PDA

Pogledaj cijelu verziju : LOTRO Payment Method !



Deno
01-02-2008, 09:50
Ejla ekipa ovako...

Imam jedan prob. sa LOTRO payment metodom. Pošto ovaj jadni algoritam nema pre-paid cardova vec 4 mjeseca odlucio sam platit preko paypala ili karticom...pa vas pitam, dali vec netko ima iskustva s tim, naravno mogao bih ja sam no nečije iskustvo dobro dođe.

Hvala

Lord Jambrek
01-02-2008, 12:56
E sad za LOTRO ti točno ne znam, ali wow mi ide preko kreditne.

Kod WoW-a jednostavo se ode na acc managment i change subscription i tamo odaberem kreditnu koju već oću i podatke, stisnem next i to je to. Pretplatu mogu prekinut kad god želim.

Deno
01-02-2008, 13:24
E sad za LOTRO ti točno ne znam, ali wow mi ide preko kreditne.

Kod WoW-a jednostavo se ode na acc managment i change subscription i tamo odaberem kreditnu koju već oću i podatke, stisnem next i to je to. Pretplatu mogu prekinut kad god želim.

Koliko traje taj "money transfer".
E sad...dali ja mogu odmah nakon završetka biranja opcija i placanja kreditnom igrat ili moram cekat tjedan dana ?

shai_hulud
01-02-2008, 17:08
da se ubacim, ak si slucajno u zagrebu, profil megastore ima dole u multimedia podrumu uvijek par pre-paid kartica za lotro.

Deno
01-02-2008, 19:28
da se ubacim, ak si slucajno u zagrebu, profil megastore ima dole u multimedia podrumu uvijek par pre-paid kartica za lotro.

Iz Pule sam, ima tamo sta ?
Mogu narucit od tog "profil megastore" ?

Zwer
05-02-2008, 16:14
eh ovako mislim da je lotr puuunooo skuplji od wow razmisljam ga kupitit pa sta vi mislite o Lotr-u

shai_hulud
06-02-2008, 16:08
eh ovako mislim da je lotr puuunooo skuplji od wow razmisljam ga kupitit pa sta vi mislite o Lotr-u
a cuj ak si za nest manje freneticnu igru, manje sareniju od wowa, mirniji gameplay i instance s malim brojem rulje, lotro ftw. a o wowu valda svi znaju sve, tak vjerojatno i ti.
lotro je 400 kn , gamecard 225kn -sluzbene expanzije idu besplatno ko update
wow 120kn + exp je 170 kn, gamecard 210 kn


z Pule sam, ima tamo sta ?
Mogu narucit od tog "profil megastore" ?
mislim da nazalost takve uredbe nema.