PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitno pomoć oko witcher!



d0mba
26-01-2008, 16:54
eto nemogu..10 krvavih dana skupa sa ovim ja sjedim nad ISUSOVIM witcherom i pokušavam skupiti 10 sephirota..onih kamenja kojih trebate staviti u kamenje ono u močvari.
skupio sam ih 6..
i sad moram nabaviti neko kamenje iz onog kipa ALTAR OF MELIETE..ali kako...ISUSE BOŽE kako više..10 dana pokušavam to nabaviti iz tog glupog altara sephritoe....ajde molim vas ako netko ima bilo kakvo riješenje recite mi dok nisam bacio dvd kroz prozor i uopće više niti neigrao igru...

flander
26-01-2008, 17:02
ja mislio sad ti igra ne dela neznam kaj, ti nemoš preć dio u igri :pray:

da jednostavno potražiš prohod na netu :?

BINUX
26-01-2008, 17:51
eto nemogu..10 krvavih dana skupa sa ovim ja sjedim nad ISUSOVIM witcherom i pokušavam skupiti 10 sephirota..onih kamenja kojih trebate staviti u kamenje ono u močvari.
skupio sam ih 6..
i sad moram nabaviti neko kamenje iz onog kipa ALTAR OF MELIETE..ali kako...ISUSE BOŽE kako više..10 dana pokušavam to nabaviti iz tog glupog altara sephritoe....ajde molim vas ako netko ima bilo kakvo riješenje recite mi dok nisam bacio dvd kroz prozor i uopće više niti neigrao igru...

A da čitaš malo knjige i slušaš pozorno dijaloge u igri znao bi da tom ALTARU moraš ubacit neko voće ili cvjet da bi dobio kamen ne sječam se sad više točno šta moraš ubacit uglavnom cvjet ili voće mislim ako je voće da jagodu ili grožđe.