PDA

Pogledaj cijelu verziju : [ST] Najbolja epizoda



Utoplytanian
23-01-2008, 20:39
da cujemo koja vam je najbolja epizoda,koja vas je rasplakala, koju ste gledali vise puta, na kojoj ste se najvise nasmijali...
moze bit iz bilo kojeg serijala,mozete i nabrojat vise ali onda 1 iz tnga, 1 iz ent,1 iz ds9 ali nemojte sad 4 iz tosa :)
takodjer,da ne bude spam, obrazlozite zasto vam se toliko svidja!

ja cu zapocet: nisam toliko pratio ostale serijale ali sam pogledao cijeli ds9, i daleko najbolja epizoda je "in the pale moonlight" ( 6x19 ), kada Sisko uvodi Romulance u Dominijski rat.
osim sto je Sisko glavni lik :pray:,meni je najbolja jer je cijela epizoda napravljena u obliku Siskovog prisjecanja koje on unosi u personal log. puna je moralnih dvojbi koje vas drze pod napetoscu cijelo vrijeme i potpuno se uzivljavate u dogadjaje i razmisljanja oko kolih se sisko muci...

"So... I lied. I cheated. I bribed men to cover the crimes of other men. I am an accessory to murder. But the most damning thing of all... I think I can live with it. And if I had to do it all over again, I would. Garak was right about one thing, a guilty conscience is a small price to pay for the safety of the Alpha Quadrant. So I will learn to live with it. Because I can live with it. I can live with it... Computer, erase that entire personal log."

- Sisko

Neven <R>
25-01-2008, 23:50
Meni je najdraža ona sa Triblima(sp?) iz TOS-a i njena obrada u DS9.

Svinjoguz
25-01-2008, 23:54
unimatrix zero, waking moments, endgame i ono kad janeway sklopi savez sa borgom :D

kripton32000
20-03-2008, 23:37
Puno ih ima....Yesterday's Enterprise jedna od najboljih! :wink:

Da_killah
21-03-2008, 00:30
meni je osobno možda najbolja in a mirror, darkly iz enterprisea, alternativna budućnost, iako ima stvarno odličnih epizoda iz ds9 i posebno tng, a u nekima se znaju i potrefit glumci koji stvarno dobro glume :)

RayDX
21-03-2008, 06:48
Heheheh... Ako misliš na neku ST katarzu... Cijeli Star Trek svemir je takav ^^

unknown
21-03-2008, 10:47
potovanja kroz vrijeme, Q i prvi kontakti sa civilizacijama koje su tek otkrile ili još nisu otkrile warp pogon(može netko navesti takvih par epizoda)

Windwalker
21-03-2008, 12:51
Nemogu se sad sjetit koja bi mi epizoda iz koje od ST serija bila najdraža, ali definitvno najdraža Star Trek 'epizoda' mi je film First Contact.
Najbolje od najboljeg. :pray:

kripton32000
21-03-2008, 14:33
jucer mi je bila super epka samo je kraj glupav kad raznesu brod stat tisucu godina...kao morali su, ma ki*u su morali :-x Promelijanska krstarica...hah kako su glupava imena koja smišljaju....

shai_hulud
23-03-2008, 14:54
hm...tng - Time's Arrow