PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ja bi bio vampir...



vex
05-04-2006, 07:08
di da nađem vampire , sta da radim kad ih nađem (da se pustim da me ubiju il sta)




nek neko upload-a screenshot :wink:

Cronic
05-04-2006, 07:27
Da bi postao vampir mislim da imas vise nacina najlakse je ubiti nekoga civila. Otici u zatvor te nakon toga otici na spavanje u neki inn. DOci ce ti lik koji ce te regrutirati za Dark brotherhood. Zavrsisi par misija(misije ces primati vampira) Kada nakon nekoliko contracta prestanes primati naredbe od njega onda ce te pitati hoces li postati vampir da te on pretvori. Kazes da i vampir si. Povecavas Vampirism spavanjem a smanjujes ga hranjenje.

vex
05-04-2006, 07:44
dobro a jel mogu bit u dark brotherhoodu i thives guildu?

vex
05-04-2006, 07:45
jel mogu ne-ljudi bit vampiri (ko oni gušteri?)

T.N.T.
05-04-2006, 12:55
jel mogu ne-ljudi bit vampiri (ko oni gušteri?)
pa mogi svi...

i možeš biti u bilo kojem guildu u isto vrijeme

Rocchiro
05-04-2006, 13:19
dok radis main quest-novi emperor ti veli da mu trebaju itemi za ritual...prvi item je azuras star,a da bi ga dobil azura ti zada da koknes pa vampira...tu mozes lako postati vamp

vex
08-04-2006, 06:13
zanima kak izgledas kad si vamp.(za ljude mogu predpostavit)
al kak izgledaju guće i oni tigrovi? sry na offtopic al moram - ak neko zna di da nabavim glass armor set(al ne onu glupu kopiju od armor 1)

gad
08-04-2006, 09:47
sta se sve promjeni kad postanes vampir?

Rocchiro
08-04-2006, 12:37
sta se sve promjeni kad postanes vampir?

dobijes neke spellove,moras se hraniti i cuvati sunca

08-04-2006, 14:26
i fatigue ti se smanji ;)

gad
08-04-2006, 15:09
znaci nije dobro biti vampir. A vi sto ste postali - zasto niste loadali igru prije nekon sto vas je ugrizao?

Glass
08-04-2006, 16:06
Kada si u Morrowindu postao vampir uopće nisi smio izlaziti iz kuće ili špilje dok je bio dan, dali u Oblivionu možeš biti vani dok je sunce a da si u sjeni?

08-04-2006, 16:52
znaci nije dobro biti vampir. A vi sto ste postali - zasto niste loadali igru prije nekon sto vas je ugrizao?
zašto nebi bilo dobro?

ako se nahraniš smiješ van na sunce

vex
08-04-2006, 17:44
izgled mene zanima

Prince-Artas
08-04-2006, 18:43
imam problem. želim se izliječit vampirizma. došo sam do one vještice i donio sam joj sve šta je tražila a ona sere da će mi napravit potion kada joj donesem sve potrebne sastojke (??). mislim da je to b_u_g jer u prvom razgovoru ona traži bloodgrass a kada joj ga donesem nema uopće opcije da joj dam bloodgrass u razgovoru. jel netko zna drugi način liječenja

08-04-2006, 19:18
nema drugog...





vampirizam mi owna...hraniš se i smiješ na sunce ^^

T.N.T.
08-04-2006, 19:37
meni je vampirizam bezveze...

Rocchiro
08-04-2006, 20:49
meni je vampirizam bezveze...

meni također

08-04-2006, 20:56
kad suxate...a i kao vamp imate lijepe crvene okice,ko golub :D

T.N.T.
08-04-2006, 20:58
kad suxate...a i kao vamp imate lijepe crvene okice,ko golub :Dznam, bio sam vampir više od pola igre...

Prince-Artas
08-04-2006, 21:07
nema drugog...





vampirizam mi owna...hraniš se i smiješ na sunce ^^

nažalost radi se o bagu pa sam morao iskoristiti cheat koji mi daje lijek za vampirizam :? :? sorry Bethesda ali nemogu čekat patch :cry:

BINUX
09-04-2006, 17:35
nema drugog...





vampirizam mi owna...hraniš se i smiješ na sunce ^^

nažalost radi se o bagu pa sam morao iskoristiti cheat koji mi daje lijek za vampirizam :? :? sorry Bethesda ali nemogu čekat patch :cry:[/quote

E ja imam isti problem daj mi reci šifru koju moram upisat da se rješim vampirizma.
Ja imam tu jednu al mi neće radit kaže ovako: press console and type this
PLAYER.ADDITEM 000977e3 1

Upišem i javlja neki eror

vex
09-04-2006, 18:41
kak izgledađš kad si vamp?

Prince-Artas
09-04-2006, 18:43
kak izgledađš kad si vamp?

dobiješ crvene oči, malo ti se promjeni lice, nemoš hodat po suncu, dobiješ famozne vampirske zube, dignu ti se skilovi

Büre
09-04-2006, 21:43
Imam pitanje: Radim za brotherhood, obavljao sve misije, i dobio ponudu od onog ebača da postanem vampir, zatim odem spavat, on me ugrize i budim se i pise da za tri dana, jos jednom odem spavat i onda cu postat vampir. meni je proslo 10 dana i jos nista!
HELP BITTE!!!!!! :cry: :cry: :cry:

10-04-2006, 05:22
moraš spavat u krevetu...dakle rest,ne wait

Büre
10-04-2006, 08:35
moraš spavat u krevetu...dakle rest,ne wait

Pa jesam, spavao sam u krevetu....help :cry:

10-04-2006, 08:44
hm,da nisi otišao u crkvu se izlječiti?
znaš,onaj oltar u sredini?


ako se pomoliš na tom oltaru prijenego što prođu 3 dana prestaješ biti vamp

Büre
10-04-2006, 08:53
hm,da nisi otišao u crkvu se izlječiti?
znaš,onaj oltar u sredini?


ako se pomoliš na tom oltaru prijenego što prođu 3 dana prestaješ biti vamp

O jebemti žvake, da, vjerojatno sam otisao....Sta da sad radim, Sta, Sta?

10-04-2006, 09:15
rješavaj main quest,moraćeš poklat 4 vampira i tamo se možeš zaraziti :)

Jozef
15-04-2006, 23:08
Postao sam krvopija i to rula :twisted:

toncha
18-04-2006, 22:07
Dajte recite koje su prednosti vampirizma!

Büre
19-04-2006, 09:55
Dajte recite koje su prednosti vampirizma!

Par skilova, tipa nightvision na 120sec, charming, seduction, crvene oci, desiese repulsion, no poisoning. Fora je, jedino ako si u Dark Brotherhoodu, jer tamo imaju izvrsnu opremu za vampire, tako da mozes biti i Daywalker sa njihovim armorom, dobijes Black ring, ogrlicu...itd :D

Snake The Best
19-04-2006, 10:34
Al mi ide na živce ona smežurana faca i to što svi ljudi bježe od mene,a po danu se iz mene pomalo puši i dimi

Büre
19-04-2006, 10:38
Al mi ide na živce ona smežurana faca i to što svi ljudi bježe od mene,a po danu se iz mene pomalo puši i dimi

Na Gamespotu imas razne updateove, a jedan se zove facelifting for vampires, tako da s njim ti lice izgleda savrseno. A sto se tice bjezanja ljudi od tebe, to znaci da moras sisat krv, jer u protivnom ljudi kazu:"Get back you filthy beast!". A po danu mozes hodat ako imas onaj armor iz Brotherhooda!
Sve se da rijesit
:D

Snake The Best
19-04-2006, 10:46
al dok se ne napijem izgledam ko da sam imao liposukciju na faci :D :D

19-04-2006, 10:57
Ja sam bio vampir al vise nisam.. :yuck:

Barathrum
25-04-2006, 15:01
kad suxate...a i kao vamp imate lijepe crvene okice,ko golub :D

ja sam dark elf pa ih imam od pocetka :rotfl:

uostalom ovi ljudi koji seru po vampirima nemaju blage. to sto sam nocu mos provirit nije tocno mozes i po oblacnom vremenu ili kad je sunce zaklonjeno. samo kad je vedro, a u podne ak izadjes ne vidis gotovo gradjevinu 5 metara od sebe sve bljesti, a ako se ne varam vampiri i imaju poseban pogled, svjetlost i mjesecina, odlicno se vide to nisam primjetio kad sam bio samo dark elf.

samo mene zanima. ako se ne hranbim po tjelu mog dark elfa se pojave žuckasto-smedjkaste pjege, kao neka kozna bolest i cijeli se u licu posuši,a sad izgledam ko starac :rotfl:

ma..nema zesceg od gledanja u rano jutro dok sunce izlazi kako ti se iz lika sve vise dimi i curi hp sve brze i brze :rotfl:

usput smanji se i personality. i to drasticno. ako ne hranis se i nitko ti nista nece prodat u gradu jer ce odmah skuzit da si vampir. to mi je zakon. kad se malo najedes dobijes puninu u licu pa niko ne skuzi. najzesce je kad usred dana utrcis u neku prodavaonicu sav u dimu :rotfl:

Shadow
25-04-2006, 19:41
Što si gladniji to su ti skillovi veci, ali te sunce jace kuha :pray: :)

Kenyi
25-04-2006, 20:06
[quote="Büre"][quote="McPingvin"]O jebemti žvake!


Nemoj zvake psovat,usput bas je sminka biti vamoir sa povisenim skilovima sada tek mogu dizat illusion malo je nerealna opcija wait kad se dimis po danu ko da nisi umro dok si waito.

Shadow
25-04-2006, 20:37
Kako nisi :? :? Samo na prvom stadiju vampira mozes zivit na suncu :rotfl:

Glass
25-04-2006, 22:01
Dobijaš li kakve prednosti ako si vampir dugo vremena?

Shadow
26-04-2006, 12:06
Samo te +attribute (Sneak, Illusion itd.)
Možeš ih dovest na +20,ali onda umireš na suncu i svi bježe od tebe 8)

I jos dobiješ neke magicove za nocni vid i za detektiranje živote oko tebe :killyou:

Wizard
26-04-2006, 14:05
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

Prince-Artas
26-04-2006, 14:11
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

još se nekima pojavi b:u:g kod questa za liječenje, kao meni

MRKWA
26-04-2006, 15:12
Sori kaj je oftopic, ali ko zna gdje mogu nabavit neki jak i dobar oklop i mac. recimo neki glass cekic ili slicno? :o

Kenyi
26-04-2006, 18:45
Sori kaj je oftopic, ali ko zna gdje mogu nabavit neki jak i dobar oklop i mac. recimo neki glass cekic ili slicno? :o

nemozes igru prati randomize koji si level uopce? :?

Barathrum
26-04-2006, 19:14
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

zasto bi se itko lijecio ak postane vampir?!

trenutno uzivam polozaj Listenera..i am the chief of black hand :rotfl:

Büre
26-04-2006, 20:02
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

još se nekima pojavi b:u:g kod questa za liječenje, kao meni

Gamespot update, tamo skines dodatak za lijek protiv vampirizma :wink:

Wizard
26-04-2006, 20:40
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

zasto bi se itko lijecio ak postane vampir?!

trenutno uzivam polozaj Listenera..i am the chief of black hand :rotfl:Snisam zelio postat vampir, nego sam zaspao i ujutro se probudio kao vampir, uzas

Prince-Artas
26-04-2006, 20:50
[quote=Wizard]Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

još se nekima pojavi b:u:g kod questa za liječenje, kao meni

Gamespot update, tamo skines dodatak za lijek protiv vampirizma :wink:[/quote:1yrk6ww7]

tnx ali kada se meni taj b:u:g pojavio nisam znao za to pa sam moro cheatat :cry: :cry:

Barathrum
27-04-2006, 13:51
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

zasto bi se itko lijecio ak postane vampir?!

trenutno uzivam polozaj Listenera..i am the chief of black hand :rotfl:Snisam zelio postat vampir, nego sam zaspao i ujutro se probudio kao vampir, uzas

hmm..ok..al da znas kak dobro onaj vampirski charm dodje :rotfl:
ja sam isao sa ciljem da to postanem.

