PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neki dobri spyware program?



f_e_a_r_
01-02-2008, 01:06
Očito san pokupija neki spyware jer mi svako malo neki error se ispiše i automatski se stvori ikonica na desktopu (tipa Help and Support Center)al je zapravo link na neku stranicu za skidanje nekog scennera??... Nakon šta san instalira Spybot: Search& Destroy uspija san ga detektirat al ga nisan maka...
Napravija san ka šta je pisalo(diskonektat se s neta,Fix probleme,te restart)al se nakon ponovog paljenja opet isti error pokaže,opet se stvori ikonica za link... (i tako se to stvori svakih pola sata)... Pa vas pitan ima li koji bolji program koji će uspješno ovo manknit il ću morat radikalne mjere? :(

SkunK
01-02-2008, 12:14
Treba ti anti-spywer program a ne spyware program,jer ga ocito vec imas :D

Prvo updejtaj Spybot S&D, odi u Safe mode ( F8 prilikom boot-a) i onda pokreni spybot i ocisti komp, mozes nabavit i ad-aware kao i nod32 za antivirus i s oboje skenirat u safe modu.

Ako se problem nastavi, pokupi program : HijackThis, skeniraj i postaj logove tu.

flander
01-02-2008, 12:32
spyware doctor...

karloman
01-02-2008, 13:33
spyware doctor...

uzeo si mi rijeć iz usta.... :pray:

SkunK
01-02-2008, 16:23
Spyware doctor uzima toliko resursa da je to bezobrazno, spybot i adaware(iako nije sta je nekad bio) su sasvim dobar izbor.

Prince-Artas
01-02-2008, 16:29
ad aware nova verzija također uzima dosta rama, instalira neku svoju service koja zauzima 20-30mb i diže se sa winsima, a i detekcija im nije kao nekad
odavno sam ih već prekrižio

karloman
01-02-2008, 16:30
Spyware doctor uzima toliko resursa da je to bezobrazno, spybot i adaware(iako nije sta je nekad bio) su sasvim dobar izbor.

u pravu si, istini za volju, meni se tak zašteka komp dok je uključen doctor da je to strahota, ali bar sam siguran da obavlja svoj posao kak spada.... :wink:

....tj. ja si samo jedamput tjedno s njim skeniram u safe modu i ok mi je....

SkunK
01-02-2008, 19:27
Zato je mozak najbolji av/antispyware