PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s grafičkom i KotOR-om



The Great Duck
06-02-2008, 18:11
Danas je nestalo struje,dok sam igrao KotOR,i sad mi kad upalim komp dođe prozor od NVidije i kaže da joj je smanjen dotok struje te da mora smanjiti performanse da bi sigurno radila.Sad,kad pokrenem KotOR,igra se pokrene u prozoru,usporava,i kad probam učitati zadnji save,dođe do pola,pojavi se kursor i igra se smrzne,kad učitam zadnji autosave,igra usporava i smrzne se kad odem u drugu zonu.Što je krivo,i kako to popraviti?

Sickmanno1
06-02-2008, 18:42
mogao si malo vise informacija napisati, npr, koja graficka :wink:

The Great Duck
06-02-2008, 19:00
GeForce 8800 GT.

Sickmanno1
06-02-2008, 19:07
nista cudno, normalni problem kod GT, i sam sam imao taj problem....rijesio ga uploadom biosa i mjenjanjem PCI-E cabla (ovo kod tebe nece biti potrebno)...

znaci fleshaj bios, nema ti druge ^^

ili googlaj za moguca rijesenja, jer taj problem se desio mnogim ljudima, a rijesenje ovisi od proizvodaca, do maticne, pa sve do napajanja...

The Great Duck
06-02-2008, 19:42
Hvala.Ali kako se to radi (da,n00b sam po tom pogledu)?

Sickmanno1
06-02-2008, 19:56
prvo pogledaj tocno koju maticnu imas, tocno ime modela...zatim odes na stranicu od proizvodaca, recimo ako imas gigabyte, odes na njihov site, odes na support ukucas ime modela maticne, skines bios update i dalje je pis of kejk...al ako stvarno nemas iskustva sa tim pitaj nekog frenda kolegu da ti to naprave da ne bi bilo nisam znao, jerbo poglesnim fleshanjem moze se cak i maticna skuriti...