PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hard To Be A God



d0mba
07-02-2008, 23:05
http://www.games.lt/w/gbox/1629.jpg

The planets of Earth and Arkanar were once very similar, and for centuries their people shared both history and friendship. After a terrible war between the planets, the two societies split apart and lived a secluded existence. While Earth prospered and grew, Arkanar became strangely stagnated. This stagnation is shrouded in mystery, with Arkanar barely evolving and remaining rooted in a medieval society. During this time Earth continued to evolve, mastering incredible technologies. Intrigued by the situation of their former patriots the Empire decided to send in a secret agent

http://a248.e.akamai.net/f/248/5462/2h/images.gamezone.com/screens/26/3/62/s26362_pc_54.jpg

Features:

* The combat system features many different combos and special attacks (stunning, disarming, etc.) provided by some abilities and special weapon types.
* As player controls only the main character. The rest of the party is managed by orders.
* The volunteers traveling with the main character can obey or disobey orders depending on the form the order was given in (strict order, persuasion, intimidation, etc.), while the mercenaries will obey any order given in the proper form.
* The Kingdom of Arkanar is divided into many locations. The party will travel between the locations using Arcanum-styled global map.
* The movement speed will be influenced with the world relief. The party can also ride mounts to move faster. The new locations can be revealed from dialogues with NPCs.
* The trading mechanism features selling and buying items for different currencies (universal currency, irukanian gold and so on) or bartering them if both sides are satisfied with the offer.


http://a248.e.akamai.net/f/248/5462/2h/images.gamezone.com/screens/26/3/62/s26362_pc_47.jpg

System Requirements:

* Windows 2000/XP Pentium IV 2 Ghz (2,5 GHz recommended)
* Sound card compatible DirectX
* 512 MB RAM (1024 recommended)
* Graphic card 3D 128MB, DirectX 9.0 (graphic card compatible DirectX9.0c with 256 Mo recommended)

http://a248.e.akamai.net/f/248/5462/2h/images.gamezone.com/screens/26/3/62/s26362_pc_48.jpg


--------------------------------------------------

neznam....jel igrao netko ovo...nekako mi vuče na kopiju witchera...neznam ni sam...

Outmind
07-02-2008, 23:08
Zakaj meni ovo zgleda ko c/p sa nekog torent site-a?

I kaj nije to najavljeno za početak travnja ili tkak neš?

d0mba
07-02-2008, 23:14
Zakaj meni ovo zgleda ko c/p sa nekog torent site-a?

I kaj nije to najavljeno za početak travnja ili tkak neš?

dok god nisam stavio linkove za skidanje nekršim pravila zato odmah odustani od toga ;)

samo pitam jel netko zna više o igri?

W3DR4N
07-02-2008, 23:35
Mislio sam ovih dana otvoriti temu o igri, ali čini mi se toliko lošom da jednostavno nisam imao potrebu.

Naime, radi se o ruskom proizvođaču Burutu koji iza sebe već ima dva FPS promašaja Kreed i Ubersoldier. Onaj tko od takvog proizvođača očekuje nešto je ili optimist, ili lud.

Prema devoloper diaryima igra ima puno oružja, puno monstera, epsku priču s preokretima, no nije li to ono što od svih proizvođača čujemo prije nego li zaigramo igru?

Možda ti se čini slična witcheru jer ima tri zajedničke stvari. Obje su europske igre. Obje su nastale prema knjizi. I obje su RPG žanra. Ne vidim što bi te drugo moglo podsjetiti na taj fenomenalni naslov.

Prema onom što sam ja vidio, igra ima ružnu i neoptimiziranu grafiku. Neživotopisne likove i lokacije, puno bezveznog dijaloga, loših zadataka i šlampave borbe.

Ako netko ipak zaigra, nek napiše više dojmova.

d0mba
07-02-2008, 23:41
zato sam tu da pitam kakva je da bezveze ne kupujem

W3DR4N
07-02-2008, 23:47
TRAILER (http://youtube.com/watch?v=dZHxY4mK2Pw)

GAMEPLAY (http://youtube.com/watch?v=efKJAW56AXQ)

prcko
08-02-2008, 00:01
Hmm vidit cemo još za ovo ne cini se loše.

Slayer
08-02-2008, 00:11
Zakaj meni ovo zgleda ko c/p sa nekog torent site-a?

I kaj nije to najavljeno za početak travnja ili tkak neš?

mozda zato sto se i ti muvas po takvim stranama, ko i ja :D

nisam probo ali igra mi se cini losa

Rang€r
08-02-2008, 00:24
gledo sam 3 minute i dalje mi se vise nije dalo, klasicni rpg, nema nista za zadivit...

Bartuc
08-02-2008, 10:12
Ajme meni, igra je pre smiješna :rotfl: Zavrtilo mu se u glavi kod one scene sa konjem protiv bandita :D

Slayer
08-02-2008, 10:29
od onih igra u VELJAČA temi meni se najvise svidjeo Fantasy Wars, isto ko heroesi samo sto ima nekih izmjena, sada cekam DMC4

Rang€r
08-02-2008, 10:36
od onih igra u VELJAČA temi meni se najvise svidjeo Fantasy Wars, isto ko heroesi samo sto ima nekih izmjena, sada cekam DMC4

?
kakave to veze s ovim ima :S

bigbara
08-02-2008, 10:49
Ovo bi trebalo bit nešto ko akcijski RPG. Pa sama ubijačina i već po slikama prešareno. Recimo da je ovo Serious Sam sa mačevima.

Slayer
08-02-2008, 10:54
Ovo bi trebalo bit nešto ko akcijski RPG. Pa sama ubijačina i već po slikama prešareno. Recimo da je ovo Serious Sam sa mačevima.

bolji je serious sam :D

bigbara
08-02-2008, 10:58
Daj pa ne možeš ništa uspoređivat sa Serious Samom pa to je grijeh. Serious Sam je kao novi žanr igara. Savršeni i netaknuti.

d0mba
08-02-2008, 11:07
Svaka čast od Hard to be god smo završili na serious sam :pray: :rotfl:

Što se tiče ove igre....volim šarene igre :) sa puno boje,svijeta i ostaloga...ali ona scena na konju i nije tako loša..ma teško se može ocijeniti igra dok se nesjedne i isproba na što to točno liči...budem je i probao,samo da sad skinem do kraja biošok pa bi onda mogo i ovu skinuti....

bigbara
08-02-2008, 11:19
ja ne vjerujem baš u uspjeh ove igre zato što je i previše ovakvih. Pa ovo će isto bit kao ona majko sad se ne mogu sjetit naziva kad si ti onaj neki gospodar tame i imaš one svoje razne gobline minione i onda kolješ one glavne koji su sedam smrtnih grijeha.

Bartuc
08-02-2008, 11:20
Overlord... Zabavno ju je preč jednom, ali 2x nema čanse :P

EDIT: Serem, 2x sam je i prešel pošto ima 2 kraja, ali 3x nema čanse :D

bigbara
08-02-2008, 11:27
da da da overlord mislim da će ovo bit ista stvar lol

d0mba
08-02-2008, 11:36
Ma mislim da se još dugo neće naći neka ozbiljna konkurencija witcheru...

King tiger
08-02-2008, 14:28
ovo otpisao cim sam cuo da je radi burut sa uber mega giga promasajima tipa ubersoldier i kreed. (uborsoldier igrao 10 minuta i deinstalo )

Kenyi
08-02-2008, 19:23
vid hellboy ako ti se ne svidja princip izgleda danasnjih igara, ne moras pljuvati po njima evo naprimjer ja sam totalni iscekivao ovaj next gen i ocaran sam njime, okej price i likovi sakaju al s vremena na vrijeme izadje nesto dobro ;).
i da igra je zakurac

Nightyx
08-02-2008, 19:26
pree eye-candy grafika :( ...sumnjam da to prolazi tako dobro danas...

Kenyi
08-02-2008, 19:28
cim nesto izgleda bas pravo dobro neki odma govore:zomg eye candy koje sranje :shock: , predrasude ftw.

W3DR4N
08-02-2008, 19:54
cim nesto izgleda bas pravo dobro neki odma govore:zomg eye candy koje sranje :shock: , predrasude ftw.

Nenene, kolega budući admin. Ne postoji zlatna sredina gdje ćeš obje strane zadovoljiti.

Ako igra ima eye candy, onda je automatski smeće kod nekih. Doduše, i ja bih volio da se malo lakše koriste neki efekti, poput osvjetljenja likova i objekata. Stalno mi zuji Aquin Barbie Girl u glavi, čim vidim "plastične" likove i objekte.

Ako igra ima nešto stariju grafiku u korist kvalitetnije optimizacije, onda će jedan dio raje reći da to ne želi igrati nakon crysisa, world in conflicta i sličnih naslova. Recimo, ovaj Solar Empire ne izgleda ništa bolje od par godina starog Homeworlda 2, ali zato ima gomilu jedinica za renderiranje i leti na starijim strojevima. Pohvaljujem potez. Ionako će se taj naslov igrati zbog iznimne kvalitete.

Kenyi
08-02-2008, 20:02
ah zlatna sredina je nedostizna kao i uvijek.

Outmind
08-02-2008, 21:32
Ok, prve impresije. Nabavih ovaj uradak i igrah ga danas. Za sada nije ništa spektakularno, ali neke stvari su napravljene dobro i maštovito. Borba na konju je izvedena jako dobro (za razliku od sacreda recimo). Fora je i to što postoje armor setovi kao nr thief armor, kojeg kad sakupite ulazite u ulogu lopova (vi ste špijun inače pa je to svojevrsna krinka) i onda vas ulični razbojnici ne napadaju ali vas se raja boji i neće sa vama surađivat. Isto tako pomoću krinke moožete neke zadatke riješiti na miran način (pregovarat sa banditima) itd. Borba je malo traljava i pojednostavljena, ali neopisiv je užitak preciznim hicem sa konja pokosit 3 razbojnika odjednom. Jedino kaj me jako živcira je postojanje stamine koja kad iscuri usred borbe možete odmah stisnut quickload. Grafika i nije tak loša, plaštevi se realistično viore na vjetru, a oklop i mačevi se presijavjau na suncu. Sve u svemu, nisam vidio mnogo, ali za sada ne bih igru otpisao kao potpuni promašaj.

d0mba
09-02-2008, 00:00
eto..a vi odmah udri po igri kao da je 91 još :rotfl:

Korpse
09-02-2008, 12:42
ne valja ništa.

Snake
09-02-2008, 13:56
radije čekam sacred 2 ali načekat ću se još. kad izlazi onaj elveon zar nije već trebao biti vani?

Sybelius
13-02-2008, 11:30
Netko je već rekao da Witcer u skorije vrijeme neće piti nadmašen!

A ova igra,rađena je prema klasiku SciFic,a igre prema romanima izuzev poljskog slučaja nisu se pokazale kvalitetnim.Ako su prića i gameplay dobro uklopljeni možda je i zaigram,pa ću sačekati finalni proizvod i mišljenja igrača.Za sada sam još uvijek skeptično zainteresiran!.

Baldrick
21-02-2008, 18:56
Jbt, pljujete po igri na 3 strane, a niko je nije ni igrao :rotfl:

Posle nekolko sati igranja, imam slično mišljenje kao Outmind - ništa posebno, al vredi da se proba.
Smeta mi što je borba na konju mnogo laka - što bih se ja maskirao, kad mogu lagano da pobijem sve što se mrda na mapi. Grafika mi se ne sviđa, a volim eye-candy (a ovde ga ne vidim), plus mi secka na max razoluciji i detaljima (primera radi, na mojoj konfi i G3 radi odlično)... nego, nebitno.

Btw, ovo u prvom postu, u vezi priče nije tačno. Glavni lik jeste neki agent (il tako nešto), al se majčica Zemlja uopšte i ne pominje (za sada)... A priča obećava...

Outmind
21-02-2008, 19:24
Ma igra ima bloodlines sindrom - nije ispolirana. Priča je dosta zanimljiva i iako pati od standardnih rolplayerskih zapleta, nije nimalo predvidiva i drži vas donekle u neizvjesnosti. Jošuvijek imam zamjerke na borbu. Sada sam recimo lvl 7 i imam 370hp-a, dok neprijatelji imaju i po 800-1k, te jednim hicem sa helebardom znaju skinut po 50 hp-a. Inače napokon sam skupio krvavo zarađene pare (doslovno :D i uspio kupit oklopljenog borbenog konja, ali ga nisam još uspio isprobati. Staminu sam isto savladao i ne predstavlja mi neki problem

Da zaključim, igri fali jedno mjesec dana glancanja, te bi bilo mnogo bolja da su za tih mjesec dana pomaknuli rok. Dajem joj 75%

*Fila*
21-02-2008, 19:28
ne valja ništa.
:pray: :pray: :pray:
potpsi
igra je QURAC OD OVCE

Demon Hunter
22-02-2008, 01:10
ovo se necini lose po ovim slikama koje je nas frend gamer stavio.


Ubersweet

Kostolomac
22-02-2008, 11:29
igra se čini simpatična. nabavio sam ju, još samo da nađem malo vremena za instalirat... :)

Wishmaster
23-02-2008, 00:00
Inače igra je jako dobra za razliku od nekih ima priču koja je jako dobro osmišljena i ima milijun preokreta u toku dve-tri vure igranja.Istina da nema bas puno izbora u igri ali nije ni bitno jer je sve nadoknađeno s pričom koja je ponavljam glavni adut igre.Onaj malo dosadni pocetak se zacas pozabi dok se malo duze igra, a kaj se tice grafike opce nije losa i na mojem slabijem kompu-klizi...
neznam zakaj svi pljujete po njoj a niste ju niti pošteno zaigrali...eh tolko od mene... :)

Helena
23-02-2008, 14:29
Mislio sam ovih dana otvoriti temu o igri, ali čini mi se toliko lošom da jednostavno nisam imao potrebu.

Tebi se sve čini lošim, ffs. -.-

Sybelius
24-02-2008, 10:03
Gdje ste nabavili igru?
Piše da retail verzija izlazi 30. travnja,a download je u opticaju od početka ovog mjeseca.
Odigrao sam demo i uopće nije loša igra.(416MB).

la50
17-03-2008, 18:30
evo odigro sam demo i sviđa mi se igra,možda si je i nabavim :D

cropir
17-03-2008, 18:57
cim nesto izgleda bas pravo dobro neki odma govore:zomg eye candy koje sranje :shock: , predrasude ftw.

to i ja kazem. pogledas screenshot, oh noes, lijepa grafika, sigurno nema pricu, likove, nije morrowind, deinstall, ritualno grebanje CD-a...

ffs. ajde odite na programiranje malo, svaki idiot (dobro, dosta ljudi) moze smislit dobru pricu. pogotovo tim ljudi. ali grafiku, fiziku i sve to je puno teze napravit. ne kazem da je grafika vazan dio igre, igrao sam fallout krajem 2007. godine i svidio mi se. jako.

vkgamer17
03-04-2008, 16:00
dobra igra,al uz warosw nemam vremena za nesta drugo

whiskey
26-04-2008, 20:18
Upravo san je priša. Totalno cudna igra s totalno cudnom pricom i sa beskrajno kul završetkom vezanim uz arsenal (ko zna zna, ko nezna nek se grize jer necu spoilati). :)

Nodakim
20-05-2008, 13:26
cim nesto izgleda bas pravo dobro neki odma govore:zomg eye candy koje sranje :shock: , predrasude ftw.

to i ja kazem. pogledas screenshot, oh noes, lijepa grafika, sigurno nema pricu, likove, nije morrowind, deinstall, ritualno grebanje CD-a...

ffs. ajde odite na programiranje malo, svaki idiot (dobro, dosta ljudi) moze smislit dobru pricu. pogotovo tim ljudi. ali grafiku, fiziku i sve to je puno teze napravit. ne kazem da je grafika vazan dio igre, igrao sam fallout krajem 2007. godine i svidio mi se. jako.


totalno se ne slažem....

Joe_Strummer
20-05-2008, 15:30
totalno se ne slažem....
Također.

Za dobru, povezanu, jedinstvenu priču treba isto takav um. Zato se igre s dobrom pričom cijene.

m777
20-05-2008, 19:07
svaki idiot (dobro, dosta ljudi) moze smislit dobru pricu
Ne sjećam se kad sam zadnji put igrao igru s originalnom pričom...