PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako WoW utječe na važ život?



Maze
23-01-2008, 22:42
Mene zanima naslov, znam da ima puno stvari po internetu kako ljudi zbog wow-a gube socijalni život, ne spavaju, ne jedu, ne izlaze.. Gube se uglavnom. ( http://youtube.com/watch?v=K8hfK3RQs2gS)

No, meni se nije dogodilo ništa.. Čak sam i bolji u školi nego prije, više izlazim i ništa posebno. Nekada se u društvu priča o WoW-u (uglavnom što je bilo u instanci, neki događaji.. ali ne često, jedino ako se ima što pametno reći..). Dakle, ja nisam ništa izgubio od WoW-a, jednostavno prihvatio kao zabavu i ništa više. ^^

Imate vi kake informacije?

Pogledajte ovaj filmić.. zanimljiv je.. ima sličan slučaj kod nas. ^^

prcko
23-01-2008, 22:45
Ja sam ga prestao igrati ne zbog škole,ne zato kaj nemam para da uplacujem nego radi svojih 17 godina i izlazaka vanka.Previše sam igrao to i vec me to zaludilo i poceo sam imati ''fobije'' od vanjskog svijeta.Tako kako sam se riješio cigarete tako sam se riješio i ovoga kada sam skuzio da sam otišo predaleko i jednostavno kvito bez i malo muke :)

Maze
23-01-2008, 22:47
Ja sam ga prestao igrati ne zbog škole,ne zato kaj nemam para da uplacujem nego radi svojih 17 godina i izlazaka vanka.Previše sam igrao to i vec me to zaludilo i poceo sam imati ''fobije'' od vanjskog svijeta.Tako kako sam se riješio cigarete tako sam se riješio i ovoga kada sam skuzio da sam otišo predaleko i jednostavno kvito bez i malo muke :)

Da, plačanje je veliki problem po meni.. Pogotovo u ovim godinama alkoholiziranja, traviziranja i šta ti ja znam čega ne. ^^

prcko
23-01-2008, 22:50
Ja sam ga prestao igrati ne zbog škole,ne zato kaj nemam para da uplacujem nego radi svojih 17 godina i izlazaka vanka.Previše sam igrao to i vec me to zaludilo i poceo sam imati ''fobije'' od vanjskog svijeta.Tako kako sam se riješio cigarete tako sam se riješio i ovoga kada sam skuzio da sam otišo predaleko i jednostavno kvito bez i malo muke :)

Da, plačanje je veliki problem po meni.. Pogotovo u ovim godinama alkoholiziranja, traviziranja i šta ti ja znam čega ne. ^^
Kod mene nije bilo tih problema imam love mogu si to priuštit bez pol beda.

xaviaz
23-01-2008, 22:55
imam love igro ga 2 godine...presto shvatio kolko je glup :P sta sam izgubio ? Izgubio sam jako puno vremena =)

prcko
23-01-2008, 22:57
imam love igro ga 2 godine...presto shvatio kolko je glup :P sta sam izgubio ? Izgubio sam jako puno vremena =)
Izgubio si dio zivota nazalost koji si proveo pred kompom.Fala bogu da ja nisam predaleko otišao :)

B4j4
23-01-2008, 22:59
za sad nsita.. al skola ce bit problem :( ebo skolu...

Beaster
23-01-2008, 23:06
kad sam počeo wow u četvrtom srednje, to je bilo na početku drugog polugodišta, do kraja, znači matura i sve, položio kao i sve ostale razrede srednje škole...

a sad ovak kak utječe na moj rl život, istina volim igrat wow, i zajebavat se ingame sa ekipom, <3 ,

da sumiramo, utječe toliko koliko dozvolim , ev sad već neigram kojih 20tak dana, planiram kupit bon kad stignu neke pare, al da štedim, neštedim :)

flander
24-01-2008, 00:05
tbh WoW mi je ko svaka druga igra, igram ga kad mi dosadno, kad mi dosadi prestanem, fakat ne vidim kaj tu može bit ovisno, malo raidam, malo grindam i tako sam i igrao, kad mi dosadi log off i bacim pauzu na mjesec dva, nisam nikada ono must play all day, mada me to držalo prvih mjesec dana, ali sa vremenom popustilo, pogotovo sad, kupio bon od misec dana i ako sam od tih 30 dana odigrao 15 dana

tako da sve ovisi od osobe do osobe, moš bit i ovisan o Hamster Ball igri koja se ne plača ni niš :D

xaviaz
24-01-2008, 16:42
da prcko je prvih 6 mjeseci mi nije zao naljepsi trenuci ostalo je ...zasto ? Pa zato jer sam ga uglavnom igrao zbog ekipe a ne zbog sebe..al bolje tad nego sad,posto sam sad po tijednu max 20 min online =)

