PDA

Pogledaj cijelu verziju : Blizzard running out of ideas?



Mort
06-02-2008, 12:26
Dosad su wow svijetovi bili pre-tbc kalimdor i e.k. pa sad outland i uskoro nam dolazi u WotLK Northrend. E sad ako ćemo po priči iz war 3 samo se ta tri svijeta spominju pa me zanima šta bi moglo doć poslje Northrenda...

prcko
06-02-2008, 12:27
Nešto izmišljeno od strane njih ili pocetak nove wow sage.

BlackDCRO
06-02-2008, 12:34
Najvjerovatnije neki novi mistican kontinent s novim rasama koji nije nikad otkriven u war3 te ce ga netko slucajno otkriti putovajuci negdje(INRL Amerika). Drugo mi nista ne pada na pamet...

Smeagoul
06-02-2008, 12:37
The Emerald Dream ?

prcko
06-02-2008, 12:38
E da emerald to bi moglo bit

bango
06-02-2008, 12:40
The Emerald Dream will likely appear in WoW at some point in the future, but it's still unclear if it will be a new zone, a world spanning several new zones (Emerald Paradise, etc.), an instance, an expansion pack, or anything else.

Mort
06-02-2008, 12:40
Neznam baš za emerald dream cijelo bi mjesto bilo krcato kentaurima i taurenima neki bi bili valjda naši neki njihovi više mi se sviđa emerald dream kao raid nego cijeli kontinent

prcko
06-02-2008, 12:43
vidit cemo neš ce bit

M4mut
06-02-2008, 12:54
dečki bez brige, onaj tko je napravio wow projekt, ima u projektu svaki detalj od početka do kraja, unaprijed napravljen, ništa se ne radi u hodu, sve je isplanirano.

tako da ne brinete :wink:

Beaster
06-02-2008, 12:56
http://www.wowwiki.com/images/2/21/Emerald-Paradise.jpg

bilo bi predivno da naprave taj kontinent u budućim expanzijama

Maze
06-02-2008, 12:59
Da, oni dragoni po kalimdoru itd. što čuvaju vrata emerald dreama su fora.. Jebeno za lore nekak.. tamo su druidi nelfovi i taureni jel tak?

Emerald dream ftw. Ili onaj planet od burning legion, možda da se savrši saga warcraft serijala? Argus itd..

Beaster
06-02-2008, 13:03
What's more, with any luck, we'll see more Hero classes some time after release, the hot Zitron tip being some kind of Archdruid quest directly connected to Malfurion Stormrage and the much-anticipated Emerald Dream.

http://www.mmo-champion.com/

Arbiter of Change
06-02-2008, 14:17
Njima je ideja nestalo već kad su tBC izdali, bar onih originalnih i ne kozmetičkih, ali ajde (Mount? Imamo, ali ajmo sada napraviti FLYING mount. Nova oprema? Čemu raditi nove modele kad možemo reteksturirati Tier opremu. Warhammer Online dovodi opsade i siege opremi... ajmo ih kopirati tako da im možemo parirati. itd). :roll: To je još tužnije kad pogledaš koliko neiskorištenih ideja imaju drugi MMO-vi koje bi Blizzard mogao "posuditi" kao što su guild halls ili kuće i slične stvari.

Zaboravljate da je Azeroth samo jedan "planet" u Twisting Netheru isto kao i Argus (domovina Draenaia) tako da uvijek ostaje potencijal da će Blizzard omogućiti put u jedan od tih svijetova ili, kao što je već rečeno Esmerald Dream te možda Undermine, ili kako se već zove (sjedište Goblina).

RaptOR?
06-02-2008, 14:36
nek naprave nesto tipa:

Under the Great Sea.

kao da imamo neku ''podmornicu'' ili port i dodjemo ispod mora, kilimadora, e.k-a...

bilo bi fora imo.

Beaster
06-02-2008, 14:42
nek naprave nesto tipa:

Under the Great Sea.

kao da imamo neku ''podmornicu'' ili port i dodjemo ispod mora, kilimadora, e.k-a...

bilo bi fora imo.

to ti namjerno cimaš jel taureni nestanu u podmornicu, dok se 100tinjak gnomova može švercat u gepeku

RaptOR?
06-02-2008, 14:45
tocno to :rotfl: :rotfl: :rotfl:

xaviaz
06-02-2008, 16:01
ili da se vratimo malo u proslost =) kao cijela ekspanzija ))

dj.on
06-02-2008, 16:44
hahahaha blizzard bez ideja stari moj smislili su oni to ima otkad pprijatelju mojhahahaha umra san kad san procita motiv in je 120 miljuna eura misecno i hja bi smislia, blizz jednostavno nemouze ostat bez ideja :killyou:

Wizard
06-02-2008, 17:40
Nije Blizzard osta bez ideja, nemoguce je to, nego su ostali bez volje za ostvarivati te ideje, nema vise motiva, lakse je reciklirati vec vidjeno, lova ce se isto slijevati na racun.

Novi itemi su kopija starih u drugoj boji, tieri su dobri, iako ima dosta gadnih, npr mageovi (osim 5), al sto je tu je.

Napravili su dvije nove rase, sto se mene tice bolje je bilo bez njih, vise im je dosadno, ja nezelim novih rasa/klasa radije nek mi daju vecu rezliku medju talentima pojedine klase, da nebudu svi isti, to me tako iritira, uzas, nek naprave novi luk itema, nek naprave guild kuce...ima tu toliko toga sto se moze, al mislim da se to njima vise od svega neda, nemaju vise razloga.

BTW. Ja sam uvijek htio viditi istancu pod vodom, zamisli na pocetku dobijes buff od npr 1h da mozes disat pa predji, mislim da bi to bilo mocno

xaviaz
06-02-2008, 19:01
a mislim da bi bilo i mrtvih baywatch ftw =)

f1lptheon3
13-02-2008, 00:14
dobro sad na pocetku svjeta je taj great sea zapravo bilo jezero il tak nesto u sredini onda su dosli zli elfovi i otisli u to more crna magija pretvorba u nage bla bla razdvojilo se zzan kalimdor i e kingdom ona invazija demona s outlanda frozen throne i tu su stali i krenuli isponova, opet kaimmdor i e kingdom pa opet demoni pa sad opet tft .... sta ce iduce .... najvjerovatnije ce se bacit u emerald dream i kak to odtami izgleda,
trebaju napravit nove iteme nive skinove sve novo... slazem se... treba veca razlika medju talentimai druje treba nerfat... btw iko zna kad dolazi novi patch? :rotfl:

Munjeni
13-02-2008, 10:41
druje treba nerfat...

potpis :pray:

Maze
13-02-2008, 10:49
druje treba nerfat...

potpis :pray:

Da, da.. rogue trebaju izbaciti stealth, paladinima plate, hunterima peta.. i onda sve pet. -.- QQ

Munjeni
13-02-2008, 10:56
ko god je igro arene znat ce nasto se misli, ali eto necu da sad zaspamam s milijun njihovih pizdarija koje jos nisu nerfane.

f1lptheon3
13-02-2008, 17:58
druje treba nerfat...

potpis :pray:

Da, da.. rogue trebaju izbaciti stealth, paladinima plate, hunterima peta.. i onda sve pet. -.- QQ


ne neg sam druje i njihov jebeni travel form a priestovima treba snare.... stealth je ok plate na paladinima je ok fear na lockovima je ok sve je ok osim travel forma :twisted: i priesta bez snarea!!!!!!! :kill:

Munjeni
13-02-2008, 22:40
ovako malo je nelogicno da se druji u bear formi mana regenerira, a kad bacis Viper sting da nema nikakav effect ili da ga pop nemoze mana burnati ono idiotizam, travel forma je u areni ftw kad ga 2 dpsera nemogu uhvati a on samo drzi hotove ono lolz, cyclone + root rotacija predobro warrior mu se nemoze priblizit.

flander
13-02-2008, 23:14
rogovima maknut stealt i stavit im duga svijetla ili ti maglenke na glavu, i rotirka bi bila ok, i onda bi rogovi bili imba

Munjeni
13-02-2008, 23:28
rogovima maknut stealt i stavit im duga svijetla ili ti maglenke na glavu, i rotirka bi bila ok, i onda bi rogovi bili imba
:rotfl: ma stealth im je nepotreabn sad kad su dobili blink

Kasho
13-02-2008, 23:33
rogovima maknut stealt i stavit im duga svijetla ili ti maglenke na glavu, i rotirka bi bila ok, i onda bi rogovi bili imba
:rotfl: ma stealth im je nepotreabn sad kad su dobili blink

da sad vise slicimo na magove :rotfl:

Munjeni
13-02-2008, 23:51
istina, taman se makens i ono idem baciti neki kite kad ono PUFFF iza mene i sve opet a u kurac

flander
14-02-2008, 00:02
rogovima maknut stealt i stavit im duga svijetla ili ti maglenke na glavu, i rotirka bi bila ok, i onda bi rogovi bili imba
:rotfl: ma stealth im je nepotreabn sad kad su dobili blink

da sad vise slicimo na magove :rotfl:


lol?? kaj su rogovi dobili blink ili zahebavate, neigram pa neznam?

Kasho
14-02-2008, 00:08
rogovima maknut stealt i stavit im duga svijetla ili ti maglenke na glavu, i rotirka bi bila ok, i onda bi rogovi bili imba
:rotfl: ma stealth im je nepotreabn sad kad su dobili blink

da sad vise slicimo na magove :rotfl:


lol?? kaj su rogovi dobili blink ili zahebavate, neigram pa neznam?


shadowstep :D

nemoras vise bit u steltu da ga bacas i takoder prep sad utjece na njegov cd :D hihi

flander
14-02-2008, 00:10
rogovima maknut stealt i stavit im duga svijetla ili ti maglenke na glavu, i rotirka bi bila ok, i onda bi rogovi bili imba
:rotfl: ma stealth im je nepotreabn sad kad su dobili blink
da sad vise slicimo na magove :rotfl:

lol?? kaj su rogovi dobili blink ili zahebavate, neigram pa neznam?

shadowstep :D
nemoras vise bit u steltu da ga bacas i takoder prep sad utjece na njegov cd :D hihi


aha to, nisam znal da sad m oš i van stealtha, cool 8)

mog
19-02-2008, 13:16
bilo bi vam jako dobro da imate neki fake server s gm kontrolama i vidjeli bi da je Emerald Dream i Old Ironforge i sve tim redom vech u igrici, pa ako vas zanima pokushajte nach neki ascent server download(taj je najbolji) i pogledajte, uglavom samo je grafika i teren ubachen ali NPC i svega toga josh nema

oni nikad neche ostat bez ideja, njima ideje ntrebaju barem iduchih 5 godina, a onda che ovak i onak samo ugasit server ^^

Dr. Kam
19-02-2008, 14:57
Ili jednostavno zaigraš WAR i vidiš sve u "oriđiđi" verziji ;)

I da, physical blind = epic fail sa Blizzove strane.

akzz79
04-10-2008, 09:19
Novi expanzije nakon WotLK-a bi mogle biti Emerald Dream a nakon toga The Maelstorm... blizz je vec poceo raditi neke zone za emerald dream... bio sam u nekima kad sam isprobavao private server za wotlk neki dan... jos nije kraj wowa :D.. jos moramo ubiti sargerasa nakon Arthasa :kill:

Aerial
04-10-2008, 10:56
Često se spominju Grim Batol, Gilneas, Kul Tiras, Northeron i ostale zone kao moguće buduće lokacije.
A za jednog od sljedećih negativaca kandidira se i slatka mala blood elf djevojčica Salandria (http://www.wowwiki.com/Blood_Elf_Orphan)S(tj blood elf orphan) :)

Hellboy
04-10-2008, 15:30
O_o
tu malu treba mrknuti što prije...satrati dok još ne može castati pom pyro kad se sjeti

Aerial
04-10-2008, 16:21
"Just know that when she brings about the apocolypse of the universe, it's gonna be all your fault."

:D

LukA33
06-10-2008, 19:17
Cim slusa Chieftanse to nije dobro metalka je kad se jos pocne furat tako i ic redovno na njihove koncerte onda smo gotovi

bornathepicek
15-10-2008, 18:49
Hmm gospodo mozda nebude wow, neg w4 novi pa ce fino iz njega izvadit ideje za wow expanziju...
Hm da fantazije... Hm da.

Hellboy
15-10-2008, 19:00
ne možeš prekinuti kontinuitet lorea u WoW-u RTS-om kojeg hrpa WoW igrača neće ni zaigrati (myself excluded)

Arbiter of Change
15-10-2008, 21:21
Da, WoW im je efektivno zapreka, ali budući da i u njemu pomiču Lore naprijed, nije baš tolika kad je Lore pitanju. Jedino što Blizzard zapravo ne može nikako dovesti sve do nekog konkretnog kraja jer WoW "must go on", kako se kaže. Tako da... ovaj, prequel, osim ako ne bude toliko udaljen od trenutne situacije da bi se ljudi osjetili totalno zbunjeno kad bi ga igrali.

bornathepicek
17-10-2008, 10:07
Pa recimo naprave w4 pa novi exp wow-a, te izdaju u isto vrijeme( :cry: da bar)

Hellboy
17-10-2008, 11:49
znači RTS i ekspanzija sa istom radnjom? Blizzard to ne bi napravio...ikad...

lycancro
19-10-2008, 14:40
Dosad su wow svijetovi bili pre-tbc kalimdor i e.k. pa sad outland i uskoro nam dolazi u WotLK Northrend. E sad ako ćemo po priči iz war 3 samo se ta tri svijeta spominju pa me zanima šta bi moglo doć poslje Northrenda...

bosna za vrijeme kulena bana :rotfl:

The Great Duck
25-12-2008, 17:58
Evo i ja sam razmišljao što bi moglo biti u novoj ekspanziji...Možda Pandareni napadnu Azeroth i dodaju Pandariu u ekspanziji? :P

lizard
25-12-2008, 18:31
ma bit ce emerald dream ..

Hellboy
25-12-2008, 18:38
ili Maelstrom...Nage su iritantni ljigavci...vrijeme je da ih se rješimo...

Berax0r
25-12-2008, 22:29
Tko kaze da ce biti nove ekspanzije? :D

The Great Duck
25-12-2008, 23:03
Ne vjerujem da bi Blizzard ikad pustio svoju kravu muzaru da umre,a ovo što sada imamo će jednog dana biti iscrpljeno.
E,i što mislite,koja bi hero klasa mogla biti dodana?Od svih koje mi trenutno padaju na pamet,mislim da bi za sve rase išao samo archmage,ali oni su ipak preslični mage-u...A ostali tipovi heroja iz WC3 pašu samo za pojedine rase.

Wizard
26-12-2008, 00:04
Tko kaze da ce biti nove ekspanzije? :DSmalo je tih stvari koje bi mogle dovesti do toga da nebude nove ekspanzije, jedino pravo pitanje je kad, jer cini se da nece previse zuriti sljedeci put

Hellboy
26-12-2008, 01:10
nova heroj klasa? Pandaren Brewmaster bi bio imba :D

lizard
26-12-2008, 11:07
Demonhunter^^

Sporky
26-12-2008, 23:49
Blizz ostao bez ideja? ROFL
Pogledajte samo nedovršenih stvari u E.Kingdom i Kalimdor ,pa onda izvan toga.
E.Kingdomu
-Gilneas - Onaj veliki zid u Silverpine Forest.Šta je iza njega????
-Kul tiras - Otvorite stari manual.Nacrtan je ali nigdje nista
-Ravenhold - Frakcija?? sve je slozeno,ali nema questova ni ničega.
i
Kalimdoru
-Mount Hyjal Sadašnjost
-Slican portal kao od onyxie u hyjalu
-Onaj otok u dustwallow marsh (Sta je sa kraljem?????)
-Uldum,Tanaris

Deathwing??
Emerald Dream??
undermine?
dark below?
great dark??
Sargeras?
Titans?
The Maelstrom???
Old Ironforge?
Jos jedan zatvor u Stormwindu? (ono Slicno Stockadsu)

To su sve rupe u wow prici. Tako kad popune te rupe onda se tek možete zapitat jel blizz-u fali ideja.
Pola od ovih stvariju je vec djelomicno ubaceno u igru te se sa svakim patchem sve vise i vise dodaje makar je to 1-2mb.
Blizzard je 80% stvari vec unaprijed insplanirao tako da sve ide po planu sa njihove strane.
Samo sad je pitanje kako ce sve to izvesti sa lore jer su vec sada dosta zeznuli sa dk-ima i outlandom nisu bas dobro prilagodili neke dijelove price.

