PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa D diskom!!!!!!



olio
03-04-2006, 10:50
Ja sam napunio kompać virusima :twisted: pa sam morao ponovno instalirat
windowse.Prije sam imao samo local disk D,a sada C i D.Na C disk mogu ulazit,ali kad idem na D piše "The disk drive D is not formatted.Do you want to format it now?" Kada kliknem yes počne formatirat ,ali piše da će sve biti izbrisano sa diska.Samo mi molim vas recite da li če biti sve izbrisano(sa cijelog diska) ili samo sa D :pray: .............PLEASE!!!!!!!!!!!! :kill: :shock: :shock: :shock: :shock: ................HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!

tomifish2002
03-04-2006, 11:25
samo će particija d: biti obrisana

olio
03-04-2006, 11:26
Hvala ti puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :pray: :pray: :) :D
Sad je sve u redu!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :)

MetallicA
05-04-2006, 00:45
Ja sam napunio kompać virusima :twisted: pa sam morao ponovno instalirat
windowse.Prije sam imao samo local disk D,a sada C i D.Na C disk mogu ulazit,ali kad idem na D piše "The disk drive D is not formatted.Do you want to format it now?" Kada kliknem yes počne formatirat ,ali piše da će sve biti izbrisano sa diska.Samo mi molim vas recite da li če biti sve izbrisano(sa cijelog diska) ili samo sa D :pray: .............PLEASE!!!!!!!!!!!! :kill: :shock: :shock: :shock: :shock: ................HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!

nadam se da se zajebavas da neznas :yuck:


al eto neznam el si kad imo disketu pa ju stavio u komp i pisalo ti da ju treba formatirat isti drek i da oce cijeli hard formatirat nebi ti uso u windowse