Prodajemse
24-01-2008, 17:36
ja sam imao NE roguea na 70lvl, taman sam si poceo dizati magea i priesta, dosao do 50 lvla..
cijelo to vrijeme uglavnom sam izlazio van jedva jedanput mjesecno na par sati. ne zato sto sam MORAO igrati wow, nego zato sto se ne dogadja nist zanimljivo vani.
i tak jedne subote bezveze otisao van, sreo djevojku koju nisam vidio 2 godine.
kaze ona da je taman prekinula zaruke i la la la pozove me van.
eto od tad mi se jednostvano vise neda paliti wow, cekati da se loadira i slicne gluposti.
jucer sam si kupio majicu "rogues- original gankstas" i to mi je bio najblizi kontakt s wowom u zadnja 4 mjeseca.
i nije da se zalim.

a te price kako je wow igra na koju se svi navuku je cista medijska patka!
ma kakve su to izmisljotine.
to oni samo trube da smo mi svi ovisnici, ja sam se mogao odvojiti od wowa kad kod sam htio, ali zasto??
da igram neke glupe igrice sve na isti kalup?
da gledam tv?
da buljim u prazno?
da izlazim van?
evo prosli tjedan 3 frenda su prestali isto igrati.
vjerujem da cemo jednog dana opet kupiti bon i zaigrati ali zapamtite-
teorija da je wow ovisnicka igra je jedno veliko govno.

Prodajemse
24-01-2008, 17:42
eh da , evo jos nesto
opisat cu sta to pametnijeg radim otkad ne igram wow-
dakle, pratim sve moguce serije na rtlu i novoj.
cijeli dan visim po raznoraznim forumima.
gledam sranja na youtubeu.
izlazim svaki drugi dan na raznorazne kavice.

a sad da vidimo troskove-
za wow sam placao 200 kn 2 mjeseca
dakle 200 podjeljeno sa 2 je... hmm.... dakle oko 100 kn mjesecno ( :D )
a sada, ako racunam samo troskove za youtube- najmanje 300 kn mjesecno....
i sad ako zbrojite kavice svako malo, lijepa racunica izadje

Petlare
24-01-2008, 20:49
istina ja ne igram wow 2 mjeseca i vecinu vremena se dosađujem :twisted:

prcko
24-01-2008, 20:59
istina ja ne igram wow 2 mjeseca i vecinu vremena se dosađujem :twisted:
Buraz udji u društvo i pocni izlazit da vidiš kak više nebuš ni pomislio na wow:D

Beaster
24-01-2008, 21:49
izlazit van pa se probit je triput gore neg wow :wink: (non hardcore ofc :D )

u umjerenom je spas :boohoo:

xaviaz
24-01-2008, 21:52
tak je prcko =) ak je dobra ekipa ma sve ce zamjeniti wow i opicno pricanje na msnu =)

flander
24-01-2008, 22:02
Sigrice ?


gamerhulje :killyou: :P

Petlare
24-01-2008, 22:33
istina ja ne igram wow 2 mjeseca i vecinu vremena se dosađujem :twisted:
Buraz udji u društvo i pocni izlazit da vidiš kak više nebuš ni pomislio na wow:D

sam ti izlazi lega, ta ovisnost je mene prošla davno

prcko
24-01-2008, 22:38
istina ja ne igram wow 2 mjeseca i vecinu vremena se dosađujem :twisted:
Buraz udji u društvo i pocni izlazit da vidiš kak više nebuš ni pomislio na wow:D

sam ti izlazi lega, ta ovisnost je mene prošla davno
Kaj si ti neki stari penzič onda?

Petlare
24-01-2008, 22:42
istina ja ne igram wow 2 mjeseca i vecinu vremena se dosađujem :twisted:
Buraz udji u društvo i pocni izlazit da vidiš kak više nebuš ni pomislio na wow:D

sam ti izlazi lega, ta ovisnost je mene prošla davno
Kaj si ti neki stari penzič onda?

kad pocnes rano izlazit i vidiš da ti frendovi propadaju oko tebe presjedne ti, na kraju krajeva svako ima neke obveze i mora ih se držat :killyou: a moja je zahtjevala odricanje onog sto mi je najmanje falilo :boohoo:

donekle imas pravo izađi van ajd dobro znaci petak i subota a sto s ostalim danima u tjednu i onda se dosađujem

xaviaz
24-01-2008, 23:37
treninzi(bilo kakave vrste)...uvijek mozes popuniti sve dane to nije tesko =)

Lepro
25-01-2008, 11:15
Treba se samo organizovati u vremenu: ucim, treniram, izlazim i igram wow 2-3 h dnevno... Nemam problema sa zivotom ni ocjenama u skoli...Jedini problem je izgubljeno vrijeme :S ... npr. Total game play 28 days 17 h 15 mins ...... znaci mjesec dana IZGUBLJEN u igrici:D

Prodajemse
25-01-2008, 13:14
Treba se samo organizovati u vremenu: ucim, treniram, izlazim i igram wow 2-3 h dnevno... Nemam problema sa zivotom ni ocjenama u skoli...Jedini problem je izgubljeno vrijeme :S ... npr. Total game play 28 days 17 h 15 mins ...... znaci mjesec dana IZGUBLJEN u igri:D

ma kojih mjesec dana izgubljeno u igri ??
evo jutros cijelo jutro gledam tv.
dakle . 5 sati izgubljeno.
ili, ako sam bio u skoli - 8 sati izgubljeno na dan.
ili , ako sam isao u crkvu - 1 sat izgubljen
ako sam gledao film - 1 sat izgubljen.....

dajte ljudi, promjenite taj glupavi stav o "izgubljenom" vremenu, takvo sta NE POSTOJI.
meni je izgubljeno vrijeme sve ove godine koje sam isao u skolu, sttrebao ko majmun i mucio se za vise ocjene. da bi na kraju otisao na faks na kojem imam 5 predmeta...
a nakon tog faksa, ostatak zivota bavit cu se stvarima koje nisam nii ucio

Beaster
25-01-2008, 13:37
yep, izgubljeno vrjeme nepostoji ako radiš ono što želiš i što voliš, ali da je sve umjereno , da na sve stigneš, te da se neizgubiš dok to radiš :)

xaviaz
25-01-2008, 13:39
na koji faks ides lal ^^ da ne postoji izgubljeno vrijeme postoji vrijeme koje si uzalud potrosio :P

Beaster
25-01-2008, 13:42
a čuj, da te neko zatvori u sobu, i nepušta te van 2 mjeseca, to ti je uzalud potrošeno vrijeme, a kad ti samovoljno nešto radiš, to nije izgubljeno vrijeme jer ti to radiš vald sa nekim razlogom...

xaviaz
25-01-2008, 13:44
e nekad ga nema cista ovisnost =)

Beaster
25-01-2008, 13:45
e nekad ga nema cista ovisnost =)

e tu je problem :D :D

xaviaz
25-01-2008, 16:07
znas ono dodes i cisto pred ah ili duratorom provedes pol sata i na kraju shvatis lol za koji k**** =)

Mulotulo
25-01-2008, 18:16
izgubio sam zenu, dijete , nisam se prao eto tak ......

Nisam nista izgubio vremena nema promjena osim sto mi dizu zivce jeb*ni noobovi

Beaster
25-01-2008, 20:06
izgubio sam zenu, dijete , nisam se prao eto tak ......

Nisam nista izgubio vremena nema promjena osim sto mi dizu zivce jeb*ni noobovi

zato postoji ignore 8)

nego žena dijete, jer to nije malo preveliki zalogaj?

Maze
25-01-2008, 21:27
izgubio sam zenu, dijete , nisam se prao eto tak ......

Nisam nista izgubio vremena nema promjena osim sto mi dizu zivce jeb*ni noobovi

zato postoji ignore 8)

nego žena dijete, jer to nije malo preveliki zalogaj?

http://youtube.com/watch?v=l3ZAdtVLoig&feature=related

Petlare
25-01-2008, 22:28
fiju a otkad sam krenio na fax igro sam wow 1 sat od pon do pet 3-4 subotom i nedeljom a bilo je dana kad nisam ni ulazio to ono tjedan kolokvija :D

Prodajemse
28-01-2008, 23:01
izgubio sam zenu, dijete , nisam se prao eto tak ......

Nisam nista izgubio vremena nema promjena osim sto mi dizu zivce jeb*ni noobovi

zato postoji ignore 8)

nego žena dijete, jer to nije malo preveliki zalogaj?

http://youtube.com/watch?v=l3ZAdtVLoig&feature=related

taj lik je stvarno pravi kreten..
i to sto je mogao takav acc prodati za lijepe pare, samo potvrdjuje moju teoriju

Avalon
29-01-2008, 00:11
hmm, kako WoW utječe na moj život?
nikako, igram dok mi se da, kad mi se neda ugasim,
subotom radije odem sa ljudima na cugu, nego da idem recimo nesto raidat(necu ici uvijek na cugu, ali opet necu cekat na WoWu cijelu subotu navecer),
imam curu, skola dobro ide, i sta me puca WoW, hah, nikako!

B@re
29-01-2008, 10:22
igram samo arene tako da je to 2 sata na dan a ostalo slusam muziku listam forume, oden vanka itd... kako kad .... tako da nema bas nekog prevelikog utjecaja... jedino malo vise nedjeljom igram :P

Berax0r
29-01-2008, 19:34
Nista se nije promjenilo....

cropir
12-03-2008, 20:24
ovo je valjda tema za ovo. :D

dakle, sjedim na engleskom, sjedi RaptOR? klupa do mene. i cujem ga da govori "jebote napisao sam u umjesto you." pogledao sam test, i lik je stvarno to napisao, i ne namjerno. ane, nisi ovisan. :D


isto smo jednom imali tekst jedan, kao neki par fula bus i ide stopirat pa se skrše u autu, i kao napisi sta bi ti napravio a on napise "I would w8 4 bus." :pray:

B4j4
12-03-2008, 20:26
ovo je valjda tema za ovo. :D

dakle, sjedim na engleskom, sjedi RaptOR? klupa do mene. i cujem ga da govori "jebote napisao sam u umjesto you." pogledao sam test, i lik je stvarno to napisao, i ne namjerno. ane, nisi ovisan. :D


isto smo jednom imali tekst jedan, kao neki par fula bus i ide stopirat pa se skrše u autu, i kao napisi sta bi ti napravio a on napise "I would w8 4 bus." :pray:
to se i meni doga :D
i na usmenom govorim '' wanna '' pa me prof ispravlja :rotfl:

flander
12-03-2008, 20:29
tak sam ja napisal jendom na ploći, ponavljali smo kao za test sat prije i sad bila neka recenia, ne sjecam se sad, uglavnom završavala je na broj npr. 10000, i sad kak sam bil na knap sa plocom, nije mi stala ta brojka i ja napisal 10k, ova gleda i cudi se kaj to piše lol

cropir
12-03-2008, 20:34
ovo je valjda tema za ovo. :D

dakle, sjedim na engleskom, sjedi RaptOR? klupa do mene. i cujem ga da govori "jebote napisao sam u umjesto you." pogledao sam test, i lik je stvarno to napisao, i ne namjerno. ane, nisi ovisan. :D


isto smo jednom imali tekst jedan, kao neki par fula bus i ide stopirat pa se skrše u autu, i kao napisi sta bi ti napravio a on napise "I would w8 4 bus." :pray:
to se i meni doga :D
i na usmenom govorim '' wanna '' pa me prof ispravlja :rotfl:

zas bi wanna ispravljala? pa ful mi je retardirano rec "want to" :?

Jerry
12-03-2008, 20:50
ja isto imam problema s tim you = u,i takvim rijecima,jednostavno pokupio od wowa,ili castam pod tijelesnim pyroblast :D

B4j4
12-03-2008, 20:54
ovo je valjda tema za ovo. :D

dakle, sjedim na engleskom, sjedi RaptOR? klupa do mene. i cujem ga da govori "jebote napisao sam u umjesto you." pogledao sam test, i lik je stvarno to napisao, i ne namjerno. ane, nisi ovisan. :D


isto smo jednom imali tekst jedan, kao neki par fula bus i ide stopirat pa se skrše u autu, i kao napisi sta bi ti napravio a on napise "I would w8 4 bus." :pray:
to se i meni doga :D
i na usmenom govorim '' wanna '' pa me prof ispravlja :rotfl:

zas bi wanna ispravljala? pa ful mi je retardirano rec "want to" :?
nije pravilno.... tak mi veli prof :D
neg ae ja se znam nekad stelthat po razredu i onda me svi gledaju ono wadafak a njih par kaj igraju wow samnom roflaju :rotfl:

