja se bavila promoviranjem izraza poput "igrica" i sl., a dopuštno je bilo sudjelovanje samo djeci iz osnovne škole i onima koji nisu freakovi.

Blitz
05-04-2006, 11:19
ima na astri i hot birdu par programa... 8)

Neven <R>
05-04-2006, 11:39
Da na švapskom i francuskom...

mrs.croft
05-04-2006, 12:16
modul 8...tu emisiju sam gledo ko lud...učio više o gamingu... :cry:

Wizard
05-04-2006, 13:08
Ma treba neka emisija koja bi ostatak svijeta naucila par stvari o igrama i gameingu

IgGy
05-04-2006, 13:10
Ima na Z1 neki americki. Kasne par mjeseci, al OK su.

mrs.croft
05-04-2006, 13:30
Ima na Z1 neki americki. Kasne par mjeseci, al OK su.

cybernet...gledo sam par puta,solidno

Imothep
05-04-2006, 13:40
Bila je i playbox, koliko se sjećam

goGAMERo
05-04-2006, 17:16
Naime jedno vreme, ako se dobro seca, na HRT2 vrtila se ona emisija gde su surili PS2, mislim da se zvala 8

Modul 8. Nažalost bila je to emisija koja se bavila promoviranjem izraza poput "igrica" i sl., a dopuštno je bilo sudjelovanje samo djeci iz osnovne škole i onima koji nisu freakovi.


UPRAVO TAKO! :pray:


Ali da bih volio, to svakako!

god_of_war
05-04-2006, 18:02
Ja gledam na digitalnoj GameOne. Nije loš. 8)

Osiru$
05-04-2006, 18:16
modul 8...tu emisiju sam gledo ko lud...učio više o gamingu... :cry:

Da... U Modulu 8 su bile ok one recenzije i prikazi trailera i to je jedino što je valjalo, though.

Ranije je se na Modulu 8 igralo na PC-ima, ako se ne varam. Ne sjećam se, znam da su se igrali samo platformeri.

goGAMERo
05-04-2006, 18:19
Ima li nade da se opet pokrene nešto slično, nešto bolje od Modual 8!? :?

T.N.T.
05-04-2006, 18:22
Hugo show je bio najbolji :rotfl:

Osiru$
05-04-2006, 18:26
Hugo show u njemačkoj je rulao. ne mislim na igre (koje su opet bile za 3 generacije bolje od onih kod nas), već na predobre nagrade. sjećam se da je jednom klinac dobio pravi stol za stolni tenis i svu dodatnu opremu, a utješne nagrade su bile gameboy i par igara, mountain bike, stolni nogomet i sl.
jest da je bilo riječ o nekakvom mjesečnom finalu, ali kad se sjetim da su naši dijelili nagrade iz obližnjih "sve po 10kn" trgovina. :|

Wizard
05-04-2006, 18:29
Igra sam i ja Huga jednom, dobio sam zlatnog Huga, neki rusak i knjigu

W3DR4N
05-04-2006, 19:26
Igra sam i ja Huga jednom, dobio sam zlatnog Huga, neki rusak i knjigu

Jesi pozdravio Huga, Hugolinu i sve koji te poznaju?

Prince-Artas
05-04-2006, 19:55
Naime jedno vreme, ako se dobro seca, na HRT2 vrtila se ona emisija gde su surili PS2, mislim da se zvala 8

Modul 8. Nažalost bila je to emisija koja se bavila promoviranjem izraza poput "igrica" i sl., a dopuštno je bilo sudjelovanje samo djeci iz osnovne škole i onima koji nisu freakovi.

istina, ali bar si mogao nešto pogledat a sada ništa nema

Wizard
05-04-2006, 20:38
Igra sam i ja Huga jednom, dobio sam zlatnog Huga, neki rusak i knjigu

Jesi pozdravio Huga, Hugolinu i sve koji te poznaju?Sofc :D

L3VI4TH
05-04-2006, 20:52
Ja se sjecam da su mi baka i deda ko ludi gledali huga:D

ali pojma nemam zasto :rotfl:

svaki dan bi cekali huga

Outmind
05-04-2006, 20:54
Sjećate se jedno vrijeme se modul 8 zvao park 01 :kill: :kill: :kill:

Inače koliko ja znam ni cyberneta više nema, pa onda i to otpada...

Mislim da u modulu nisu nikad igrali na pc-u, ali sjećam se da su u prvoj sezoni, dok je još voio onaj antipatični Boris, igrali na SNES-u.

Playbox je bio sranje, a onaj bizo je kreten (jedino kaj dobro repa... tu i tam...)

Stvarno bi bilo dobro da bude neka emisija makar o informatici. Trebamo bit kakti informatički pismen, a nikakvu emisiju o tome nemamo!!!!! Ajmo napravit neku peticiju da se takvo neštio pokrene.

