PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mozilla Thunderbird



karloman
29-01-2008, 00:03
počeo sam koristit ovaj prog. u zamjenu za Outlook Express, mogu vam reči da je program zakon, super promjena na bolje.....
.....ima pregledno sučelje, ljepu organizaciju, ljepo uređene newsgrupe, baš program po mjeri....
....preporod nakon OE, dal ga i vi koristite ?????

Prince-Artas
29-01-2008, 23:26
ma nemam potrebe, koristim yahoo i gmail, jednostavno se logam preko njihove stranice

SkunK
30-01-2008, 00:18
gmail ftw.

Burek_fr0m_SPACE
30-01-2008, 01:47
Opera i njen integrisani mail klijent su za pobjedu kod mene.

Jerry
30-01-2008, 14:21
gmail ftw.sign,nema potrebe za outlookom,jedino za starov @inet.hr koristim ga

Bartuc
30-01-2008, 14:47
Ja koristim već par mjeseci Thunderbird i OK je! Daleko bolji od OE-a, tu nema rasprave. Ali i on ima nekih mušica koje me živciraju -> loš status bar kod slanja i primanja poruka, pizdarije sa text encodingom, urnebesno loš sustav filtracije poruka!

Zbog te filtracije spama (preko rule-ova koje napraviš) želim bolji klijent! Ovdje temeljito definiram pravila filtriranja ali on mi sve jedno full često briše poruke koje nemaju nikakve veze sa postavljenim pravilima! Dobro da sam namjestio da u Trash stavlja spamm pa ne gubim važan mail koji on po ne znam kojim pravilima briše.

Sve u svemu, trebam novog klijenta... Ne znam da li da si zemem taj hvaljeni Gmail ili Hotmail ili pak da idem na neki plačeni software poput The Bat i Poco Mail...

Ima 'ko preporuku?

karloman
30-01-2008, 19:21
ma moja preporuka je svakako Gmail, ako misliš na besplatni klijent, meni je ok.... :wink:

Svinjoguz
01-02-2008, 08:44
hotmail...koristim vec 6 mjeseci i nema brige, uvijek se uspijem logat, salje se sve normalno, a spam poruke automatski stavlja u junk a mozete iz junka u inbox premjestit poruke...

Luka
01-02-2008, 19:40
ok . ok .. nećemo sad govoriti što koristimo od email klijentova/webmailova, već je postojalo puno takvih tema i nemaju nekog razloga osim za podizanje post counta ..