PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće



Peyo
02-02-2008, 17:20
Evo pošto postoji tema "Igre koje su kritičari popljuvali a vama su cool" neka ovaj puta bude obrnuto, pa pucajte

EDIT: meni je wow i oblivion smeće. :thumbs1:

Azura
02-02-2008, 17:37
wow je smeće, ali warcraft franšiza owna

Korpse
02-02-2008, 18:31
wow je smeće, ali warcraft franšiza owna
signed, i dodajem OBLIVION kao teško sranje.

K4ciga
02-02-2008, 18:54
HOMM,CS:S,GW,Freelancer,FEAR,...

Dreamer Deceiver
02-02-2008, 19:03
75% današnjih igra je za mene smeće i to teeeeško

The Boz
02-02-2008, 19:16
meni je wow i oblivion smeće. :thumbs1:
Slažem se po svim točkama optužnice.

HOMM,CS:S,GW,Freelancer,FEAR,...
Ne slažem se po svim točkama optužnice.

Samael
02-02-2008, 19:24
WoW, Oblivion, Enter The Matrix (odnosi se na recenziju u Hackeru)...ima još, samo se moram sjetiti :wink:

A sada razlozi za nominaciju:

WoW bi meni bio odlična igra da se u njega ne treba uložiti ovoliku količinu vremena i novca.

Oblivion radi toga što je napravljen u korist konzolaša, s očitom namjerom da osramoti TES serijal. Daljne razloge tražite u TES podforumu.

Enter The Matrix...pogledajte recenziju ovog sranja u PCPlayu, te u Hackeru, te probajte igrati igru.

McPingvin_v2.0
02-02-2008, 19:35
Oblivion i PES 2008

SkunK
02-02-2008, 21:28
WOW

The Great Duck
02-02-2008, 21:45
Već znam što će Hellboy napisati ;).

Meni je Oblivion,ali ne od početka.Kad sam ga zaigrao,jedino iskustvo koje sam imao s RPG-ima bilo je nešto malo Diabla I i II,i kad sam zaigrao igru,bila je odlična.
Onda sam nakon nekog vremena nabavio MW,pa me igra odbila jer nema voice-acting,no poslije sam dao Morrowindu drugu šansu i...Obično se igračima koji su već igrali Morowind a Oblivion im je dobar teško vratiti Morrowindu zbog grafike,ali kad sam opet upalio Oblivion da testiram neke modove,bilo mi se teško vratiti!
Mislim da je Oblivion zapravo bolji zbog mehanike,no demoniziranje Daedra,pojednostavnjivanje i manji broj guildova,itema,skillova i magija,jednostavniji guildovi i jednoličnost gradova,tamnica i vanjskih područja,manje upeđatljivi likovi,kao i svođenje pričena dobro-zlo i prilagođavanje mlađima ga je napravilo lošijim.D
a pojednostavim,da se igre svedu na bezvezno kretanje okolo i borbu,bez questova i priča,Oblivion bi pobijedio ali je ovako Morrowind bolji.
Zato mi je kasnije Oblivionu usporedbi s Morrowindom postao smeće (iako je dobra igra kad se gleda zasebno).Mislim da ne zaslužuje onako visoke ocjene,koje su ako se ne varam i veće od Morrowindovih,jer TES standard je 90+%,ali ja bih Oblivionu dao oko 80%(i 70% za igrivost).

Peyo
03-02-2008, 02:51
Za sada sam naveo samo dva primjera kojih sam se trenutno sjetio, ali naprotiv, ja sam jedan od onih ljudi koji nisu izbirljivi što se tiče igara dok recimo pogledam neke svoje frendove. Znam jednu osobu koju već dugo poznam a ne želim ju imenovat kojoj su samo elite od igara dobre, tj. s kojima se može zabavit, al eto, primjer... ta osoba najviše voli FPS žanr, a ne sviđa joj se BioShock tj. ne želi ga ni instalirat zato jer mu igra djeluje klaustrofobično. LOOOOOOOL :o . E to se zove izbirljivost....

bezimeni
03-02-2008, 08:21
Oblivion je meni bolji od Morovinda...baš zbog jednostavnosti i igrivosti.Ukusi su različiti i o njima ne treba raspravljati.

Sybelius
03-02-2008, 11:34
Bioshock mi je sterilna igra!...kao i;
Oblivion ,nasjeo na propagandu,recezenti ga pohvalili...bla...bla.Kupio i popušio!
Od tada sam skeptičan prema hit naslovima,prije ću kupiti nešto što ima prosječne ili ispod prosječne ocjene, a djeluje mi se interesantno.

The Great Duck
03-02-2008, 12:00
Oblivion je meni bolji od Morovinda...baš zbog jednostavnosti i igrivosti.Ukusi su različiti i o njima ne treba raspravljati.
Kad ti je vjerojatno glavna akcija i grafika i nije te briga za priču,a Oblivion si igrao prije Morrowinda.Svjestan sam ove tvoje zadnje rečenice,ali to je samo igovor da te ne flejmamo.Zbog same činjenice da ti je,slijedit ću Hellboyev primjer,oblvnoi bolji,i to baš zbog jednostavnosti (oblvnoi NIJE RPG,za sve koji to misle),ne očekuj prijaznost od mene.

Arbiter of Change
03-02-2008, 12:28
Meh, vjerojatno ne postoji za koju ja mislim da je baš čisto "smeće", ako zbog ničeg drugog onda samo zbog truda koji su devsi uložili u nju, ali da postoje igre koje ne volim, iz ovog ili onog razloga, to da.

1.) Oblivion (mislim da je ekipa već navela dobar broj razloga, ali ja bih još dodao podilaženje konzolašima blatantno (ne hrvatski, FTW) vidljivo izbacivanjem voice actinga pojedinih rasa da bi se sve strpalo na 1 DVD) koji me neočekivano razočarao nakon onog početnog grafičkog predoziranja kojeg sam iskusio kad sam 1. put upalio igru.

2.) HALO serijal općenito kojeg su XBoxeri toliko podigli u nebesa da je za nepovjerovati, a na PC-ju ima gomila igara koje jednako, a većina i puno bolje, odrađuju svaki element HALO igara (i da, svjestan sam da zvučim kao onaj lika sa Escapista, ali bar se u nečemu slažemu).

3.) Cryis zato jer je praktički samo jedan veliki masni Benchmark za novi engine kojeg prava upotreba tek čeka.

bezimeni
03-02-2008, 12:29
@ The Great Duck... Morovind sam igrao u trenutku kada je izašao , prije Obliviona.I ne patim na stusne simbole ili "popularnost" na forumu tako da ne podilazim nikome u smislu da pokušavam stavljati kul postove koji bi se trebali sviđati većini.Također me nije briga u koji žanr se neka igra svrštava,rpg fps ili hibrid.Također me nije briga da li je igra za kozolu ili pc.To su meni sve glupava ograničavanja u glavama nekih gamera.Ono što je meni bitno je da li je MENI neka igra zanimljiva,dobra i igriva a ne nekom recezentu ili javnom mjenju na nekom forumu.Meni je Oblivion jako,jako dobra igra.Da nema ponekih rušenje bilo bi 96/100 ovako samo zbog toga 95/100 :D .

Mafioz0r
03-02-2008, 12:34
Evo, i ja odsad počinjem krivo pisat Oblivion.
Obiviliom i Morrowind su prerazličiti da bi se uspoređivali - Morrowind je igra za prave TES fanove, a Obiviliom je za povremene RPG igrače. Naravno, ako ih uspoređujemo, Obiviliom ispadne smeće na kvadrat jer je potpuna suprotnost od Morrowinda i predstavlja sve ono što pravi RPG ne bi smio biti.

bezimeni
03-02-2008, 12:42
Isprika na krivom pisanju..znam nekada napisati i jes ili ofkors..to mi lakše.Morrowind je odlična igra i isto zaslužuje ocjenu 90+.Ali kada sam Morrowind završio tj. glavnu priču i dosta sporednih kvestova nisam dobio želju da to ponovim.Sa oblivionom mi se želja vrtila i namjeravam ga pregaziti ponovno.Meni je to dovoljan argument , a sada da li je ili nije rpg meni nebitno.čudim se da Oblivion do danas nije pao u zaborav pošto niš ne valja kako neki tvrde :wink: .

The Great Duck
03-02-2008, 13:28
Evo, i ja odsad počinjem krivo pisat Oblivion.
Obiviliom i Morrowind su prerazličiti da bi se uspoređivali - Morrowind je igra za prave TES fanove, a Obiviliom je za povremene RPG igrače. Naravno, ako ih uspoređujemo, Obiviliom ispadne smeće na kvadrat jer je potpuna suprotnost od Morrowinda i predstavlja sve ono što pravi RPG ne bi smio biti.