D.E.M.O.
05-04-2006, 21:00
Ima li nade da se opet pokrene nešto slično, nešto bolje od Modual 8!? :?
da ali to kosta :)

Ementaler
05-04-2006, 21:40
Meni je Nora Fora nekak najbolja :)

da. :roll:

D.E.M.O.
05-04-2006, 22:01
Igra sam i ja Huga jednom, dobio sam zlatnog Huga, neki rusak i knjigu
jesi li znao da svaki put kad stisnes 5 on promjeni broj i naplati ti 50 kuna i jos 13 kn po minuti vise svaki put kad ga stisnes?

Ementaler
05-04-2006, 22:46
Jesi li znao da svaki put kad stisneš pet Boris kaže "genijalno"?

MetallicA
05-04-2006, 23:25
ja mislio da mu svaki put dok stisnesh pet neko zabije prst u guzicu pa od sreche usklikne "GENIJALNO" al dobro valjda sam se zajebo


al jebote fakat bi trebalo nabacit koju emisiju majku im kaj mi idu na k---c ona sranja kaj su stalno na HTV1 dok se oni pederi s markova trga svadiju i prichaju kak buju ovo kak buju ono a tam u saboru zmishljaju metode :KAK OSTATI BUDAN U SABORU????oni se tam ubijaju od drkanja samo je bitno da placha seda svaki mjesec i onda drzava nema para ma svi su oni konji trebalo bi ta sranja maknut s programa i stavit nekaj o INFORMATICI mislim neznam kaj bi to nama pomoglo mogli bi jedan dan za noobove a jedan za gamere fakat bi mi bilo lakshe objasnit frendu dok me nazove kaj to znachi my computer(on ima windowse na hrvatskom) al kaj nam vrijedi prichat nisam bash siguran da bi nekom "pametnom" chofcu na televiziji palo napamet da napravi takvu emisiju


al eto bum ja sklepo neki meil malo veci pa im poshaljem da vifim kaj buju rekli

W3DR4N
05-04-2006, 23:44
Ja bi to dao Krešimiru Mišaku. Tip vodi najbolju emisiju na HTVu i ovaj bi posao odradio majstorski.

L3VI4TH
06-04-2006, 00:31
Ja bi to dao Krešimiru Mišaku. Tip vodi najbolju emisiju na HTVu i ovaj bi posao odradio majstorski.S

:bravo: potpuno se slazem

"Na rubu znanosti" je stvarno najjaca emisija na HRT-u

D.E.M.O.
06-04-2006, 10:04
Stvarno bi bilo dobro da bude neka emisija makar o informatici. Trebamo bit kakti informatički pismen, a nikakvu emisiju o tome nemamo!!!!! Ajmo napravit neku peticiju da se takvo neštio pokrene.
da ja sam za... neka pcp otvori free telefon u kojem bi se pri pozivu dao 10-20 kn pa eto tako po bog te pita koliko puta i onda fino iggy spremi pare u djep ili napravimo nesto korisno :D

D.E.M.O.
06-04-2006, 10:44
a bas me zanima tko je glasovao za ne :?

Blitz
06-04-2006, 11:02
a bas me zanima tko je glasovao za ne :?
Ja. Al to samo zato da ti mogu replyat. :D 8)

Imothep
06-04-2006, 13:26
Ja bi to dao Krešimiru Mišaku. Tip vodi najbolju emisiju na HTVu i ovaj bi posao odradio majstorski.S

:bravo: potpuno se slazem

"Na rubu znanosti" je stvarno najjaca emisija na HRT-u

/signed

MetallicA
06-04-2006, 19:35
je najjaca ali fakat treba biti vishe o gamingu i kompima

D.E.M.O.
06-04-2006, 19:45
je najjaca ali fakat treba biti vishe o gamingu i kompima
kako mislis vise? NEMA NICEGA!!!
cijeli balkan je po gamingu i kompovima zaostao
bake jos misle da su igre ko na nintendu---

goGAMERo
06-04-2006, 20:35
Igra sam i ja Huga jednom, dobio sam zlatnog Huga, neki rusak i knjigu

Jesi pozdravio Huga, Hugolinu i sve koji te poznaju?

loooool izjava godine! :) :) legendo :pray:

Ja sam još kao klinac imao priliku igrati, ali nisam htio!

