PDA

Pogledaj cijelu verziju : kuda idu divlji penzioneri?



King tiger
05-02-2008, 00:04
Ovaj fenomen zaista ne razumijem.
Situacija : ujutro 7 i 20 tramvaj na putu prema gradu i mojoj skoli, stojim na stepenicama jer nema mjesta.Okolo svuda sjede penzici.
al ono WTF . pa gdje idu ti ljudi ?

sta oni rade u takve sate ? mislim kad postanes stariji jel ti avtomatski dodje zelja za prebivanje po tramvajima ? mislim , sta koju kitu rade po tramvaju u 7 i 20.

neko ce reci "idu izvaditi cek za socijalno , zdravstvenu" al nemoguce da svaki dan pun tramvaj penzionera ide to vaditi.

7 sati navece.Vracamo se kuci.kontamo ima mjesta u tramvaju. ali neeeee.
svuda su penzioneri. ono.
eh da brzina tih ljudi je nevjerovatna. sve njihove bolesti se momentalno iskljuce kad vide slobodno mjesto. ne mislite btw da sam ja od onih seljaka sto nece da ustanu likovima, uvjek stojim u tramvaju iako je prazan, mutavo mi sjedit.

i wtf. je sa klaustrofobijom ? idemo ja i 3 frenda i krenemo izac na stanici i prije nego sto je tramvaj dosao na stanicu mi stanemo na vrata.vrata se otvaraju kad osjetimo nekakvo deranje. wtf watafak ? ko je to ? baba koja se probija laktovima ! frend kaze " pa vidite da smo stali ispred vrata , jer cemo i mi izaci" baba ga ignorira i samo kaze " mislila sam da nikad necu izac iz tramvaja" ono .

jel se oni takmice ko ce odvozit vise krugova vozilima javnog prijevoza ? ono
Mile je odvozio dva kruga minibusom i 15 tramvajem ali Momo je odvozio 2 autobusom i 15 tramvajem, posto je tramvaj jaci Momo pobjeđuje. ja zaista vjerujem da oni imaju takva takmicenja između sebe.

gg

Nemesis
05-02-2008, 00:26
ma oni imaju vremena na pretek pa rade totalno beskorisne stvari.šuti,bolje da se voze tramvajem nego da prosvjeduju protiv igara i računala... :)

prcko
05-02-2008, 12:29
Uff penzici uzas.Ja isto u tramvaju i dodje mi baba na trgu:mali kaj bleiš van u prirodu(a na trgu sam wtf)kaj mi se nebi digo staroj zeni.A ja njoj ne gospodjo ja placam zet i imam pravo sjedit,a vi ne placate ništa pa se bezveze vozikate pa mozete i stajat.

The Boz
05-02-2008, 12:50
Jednom sam na trgu bana vidio dvije bakice kako su se doslovno pošorale oko mjesta za sjest. Neki su fakat trknuti u tri pikse marmelade.

flander
05-02-2008, 12:54
suosjećam sa vama dečki :( ali hebiga ja neam takvih problema :D

05-02-2008, 12:56
Penziće bome jako dobro poznajem.Pogotovo dok sam hodao na praksu u srednjoj u bolnicu.STalno se žale i prigovaraju.Dođe ti da uzmeš minigun i sve po redu.

mravojed20
05-02-2008, 13:06
Rijeka ih je puna. PUNA. Uđeš u bus u 6.45 ujutro,odeš stati negdje iza,pogledaš naprijed.. sve sijede glave na stolicama,očajno. I ne pretjerujem, možda 10 ljudi bude mlađe od 60.

Mafioz0r
05-02-2008, 13:49
Čudne su to biljke, vrlo čudne. Ja skoro nikad ne sjedim u tramvaju, čak ni kad ima više slobodnih sjedala nego ljudi u tramvaju, ali pobogu, ti penzići su posvuda. Neki dan je neka baba ušla u tramvaj i nije bilo slobodnih mjesta, vidi ona na strazžnjem dijelu tramvaja par osmaša, i zadere se "Marš, oću sjedit!". Oni su joj dali mjesta, ali je to svejedno završilo 15-minutnom svađom (do zadnje proklete stanice).

Arbiter of Change
05-02-2008, 13:52
Prije sam i shvaćao da ljudi, jako čudni ljudi, idu na pijacu (plac ili tržnica za one dalmacija-wise zakinute) rano ujutro zato jer nemaju ništa pametno za raditi (prije nego li su supermarketi došli u nas i cijenom više manje dotukli pijace), ali sada pojma nemam.

Death By Sexy
05-02-2008, 14:18
konačno netko otvorio temu :pray:

zabrana bakica na biciklima!!!

na tramvaju treba pisati od 13-60 god. choking hazard

bezimeni
05-02-2008, 16:37
Kaj je najgore uz ove nove lijekove žive preko 100 godina :) .

King tiger
05-02-2008, 20:56
Prije sam i shvaćao da ljudi, jako čudni ljudi, idu na pijacu (plac ili tržnica za one dalmacija-wise zakinute) rano ujutro zato jer nemaju ništa pametno za raditi (prije nego li su supermarketi došli u nas i cijenom više manje dotukli pijace), ali sada pojma nemam.
iskreno kazem, ne pada mi na pamet zasto bi neko od 70 godina bio u ta doba u tramvaju, svakog prokletog radnog dana zaista ne razumijem.

ja sam dozivio da baba psuje nama kao " zasto opste idu u skolu " blah
frend kaze da je svjedocio situaciji kada zena u praznom tramvaju zeli uci a baba se gura iza nje, zena joj kaze da je prazan tramvaj i da ima mjesta da bi baba na to rekla "pusi racku "

Babitz
05-02-2008, 21:27
mene je jedna otjerala sa mjesta jer je bilo za invalide (a to nisam vidio, no nije ni bilo invalid u tramu) i jos mi prodike drzala, a ona je manji invalid od mene...

Peyo
05-02-2008, 21:34
A što se može ! Ni mi nećemo biti ništa bolji kada dođemo u njihove godine.

King tiger
05-02-2008, 22:27
mene je jedna otjerala sa mjesta jer je bilo za invalide (a to nisam vidio, no nije ni bilo invalid u tramu) i jos mi prodike drzala, a ona je manji invalid od mene...
sva sreca da to inace niko ne postuje .ono. odma kod nas odgule naljepnicu gdje to pise :pray:

Korpse
05-02-2008, 22:57
ma rade masovne orgije.

Hamti Damti
05-02-2008, 23:13
nemogu vjerovat, baš sam si danas ujutro kad sam išao u školu to komentirao kako bi se moglo na pcpforumu raspravljat o tome pošto su jako bahati, kad ono otvorena tema :)

od svih tih starkelja i kad stojiš nemaš mira jer se guraju čak i za bolje stajače mjesto u tramvaju.

Inače isto nikada ne sjedim u tramvaju, ali kad sjednem onda sjednem i ne kanim se dizati nikome.

Namjerno ih volim isprovocirati da mi iza leđa komentiraju :"kako su ova današnja mladež bezobzirna, niko se ne želi dići".
U biti obično time žele da ih čuješ kad sl. stvari komentiraju i da im se sjetiš dignuti, a ja im se baš njima u inat neželim dignuti.
(naravno jedino kad me zamole)

Iron Storm
05-02-2008, 23:18
Mrzim penziće koji dođu do mene i onda kažu "evo sad će se ovaj dečko dići nama, jel tak?", ja im se dignem ali mi odmah tlak skoči... pogotovo kad se guraju u tramvaju...

prcko
05-02-2008, 23:19
Mrzim penziće koji dođu do mene i onda kažu "evo sad će se ovaj dečko dići nama, jel tak?", ja im se dignem ali mi odmah tlak skoči... pogotovo kad se guraju u tramvaju...
A ja bi im reko e nece vam se decki dic ostat ce tu di i jesu

Peyo
06-02-2008, 00:02
Ovo u vezi penzića i tramvaja, me podsjetilo na jedan vic:

P: Što je brzina svjetlosti ?
O: Kada penzić nađe slobodno mjesto u tramvaju.
:rotfl:

Sgt. Bull
06-02-2008, 10:09
Ane najbolje je ono, 3789 duša u troli od toga 98% su penzioneri, sjedi žena i ja stojim pored nje, od gužve jedva stojim a ona meni daj se odmakni od mene smetaš mi ne vidim :rotfl: meni došlo da plačem, ja jedva stojim a ona daj da vidim :rotfl: inače penzionera najviše ima u doba špice aka rush houra tj ujutru oko 7-8, i posebno kada se ljudi vraćaju sa poslova oko 4-5 i naveče 7-8...leglo malo u svakoj troli... :D a što se tiče tramvaja...situacija je još gora :( tamo ih ima uvjek..ama baš uvjek :(

Prince-Artas
06-02-2008, 13:56
još mi je u glavi kako me jedna baba izvukla iz busa i počela vikat da sam joj htio ukrast torbicu
jebena baba rambo me uhvatila za torbu i počela sovat pred masom ljudi
ultra neugodno :(

njub
06-02-2008, 14:23
Na penzicima svijet ostaje
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

ChakNorris
06-02-2008, 23:12
još mi je u glavi kako me jedna baba izvukla iz busa i počela vikat da sam joj htio ukrast torbicu
jebena baba rambo me uhvatila za torbu i počela sovat pred masom ljudi
ultra neugodno :(

slicno ko u onoj reklami kad baba zgrabi čips pa pocne vikat UPOMOC

SkunK
07-02-2008, 00:12
Ma dizu mi tlak majmuni stari...mozda nije ljepo da tako pricam o starijima ali stvarno imam point posto su nekad tako iritantni sa svojim sranjima.

Jedno vrijeme bi se dizao fakat stvarno rano oko 5:30 ujutro da se barem mogu posteno istrcat po parku kad svice zora i mislim nece bit nikog , ako bude to je pijanica koja spava na podu...

ali ne, sve puno penzionera s raznim kesicama, torbicama i takvim sranjima.

A najace mi je kad idem u skolu ujutro a dosla im mirovina, pa onda svi kempaju ispred poslovnice neke banke.


ONO WTF OVDIJE TI JE KAFIC ISPRED BANKE, SJEDNI STARI, ODMORI NEMAS VISE 17, PRICEKAJ DA OTVORI BANKA NETREBAS KEMPAT 2 SATA PRIJE OTVARANJA, ZOVI I FRENDOVE POPIJTE TOPLU COKOLADU (JER TI KOFEIN STETI ZA SRCE) I UZIVAJ.



hell yeah!

BINUX
07-02-2008, 02:30
A najace mi je kad idem u skolu ujutro a dosla im mirovina, pa onda svi kempaju ispred poslovnice neke banke.


LOL tako i kod mene u gradu isto ispred Zagrebačke banke kad su mirovine banka se otvara u 8 a oni kempaju od jedno 5 ujutro :rotfl:
To mi fakat nije jasno ono u mirovini su nemaju nikakvog posla u životu ubila ih dosada ali NEE oni moraju u 8 ujutro bit u banci a tako svi razmišljaju pa ih nakraju ispred banke bude 500 umjesto da idu popodne ili navečer kad ima najmanje ljudi :rotfl:

SkunK
07-02-2008, 09:19
Ma moroni, a da ne govorim kako ta ekipa skupa s mojom babom brine za svoje zdravlje, i kad ih ne boli idu na 1001 pretragu da nebi slucajno umrli, jer znas,baba od 86 godina jos ima puno za prozivjeti.

Prince-Artas
07-02-2008, 15:01
Si kad ih ne boli idu na 1001 pretragu da nebi slucajno umrli,

ane, meni dida svaki tjedan neke pretrage radi, glupo mi ga više i pitat šta mu je sad

KingTomy
08-02-2008, 10:51
Frendovi i ja se vraćamo s tramvajem iz kina i smijemo se...
prazan tramvaj...
jedna baba s drugog kraja počne hodat prema meni, stane i kaže:
"šta se smiješ, mali, a? jesam ja smiješna možda? "

ono wtf :o

bigbara
08-02-2008, 12:11
ajme ja se sićam kad sam jenom bia u Zagrebu pa šetam ja trgom bana Jelačića i neka baba iza mene. I ja sada stanem i ona stoji iza mene i bogme stoji mirno. Ja se okrenem a ona idete ili ne idete

bigbara
08-02-2008, 12:13
pa prođi okolo ženo božja

Iron Storm
08-02-2008, 12:23
Trebalo bi neke dijelove gradova izdvojiti samo za penziće... onda bi valjda normalni ljudi imali više mira. Ili penzići. Vatever.

http://img178.imageshack.us/img178/3301/zonapenziagh9.png (http://imageshack.us)

(zona penzića) :rotfl:

(shvaćate šalu, ne?)

bigbara
08-02-2008, 12:25
a lud si čovječe lud si iako ja to isto mislim za makarsku. penzionera je na svakom koraku a šta je najgore živaca nemaju. idem ti ja znaš sa biciklom i prolazim pet metara od babe ona se počne derat. gvesa i tebi i tom motorinu pokupit ćeš me pa to nije normalno ej lol

Iron Storm
08-02-2008, 12:31
Znam da sam lud. :D
A, šta ćeš, nisu ni penzići više što su nekad bili, sad kako tehnologija ide naprijed oni sve manje živaca imaju. U punom tramvaju kad stoje na vratima, moram ući ili bih zakasnio, malo ih gurnem a oni sve već počnu pjeniti (barem u sebi)... umjesto da ostaju doma i sve naplaćuju prek Neta ili ne povjere to svojim sinovima/kćerima ili njihovim ženama/muževima, oni se dižu u 5 da bi 2-3 sata kempali ispred banke ili ambulante.

bigbara
08-02-2008, 12:41
a šta ćeš ti penzići lol. u makarskoj ti nas gađaju kumpirima rajćicama i polivaju nas uljem pa ti to sad smisli. jedan je napravio pušku koja izbacuje kumpire znam da zvuči bolesno i je ali šta ćeš

KingTomy
08-02-2008, 12:54
Sad sam bio u pošti i stojim iza nekog lika.
Dođe baba i s onim mean pogledom stane pokraj mene...već mi je tu bila sumnjiva.. dođe neka žena stane iza mene... Onaj lik ode na red i odmah poslije njega ja a baba se nasred pošte počne derat: "ne preguravaj se mali, e, prije sam došla, nisam te vidla das tu bio sram te bilo mali prevarantu"

Mislim da su više nju nego mene čudno gledali. :? :o

bigbara
08-02-2008, 12:56
hahahhaa ma penzićima se triba samo smijat i izrugivat

Iron Storm
08-02-2008, 12:59
@bigbara
MOLIM??? Penzići vas gađaju povrćem? Mora da su to neki ultra-živčani penzići ili su otišli malo na isti put kao i Don Quijote, samo s tematikom WW2 :rotfl: Ako ti kažeš da je bolesno i ja kažem da je bolesno i svi ostali kažu da je bolesno onda je stvarno bolesno (koji zaključak...). A penzići to nikako ne žele shvatiti.

@KingTomy
Nažalost, to je u 80% poslovnica uobičajena stvar, ponekad kad bih otišao u FINU platiti nešto umjesto mojeg dede u 50% slučajeva naletio bih na gotovo istu stvar, tako da se tu nema šta komentirati.

bigbara
08-02-2008, 13:01
ma daj u nas u makarskoj su skroz poludili mi ti idemo kalom to je jedna velika duga uska ulica i mi se ono smijemo pričamo i "deremo se" i otvore se dva prozora od kuća. i pazi sad ovo iz jednog vruća voda a iz jednog onaj komadić drva koji ložiš da te grije točnijer komadina

bigbara
08-02-2008, 13:03
ja se sićam jednom kad sam bio mladji pa kad smo kucali na vrata. a kad ti je izaša jedan penzioner uvatio mene odma za ruku i uvuka u kuću. pozva policiju znaš. i mene ti pita policija tko si ti ko ti je ćaća a tad mi je ćaća bia gradski poglavar i ja kažem sve znaš. a ono policajac se izdera na starog kako ga možeš vatat penziću jedan pa šta ti je ja samo pobiga kroz vrata znaš koji su to bili pliševi ej

Iron Storm
08-02-2008, 13:05
Ne dolazim u Makarsku... nikako... radije ću čuvati svoje zdravlje... po onome što sam sad čuo od tebe, penzići u Zagrebu su milina u odnosu na ove u Makarskoj (bez uvrede molim).

bigbara
08-02-2008, 13:07
hahahahaha iako kad vidim one primjere vaših penzića u serijama tia bi im doć tamo i puknit ih šakom. vaši penzići ono lipo te naseru onako pristojno

Iron Storm
08-02-2008, 13:14
Ne možeš uspoređivati RL penziće sa TV penzićima, iako bih i ja lijepo htio kojeg penzića nokautirati i privezati ne nuklearnu raketu i lansirati negdje... trebali bi napraviti kao kviz "Koliko 70-godišnjaka možete prebiti", mislim da bi neki od nas (čitaj : većina) u tome uživati...

bigbara
08-02-2008, 20:06
hahaha good said hell boy u makarskoj su penzioneri krenuli na novu razinu haranja nisu samo obični "šetači i psovači" nego te gađaju svega čega se dovate i zovu murju.

Iron Storm
08-02-2008, 20:08
:rotfl: Hellboy, znao sam da ćeš se ti javiti na takvo što. Evo ja danas vidio, idem u školu i stojim pokraj jednog srednjoškolca koji uči (valjda je imao test danas) i dođe penzić i praktički ga potjera s mjesta... stoji vic o brzini svjetlosti, taj penzić čim je ušao odmah je potjerao tog malca s mjesta... takvom bi mlatnuo nogu u tetive da ne može hodati 2 dana...

bigbara
08-02-2008, 20:15
uglavnom iz ove teme smo shvatili važnu pouku. penzioneri su stari senilni i bezobrazni gadovi koje bi trebalo istuć i to dobro. a eto šta ćeš kad ne možemo ništa u vezi toga ali barem ih možemo balit priko foruma :D :)

bigbara
08-02-2008, 20:16
ispravak blatit

Iron Storm
08-02-2008, 20:19
Kao prvo, ne znam da li si premjetio da postoji edit tipka, tako da te molim da ne radiš dabl postove. A što se tiče penzića, tu se bar ja u potpunosti slažem, iako naravno ima i iznimaka.

bigbara
08-02-2008, 20:48
lol i tek sam sad maloprije sazna za double postove ali penzići će uvijek biti i ostat PENZIĆI

Svinjoguz
08-02-2008, 20:49
Kao prvo, ne znam da li si premjetio da postoji edit tipka,Stako da te molim da ne radiš dabl postove. A što se tiče penzića, tu se bar ja u potpunosti slažem, iako naravno ima i iznimaka.

trenutno ne postoji, kako gdje )

Iron Storm
08-02-2008, 21:01
Kao prvo, ne znam da li si premjetio da postoji edit tipka,Stako da te molim da ne radiš dabl postove. A što se tiče penzića, tu se bar ja u potpunosti slažem, iako naravno ima i iznimaka.

trenutno ne postoji, kako gdje )

Meni savršeno radi u svim podforumima gdje pišem, tako i ovdje. Penzići uvijek ostaju penzići.

Neven <R>
08-02-2008, 21:19
I svi ćete jednom biti - penzići.

Peyo
10-02-2008, 02:33
I svi ćete jednom biti - penzići.

To sam i ja rekao tj. ni mi nećemo biti ništa bolji u njihovim godinama.

Electromaster
11-02-2008, 19:49
Trebate tek vidjeti penziće seljake ovdje kod mene! Dižu se u 6.00 pa se motaju po selu, onda živciraju dicu što čekaju bus, pa idu u polje kopat, pa se motaju, pa ganjaju mačke i pase po selu, pa kartaju, pa opet živciraju dicu, pa ganjaju pase, pa se svađaju sa susidom i zovu mu policiju... ali vrhunac su stare babe tračare... oooo kad to krene...

nosferatu25
16-02-2008, 11:49
starost je tužna i smešna. npr kad je moja baba bežičnim telefonom pokušavala upaliti tv ili u trgovini kad su dve babe otegle sa pričom da je jedna zaboravila šta je gtela da kupi... :rotfl:

Norther
20-02-2008, 17:56
@ King Tiger :pray:


inace ima ih i po puli...nema mi goreg neg kad udjem u bus i osjetim onaj smrad...uzas...

a i dobro pitanje, di idu svi ti penzici ? :|

IGoR_2803
20-02-2008, 19:03
ne samo da se u jutro kad normalni ljudi idu na posel i u školu/faks bezveze voze tramvajem na dolac na plac (a imaju ga i u svojem kvartu) nego se onda u tri, četiri kad svi idu doma, svaki sa po 4,5 vrećica naseru po tramvajima... da ne govorim kak je to po ljeti dok se mirisi počnu širiti tramvajem, a glava mi je doletela točno u dlakavi pazuh stare babe iz čije vrećice me fakin riba gleda. i još kad se počne gurati iz sredine tramvaja prema vratima i sve živa pitati: "izlazite?", e tu mi mrak padne na oči...

Korpse
20-02-2008, 22:19
@ King Tiger :pray:


inace ima ih i po puli...nema mi goreg neg kad udjem u bus i osjetim onaj smrad...uzas...

a i dobro pitanje, di idu svi ti penzici ? :|
pa ti vrijeđaš svoju babu i dedu.

nosferatu25
21-02-2008, 10:53
ma možda se i oni kupe na nekom forumu i vređaju nas :)

LD
21-02-2008, 23:32
Nevjerovatno, juce se vozim 6-icom i vidim lika jedno 16-17 godina sjedi i do njega prazna klupa. Lik cita nesto, pretpostavljam uci i ful se ufuru u to sto uci... I tako ulazi dinosaur u bas prolazi nekoliko stolica (2 tocnije) i ide prema ta dva sjedala koja je zauzeo navedeni lik. Baba dize neki stap lupa lika i dere se na njega kao sta on misli tko je on Oo... Tip se makne... I onda baba stavi tu vrecicu sa glavicom salata (naglaseno) i posjedne svoje dupe koje zauzima 1.5 stolica...
Meni je penzic jednom prisro i ja ga intelektualno sredio, ali da mi je ovo sto je ovom jadniku napravila ova stara, jao njoj puko bi je onako bas sa gustom :(


PS: svaka cast izuzetcima, nade se i dobrih ljudi

Korpse
22-02-2008, 10:56
ma možda se i oni kupe na nekom forumu i vređaju nas :)
"kuda idu divlji unuci... :rotfl:

Death By Sexy
22-02-2008, 14:31
danas na busu... bus se bliži svojoj finalnoj destinaciji i djedica se ustaje da bi mogao prvi izaći... vozač naglo koči dedicu baci i uhvati se za sjedalo i strga ga i spizdi se sjedalo na pod na njega.. ja samo jej

Korpse
22-02-2008, 14:39
o lol... :rotfl:

Rex Regis.cro
22-02-2008, 20:44
Ja sam isto iz Rijeke. Vidiš baba se poćne u busu derati ''Jao pa ta djeca samo na mobitele ragovaraju pa nemožeš mira imati!'' (metar od jne ful dobra treba prića na mob.), a onda u bas uleti jedan pijanac, zakaći se s njom, ona njemu opsuje mater, a on babi zaprijeti da će ju vani baciti iz busa :rotfl:
Druga scena, na Pećinama u Rijeci vam se otvorio onaj Tower Centar, a penzića Bog te ubio...
Anyway, ja sjedim u busu u prednjem dijelu i još jedan tip samnom, a BUS PRAZAN TOTALNO! Doleti baba i poće se derati na mene da joj se dignem! Prije nego što sam izašao sam je poslao u pi***... jel. Ah taj izraz na licu je bio neprocijenjiv :D
A kako ti ljudi smrde tek Isusek... pa moja baka živi na Pagu, ima kokoši i ovce i što već ne, ta žena u životu nije smrdila, a ovi žive u gradovima pa se ne mogu otuširati.

la50
22-02-2008, 21:21
suosjećam sa vama dečki :( ali hebiga ja neam takvih problema :D
ni ja isto nemam nikakih problema,iako sam u rijeci kad mi dođe neki čiča il baba ja se dignem :)

la50
22-02-2008, 21:23
Ja sam isto iz Rijeke. Vidiš baba se poćne u busu derati ''Jao pa ta djeca samo na mobitele ragovaraju pa nemožeš mira imati!'' (metar od jne ful dobra treba prića na mob.), a onda u bas uleti jedan pijanac, zakaći se s njom, ona njemu opsuje mater, a on babi zaprijeti da će ju vani baciti iz busa :rotfl:
Druga scena, na Pećinama u Rijeci vam se otvorio onaj Tower Centar, a penzića Bog te ubio...
Anyway, ja sjedim u busu u prednjem dijelu i još jedan tip samnom, a BUS PRAZAN TOTALNO! Doleti baba i poće se derati na mene da joj se dignem! Prije nego što sam izašao sam je poslao u pi***... jel. Ah taj izraz na licu je bio neprocijenjiv :D
A kako ti ljudi smrde tek Isusek... pa moja baka živi na Pagu, ima kokoši i ovce i što već ne, ta žena u životu nije smrdila, a ovi žive u gradovima pa se ne mogu otuširati.
e ja ujutro idem na mlaku(elktrotehnička škola)i cijeli bas uvijek smrdi po nekom kurcu i po pijandurama
sorry nisam tija postat 2 put za redom

NiX4
22-02-2008, 21:56
daj nemojte me podsjećati , imam gro priča o mojim događajim sa njima.

Ivica stoji na vratima u tramvaju. Prepriječio babi put i ona ga pita:
- "Ideš van?"
A Ivica odgovori:
- "Može, nazovi me oko 8 sati."

Lord Jambrek
24-02-2008, 02:46
e majke mi morat ću poslat pismo 24h, večernjem ili jutarnjem da u tramvajima provedu anketu u rano jutro da pitaju kamo idu ti penzići.

_ZlayA_
27-02-2008, 08:38
i ja imam problema sa penzicima po tramvajima... jarane u 7 i 20 idem u skolu a tamo i stanica i tramvaj i bogalah sve puno penzica, ko nekakvi zombiji koji MOOOORAJU uvi u prvi tramvaj sto dodje... i fkors taj tramvaj bude krcat, ali znas sta?! to njima ne smeta ONI NA SILU POCNU ULAZITI I JOS POCNU ZANOVIJETATI!!! bas sam jucer bio na stanici i ista scena naravno ja vidio tramvaj pun nista cekam drugi tamo 3 babe se zaletila ko warrior u wowu kad okine charge ravno na vrata.., pocnu one psovat nesto vamo tamo onaj vozac vec zatvorio sva vrata osim tih gdje one zele uci... i na kraju se nekako uspiju ugurati... bas mi je zao onog lika koji je bio na vratima, mislim da se ugusio od njih ta tri para labavih sisa...

Korpse
27-02-2008, 12:24
i ja imam problema sa penzicima po tramvajima... jarane u 7 i 20 idem u skolu a tamo i stanica i tramvaj i bogalah sve puno penzica, ko nekakvi zombiji koji MOOOORAJU uvi u prvi tramvaj sto dodje... i fkors taj tramvaj bude krcat, ali znas sta?! to njima ne smeta ONI NA SILU POCNU ULAZITI I JOS POCNU ZANOVIJETATI!!! bas sam jucer bio na stanici i ista scena naravno ja vidio tramvaj pun nista cekam drugi tamo 3 babe se zaletila ko warrior u wowu kad okine charge ravno na vrata.., pocnu one psovat nesto vamo tamo onaj vozac vec zatvorio sva vrata osim tih gdje one zele uci... i na kraju se nekako uspiju ugurati... bas mi je zao onog lika koji je bio na vratima, mislim da se ugusio od njih ta tri para labavih sisa...
išamarle su ga... :rotfl: