PDA

Pogledaj cijelu verziju : XP sp3



miska10
01-02-2008, 23:33
Znate li mozda dali ce xp sp3 prepoznati vise od 3 gb rama???
I kad ce izaci?????

InfernoCRO
02-02-2008, 01:23
xp vec prepoznaje 3gb???

nemoj ga jos instalirati ako si ga nasao za skinuti cekaj da ga izbace kakotreba

Luka
02-02-2008, 14:32
xp vec prepoznaje 3gb???

nemoj ga jos instalirati ako si ga nasao za skinuti cekaj da ga izbace kakotreba

miska10 pita hoće li podržavati 3gb a ne bi li trebao skinuti service pack alphu/betu/..

džidži buffon
03-02-2008, 10:03
A šta će uskoro doć SP3 za xp?

Bartuc
03-02-2008, 10:31
A šta će uskoro doć SP3 za xp?

Već se neslužbeno može i skinuti sa neta! Ali bolje je pričekati da Microsoft da službeni download i onda još pričekati neko vrijeme da vidiš jel ima žalbi na njega ili je sve u redu!

@Luka, Inferno u čuđenju postavlja pitanje -> "Ajme, pa kaj ti ne znaš da XP i bez SP-a podržava 3Gb?" Krivo si ga shvatio!

džidži buffon
03-02-2008, 10:36
A šta će uskoro doć SP3 za xp?

Već se neslužbeno može i skinuti sa neta! Ali bolje je pričekati da Microsoft da službeni download i onda još pričekati neko vrijeme da vidiš jel ima žalbi na njega ili je sve u redu!

@Luka, Inferno u čuđenju postavlja pitanje -> "Ajme, pa kaj ti ne znaš da XP i bez SP-a podržava 3Gb?" Krivo si ga shvatio!

kad izađe na bug dvd-u onda ćemo ga skinut

03-02-2008, 10:37
A šta će uskoro doć SP3 za xp?

Već se neslužbeno može i skinuti sa neta! Ali bolje je pričekati da Microsoft da službeni download i onda još pričekati neko vrijeme da vidiš jel ima žalbi na njega ili je sve u redu!

@Luka, Inferno u čuđenju postavlja pitanje -> "Ajme, pa kaj ti ne znaš da XP i bez SP-a podržava 3Gb?" Krivo si ga shvatio!

Ima sp3 vani ali nije full verzija.Ima još nekih propusta.

InfernoCRO
03-02-2008, 10:40
meni jedino smeta sto jos nema utxtheme patcha za sp3 ;)

Bartuc
03-02-2008, 10:45
@AMD, to i mislim, nije finalna službena verzija! Odlično bu mi došel taj SP3, dosta često formatiram doma 2 kompa i svaki put imam jedno 80Mb zakrpa za skinuti sa neta :killyou:

džidži buffon
03-02-2008, 11:16
@AMD, to i mislim, nije finalna službena verzija! Odlično bu mi došel taj SP3, dosta često formatiram doma 2 kompa i svaki put imam jedno 80Mb zakrpa za skinuti sa neta :killyou:

ja više ne skidam te zakrpe,imam samo sp2 i gotovo;

Ali mislim da nemaju neke koristi te zakrpe,zone alarm firewall i mislim da si siguran

Bartuc
03-02-2008, 11:38
Ja ti inače dosta patim na optimizaciju sistema pošto volim što brži odaziv od kompa tak da ne koristim nikakve firewall-e... samo imam "on demand" programe za skeniranje koji se pale tek kad ja to želim! A bez firewalla mogu pošto idem uglavnom samo na provjerene siteove! Rijetko kada poberem neku gamad na disk!

džidži buffon
03-02-2008, 13:36
Ja ti inače dosta patim na optimizaciju sistema pošto volim što brži odaziv od kompa tak da ne koristim nikakve firewall-e... samo imam "on demand" programe za skeniranje koji se pale tek kad ja to želim! A bez firewalla mogu pošto idem uglavnom samo na provjerene siteove! Rijetko kada poberem neku gamad na disk!

meni se komp brzo pali iako nije pretjerano jak,bez firewalla se baš ne usudim jer imam modem

bezimeni
03-02-2008, 13:38
Uz zakrpane windowse i jedan avast u besplatnoj verziji i defoltni windows firewall je sasvim dovoljan.Surfate sa operom i po "neprimjerenim" stranicama bez ikakvog straha.Sa adsl-om naravno.

nemir_123
08-02-2008, 20:26
meni jedino smeta sto jos nema utxtheme patcha za sp3 ;)

sta ce ti patch ins tune up i radit ce ti sve normalno teme

Luka
08-02-2008, 22:55
rasprava je krenula krivim putem .. ako želite raspravljati o sp3 imate temu tu negdje

ovu temu je lockana do daljnjeg, odnosno dok autor teme ne zatraži unlock ako je imao još nešto za pitati