Enjoy ;)

Edit:
Jedan od najvecih zajeba sta je blizz ucini je Ashbringer.
Malo su htjeli,pa nisu,pa opet da sa outland.Pa sad bi opet nesta,ali sad dolazi Frostmoure pa im je cijeli koncept pao u vodu ;)
Na kraju kad malo bolje gledate vidite da je to jedna velika obmana kojom vas nadrazuju te da ostanete igrat. Blizz kupi veliku lovu na ovoj igri pa valjda moze platit par strucnjaka za obmanu i manipulaciju XD hehe sad sam malo otisao predaleko
Enjoy again :P

Hellboy
27-12-2008, 11:23
Ashbringer ima ogromnu ulogu u WotLK-u...opisan je kao holy verzija Frostmournea...jednako moćan mač...
i BTW, Kralj Stormwinda se vratio...
http://images3.wikia.nocookie.net/wowwiki/images/thumb/5/5e/Varian_in_Stormwind_2.jpg/800px-Varian_in_Stormwind_2.jpg

Petlare
27-12-2008, 11:37
pogotovo sad kad je prociscen XD

Arbiter of Change
27-12-2008, 11:44
Ono što sam ja tu primjetio je kako predobroSizgleda njegov model... za nekoliko razina bolji od većine stvari u igri (posebno kad usporedite sadašnji model sa starim). Predznak nekih grafičkih promjena koje Blizzard planira (još jedna stvar na to-do popisu)?

lizard
27-12-2008, 12:11
mislis na novu geyelf frizuru ? =)

Hellboy
27-12-2008, 14:49
http://images2.wikia.nocookie.net/wowwiki/images/2/22/Varian_in_Stormwind.jpg
indeed, čudan friz...

flander
27-12-2008, 16:48
Super Sayan

Arbiter of Change
27-12-2008, 17:51
Pusti friz, vidi detalje na oklopu i badass facu. :)
Najbolje je vjerojatno usporediti oklop s mačevima i vidi se jasan pomak po pitanju kvalitete tekstura.

Hellboy
27-12-2008, 20:03
to da...lik ima pre badass facu...i mačevi i oklop mu daju sumanuti izgled...opisan je kao anti-Thrall...ne zagovara mir...popizdio je zbog veselja kod WrathGatea...me likes...bijesni vođa Alijanse...time to open a can of whoopass on them Hordies... http://img.photobucket.com/albums/v411/hells/more2/diablo.gif

Berax0r
27-12-2008, 22:04
Meni svi ti humani hodaju ko neke pedercine. pa ajmo sada usporedivati belfa i humana :P

Hellboy
28-12-2008, 01:25
daj pogledaj belfa kako stoji...prsa i trbuh izbočeni, a ramena povučena natrag...besides, humani hodaju normalno...kako bi ti hodao pod teškim oklopom?

azuregos
30-12-2008, 09:15
Blizz ran out of ideas?

pa blizzard ima materijala za komodno jos 2 expanzije izdat, uz to mali milijun patcheva... a mozda i vise :D

Rang€r
30-12-2008, 19:45
da al nikak da neš originalno daju...

btw ono sa underwater, pa ima blackfathom deeps(il kak se več piše) koji je underwater, instanca u ashevaleu, mislim da nije jedino underwater mjesto..

Hellboy
30-12-2008, 19:48
gle...wow hejter...gtfo...ne volimo one koji pljuju po WoWu bez valjanog argumenta nakon što su igrali "200" sati...

Rang€r
30-12-2008, 19:57
i sad ne smijem doč na wow podforum? de se smiri malo ty

Hellboy
30-12-2008, 20:18
da al nikak da neš originalno daju...
nisi up-to-date...probaj WotLK kojih par tjedana prije nego što dođeš čak ovamo neargumentirano pljuvati...ktnxdie

The Great Duck
02-01-2009, 14:22
Pretpostavljam da bi u budućnosti mogli dodati još koju instancu u CoT-u...Možda završnu bitku WC2 kod Dark Portala,ili napad na Medivha iz WC1?Ili nešto što bi bilo povezano s temom ekspanzije,kao što je Stratholme povezan s Lich Kingom?

Hellboy
02-01-2009, 14:32
http://www.wowwiki.com/Opening_the_Dark_Portal
već imamo Medivha u igri i otvara Portal...moraš ga braniti dok ga otvara

The Great Duck
02-01-2009, 15:59
Ne to,nego kasniji događaj koji je bio ljudska misija u WC1,kad je skupina ljudskih vojnika napala Medivha u njegovom tornju i ubila ga...Prikazan je u WC3 in-game cinematicu kad Medivh priča s Jainom,Thrallom,Malfurionom i Tyrande.

Aerial
02-01-2009, 17:00
Imam ideju.

Sargeras se vratio iz Twisting Nethera i obnavlja vojsku na Argusu. Pošto su draenai na Argusu prije bli jako napredna rasa, tako je Sargeras naišao na njihovu naprednu tehnologiju, pa je Burning Legion postala Supersonic Legion - koriste avione na mlazni pogon, lasere, rakete, tenkove i nuklearne svemirske podmornice (?).

Chromie tad otvori prostorno-vremenski portal da udružene snage alijanse i horde prebaci na Argus da pobjede Sargerasa (koji si je u međuvremenu dao izgraditi magnentni oklop s monitranim haubicama na ramenima).
U vrlo kratkom vremenu alijansa i horda naprave najmanje 10 baza s utvrđenim tornjevima i mostovima (kao što su to napravili u prijašnjim ekspanzijama), te zarobe nekolicinu neprijateljskih ratnih strojeva. Tad počinje sukob, uskačemo u avione i podmornice i BANG BANG LASERI, PEW PEW, PŠŠŠŠŠ!!! BUM BUM rakete bombe totalni RASPAŠOJ!

Nakon svog truda, napokon na red dođe i Sargeras. Međutim, gad je sebi na kacigu montirao nuklearnu napravu kojom pobije sve, alijansu i hordu.

...

Onda se Chromie sjeti da jednostavno vrati vrijeme unatrag, ubije Medivha i izbjegne sva ta sranja.
:|

Hellboy
02-01-2009, 17:43
:nonono:
Medivha se brani iz jednostavnog razloga - da nije otvorio portal, ne bi došlo do prvog rata i Horda ne bi došla na Azeroth, ne bi bilo mrtvih na strani Alijanse i mirna Bosna...
however...Alijansa ne bi bila spremna za rat, počeli su se svađati međusobno i na kraju, dolazi do druge invazije, nema dodatnih snaga od Horde, Alijansa gubi Mt. Hyjal, Azeroth nestaje u plamenu...i mi nemamo što igrati ^^
shit-shit situacija :D

BTW nuklearna svemirska podmornica = Exodar?
...samo što je očito teško voziti sa lignjom na faci pa se skršiš čim vidiš kopno ^^

Rang€r
03-01-2009, 13:21
što se tiče onih heroic klasa... bilo bi dobro kad bi nekim patchom/expanzijom metnuli rangerice kao female heroic klasu, a demon huntere kao male heroic klasu... il jednostavno ispraviti nekim patchom da dk mogu bit samo male, a rangerice ubacit kao female heroic klasu... il također bi moglo, 2 female heroic klase i 2 male heroic klase, banshee i rangeress te dk i demon hunter...

banshee bi bile iz horde, a rangerice iz alijanse, bilo bi logičnije neg da troll female hunter bude ranger, al opet ne paše ni na banshee... al pobogu kak je gnome mogo dk bit...

Aerial
03-01-2009, 13:32
Banshee?

Ke, ne bi mogo ni jesti ni piti, prolazio bi kroz zidove i vrištao nekakve scary žalopojke? :)

Hellboy
03-01-2009, 17:54
što se tiče onih heroic klasa... bilo bi dobro kad bi nekim patchom/expanzijom metnuli rangerice kao female heroic klasu, a demon huntere kao male heroic klasu... il jednostavno ispraviti nekim patchom da dk mogu bit samo male, a rangerice ubacit kao female heroic klasu... il također bi moglo, 2 female heroic klase i 2 male heroic klase, banshee i rangeress te dk i demon hunter...

banshee bi bile iz horde, a rangerice iz alijanse, bilo bi logičnije neg da troll female hunter bude ranger, al opet ne paše ni na banshee... al pobogu kak je gnome mogo dk bit...
rangerice mogu biti jedino belfice i belfovi, death knight može biti bilo tko tko je pao u borbi ili se predao Lich Kingu, banshee gadarije su undeadovi i kao takvi bi bili poklani od strane paladina i imaju svega par spellova...
ali ubacivanje Demon Huntera ne bi bilo loše...doduše, što je Demon Hunter bez nekakvih warglaivea...

Stryder
04-01-2009, 13:50
ma ima pun qurac klasa koje bi mogle biti hero klasa...npr Holy strider :D ili Spirit walker ..... Sad mi dodje da opet instaliram WoW :(

h4ro
04-01-2009, 15:37
ma ima pun qurac klasa koje bi mogle biti hero klasa...npr Holy strider :D ili Spirit walker .....SSad mi dodje da opet instaliram WoWS:(


Zasto ne =)

Rang€r
05-01-2009, 19:31
i meni dođe mnogo puta... onda se sjetim da se duga instala, pa skinut patcheve, pa se sjetim dab trebo platit za 60 dana, a neda mi se bacat pare na to jer bi mi dojadilo za 10 dana... onda se sjetim privatnih servera, ono kul je, mogo bi dignut nekog undead locka il roguea, na high rate, pa se sjetim da ima pun qrc donatora sa imba itemima, i onda se pitam a zaš bi uopče igro kad bi samo gledo naokolo šta ima i divio se samom sebi :( tužno...

Svinjoguz
28-01-2009, 23:44
WoW ima dovoljno materijala za par expanzija...ostatak draenora(outland je da podsjetim, samo stijena otrgnuta od matičnog planeta kad je ner zhul popizdil i prdnul ii sve je ošlo u ku rac=),Argus, more, otoci i maelstrom između kalimdora i eastern kingdomsa,hrpa closed zona na azerothu...blabla bla...vjerujte mi ima tu materijala za još 10 godina stvaranja ovisnosti :D

Hellboy
29-01-2009, 11:19
Outland su ostaci Draenora...to je sve što je ostalo nakon što su portali poput Dark Portala rastrgali planet...onih par regija je sve što je nekim čudom preživjelo...za ostalo se slažem...koliko je samo zatvorenih i nedovršenih zona po Azerothu koje treba popuniti...(do koliko ih se samo može doći pametnim skakanjem i blinkanjem, pa portanjem prije nego se organi vlasti pojave :D)

Arbiter of Change
15-02-2009, 15:17
Njima je ideja nestalo već kad su tBC izdali, bar onih originalnih i ne kozmetičkih, ali ajde (Mount? Imamo, ali ajmo sada napraviti FLYING mount. Nova oprema? Čemu raditi nove modele kad možemo reteksturirati Tier opremu. Warhammer Online dovodi opsade i siege opremi... ajmo ih kopirati tako da im možemo parirati. itd). :roll: To je još tužnije kad pogledaš koliko neiskorištenih ideja imaju drugi MMO-vi koje bi Blizzard mogao "posuditi" kao što su guild halls ili kuće i slične stvari.

Da, a warhammer npr. uopće nije ništa uzeo od WoW-a
Sigh... ajde pročitaj opet moj post i razmisli, sa posebnom pažnjom na ovaj boldani dio.
WAR je bio tu samo kao primjer, ne hvataj se za slamke ako nemaš argumente.

Wizard
15-02-2009, 16:09
nemojte se vi brinuti ima blizzard plan kako sto i kada, sto se tice posudivanja ideja od drugih mmo-ova sto je tu lose, bolje da ih interpetiraju i razvijaju, al mislim isto to je Blizzard, normalno da nece sve adute odma bacit na stol, jedan po jedan da se drzi popularnost, da uvik dolazi nesto novo sto ce natjerati igrace da dolaze i dolaze, a druge da ne odlaze

Arbiter of Change
15-02-2009, 16:15
WAR je bio tu samo kao primjer, ne hvataj se za slamke ako nemaš argumente.

Naravno. WoW više nema ni ideja ni ničeg, zapravo je užasno loša igra..i zato puno više ljudi igra WoW, nego warhammer..zbog neoriginalnosti
Pokušao razgovarati, ne ide - hvala na slušanju.

Macolla
18-02-2009, 18:52
Ne nestaje njima ideja. Pogledaj potencijal! Ima ga za jedno 10 15 godina jos :rotfl:

http://www.wowwiki.com/Expansion_ideas

Nodakim
19-02-2009, 00:02
[quote="Arbiter of Change":29kazqlq]
WAR je bio tu samo kao primjer, ne hvataj se za slamke ako nemaš argumente.

Naravno. WoW više nema ni ideja ni ničeg, zapravo je užasno loša igra..i zato puno više ljudi igra WoW, nego warhammer..zbog neoriginalnosti
Pokušao razgovarati, ne ide - hvala na slušanju.

Veni,vidi,vici.[/quote:29kazqlq]


Veni,vidi,poželio se ubiti kada sam skužio kako si tvrdoglavo dijete...
Daliborka bez uvrede,bori se na frontama koje znaš da su tvoje,ovako samo ispadneš glup ljudima koji znaju bolje...

FaTaL_mRkvA
19-02-2009, 11:58
dal3 kolko godina imas? 5?

flander
19-02-2009, 17:41
dakle imas 3 godine ?

flander
19-02-2009, 19:31
yea rajt

Aerial
19-02-2009, 23:07
Flander, odi nazad na topic prije nego lockam temu.


..

oh wait :D

flander
19-02-2009, 23:46
ah moram i ja dat malo oduška ^^

ok dosta oduška,back on topic

Sporky
20-02-2009, 13:16
Ne nestaje njima ideja. Pogledaj potencijal! Ima ga za jedno 10 15 godina jos :rotfl:

http://www.wowwiki.com/Expansion_ideas

Pa ja sam skoro sve nabrojio sta se na tom situ nalazi. ofc osim profesija i hero class-a

:P

anyway neznam kako se vi slazete ali ja bi rade da ubace u sljedeci expansion pack Undermine i great sea pa onda emerald dream.
Jer po nekim stvarima se spominje da bi mogao tamo negdje bit i Deathwing mada mislim da ce on dobit zasebnu espansion pack.
Njega bi rade klao poslije Lich king-a nego tamo nekog xxxxxxx
Btw. jel se zna tko bi mogao biti glavni boss u emerald dream uopce?

FaTaL_mRkvA
20-02-2009, 13:19
ovo je wow podforum nekužim zašt tu dolazite pljuvat po wowu ak imate pljuvačnicu

"Samo za fanove i WoW ovisnike!SNajigraniji svjetski, ali i domaći MMORPG, otvara užasno puno tema i pitanja o kojima ne škodi raspravljati."

Igor Rimpimpilovićsolominikofski
12-03-2009, 10:33
Bilo bi zanimljivo da sljedeca profesija bude brewing pa da kuvamo alkoholna pića
mogli bi napravit i neki mod skojim bi mogli radit i nes domace kao npr Šljivovicu,graševinu(prigorsku)i tak dalje

flander
12-03-2009, 10:47
hehe da vina bi bilo fora delat, otvoriš vinariju hehe

btw nick ti je :pray: :D

Igor Rimpimpilovićsolominikofski
13-03-2009, 10:55
Znam s ovim nickom mogu i mora razdvajat