PDA

Pogledaj cijelu verziju : URAĐAJI I PROGRAMI ZA SPAJANJE MOBITELA I PC



streetrace777
03-04-2006, 18:32
Koje vi koristite programe i uređaje za spajanje moba i PC

Worthaur
03-04-2006, 18:45
Koristio sam prije USB ali više neradi...
Sada pomoču bluetootha

emp!
03-04-2006, 22:19
ja imam IRDA Mars II

Samo prebaci nema programa :|

Rocchiro
04-04-2006, 07:18
IRDA

Luka
12-04-2006, 18:15
IRDA

me2, kad nabavim ;)

GrannyKiller
13-04-2006, 09:29
IVT Corp. - Blue Soleil (software)
- Bluetooth USB dongle (hardware)

zakon stvari...možeš spajat kaj god hoćeš preko toga


P.S. ljudi, da li netko zna kako izbrisat zaštićene fajlove sa mobitela. smetaju me glupe T-comove teme i wallpaperi a ne mogu ih izbrisat (moj mob je SE T630)

Luka
13-04-2006, 12:13
IVT Corp. - Blue Soleil (software)
- Bluetooth USB dongle (hardware)

zakon stvari...možeš spajat kaj god hoćeš preko toga


P.S. ljudi, da li netko zna kako izbrisat zaštićene fajlove sa mobitela. smetaju me glupe T-comove teme i wallpaperi a ne mogu ih izbrisat (moj mob je SE T630)

neznam ali ako je moguće (a naravno da je) onda nije moguće na SE-ovim mobitelima jer je njihov software užasno pojednostavljen. Zato volim Siemens (BenQ) ;)

W1k1n6
13-04-2006, 17:20
Koje vi koristite programe i uređaje za spajanje moba i PC
USB Bluetooth Dongle, cca 140 Kn u Zagrebu, Vlaška ulica, dućan Sony. Kupio neki dan.

GrannyKiller
14-04-2006, 00:05
P.S. ljudi, da li netko zna kako izbrisat zaštićene fajlove sa mobitela. smetaju me glupe T-comove teme i wallpaperi a ne mogu ih izbrisat (moj mob je SE T630)

neznam ali ako je moguće (a naravno da je) onda nije moguće na SE-ovim mobitelima jer je njihov software užasno pojednostavljen. Zato volim Siemens (BenQ) ;)

ajde molim ako itko zna neka mi kaže, stvarno me iritiraju hiTler-comove reklame u svim oblicima (wallpaperi, teme, zvukovi...)

14-04-2006, 08:51
to možeš maknut samo ubacivanjem novog softwera,čime gubiš garanciju,a i ako neuspiješ,mobitel možeš hitit kroz prozor ^^

GrannyKiller
14-04-2006, 10:05
super....

Luka
14-04-2006, 12:03
to možeš maknut samo ubacivanjem novog softwera,čime gubiš garanciju,a i ako neuspiješ,mobitel možeš hitit kroz prozor ^^

jednostavnije je dati ljudima u dučanu gdje si kupio mob da ti naprave upgrade software-a, besplatno je i brzo a neće ti ništa biti mobu

GrannyKiller
14-04-2006, 13:12
koda to oni znaju napravit..... :rotfl: :rotfl:

Luka
14-04-2006, 16:05
koda to oni znaju napravit..... :rotfl: :rotfl:

moraju znati, to im je posao. Pitaj ih pa ćeš vidjet

Ementaler
14-04-2006, 19:30
P.S. ljudi, da li netko zna kako izbrisat zaštićene fajlove sa mobitela. smetaju me glupe T-comove teme i wallpaperi a ne mogu ih izbrisat (moj mob je SE T630)

neznam ali ako je moguće (a naravno da je) onda nije moguće na SE-ovim mobitelima jer je njihov software užasno pojednostavljen. Zato volim Siemens (BenQ) ;)

ajde molim ako itko zna neka mi kaže, stvarno me iritiraju hiTler-comove reklame u svim oblicima (wallpaperi, teme, zvukovi...)

prije par dana kupio sam Motorlolu V360v pa sam se zanimao za istu stvar...imaš na http://cafe.mobil.hr/Spuno razgovora o modanju i mjenjanu softvera, a ni nije jako teško...

Inače zanima me ako netko zna gdje ima za kupiti i koliko dođe Mini USB to USB kabel ( takav mi treba za mob ) ...

Ovako to izgleda:
http://www.cablesnmor.com/ProductImages/usb-to-mini-usb-cable.jpg

Nemam digitalnu kameru, ali kako mi kažu poznanici takav kabel oni koriste za spajanje digitalne kamere sa PC-em...

pa ako znate di ima takvih kabela i pošto su ...

Prince-Artas
14-04-2006, 19:35
[R]


P.S. ljudi, da li netko zna kako izbrisat zaštićene fajlove sa mobitela. smetaju me glupe T-comove teme i wallpaperi a ne mogu ih izbrisat (moj mob je SE T630)

neznam ali ako je moguće (a naravno da je) onda nije moguće na SE-ovim mobitelima jer je njihov software užasno pojednostavljen. Zato volim Siemens (BenQ) ;)

ajde molim ako itko zna neka mi kaže, stvarno me iritiraju hiTler-comove reklame u svim oblicima (wallpaperi, teme, zvukovi...)

prije par dana kupio sam Motorlolu V360v pa sam se zanimao za istu stvar...imaš na http://cafe.mobil.hr/Spuno razgovora o modanju i mjenjanu softvera, a ni nije jako teško...

Inače zanima me ako netko zna gdje ima za kupiti i koliko dođe Mini USB to USB kabel ( takav mi treba za mob ) ...

Ovako to izgleda:
http://www.cablesnmor.com/ProductImages/usb-to-mini-usb-cable.jpg

Nemam digitalnu kameru, ali kako mi kažu poznanici takav kabel oni koriste za spajanje digitalne kamere sa PC-em...

pa ako znate di ima takvih kabela i pošto su ...

gledao sam po cijenicima koliko košta usb kabel za motorolu 360v i košta cca 100kn ali ja sam našao neki za 30 kn i meni sve radi (kupio sam ga u sinju pa neznam pošto su u splitu/zagrebu ili di već živiš)

Ementaler
14-04-2006, 20:01
Znači radit će i sa tim kabelima koji nisu specializirani za njega...

kul :D


nego, koji softver koristiš za spajanje sa kompom?

Prince-Artas
14-04-2006, 22:15
[R]Znači radit će i sa tim kabelima koji nisu specializirani za njega...

kul :D


nego, koji softver koristiš za spajanje sa kompom?

nijedan. spojim usb i prebacim šta hoću na mobitel (uglavnom mp3)

GrannyKiller
15-04-2006, 10:57
takav kabel koristim za spajat mp3 player sa kompom. vjerojatno ima u HG-spotu ili negdje...

btw, otkud vam svima ove sličice u signatureu??

Luka
15-04-2006, 11:41
takav kabel koristim za spajat mp3 player sa kompom. vjerojatno ima u HG-spotu ili negdje...

btw, otkud vam svima ove sličice u signatureu??

http://www.userbars.com/, btw ovo je offtopic

Hulja
29-04-2006, 20:14
Ljudi pomagajte :pray:

Kupio sam blutooth i želio stvari s kompa prebaciti na mob no nisam mogao jer trebam imati uključen OBEX?Što je to?I gdje da nabavim?

dex
29-04-2006, 22:57
ja imam i usb kabal i irda i bluetooth...

Frky
25-08-2006, 22:06
IVT Corp. - Blue Soleil (software)
- Bluetooth USB dongleS(hardware)




Koje je najbolje ili je svejedno : http://www.hgspot.hr/search.aspxS!

hellrider
25-08-2006, 22:17
-USB
-IRDA
-Bluetooth USB

Frky
25-08-2006, 22:25
Jeb**ti hg spot ! Nema veze !

hellrider
25-08-2006, 22:27
Jeb**ti hg spot ! Nema veze !

Zašto?Šta fali HGspotu?.... :wink:

Eddie9
26-08-2006, 01:30
Jeb**ti hg spot ! Nema veze !

Zašto?Šta fali HGspotu?.... :wink:

Dj_Morales
26-08-2006, 09:43
ja koristim usb i bluthooth!!!

v4MP1r3
26-08-2006, 11:59
omg my komp nema ama as nista za povezivanje, a mob mi ima samo Infracrveno, tako da sam ja u "banani" sto se tice ovoga i tako da... nemam nista za povezivanje... =((

Luka
26-08-2006, 21:41
omg my komp nema ama as nista za povezivanje, a mob mi ima samo Infracrveno, tako da sam ja u "banani" sto se tice ovoga i tako da... nemam nista za povezivanje... =((

pa kupi USB IRDA

olio
26-08-2006, 22:11
bluetooth i uskoro ču nabavit IC

Luka
26-08-2006, 22:35
ja sam za prošli mob (S c65) kupio kabel koji nije dugo radio a platio sam ga preko 100 kn u T-Mobile centru, sa novim sam mobom (SE k510i) dobio kabel kojeg koristim za transfere ;)

Kron
03-09-2006, 09:55
Usb kabel, nemam irda ni bluetooth

theCoDfather
03-09-2006, 10:14
ja sam takav kabel dobio s kamerom (mini USB to USB)

Jerry
03-09-2006, 10:41
bluetooth al sam ga neđe izgubio :cry:

Frky
03-09-2006, 12:11
Imam problem sa bluetooth-om ! Naime , imam xp sa sp2 i update-ovima i nemogu instalirati softwer (IVT Corp. - Blue Soleil) koji sam dobio sa bluetoothom ! E sad , ja mogu slati bilo što na mob (desni klik na nešto- send to - bluetooth device) , ali neznam kako mogu slati s moba na komp !?!?!? Software nemogu instalirati zato što mi kaže da je pao na xp testu ( ono kad kaže "stop instal." i "continue instal." ) ! I kad stišćem na continue instal. ništa se ne događa , samo mi se pojavljuje to pitanje!


Zanima me mogu li slat na komp (namjestit ga da prima) bez nekog dodatnog softwarea kad već mogu slati sa kompa ?


BTW - nije u mobu problem !!!

Luka
03-09-2006, 12:29
probaj sa nekim specijaliziranim programom za mobitele, npr. MobileEdit. Za slanje jednostavno odaberi datotoeku na mobu koju želiš poslati i pošalji je preko bluetootha. MobilEdit bi ti trebao nešto javiti i onda ti odabereš da želiš primiti i primiš datoteku :) :fof:

Jerry
03-09-2006, 12:48
Imam problem sa bluetooth-om ! Naime , imam xp sa sp2 i update-ovima i nemogu instalirati softwer (IVT Corp. - Blue Soleil) koji sam dobio sa bluetoothom ! E sad , ja mogu slati bilo što na mob (desni klik na nešto- send to - bluetooth device) , ali neznam kako mogu slati s moba na komp !?!?!? Software nemogu instalirati zato što mi kaže da je pao na xp testu ( ono kad kaže "stop instal." i "continue instal." ) ! I kad stišćem na continue instal. ništa se ne događa , samo mi se pojavljuje to pitanje!


Zanima me mogu li slat na komp (namjestit ga da prima) bez nekog dodatnog softwarea kad već mogu slati sa kompa ?


BTW - nije u mobu problem !!!ma samo stišči kontinju imam i ja blue soleil i sam stišli mal iritantno no štaš i onda dobiješ program uključiš bluetoth refreširaš program i biraš štaš prbacit