Snake
06-04-2006, 23:28
bake jos misle da su igre ko na nintendu---S:rotfl: :rotfl: :rotfl: provala dana, tužno ali istinito

btw, eto ne volim spominjat konkurenciju, ali znate za bug tv na bugovom dvd-u, ma znate, super. E pa ne bi bilo loše napravit tako neku emisiju recimo nek traje jedno pola sata, i nek ide jednom tjedno u nekom dobrom terminu. Mislim da to pcplayu ne bi trebalo predstavljati problem (osim možda s financijske strane, ali neznam) a materijala uvijek ima. To bi vas sigurno dodatno reklamiralo, a kako Hackera sada više nema... ne bi to bio loš potez, makar se onda ne bi morali čudit kad vidimo valića na tv-u i komentirat tko ga je vidio kad i gdje. Mislim, ako vam je teško snimit polusatnu emisiju za jedan tjedan... eto mogli bi onda sudjelovat i forumaši glasajući koja da se igra predstavlja, pokazuju ekskluzivni traileri i predstavljaju novi modovi, vijesti iz informatike, hardver vijesti, software, je li bill gates gay, i sl. (ovo zadnje je šala, da me nebi netko popljuvo)

bilo bi dobro kad bi netko sa iz pcplaya posto na ovo čisto da vidimo kolike su mogućnosti za realizaciju te emisije jer je zaista sramota da 3 tv kuće u hrvatskoj nemaju nijednu informatičku emisiju, a o gamingu da ne govorim. Ako se već toliko sajtova na netu pojavilo koji recenziraju igre i donose novosti, zašto nebi prešli na još jednu veću razinu. Tv? Iggy, Sečen, anyone?

ghostgamer
07-04-2006, 07:21
Pa postoji vec takva emisija: Novi milenij na OTV-u nedjeljom u 12

Snake
08-04-2006, 22:54
Pa postoji vec takva emisija: Novi milenij na OTV-u nedjeljom u 12

super, no ne hvataju svi otv you know

Prince-Artas
08-04-2006, 22:57
Pa postoji vec takva emisija: Novi milenij na OTV-u nedjeljom u 12

super, no ne hvataju svi otv you know

zato svi imamo noru foru :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
08-04-2006, 23:12
bake jos misle da su igre ko na nintendu---S:rotfl: :rotfl: :rotfl: provala dana, tužno ali istinito

btw, eto ne volim spominjat konkurenciju, ali znate za Modru Lastu tv na bugovom dvd-u, ma znate, super. E pa ne bi bilo loše napravit tako neku emisiju recimo nek traje jedno pola sata, i nek ide jednom tjedno u nekom dobrom terminu. Mislim da to pcplayu ne bi trebalo predstavljati problem (osim možda s financijske strane, ali neznam) a materijala uvijek ima. To bi vas sigurno dodatno reklamiralo, a kako Hackera sada više nema... ne bi to bio loš potez, makar se onda ne bi morali čudit kad vidimo valića na tv-u i komentirat tko ga je vidio kad i gdje. Mislim, ako vam je teško snimit polusatnu emisiju za jedan tjedan... eto mogli bi onda sudjelovat i forumaši glasajući koja da se igra predstavlja, pokazuju ekskluzivni traileri i predstavljaju novi modovi, vijesti iz informatike, hardver vijesti, software, je li bill gates gay, i sl. (ovo zadnje je šala, da me nebi netko popljuvo)

bilo bi dobro kad bi netko sa iz pcplaya posto na ovo čisto da vidimo kolike su mogućnosti za realizaciju te emisije jer je zaista sramota da 3 tv kuće u hrvatskoj nemaju nijednu informatičku emisiju, a o gamingu da ne govorim. Ako se već toliko sajtova na netu pojavilo koji recenziraju igre i donose novosti, zašto nebi prešli na još jednu veću razinu. Tv? Iggy, Sečen, anyone?
ako ce biti na rtlu prvo moramo spaliti sanju :rotfl:

ghostgamer
09-04-2006, 08:25
Pa postoji vec takva emisija: Novi milenij na OTV-u nedjeljom u 12

super, no ne hvataju svi otv you know

zato svi imamo noru foru :rotfl: :rotfl:
:rotfl: :rotfl:
Da znam da svi ne hvataju otv samo sam napomenuo da ima, a emisija nije bas full gaming ili pc uglavnom predstavljaju novosti od tehnologije pa ima tu za playstation,onda oni iz hgspota predstavljaju neki komah hardvera pa ima i audio gdje neki ducan reklamira zvucnike koje prodaje.... sve u svemu ima
oko par priloga vezanih bas uz pc ili gaming....ali to je najblize bilo kakvoj takvoj emisiji :cry:

D.E.M.O.
09-04-2006, 08:46
da treba sredit da se takva emsija pojavi na tv-u i mislim da bi u tom slucaju gameri bili prihvaceniji (hehe ista situacija bila sa homosexualcima :rotfl: ) pa mislim da bi to bilo pristojno rijesenje 8)

MetallicA
11-04-2006, 23:24
idem ja sad njima probat poslat mail pa javim odogovor

BTW kaj ak vele da buju dali napravit takvu emisiju ako bumo imali ljude koji bi davali informacije s sav taj shit kaj vech treba el bi se to kome dalo radit


evo maila

program@hrt.hr

bilo bi fora kad bi vishe ljudi napisalo njima mail mozhda bi se i zainteresirali