Jerry
12-03-2008, 20:55
joj,ja backstabam pod likovnim:D
ma zafrkancija totalna,ne unekom geek smislu,nego zajebavamo se frend iz razreda boss (malo veci) ja tankam ovi kao hilaju i downaju ga :D

B4j4
12-03-2008, 20:58
joj,ja backstabam pod likovnim:D
ma zafrkancija totalna,ne unekom geek smislu,nego zajebavamo se frend iz razreda boss (malo veci) ja tankam ovi kao hilaju i downaju ga :D
rofl @ u :rotfl: :rotfl:
daj snimi to mobitelom il necim pa uploadaj :D

Jerry
12-03-2008, 21:08
moze,sutra snimim poseban raid na ilidana

lizard
12-03-2008, 21:12
ovo je valjda tema za ovo. :D

dakle, sjedim na engleskom, sjedi RaptOR? klupa do mene. i cujem ga da govori "jebote napisao sam u umjesto you." pogledao sam test, i lik je stvarno to napisao, i ne namjerno. ane, nisi ovisan. :D


isto smo jednom imali tekst jedan, kao neki par fula bus i ide stopirat pa se skrše u autu, i kao napisi sta bi ti napravio a on napise "I would w8 4 bus." :pray:

to nema nikakve veze s wowom nego s On-line "zivotom"...

Ripaz
12-03-2008, 21:15
Nisi jedni imam nekoliko takvih uspomena npr. There are many people = There r many ppl.

cropir
12-03-2008, 21:23
ovo je valjda tema za ovo. :D

dakle, sjedim na engleskom, sjedi RaptOR? klupa do mene. i cujem ga da govori "jebote napisao sam u umjesto you." pogledao sam test, i lik je stvarno to napisao, i ne namjerno. ane, nisi ovisan. :D


isto smo jednom imali tekst jedan, kao neki par fula bus i ide stopirat pa se skrše u autu, i kao napisi sta bi ti napravio a on napise "I would w8 4 bus." :pray:

to nema nikakve veze s wowom nego s On-line "zivotom"...

ma nema, al on igra wow pa... ;)

lizard
13-03-2008, 18:51
feeenomenalno...

lizard
13-03-2008, 19:24
tak sam ja napisal jendom na ploći, ponavljali smo kao za test sat prije i sad bila neka recenia, ne sjecam se sad, uglavnom završavala je na broj npr. 10000, i sad kak sam bil na knap sa plocom, nije mi stala ta brojka i ja napisal 10k, ova gleda i cudi se kaj to piše lol

aha???

k = kilo = 10 na 3 potpuno ispravno ...
profa ti je debil....

http://webmail.mef.unsa.ba/mts/studenti ... 1-tab5.jpg (http://webmail.mef.unsa.ba/mts/studenti/onlinevjezbe/MAT/vMAT1-V1-tab5.jpg)

BlackDCRO
13-03-2008, 19:33
tak sam ja napisal jendom na ploći, ponavljali smo kao za test sat prije i sad bila neka recenia, ne sjecam se sad, uglavnom završavala je na broj npr. 10000, i sad kak sam bil na knap sa plocom, nije mi stala ta brojka i ja napisal 10k, ova gleda i cudi se kaj to piše lol

aha???

k = kilo = 10 na 3 potpuno ispravno ...
profa ti je debil....

http://webmail.mef.unsa.ba/mts/studenti ... 1-tab5.jpg (http://webmail.mef.unsa.ba/mts/studenti/onlinevjezbe/MAT/vMAT1-V1-tab5.jpg)

Vesko ima los utjecaj na tebe :rotfl:

lizard
13-03-2008, 19:33
gori nego wow.... :rotfl: :rotfl:

Maze
13-03-2008, 22:54
Flander, nhf, nemam ništ protiv tebe itd, ali mogo bi malo sredit ć i č, mislim nhf ni jedno ti nije ispravno o.O nhf again

