PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Najmrskija" igra



RayDX
25-01-2008, 21:40
Koju igru jednostavno ne možete pojmiti... Ne možete ju igrati ma koliko god se natjerali... Evo ja Guild Wars imam... Upalim... Buljim i mislim si Bože kako glupa igra... Menu -> Log Out bye bye :D

Što je vaš ližr?

karloman
25-01-2008, 21:47
Ližr :rotfl: , tipujem na Pinball, onaj s winsima :D

debeli1975
25-01-2008, 22:06
Ližr :rotfl: , tipujem na Pinball, onaj s winsima :Dbrothers in arms... meni je to tako glupavo.... i wow kad sestra igra..

K4ciga
25-01-2008, 22:15
OGame,Bitefight,HOMM - svi serijali.

Svinjoguz
25-01-2008, 22:17
wow-jedino sto je valjalo u toj igri je ekipa, sve ostalo je bilo suvisno

Rang€r
25-01-2008, 22:49
međutim... :D ...postoji jedan nusproizvod koji organski ne mogu smisliti...najgluplji proizvod u gaming industriji ikad...oblivion... :yuck:

kako me neiznenadujes...

mw, pes 5, wow(mada navedene igre ipak katkad igram)

P.S.
HOMM - svi serijali.

odbijam komentirat... homm 3 me drzo cjelo ljeto, a homm 5 me vec mjesec dana drzi s tim da ga zadnjih tjedan i po intenzivno igram...

Sterpo
25-01-2008, 23:01
Ližr :rotfl: , tipujem na Pinball, onaj s winsima :Dbrothers in arms... meni je to tako glupavo.... ..

sram te i stid bilo :)

Rang€r
25-01-2008, 23:15
Ližr :rotfl: , tipujem na Pinball, onaj s winsima :Dbrothers in arms... meni je to tako glupavo.... ..

sram te i stid bilo :)

a i to da :D

revenion
25-01-2008, 23:30
wow owna...
međutim... :D ...postoji jedan nusproizvod koji organski ne mogu smisliti...najgluplji proizvod u gaming industriji ikad...oblivion... :yuck:

wow sucka...no za ovo drugo se slazem...i nfs takoder.

Death By Sexy
25-01-2008, 23:34
wow sucka...

debeli1975
25-01-2008, 23:57
Ližr :rotfl: , tipujem na Pinball, onaj s winsima :Dbrothers in arms... meni je to tako glupavo.... ..

sram te i stid bilo :)a jbg meni se ne svida

K4ciga
26-01-2008, 00:21
P.S.
HOMM - svi serijali.
odbijam komentirat... homm 3 me drzo cjelo ljeto, a homm 5 me vec mjesec dana drzi s tim da ga zadnjih tjedan i po intenzivno igram...
Dobro,o ukusima se ne raspravlja,i mene WoW drži 2 godine pa ga neki nemogu smisliti,ja sam probao gotovo sve serijali HOMM-a i nesviđa mi se,neznam zašto...

Nodakim
26-01-2008, 00:30
Koju igru jednostavno ne možete pojmiti... Ne možete ju igrati ma koliko god se natjerali... Evo ja Guild Wars imam... Upalim... Buljim i mislim si Bože kako glupa igra... Menu -> Log Out bye bye :D

Što je vaš ližr?


:o



Grand Theft Auto:San Andreas

Rang€r
26-01-2008, 00:38
P.S.
HOMM - svi serijali.
odbijam komentirat... homm 3 me drzo cjelo ljeto, a homm 5 me vec mjesec dana drzi s tim da ga zadnjih tjedan i po intenzivno igram...
Dobro,o ukusima se ne raspravlja,i mene WoW drži 2 godine pa ga neki nemogu smisliti,ja sam probao gotovo sve serijali HOMM-a i nesviđa mi se,neznam zašto...

a jbg, meni opet tps-ovi dodu tak za zahebanciju...

btw lol za sig

Sybelius
26-01-2008, 01:35
Bioshock mi je najantipatičnija igra.Čekao sam je nestrpljivo planirao kupiti ali falilo mi novca pa sam probao demo kad ono precjenjeno sranje od igre.Isprićavam se fanovima ,to je samo moje mišljenje o spektaklu od igre.

Jopax
26-01-2008, 01:36
CS, ta mi je igra prije bila ok, ali sad je ne mogu organski podnijet, ide mi na živce pomisao na nju, toliki debilizam, glupost...
A to je većinom zbog frendova koji se ponašaju kao derišta kad igraju cs :|

debeli1975
26-01-2008, 01:36
CS, ta mi je igra prije bila ok, ali sad je ne mogu organski podnijet, ide mi na živce pomisao na nju, toliki debilizam, glupost...
A to je većinom zbog frendova koji se ponašaju kao derišta kad igraju cs :|e da i to pomalo.. al najgore je kad si stave ime na xf cs king ili cod4 king :twisted:

Sickmanno1
26-01-2008, 03:23
GT...svacam da je takva igra, al nemrem igrati ni gledati nesto sto se ni neodbije kak spada pri 300km na sat u zid...

Hrvoje
26-01-2008, 08:32
wow nebrem smisliti. :yuck:

Windwalker
26-01-2008, 10:04
Meni svi RTS-i.
Katkad bi im htio dati priliku, odigrati koji zbog priče, ali jednostavno nemogu, to je jače od mene.

A tek sportski i drugi manageri :yuck: :yuck: :yuck: (to za mene nisu igre).

RayDX
26-01-2008, 10:20
Bioshock mi je najantipatičnija igra.Čekao sam je nestrpljivo planirao kupiti ali falilo mi novca pa sam probao demo kad ono precjenjeno sranje od igre.Isprićavam se fanovima ,to je samo moje mišljenje o spektaklu od igre.

Nisi jedini, ni meni baš nije legla.

BLOODdemon
26-01-2008, 10:53
wow,hommV,manageri

flander
26-01-2008, 11:08
sve mi igre mogu dosadit, pa tako i WoW, milsim nije mi dosadio ali sad dok mi je bon bio aktivan bilo je dana kada sam se log in/log off u roku 10 sekundi, sve osvisi o raspoloženju za igru

jdnom sam igru instaliraval ne sjećam se koju, nije došla ni do 50% i prekinuo install :)

K4ciga
26-01-2008, 11:10
Oh,i Freelancer nemogu podnijeti.

revenion
26-01-2008, 13:26
Oh,i Freelancer nemogu podnijeti.
c c c...freelancer je jedna od najboljih space igara napravljena...X3 jos ok,al da pljujes po fl-u :o

r0pe
26-01-2008, 13:27
silkroad,,uđem i ubijem 2 tigra i izađem,,i razmišljam koja je poanta igre?

Utoplytanian
26-01-2008, 13:54
star trek legacy. pocnem igrat jedva cekam da malo pokrenem defiant u pogon :) ali kad pocnem igrat skirmish ili kampanju,jednostavno je cijela igra svedena na tipke wasd za skretanje i space za pucanje,ili sto vec.
zato sam se prebacio na bridge commander 8)

la50
26-01-2008, 13:57
meni sims,instaliro,ušo,igro 2 min,izašo,izbriso

mravojed20
26-01-2008, 14:07
Ne mogu smisliti Counter Strike, i bilokoji football manager koje bi zakonom zabranio.

Rodman
26-01-2008, 15:12
Ne mogu smisliti Counter Strike, i bilokoji football manager koje bi zakonom zabranio.

Zakonom treba zabraniti ove izjave.
Ja ne znam strategije igrati ali ne mislim da ih treba zakonom zabraniti, jednostavno ne znam, sto se tice managera, ako ne pratis football onda ne mozes ni u manageru igrati.

Megger
26-01-2008, 15:14
tocno...zakonom treba zabranit ovakve ispade...

mravojed20
26-01-2008, 15:35
Hehe, šta ću vam ja, možete se na trepavice postavit,tema je najmrskija igra, ja bi isto pobio ove kojima ne valja Bioshock..

Outmind
26-01-2008, 15:38
Nemam baš neku mrsku igru, ali niti ja ne volim managere niti sportske simulacije općenito. Max payne mi je recimo glupa igra premda ju svi hvale. E da i sneakere ne podnosim tipa splinter cell i to,.

Korpse
26-01-2008, 15:54
Ne mogu smisliti Counter Strike, i bilokoji football manager koje bi zakonom zabranio.
daj se upucaj i skrati si muke...

mrska mi je igra zvana "Overlord" ouna bugova.

zoky
26-01-2008, 16:03
je nemogu smisliti FIFU niti jedan nastavak. jednostavno mi je to ......glupo

Outmind
26-01-2008, 16:06
Meni je ideja kupovanja jedno te iste igre sada već 12 puta isto neizrecivo glupa... Ali ima frikova koji posjeduju sve fife i sve pes-ove.

mravojed20
26-01-2008, 16:10
Ne mogu smisliti Counter Strike, i bilokoji football manager koje bi zakonom zabranio.
daj se upucaj i skrati si muke...

mrska mi je igra zvana "Overlord" ouna bugova.

Opusti se, nemoj to osobno shvaćati.

Evo meni je Overlord predobra igra, ali ti neću reći da se upucaš jer tebi nije.

mrs.croft
26-01-2008, 16:17
NFS Underground 1/2, Carbon, Most Wanted, Pro Street

te igre sam igro negdje 5 min. svaku i fajrunt

smeće

zoky
26-01-2008, 16:19
Pro Street mi ne valja
po meni je jooš underground 2 najbolji ...sve se moglo sređivati

Iron Storm
26-01-2008, 16:50
Ako nešto ne mogu smisliti, onda su to lošiji nastavci od svojih prethodnika (Need for Speed:Pro Street, I'm watching on you!).

Fencing_LORD
26-01-2008, 17:54
Vrlo jednostavo - sve FIFE, PES-ovi i NFS-i

Outmind
26-01-2008, 18:42
Vrlo jednostavo - sve FIFE, PES-ovi i NFS-i

Kaj ti se čak ni hot pursuit ne sviđa?

Outmind
26-01-2008, 19:07
E vidiš doobro si me sjetio - cod mp mi je totalno bez veze.

Hrvoje
26-01-2008, 20:48
E vidiš doobro si me sjetio - cod mp mi je totalno bez veze.
u kojem ti stoljeću živiš, cod je jedna od najboljih mp igara
( ako misliš na call of duty 2)

Outmind
26-01-2008, 20:55
istina 4. nisam još igrao ali ak je sličan dvojci i jedinici onda ga ni ne želim igrati. Btw kritiziram li ja tvoje mišljenje negdje, hmmmm? Zakaj bi se meni cod mp morao sviđat samo zato što se sviđa velikoj većini drugihh?

Mjutant
26-01-2008, 21:30
wow sucka...

Duh
26-01-2008, 22:12
Nikako se ne mogu natjerat da igram ove nove NFS-e i manangere

Rang€r
26-01-2008, 22:16
e da NFS je od carbona posto s*anje da je to nemjerljivo....

Outmind
26-01-2008, 22:28
Pa od carbona je izašao samo ps kaj ne? Inače meni je zadnji dobar nfs bio underground2, sve poslje jelošije i lošije, tose tiče samih igara, a pogotovo glazbe...

DrunkyDuck
26-01-2008, 22:58
F.E.A.R, Crysis, Bioshock. Pokrenem bilo koju od navedenih, nakon nekoliko minuta pomislim "Na ovo tratim slobodno vrijeme?" i odem igrati AvP, CoD4 ili nesto trece uz sto se zabavljam.

Hrvoje
27-01-2008, 08:49
istina 4. nisam još igrao ali ak je sličan dvojci i jedinici onda ga ni ne želim igrati. Btw kritiziram li ja tvoje mišljenje negdje, hmmmm? Zakaj bi se meni cod mp morao sviđat samo zato što se sviđa velikoj većini drugihh?
ne ti veliš cod mp pa cod je jedna od najigranijih pucačina na netu ili nije. :)
ali ok ljudi su različiti.

Outmind
27-01-2008, 09:56
@ hrvoje - Sp mi je uvijek bio super i odigrao sam sve codove i expanzije, jedino mi se mp ne sviđa.

@ drunky - ne znam koliko monoton bs postaje kasnije, ali početak koji sam odigrao u demou se bez frke po atmosferičnosti može mjeriti sa avp.

Wasteful
27-01-2008, 11:08
svi rpg-ovi... meni su dosadni

W3DR4N
27-01-2008, 13:09
drunky - ne znam koliko monoton bs postaje kasnije, ali početak koji sam odigrao u demou se bez frke po atmosferičnosti može mjeriti sa avp.

Najveći problem Bioshocka ne leži u samoj nekvaliteti igre. Igra je odlična, i to je neupitno. Problem je u tome što stariji igrači nisu očekivali Bioshock, već System Shock 3. Dobili su tek 10% od toga. Bioshock je prelinearan, i nudi igraču previše opcija. Više nema hack/weapon/spells, već je to sve u jednom. Usto, igru nema smisla igrati na najtežoj postavci, jer će iovako ionako biti prelagana, pošto se, slično kao u preyu, ne može poginuti. Na najtežoj će težini tako neprijatelji piti jako puno metaka, a plazmidi koristiti velike količine evea, čak i uz upgrade.

Priča je dosta dobra, lokacije, iako sve podvodne, imaju dovoljno raznolikosti da vas zadrže tih 15-ak sati pred monitorom. Podvodna tržnica, podvodni park, podvodna bolnica, podvodno kazalište... nakon nekog vremena vam može to polako ići na živce. Konstantno curenje vode, zeleni tonovi, umjetno svjetlo, ali art divizija je napravila odličan posao, i to im se ne može osporiti. Uzmemo li glazbu u obzir, dolazimo do vrha. Pokušavam se sjetiti kad je zadnji put igra imala ovako dobru i atmosferičnu glazbenu podlogu. Naravno, poželjno je da i inače slušate oldiese iz četrdesetih i pedesetih da bi vam neke pjesme bile drage, a tada ćete primjetiti i kako su neke dodatne pjesme trebale biti ubačene.

Preći preko činjenice da je igra debelo pojednostavljena, i dati joj priliku. Bolja je od većine što ste igrali prošle godine. A zašto je mlađi igrači ne vole, koji nisu odigrali deusex, system shock i slične naslove, stvarno mi nije jasno. Možda je njima setting preartistički nastrojen, pa će radije odigrati nešto više kul, poput crysisa, jericha ili cod-a 4.

DrunkyDuck
27-01-2008, 13:17
Uopce ne dovodim kvalitetu Bioshocka u pitanje. Ovo je tema u kojoj se objektivnost moze pomaknuti u stranu pa sam to i ucinio.

Stvar je u ovome: ako se moram natjerati da igram dalje, tada nesto nije u redu.

Jedna od boljih igara koje su izasle prosle godine? Slazem se, ali kvalitetne igre su izlazile ranije, a i izlaziti ce (nadam se). Zasto ostati fiksiran na 2007. kad se toliko toga nudi?

Al Bundy
27-01-2008, 13:18
crysis je bas sranje

Nemesis
27-01-2008, 13:22
bilo koji nastavak GTA serijala i bilo koja igra koja ima veze sa simsima i oni tycooni. :killyou:

MindReader
27-01-2008, 13:57
sunčica među brojevima

W3DR4N
27-01-2008, 14:02
Vezano uz temu. Pa i nemam baš mrske igre.

Po fifi svi pljuju, a niti jedan pes neće dostići onu količinu gubljenja vremena kakvu je imala fifa 98 world cup. U doba kad smo zbog nje kupovali playstatione, jer je imala fotorealističnu grafiku usporedivu s prijenosom televizijske utakmice.

I po nfsu svi pljuju, a istina je da je prošlo točno deset godina od zadnjeg hvale vrijednog nfsa, trojke. Četvorka je bila ripoff, petica simulacija, tj. sve samo ne dobar stari arkadni nfs, šestica je bila mrak izgleda, ali prepuna tehničkih problema. Pa zvuk ne radi, pa nema šanse da volan proradi, pa probaš s gamepadom, a ff zašteka i ne gasi se. Više problema nego zabave. Ovi kasnije nfsovi su takvo podilaženje mtv trendovima da ih je strašno gledati, a igre su užasne, dosadne, jednolične i bez igrivosti.

Za kraj, složit ću se s outmindom. CoD mp je zbilja priča za sebe. Od kad igram mp, a ima već godina, u niti jednom žanru, i niti jednoj igri nisam naišao na tako bezobrazan i balav community. Jedno sam se vrijeme (otprilike u doba prvog) čak i igrao po klanovima, ali kad frendly match završi sa "owned" i "jedite žgance n00bovi", umjesto s "dobra igra", "sljedeći clan match je u ispijanju piva" ili sličnih pošalica, onda znate u kakvoj ste igri zapeli. CoD bi mogla biti dobra igra, samo da su je prihvatili malo ozbiljniji i bolji igrači, poput onih u ETu, ili novom TFu 2. Ovako, koja korist odlaska na public kad se par dječurlije napucava bezveze, a ostali se verbalno vrijeđaju preko ingame chata, uključujući i djetinjastog admina. Ponavljam po tko zna koji put, CoD su ubili igrači, i popišali mu se na grob.

Marcellius09
27-01-2008, 14:14
W3DR4N :pray: konacno da neko pljuje po codu

Lord Jambrek
27-01-2008, 14:18
HOMM ne podnosim.
GTA me drži neko vrijeme i onda pusti

prcko
27-01-2008, 14:46
HOMM svi djelovi jednostavno neam uzitka kad to igram

W3DR4N
27-01-2008, 14:50
Ista je stvar na lanu. Bitno da se igra i zabavlja. Uz zanimljivu ekipu, lan bi bio zabavan i uz Barbie horse riding. Po čemu je jedan cod s s&d bolji ili lošiji od klasičnog cs-a. Ma ista stvar. Osim što cs ima bolje mape, neosporivo.

Što se tiče mehanike, tu mene ne pitaj. Prezirem svaki oblik honora, experiencea, bonusa i drugih gluposti u pucačinama (osim u etu, ali on se resetirao nakon svakog matcha i bio savršeno implementiran). Samo traže razlog da public bude nebalansiran i da se oni koji provode u igri cijele dane bahate nad ljudima koji rade i koji si ne mogu priuštiti da budu više od vikend ratnika. Zato dalje od mene i battlefield (transport farmeri rofl), i codovi, i AA.

Tegla Ajvara
27-01-2008, 14:51
starcraft sam igrao na silu. neznm zasto al sam se pravio da je dobra igra.

Rang€r
27-01-2008, 15:35
sunčica među brojevima

sunčica u prometu

P.S. @W3DR4N

Jedan veeliki sign, CoD 2 i 4 scenu cine njih oko 70% njih ispod 18 god,
a od tih 70 %, 90% su retaji da vec nemogu biti, slicna stvar je i u doti...

Nemesis
27-01-2008, 15:35
guild wars.meni je totalno odvratan.

Azura
27-01-2008, 15:43
ja sam igrala gw prije i dosadio mi ali svejedno je super igra.
inače ne volim one igre po filmovima koje naprave u 20 min da još malo zarade.

W3DR4N
27-01-2008, 17:17
Igre po filmskim/televizijskim predlošcima su dvosjekli mač. Možda i najoštriji u gaming industriji.

S jedne strane su razne Narnije, Harry Potteri, šta ja znam, Shrekovi i Pirati s kariba (oni poslije jedinice). Takve igre su izrazito loše jer pokušavaju film od dva sata načiniti interaktivnim i igrivim barem pet-šest. Istina, takve igre se "klepaju" na brzinu, jer film mora otići u post produkciju da bi krenula izrada igre (tek onda dobiju clipove, materijale i screenplay), i imaju svega par mjeseci da izrade igru koja mora izaći paralelno s premijerom filma. Pritom se biraju mainstream engini (RenderWare), bedaste ideje, zbrkano se realiziraju i puštaju bez pomnog testiranja, jer nema vremena testirati posebno za svaki sustav, a ako igra ne izađe na barem šest platformi, onda je marketingški neuspješna.

S druge su strane igre po filmskom settingu, i one uglavnom čine kremu sveg gaminga. Ideje i pozadina filmova nekoliko su puta bolji i razrađeniji od onih za najbolje igre, jer se u njih ulaže više novca i vremena. Pritom se ne uzima radnja filma, već samo lokacije, likovi i još poneka sitnica. Tako su nastale avanture Blade Runner i X-files, koje su jedne od najbolje napisanih avanura ikad. Tako su nastale sve StarWars igre, sve Star Trek (da budem iskren, tu i nema toliko dobrih igara, eventualno Bridge Commander), Riddickove kronike, Alien vs Predator i razne druge. Naravno da i tu ima smeća, no nećemo ih ni spominjati.

Peyo
27-01-2008, 19:59
wow, svi tycooni, simsi i manageri i nogometne simulacije i većina RPG-a :thumbs1:

Sonic_Moronic
27-01-2008, 20:48
Weki, dobro zboriš o mp-u. To je upravo razlog zašto ja igram malo poznate i pucačine sa prosječno 10-30 igrača na serverima. Tamo je ekipa obično bolja, nema čitera i ostalih gluposti. Također, upoznaš se sa likovima jer ih vidiš svaki dan. Još kad se svaki puta isto rasporedimo po timovima, i polako napredujemo po skillu. Tako se i stječu dobri frendovi s kojima je užitak igrati i zdravo se zajebavati.

Outmind
27-01-2008, 20:52
sunčica među brojevima

sunčica u prometu

P.S. @W3DR4N

Jedan veeliki sign, CoD 2 i 4 scenu cine njih oko 70% njih ispod 18 god,
a od tih 70 %, 90% su retaji da vec nemogu biti, slicna stvar je i u doti...

Kako sam samo dotu zaboravio???!!! DOTA je po mom mišljenju najprecjenjenija w3 mapa ikada.

Kenyi
27-01-2008, 21:09
jep,veoma je dosadna i sve se forsaju u njoj kako su najbolji :(

Lord Jambrek
27-01-2008, 22:08
Za kraj, složit ću se s outmindom. CoD mp je zbilja priča za sebe. Od kad igram mp, a ima već godina, u niti jednom žanru, i niti jednoj igri nisam naišao na tako bezobrazan i balav community. Jedno sam se vrijeme (otprilike u doba prvog) čak i igrao po klanovima, ali kad frendly match završi sa "owned" i "jedite žgance n00bovi", umjesto s "dobra igra", "sljedeći clan match je u ispijanju piva" ili sličnih pošalica, onda znate u kakvoj ste igri zapeli. CoD bi mogla biti dobra igra, samo da su je prihvatili malo ozbiljniji i bolji igrači, poput onih u ETu, ili novom TFu 2. Ovako, koja korist odlaska na public kad se par dječurlije napucava bezveze, a ostali se verbalno vrijeđaju preko ingame chata, uključujući i djetinjastog admina. Ponavljam po tko zna koji put, CoD su ubili igrači, i popišali mu se na grob.

Ne znam gdje si igrao, ali ja već dosta igram na Logosoft TDM i tu i tam na Logosoft S&D i nikad nisam vidio da je itko ikome hebao majku u chatu, nikad nisam vidio da se ekipa vrijeđa, pozdrave se igrači i slično, ali vrijeđanje nisam nikada primjetio.

Jedino kaj me živcira na Logosoftu je Realism mod.

King tiger
27-01-2008, 23:43
treba znati naci servere.
nek govori ko hoce o ekipi na logosoftu kako su njubovi i slicno ali likovi su predobra ekipa, ne smije se psovat itd. , na kraju ih sve upoznas i sve su stariji ljudi (relativno :D )

s druge strane, na najgadnijem serveru ikad , bihnetu je fuj.
tu se desava jebavanje majki u gigantskim razmjerima .

Neven <R>
28-01-2008, 00:46
To mi nikad nije bilo jasno kako ljudi sude po communityu kad sve ovisi o serveru na kojem se igra. Evo ja osobno od svih mp igara koje sam igrao imam najlošiji utisak za ET community, ali opet ja sam tu igru igrao na nekim xy serverima i ne mogu tvrditi da je tako za cijelu igru. Jedan moj prijatelj tvrdi da Warsow ima najgori community, treći veli minesweeper... itd.

Mogu priznati sto razloga za pljuvanje po igri, ali community definitivno nije dobar kriterij jer ovisi o subjektivnoj procjeni baziranoj na par odigranih servera. Uvijek ima i servera gdje će biti balavih klinaca i gdje će biti ekipe koja se zna zajebavati.

ZorgTheBorg
28-01-2008, 13:16
America's Army... AAAaaa ne mogu pojmit nerealan gameplay i 5 minuta respawna i kemptown koji to povlači

cham3leon
31-01-2008, 13:10
America's Army... AAAaaa ne mogu pojmit nerealan gameplay i 5 minuta respawna i kemptown koji to povlači

Možda su američki vojnici stvarno uber kemperi :)

Ne znam zašto bi NFS4 bio loš, ja sam to igrao ko luđak, nikad dosta. Svi ovi poslije NFS 5/6 su sve veća sranja, i uopće me više ne interesira niti jedan naredni nastavak NFS-a.

Za Fife vrijedi slično, ali stvarno mi je žao ovih šta mrze strategije i slično, neznaju šta propuštaju. Ni ja ne volim nešto poput Warcraft/Starcraft rts-ova, ali volim total war i SW Empire at War. Ubijte me ali to mi je jedna od omiljenih igara.

Ali najgora koju sam ikad igrao je Driv3r.

Korpse
31-01-2008, 14:11
Za kraj, složit ću se s outmindom. CoD mp je zbilja priča za sebe. Od kad igram mp, a ima već godina, u niti jednom žanru, i niti jednoj igri nisam naišao na tako bezobrazan i balav community. Jedno sam se vrijeme (otprilike u doba prvog) čak i igrao po klanovima, ali kad frendly match završi sa "owned" i "jedite žgance n00bovi", umjesto s "dobra igra", "sljedeći clan match je u ispijanju piva" ili sličnih pošalica, onda znate u kakvoj ste igri zapeli. CoD bi mogla biti dobra igra, samo da su je prihvatili malo ozbiljniji i bolji igrači, poput onih u ETu, ili novom TFu 2. Ovako, koja korist odlaska na public kad se par dječurlije napucava bezveze, a ostali se verbalno vrijeđaju preko ingame chata, uključujući i djetinjastog admina. Ponavljam po tko zna koji put, CoD su ubili igrači, i popišali mu se na grob.

Ne znam gdje si igrao, ali ja već dosta igram na Logosoft TDM i tu i tam na Logosoft S&D i nikad nisam vidio da je itko ikome hebao majku u chatu, nikad nisam vidio da se ekipa vrijeđa, pozdrave se igrači i slično, ali vrijeđanje nisam nikada primjetio.

Jedino kaj me živcira na Logosoftu je Realism mod.
la Logosoft TDM, kada god dođem, neki se svađaju.

W3DR4N
31-01-2008, 15:19
Call of Duty 4?

Niđo
31-01-2008, 15:25
manageri svakako!!!

Rang€r
31-01-2008, 16:02
s druge strane, na najgadnijem serveru ikad , bihnetu je fuj.
tu se desava jebavanje majki u gigantskim razmjerima .

kolko sam ja skuzio to je tamo pozdrav -.-

Nightyx
31-01-2008, 16:32
manageri su mi strašno mrske igre... :yuck:

Demon Hunter
01-02-2008, 11:26
Najmrskija Igra pa sigurno sve vrste Sportskih Simulacija!

W3DR4N
01-02-2008, 13:11
Call of Duty 4?

to nije "trash" vec vrlo kvalitetna igra,
ali budimo realni i recimo da i ovdje prica nije all american

Zar nije onda ironično da Conflict: Desert Storm, koji je u potpunosti britanska igra, nosi etiketu "američkog trasha", a CoD4, iz srca kalifornije, je kvalitetna igra s propagandom i uber marincima.

mrs.croft
01-02-2008, 14:07
također mi se i PES 2008 počeo gadit u zadnje vrijeme.

trebalo mi je malo duže da skužim kakvo je to zapravo smeće.

Konami, nedo ti bog da 2009 bude sličan ovom sranju.

nedo ti bog.

x0xmajax0x
03-02-2008, 16:13
star wars... sranje...

Kablam
03-02-2008, 16:29
takvo što ne postoji

Dj_Morales
03-02-2008, 17:11
također mi se i PES 2008 počeo gadit u zadnje vrijeme.

trebalo mi je malo duže da skužim kakvo je to zapravo smeće.

Konami, nedo ti bog da 2009 bude sličan ovom sranju.

nedo ti bog.

wtf??? jesi lud??? :yuck:

emoutofthevee
04-02-2008, 11:21
Sad če me vješat: Diablo (jednostavno mi nije ništa posebno, ima puno boljih RPG igara)

Temple of elemental evil (borba je super, al me igra totalno razočarala)

mravojed20
04-02-2008, 11:37
Koji dio Diabla? prvi ili drugi? Nema boljeg hack&slash RPGa od Diabla 2, nikad se nije ni trudio biti "pravi" RPG pa mu se ne bi to trebalo uzeti za zlo.

Hack&slash RPG je praktički žanr za sebe.


Dodao bi na svoju listu i Two Worlds.

emoutofthevee
04-02-2008, 17:54
mravojed20 wrote:
Koji dio Diabla? prvi ili drugi? Nema boljeg hack&slash RPGa od Diabla 2, nikad se nije ni trudio biti "pravi" RPG pa mu se ne bi to trebalo uzeti za zlo.

Hack&slash RPG je praktički žanr za sebe.


Dodao bi na svoju listu i Two Worlds.

Ma mislim na prvi dio. Uostalom jednostavno me nervira, a i vecina neupucenih misli da bi svi rpg-i tribali izgledat k'o Diablo. Nije to toliko zbog samog hack and slash-a...
Zašto Two worlds, ja sam ga mislio nabaviti...

mravojed20
04-02-2008, 20:10
Ja isto dok nisam demo probao,igra mi djeluje nekako "jeftino", to mi je nekako najbolja riječ za opisati je. zvukovi u borbi su mi očajni,a komenatri glavnog lika još gori.. Kažu da patch drastično popravlja igru al ono..

emoutofthevee
04-02-2008, 23:32
I ja sam cuo to za patch. Valjda je istina. Ionako me nista ne kosta probati je :D

Zwer
05-02-2008, 20:43
wow owna nfs pro street SUCKs :? najgori

Zwer
05-02-2008, 20:48
Kakve veze ima WOW s NFS-om?
nema nikakve ko je reko da ima ??????? :twisted:

Zwer
05-02-2008, 20:50
paaa ok

bigbara
08-02-2008, 22:33
jedna od glupljih igara mi je Need for Speed Carbon i Pro Street i naravno Painkiller te Diablo 2. Igre ne mogu bit gluplje.

Kenyi
08-02-2008, 22:43
o ukusima se ne raspravlja,ali cu napraviti iznimku, diablo 2 ima savrsene aspekte kakav danasnji rpg moze samo sanjati, razradjenost D&D pravila je na visokom nivou te prica i realizacija,Painkiller je okej za napucavat . :roll:

Svinjoguz
08-02-2008, 22:45
o ukusima se ne raspravlja,ali cu napraviti iznimku, diablo 2 ima savrsene aspekte kakav danasnji rpg moze samo sanjati, razradjenost D&D pravila je na visokom nivou te prica i realizacija,Painkiller je okej za napucavat . :roll:
nisam igro diablo 2, al kaj je on stvarno D&D? :rotfl:

Bartuc
08-02-2008, 22:49
o ukusima se ne raspravlja,ali cu napraviti iznimku, diablo 2 ima savrsene aspekte kakav danasnji rpg moze samo sanjati, razradjenost D&D pravila je na visokom nivou te prica i realizacija,Painkiller je okej za napucavat . :roll:
nisam igro diablo 2, al kaj je on stvarno D&D? :rotfl:

Baš sam i ja to primjetio i htjeo quotati :D Nekak mi Diablo i D&D nejdu zajedno :P

emoutofthevee
09-02-2008, 01:29
Jesi ti Kenyi uopce igrao Diablo 2?

Sgt. Bull
09-02-2008, 03:01
Jesi ti Kenyi uopce igrao Diablo 2?
Premlad je on za toga :|
inače što se tiče igara...nekako su mi NfS, MoH i Crysis trenutno čimčimdaljetimtimbolje igre... pfuj

InfernoCRO
09-02-2008, 03:06
btw painkiller je dobra igra samo sto je malo monotona

iako se vecini ljudi svida mene je cod4 razocarao

RIPtheREAPER
09-02-2008, 03:07
umm diablo definitivno nije dnd :D
a mrske igre: nemam ih previse ali posebno omrazena je teh sims

bigbara
09-02-2008, 11:09
o da dobro šta si spomenuo sims ali što vi ono stvarno vidite u Diablupto je tako loserska igra. ideš i kokaš pa koga to može zanimati. a kaže hellgate london rpg ma je mame. to je čisti hack and slash kao diablo. kome se svidja taj tip igara super ali ne kužim kako vam može svidjati.

emoutofthevee
09-02-2008, 12:58
Ma da nema do klasicnih rpg igara.

Snake
09-02-2008, 13:59
doom 3, već pomalo stari naslov, kako sam se naljutio jučer instant sam ga uninstalirao, zbog onih letećih glava - najgluplji neprijatelji ikad - najmrskija igra ikad - npr. odbace me u neki prostor iz kojeg ne mogu izać i ne mogu nastavit igru - sva sreća pa mogu izać iz igre i uninstalirat.

x0xmajax0x
09-02-2008, 15:00
splinter cell za psp (ja mislim essentials da se zove ili tak nekak)... bzvz je... ne možeš se snać nikak (barem ja nisam mogla)

Izgubljeni
09-02-2008, 16:38
far cry :yuck:

InfernoCRO
09-02-2008, 22:37
eh ni far cry nije bas neka specijalna igra

Sickmanno1
09-02-2008, 23:28
STALKER!

Igrao sam puno losih igara u zivotu, al evo ova se probila na mjesto broj jedan...cak je prestigla i Will Rock! (ovo nije za hvaliti al Will Rocka sam cak i presao lol), te GT...