PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mechquest



Outmind
27-01-2008, 14:25
Evo jedne super flash igre namijenjene ljubiteljima borbi ogromnih robotskih grdosija koje svi znamo kao mechove. Igru su napravili tvorci adventurequesta i dragonfable-a, pa su sati grindanja zajamčeni :) Isprobajte ju jer je zabavna i nadasve smiješna, a svaki tjedan ju proširuju novim oružjima, questovima, mechovima itd. Besplatni account napravite na njihovoj stranici,

http://www.mechquest.com/

I sjednite u cockpit noobatrona 3000, vašeg prvog metalnog ljubimca.

Jopax
28-01-2008, 00:45
To sam vidio nedavno ali mi je grafika izgledala predobro za browsera pa sam mislio da se treba downloadat, sad sam skužio da ne treba

nick mi je Jopax :D

medusa
28-01-2008, 15:50
:pray: predobro. par puta sam se pokidao :rotfl:

Jopax
29-01-2008, 00:50
N-00B 134 missles :pray: :rotfl:
Evo napokon sam stigao u grad, ali ne mogu jebene hot dogove pobjedit, ostane mu 3 hp-a i ubije me :kill:
Živcira me nedostatak perksa i brži leveling :(

Outmind
29-01-2008, 12:59
Pa radi random battle, idi dostavljati pizze, spašavaj doktore, mačuj se. Vele da se hot dogove može pobijedit na lvl4, ali meni još nije uspjelo.

E da, i nabavi si flamethrower jer radi 3-4burn dmg svaku rundu.

Jopax
30-01-2008, 00:21
Pobjedio sam jednog :D
Bio lvl 3 i pokušao experimentirati, koristio sam prije Miscalibrated sniper rifle, flamethrower i onaj početni MG sa Striker glavom
Sad imam gattling, flame, laser pointer i exo head, dobio sam ga srećom kad mi je exo head dogeao njegov napad što mi je dalo šansu da pucam i skinem mu tih prokletih 4 hp-a
samo ne mogu skužiti kakve veze ima lvl sa robotom, osim što dodaje mogućnosti novih oružja ne daje ništa drugo :/

Icey Joe
17-02-2008, 22:09
malo je glupo jer u igri ima puno hackera, ja sam osobno u igru hacko bez pola problema

al sad igram pošteno