Eucaliptus
13-03-2008, 23:13
aj ti nhf idi tamo nhfaj negdje dalje xD

flander
13-03-2008, 23:15
Flander, nhf, nemam ništ protiv tebe itd, ali mogo bi malo sredit ć i č, mislim nhf ni jedno ti nije ispravno o.O nhf again

like I give a fuck :P

badass_motherf*****
17-03-2008, 21:38
I am ovisnik :)

K4ciga
17-03-2008, 22:19
Jesi sretan? :)

Avalon
17-03-2008, 22:37
Jesi sretan? :)
ne...al znam da je sovin kum trenira Filipovića...

btw. WoW ima utjecaj na RL onoliko koliko mu dopustiš

Wizard
17-03-2008, 23:49
WoW utjece lose na moj zivot, da nisam igra wow nikad nebi upozna Kacigu :D

Btw. Kacigo di si ti, dojdi nam na darksorrow, Iskorak nije isti bez tebe

Beaster
18-03-2008, 01:27
WoW utjece lose na moj zivot, da nisam igra wow nikad nebi upozna Kacigu :D

Btw. Kacigo di si ti, dojdi nam na darksorrow, Iskorak nije isti bez tebe

nije isti da, bolji je , jedan peder manje :D :D

18-03-2008, 09:46
još kad sam ja igro WoW,istina bilo je to prije dosta vremena,,od početaka pa tamo negdje do polovice 2007 , WoW je imao dost loš utjecaj na mene...još sam onda bio nadobudni 16- godišnjak..epic hungry..da..najgore razdoblje je bilo prije 2 godine kad sam za ferje bil sam doma dobrih 2 mjeseca a ja sam to "mudro" utrošio na 13-14 satno igranje WoW-a dnevno..e to je bil loš utjecaj...al i nije mi žao..onda sam užival :D

Vorban
18-03-2008, 14:26
još kad sam ja igro WoW,istina bilo je to prije dosta vremena,,od početaka pa tamo negdje do polovice 2007 , WoW je imao dost loš utjecaj na mene...još sam onda bio nadobudni 16- godišnjak..epic hungry..da..najgore razdoblje je bilo prije 2 godine kad sam za ferje bil sam doma dobrih 2 mjeseca a ja sam to "mudro" utrošio na 13-14 satno igranje WoW-a dnevno..e to je bil loš utjecaj...al i nije mi žao..onda sam užival :D

potpis isti k i kod mene

19-03-2008, 01:30
Meni je bilo u redu..nije mi uopće žao tih sati uludo utrošenih..onda mi ništ nije moglo pružiti veći užitak od bwl/aq40 :D and ofc epix

flander
19-03-2008, 07:06
fixif smanji sig

Lepro
19-03-2008, 10:59
Neznam da li je loše ili šta već....Sinoć sam sanjo arenu i skupljanje S3 seta za mog priesta.Cijelu noć sam se prevrto po krevetu.Ali nisam ovisnik,mogu se kontrolisati :D Zato mi je jutros bilo gušt sakupljati honor na AV-u! :D

cropir
19-03-2008, 13:41
Neznam da li je loše ili šta već....Sinoć sam sanjo arenu i skupljanje S3 seta za mog priesta.Cijelu noć sam se prevrto po krevetu.Ali nisam ovisnik,mogu se kontrolisati :D Zato mi je jutros bilo gušt sakupljati honor na AV-u! :D

ne znaci to ovisnost, nasanjao sam se ja igara. :D

jednom sam imao onaj... lucidni san, mogao sam kontrolirat kog ću pwnat i sve. :pray:

Blizzyy
20-03-2008, 13:35
Nije mi zao sto sam izgubio puno vremena igrajuci wow kada mi sve ide u zivotu unatoc Dugo-rocnog igranja wowa!

Crea
24-03-2008, 18:23
Zao mi je samo igranja BGa u starom honor sistemu, te Marshal ranka, to mi nije trebalo :D

xaviaz
24-03-2008, 20:03
Hehe a gle kad si stavis rank marsha/hw pokraj imena starija ekipa svejedno te gleda ko cara=)

Crea
25-03-2008, 11:35
Hehe a gle kad si stavis rank marsha/hw pokraj imena starija ekipa svejedno te gleda ko cara=)
Pa, ima dosta ljudi sa rankom Marshal, Field Marshal i Grand Marshal koji se jedna drze na ratingu visem od 1500. Za rankove se trazilo vrijeme, za arenu se trazi skill.

Wizard
25-03-2008, 13:40
Haha, ma sve je to u vremenu, za rankove si trebao vremena za dobit ih i trebao si konstantno igrat, a za arenu isto treba vremena, malo po malo se treba skupiti gear pa ces viditi, da skill, lol :pray:

Zwer
28-07-2008, 11:33
nije ni mene ness previse utjecalo na moj zivot :D:D:d

Aerial
28-07-2008, 17:01
Osim što si floodao forum.. :D

Outmind
28-07-2008, 18:40
Hmmmm.... mine je utjecao na život utoliko što dok sam ga igrao nisam igrao skoro pa ništaa drugo, s time da sam igrao jednako mnogo kao i prije wow-a.

LD
30-07-2008, 10:37
Pa onako nemogu rec da nije imo utjecaja na mene, mislim da kada vani gadas frendove frostboltom i vices heal heal da jos to sve drzi vodu :D

Aerial
30-07-2008, 13:47
Problem nastaje kad ti frend u bircu na tebe zbilja baci Greater Blessing of Might :D

Beaster
30-07-2008, 15:10
ma problem nastaje kad počneš tražit toteme po njivi

prcko
30-07-2008, 16:56
Problem nastaje kad ti frend u bircu na tebe zbilja baci Greater Blessing of Might :D
Ovo je totalan geek majke mi!

H3mero1d
31-07-2008, 16:39
Nista posebno, u pocetku ovisan.... sada samo pokoji raid poslije posla, cisto chill and kill :twisted:

Beaster
31-07-2008, 21:47
u wowu poslije nekog vremena najbolji postaje chat :D

Kostolomac
31-07-2008, 22:51
da, skoro da zamijeni msn :)

Mjutant
03-08-2008, 15:44
Igram 2 dana i jako sam se zarazio al se kontroliram...al imam frendova koji igraju +12h na dan...bolesno

Beaster
03-08-2008, 19:30
pa prva dva dana ak si se zarazio onda bi trebao igrat oko 15h na dan

Mjutant
04-08-2008, 11:03
pa prva dva dana ak si se zarazio onda bi trebao igrat oko 15h na dan


Al napiso sam da se kontroliram :D

sn4zni
04-08-2008, 11:30
imam acc aktiviran do 15.9 , a dosad sam odigrao kojih 5 sati :pray:

K4ciga
06-08-2008, 13:42
Problem nastaje kad ti frend u bircu na tebe zbilja baci Greater Blessing of Might :D
Ne,problem je kad te prijatelj stvarno crita s leđa :D

Arbiter of Change
06-08-2008, 14:13
Problem nastaje kad ti frend u bircu na tebe zbilja baci Greater Blessing of Might :D
Bolje kad si sa curom pa Blessing of Protection. :)

Beaster
07-08-2008, 23:48
nemoraš bit sa curom

flynan
01-09-2008, 14:57
zadnjih mjeseci moj se život sveo na: posao - hrana - sex - wow :D

lizard
01-09-2008, 16:24
dobro je dok ima sexa ... i dok nisi gladan

Gray-Fox
20-09-2008, 21:40
Kako utjece? Hehe, ajd ovako...
Od kako sam ga uzeo, cesce propustam treninge, nekoliko puta kad sam trebao izac vanka, izvlacio sam se na foru: "E ljudi, ne mogu...mrzi me." i ugojio sam se 7 kila (al dobro, sad imam 62 pa i nije strasno). XD

Na skolu mi nije utjecao hvala bogu. :D

Inace, sad idem na treninge cesce........the madness has to stop. :(

Petlare
21-09-2008, 10:55
ne utjece wiše nikakio presto sam igrat i prosljedio account :yuck:

eXtibO
22-09-2008, 23:13
Nisam imao problema dok sam igrao, nemam problema ni sad dok ne igram. Isto sranje. Skontat' ce te valjda da Blizz farma pare samo tako na nama, WoW = endless game.

Aerial
22-09-2008, 23:23
WoW = endless game.

dok ne izađe GW 2 :D

Petlare
24-09-2008, 10:38
WoW = endless game.

dok ne izađe GW 2 :D

bar se nece placat pretplata u GW 2 :shock: waljda :yuck: