PDA

Pogledaj cijelu verziju : History of hacking



SkunK
05-02-2008, 12:49
Vrlo poucno i zanimljivo

REMOVED UNTIL FURTHER NOTICE.

unknown
05-02-2008, 15:15
e kako ti se ban sada smješi

SkunK
05-02-2008, 15:38
lol ??? jesi ti bolestan ili?

Ovo je dokumentarac o ljudima koji su prednjacili u tehnologiji, neko kao Steve Wozniack osnivac Apple-a, onda Kevin Mitnick kojeg je FBI trazio godinama da bi ga na kraju ulovio onaj Japanac.


O cem ti pricas? Nemoj mi tu solit pamet kad nemas pojma o cemu pricas, ovo je dokumentarac prikazan na Discovery Chanell-u jer prica o pocecima moderne tehnologije, ljudima koji su je pokusali zloupotrijebit...neces tamo naci upute kako hackirat...iako je hacking vrlo siroki pojam ali ga neznalice poput tebe samo svrstavajui u nesto "Lose". Isto tako ima mnogo povjesnih informacija o ljudima koji su iskoristavali telefone dok su jos bili u primitivnom stadiju, upravo i zbog toga sam postao ovo da bi se ljudi informirali o povjesti racunala i tehnologije opcenito.


Umjesto da mi tu soliš pamet bolje skini ovo i probaj se malo informirat i nesto nauciti.

hvala!

Luka
05-02-2008, 15:42
zanimljivo .. ali uvijek me živcira kada ljudi pogrešno upotrebljuju riječ hacker umjesto cracker

W3DR4N
05-02-2008, 15:46
Da Reiko, ali na kraju krajeva, opet daješ warez link na download komercijalnog dokumentarca. Osim ako imaš dopuštenje od DC-a, što sumnjam. ^^

Nek netko locka ovo, ili nek makne linkove i ostavi samo ime i link na službenu stranicu.

unknown
05-02-2008, 15:49
lol ??? jesi ti bolestan ili?

Ovo je dokumentarac o ljudima koji su prednjacili u tehnologiji, neko kao Steve Wozniack osnivac Apple-a, onda Kevin Mitnick kojeg je FBI trazio godinama da bi ga na kraju ulovio onaj Japanac.


O cem ti pricas? Nemoj mi tu solit pamet kad nemas pojma o cemu pricas, ovo je dokumentarac prikazan na Discovery Chanell-u jer prica o pocecima moderne tehnologije, ljudima koji su je pokusali zloupotrijebit...neces tamo naci upute kako hackirat...iako je hacking vrlo siroki pojam ali ga neznalice poput tebe samo svrstavajui u nesto "Lose". Isto tako ima mnogo povjesnih informacija o ljudima koji su iskoristavali telefone dok su jos bili u primitivnom stadiju, upravo i zbog toga sam postao ovo da bi se ljudi informirali o povjesti racunala i tehnologije opcenito.


Umjesto da mi tu soliš pamet bolje skini ovo i probaj se malo informirat i nesto nauciti.

hvala!

klinac, pročitaj pravila i onda to poveži sa mojim postom

Maloki
05-02-2008, 15:52
Nek netko locka ovo, ili nek makne linkove i ostavi samo ime i link na službenu stranicu.

Da, mi admini smo prelijeni da to napravimo.

SkunK
05-02-2008, 16:03
lol ??? jesi ti bolestan ili?

Ovo je dokumentarac o ljudima koji su prednjacili u tehnologiji, neko kao Steve Wozniack osnivac Apple-a, onda Kevin Mitnick kojeg je FBI trazio godinama da bi ga na kraju ulovio onaj Japanac.


O cem ti pricas? Nemoj mi tu solit pamet kad nemas pojma o cemu pricas, ovo je dokumentarac prikazan na Discovery Chanell-u jer prica o pocecima moderne tehnologije, ljudima koji su je pokusali zloupotrijebit...neces tamo naci upute kako hackirat...iako je hacking vrlo siroki pojam ali ga neznalice poput tebe samo svrstavajui u nesto "Lose". Isto tako ima mnogo povjesnih informacija o ljudima koji su iskoristavali telefone dok su jos bili u primitivnom stadiju, upravo i zbog toga sam postao ovo da bi se ljudi informirali o povjesti racunala i tehnologije opcenito.


Umjesto da mi tu soliš pamet bolje skini ovo i probaj se malo informirat i nesto nauciti.

hvala!

klinac, pročitaj pravila i onda to poveži sa mojim postom

Mene nazivas klincem? Pa ocito je da nemas pojma o cemu govoris... uskaces odma u akciju i prijetis mi se banom ko neka zadnja seljacina, kakva pravila? O cem ti pricas ovo nije warez... ovaj dokumentarac je star vec ohoho i cini mi se da se moze naci na youtube-u ili google videu, ili ces i tvrdit da oni podrzavaju warez?

Tebi preporucujem da naucis sta znaci rijec warez i da pocmes postivat tudje vrijeme ulozeno da bi drugi nesto skuzio, ja za razliku od tebe to postujem i nikad nebi poceo djelit ovakva sranja bilokome kome je stalo da ja nesto skuzim ili naucim.

SkunK
05-02-2008, 16:05
Uglavnom radite s linkovima sta god hocete ja sam htio samo najbolje.

olio
05-02-2008, 16:14
da al jebga posalji mi na VHS kazeti primjerak :wink:

Korpse
05-02-2008, 23:16
zašto nema linka... :(

prcko
05-02-2008, 23:20
zašto nema linka... :(
Zato što se protivi pravilima

RIPtheREAPER
06-02-2008, 15:32
jel ima na jubitou?

Korpse
06-02-2008, 20:19
ma šta će biti tamo...http://www2.flirtlife.de/images/smiles/grummel.gif