Kenyi
27-04-2006, 17:22
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

zasto bi se itko lijecio ak postane vampir?!

trenutno uzivam polozaj Listenera..i am the chief of black hand :rotfl:Snisam zelio postat vampir, nego sam zaspao i ujutro se probudio kao vampir, uzas

hmm..ok..al da znas kak dobro onaj vampirski charm dodje :rotfl:
ja sam isao sa ciljem da to postanem.

neg cuj jel moguce rjesit neki quest da dobijes da moras ubit martina i onda dobijes brdo dobrih predmeta kao od Night Mother :o

Neznam al bilo bi fino :(

Ps1ho
27-04-2006, 19:58
Ovak imam jedno pitanje: Prešo sam questove za SVE guildove, sad sam na 38 lvl i nemam više ništ za radit, jel taj vampirizam zanimljiv? Jel ima dodatnih questova? Neda mi se čekat ekspanziju...

27-04-2006, 22:59
spoileri obrisani...

Barathrum
28-04-2006, 13:25
Ovak imam jedno pitanje: Prešo sam questove za SVE guildove, sad sam na 38 lvl i nemam više ništ za radit, jel taj vampirizam zanimljiv? Jel ima dodatnih questova? Neda mi se čekat ekspanziju...

:rotfl:

ajd onda idi rjesavat druge stvari. imas ti jos masu questova i stvari osim guildova.
istrazi rusevine, ima odlicnih predmeta, istrazi utvrde, ima fenomenalnih stvari i istrazi rudnike. :)

onda jos imas dark brotherhood i black hand, gladijatorska arena i jos masa tih questova obicnih ljudi tak da nemoj rec da si sve rjesio i nemas sta radit. uvijek imas.

vampirizam ti je zakon u toliko sto ces stalno morat snimat i puno vejtat. recimo ides unistit oblivionska neka vrata, kad dodjes do tornja na vrhu moras waitat do sumraka, zatim maknes kamen, inace ak ne waitas do noci unistis recimo oblivion vrata i izbaci te odmah na sunce...jednom rjecju umrijet ces jer cesto uz oblivionska vrata nemas nista skoro okolo.
ja sam se jednom shebo, trcim cijelu noc kroz sumu, svane zora, energija sve brze i brze curi sto je sunce vislje na nebu, i taman kad sam bio pri kraju energije(dobro sma i izdrzao toliki put uz sve potione i heal magiju), naletim na rudnik, i onak sa nekih 20 % energije koja jos uvijek curi da cu uletit u rudnik i sav sretan onak, medvjed me ophizdi sa ledja i ubije :rotfl:

et..al meni bi bez vampirizma bilo mal dosadno igrat. ovak je teze sa vampirizmom, uvijek moras racunat sate :rotfl:

Ps1ho
28-04-2006, 13:51
Gle ja se usudim reći da nemam više šta radit jer i NEMAM. Kao što rekoh obavio sam misije za sve guildove, pod time sam mislio za frakcije. Glavni sam u: Fighters Guild, Mages Guild, Dark Brotherhood, Thievs Guild, Arena i član sam Order of Virtuous Blood, Nights of the Thorn, Blades i imam onu titulu kad pređeš main quest. Imam pređeno 164 questa i 3 aktivna, a to su onaj za listenera i za arenu i oni su stalno aktivni. Treći je za nirnroote, trebam ih pronać još 40 i onda je i taj quest gotov, a to mi se neda tražit, ali ako znaš još koji quest molim te reci...

Barathrum
28-04-2006, 15:44
onda ti je vrijeme da krenes po selima i razgovaras sa seljanima. neki ce ti dat vec neki zadatak sto da radis.
a usput si razgovarao s asvim bozanstvima, tojest sa shrajnovima? ako nisi eto kreni skupljat i predmete koji s etraze za to, razgovaraj sa statuama pa vidi sto tko trazi.

ak se ne varam svaki tjedan moras do night mother po popis i u arena na borbe to ti je vec obaveza, kupi si u svakom gradu po kucu, pobij neku obitelj koja drz konje, i napravis si svoj stables :rotfl:
dofuras konje koje si kupio i eto.
meni redovito ubiju konja pa sam vec expertirao kradje nocu i hranjenje :rotfl:

Hulja
29-04-2006, 14:48
Dajte recite koje su prednosti vampirizma!

Par skilova, tipa nightvision na 120sec, charming, seduction, crvene oci, desiese repulsion, no poisoning. Fora je, jedino ako si u Dark Brotherhoodu, jer tamo imaju izvrsnu opremu za vampire, tako da mozes biti i Daywalker sa njihovim armorom, dobijes Black ring, ogrlicu...itd


A gdje si nabavio tay daywalker armor,ja sam već sve spoubijao i ništa takvo nisam našao

Barathrum
29-04-2006, 17:02
Dajte recite koje su prednosti vampirizma!

Par skilova, tipa nightvision na 120sec, charming, seduction, crvene oci, desiese repulsion, no poisoning. Fora je, jedino ako si u Dark Brotherhoodu, jer tamo imaju izvrsnu opremu za vampire, tako da mozes biti i Daywalker sa njihovim armorom, dobijes Black ring, ogrlicu...itd


A gdje si nabavio tay daywalker armor,ja sam već sve spoubijao i ništa takvo nisam našao

sumnjam ja sma nosio armor pa sam se dimio. u pitanju je bug il nest slicno, nema tog armora koji ce te spasit da se ne dimis. :rotfl:

zasto umjesto b-u-g pise modra lasta?! :o

29-04-2006, 17:39
cenzura...b-u-g je informatički časopis ;)

Barathrum
29-04-2006, 18:02
cenzura...b-u-g je informatički časopis ;)

bzvz. napisao sma malim slovima ne velikim sto je ocito da ne mislim na nikakav info. casopis. a ni u smaom kontekstu recenice nebi imalo smisla :rotfl:

jel to trazio BUG da se napravi ili su to smao jos jedna od preseravanja urednistva PC play-a kako bi regrutirali mnostvo djece da ih slijede i stuju tlo po kojim hodaju? :D

29-04-2006, 18:03
cenzura...b-u-g je informatički časopis ;)

bzvz. napisao sma malim slovima ne velikim sto je ocito da ne mislim na nikakav info. casopis. a ni u smaom kontekstu recenice nebi imalo smisla :rotfl:

jel to trazio Modru Lastu da se napravi ili su to smao jos jedna od preseravanja urednistva PC play-a kako bi regrutirali mnostvo djece da ih slijede i stuju tlo po kojim hodaju? :D
adoring fan ^^

Ps1ho
29-04-2006, 20:06
adoring fan ^^
:D

f.EA.r
03-05-2006, 15:12
:kill: vampir možeš postat kad god te ugrize vampir i onda ti piše da te zarazio sa poly...(naka latinska riječ ) i onda se nemoj liječiti tri dana i onda nakon tri dana se probudiš kao vampir ...voila :kill:(barem su mi tako rekli

Blek_Stena
04-05-2006, 11:37
Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak

zasto bi se itko lijecio ak postane vampir?!

trenutno uzivam polozaj Listenera..i am the chief of black hand :rotfl:Snisam zelio postat vampir, nego sam zaspao i ujutro se probudio kao vampir, uzas

I ja isto.. Bio na nekom kvestu u Brumi i otiso u birtiju spat i usred noci pise da mi netko doso u sobu, pocuclao me i od tad imam crvene oci i sve te brije.. KAK SE TOGA RIJESIT?? Kakav je to cheat sta pricate..? Daj neko rjesenje.. mozda jednom i zaigram sa njim al nemam volje sad! Dobro mi je i onak islo..

Glass
04-05-2006, 17:02
Pogledaj ovdje
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=2226

revenion
19-05-2006, 22:58
bloodcrust cavern negdje oko skingrada samo ga okruzite udite unutra i kad vas neko napadne dobite bolest vampira pa pocinjete mutirati nekoliko dana i potpuni vampir ste nije lose samo se cesto hrani sagni se dok netko spava use key i feed i to je to za lijek idite do skingradovog counta i dalje sami jer sam ja osto vampir pa nisam dalje pregledavo e vampirizam je kul dobite brdo sposobnosti malo pogledajte znate kak je to kul sad mogu skakat do 10-12 metara u daljinu i do 3 metra u visinu jako kul :yuck:

Rocchiro
19-05-2006, 23:02
da,qurca,nemozes u hebene ducane jer te cjelo vrijeme sunce pece,a po noci ne rade..za popizdit

revenion
19-05-2006, 23:04
ne nego kad se nahranis smanjuje se damage po danu i kad si u zgradama i kucama i sjenama i kad je oblacno i kad pada kisa ne skodi ti sunce :fof:

Rocchiro
19-05-2006, 23:06
ne nego kad se nahranis smanjuje se damage po danu i kad si u zgradama i kucama i sjenama i kad je oblacno i kad pada kisa ne skodi ti sunce :fof:

znam,al to kad se nahranis kratko traje.bezveze

revenion
19-05-2006, 23:08
u tome je stvar da se svake noci ide spavat i hranit idi u neki hotel pa dok spavaju sprc krvi i to ti to dovoljno za dan dva 8)

Reaper
21-05-2006, 20:15
Ako te ugrize vampir,npr.voda Dark Brotherhooda onda cim izades na svjetlo pocne te prziti.Mislim da je to sranje osim ako koristis GOD mode :hangin:

Rocchiro
21-05-2006, 21:00
Ako te ugrize vampir,npr.voda Dark Brotherhooda onda cim izades na svjetlo pocne te prziti.Mislim da je to sranje osim ako koristis GOD mode :hangin:

tocno to sinko

revenion
21-05-2006, 21:15
da ali dok si dovoljno nahranjen onda ti se nista ne dogada i dobivas super attributse i skillove

Doggy
22-05-2006, 10:07
neko je pital za glass set... ja sam level 17 i nisam nasel nikakav glass oklop, sad sam na ebony armoru i sheald i shortsword... attack mi je 20 a armor 50...

vampir sam bil, al sam se izlječil, i mogu reci da quest kod vještice nema nikakav BUG, nego je zahtjevan...

prvo treba babi donesti 5 grand soul gem.a i to praznih... tesko ih je nalazit, lakse ih je kupiti...

onda baba traži sljedeče:
- nešt kaj dobiješ kad ubiješ nekog vampira tam di ti ona veli
- dobiješ nož s kojim trebaš napasti nekog argoniana kaj je crime
- nekolko bloodgrassa
- nekolko garlica
- i nekoliko nightshadea

i kad to sve doneses k vještici pričekaš 24 sata i imaš dva ljeka i jednoga odneses u skingrad (or whatever) i quest je gotov a ti više nisi vampir, nemaš jači strange i sve to kaj si imal, al mores biti na suncu... ja sam bil samo u prvom stadiju vampirizma, jer bi na drugom odma poginul na suncu...

Rocchiro
22-05-2006, 10:47
neko je pital za glass set... ja sam level 17 i nisam nasel nikakav glass oklop, sad sam na ebony armoru i sheald i shortsword... attack mi je 20 a armor 50...

vampir sam bil, al sam se izlječil, i mogu reci da quest kod vještice nema nikakav Modru Lastu, nego je zahtjevan...

prvo treba babi donesti 5 grand soul gem.a i to praznih... tesko ih je nalazit, lakse ih je kupiti...

onda baba traži sljedeče:
- nešt kaj dobiješ kad ubiješ nekog vampira tam di ti ona veli
- dobiješ nož s kojim trebaš napasti nekog argoniana kaj je crime
- nekolko bloodgrassa
- nekolko garlica
- i nekoliko nightshadea

i kad to sve doneses k vještici pričekaš 24 sata i imaš dva ljeka i jednoga odneses u skingrad (or whatever) i quest je gotov a ti više nisi vampir, nemaš jači strange i sve to kaj si imal, al mores biti na suncu... ja sam bil samo u prvom stadiju vampirizma, jer bi na drugom odma poginul na suncu...

meni je taj quest imal bug,jednostvno nisam imal bloodgrass topic-al novi patch to ispravlja,a moze se i s "set MS40.cureready to 1"Su konzolu

Oziris
23-05-2006, 16:10
imam problem. želim se izliječit vampirizma. došo sam do one vještice i donio sam joj sve šta je tražila a ona sere da će mi napravit potion kada joj donesem sve potrebne sastojke (??). mislim da je to b_u_g jer u prvom razgovoru ona traži bloodgrass a kada joj ga donesem nema uopće opcije da joj dam bloodgrass u razgovoru. jel netko zna drugi način liječenja

Odeš na onaj meni gdje biraš rase,promijeniš rasu na bilokoju drugu,vratiš natrag na onu koju hoćeš i voila! nisi više vampir. Tako mi je bar jedan frend riješio taj problem.

Seebz
01-06-2006, 14:14
Ja vas ne kuzim, NEMA BUGA!!!!!!!!!! Bloodgrass nađeš u oblivion gate-treba ti 3, garlic nađeš di očeš, nightshade oko kamenja u divljini, vampira je lagano ubit, a blood ubodeš bilo koga i ideš se prijavit policiji za neku siću i to je to, a vampir je lakše postat tak da ideš u cave-ove i nađeš nekog vampira, i voila!!!!!!! A bloodgrass joj ne možeš dati, ona ga uzme kad sve napraviš!!!

Glass
01-06-2006, 16:16
Ja vas ne kuzim, NEMA BUGA!!!!!!!!!! Bloodgrass nađeš u oblivion gate-treba ti 3, garlic nađeš di očeš, nightshade oko kamenja u divljini, vampira je lagano ubit, a blood ubodeš bilo koga i ideš se prijavit policiji za neku siću i to je to, a vampir je lakše postat tak da ideš u cave-ove i nađeš nekog vampira, i voila!!!!!!! A bloodgrass joj ne možeš dati, ona ga uzme kad sve napraviš!!!

Ne shvaćaš problem, da bi ona uzela bloodgrass trebaš pričat s njome o bloodgrassu a da bi to napravio mora ti se pojavit tema bloodgrass a njima se ne pojavi.

Prince-Artas
01-06-2006, 18:23
Ja vas ne kuzim, NEMA BUGA!!!!!!!!!! Bloodgrass nađeš u oblivion gate-treba ti 3, garlic nađeš di očeš, nightshade oko kamenja u divljini, vampira je lagano ubit, a blood ubodeš bilo koga i ideš se prijavit policiji za neku siću i to je to, a vampir je lakše postat tak da ideš u cave-ove i nađeš nekog vampira, i voila!!!!!!! A bloodgrass joj ne možeš dati, ona ga uzme kad sve napraviš!!!

Ne shvaćaš problem, da bi ona uzela bloodgrass trebaš pričat s njome o bloodgrassu a da bi to napravio mora ti se pojavit tema bloodgrass a njima se ne pojavi.

točno to, taj b;u;g je prisutan mnogima na tes forumu

Doggy
02-06-2006, 13:16
ja nemem nikakav bug oko tog questa, sve sam obavil kak je vještica rekla...

al mislim da imam jedan bug u onim ayild (il kak vec) ruins, ona velika iron door s rupom na sredini, jednostavno se ne otvaraju... uopce ne reagiraju na nist i nasel sam par prekidaca, al nista...

Seebz
02-06-2006, 17:50
Onda imam sreće, prošao sam to valjda 15 puta

Ps1ho
02-06-2006, 19:41
ja nemem nikakav Modru Lastu oko tog questa, sve sam obavil kak je vještica rekla...

al mislim da imam jedan Modru Lastu u onim ayild (il kak vec) ruins, ona velika iron door s rupom na sredini, jednostavno se ne otvaraju... uopce ne reagiraju na nist i nasel sam par prekidaca, al nista...

mora ti biti ili sklopka u podu, ili sklopka na zidu, MORA BITI!

Doggy
02-06-2006, 21:32
do sad mi se nijedna ta vrata nisu htela otvoriti... al od kad sam tu ostavil post, otvaraju se... ma fora je kaj sam ja za sva ta vrata nasel sklopke koje bi ih trebale otvarati, al nista...

covjece, mogu popravit sve do 125% i znam sve ucinke od svih biljki... ludilo brale...

Ps1ho
02-06-2006, 22:04
Kad pronađeš sve lokacije, obaviš 99% questova, onda se javi...

Doggy
03-06-2006, 11:21
nisam jos tak dobar... e, i nasel sam neko kamenje i dalo im je magiju za speed i atletiku al se moze koristiti samo jedamput dnevno...

do toga jos imam puno, sad trenutno praznim rudnike, i neznam kam bi sa silnom lovom...

Dreamer Deceiver
22-08-2006, 07:14
kako se možeš feed kad si vampir ?

Lachance
22-08-2006, 07:28
Kad se približiš nekome ko spava, i "aktiviraš" ga, nudi ti se opcija "feed " ili "talk"....

Dreamer Deceiver
22-08-2006, 08:33
Kad se približiš nekome ko spava, i "aktiviraš" ga, nudi ti se opcija "feed " ili "talk"....

taman sam iso popit krv u grad i napalo me 20 guarda,i svi si završili u oblivionu(a ja sam tek lvl 4,a pobio ih sve :D )sad sam sretan veseo i ponosan...

Helios Prime
31-08-2006, 10:52
E meni je doso taj tip taj kad sam ubio i otiso spavat i dao mi quest
ali kaj da u njemu napravi :ekipa: m

leee
16-05-2009, 10:30
ja sam ušo u dark brotherhood i obavio sve kvestove za tog vampira kako god se zove...
i na kraju me zvao lucien lachance i postao sam član black hand!!
i prvi kvest mi je bio da pobijem sve članove dark brotherhooda u stožeru u cheydinhallu!!
i ubio sam tog lika i kvest da postanem vampir mi je propao!!
zapravo sretan sam zbog toga jer nisam postao vampir!!
Arena:Grand Champion
Black Hand: Listener
uskoro cu uc u thieves guild

Race:Breton
Birthsign: The Mage
Class: Battlemage
:rambo:

str1k3r
16-05-2009, 10:38
Malo si se zabunio, nisi postao članom "Black Hand", već si postao Lachanceov osobni ubojica iliti "Silencer", imaš još do "Black Hand" članstva. :D
A da bi postao vampir, ima i drugih opcija...

leee
17-05-2009, 09:57
trebaju mi naocale

Nemo159
11-07-2009, 00:22
A da bi postao vampir, ima i drugih opcija...
ma najlakše ući u neku špilju/tvrđavu/nešto treće prepuno vampira i pustit da te udaraju dok se ne zaraziš
kod onog vampira u dark brotherhoodu on ponudi da te zarazi ali treba se čekati tri dana da se pretvoriš

str1k3r
11-07-2009, 00:27
AFAIK kod svih se treba čekati za probrazbu.

Nemo159
17-07-2009, 10:48
a znam,ali ako te zaraze u borbi mislim da treba manje čekati;kod onog u dark brotherhood-u baš ima fiksirano na 3 dana

Sova
01-09-2009, 21:37
a znam,ali ako te zaraze u borbi mislim da treba manje čekati;kod onog u dark brotherhood-u baš ima fiksirano na 3 danaMa ti se drogiras.

Dreamer Deceiver
16-09-2009, 07:20
je bio tko vukodlak i vampir u isto vrijeme ? :D
baš je ljepa glavica onda ^^
šteta da sam izgubioskrenšat :(

Living.Dead
16-05-2010, 19:47
Ja san tek nedavno skuzio da sam cak pola igre proveo kao us*ani vampir, koliko sam se namucio oko misija i putovanja pogotovo kad quest moram obavit usred dana.