PDA

Pogledaj cijelu verziju : par pitanja



gad
04-04-2006, 21:20
nemojte me odmah napasti jer sam otvorio novu temu, jednostavno nemam vremena da tražim odgovore na forumu sa 50.000 postova...

Dakle,

Koji je glavni cilj igre? Mislim na priču u igri...

U itemsima, imaju 3 karakteristike, npr. oružja - koliko zauzima mjesta, koliko ima snagu napada i ono treće - to ne znam šta je?

Onda, gdje vidim jačinu lika - snagu, obranu, magiju...
Kako te lvl dići kad skupim dovoljno lvl onih akrobacija, defensa...

Zasad toliko.... Nikad prije nisam igrao RPG, prvi pud probam ovo i zaljubim se :D

Please pomozite ;)

Rocchiro
04-04-2006, 21:42
cilj je ubiti glavnog bad guya

kolko ja znam,treca karakteristika je cjena

jačina lika na F1 defaultno

kad skupis 10 napredaka u major skillovima odspavaj u krevetu

8)

gad
05-04-2006, 04:56
hvala, a gdje se nalazi ona arena o kojoj pricaju da se boris?

Jos nesto - Doveo sam Martina tamo u neku palaču, i sad moram ići u Imperial City razgovarati s nekim likom. Problem je u tome što me zaustavi čuvar i moram u zatvor ili se boriti s njim. Bounty mi je 1160. Da idem u zatvor ili ne i šta će biti ako odem?

05-04-2006, 05:22
ako odeš u zatvor odležaćeš par dana i past će ti par skillova...ništa specijalno

gad
05-04-2006, 05:31
ako odeš u zatvor odležaćeš par dana i past će ti par skillova...ništa specijalno

znaci da idem u zatvor? Mogu ga ubiti ali mi se poveca bounty.... Da ga ipak zakoljem? :?

Danny
05-04-2006, 05:35
Bolje odi u Thieves Guild, tamo mozes za pola toga sto ti je bounty maknut svoj bounty i zadrzat sve sto si ukrao. :)

Ps1ho
05-04-2006, 10:39
E ovak, mene zanima jel ima više jednoroga i igri ili je samo jedan, jer ako je jedan, je*at ću mater svim čuvarima u Brumi!!!

Ja se lijepo šećem šumom i vidim jednoroga, zajašim ga i veselo idem, mislim, ono, ja poseban, kad najednom dođem u Brumu siđem sa jednoroga i stražari ga ubiju...

Kad sam uzeo njegov rog piše mi da je to Quest Item, jel mi može neko, molim vas, objasnit šta je to?

T.N.T.
05-04-2006, 12:54
postoji jednorog???'

kako dobro...

gad
05-04-2006, 14:06
Kad odem u zatvor jel moram sve itemse predati, tj. kasnije ih necu imati?

05-04-2006, 14:32
E ovak, mene zanima jel ima više jednoroga i igri ili je samo jedan, jer ako je jedan, je*at ću mater svim čuvarima u Brumi!!!

Ja se lijepo šećem šumom i vidim jednoroga, zajašim ga i veselo idem, mislim, ono, ja poseban, kad najednom dođem u Brumu siđem sa jednoroga i stražari ga ubiju...

Kad sam uzeo njegov rog piše mi da je to Quest Item, jel mi može neko, molim vas, objasnit šta je to?
bruma velis ^^

Letva
05-04-2006, 14:55
imam ja pitanje:moze li se ikako izaći iz zatvora(ne mislim spavanjem) nego bježanjem??

T.N.T.
05-04-2006, 16:14
imam ja pitanje:moze li se ikako izaći iz zatvora(ne mislim spavanjem) nego bježanjem??da...

ako odeš u zatvor imaš jedan lockpick i možeš pobjeći...

ali samo ako imaš velik security skill, jer brava je very hard...

gad
05-04-2006, 16:18
koliko ima onih borba u areni? Ja sam došao do ranka Worrior... Koliko još do kraja?

T.N.T.
05-04-2006, 16:20
koliko ima onih borba u areni? Ja sam došao do ranka Worrior... Koliko još do kraja?neznam točno ali ima ih dosta...

gad
05-04-2006, 17:44
thx. još nešto - šta je to Fatigue - šta znači i za čega služi (nisam baš neki englez)

btw - ušao sam u thief organizaciju, kada ću dobiti neslomljivi lockpick?

Akul
05-04-2006, 18:04
thx. još nešto - šta je to Fatigue - šta znači i za čega služi (nisam baš neki englez)

btw - ušao sam u thief organizaciju, kada ću dobiti neslomljivi lockpick?

Fatiqe ti je forma. Ako ti je malen, onda si umoran i sve što napraviš (napadi, lockpickanje...) lošije će djelovati.

Imothep
05-04-2006, 18:45
fatigue je umor

Ps1ho
05-04-2006, 19:18
E ovak, mene zanima jel ima više jednoroga i igri ili je samo jedan, jer ako je jedan, je*at ću mater svim čuvarima u Brumi!!!

Ja se lijepo šećem šumom i vidim jednoroga, zajašim ga i veselo idem, mislim, ono, ja poseban, kad najednom dođem u Brumu siđem sa jednoroga i stražari ga ubiju...

Kad sam uzeo njegov rog piše mi da je to Quest Item, jel mi može neko, molim vas, objasnit šta je to?
bruma velis ^^

Nisam te baš skužio jel mi moš malo bolje objasnit...
Jel to jedan jedini ili ih ima još i ako ih ima jel se mogu osedlat?

Rocchiro
05-04-2006, 19:35
thx. još nešto - šta je to Fatigue - šta znači i za čega služi (nisam baš neki englez)

btw - ušao sam u thief organizaciju, kada ću dobiti neslomljivi lockpick?

neslomljivi lockpick? :?

05-04-2006, 19:38
neslomljivi lockpick?that sounds nice :)

T.N.T.
05-04-2006, 19:48
da, moj frend je našao, neki lockpick u obliku kosti...

Rocchiro
05-04-2006, 19:50
da, moj frend je našao, neki lockpick u obliku kosti...

pitaj frenda di je to nasel...to mi treba :twisted:

T.N.T.
05-04-2006, 19:52
da, moj frend je našao, neki lockpick u obliku kosti...

pitaj frenda di je to nasel...to mi treba :twisted:

kaže u nekom caveu...neznam kojem...

gad
06-04-2006, 13:25
pitanje - kako napraviti napitak? Znam da trebam imati onaj pribor i sastojke, ali gdje u igri da odem da napravim to? Jel imaju kakvi "recepti" i gdje da ih nađem?

Imothep
06-04-2006, 13:31
Samo trebaš imati onaj mortar i pestel (ili kako već) i onda ubaciš dva (ili više) sastojka koji ima istu svrhu (npr. restore fatigue) i napraviš potion

gad
06-04-2006, 13:49
Samo trebaš imati onaj mortar i pestel (ili kako već) i onda ubaciš dva (ili više) sastojka koji ima istu svrhu (npr. restore fatigue) i napraviš potion

Kako da ubacim? :?

Imothep
06-04-2006, 14:12
pa klikni na mortar da ga "equipaš" i onda imaš tamo listu za addat sastojke

gad
06-04-2006, 15:32
gdje nabavljate lockpickove? Jel ih ima gdje u marketu?

Rocchiro
06-04-2006, 15:46
gdje nabavljate lockpickove? Jel ih ima gdje u marketu?

nabavis ih kod thiefs guild ekipe(ona koja kupuje ukradene stvari)

gad
06-04-2006, 16:33
Jel tko usao u Dark Brotherhood? Zanima me zato što ovi u Thief Guilt-u kažu da ne smijem ubijati ljude, a sad sam ubio onog Rufija. Jel sam sad izbačen iz Thief Guilta?

T.N.T.
06-04-2006, 16:35
Jel tko usao u Dark Brotherhood? Zanima me zato što ovi u Thief Guilt-u kažu da ne smijem ubijati ljude, a sad sam ubio onog Rufija. Jel sam sad izbačen iz Thief Guilta?

ja sam bio u thiefsima i u brotherhoodu...

nije bilo problema...

prošao sam sve questove u brotherhoodu...