Potpuno se slažem.

@Bezimeni:Čudno kako ti je u oblvnoiu došlo da ponovno pređeš igru,a u Morrowindu ne.Jer,u oblvnoiu možeš preći sve questove s jednim jedinim likom,dok ti u Morrowindu trebaju bar 3 lika da pređeš sve questove.Ali zaustavimo se ovdje,možemo dalje diskutirati u TES forumu.

Prince-Artas
03-02-2008, 13:49
PES 2008 - ajme majko, pes6+najnovji option file do daljnjeg
Bioshock - monotonija ftw
Oblivion - "rpg" za mog šestogodišnjeg brata, ustvari i njemu je prejednostavan
Crysis - 3d mark pod drugim imenom

Korpse
03-02-2008, 15:41
ja ga igram protiv svoje volje, rođak/bratić me tjera. kaže "samo igraš FPS-ove, ajde jednom jedan RPG!"

Peyo
03-02-2008, 17:11
Oblivion mi suxa, a Morrowind još nisam igro

W3DR4N
03-02-2008, 17:37
FEAR
Jednostavno nisam mogao vjerovati da izuzetno kreativan i kvalitetan Monolith može napraviti tako tmurnu, površnu i monotonu igru. Nakon fantastičnih serijala AVP i NOLF, pa i meni jako dragog TRONa, očekivao sam daleko orginalniji naslov. Nažalost, većina populacije ne dijeli moje mišljenje, i zato ćemo umjesto novog zabavnog shootera dobiti Project Origin, i tako nastaviti tradiciju novog i bezveznog Monolitha. Carevi, utopili ste se u moru prosječnosti.

The Boz
03-02-2008, 17:58
najniži zajednički nazivnik može biti najniži, ali je zajednički. All men love tits! I slično.

DrunkyDuck
03-02-2008, 20:12
FEAR
Jednostavno nisam mogao vjerovati da izuzetno kreativan i kvalitetan Monolith može napraviti tako tmurnu, površnu i monotonu igru. Nakon fantastičnih serijala AVP i NOLF, pa i meni jako dragog TRONa, očekivao sam daleko orginalniji naslov. Nažalost, većina populacije ne dijeli moje mišljenje, i zato ćemo umjesto novog zabavnog shootera dobiti Project Origin, i tako nastaviti tradiciju novog i bezveznog Monolitha. Carevi, utopili ste se u moru prosječnosti.
!!!!!!! Potpisujem.

Eto, danas sam nakon nekog vremena pun optimizma instalirao Oblivion, snimio patcheve i neke modove (optimizacije i alternativni fixevi). Na red je doslo kreiranje lika, tu sam potrosio 10ak minuta da sve bude savrseno jer sam odlucio odigrati igru kako spada. Prva stvar koja me "stiltala" - UI. Argh opet to konzolasko svrstavanje itema u redove umjesto u tileove u inventaru.. konzole... Idemo dalje.. Nedostatak posebnih tipki jer konzolasi nemaju 70+ tipki na gamepadu... Na kraju totalno blesava mapa, mrtvilo okolisa (ne mislim na izgled), teren koji me tjera da idem od questa do questa umjesto da mi dozvoli ugodno istrazivanje svakog grma mape...
Uninstall nakon tri cetvrtine sata.

W3DR4N
03-02-2008, 20:56
To mrtvilo okoliša bih primjenio i za opis likova. Gotovo da ne postoji rpg s beživotnijim likovima. Likovi su bez lica, bez pozadine, bez osobnosti. Također, art divizija im je bez mašte. Osim likova, svaka farma, grad, tamnica ili pećina su napravljeni tako šablonski. Kao da su igru programirala računala, a ne ljudi s maštom i vizijama. Kad smo već kod lokacija, džabe ti sva ta polja, šume i planine kad su jednostavno prazni. Premalo životinja, koliba u divljinji, potopljinih brodova i blaga, autentičnih ruševina (osim onih generičkih). Napravili su engine, pokrenuli superultramega računalo i vratili se za dan-dva kad je ono generiralo mapu. Vidjeli su da je u redu i to prodali.

W3DR4N
03-02-2008, 21:16
Pemo dalje?


HALF LIFE 2

Okej, što je točno toliko dobro u toj priči da se ljudi ne mogu prestati isčuđivati i klanjati svaki put kad se igra spomene? Orginalni HL2 je bio vrlo dobar, donio je fantastičnu uporabu fizike, novo, neviđeno oružje u gaming, par zanimljivih zagonetaka i jednu od najboljih izvedbi linearne radnje u shooteru. Ali... ali... Nije to dobra priča. Iako si ne žele priznati, priča je poprilično nerazumljiva, likova je puno i sve ih poznaješ i svi poznaju tebe. U stvari, ti nemaš blagog pojma tko je to pred tobom i viče Freeman Freeman na svaku sitnicu, čak i kad mu moraš otvoriti vrata kad mu je sila na wc. Naziva te starim prijateljem i kojekakve druge situacije. I ne, nikakvo ti igranje orginalnog HL-a neće previše pomoći kod toga.

Također, totalno je prelinearna i imaš jednu jako usku putanju kretanja. U biti hodaš/voziš/skačeš između većih bitaka, kad navali roj neprijatelja, počne nekakva dinamična glazba i ti ih tamaniš pet-deset minuta. I tako već tri epizode. Ponavljanje i ponavljanje u nedogled. A po cliffhangeru zaključujemo da je treća epizoda neminovna.

Još bih izdvojio i portal kojeg dižu u nebesa. Meni se čini da je to bila ideja za novo singleplayer oružje, ali nisu imali dovoljno mašte i vremena da ga implementiraju, to jest, odrezali su prevelik komad torte koji nisu uspjeli pojesti. Zato su nam dali svoje poligone za testiranje portala, ušminkane i zapakirane u finalni proizvod. Super je portal, ali izgleda kao da je mogao biti mnogo više.

Za kraj bih izdvojio orange box, još jedan prevelik zalogaj za Valve. Ne bunim se što su nam dali pet igara za cijenu jedne, naprotiv, takav potez se cijeni i trebalo bi ih biti više u industriji. Mislim da će im se to obiti o glavu jer trećom epizodom neće moći dati ni trećinu toga. Ne znam kakog asa valve skriva u rukavu, ali prodavanje zasebne treće epizode je veliko nazadovanje nakon druge. Cijene će se kretati oko 200-300 kuna, što je previše ukoliko bude duga kao prve dvije. Opet, davati ponovno sve epizode u paketu je besmisleno za korisnike koji su kupili orange box i sad žele nadograditi trećom epizodom. Što je s onim korisnicima koji nisu imali prilike kupiti samo drugu epizodu u dućanu, a imali su hl2 i e1, poput moje malenkosti. Da, platili smo više i kupili iste igre još jednom. Naizgled odličan potez, ali dugoročno gledano, više štete nego koristi.

DrunkyDuck
03-02-2008, 21:34
Slazem se sto se tice price, ljudi ju uglavnom znaju hvaliti. Zanimljivo izvedeno nizanje dogadjaja i dobro izvedene skriptirane scene nemaju veze sa raspletom price jer price za sada nema. Postoji pocetak - Gordan Freemon izaziva katastrofu, nista do pocetka rada za Ljubicastog i od toga manje-vise nista do episode 2 kada Eli bas zeli reci nijemom nesto o G-Manu ali iza toga biva ubijen.
Ne kazem da nedostatak price cini HL2 i njegove epizode losim igrama, bas te scene kroz koje igrac putuje cine srz igre. Ali naucimo ih razlikovati od price.

Igra je linearna ali to ne znaci nuzno nesto lose. Cak je u ovom slucaju i preferirano jer se radnja (ne prica, hehe) fino odvija. S druge strane, pogledaj "nelinearni" Crysis.

Sto se tice Portala, ne znam kako bi takav gameplay bio ukomponiran u jedan cistokrvniji FPS. Na kraju bi opet dio igre koji se s njim prelazi morali zatvoriti i optimizirati za portale. Vjerujem da bi se na otvorenim prostorima lose pokazao jer bi pred igraca trebale biti postavljene mnoge restrikcije tako da ne moze zavrsiti u skyboxu ili "preletjeti" level. Na kraju bi opet dobio isto - portal gun samo u njemu optimiziranim prostorima. Buduci da ce HL EP3 biti na brodu, vjerujem da ce tu biti dosta zatvorenih prostora da bi ga ubacili na neko vrijeme.

The Great Duck
03-02-2008, 21:54
najniži zajednički nazivnik može biti najniži, ali je zajednički. All men love tits! I slično.

Što bi to trebalo značiti??? :?

Peyo
04-02-2008, 01:03
Ma trebali su ubacit odmah i HL 2 EP 3 i to bi bilo bolje rješenje, al bi bio opet bed što bi Valve vjerojatno objavio još jednu ili više odgoda.

A sada back on the topic:
U svoju listu bih stavio i Sims-e. Kad se malo zapitam od kuda ta popularnost ? Simulacija života ? Ma daj... ako već bi trebao oprat suđe, otuširat se, otići na posao, hraniti se, spavati... rađe ću činiti to u stvarnom životu nego u takvim tupim igrama bez svrhe. Statistički gledano Simsi privlače malu djecu od 7 - 13 god. I evo ti popularnosti. Igra je za mene samo popularna po prodaji a svrha je nula bodova. Najjače mi je dok dođu k meni u goste frendovi od starci sa svojom djecom i onda... jel imaš kakve "IGRICE"... reko imam, a kakve bi htio igrat... JEL IMAŠ SIMSE... uuuuuuuuh :twisted: zar ta današnja djeca nisu za ništa čula osim za Simse ? Ja ono mislio sad će me pitat za cod 4, Crysis, HL 1 i 2, Silent Hill, BioShock, S.T.A.L.K.E.R., Mafia, Max Payne, ali ne, oni bi Simse :kill:

The Boz
04-02-2008, 02:04
[quote="The Boz":12y0gdoe]najniži zajednički nazivnik može biti najniži, ali je zajednički. All men love tits! I slično.

Što bi to trebalo značiti??? :?[/quote:12y0gdoe]
"Ajmo napravit full detaljnu simulaciju vožnje bicikla!"
-"Ali to će se samo svidjeti ljudima koji vole bicikl. Moramo smisliti nešto što će se svidjeti svima!"
"Znam! Svi vole sise, ubacit ćemo sise u igru!"
Kratka povijest rođenja BMXXX-a.

ZC_Someone
04-02-2008, 19:16
Prvo KRALJ I CAR takvih - HALO (konzolaško sranje od igre koje mi se čak usudilo trzati i više nego dovoljno jakom kompu)

Quake 4 - koga zanima zašto neka proba odigrati do kraja

Doom 3 - nakon sata igre

Skoro svi addoni na simse

Sve FIFE osim 98

WOW - jendnostavno ne kužim što je tu tak zanimljivio da bi godinama (ne zanm točno kolko) visio nad kompom, iako su mi se dopadali oni farmeri zlatnika, koje su kasnije prodaval budalama za prave pare :rotfl:

Hitman - Contracts - najbolje je zapakirati 75% misija iz jedinice u nove teksture i prodavati to kao igru

Rome - Total War - uglavnom zbog subjektivnosti određenog recenzenta

Oblivion - zbog kompasa i teleportinga

NFS Carbon - zbog reciklaže i nemogučnosti voženja Evolutiona IX do pred sam kraj

NFS ProStreet - sviđa mi se oštećivanje vozila, ali ostalo sve sucks, pogotovo oni komentatori

UT2003 - jednostavno sucks

Battlefield 2xxx - isto ovdje

Serious Sam 2 - bezidejno i zamorno, bez trunčlice novoga (pohvala humoru)

R6 VEGAS - zbog predstavljanja da je rainbow six, a zapravo je moderna pucačina koja malo vuče na BIA

CoD 2 singleplayer - zamorno

Carmagednon TDR - zbog unistavanja tradicije zabavnog gazenja ljudi

itd...

RIDER32
04-02-2008, 23:42
WoW je smece. :twisted: :kill:
RPG je smece. :twisted: :kill:
RTS je smece. :twisted: :kill:
Hirous je smece. :twisted: :kill:

Nemojte mi odma lajat sto to vrjeđam. O ikusima se ne raspravlja al ovo je tema za to.S:yuck:

Prince-Artas
05-02-2008, 12:02
ja ću ti se rađe smijati :rotfl:

Iron Storm
05-02-2008, 12:04
ja ću ti se rađe smijati :rotfl:

Također. Znači igraš samo FPSove, arkade i simulacije? :rotfl:

mravojed20
05-02-2008, 12:19
ja ću ti se rađe smijati :rotfl:

Nije to za smijat se nego za plakati. Čovjek ne pljuje samo igre nego DVA cijela ŽANRA igara.

Izgubljeni
05-02-2008, 14:32
crysis. zašto? --SNEORGINALNOST, najavljivali su ko neka revolcucija i to napisali do je to revolucija u gaming-u, ma koja revolucija, nanosuit? -Sglock=predator, upgrade oružja=napravljenu u jedno n igara prije, speed shit=wow ma revolucija, armor,= jednostavno lol
mah crysis ne valja :yuck:

Mafioz0r
05-02-2008, 18:28
http://img204.imageshack.us/img204/4306/oblivionsucksei2.jpg
Volim ovu sliku.

Peyo
05-02-2008, 21:37
ja ne...jer znači da je instaliran...

A ti ju kao nisi nikad instalirao, pa se razočarao do bezsvijesti :)

nosferatu25
14-02-2008, 22:17
igre koje su kritičari popljuvali a meni su okej? uh, to je poduža lista - a izdvojio bih hellgate: london i dark messiah

DrunkyDuck
14-02-2008, 22:40
igre koje su kritičari popljuvali a meni su okej? uh, to je poduža lista - a izdvojio bih hellgate: london i dark messiah
Ne. "Igre koje su kritičari pohvaliliSa vama su smeće"

nosferatu25
15-02-2008, 13:29
e jesam lud... :? ima još jedna ovakva tema sa obrnutim naslovom... da se ispravim: Oblivion i Crysis

Ivan_87
19-02-2008, 07:52
oblivion,doom all,wow,crysis,

nema više starih dobrih naslova poput red alerta,far cry-a i swata4

možda su mi ove igre sranje jer imam već koju godinu,al mislim da su u novim igrama ipak malo pretjerali sa fantazijama :killyou:

vkgamer16
10-03-2008, 14:29
crysis je najvece razocaranje u dugo vremena,tech demo indeed,zatim oblivion,descent3,thief 2 the matal age

vkgamer16
10-03-2008, 14:30
doom 3 je sasvim dobra igra ali me ipak razocarala,ako hocete iskreno i half life 2 mi nije nesta

Prince-Artas
10-03-2008, 16:48
koristi edit ubuduće

vkgamer16
12-03-2008, 10:24
Bioshock mi je sterilna igra!
bioshock je najbolja igra 2007 godine

vkgamer16
14-03-2008, 11:44
the witcher

System Skeleton
21-03-2008, 18:32
Ma meni su sid meires pirates tolko sranje igra je za djecu od 3 godine mislim ono zaletis se u brod i bourdo si se na njega nemas ni igru iz 3 lica sam plovis bezeveze i ubijas iste likove po ne znam kolko puta a svugdje je ocijenjena sa 90%++++

Black_One.
24-03-2008, 17:33
sve nogometne... al baš sve ... Fifa PES itd itd

777_IK7_777
10-06-2008, 19:50
OBLIVION!!! Koje je to smece od igre...

Constantine
10-06-2008, 19:52
Crysis,nije smeće ali je ništa posebno.

Duke of Earl
10-06-2008, 21:17
Oblivion ponosno stoji na tom mjestu, možda i najprecjenjenija igra ikada. Užasno dosadna i isprazna igra koja ne nudi ništa osim dobre grafike i lijepe prirode. Dosadni NPC-ovi, još dosadniji dungeoni i oblivion gate-ovi, vidio si jedan, vidio si ih sve., mizeran broj monstera koji se scaliraju po levelu igrača, mali broj itema koji izgledaju slično... Igra koja ničim ne zaslužuje ocjenu veću od nekakvih 7.5-8. Jedini način na koji se može relativno malo poboljšat, je da sa na nju stavi 20-ak modova, ali one nerealne ocjene kritičara su ipak bile za igru bez moda.
Uf, stvarno mi je zlo od nje, bila mi je zanimljiva prvih 5 sati možda, i onda sam se jedva uspio natjerat da je završim.

Constantine
15-09-2008, 22:32
Mass Effect,jednostavno mi nije sjela ta igra.

Arbiter of Change
15-09-2008, 22:37
To se slazem...ono,bas je zabavno zatvarati 68th Oblivion Gate i ubijati 5-6 random creepova...jadno...
Oblivion spada u onu gotovo najtužniju kategoriju igara - one koje su, na svoju štetu i svakog normalnog igrača, udovoljile zahtjevima next gen klinaca i općenito "precasual" igračima tako da su išli srezati iz igre sve što nije mainstream i općenito buni ljude koji ne igraju igre već samo prolazeSkroz njih (ode previše zbunjujućih skillova, ode previše kompleksnih guildova, od nepoznati krajolik koji bi zbunio igrače (unatoč prezentaciji Cyrodiil nisu baš sve livade i JAKO naginje prema prašumi), itd) te uveli neke naprosto GLUPE i LOŠE odluke u samom dizajnu igre (kompas se ne može gasiti... zašto?, preutjecajni level scaling... zašto?, itd).

