PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatski Imperial Library



DragonSoul
27-01-2008, 21:34
Što mislite da otvorimo nešto kao Hrvatski Imperial Library. Naravno, ne bi ga zvali baš Cro Imperial Library, ali nešto bi već smislili. E, onda ne bi radili kao oni pa sve statično napraviti, nego sa WikiMediom. Što vi mislite? Tako bi ljudi mogli sami dodavati svoje znanje. E, sada mene zanima dali ima interesa za to, da se ne pravi uzalud, i dali bi itko sudjelovao.

ZorgTheBorg
28-01-2008, 13:20
IMHO, ne treba nam... imamo engleski sors... BTW kome će se to dat radit... a svi smo g33kovi koji znaju Library napamet.... so...

Samael
28-01-2008, 14:49
Ne vidim razlog u tome, osim ako nije za nekoga tko nezna engleski ili tako nešto...ali tko uopće igra elder scrolls ako nezna engleski??? :?

Fencing_LORD
28-01-2008, 15:00
Ne vidim razlog u tome, osim ako nije za nekoga tko nezna engleski ili tako nešto...ali tko uopće igra elder scrolls ako nezna engleski??? :?

Ima ih vjeruj mi, ima ih koji zbog toga nisu našli Caiusa i nisu znali kaj bi (osobno ih poznajem)

Utoplytanian
28-01-2008, 15:04
nije to za svih,jel. velika mudrost pomucit se malo procitat engleskog,ako nece razmisljat nek odu igrat unreal ili serious sam,tamo nema lore :killyou:

Akul
29-01-2008, 17:35
nije to za svih,jel. velika mudrost pomucit se malo procitat engleskog,ako nece razmisljat nek odu igrat unreal ili serious sam,tamo nema lore :killyou:

Nema razloga za vrijeđanje. OP nije rekao da itko ima problema s čitanjem Engleskoga.

Što se mene tiče, ovo nije nešto važno, ali translacije na Hrvatski su UVIJEK dobrodošle, IMO. Ako Španjolci, Francuzi, Portugalci... imaju svoje stranice, zašto bi i mi zaostajali?
Uokoliko onaj projekt za prevođenje knjiga nije propao, potpuno podržavam ovu ideju, ali neka se ne očekuje da išta radim za projekt jer nemam vremena.

Utoplytanian
29-01-2008, 18:55
moj komentar je bio na Fencing_LORDov post da ima osoba koji ne mogu pronac niti caiusa,a morrowind je i opcenito vise rpg igra nego hack 'n slash, pa treba i citat journal i razgovarat sa ljudima... a library mi se cini nepotrebnim jer uz sve librarye,wikipedie, walkthroughove nitko ne bi trebao ne moc uspjet neku misiju ili se izgubit... naravno ako zeli koristit alternative izvore ali po meni sve to kvari igru,treba se pomucit malo

Akul
29-01-2008, 19:24
moj komentar je bio na Fencing_LORDov post da ima osoba koji ne mogu pronac niti caiusa,a morrowind je i opcenito vise rpg igra nego hack 'n slash, pa treba i citat journal i razgovarat sa ljudima...

U tom se slučaju ispričavam.


a library mi se cini nepotrebnim jer uz sve librarye,wikipedie, walkthroughove nitko ne bi trebao ne moc uspjet neku misiju ili se izgubit... naravno ako zeli koristit alternative izvore ali po meni sve to kvari igru,treba se pomucit malo

Library nije tamo da pomogne u rješavanju questova, već za čitanje knjiga.

Off-topic: I slažem se da korištenje alternativnih izvora kvari igru. Ja ih čitam tek kad rješim quest da vidim ima li kakvih zanimljivosti.

Rang€r
29-01-2008, 20:35
Ne vidim razlog u tome, osim ako nije za nekoga tko nezna engleski ili tako nešto...ali tko uopće igra elder scrolls ako nezna engleski??? :?

Ima ih vjeruj mi, ima ih koji zbog toga nisu našli Caiusa i nisu znali kaj bi (osobno ih poznajem)

moj mladi brat je zvao sestru u zagreb da mu preved text questa XD

onda mene nazivaju ludakom i ovisnikom :rotfl:

Arbiter of Change
01-02-2008, 22:03
Jesam li ja jedini koji misli da se "ono nešto" izgubi u prijevodu?
btw. mislim da je već bilo sličnih pokušaja, ali su zbog nedostatka interesa bili ugašeni.

revenion
01-02-2008, 22:14
hmm,bas sam se sjetio jednog palog pokusaja prevedenja knjiga iz Obliviona sa engleksog na hrvatski...

SkunK
01-02-2008, 22:43
hmm,bas sam se sjetio jednog palog pokusaja prevedenja knjiga iz Obliviona sa engleksog na hrvatski...

I morao nas obavjestiti da si se sjetio
:pray:
care