D.E.M.O.
12-04-2006, 06:18
napšravi anketu s ljudima pri slanju maila pa stavi imena

Babitz
12-04-2006, 08:28
jedini način da gaming završi na TV-u kod nas je da nas latin i takvi "educiraju" zajedno s roditeljima kako su IGRICE štetne
žalosno


al kolko sam ja čuo, u japanu imaju prijenose bitaka nekih jačih turnira na programima :shock:

T.N.T.
12-04-2006, 08:50
ili kad su na sanji oni papci igrali doom 3, a ova se čudila kao da je vidjela vraga... :D

Babitz
12-04-2006, 08:54
ili kad su na sanji oni papci igrali doom 3, a ova se čudila kao da je vidjela vraga... :DS:rotfl:

Osiru$
12-04-2006, 13:47
al kolko sam ja čuo, u japanu imaju prijenose bitaka nekih jačih turnira na programima :shock:

da, da. uz svoje komentatore ala Drago Čosić, Božo Sušec :) izgleda i zvuči predobro.

D.E.M.O.
12-04-2006, 15:21
ili kad su na sanji oni papci igrali doom 3, a ova se čudila kao da je vidjela vraga... :Dah da izgleda da je sudbina htjela da pogledam tu epižzodu pustili su nas iz skole ranije (sto se nikad ne desava)...
odtad prezirem sanju i govorim da je treba zapaliti :D
jesi vidio onog starog sto je napiso onu knjigu i govorio da su kompjuteri i IGRICE zlo :rotfl:

goGAMERo
12-04-2006, 15:24
Ma to su majmuni, jeste gledali LATINICU "izgubljeni pre ekranom"


NISTA KONKRETNO, samo seru gdje se to trbea licjeti mamicu im :fof:

Luka
12-04-2006, 18:32
Naime jedno vreme, ako se dobro seca, na HRT2 vrtila se ona emisija gde su surili PS2, mislim da se zvala 8

Modul 8. Nažalost bila je to emisija koja se bavila promoviranjem izraza poput "igrica" i sl., a dopuštno je bilo sudjelovanje samo djeci iz osnovne škole i onima koji nisu freakovi.

potpis

btw, postojao je jedno jako kratko vrijeme na HTV-u Planet Internet, nažalost nisam pogledao niti jednu epizodu ;).
Latin i Sanja :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Babitz
12-04-2006, 20:04
al kolko sam ja čuo, u japanu imaju prijenose bitaka nekih jačih turnira na programima :shock:

da, da. uz svoje komentatore ala Drago Čosić, Božo Sušec :) izgleda i zvuči predobro.ne seri

Osiru$
12-04-2006, 20:07
al kolko sam ja čuo, u japanu imaju prijenose bitaka nekih jačih turnira na programima :shock:

da, da. uz svoje komentatore ala Drago Čosić, Božo Sušec :) izgleda i zvuči predobro.ne seri

wtf???

ozbiljno ti govorim. imaju svoj tv prijenos uz neke vrhunske sportske komentatore kao goste. znam da su prenosili nekakvo finale warcrafta 3 u južnoj koreji.

Babitz
12-04-2006, 20:09
[quote=KingMortal]
al kolko sam ja čuo, u japanu imaju prijenose bitaka nekih jačih turnira na programima :shock:

da, da. uz svoje komentatore ala Drago Čosić, Božo Sušec :) izgleda i zvuči predobro.ne seri

wtf???

ozbiljno ti govorim. imaju svoj tv prijenos uz neke vrhunske sportske komentatore kao goste. znam da su prenosili nekakvo finale warcrafta 3 u južnoj koreji.[/quote:3l6j3d36]
aha, sori
ja sam mislio da si ti sarkastičan, al onda sam opet pogledao post jer su naši komentatori debili :kill: :roll:

Osiru$
12-04-2006, 20:12
no harms done. kada god naše komentatore staviš u neku izjavu izgleda dosta sarkastično, my bad :) :friends:

Babitz
12-04-2006, 20:15
np, sve 5 :wink:

hacker
14-04-2006, 16:48
bila je neka emisija o igricama na ztv jooooj nemogu se sjetiti kako se zove :cry: :cry:

T.N.T.
14-04-2006, 16:51
Bila je na novoj emisija u vezi PS2...

GameBox ili nešto slično...

Sgt. Bull
14-04-2006, 16:52
ima na osm(otvorena srpska mreza) neki preogram ukratko o nekoj igri svaki dan,emisija nije nista posebno al eto bolje i to nego nista

goGAMERo
14-04-2006, 18:56
lol, imate i na raznim radijima neke blitz emisije!

D.E.M.O.
14-04-2006, 22:33
samo ne na hrt, rtl ili nova tv :yuck: