PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diskonekt



King
05-02-2008, 20:56
Pozdrav ekipa
Može li mi netko od vas možda pomoći? Ako je imao takav sličan problem i ako ga je uspio riješiti....
Ovako:
Cijelo vrijeme me diskonekta s interneta... Ja i frend smo spojeni na isti internet, i ja svakih 1-3 min dobijem DC s MSN-a i iz bilo koje igrice, a frend ništa... Pa predpostavljam da je to nekakav virus na mom kompu, jer da je do interneta onda bi i on dobivo nekakve diskonekte... A osim toga u kući imam još jedan komp ( na kojem nemrem igrati igrice ) koji sam spojio na isti taj internet, i tamo radi sve normalno...

Jel itko zna??? Pomozite plz...

p.s. Nemogu normalno igrati WoW :D

Zwer
05-02-2008, 21:16
Pozdrav ekipa
Može li mi netko od vas možda pomoći? Ako je imao takav sličan problem i ako ga je uspio riješiti....
Ovako:
Cijelo vrijeme me diskonekta s interneta... Ja i frend smo spojeni na isti internet, i ja svakih 1-3 min dobijem DC s MSN-a i iz bilo koje igrice, a frend ništa... Pa predpostavljam da je to nekakav virus na mom kompu, jer da je do interneta onda bi i on dobivo nekakve diskonekte... A osim toga u kući imam još jedan komp ( na kojem nemrem igrati igrice ) koji sam spojio na isti taj internet, i tamo radi sve normalno...

Jel itko zna??? Pomozite plz...

p.s. Nemogu normalno igrati WoW :D
mislim da imas problem sa nekim virusom jer ocito je do tvog komp ne znam imas li neki antivirus ????

King
05-02-2008, 21:19
Imam Spywere Terminator i AVG... sve updatano... a i dalje me DC-a...

Zwer
05-02-2008, 21:21
Imam Spywere Terminator i AVG... sve updatano... a i dalje me DC-a...
pokreni sve searche i ta ostala sranja pretrazi cjelu knfu ako ne to...jedno pitanje jesil sopjen bezicno??

King
05-02-2008, 21:24
Nisam spojen bežićno, spojeni smo kablom

Zwer
05-02-2008, 21:28
Nisam spojen bežićno, spojeni smo kablom
aha provjeri ispravnost kabla prvo zatim ako i to je sve uredu probaj sa servisom ne znam sta bi ti drugo preporucio i ako nevalja kabal kupi si novi il probaj taj od prijatelja ...

King
05-02-2008, 21:34
heh... ali problem je kaj mi je to isto bilo i prije jedno mjesec dana i onda sam reinstaliro WIndowse i formatiro hard i neko vrijeme je radilo dobro i sada opet...

Iron Storm
05-02-2008, 22:28
Vrsta veze (56k modem/ISDN/ADSL)?

Berax0r
05-02-2008, 23:43
Vrsta veze (56k modem/ISDN/ADSL)?
Prvo reci to.No sve mis e cini da je Virus.

Iron Storm
05-02-2008, 23:45
[quote="Iron Storm":2ygtev24]Vrsta veze (56k modem/ISDN/ADSL)?
Prvo reci to.No sve mis e cini da je Virus.[/quote:2ygtev24]

Ako je ADSL onda je moguće. A ako je ISDN ili 56k modem onda je moguće i da idu preko istog acca, što se lako da blokirati diskonekcijom jednoga s Neta.

C
22-02-2008, 20:38
Desni klik na My Copmuter>Properties>kartica Hardware>Device Manager.
Zatim otvori otviti "Modems" i desni klik na modem preko kojeg se spajaš na net>Properties.
Označi karticu Advanced i pod Extra Settings, pod poljem za upisati Extra initialization commands upiši:

S10=50
[Edit za kôd: Ako imaš u tom polju više toga što piše, odvoji ih jednim razmakom!]
Zatim pod Advanced Port Settings podesi (ako nije već podešeno) sve na Max. High, a odmah ispod toga na Change Default Preferences podesi kakav ti je modem i šta želiš, s time da protokol staviš prisilnim.

Ovo bi ti trebalo ojačati modem, čak i kada te ISP-ov server izbaci, neće se diskonektirati, drugim riječima ne da da se izbaci iz servera, tj. zehebava ISP-ov server.

Imaš tako te fore ako si na običnom malom modemčiću, ali nemoj puno toga probavati, ja sam zbog toga završio na T-Comovoj listi prioriteta za riješavanje, a bolje mi i to, nego da sam još uvijek na listi čekanja.