PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako zamišljate budućnost??



Dux
24-01-2008, 22:03
kako zamišljate, kakvo će biti stanje na našem planetu za nekih 400-500 godina?

npr. pustinja (u stilu mad max-a)
ogromni gradovi sa podivljalim prometom
neće biti zemlje

ili nešto sasvim drugo?

Ivan_87
24-01-2008, 22:08
mislim da ću još više slušat hard core punk :gitara:

i da će sve bit ok ko do sad :wink: :D

r0pe
24-01-2008, 22:08
bilo bi prejebeno da bude kao u Petom Elementu

callista
24-01-2008, 22:15
imam neki osjećaj da je za jedno 50-100 g sve gotovo.

GrimReaper
24-01-2008, 22:21
imam neki osjećaj da je za jedno 50-100 g sve gotovo.

Babitz
24-01-2008, 22:26
nije me previše briga

_ZlayA_
24-01-2008, 22:32
tehnologija ce se razvijati rapidno iza zatvorenih vrata jos nekih 100 godina, onda ce izbiti totalna revolucija a stanovnistvo ce se povecati duplo...

King tiger
24-01-2008, 22:37
prelazak s fosilnih na druga goriva ako bude sreca, megalopolisi aka zone metropola ce se sve vise povecavat, napredak komunakcijske tehnologije, ako bude srece prelazak na nuklearne elektrane.

prcko
24-01-2008, 22:42
Past ce meteor i svi ce zginuti i eto ti buducnosti

Ogg The Dogg
24-01-2008, 23:05
ljudi ce gladovat zato što će previše uljane repice uzgajat za biodizel pa niko neće više ranu pravit!

Maloki
24-01-2008, 23:06
Puno ljudi će umrijeti do tad...

Human m0nst3r
24-01-2008, 23:41
Mozda tada ljudi konacno podju sa ove planete putem kolonizacije ostalih planeta.Ako ne,onda ce sve biti pustara(predvidjam ratove za vodu ukoliko se nista ne ucini).Nafta nije problem,Sibir pliva na nafti,a Rusija ce drzati monopol.
Aj ne pricaj nebuloze. Nafte ce nestati za 50godina.

unknown
24-01-2008, 23:55
između 2013 i 2018 će se desiti nuklearni rat tako da če napokon vrijediti ona rečenica. Treći svjetski rat će se voditi preko kompjutera a 4 će se voditi pomoću štapova i kamenja

ZorgTheBorg
25-01-2008, 00:04
između 2013 i 2018 će se desiti nuklearni rat tako da če napokon vrijediti ona rečenica. Treći svjetski rat će se voditi preko kompjutera a 4 će se voditi pomoću štapova i kamenja
Kasniš, počinje 2010. BTW rat će završit izvanzemaljci, a onda ćemo za 100 godina prijeći u 4. dimenziju kao polubogovi.

Maloki
25-01-2008, 00:12
Počet će 21.12.2012.

reiki_
25-01-2008, 10:44
Želim doživjeti da vidim svoju ženu i svog /sina/kćer/unuka/unuku kako odrastaju i dalje me boli briga.

FaTaL_mRkvA
25-01-2008, 10:53
ja zemlju u budućnosti zamišljam kako kruži oko sunca sva crna i pregorjela, a iznad njezine površine lebde nekakvi zeleni oblaci...

znači, po meni, budućnosti neće biti baš previše... :(

Fenrir
25-01-2008, 11:52
Ja u budućnosti vidim sebe kako uspostavljam diktaturu i osvajam većinu Europe. Za 20 godina će se forum moć pohvaliti da je ugostio najvećeg diktatora kojeg je Zemlja vidjela. Hvala vam.

Master_of_Soup
25-01-2008, 12:06
Želim doživjeti da vidim svoju ženu i svog /sina/kćer/unuka/unuku kako odrastaju i dalje me boli briga.

Lord Jambrek
25-01-2008, 12:10
Ja u budućnosti vidim sebe kako uspostavljam diktaturu i osvajam većinu Europe. Za 20 godina će se forum moć pohvaliti da je ugostio najvećeg diktatora kojeg je Zemlja vidjela. Hvala vam.

Imamo slične ciljeve :D samo što je meni plan cijeli svijet, a ne većina europe

Maloki
25-01-2008, 12:12
Ja nisam toliko ambiciozan, ciljam samo na Dugu Resu

Fenrir
25-01-2008, 12:49
Ja u budućnosti vidim sebe kako uspostavljam diktaturu i osvajam većinu Europe. Za 20 godina će se forum moć pohvaliti da je ugostio najvećeg diktatora kojeg je Zemlja vidjela. Hvala vam.

Imamo slične ciljeve :D samo što je meni plan cijeli svijet, a ne većina europe

Europa je samo paravan da se svi od straha unaprijed odsele. Pravi plan je da onda na napuštenoj Europi sagradim ko Neverland Michaela Jacksona, samo prek kontinenta, pa da se posvetim djeci.

la50
25-01-2008, 12:51
budućnost zamišljam kao neko fensi mjesto :rotfl:

Fenrir
25-01-2008, 13:28
Važna je kvaliteta, ne kvantiteta. Ti ćeš se baviti prljavim kolonijalcima, a ja sa malom djecom.

Lord Jambrek
25-01-2008, 14:04
Važna je kvaliteta, ne kvantiteta. Ti ćeš se baviti prljavim kolonijalcima, a ja sa malom djecom.

a ja ću se guštat jednostavno u svem i svačem :D




Kako zamišljam budućnost?

Nikako, ljudi su prije 100 godina sanjali leteća vozila, ljudi su pije 50 godina sanjali leteća vozila, ljudi su prije 30 godina sanjali leteća vozila, e onda ćemo ih i mi dalje sanjat.

Samael
25-01-2008, 14:10
I Am Legend - Omega Man - The Last Man On Earth

Night, Dawn, Day, Land - Of The Dead

Mad Max

Ovi filmovi prikazuju kako će biti za pedeset-sto godina.

I Am Legend i Dead serijal su donekle istiniti, jer se strahuje od biološkog rata i raznih virusa. Mad Max je najvjerojatniji jer ionako cijela Zemlja ratuje oko nafte i sličnih sranja pa nema sumnje da će kad tad početi bacati A i H bombe...

Sve u svemu, najebali smo...

8)

Sonic_Moronic
25-01-2008, 14:25
Fenrir, perveznjačino... :D

Pa, sumnjam da će zemlja biti uništena nuklearkama kao dosta vas. Razvit ćemo se još više, zagaditi zemlju još više... Bit će ratova tu i tamo...

Plexihack
25-01-2008, 14:29
Ako može ja bi da zabrane korištenje goriva,neka se sve bazira na elektronici,neka se vozimo na principu supravodiča,neka sve zgrade budu bijele ili svijetlo sive :D

djubrex
25-01-2008, 17:34
1 riječ.....
smrt

RayDX
25-01-2008, 19:52
Ne znam što će biti, ali ja ću poginuti pokušavajući doći do Marsa ako treba! 8)

T1H0
25-01-2008, 21:20
hoće li biti budučnosti?? čuo sam za smak svijeta?? wtf

Lord Jambrek
25-01-2008, 21:21
Što vi zapravo shvaćate kao budućnost?

Budućnost je svaki trenutak koji leži ispred tebe, tvoj sutrašnji odlazak u školu, tvoj slijedeći odlazak na WC...

T1H0
25-01-2008, 21:23
pa da čovječe u pravu si

The Great Duck
25-01-2008, 21:23
Ja u budućnosti vidim sebe kako uspostavljam diktaturu i osvajam većinu Europe. Za 20 godina će se forum moć pohvaliti da je ugostio najvećeg diktatora kojeg je Zemlja vidjela. Hvala vam.

Imamo slične ciljeve :D samo što je meni plan cijeli svijet, a ne većina europe

Europa je samo paravan da se svi od straha unaprijed odsele. Pravi plan je da onda na napuštenoj Europi sagradim ko Neverland Michaela Jacksona, samo prek kontinenta, pa da se posvetim djeci.
znači dok će Fenrir vladati Provincijom Europom, Jambrek će vladati kolonijom Terra 001 koja će biti dio mog galaktičkog carstva...hah...uživajte...

Koje će biti dio moje interagalaktičke demokracije aka totalitarne dikatature i kulta ličnosti.

On topic,vdim dvije verzije budućnosti:
1)Ljudi se ujedinjuju u jednu državu (na čelu sa mnom:D ),osnivaju naseljeničku koloniju na Marsu i crpe materijale s ostalih planeta uz pomoć strojeva i robota,što dovodi do koloniziranja galaksije.

2)Između ove i 2012. godine počinje WW3,prvo se određene struje sukobe na Kosovu,onda stižu Rusi na strani Srba i Ameri s NATO-m za Albance,Al-Qaeda,Talibani i drugi islamisti i teroristi se sukobljavaju s demokracijom u Pakistanu,Bliskom istoku i sjvernoj Africi,Sjeverna Koreja i Kina skupa s Kubom,Venezuelom i ostalim crvenim društvom ulazi u rat,tako nas terorizam,kapitalizam,komunizam i ostali izmovi sve unište,i svi postajemo robovi pingvinima koji će nas satrat kad stignu s Antarktika...ako se to i ne dogodi,2012. će biti neka katastrofa,pa smo opet svi ownani...Na sreću,navršit ću 18 2012. tako da se stignem obratiti naneku vjeru pa vidit hoće li me Isus,Muhamed,Budha ili tko već spasiti...

kikl0p
25-01-2008, 21:23
Ako bude srece nece bit pcp casopisa :pray:

Plexihack
25-01-2008, 22:08
Ako može ja bi da zabrane korištenje goriva,neka se sve bazira na elektronici,neka se vozimo na principu supravodiča,neka sve zgrade budu bijele ili svijetlo sive :D

Genijalno.A kako se pravi struja? :D

Nuklearke :P
Struja se koristila prije nafte...

Death By Sexy
25-01-2008, 23:36
the big nothing.. klasa optimist

v4MP1r3
26-01-2008, 00:13
GW i WOW ce biti RL i onda ce mo se sukobljavati na ulicama.

MY RANGER IS STRONGER THAN YOUR FAIRY !!
DIE WOW CHARACTER DIEEEE !!!

ZorgTheBorg
26-01-2008, 22:04
Woweri kolju a GW je underground resistance...

_ZlayA_
26-01-2008, 22:19
u skoroj buducnosti vidim komplikacije na bliskom istoku i kosovu, moguce nemire u bosni izmedju dva entiteta i tri naroda...
u srednje dalekoj buducnosti vidim sebe kao osobu koja izvrsava drzavni udar na zemlju (koja god to bila zemlja kasnije) i uspostavlja demokratski apsolutizam/diktaturu, nakon toga slijedi prisvajanje zemalja europe koje su vec iscrpljene sitnim ratovima po svijetu gdje su njihove vojske ucestvovale kao ''donositelji mira i prosperiteta''. kada oko 60% europe bude prisvojeno na mene ce biti izvrsen atentat. izvrsice ga ljudi iz amerike i moj nasljednik ce pokrenuti rat protiv te kapitalisticke djubradi. time ce on pokrenuti pravi WW III i izgubiti s tim sto ce se rat voditi na americkom tlu i ameri ce biti primorani par nuklearki lansirati na svoj kontinent...
onda ce ameri krenuti u pohod da ''oslobode zauzete'' zemlje evrope ali ce naici na otpor gradjana kojima se svidilo kako jeste i onda ce veliki meteor se pojaviti iz svemirske crvotocine i unistiti zemlju.

unknown
26-01-2008, 22:20
GW i WOW ce biti RL i onda ce mo se sukobljavati na ulicama.

MY RANGER IS STRONGER THAN YOUR FAIRY !!
DIE WOW CHARACTER DIEEEE !!!


e to ti je kada si na drogama

DrunkyDuck
26-01-2008, 22:36
u skoroj buducnosti vidim komplikacije na bliskom istoku i kosovu
Zbilja? Ja ih vidim vec sad. :D


OnT:
Razina vode raste, ljudi se koncentriraju na kratkorocna rjesenja kao sto je izgradnja nasipa pod vodstvom vlada i korporacija koje njima upravljaju (5% najbogatijih stanovnika Zemlje) da bi jos malo zaradjivale prije nego dodje do prave potrebe za alternativnim izvorima energije.

Led se i dalje ubrzano otapa, mnogi gradovi nestaju pod vodom, mnoge zivotinjske vrste nestaju, sto zbog vode, sto zbog zagadjenja, s njima i biljne koje vise o zivotinjama koje ih oprasuju/raznose sjemenke.

Zbog problema sa zatopljenjem/onescicenjem se kulture ionako netolerantne jedna prema drugoj jos cesce sukobljavaju sto vodi do iduceg hladnog rata no ovaj put svatko zeli svoj dio kolaca. Rezultat je nuklearni napadom i odgovori na isti. 5% i ljudi koji im trebaju vec imaju pripremljena sklonista dok su ostali prepusteni sami sebi.

unknown
26-01-2008, 23:02
sve u svemu jebali smo ježa.... taman kada završim faks sranja će se početi dešavati

Svinjoguz
26-01-2008, 23:16
biti ce masovni nuklearni rat, izginuti ce stotine milijuna ljudi, zatim ce se izumiti ftl warp pogon i zemlja ce se ujediniti

Fenrir
26-01-2008, 23:17
sve u svemu jebali smo ježa.... taman kada završim faks sranja će se početi dešavati
Ja bi u tom vidio priliku za državni udar, al nemoj mene slušat. Više će meni ostat.

Maloki
26-01-2008, 23:34
Scijentolozi tvrde da su psihijatri krivi za sva sranja u svijetu, a mi nemamo razloga da im ne vjerujemo.

DrunkyDuck
26-01-2008, 23:41
Ljudi su krivi za sva kranja u svijetu, a Scijentologiji niposto ne treba vjerovati jer je prije svega opasan kult, a i sam stvaraoc, pisac SF romana L. Ron Hubbard je mnogo puta izjavio da je najbolji nacin za dobivanje moci i novaca stvaranje religije. A prioriteti su mu bili moc i novac. 2+2...

Aerial
26-01-2008, 23:54
Ja jedva čekam 2012. da vidim kako će izgledati apokalipsa/ uzdizanje na novu razinu postojanja/ međugalaktički rat/ sudar s crnom rupom/ armageddon/ "insert any doomsday theory here" / ....

v4MP1r3
27-01-2008, 00:32
GW i WOW ce biti RL i onda ce mo se sukobljavati na ulicama.

MY RANGER IS STRONGER THAN YOUR FAIRY !!
DIE WOW CHARACTER DIEEEE !!!


e to ti je kada si na drogama

kava je moja droga

Ogg The Dogg
27-01-2008, 10:29
u skoroj buducnosti vidim komplikacije na bliskom istoku i kosovu
Zbilja? Ja ih vidim vec sad. :D


OnT:
Razina vode raste, ljudi se koncentriraju na kratkorocna rjesenja kao sto je izgradnja nasipa pod vodstvom vlada i korporacija koje njima upravljaju (5% najbogatijih stanovnika Zemlje) da bi jos malo zaradjivale prije nego dodje do prave potrebe za alternativnim izvorima energije.

Led se i dalje ubrzano otapa, mnogi gradovi nestaju pod vodom, mnoge zivotinjske vrste nestaju, sto zbog vode, sto zbog zagadjenja, s njima i biljne koje vise o zivotinjama koje ih oprasuju/raznose sjemenke.

Zbog problema sa zatopljenjem/onescicenjem se kulture ionako netolerantne jedna prema drugoj jos cesce sukobljavaju sto vodi do iduceg hladnog rata no ovaj put svatko zeli svoj dio kolaca. Rezultat je nuklearni napadom i odgovori na isti. 5% i ljudi koji im trebaju vec imaju pripremljena sklonista dok su ostali prepusteni sami sebi.

kraj malo podsjeća na noinu arku... možd se pojavi neki američki predsjednik koji će tvrdit da mu se objavio Bog i reko mu da iskopa jedno atomsko sklonište za najbogatije te da baci nuklearku na ostatak svijeta zato što su ljudi previše.... neznam... siroašni

DrunkyDuck
27-01-2008, 11:08
Kladim se da vec i sad postoji gro podzemnih sklonista, tko zna koliko ih je izgradjeno za vrijeme hladnog rata. Tito ih je takodjer imao nekoliko. :D

Death By Sexy
27-01-2008, 11:29
Kladim se da vec i sad postoji gro podzemnih sklonista, tko zna koliko ih je izgradjeno za vrijeme hladnog rata. Tito ih je takodjer imao nekoliko. :D

baš je bilo u jednom FHMu o jednom Titovom skloništu... sad ne mogu naći ali sklonište je ogromno i više nije u funkciji

unknown
27-01-2008, 11:36
ako se ta sva sranja dese i sve postane radioaktivno ja se neću truditi skrivati.... bolje ću umrjeti nego "živjeti" u takvim uvjetima, ako vas zanimaju ta postpokaliptične situacije pogledajte seriju Jericho

When Jake Green returns to his Kansas small-town home Jericho, where his dad Johnston is mayor, everyone is preoccupied with petty private business and family matters, but that changes drastically after a completely unexpected explosion. It soon becomes clear there has been a nuclear attack, but neither by whom nor on which scale. Suddenly life in Jericho, and as the inhabitants gradually discover all over the disintegrating USA, becomes a more primordial struggle for survival, where unexperienced dangers, primitive as well as technological, have to be weighed against pressing primal needs, such as food, fuel and self-defense against plunderers, invaders and even each-other. Jake, whose private story like that of other main characters slowly becomes disclosed to us, proves extremely resourceful and a smart hero, while his father's mayoral authority and even that of the only available medical professionals is soon challenged and undermined, criminal potentials are tapped into by circumstances and good people must rise to the daunting occasion assertively or perish. Even when contact is made with neighboring surviving towns, desperate rivalry soon cancels out solidarity. Furthermore, there is a well-equipped, hidden organization at work, which recently arrived Robert Hawkins belongs to...

http://www.imdb.com/title/tt0805663/

The Great Duck
27-01-2008, 18:52
uspostavlja demokratski apsolutizam/diktaturu

Kako možeš uvesti demokratski apsolutizam?

Već vidim poslije nuklearnog rata,Noin vault 13...
Aj,bar ćemo moći iskusiti Fallout uživo...

Lord Myrkul
27-01-2008, 22:52
sve u svemu jebali smo ježa.... taman kada završim faks sranja će se početi dešavati

a ako je tako onda ni necu na faks. iskoristit su jos ovo malo godina sta bolje mogu, a onda adio daci :wink:

_ZlayA_
27-01-2008, 23:19
uspostavlja demokratski apsolutizam/diktaturu

Kako možeš uvesti demokratski apsolutizam?

mogu, narod bira svog apsolutistu...
ako to ne budem ja, pa eto u te 3 sekunde mandata cu ubiti tog izabranika i voila ponovo JA!

Ogg The Dogg
28-01-2008, 08:51
uspostavlja demokratski apsolutizam/diktaturu

Kako možeš uvesti demokratski apsolutizam?

mogu, narod bira svog apsolutistu...
ako to ne budem ja, pa eto u te 3 sekunde mandata cu ubiti tog izabranika i voila ponovo JA!
super ti je ta demokracija. birajte, glasujte, nek se i vaš glas čuje, eto tak iz fore, ja i dalje ostajem na vlasti :)

Human m0nst3r
28-01-2008, 09:21
Svi cemo umrijeti za 100 godina i nitko se nece ovog sjecati.

Neven <R>
28-01-2008, 09:52
Ovisi kakav ćeš trag ostaviti na ovom svijetu.

ZorgTheBorg
28-01-2008, 13:06
Svi cemo umrijeti za 100 godina i nitko se nece ovog sjecati.
Gamerskim životom kakvim živimo, prije će biti 50.

Sonic_Moronic
28-01-2008, 22:27
Meh... Mene će se sjećati izabrani... Drugi to ni ne zaslužuju...

Then again, ljudi mi govore da sam lik klasičnog ubojice, tih i povučen... Ali kad popizdim, aj get my rivenđ. :D

Fenrir
28-01-2008, 22:48
Meni govore specijalisti da sam lik atipičnog psihopata. Moje vrline:sadist, piroman, kleptoman, alkos. Ako ne zavladam svijetom, vidim se u Sing Singu, ili sličnoj ustanovi.

ZorgTheBorg
29-01-2008, 09:37
Meni se fućka... life comes and goes, na tebi je hoćeš li od njega napraviti sranje tražeći nedostižno ili vidjeti sebe kao svoga koji živi život onakav kakav je... ne zanima me što ću postat ili tko će me se sjećati... ja znam gdje sam i gdje ću se ukopati na ovome svijetu do smrti.

Gravestone_bluz
29-01-2008, 10:05
Mislim da će ljudi shvatiti da su ratovi besmisleni , prije il kasnije se ujediniti i sve će bit ljepo i sjajno, dok naravno ne dođu zli svemirci i pobiju nas ko stoku

kikl0p
29-01-2008, 12:49
nece bit buducnosti 24.12.2012 najkasnije ce svi poumirat
oni koji su dosegli odredeni nivo svjesnosti napredovar ce prema visem denzitetu a oni koji su bili tvrdi OPS ce unazadovat, vecina ce se opet inkrarnirat u 3 denzitetu i tako do kraja ciklusa koji ce opet trajat 300 000g

ZorgTheBorg
29-01-2008, 13:00
nece bit buducnosti 24.12.2012 najkasnije ce svi poumirat
oni koji su dosegli odredeni nivo svjesnosti napredovar ce prema visem denzitetu a oni koji su bili tvrdi OPS ce unazadovat, vecina ce se opet inkrarnirat u 3 denzitetu i tako do kraja ciklusa koji ce opet trajat 300 000g
Indeed :D

Maloki
31-01-2008, 16:51
nece bit buducnosti 24.12.2012 najkasnije ce svi poumirat
oni koji su dosegli odredeni nivo svjesnosti napredovar ce prema visem denzitetu a oni koji su bili tvrdi OPS ce unazadovat, vecina ce se opet inkrarnirat u 3 denzitetu i tako do kraja ciklusa koji ce opet trajat 300 000g

Neće svi pomrijeti nego će svi evolvirati, ko pokemoni.

Dreamer Deceiver
31-01-2008, 16:58
toooooo
napokon cu imati rep ko pikaču

BlackDCRO
31-01-2008, 21:17
Ne razmisljam previse o buducnosti, pokusavam sto bolje iskoristit sadasnjost dok se jos moze...

Korpse
01-02-2008, 20:12
bolji kompovi!

Mjutant
01-02-2008, 20:24
imam neki osjećaj da je za jedno 50-100 g sve gotovo.

Ja mislim da ce doc vanzemaljci i istrebit nas :)

Kablam
01-02-2008, 20:32
Jedino što znam je da če zemlja biti skroz spojena zgradama koje iznutra nalikuju kao jedna importane galeria ili cinestar...

Lord AngelRI
01-02-2008, 20:33
zamišljam je genijalnu punu lijepih i novih stvari i boljih... no za prirodu i našu budućnost neznam neće dobro završit ako se ovako nastavi...

Peyo
04-02-2008, 15:38
imam neki osjećaj da je za jedno 50-100 g sve gotovo.

IllidanLives
04-02-2008, 22:16
Jedino što znam je da če zemlja biti skroz spojena zgradama koje iznutra nalikuju kao jedna importane galeria ili cinestar...
hm...naravno ako ne doživimo invaziju demona koji će doći iz Kalimdora u London preko Vvardenfella i sve nas analno obeščaste...rajt?
jos ce doci horda i aliance pa nastaviti ce fajt ovdje

Ivan_87
04-02-2008, 23:02
svaki put kada se zamislim onda pogledam vjesti,nemam riječi kako da opišem,nema zakona da me stidi,sve se zna ništa se nezna,dođe mi da povratim :killyou:

svoj mir zaklon ću naći,živjet za ljubav postati jači,svoj mir zaklon ću naći živjet za ljubav za život se boriti

Unnamed
12-02-2008, 21:07
Ma, sve ce otic u k*rac do tada.

Munjeni
12-02-2008, 22:49
svi cemo zivjeti u WoW svijetu, uskoro necemo morati jesti i piti nego cemo peglati magove za biskvit, sukobe cemo rjesavati duelovima itd...

Razer
12-02-2008, 23:01
Kao budućnost.

Nemesis
13-02-2008, 01:12
imam neki osjećaj da je za jedno 50-100 g sve gotovo.

ja imam osjećaj da je gotovo za koju godinu.

Lord AngelRI
13-02-2008, 22:43
imam neki osjećaj da je za jedno 50-100 g sve gotovo.

ja imam osjećaj da je gotovo za koju godinu.

potpisujem

Regnikolarna Deputacija
15-02-2008, 22:31
Ja mislim da smo mi najebali.

Vjerojatno ćemo se svi klati oko vode, malo manje oko nafte, dakle moguć je treći svjetski rat, klima će otić još više kvragu i te stvari.

We are doomed!
:hangin:

Regnikolarna Deputacija
15-02-2008, 22:50
Ne baš.
Samo malo dramatiziram.

Utoplytanian
15-02-2008, 23:52
bit ce cisci zrak u buducnosti zato jer ce se sve vise pocet koristit prirodna energija tj. sunce i struja (hidroelektrane, vjetrenjace ftw) a nece bit toliko organskih goriva nafta,ugljen etc.

Avalon
16-02-2008, 00:15
ja se bojim da neće biti budućnosti :cry:

Empe Tri
16-02-2008, 01:26
zamisljam buducnost bez SANADERA i MARKOVICA :|
joooj sto bi violio da ih netko makne s njihovih ovlasti.... al opet tu nema nade jer ce ipak doci neki kreten koji ce nas jos vise pokrast nego oni.... :yuck:

Lord AngelRI
16-02-2008, 19:36
Ja mislim da smo mi najebali.

Vjerojatno ćemo se svi klati oko vode, malo manje oko nafte, dakle moguć je treći svjetski rat, klima će otić još više kvragu i te stvari.

We are doomed!
:hangin:

yap al dobro možda se urazumimo...

Grim
07-04-2008, 10:51
Moje mišljenje SAD i Rusija se posvadit booom, booooooom par atomskih i nuklarnih i Zemlja kabooooooooooom i nema više čovjeka. :(

unknown
07-04-2008, 11:22
Moje mišljenje SAD i Rusija se posvadit booom, booooooom par atomskih i nuklarnih i Zemlja kabooooooooooom i nema više čovjeka. :(


prije će ti kina i sjeverna koreja

Lord AngelRI
07-04-2008, 17:02
Moje mišljenje SAD i Rusija se posvadit booom, booooooom par atomskih i nuklarnih i Zemlja kabooooooooooom i nema više čovjeka. :(


prije će ti kina i sjeverna koreja

ma di si našo njih čisto sumljam da bi oni mogli zaratit, ajd kada već prognoziramo možda indija - pakistan

Grim
07-04-2008, 18:13
Ma zaratit ce se Vatikan i Italija :rotfl:

Lord AngelRI
07-04-2008, 18:18
Ma zaratit ce se Vatikan i Italija :rotfl:

e jedna od boljih provala :rotfl:

Constantine
08-04-2008, 15:22
2050 past će meteor nedaleko od las vegasa u sj. americi.Udar meteora podignut će veliku količinu zemlje u atmosferu pa sunčeve zrake neće moći doprijeti do zemljine površine.Od 2050 do 2300 godine biti će ledeno doba.

McPingvin_v2.0
08-04-2008, 15:59
2050 past će meteor nedaleko od las vegasa u sj. americi.Udar meteora podignut će veliku količinu zemlje u atmosferu pa sunčeve zrake neće moći doprijeti do zemljine površine.Od 2050 do 2300 godine biti će ledeno doba.
Naravno, o tome se nigdje ne može pročitati jer nas kontroliraju gušteri iz 4. dimenzije.

Lord AngelRI
08-04-2008, 19:13
2050 past će meteor nedaleko od las vegasa u sj. americi.Udar meteora podignut će veliku količinu zemlje u atmosferu pa sunčeve zrake neće moći doprijeti do zemljine površine.Od 2050 do 2300 godine biti će ledeno doba.

bit će bit će da je to istina... ma šta se mene tiče neka sutra padne baš me brige... :wink:

Guber
10-04-2008, 19:40
Budućnost je svijetla. Vidim cijeli svijet u miru, svi ljudi sretni. Ptice pjevice pjevuše........
:) Hoće biti tako, ne znam, ali svakako dobro zvuči.

RayDX
03-08-2008, 01:48
Jutrom me budi kućno integrirano računalo umiljatim ženskim glasom i pita me jesam li se naspavao. Nakon toga aktivira se protokol koji sprema krevet i aktivira računalna sučelja preko cijele kuće, both voice command i touchscreen. Odlazim do teretane gdje mi računalo stimulira tijelo kao da sam vježbao 2 sata. Nakon toga naredim računalu da mi pripremi lazanje, lagan obrok ujutro. Presvlačim se za posao, izlazim van iz kuće gdje vidim kako prelijep sklad tehnologije i prirode, a iznad mene nadlijeću zemaljske osobne letjelice koje pokreće reakcija antimaterije i materije. Aktiviram komunikacijski kanal koristeći sofisticirani holografski uređaj i pozivam orbitalnu postaju Phoenix da me teleportiraju. Prolazeći pokraj restorana na postaji zamjećujem kako nova klasa znanstvenog broda izlazi iz drydocka popraćena pljeskom zadivljene publike. U sebi osjetim zadovoljstvo jer sam imao prste u razvoju tog broda pa krenem lagano prema istraživačkom centru. Nakon kratkog hoda zamijetim dvoje pripadnika druge rase kako se dive prelijepo dizajniranom logou Ujedinjene Federacija Planeta, što mi donese smiješak na lice. Ulaskom u Centar za Istraživanje, opet me zadivljuje surađivanje rasa za opći napredak te pođem u svoj laboratorij da se bacim na posao


awwwwwwwwwwwwww :cry:

unknown
03-08-2008, 08:37
Jutrom me budi kućno integrirano računalo umiljatim ženskim glasom i pita me jesam li se naspavao. Nakon toga aktivira se protokol koji sprema krevet i aktivira računalna sučelja preko cijele kuće, both voice command i touchscreen. Odlazim do teretane gdje mi računalo stimulira tijelo kao da sam vježbao 2 sata. Nakon toga naredim računalu da mi pripremi lazanje, lagan obrok ujutro. Presvlačim se za posao, izlazim van iz kuće gdje vidim kako prelijep sklad tehnologije i prirode, a iznad mene nadlijeću zemaljske osobne letjelice koje pokreće reakcija antimaterije i materije. Aktiviram komunikacijski kanal koristeći sofisticirani holografski uređaj i pozivam orbitalnu postaju Phoenix da me teleportiraju. Prolazeći pokraj restorana na postaji zamjećujem kako nova klasa znanstvenog broda izlazi iz drydocka popraćena pljeskom zadivljene publike. U sebi osjetim zadovoljstvo jer sam imao prste u razvoju tog broda pa krenem lagano prema istraživačkom centru. Nakon kratkog hoda zamijetim dvoje pripadnika druge rase kako se dive prelijepo dizajniranom logou Ujedinjene Federacija Planeta, što mi donese smiješak na lice. Ulaskom u Centar za Istraživanje, opet me zadivljuje surađivanje rasa za opći napredak te pođem u svoj laboratorij da se bacim na posao


awwwwwwwwwwwwww :cry:

možda tvoj prapra unuk dočeka i to veliko MOŽDA..... to je ista ona stvar koju su govorili našim starcima da će do 2000 godine svatko imati svoju privatnu raketu

RayDX
03-08-2008, 09:03
Jutrom me budi kućno integrirano računalo umiljatim ženskim glasom i pita me jesam li se naspavao. Nakon toga aktivira se protokol koji sprema krevet i aktivira računalna sučelja preko cijele kuće, both voice command i touchscreen. Odlazim do teretane gdje mi računalo stimulira tijelo kao da sam vježbao 2 sata. Nakon toga naredim računalu da mi pripremi lazanje, lagan obrok ujutro. Presvlačim se za posao, izlazim van iz kuće gdje vidim kako prelijep sklad tehnologije i prirode, a iznad mene nadlijeću zemaljske osobne letjelice koje pokreće reakcija antimaterije i materije. Aktiviram komunikacijski kanal koristeći sofisticirani holografski uređaj i pozivam orbitalnu postaju Phoenix da me teleportiraju. Prolazeći pokraj restorana na postaji zamjećujem kako nova klasa znanstvenog broda izlazi iz drydocka popraćena pljeskom zadivljene publike. U sebi osjetim zadovoljstvo jer sam imao prste u razvoju tog broda pa krenem lagano prema istraživačkom centru. Nakon kratkog hoda zamijetim dvoje pripadnika druge rase kako se dive prelijepo dizajniranom logou Ujedinjene Federacija Planeta, što mi donese smiješak na lice. Ulaskom u Centar za Istraživanje, opet me zadivljuje surađivanje rasa za opći napredak te pođem u svoj laboratorij da se bacim na posao


awwwwwwwwwwwwww :cry:

možda tvoj prapra unuk dočeka i to veliko MOŽDA..... to je ista ona stvar koju su govorili našim starcima da će do 2000 godine svatko imati svoju privatnu raketu

Budućnost će biti uvjetno slična, a zato i učim... Da pomognem stvaranju takve budućnosti =)
A ako ne uspijem u nakani, barem ću moći reći da sam dao sve od sebe, ne bacam prebrze zaključke i nadam se najboljem.

McPingvin_v2.0
03-08-2008, 09:44
Voice command odma izbaci. Nemoguće. Glas nam se mijenja tako da nas računalo ne može prepoznati ako smo prehlađeni, promukli, dobili pendrekom po adamovoj jabučici...

unknown
03-08-2008, 10:37
Jutrom me budi kućno integrirano računalo umiljatim ženskim glasom i pita me jesam li se naspavao. Nakon toga aktivira se protokol koji sprema krevet i aktivira računalna sučelja preko cijele kuće, both voice command i touchscreen. Odlazim do teretane gdje mi računalo stimulira tijelo kao da sam vježbao 2 sata. Nakon toga naredim računalu da mi pripremi lazanje, lagan obrok ujutro. Presvlačim se za posao, izlazim van iz kuće gdje vidim kako prelijep sklad tehnologije i prirode, a iznad mene nadlijeću zemaljske osobne letjelice koje pokreće reakcija antimaterije i materije. Aktiviram komunikacijski kanal koristeći sofisticirani holografski uređaj i pozivam orbitalnu postaju Phoenix da me teleportiraju. Prolazeći pokraj restorana na postaji zamjećujem kako nova klasa znanstvenog broda izlazi iz drydocka popraćena pljeskom zadivljene publike. U sebi osjetim zadovoljstvo jer sam imao prste u razvoju tog broda pa krenem lagano prema istraživačkom centru. Nakon kratkog hoda zamijetim dvoje pripadnika druge rase kako se dive prelijepo dizajniranom logou Ujedinjene Federacija Planeta, što mi donese smiješak na lice. Ulaskom u Centar za Istraživanje, opet me zadivljuje surađivanje rasa za opći napredak te pođem u svoj laboratorij da se bacim na posao


awwwwwwwwwwwwww :cry:

možda tvoj prapra unuk dočeka i to veliko MOŽDA..... to je ista ona stvar koju su govorili našim starcima da će do 2000 godine svatko imati svoju privatnu raketu

Budućnost će biti uvjetno slična, a zato i učim... Da pomognem stvaranju takve budućnosti =)
A ako ne uspijem u nakani, barem ću moći reći da sam dao sve od sebe, ne bacam prebrze zaključke i nadam se najboljem.

mene zaboli za ljudski napredak....

Sickmanno1
03-08-2008, 10:57
RayDX preseli se onda u Japan...za 3 godine to sve bude tamo :rotfl:

RayDX
03-08-2008, 11:01
Voice command odma izbaci. Nemoguće. Glas nam se mijenja tako da nas računalo ne može prepoznati ako smo prehlađeni, promukli, dobili pendrekom po adamovoj jabučici...

Veoma moguće, računalo aproksimira zvučne valove koji zaprima tako da može 90-100% pogoditi što je korisnik htio reći ukoliko su algoritmi dovoljno fleksibilni. Ali kad si prehlađen i promukao ni familija oko tebe te ne razumije pobogu, a kamoli računalo.

Mirko L
04-08-2008, 18:30
za kojih 300-400 godina?uffff neće postojat ni lj od ljudi tada...umrit ćemo još u ovon stoljeću(bar većina nas)
ako želiš znat zašto pitaj jer mi se neda bezveze pisat ako te nebriga

nosferatu25
04-08-2008, 19:14
ovo je hiljaditi put da se ponovo rađa život na majci zemlji... kad nas ponovo unište, ponovo ćemo da se razvijemo i pitaćemo se istu stvar...

Human m0nst3r
04-08-2008, 19:21
Ne zamisljam ju jer nikad ne znas sta buducnost nosi. Tako da gluposti. Mogu je zamisliti i onda me iduci dan tramvaj pokupi i jebes sve ako nisam i taj tramvaj zamislio.

K1f7a
08-08-2008, 09:38
Dogodit ce se Apokalipsa nakon sta umre kraljica VB, ljudi ce prestat vjerovat u Boga zato sto ce se u Vatikanu probudit vojska zombija i zaratit protiv svjeta zbog cega ce SAD bacit 3 nuklearne bombe na italiju te ce italija postat otok-pustinja, zombiji ce prezivit te zauzet cijelu europu a novo sjediste vatikana ce biti Pariz (papu ce zombiji ugrist te ce postat vrhovni zombi). Nakon toga zauzet ce cijeli svijet te ce prestat World against Zombie War 1 i svi zombiji ce ziviti normalno imat ce posao ici ce na mise,itd. :)

Hellboy
08-08-2008, 10:14
masivni phail...papa već jest zombi...

Lord Jambrek
08-08-2008, 23:20
na svijet če past užareno govno i svi čemo krepat od smrada i doče Kifla i pojest govno šala mala zombi če napast i tu sam ja super heroj koji če sve zombije :twisted: :killyou: oni če me :pray: ja ču pozvat :ekipa: :rambo: i ubit čemo ih sve itd.

:(

m777
08-08-2008, 23:24
kako zamišljate, kakvo će biti stanje na našem planetu za nekih 400-500 godina?

Ne zamisljam ju jer nikad ne znas sta buducnost nosi. Tako da gluposti. Mogu je zamisliti i onda me iduci dan tramvaj pokupi i jebes sve ako nisam i taj tramvaj zamislio.

Da.

K1f7a
09-08-2008, 09:21
na svijet če past užareno govno i svi čemo krepat od smrada i doče Kifla i pojest govno šala mala zombi če napast i tu sam ja super heroj koji če sve zombije :twisted: :killyou: oni če me :pray: ja ču pozvat :ekipa: :rambo: i ubit čemo ih sve itd.
Gledas malo previse crtice sa supermenom i batmanom(Darth Vader SUPERHERO makes monster kills and ownes zombies :rotfl: )

Nodakim
11-08-2008, 20:01
gleda on taman crtića....za svoju dob
a sta si ti toliko opsjednut s crkvom?

K1f7a
13-08-2008, 07:39
gleda on taman crtića....za svoju dob
a sta si ti toliko opsjednut s crkvom?
Nisam to sam sam reko zbog zombbija koji ce vladat svjetom ko u Zori zivih mrtvaca

neox99buleseye
28-09-2008, 19:02
gleda on taman crtića....za svoju dob
a sta si ti toliko opsjednut s crkvom?
Nisam to sam sam reko zbog zombbija koji ce vladat svjetom ko u Zori zivih mrtvaca

LOhohoL dao bog da nas roboti pocnu ubijati dok im nedamo pravo glasa na izborima za precjednika stranke umirovljenika XD, salim se ali ak se nastavi ovak kak ide...... samo pogledajte supremme commander trailer i to vam je to! moja vizija budučnosti.

GaTa666
28-09-2008, 19:48
A ko i bude postojalo nesto na zemlji za 300-400 god. stanje ce vjerovatno bit jako sjebano.

Lord AngelRI
29-09-2008, 11:28
A ko i bude postojalo nesto na zemlji za 300-400 god. stanje ce vjerovatno bit jako sjebano.

tko zna možda će do tada napravit neki mega grad na marsu i sve se tamo preselit... :rotfl:

Dreamer Deceiver
29-09-2008, 17:25
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije

Lord Jambrek
29-09-2008, 19:59
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije

Ne stari, ja sam budući diktator svijeta, ne ti, ne onaj peder kenan, nego ja!

Hellboy
29-09-2008, 20:17
mda...there can be only one...ME!
svi vi mi možete biti kućne pomoćnice...imat čem fensi odore francuskih sobarica za vas...

Dreamer Deceiver
29-09-2008, 20:35
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije

Ne stari, ja sam budući diktator svijeta, ne ti, ne onaj peder kenan, nego ja!

ju rujnd maj drim :(
ju bastard :(

K4ciga
29-09-2008, 21:09
mda...there can be only one...ME!
svi vi mi možete biti kućne pomoćnice...imat čem fensi odore francuskih sobarica za vas...
Dok se ne rodi mali Che... :)

Hellboy
29-09-2008, 21:10
fabijan se brine za sve koji krenu tim putem...ima gan i ne boji se upotrijebiti ga ^^

iznogud1515
29-09-2008, 21:11
ne zamišljam budućnost, ne da mi se o tom razmišljat.

neox99buleseye
03-10-2008, 20:16
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije

Ti si moj izbor za vladara planete zemlja( a ja cu biti vladar kolonije na Mrasu), ali ovo je najbitnije !!! NEMA BIG BUDALES!!!!!!

LorlonWarrior
03-10-2008, 20:31
A neam pojma... Kad sam imo 5 godina govorili su mi da će za 10 godina vozit leteći auti i biti vešmašine na baterije šta ja znam a ništa se od toga nije dogodilo... Tako da mislim da će budućnost biti ista ko i sad

Mirko L
04-10-2008, 09:46
isto ,baš isto mišljenje iman i ja.
vidija san u nekin filmovima iz negdi 1970-80,tamo su oni išli u budućnost(oko 2000.)i odma bili neki leteći skateboardi i time-machineovi...
isto tako ovi za crysis 2020. i imat ćemo neke nanosuitove,je kurac bit će sve isto osin unaprijeđenih pc igara a to je najvažnije:)

flander
04-10-2008, 09:47
isto ,baš isto mišljenje iman i ja.
vidija san u nekin filmovima iz negdi 1970-80,tamo su oni išli u budućnost(oko 2000.)i odma bili neki leteći skateboardi i time-machineovi...


"Povratak u budućnost" film možda ?

Mirko L
04-10-2008, 09:59
točno

Lord AngelRI
04-10-2008, 13:11
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije

glasam za tebe!!!!

King tiger
04-10-2008, 21:48
fabijan se brine za sve koji krenu tim putem...ima gan i ne boji se upotrijebiti ga ^^
fabijan moze ugusiti revoluciju sve dok je vode fazani ili druga vrsta zivine.

flander
04-10-2008, 22:00
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije
You have my bow!

And my window!

McPingvin_v2.0
04-10-2008, 23:06
za dvadesetak godina zemlja ce bit pod mojom diktaturom :(
oh well, da vam bude lakše to prihvatit, ukinut cu big brother i ostale realitije
You have my bow!

And my window!
AND MY AXE!!

Deadwalker
04-10-2008, 23:09
zbog loseg utjecaja gaminga na danasnju mladež i nemogucnosti vlasti te propalog americkog odvjetnika Thompsona da poduzmu nesto cijeli svijetski poredak za 20 god ce se srusiti jer ce svijetom haracit i držat vlast luđaci i pobjesnjeli igraci GTA serijala koji ce opalit metak u celo svakom tko nebude htio prebiti bakicu na ulici ili imao level 200 u WOW-u...situaciju može spasit jedino invazija aliena koja ce zamjenit korumpiranu vlast ili jednostavno nalet asteroida na nas treci kamencic gdje ce se spasit nekolicina geekova i bogatih kretena pa ce se tako barem malo usporit intelektualno propadanje ljudske podvrste sisavaca...

Hellboy
05-10-2008, 09:30
You have my bow!

And my window!
AND MY AXE!!
If by my life or death I can protect you, I will. You have my sword...

Dreamer Deceiver
05-10-2008, 10:57
čini se da imam cijelu Morgothovu družinu, har har :evil:

Lord Jambrek
05-10-2008, 10:58
You have my bow!

And my window!
AND MY AXE!!

AND MY HOTDOG IN YOUR FACE :D

Hellboy
05-10-2008, 11:11
jambrek, umri... :(

neox99buleseye
16-10-2008, 18:53
AND MY HOTDOG IN YOUR FACES :D

Jambrek, care, hehehehehehehe

Lord Jambrek
16-10-2008, 19:13
AND MY HOTDOG IN YOUR FACES :D

Jambrek, care, hehehehehehehe

Vidim da si novi ovdje pa ne znam da li kužiš o čem se zapravo radi :D

nosferatu25
16-10-2008, 22:42
ne, ali ipak smatra da je cool da ti kaže da si car.

LorlonWarrior
16-10-2008, 22:51
ne, ali ipak smatra da je cool da ti kaže da si car.

Ulizuje se - usro

Lord Jambrek
17-10-2008, 09:11
Meni se možete jedino novcima ulizivat ili skupim stvarima, drugačije ne pali^^

Windwalker
17-10-2008, 13:59
Budućnost zamišljam kao terminator apokalipsu.
Ili još bolje, kao zombi apokalipsu.
Ili najbolje: terminatori istrebljuju ljude, koji se tada bude kao zombiji koji opet istrebljuju ljude. Bilo bi zakon biti čovjek u tom svijetu. :evil:

RayDX
17-10-2008, 15:02
Meni se možete jedino novcima ulizivat ili skupim stvarima, drugačije ne pali^^

I know what you want. And what you can't get. I know what makes you sad. 8)

Lord Jambrek
17-10-2008, 16:10
Meni se možete jedino novcima ulizivat ili skupim stvarima, drugačije ne pali^^

I know what you want. And what you can't get. I know what makes you sad. 8)

I want my own pyramid :(

LorlonWarrior
17-10-2008, 16:32
I want my own pyramid :(

Pitaj Keopsa da ti proda svoju

Lord Jambrek
17-10-2008, 16:51
I want my own pyramid :(

Pitaj Keopsa da ti proda svoju

Nije to kul, stvar je u tome što bi ja srušio cijelo svoje selo pa tamo napravio piramidu, sam da se mogu smijat svima.

LorlonWarrior
17-10-2008, 16:52
[quote="Lord Jambrek":oiknzjgd]
I want my own pyramid :(

Pitaj Keopsa da ti proda svoju

Nije to kul, stvar je u tome što bi ja srušio cijelo svoje selo pa tamo napravio piramidu, sam da se mogu smijat svima.[/quote:oiknzjgd]

Eeee uloga moderatora te previše pukla u glavu... :(

nosferatu25
17-10-2008, 22:17
biti sahranjen u piramidi je lejm, izmodelo. to su radili faraoni, e znaš kad je to bilo... e... nego lepo ti nabavi neki fensi sandučić i dušu dalo! daš da ti urade "bad motherfucker" natpis na poklopcu i to je to...

Cthulhu
18-10-2008, 13:24
ma,samo iskopaju rupu i ubace te u nju,nema potrebe za piramidama,sanducima,sakofazima i sličnim...

Lord Jambrek
18-10-2008, 22:48
Ne ne, ja bi rušio sela i gradio svoje carstvo, sam da mogu gledat ljude kak pate!

LorlonWarrior
18-10-2008, 23:14
Sja bi rušio sela i gradio svoje carstvo

Previše igraš Stronghold :(

phantom_fuxor
19-10-2008, 10:29
A.D. 2099.
the machines have arisen from the ashes of nuclear war.... :)

hrčak
19-10-2008, 15:16
Kompjuter za 90000 kn.

LorlonWarrior
20-10-2008, 05:40
A.D. 2099.
the machines have arisen from the ashes of nuclear war.... :)

Isse kake vi fantazije imate... Ovaj oće piramidu, ovaj o nekim mašinerijama i ratu... Ajd sad nek se nađe još jedan pametni pa da kaže da će pokemoni zavladati svijetom

phantom_fuxor
20-10-2008, 10:08
Isse kake vi fantazije imate... Ovaj oće piramidu, ovaj o nekim mašinerijama i ratu... Ajd sad nek se nađe još jedan pametni pa da kaže da će pokemoni zavladati svijetom

očito nisi gledo terminatora >.>
samo je tamo godina 2029 :)
i btw... šala je bila :S
oke ajd ozbiljno zamišljam se s diplomom, seksi ženom, djecom, luđačkim računalima i luđačkim igramA :)
letećim automobilima, ljepšim okolišem itd... :)

Hellboy
20-10-2008, 10:37
moram reći da mi se sviđa jambrin pogled na svijet...i ja bih piramidu...napravljenu na mjestu njegove koju bih srušio i materijal iskoristio za izradu ograde oko moje...^^

Mirko L
20-10-2008, 19:02
dakle,čovječanstvo će umrit za nekih 40-50 godina,možda i prije,a ako budemo imali bolesne sreće,možda i kasnije...
ovo je moje stvarno mišljenje

phantom_fuxor
20-10-2008, 19:10
e ako ste gledali "x" onda će se to dogodit, al zli će pobijedit, a ako niste gledali, onda pogledajte XD

Lord Jambrek
20-10-2008, 19:32
moram reći da mi se sviđa jambrin pogled na svijet...i ja bih piramidu...napravljenu na mjestu njegove koju bih srušio i materijal iskoristio za izradu ograde oko moje...^^

de ono smisli nešto novo. Ja ću sagradit ogromnu hrenovku pokraj tvoje piramide!

nosferatu25
20-10-2008, 20:29
a ja ću se, jednog dana, ako budem pijan prolazio tuda, bezbrižno popišati na jambrekovu piramidu rešavajući se svake frustracije od života.

Hellboy
20-10-2008, 21:17
[quote="Hellboy v2.0":18n7pouu]moram reći da mi se sviđa jambrin pogled na svijet...i ja bih piramidu...napravljenu na mjestu njegove koju bih srušio i materijal iskoristio za izradu ograde oko moje...^^

de ono smisli nešto novo. Ja ću sagradit ogromnu hrenovku pokraj tvoje piramide![/quote:18n7pouu]
nelogično...ja bih čekao da ti već završiš u toj tvojoj piramidi prije nego što bih ju srušio...
ali dobro, kad bih baš morao biti originalan onda bi moja piramida stajala opanačke :D vrh u zemlji i ogroman prostor na dnu na kojem bi održavali ogromne fešte meni u čast....

Lord Jambrek
20-10-2008, 21:35
[quote="Lord Jambrek":25y7jnr9][quote="Hellboy v2.0":25y7jnr9]moram reći da mi se sviđa jambrin pogled na svijet...i ja bih piramidu...napravljenu na mjestu njegove koju bih srušio i materijal iskoristio za izradu ograde oko moje...^^

de ono smisli nešto novo. Ja ću sagradit ogromnu hrenovku pokraj tvoje piramide![/quote:25y7jnr9]
nelogično...ja bih čekao da ti već završiš u toj tvojoj piramidi prije nego što bih ju srušio...
ali dobro, kad bih baš morao biti originalan onda bi moja piramida stajala opanačke :D vrh u zemlji i ogroman prostor na dnu na kojem bi održavali ogromne fešte meni u čast....[/quote:25y7jnr9]

Onda bi ja došao sa velikim strojem koji ima ogromnu hrenovku i raspucao bi tu tvoju piramidu kao da je golfska loptica.

Hellboy
21-10-2008, 11:33
valjda bi prvo feštali na piramidi jbt...nekoliko dana orgijanja a onda ju raspucaj...ionako idem na karibe nakon toga :D

LorlonWarrior
21-10-2008, 20:47
Lol, ja definitivno ne zamišljam budućnost gledati kako se dva freaka šutaju sa piramidama i hrenovkama... :(

hrčak
21-10-2008, 20:52
Lol, ja definitivno ne zamišljam budućnost gledati kako se dva freaka šutaju sa piramidama i hrenovkama... :(


Točno!!! Šutirat će se sa dva Blizanca.

mortician
23-10-2008, 00:51
u daljoj buducnosti ja sebe vidim kao kralja svemira :D

Korpse
23-10-2008, 16:34
Pogrešna ti je vizija, to sam ja :P

Lord AngelRI
23-10-2008, 19:24
kako je krenulo neće bit dobro...

phantom_fuxor
24-10-2008, 08:55
ako me to isto pitaš za 5 godina, poslat ću ti jedan lamborghini

hrčak
26-10-2008, 22:05
Ja sebe vidim kao vlasnika tvornice oružja.
:rambo:

Cthulhu
26-10-2008, 22:16
Cat duck does not give a fuck.

Nodakim
27-10-2008, 21:02
Ja sebe vidim kao vlasnika tvornice oružja.
:rambo:


E ljudi!Evo Psetovog mlađeg brata!

Kenyi
27-10-2008, 21:05
:pray: :rotfl: JEBO TE IRUD E .

Constantine
27-10-2008, 21:42
Ja sebe vidim kao vlasnika tvornice oružja.
:rambo:


E ljudi!Evo Psetovog mlađeg brata!
Cuckov mlađi brat je hrčak :)

hrčak
28-10-2008, 07:26
Tko je Pseto,a tko Cuck?

Lord Jambrek
28-10-2008, 10:19
Tko je Pseto,a tko Cuck?
:pray: :pray: :rotfl: :rotfl:

Koji si ti car :pray:

Babitz
28-10-2008, 10:22
Ja odbijam vjerovati. :(

Constantine
28-10-2008, 20:59
To je nama možda smiješno,ali njemu nije.Kako bi on znao tko je Pseto kad nije ni tjedan dana na forumu.

hrčak
28-10-2008, 21:01
TKO JE PSETO????????????????????????????????????????????? ????
:shock: :shock: :shock: :shock:

Dreamer Deceiver
28-10-2008, 21:08
Ja odbijam vjerovati. :(

:(

Kenyi
28-10-2008, 21:22
I onda se pitate zasto se decko oce ubit. :(

hrčak
28-10-2008, 21:30
Tko me hoće za roba? plaća neka mi bude 7000 kn na mjesec :D

Kenyi
28-10-2008, 21:38
osjecam se nekako jadno kad me ti kvotas :(

Nodakim
28-10-2008, 21:44
osjecam se nekako jadno kad me ti kvotas :(



Ne brini se...nije te quotao jer ste slični nego zato što zna da si uber kewl,a on nije
:(
Luka šta ima novog?

McPingvin_v2.0
28-10-2008, 21:45
Tko me hoće za roba? plaća neka mi bude 7000 kn na mjesec :D
Može. Ionako je sve što ti posjeduješ moje, pa tako i plaća.

Tko bi rekao, nisu bez veze robove zvali besplatnom radnom snagom :)

LorlonWarrior
29-10-2008, 06:29
[quote="hrčak":3b18osua]Tko me hoće za roba? plaća neka mi bude 7000 kn na mjesec :D
Može. Ionako je sve što ti posjeduješ moje, pa tako i plaća.

Tko bi rekao, nisu bez veze robove zvali besplatnom radnom snagom :)[/quote:3b18osua]

De to je u ranku s:

Pita Mujo Hasu da li on želi rješavat njegove probleme za 3000 eura mjesečno s tim da mu odma plati unaprijed 500 eura. Naravno Haso pristo i pita Muju "ajde di su 500 eura da mi platiš" a kaže Mujo" eeee to ti je prvi problem"