Ripaz
16-09-2008, 08:46
Kao prvo želio bih reći par stvari o nekim postovima ovdje. Postate takoreć bezveze, bez ikojih argumenata, nego samo "Oblivion,Halo...". Nise igru niti takli a već pljujete po njoj. Sada cu ja pljuvat malo po FC, Splinteru samo zato jer nisam igrao i omot mi se čini previše glupim a i trailer je retardiran. Wow molim pljesak. Svaka čast Wikingu, Arbiteru, Boz i Duck na opširnim argumentima, a ostali mogu slobodnu u temu "Ja ne igram ovu igru jer mi izgleda glupo".

Ontopic:
Football Managment igre - mislim da sam probao sve koje su na tržištu i ne kužim kako netko to može igrati. Pardon ali nisam neki veliki fan nogometa tako da me ne znaim baš.
F.E.A.R. - kao šro je Wiking rekao:

Jednostavno nisam mogao vjerovati da izuzetno kreativan i kvalitetan Monolith može napraviti tako tmurnu, površnu i monotonu igru. Nakon fantastičnih serijala AVP i NOLF, pa i meni jako dragog TRONa, očekivao sam daleko orginalniji naslov. Nažalost, većina populacije ne dijeli moje mišljenje, i zato ćemo umjesto novog zabavnog shootera dobiti Project Origin, i tako nastaviti tradiciju novog i bezveznog Monolitha. Carevi, utopili ste se u moru prosječnosti.

Eto to su mi neke osnovne igre koje ne volim. Ostale su uglavnom dobre i nemem previše argumenata na njih.

Ripaz
16-09-2008, 11:02
Umjest wikinga mislo sam na vedrana pardon.

cham3leon
16-09-2008, 12:33
Bože, kako volim ovaj podforum... :evil:

Igra koja je pokupila odlične kritike na svakom uglu, a meni se sere od nje je Colin McRae DiRT. Igra je TAKO loša da preporučujem svima koji ju nisu igrali, a planiraju to napraviti, da to NE učine.
Igra ima veze s rallyjem kao prosječni jazavac sa naprednim teorijama kvantne mehanike.
Ako zamišljate rally kao vožnju po različitom terenu u autu koji ide kao po tračnicama, igra je za vas, ali ju ipak nemojte igrati, jer to znači da ste zreli za ludnicu. Grafika i ostali elementi također suxaju.
Pretpostavljam da je i Grid takav, ali ga nisam igrao, pa neću ništa reći, ali znam nekoliko ljudi kojima je ta igra provela 5 min na hardu, tako da...

Deadwalker
18-09-2008, 09:58
Oblivion definitivno...Igra je svugdje nahvaljena, visoke ocjene, a jedino sto možeš vidjet(i jedino sto se meni svidjelo) je prekrasna grafika, al samo ta komponenta mi nikako nije dovoljna da igram igru...Uglavnom, Bethesda je napravila igru sa jakom grafikom, dobro marketinski napumpala naslov, konvertirala igru na konzole i dobili smo igru s velikim hypom i nikakvim gameplay-om. Btw, sjećam se dok je igra izasla, ljudima je bilo najbitnije da je mogu igrat na full detaljima i sva pitanja su svela kako ubrzati Oblivion...bezveze :thumbs1: :thumbs1:

Mislil da bu ista stvar i s Fallout-om 3. Steta, kak mi se čini, Bethesda se pretvorila u EA i samo gleda kako da zgrne čim vise love. Mislim da su prosla vremena Morowinda...

Cthulhu
19-09-2008, 14:01
crysis,cod4...

Death By Sexy
19-09-2008, 14:07
Oblivion definitivno...Igra je svugdje nahvaljena, visoke ocjene, a jedino sto možeš vidjet(i jedino sto se meni svidjelo) je prekrasna grafika, al samo ta komponenta mi nikako nije dovoljna da igram igru...Uglavnom, Bethesda je napravila igru sa jakom grafikom, dobro marketinski napumpala naslov, konvertirala igru na konzole i dobili smo igru s velikim hypom i nikakvim gameplay-om. Btw, sjećam se dok je igra izasla, ljudima je bilo najbitnije da je mogu igrat na full detaljima i sva pitanja su svela kako ubrzati Oblivion...bezveze :thumbs1: :thumbs1:

Mislil da bu ista stvar i s Fallout-om 3. Steta, kak mi se čini, Bethesda se pretvorila u EA i samo gleda kako da zgrne čim vise love. Mislim da su prosla vremena Morowinda...

totalni potpis

Sickmanno1
19-09-2008, 15:00
Bože, kako volim ovaj podforum... :evil:

Igra koja je pokupila odlične kritike na svakom uglu, a meni se sere od nje je Colin McRae DiRT. Igra je TAKO loša da preporučujem svima koji ju nisu igrali, a planiraju to napraviti, da to NE učine.
Igra ima veze s rallyjem kao prosječni jazavac sa naprednim teorijama kvantne mehanike.
Ako zamišljate rally kao vožnju po različitom terenu u autu koji ide kao po tračnicama, igra je za vas, ali ju ipak nemojte igrati, jer to znači da ste zreli za ludnicu. Grafika i ostali elementi također suxaju.
Pretpostavljam da je i Grid takav, ali ga nisam igrao, pa neću ništa reći, ali znam nekoliko ljudi kojima je ta igra provela 5 min na hardu, tako da...

:/

Istina DiRT je arkadetina....al neslazem se da nemoze pruziti odreden broj sati zabave. Ono sto mene smeta kod igre je sto je neoptimizirana do bili...Meni je na 8800GTX znala zatrzati.

I neznam sta pricas...igra ima odlicnu grafiku. To sto si ti igrao igru na low settingsu neznaci da igra nema dobru grafiku.

Constantine
19-09-2008, 19:12
crysis,cod4...
Crysis i Cod4 su ti smeće :shock:

Cthulhu
19-09-2008, 20:21
i tomb raider anniversary

Flippy
19-09-2008, 20:23
Bioshock

Cthulhu
19-09-2008, 20:35
somehow,i have seen this one coming...
gears of war

majstoro
21-09-2008, 08:33
cod svi djelovi

Blacky_123
22-09-2008, 19:02
i tomb raider anniversary

I joooj :D
Kad sam vidio CoD i Crysis malo me steplo ,al kad sam vidio u paketu TR,skoro sam opo sa stolice :D

Sickmanno1
22-09-2008, 19:51
Blacky nhf...al svaki Tomb Raider....probo igrati i dvojku i ako se nevaram peticu i stvarno nekuzim zasto je fora...meni totalno bezveze igra :(

Bartuc
22-09-2008, 20:16
Nikad nisam vidio smisao tog Tomb Ridera, igra je glupa od prvog do zadnjeg nastavka :( Ali ono, žalosno glupa i dosadna...

Arbiter of Change
22-09-2008, 22:28
Također, a probao sam ih igrati na prekide... jednostavno mi ne leži i gotovo.

Hellboy
22-09-2008, 23:29
igrao sam samo kratko na plejki i malo neki demo na kanti...pixelizirane dude nisu odveć privlačne... :(

Cthulhu
23-09-2008, 18:00
dodao bih i splinter cell,sve nastavke...

K4ciga
23-09-2008, 19:08
Nikada nisam volio Morrowind,ne paše mi ništa u njemu.

Cthulhu
23-09-2008, 19:29
Nikada nisam volio Morrowind,ne paše mi ništa u njemu.
nisam ni ja,ali bolji je od obliviona...

IGoR_2803
23-09-2008, 20:54
Nikada nisam volio Morrowind,ne paše mi ništa u njemu.

:shock: :cry:... znam da svatko ima vlastiti ukus, ali kud baš morrowind... jesi barem igri dao pravu šansu, mislim više od početnih 10 min? ako jesi, onda OK, ako nisi instaliraj je još jednom i potrudi se, vjeruj mi, bit će ti drago... :wink:

K4ciga
23-09-2008, 22:10
Općenito smatram kako nije u redu od mene bilo što raspravljati o Morrowindu ili bilo kojoj drugoj igrici ukoliko je nisam prešao,međutim sa Morrowindom sam imao strpljenja par dana,jednostavno mi ne leži.

IGoR_2803
23-09-2008, 22:22
Općenito smatram kako nije u redu od mene bilo što raspravljati o Morrowindu ili bilo kojoj drugoj igri ukoliko je nisam prešao,međutim sa Morrowindom sam imao strpljenja par dana,jednostavno mi ne leži.

a cuj, ok onda, svakom svoje... ali atmosfera u morrowindu?! :pray:

cham3leon
29-09-2008, 10:56
Bože, kako volim ovaj podforum... :evil:

Igra koja je pokupila odlične kritike na svakom uglu, a meni se sere od nje je Colin McRae DiRT. Igra je TAKO loša da preporučujem svima koji ju nisu igrali, a planiraju to napraviti, da to NE učine.
Igra ima veze s rallyjem kao prosječni jazavac sa naprednim teorijama kvantne mehanike.
Ako zamišljate rally kao vožnju po različitom terenu u autu koji ide kao po tračnicama, igra je za vas, ali ju ipak nemojte igrati, jer to znači da ste zreli za ludnicu. Grafika i ostali elementi također suxaju.
Pretpostavljam da je i Grid takav, ali ga nisam igrao, pa neću ništa reći, ali znam nekoliko ljudi kojima je ta igra provela 5 min na hardu, tako da...

:/

Istina DiRT je arkadetina....al neslazem se da nemoze pruziti odreden broj sati zabave. Ono sto mene smeta kod igre je sto je neoptimizirana do bili...Meni je na 8800GTX znala zatrzati.

I neznam sta pricas...igra ima odlicnu grafiku. To sto si ti igrao igru na low settingsu neznaci da igra nema dobru grafiku.

Ne kažem da nema NAPREDNU grafiku, samo malo nenormalnu. Pijesak na suncu blješti ko lud, čemu to? Đaba su ti svi HDR-ovi i motion blurovi ako radiš takve stvari.

kvakomekiki
01-10-2008, 15:26
GTA 4

Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

:thumbs1:

Hellboy
01-10-2008, 16:05
ajd sad nek mi netko to prevede na rvacki..

Sickmanno1
01-10-2008, 16:18
Ima jedan zarez, fali ih onak od oka jos jedno 5-7

Ixy
01-10-2008, 20:11
GTA 4

Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

:thumbs1:

Nisu se potrudili?
Kako to misliš? Tu je potpuno novi engine, grad koji je očito rađen from the ground up (da, to je Liberty City, no mene je vrlo rijetko baš podsjetio na trojku), multiplayer, kvalitetnija priča, mobitel i internet... GTA IV je donio puno toga, a izgubio neke (po meni) sitnice koje se ionako ne bi najbolje uklopile u igru (tuneanje automobila, kupovanje kuća/zgrada, bicikli...)

Ne razumijem ovaj dio gdje spominješ šifre. Pobogu, tko te tjera da ih koristiš?

Grand Theft Auto je serijal koji se od samih početaka temelji na nasilju, slobodi kretanja, mafijašima i andergraundu, tako da se više manje zna što se očekuje od svakog nastavka GTA.

A zbog svih novosti koje je donio i zbog ogromne količine sadržaja, GTA IV itekako zaslužuje visoke ocjene koje dobiva.

phantom_fuxor
19-10-2008, 09:24
no 1. oblivion - why ? - smeće bez razloga
no 2. wow - why? - šteta love
no 3. halo - kao što bartuc reče - xboxeri fuj gamad
no 4. ...... hmmm.... kad se sjetim vam kažem... možda cod 4? :)

Cthulhu
19-10-2008, 12:27
GTA 4

Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

:thumbs1:

istina,ni meni se baš nije sviđalo to izbacivanje bandi iz igre,ali gta4 je još uvijek odlična igra(ili se tako čini),prosudit ću kad odigram...

Deadwalker
19-10-2008, 13:40
GTA 4

Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

:thumbs1:

Ubuduce koristi interpunkcijske znakove(.,: i sl.) i malo oblikuj recenice jer mi je fakat trebalo jedno 5 min da skuzim kaj si htio reci...Inace to sto si rekao nemrem potvrdit ni demantirat posto jos nisam igrao igru. Procitao sam PS3 recenziju u PCP-u pa ako maheri koji nam pisu ovaj casopis i kojima 100% vjerujem onda je valjda igra dobra jer su također dali veoma visoku ocjenu. Neznam, kada si nabavim igru onda cu moci nesto pametno reci...

Sonic_Moronic
20-10-2008, 19:17
Ja ne moram zaigrati igru, već vidim da mu je post fail. :(

Mislim, pazi, tuži se što mu je igra dosadna sa šiframa. :pray:

iznogud1515
20-10-2008, 21:08
najjače mi je: ''Bez čiteva se ne može proć'' :rotfl:

Fatalit
22-10-2008, 03:48
Pa, kao i vecina ekipe ovdje, popusio sam lovu na odurni Oblivion, koji btw ne bih ni uvrstio u top 100 rpg-a, dok su ga bas PC-playevci stavili ja mislim na deveto mjesto (lol?),a Planescape koji je fantastican ni u prvih 10 :S
Ima dosta igara koje su kriticari visoko ocjenili a meni su lose, ali evo par skorijih komada:

C&C Tiberium Wars - Jednostavno nemastovito. Ako netko bas trazi, objasnicu detaljno.
Age of Conan - Od titule "wow-killera" pao je na titulu "lol-killera", katastrofa koliko su developeri izlagali. Mislim ljudi iz Mythica sto su napravili Warhammer Online su rekli da nece biti par stvari u igri, tako je i bilo, i to postujem, dok su ti ovi iz Funcoma uvalili... da ne kazem.
Hellgate London - Neki su ga kriticari cak i pohvalili (PC Play je bio realan medjutim), a ja kazem da je najbolja stvar kod Hellgate-a njegov web site. I to sto ga je napravio nas covjek :D

Eto nesto sto mi sada u 5 ujutro pada na pamet..

Babitz
22-10-2008, 07:15
WoW - precijenjen.
Oblivion - lol, zbilja si popušio. Nije loš meni, al ono, DEVETI? :S
Far Cry mi je svojedobno išo na kurac.
Serious Sam isto...
Uf, Icewind Dale je govno, definitivno.
E da, i svi NFS-ovi.

Ne znam, ne mogu se sjetit više zasad, al znam da mi je puno tog glupo. :(

Cthulhu
24-10-2008, 21:36
definitivno wow,tiberium wars,crysis warhead,overlord(nije da mi je tako loša,ali nije me baš ni oduševila),quake4,prey,far cry...

Herr Schnitzel
24-10-2008, 21:57
WoW - precijenjeno, preskupo i prenaporno
Supreme Commander - izbacivanje rijeci "Strategy" iz "Real time strategy"
Crysis - isprazni benchmark

cham3leon
27-10-2008, 09:10
GTA 4

Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

:thumbs1:

??

U SA si isto praktički bio sam, samo si sa sobom u 20% igre (dok su ti dostupni) mogao regrutirati npc-ove iz Grove street bande koji su te jedva pratili sa svojim jadnim pathfindingom, i kad je došlo do borbe, svi krepaju u roku 20 sec. i onda ionako sve ovisi samo o tebi.

GTA IV se ne može preć bez šifri?
Ako je par milijuna ljudi uspjelo, valjda možeš i ti.

Uostalom oni dobro znaju zašto ne zadržavaju neke stvari iz prošlih nastavaka.
Možda zadržavanje regrutacije bandi u idućim nastavcima zvuči dobro, ali nakon nekog vremena bi postalo dosadno. Zato svaki nastavak ide korak dalje.

Cthulhu
27-10-2008, 16:56
tebi je izbacivanje sadržaja korak naprijed?

Herr Schnitzel
27-10-2008, 21:24
Ipak ovisi koji sadrzaj. Da sada forsiraju u svakom nastavku i tako ne bas dobro uradjeni dio igre, postalo bi, jeld, zamorno.

cham3leon
05-11-2008, 15:30
tebi je izbacivanje sadržaja korak naprijed?

Da.

Ti možda toga nisi svjestan, ali činjenica je da ti ljudi znaju šta rade. Zato GTA nikad ne postane dosadan.
Osim toga, ne radi se o izbacivanju sadržaja, već zamjenjivanju sadržaja. Sada je pak došlo mnogo drugih featurea poput mobitela, duboke interakcije s likovima, a cijelu pažnju je ekipa posvetila jednom gradu. Borbe između bandi su zaštitni znak LA-a a ne NY-a
Nisu svi poput vas pa samo žele San andreas sa boljom grafikom i specijalnim efektima.

hrčak
10-11-2008, 07:17
Star Wars Empire at War. :-x :-x :twisted: :twisted: :thumbs1:

Deadwalker
10-11-2008, 09:48
Star Wars Empire at War. :-x :-x :twisted: :twisted: :thumbs1:

hm, post ti je bas konstruktivan :roll: i ne treba ti 20 angry smajlica da iskalis svoj bijes.
Meni je zapravo ovaj rts jedan od vrlo dobrih. Kao prvo, radnja mi je odlicna i na vrlo dobar nacin stvara pricu između trece i cetvrte epizode, igralo se ili s carstvom ili pobunjenicima. Gameplay je također i vise nego dobar, jedinice su lijepo preuzete iz filmova, a sustav prema kojem je jedna jaca od druge jedinice je fenomenalno složen. Svemirske bitke su predobre, jedino malo land kaskaju, al opet nisu lose. Grafika je jako lijepa, igra je dobro optimizirana i također ima nekih dobrih modova skinut s interneta. Ekspanzija za ovu igru je također vrlo dobra, te jos dodaje mnoge heroje i jedinice te cijelu, nazovimo to, novu rasu. Kampanja je također na ekspanziji i vise nego dobra i stvarno ne vidim sto je lose u toj igri...pa ono, napisi neke argumnete da ti mogu onda proturjecit :P

Joe_Strummer
10-11-2008, 10:56
Meni je hard truck: apocalypse odličan. Ako se zanemari ekstra užasan voice acting i još neke sitnice, odlična je igra. No ja padam na post-apoc vrlo lako tak da i nisam preobjektivan.

Quiet Riot
10-11-2008, 11:43
Meni je hard truck: apocalypse odličan. Ako se zanemari ekstra užasan voice acting i još neke sitnice, odlična je igra. No ja padam na post-apoc vrlo lako tak da i nisam preobjektivan.
Malo si fulao temu :)
viewtopic.php?f=4&t=13267 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=13267)

Joe_Strummer
10-11-2008, 12:00
:D :rotfl:

cham3leon
10-11-2008, 13:33
Star Wars Empire at War. :-x :-x :twisted: :twisted: :thumbs1:

hm, post ti je bas konstruktivan :roll: i ne treba ti 20 angry smajlica da iskalis svoj bijes.
Meni je zapravo ovaj rts jedan od vrlo dobrih. Kao prvo, radnja mi je odlicna i na vrlo dobar nacin stvara pricu između trece i cetvrte epizode, igralo se ili s carstvom ili pobunjenicima. Gameplay je također i vise nego dobar, jedinice su lijepo preuzete iz filmova, a sustav prema kojem je jedna jaca od druge jedinice je fenomenalno složen. Svemirske bitke su predobre, jedino malo land kaskaju, al opet nisu lose. Grafika je jako lijepa, igra je dobro optimizirana i također ima nekih dobrih modova skinut s interneta. Ekspanzija za ovu igru je također vrlo dobra, te jos dodaje mnoge heroje i jedinice te cijelu, nazovimo to, novu rasu. Kampanja je također na ekspanziji i vise nego dobra i stvarno ne vidim sto je lose u toj igri...pa ono, napisi neke argumnete da ti mogu onda proturjecit :P

Da, potpuno se slažem, inače uvijek nalijećem na ljude koji pljuju po toj igri.

Ako mene pitate igri niš ne fali, jedino su mape malo premalene, stane premalo jedinica na njih, i kopnene bitke znaju biti naporne.
Nigdje nisam vidio da lukava taktika igra tako veliku ulogu.

Herr Schnitzel
10-11-2008, 15:33
Istina, svemirske bitke u EaW su prezabavne, jos ako se ukljuci pokoji mod... Milina. A da su bitke na povrsini sranje, jesu.

Master_of_Soup
11-11-2008, 00:55
Meni je onaj hvaljeni S.T.A.L.K.E.R. friško posrano govno.

Constantine
11-11-2008, 08:26
Nije bas hvaljen od strane kritičara,samo od korisnika.

Cthulhu
12-11-2008, 19:24
stalker je fantastiche igra.

cham3leon
13-11-2008, 08:24
Da, meni je isto super, samo šta mi ide na živce stalno se vuć po podzemnim labosima. Pogotovo kad te u nekom čeka jedan Mind Controller... Mmm...

Btw, jednom sam našo rocket launcher na vrhu jedne zgrade. Fora, samo što je jako nepraktično. Ima više od deset kila , zauzme puno mjesta u inventoryju i ne treba ti za niš, eventualno ako je negdje više neprijatelja na 1 mjestu, što je rijetko.

bezimeni
13-11-2008, 21:31
Nije bas hvaljen od strane kritičara,samo od korisnika.

Pravi kritičari ga znaju cijeniti...Goran Račić (http://www.bug.hr/master/rec/)Si Lauš (http://max.tportal.hr/subPage.aspx?videoId=4002).

W3DR4N
14-11-2008, 20:23
Po čemu su oni bolji od Grgura Petrovića s portala HCL?

Kenyi
14-11-2008, 20:27
Grga :D

bezimeni
14-11-2008, 20:30
Prvi puta ćujem za tog G. Petrovića...a Lauš ima dosta slićan ukus kao i ja + volim njegovo glupiranje i šaljenje na vlastiti račun.

Cthulhu
16-11-2008, 15:46
Flight Simulator X, odlične kritike, ali me se baš i nije dojmio. Sve u svemu, razoćaravajuće.
Ni GRAW 2 mi se nije svidio, kao ni COD2, koji mi je imao onaj "isto sranje,novo pakovanje" filing. Tomb Raider Anniversary je isto sranje po meni, nikad nisam ni volio TR serijal.

Vedro
16-11-2008, 17:17
Meni recimo Bioshock nije nešto pretjerano dobar,grafika i zvuk su ok.

nosferatu25
16-11-2008, 19:44
Half Life 2
:oops:

cham3leon
16-11-2008, 19:48
Half Life 2
:oops:

Uuuu, pripremi se da budeš kritiziran :rotfl:

Bioshock?

Znam da se nekima ne sviđa, al jebiga, igra je remek djelo. Tematika s atmosferom je briljantna, iako čudna pa se nekima ne sviđa.

bezimeni
16-11-2008, 19:52
Bioshock je fenomenalna igra .Čista petica.

IGoR_2803
16-11-2008, 20:59
igra je veoma dobra, istina, ali ima tendenciju da nakon nekog vremena postane monotona... odigrao sam je sa guštom jednom, ali da bi išao ponovno prelaziti zbog drugog endinga - ne vjerujem...

hrčak
17-11-2008, 21:28
Star Wars Empire at War. :-x :-x :twisted: :twisted: :thumbs1:

hm, post ti je bas konstruktivan :roll: i ne treba ti 20 angry smajlica da iskalis svoj bijes.
Meni je zapravo ovaj rts jedan od vrlo dobrih. Kao prvo, radnja mi je odlicna i na vrlo dobar nacin stvara pricu između trece i cetvrte epizode, igralo se ili s carstvom ili pobunjenicima. Gameplay je također i vise nego dobar, jedinice su lijepo preuzete iz filmova, a sustav prema kojem je jedna jaca od druge jedinice je fenomenalno složen. Svemirske bitke su predobre, jedino malo land kaskaju, al opet nisu lose. Grafika je jako lijepa, igra je dobro optimizirana i također ima nekih dobrih modova skinut s interneta. Ekspanzija za ovu igru je također vrlo dobra, te jos dodaje mnoge heroje i jedinice te cijelu, nazovimo to, novu rasu. Kampanja je također na ekspanziji i vise nego dobra i stvarno ne vidim sto je lose u toj igri...pa ono, napisi neke argumnete da ti mogu onda proturjecit :P


Jedinice se gađaju s 3 cm,a treba im minuta da oko njih 5 umre, nemožeš u skirmish mapama i kampanji nakon dvije misije imat prvobitne pobunjeničke lovce

cham3leon
17-11-2008, 22:16
[quote="hrčak":3s0b6tea]Star Wars Empire at War. :-x :-x :twisted: :twisted: :thumbs1:

hm, post ti je bas konstruktivan :roll: i ne treba ti 20 angry smajlica da iskalis svoj bijes.
Meni je zapravo ovaj rts jedan od vrlo dobrih. Kao prvo, radnja mi je odlicna i na vrlo dobar nacin stvara pricu između trece i cetvrte epizode, igralo se ili s carstvom ili pobunjenicima. Gameplay je također i vise nego dobar, jedinice su lijepo preuzete iz filmova, a sustav prema kojem je jedna jaca od druge jedinice je fenomenalno složen. Svemirske bitke su predobre, jedino malo land kaskaju, al opet nisu lose. Grafika je jako lijepa, igra je dobro optimizirana i također ima nekih dobrih modova skinut s interneta. Ekspanzija za ovu igru je također vrlo dobra, te jos dodaje mnoge heroje i jedinice te cijelu, nazovimo to, novu rasu. Kampanja je također na ekspanziji i vise nego dobra i stvarno ne vidim sto je lose u toj igri...pa ono, napisi neke argumnete da ti mogu onda proturjecit :P


Jedinice se gađaju s 3 cm,a treba im minuta da oko njih 5 umre, nemožeš u skirmish mapama i kampanji nakon dvije misije imat prvobitne pobunjeničke lovce[/quote:3s0b6tea]

Pa, dobro, nije to Total War. Igra je arkadna skroz. malo jedinica i male mape, ali ono što je bitno je da cijeni lukavost u strateško - taktičkom pristupu, pa je 100x bolja od bedastih tank rush rts-ova

Creed
17-11-2008, 23:11
heroes 5....igra suxa tesko, nista nije kao 3 dio. al dobro to je moje misljenje,

###DK###
18-11-2008, 09:55
heroes 5....igra suxa tesko, nista nije kao 3 dio. al dobro to je moje misljenje,

Mogu priznati da ni meni petica nije nešto.
Ne volim što su sve napravili u 3D-u.
Više mi se sviđao onaj 2D izgled.
Bar što se tiče Heroesa.
Doduše, nije igra ni toliko loša.
Ogromni napredak u odnosu na četvorku.

cham3leon
18-11-2008, 11:30
Nisam igrao pa ne mogu komentirat, ali mnogi kažu da im ta petica ne valja.

.:JuRa:.
18-11-2008, 11:35
heroes 5....igra suxa tesko, nista nije kao 3 dio. al dobro to je moje misljenje,

Mogu priznati da ni meni petica nije nešto.
Ne volim što su sve napravili u 3D-u.
Više mi se sviđao onaj 2D izgled.
Bar što se tiče Heroesa.
Doduše, nije igra ni toliko loša.
Ogromni napredak u odnosu na četvorku.


petica nasuprot trojke nije nista...igra je promjenila cijeli "smisao" kad su maknuli 2D izgled... :( :(

Dommyshell
19-11-2008, 22:47
evo mozda nekima cudno ali meni je Cod5 najgori nastavak coda koji sam igro a igro sam:
Cod United Ofensive
Cod1
Cod onaj red army ili kak vec
Cod2
Cod4

rade0N
23-11-2008, 10:28
cod 5 smece najvece od cijelog seriala

chiEEEF
27-11-2008, 17:15
a cod5 kako kome... meni je bolji od cod4....cod4 mi je za mene FAIL nad FAILOVIMA

Deadwalker
28-11-2008, 09:30
heroes 5....igra suxa tesko, nista nije kao 3 dio. al dobro to je moje misljenje,

Mogu priznati da ni meni petica nije nešto.
Ne volim što su sve napravili u 3D-u.
Više mi se sviđao onaj 2D izgled.
Bar što se tiče Heroesa.
Doduše, nije igra ni toliko loša.
Ogromni napredak u odnosu na četvorku.

neznam, meni je četvorka bila sasvim dobra te sam je jako dugo igrao. Iskreno, više mi se dopala od petice, tak da...Al ipak, trojka je i dalje daleko najbolji predstavnik serijala. Ta igra mi je na disku od kada kod mene doma postoji računalo.

Maloki
29-11-2008, 20:20
neznam, meni je četvorka bila sasvim dobra te sam je jako dugo igrao. Iskreno, više mi se dopala od petice, tak da...Al ipak, trojka je i dalje daleko najbolji predstavnik serijala. Ta igra mi je na disku od kada kod mene doma postoji računalo.
Također. Ne znam zašto četvorka nije valjala ljudima, meni je bila poprilično zabavna i dosta sam ju igrao. Peticu sam probao na 5 minuta ali jednostavno nisam mogao podnjeti njenu grafiku :(

nomad00d
29-11-2008, 20:36
meni su simsi smeče i to teško opče nema niš zanimljivo ono jednom pređeš i do***di :twisted:

Scourge92
29-11-2008, 20:41
meni su simsi smeče i to teško opče nema niš zanimljivo ono jednom pređeš i do***di :twisted:
a kako ti to ''pređeš'' simse? :rotfl:
da mi malo pojasni

nomad00d
29-11-2008, 20:44
meni je najveće smeće kad ljudi tolko hvale !&%#$?* simse :twisted:

nomad00d
29-11-2008, 20:45
lijepo kad crkneš li sve vidiš (ok UFO-ti i ghostovi su ZAKON)!!!!!!!!!!!!!

Arbiter of Change
29-11-2008, 20:46
Ovaj... možda ti jednostavno ne shvaćaš igru?

nomad00d
29-11-2008, 20:46
alo di si :kill:

nomad00d
29-11-2008, 20:47
ok ne V.O.L.I.M. ssssssiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmsssssssssssee eeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hellboy
29-11-2008, 21:46
imam osjećaj da nećeš dogurati dalje od posta #20...

Herr Schnitzel
29-11-2008, 23:04
imam osjećaj da nećeš dogurati dalje od posta #20...

#15.

cham3leon
30-11-2008, 10:22
meni je najveće smeće kad ljudi tolko hvale !&%#$?* simse :twisted:

Psi laju, karavana prolazi

Cthulhu
30-11-2008, 11:45
Meni je The Sims čisto OK igra za ubiti vrijeme.

cham3leon
30-11-2008, 12:01
The Sims je jedna od najzabavnijih igara u kojima nema nasilja. Ne znam u čem je problem.
Nomade, nisi naveo nijedan razlog zašto. Kritika ne da ti nije konstruktivna nego je retardirana.

nomad00d
30-11-2008, 13:59
ok šta je tu tak super?!?!?!?!

nomad00d
30-11-2008, 14:02
bolji je spore ono evolucija vs običan život (živi svoj život kad ga imaš šta će ti tuđi?!):hangin:

nomad00d
30-11-2008, 14:04
The Sims je jedna od najzabavnijih igara u kojima nema nasilja. Ne znam u čem je problem.
Nomade, nisi naveo nijedan razlog zašto. Kritika ne da ti nije konstruktivna nego je retardirana.


filozof

nomad00d
30-11-2008, 14:05
The Sims je jedna od najzabavnijih igara u kojima nema nasilja. Ne znam u čem je problem.
Nomade, nisi naveo nijedan razlog zašto. Kritika ne da ti nije konstruktivna nego je retardirana.


filozof

Maloki
30-11-2008, 14:11
Kladim se na tacno 13 postova...
Izgubio si, ima ih 15, u igri su još šnicla i hellboy. I dalje primam oklade.

cham3leon
30-11-2008, 14:23
Di su ti moderatori i admini? Lik ne da double posta nego četverostruko...

Nomad00d, imaš li više od 3 godine?

Hellboy
30-11-2008, 14:25
Kladim se na tacno 13 postova...
Izgubio si, ima ih 15, u igri su još šnicla i hellboy. I dalje primam oklade.
šnicla je otpao

Herr Schnitzel
30-11-2008, 16:02
Kladim se na tacno 13 postova...
Izgubio si, ima ih 15, u igri su još šnicla i hellboy. I dalje primam oklade.
šnicla je otpao

4 posta zaredom se ne racunaju!

JOE WEIDE
30-11-2008, 16:06
Mgs 4

Hellboy
30-11-2008, 20:45
4 posta zaredom se ne racunaju!
otkad? zahtjevam prebrojavanje glasova od strane stručne individue...

nomad00d
30-11-2008, 21:47
HOMM,CS:S,GW,Freelancer,FEAR,...


zašto F.E.A.R.?!

cham3leon
30-11-2008, 21:48
jer nije tako uzbudljiv kao Simsi

Maloki
30-11-2008, 22:51
otkad? zahtjevam prebrojavanje glasova od strane stručne individue...
16 postova jer je slučajno citirao samoga sebe, tako da se taj post ne računa.

Hellboy
30-11-2008, 22:59
još je tu...onak...mora biti benan prije navedenog broja...

cham3leon
01-12-2008, 12:28
BAN! BAN! BAN! BAN!

Ima da se više ne ponavljaju ovakve biserne kritike.

Acid_BurnAK
01-12-2008, 17:22
World of Warcraft definitivno
Razlog:
Dosadna igra jadne grafike.skillovi ne izgledaju dobro,nema stat pointsa...

Hellboy
01-12-2008, 18:26
:o
dosadna igra JADNE grafike? što je kod WoW-a jadno u grafici?
skillovi ne izgledaju dobro jedino ako si low lvl njubina koja nikad nije došla na neki viši lvl...i kog će ti boga stat pointsi kad imaš talente i upgradeove spellova na svakom drugom lvlu?
što se dosade tiče, pogledaj dio o izgledu skillova...
lemme guess, nikad nisi došao iznad lvl 20, jelda?

The Jackal
01-12-2008, 18:28
Nije imao živaca.

Možda ali možda ga krenem ponovno igrat. Ali to samo zato kaj neću imat kaj drugo :(

cham3leon
01-12-2008, 18:36
World of Warcraft definitivno
Razlog:
Dosadna igra jadne grafike.skillovi ne izgledaju dobro,nema stat pointsa...

Da, bezveze, nije ni čudo da ima samo 11 milijuna igrača...

Hellboy
04-12-2008, 18:06
Just in case someone cares, W3ky je benao onog isusa i objavio moju pobjedu :D

cham3leon
04-12-2008, 20:07
Braaaavo, Hellboy, pa ti si prorok ovog foruma.

Babitz
06-12-2008, 00:48
World of Warcraft definitivno
Razlog:
Dosadna igra jadne grafike.skillovi ne izgledaju dobro,nema stat pointsa...

Da, bezveze, nije ni čudo da ima samo 11 milijuna igrača...
Prema toj su logici simsi najbolja igra ikad.

D.E.M.O.
06-12-2008, 01:34
igrao sam wow vise mjeseci i poklonio ga.

cham3leon
09-12-2008, 19:22
Prema toj su logici simsi najbolja igra ikad.


Pa šta nisu?

Babitz
10-12-2008, 01:13
Naravno da jesu. Nisam li to rekao?

Ulsar
10-12-2008, 13:53
Evo pošto postoji tema "Igre koje su kritičari popljuvali a vama su cool" neka ovaj puta bude obrnuto, pa pucajte

EDIT: meni je wow i oblivion smeće. :thumbs1:




nemoj tako ipak svak voli drugačije ko si ti da imaš pravo pljuvat po nečemu ako nevoliš živi i pusti da živi i oblivion još igran od izlaska po ko zna koji put i još nisan vidia da je smeće ima mane ka isve igre pa šta meni je dobar

nosferatu25
10-12-2008, 15:02
jeste, Peyo, nemoj da si takav čovek.

Izgubljeni
10-12-2008, 15:12
wow.. al dobro meni se mmorpg-ovi opcenito ne sviđaju :P

cham3leon
10-12-2008, 16:40
wow.. al dobro meni se mmorpg-ovi opcenito ne sviđaju :P

Ni meni nisu baš nešto, ja igram one besplatne za koje ne mora nužno značit da su lošiji od Wow-a. Jedino što nisam TOLIKO lud za njima da bi plaćao pretplatu svaki mjesec...

X-Trax
10-12-2008, 16:44
Valjda se ova tema odnosi na recenzije u casopisima jer ako je tako stoke jedne HELGATE london je igra godine a vi ste joj dalji manje od 70 %

O Assassin credu necu ni pricat

Herr Schnitzel
10-12-2008, 16:45
Valjda se ova tema odnosi na recenzije u casopisima jer ako je tako stoke jedne HELGATE london je igra godine a vi ste joj dalji manje od 70 %

O Assassin credu necu ni pricat
Igra je bugovita do granica retardacije. A mislim, cak i da nema bugova, ne bi bila nesto posebno.

Stoko jedna. :(

cham3leon
10-12-2008, 16:54
Valjda se ova tema odnosi na recenzije u casopisima jer ako je tako stoke jedne HELGATE london je igra godine a vi ste joj dalji manje od 70 %

O Assassin credu necu ni pricat

... a sigurno nije igra godine

http://www.imagesforme.com/out.php/i258085_noob.jpg

X-Trax
10-12-2008, 16:57
Kako kome no bitno je to da je poljuvana bez razloga !!!!

Ulsar
10-12-2008, 17:07
koja hellgate nisan je još igra a assasin mi ok ništa posebno nit san se napalia nit povratia

nosferatu25
10-12-2008, 17:12
Valjda se ova tema odnosi na recenzije u casopisima jer ako je tako stoke jedne HELGATE london je igra godine a vi ste joj dalji manje od 70 %

O Assassin credu necu ni pricat


Hellgate: London nikako ne može da bude najbolja igra 2008. Go figure waj.

Bartuc
10-12-2008, 17:31
Ma kakvi, ako je PCPlay dao Hellgateu ocjenu od 70% zbilja je fulao i pretjerao. Pa ta igra realno ne zaslužuje niti 60%. Ajmo nabrojati pozitivne i negativne strane igre...

Dobro:

- Grafika
- Dizajn jedinica i oklopa

Loše:

- Sve ostalo


Drugim riječima, igra je zabavna novopečenim gamerima koji mnogo briju na grafiku, a igrivost, priča, atmosfera itd. im nije bitna. Igra je zabavna prvih 2 sata, dok ne skužiš da je svaka mapa ista, da je svaki quest isti kao i prethodni, da Voice Acting postoji ali nema veze sa textom kojega bi lik trebao pričati već izbaci par random rečenica i bok Đuro. Pa dalje, svi itemi su isti, niti jedan item nije spektakularan, Lore ne postoji, animacija postoji samo na početku igre, borbe su monotone, skill tree je nemaštovit i strašno loše izveden tako da te tjera na ulaganje skill pointova u potpuno nebitne skillove. Atmosfera ne postoji baš zbog monotonosti postaja i lokacija... Ma mogao bi do sutra.

Igra je katastrofa epskih razmjera, čak je i onih 60% daleko previše nego što igra realno zaslužuje...


@X-Trax, jel trebaš još razloga zašto je igra popljuvana? :P

IGoR_2803
10-12-2008, 17:56
@ bartuc: ali je hellgate wallpaper dobar, a? :) anyways, slažem se sa tobom u svemu, skuzio sam brzo da je igra katastrofa ali reko, idem se probam prisiliti odigrati do kraja, tek tolko, kad je već na hardu, ali nisam mogao, preloša je...

nosferatu25
10-12-2008, 17:58
erm, ja sam mislio da HL ne može biti najbolja igra 2008 jednostavno zbog toga što je izašla 2007. :D
inače, igra nije toliko zlo... ako se opustiš postane i zanimljivo da budžiš lika do besvesti...

Bartuc
10-12-2008, 18:17
Ja sam je prešao samo zato jer me zanimao zadnji protivnik :D Ali drito mi je bilo muka igrati igru zadnja 2 dana :yuck:

nosferatu25
10-12-2008, 19:12
zadnjeg sam umlatio za tri i kusur minuta... :D

Deadwalker
11-12-2008, 10:21
Ja sam je prešao samo zato jer me zanimao zadnji protivnik :D Ali drito mi je bilo muka igrati igru zadnja 2 dana :yuck:

divim ti se...ja sam uspio to cudo igrati max dva sata u komadu i onda je slijedio uninstall...ogromni potencijal i katastrofalno losa izvedba...

Ulsar
12-12-2008, 12:51
igra san left for dead i igra je .... ukratko teški crap iman osjećaj da su tili napravit nešto ka painkiller 2 a na kraju je ispala monotona splačina mutacije resident evila i serious sam-a tako da osim onih sprintajućih zombija sa genima ussaina bolta u igri nema dinamičnosti e onako uz put koji je gušt pucat na ono šta nevidiš

Kenyi
12-12-2008, 16:26
Igra je napravljena za klasicno napucavanje sa frendovima.To sto ti igras u singleplayeru je druga stvar.Čari ove igre su u multiju i to je lijepo naglašeno.

X-Trax
12-12-2008, 17:05
Igra Za koju sam spreman izdvojit veci iznos novaca od 2 Kn je za mene hit godine a narucito ako za nju izdvojis 300 Kn. kad ti pri tome i lega donese pach za doticnu igru onda je to hit hitova ( Da se razumijemo . . . )

Hellboy
12-12-2008, 17:51
well...onda budi dobar pa nam to prevedi na hrvatski...tek toliko da te razumijemo...

cham3leon
12-12-2008, 21:22
A baš si sve reko...

Mogao si ako ništa drugo barem reći o kojoj se igri radi.

X-Trax
13-12-2008, 23:30
Hellgate London

podignite scrool malo gore i skontajte o cem pricam tj vratite na prethodnu stranicu

Aztec
16-12-2008, 18:20
Fable

molyneux je govorio o fableu kao o igri koja ce unijet revoluciju u rpg zanr....

a na kraju je ispalo linearni crap koji mozes prijec za manje od 10 sati

cham3leon
16-12-2008, 18:23
Da, i mene je malo razočaralo, ali inače mi se igra sviđa, zato je tu Fable 2 koji je navodno popravio mnogo toga. Molyneux je rekao da ne voli nastavke radit, onda znaš da mu je stalo da ispravi propuste koje je ostavila jedinica.

Ulsar
17-12-2008, 18:54
eeee fejbl aaaaa igra koja opušta jedinica mi čisti gušt a za dvicu očekujen bar duplo bolje da bude

cham3leon
17-12-2008, 21:49
I bit će ako izađe za PC, a to je vjerojatno. Već sam se kladio pred koji mjesec da GTA4 neće izać za PC, a sad već ga imam. Tako da se ne usuđujem reći da će fejbl 2 ostat na konzolama :D

Ulsar
19-12-2008, 16:57
a manje više sve igre završavaju na konzolama i pisijevima(pc) i obrnuto još da vratu thrill kill eeee makljaža u 4