Ps1ho
06-04-2006, 21:12
Dečki ovak, da dobijete neslomljivi lockpick trebate obaviti quest za Nocturnal Shrine, on vam se nalazi na obali uz cestu sa desne strane Leyawina ,to vam je kip žene i tam vam ima par sljedbenika. Slijedite cestu iz Leyawina ali na desnoj strani i kada se približite trebala bi vam se pokazat ikona za taj Shrine. Quest vam je uglavnom da pronađete dva lopova. Ak bude bilo problema sam recite pa ću vam reći quest do kraja. Lockpick je zakon, a uz lockpick dobijete consant effect Fortify Security (40) :pray:

Rocchiro
06-04-2006, 21:55
Dečki ovak, da dobijete neslomljivi lockpick trebate obaviti quest za Nocturnal Shrine, on vam se nalazi na obali uz cestu sa desne strane Leyawina ,to vam je kip žene i tam vam ima par sljedbenika. Slijedite cestu iz Leyawina ali na desnoj strani i kada se približite trebala bi vam se pokazat ikona za taj Shrine. Quest vam je uglavnom da pronađete dva lopova. Ak bude bilo problema sam recite pa ću vam reći quest do kraja. Lockpick je zakon, a uz lockpick dobijete consant effect Fortify Security (40) :pray:

taj quest dobijem od grey fox-a?

Ps1ho
07-04-2006, 01:04
Ne, taj quest dobiješ tako da razgovaraš s tim kipom.

T.N.T.
07-04-2006, 12:35
baš sam ga jučer nabavio... :D
skeleton key rula...

Prince-Artas
07-04-2006, 18:21
Dečki ovak, da dobijete neslomljivi lockpick trebate obaviti quest za Nocturnal Shrine, on vam se nalazi na obali uz cestu sa desne strane Leyawina ,to vam je kip žene i tam vam ima par sljedbenika. Slijedite cestu iz Leyawina ali na desnoj strani i kada se približite trebala bi vam se pokazat ikona za taj Shrine. Quest vam je uglavnom da pronađete dva lopova. Ak bude bilo problema sam recite pa ću vam reći quest do kraja. Lockpick je zakon, a uz lockpick dobijete consant effect Fortify Security (40) :pray:

tnx care :pray:

Ps1ho
07-04-2006, 20:36
A jel zna neko šta je s tim jednorogom jer dosad sam ga sam ja vidio, pito sam sve frendove u školi oni ništ neznaju, jel zna neko od vas?!

T.N.T.
07-04-2006, 20:52
ja sam baš danas obavio quest za jednog boga, tj. kip od boga..

trebao sam ubiti jednoroga i uzeti mu rog...

on ti je negdje u šumi, ne tako daleko od imperial citiya...

Glass
07-04-2006, 21:39
Dečki ovak, da dobijete neslomljivi lockpick trebate obaviti quest za Nocturnal Shrine, on vam se nalazi na obali uz cestu sa desne strane Leyawina ,to vam je kip žene i tam vam ima par sljedbenika. Slijedite cestu iz Leyawina ali na desnoj strani i kada se približite trebala bi vam se pokazat ikona za taj Shrine. Quest vam je uglavnom da pronađete dva lopova. Ak bude bilo problema sam recite pa ću vam reći quest do kraja. Lockpick je zakon, a uz lockpick dobijete consant effect Fortify Security (40) :pray:

Što će ti neslomljivi lockpick meni je ona mini igra otključavanja odlična neznam zašto je većini tako teška.

Prince-Artas
07-04-2006, 21:42
[quote="Lunatic_777":tdnqixlh]Dečki ovak, da dobijete neslomljivi lockpick trebate obaviti quest za Nocturnal Shrine, on vam se nalazi na obali uz cestu sa desne strane Leyawina ,to vam je kip žene i tam vam ima par sljedbenika. Slijedite cestu iz Leyawina ali na desnoj strani i kada se približite trebala bi vam se pokazat ikona za taj Shrine. Quest vam je uglavnom da pronađete dva lopova. Ak bude bilo problema sam recite pa ću vam reći quest do kraja. Lockpick je zakon, a uz lockpick dobijete consant effect Fortify Security (40) :pray:

Što će ti neslomljivi lockpick meni je ona mini igra otključavanja odlična neznam zašto je većini tako teška.[/quote:tdnqixlh]

nije teška nego neznaju :rotfl:

gad
07-04-2006, 21:54
ja to s otkljucavanjem bas ne kuzim.... :(

Ps1ho
08-04-2006, 12:24
Pa zbog te mini igre sam skoro slomio tipkovnicu :D

Ps1ho
08-04-2006, 12:34
ja sam baš danas obavio quest za jednog boga, tj. kip od boga..

trebao sam ubiti jednoroga i uzeti mu rog...

on ti je negdje u šumi, ne tako daleko od imperial citiya...

Jel bi mogo bit malo određeniji?

Rocchiro
08-04-2006, 12:35
Pa zbog te mini igre sam skoro slomio tipkovnicu :D

/signed.ponekad je bolje ici na auto pa on sam to puno brze otkljuca

gad
10-04-2006, 13:43
u nekom questu sam dobio prsten Vipereye... I imao sam ga cijelo vrijeme na prstu. Negdje sam ga kasnije spremio i vratio se po njega i sad ga ne mogu staviti. Piše "you can't equip this item..."

BlackNeo
10-04-2006, 14:04
Isto je i kod mene bilo, ali ostao je efekat kao da ga nosim :)

Prince-Artas
10-04-2006, 14:38
u nekom questu sam dobio prsten Vipereye... I imao sam ga cijelo vrijeme na prstu. Negdje sam ga kasnije spremio i vratio se po njega i sad ga ne mogu staviti. Piše "you can't equip this item..."

i je meni isto prisutan taj bag

Rocchiro
10-04-2006, 21:18
Dečki ovak, da dobijete neslomljivi lockpick trebate obaviti quest za Nocturnal Shrine, on vam se nalazi na obali uz cestu sa desne strane Leyawina ,to vam je kip žene i tam vam ima par sljedbenika. Slijedite cestu iz Leyawina ali na desnoj strani i kada se približite trebala bi vam se pokazat ikona za taj Shrine. Quest vam je uglavnom da pronađete dva lopova. Ak bude bilo problema sam recite pa ću vam reći quest do kraja. Lockpick je zakon, a uz lockpick dobijete consant effect Fortify Security (40) :pray:

jupi,imam ga :pray: :twisted:

Rocchiro
12-04-2006, 18:41
e,ljudi,di mi je nestal konj? :?

=PcP=F@N
12-04-2006, 19:01
ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

Rocchiro
12-04-2006, 19:45
ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

me ne covjece,kupil sam tog hebenog konja.neko mi je vrijeme pisalo "your horse is stabled..." ali onda je odjedanput nestal i nema ga vise.a ja bas gulas htio napraviti... :?

Glass
12-04-2006, 22:12
ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

me ne covjece,kupil sam tog hebenog konja.neko mi je vrijeme pisalo "your horse is stabled..." ali onda je odjedanput nestal i nema ga vise.a ja bas gulas htio napraviti... :?

Jesi li kupio novog konja?

Prince-Artas
13-04-2006, 10:04
ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

me ne covjece,kupil sam tog hebenog konja.neko mi je vrijeme pisalo "your horse is stabled..." ali onda je odjedanput nestal i nema ga vise.a ja bas gulas htio napraviti... :?

možda ti ga je ubilo

13-04-2006, 10:06
[quote="=PcP=F@N":uxq6rahd]ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

me ne covjece,kupil sam tog hebenog konja.neko mi je vrijeme pisalo "your horse is stabled..." ali onda je odjedanput nestal i nema ga vise.a ja bas gulas htio napraviti... :?

možda ti ga je ubilo[/quote:uxq6rahd]
može bit,iako su konji dosta jaki...

Glass
13-04-2006, 19:46
[quote="=PcP=F@N":eam6ckat]ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

me ne covjece,kupil sam tog hebenog konja.neko mi je vrijeme pisalo "your horse is stabled..." ali onda je odjedanput nestal i nema ga vise.a ja bas gulas htio napraviti... :?

možda ti ga je ubilo
može bit,iako su konji dosta jaki...[/quote:eam6ckat]

Mene je jednom na početku igre konj i ubio :cry:

13-04-2006, 19:54
[quote=hanzaplast][quote="=PcP=F@N":3kozizlq]ukradeni konji bjeze,tvoji su:"your horse is stabled outside of city" u tom stilu..

me ne covjece,kupil sam tog hebenog konja.neko mi je vrijeme pisalo "your horse is stabled..." ali onda je odjedanput nestal i nema ga vise.a ja bas gulas htio napraviti... :?

možda ti ga je ubilo
može bit,iako su konji dosta jaki...[/quote:3kozizlq]

Mene je jednom na početku igre konj i ubio :cry:[/quote:3kozizlq]ž
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Konjino :wink:

Cassious Vexx
02-05-2006, 22:30
ak ti krknu konja a nemaš golda za drugog, imaš dark brotherhood, kasnije ti oni daju konja
++dark brotherhood rules++

Ps1ho
02-05-2006, 23:05
i taj konj ti je besmrtan, sam padne u nesvijest kad mu se potroši health...

03-05-2006, 08:29
E konjina je legenda najbolji je taj Shadowscmere kak se vec zove :rotfl:

Kenyi
03-05-2006, 10:13
Gade evo ti mapa svih shrinova dobices jos mnogo dobrih stvari kao dva najjaca maca(goldbrand i Umbra)
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Daedric_Shrines_Map

gad
03-05-2006, 13:41
Gade evo ti mapa svih shrinova dobices jos mnogo dobrih stvari kao dva najjaca maca(goldbrand i Umbra)
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Daedric_Shrines_Map

Imam tu mapu, samo što ne mogu te shrinove igrati jer sam 8 lvl :cry:

Kako se dići?? Radim one napitke, udaram ko konj i sve, ali ništa, jako sporo se dižem..

Ps1ho
03-05-2006, 13:44
E što se tiče Shadowmera, ako vam se desi da vam odjednom nestane odite samo tamo gdje ste ga i dobili, Fort Faraggaut (tako nešto). Jer konji kada ih ostavite oni vam se veaćaju tamo gdje ste ih kupili.

Kenyi
03-05-2006, 20:57
Gade evo ti mapa svih shrinova dobices jos mnogo dobrih stvari kao dva najjaca maca(goldbrand i Umbra)
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Daedric_Shrines_Map

Imam tu mapu, samo što ne mogu te shrinove igrati jer sam 8 lvl :cry:

Kako se dići?? Radim one napitke, udaram ko konj i sve, ali ništa, jako sporo se dižem..

Napisi mi major skilove i dacu ti ekstra taktiku za dizanje. :wink:

gad
03-05-2006, 21:36
Napisi mi major skilove i dacu ti ekstra taktiku za dizanje. :wink:

-Blade
-Blunt (ono sa sjekirama, a zbilja ne znam zašto sam to stavio jer nisam sjekiru u ruku uzeo)
-Alchemy
-alternation
-conjuration
-destruction
-mysticm



Još nešto - kako puniti soul gem? Ja oucam onu magiju soul trap i idem na soul gem i kaže da je prazan
:? :?

Glass
03-05-2006, 22:27
Napisi mi major skilove i dacu ti ekstra taktiku za dizanje. :wink:

-Blade
-Blunt (ono sa sjekirama, a zbilja ne znam zašto sam to stavio jer nisam sjekiru u ruku uzeo)
-Alchemy
-alternation
-conjuration
-destruction
-mysticm



Još nešto - kako puniti soul gem? Ja oucam onu magiju soul trap i idem na soul gem i kaže da je prazan
:? :?

Jel ti baciš magiju na monstera ili na soul gem :D ?

gad
03-05-2006, 22:55
na monstera... jel mora biti mrtav?

Glass
03-05-2006, 22:57
na monstera... jel mora biti mrtav?

Moraš baciti magiju na monstera dok je živ i ubiti ga dok magija traje, s tim da moraš paziti da ti je soul gem koji imaš dovoljno velikog "levela" da primi dušu monstera.

Cassious Vexx
04-05-2006, 07:59
tnx lunatic, jučer mi je "nestao" konj, al nije neki bed, imam još 4 :D

Kenyi
04-05-2006, 10:06
Napisi mi major skilove i dacu ti ekstra taktiku za dizanje. :wink:

-Blade
-Blunt (ono sa sjekirama, a zbilja ne znam zašto sam to stavio jer nisam sjekiru u ruku uzeo)
-Alchemy
-alternation
-conjuration
-destruction
-mysticm



Još nešto - kako puniti soul gem? Ja oucam onu magiju soul trap i idem na soul gem i kaže da je prazan
:? :?

Conjuration mozes dizati ovako:

Stalno summonujes najjslabijeg monstera (skeletona obicnog) stalno dok ti se ne istrosi magicka,kad se istrosi waitaj jedan sat.

Alteration:

Stani ispred vrata i stalno kastaj onaj open very easy lock na otkljucana vrata.Kada ti se istrosi magicka waitas.

Mistycism:

Stalno kastaj detect life najjslabiji naravno.Kada ti se istrosi magicka waitaj.

Tako ja imam vecinu skilova na 50 .

ako ces raditi thieves guild ovaj fazon ce ti trebati:

Ilusion:

U Mages guildu dobices jedan spell Capivate on Charma i mozes ga kastati i kad imas skill ispod 25 pa onda ovo uradis:

Stanes ispred nekoga ko stalno stoji na jednom mjestu i kastas stalno na njega Captivate i onda kad ti se istrosi magicka waitas 1 sat dok se ne nakupi.


Da bi postigao sve ovo trebas biti u nekom gradu i stojati na jednom mjestu. :wink:

Destruction,Blade i Blunt dizi u Borbi steta sto nisi mjesto blunt weapona stavio block bolje bi ti dosao i mjesto misticizma Marksman.

gad
04-05-2006, 13:04
hvala Kenyi ;)

Samo mi još objasni jednu stvar - soul gemovi - gdje da kupim spel za njih? Ima u mages guiltu, ali je preskup i prejak, nemam dovoljno magica za njega. Treba mi neki slabiji

EDIT - našao sam taj spel u Brumi u Mage's Guiltu.... Sad me zanima gdje kupiti soul gemove :D

Glass
04-05-2006, 17:05
hvala Kenyi ;)

Samo mi još objasni jednu stvar - soul gemovi - gdje da kupim spel za njih? Ima u mages guiltu, ali je preskup i prejak, nemam dovoljno magica za njega. Treba mi neki slabiji

EDIT - našao sam taj spel u Brumi u Mage's Guiltu.... Sad me zanima gdje kupiti soul gemove :D

Ima ti ih kupiti skoro u svakom mages guildu(netrebaš biti član) i pogledaj u market districtu.

Ps1ho
04-05-2006, 18:06
Ili kad ojačaš idi po Ayiled Ruinsima i tamo ti skoro uvijek ima soul gemova koji su ti u kovčezima koji se zovu ''Ayelied Reliquary''. Ti kovčezi su ti često istaknuti.

Kenyi
04-05-2006, 19:19
hvala Kenyi ;)

Samo mi još objasni jednu stvar - soul gemovi - gdje da kupim spel za njih? Ima u mages guiltu, ali je preskup i prejak, nemam dovoljno magica za njega. Treba mi neki slabiji

EDIT - našao sam taj spel u Brumi u Mage's Guiltu.... Sad me zanima gdje kupiti soul gemove :D

Chorrol mages guild imate najbolje soul gemove i nekoliko grand soul gemova sa grand soul levelom samo su malo skupi.

ewok
04-05-2006, 20:08
hvala Kenyi ;)

Samo mi još objasni jednu stvar - soul gemovi - gdje da kupim spel za njih? Ima u mages guiltu, ali je preskup i prejak, nemam dovoljno magica za njega. Treba mi neki slabiji

EDIT - našao sam taj spel u Brumi u Mage's Guiltu.... Sad me zanima gdje kupiti soul gemove :D

Chorrol mages guild imate najbolje soul gemove i nekoliko grand soul gemova sa grand soul levelom samo su malo skupi.

ukradi ih :D :D :D , pravilo desne ruke