PDA

Pogledaj cijelu verziju : C++ iz školskih klupa....



karloman
23-01-2008, 19:22
pozz ekipi programerima....

evo otvaram ovu temu potaknut novim predmetom na faksu, faks je Foi, a predmet je programiranje u programskom jeziku C++

možda si mislite kakve to veze ima s nama, ali vjerujte mi ima....

....znači moja ideja je da se na ovom topicu riješavaju isključivo problemi programskog jezika C++ vezanog uz školstvo, te da se daju savjeti o različitim iskustvima i možda nekim cakama koje dolaze na ispitu..... :wink:

...znači ovdje može doći neko sa problemom zadatka koji mu npr. bude na ispitu, pa da mu ekipa razumno razjasni o čem se tu radi, di griješi, na šta mora pripaziti, etc..

ako netko od vas momentalno ima problem ovakve prirode, neka se odma izjasni, pa da vidimo dal to funkcionira.... :wink:

karloman
23-01-2008, 23:04
hm...FOI...trebao si mi to odmah napomenuti...planiram tamo ići...no, ajmo ovu temu malo proširiti ne samo za rješavanje zadataka na faksu...neke srednje škole također imaju C++ u svojim programima...vgg tema...

pa naravno, ja sam zamislio ovaj topic kao prvu pomoć isključivo u školstvu (npr. imate neki problem, znat di trebate doći s njim) tak da i srednjoškolci mogu iznosit svoja iskustva ili probleme pa da se odma to i riješi....

RZR
24-01-2008, 15:08
srry na offtopicu al neznam di drugdje da pitam
ako netko zna dal se u mohorovicic matematickoj gimnaziji u rijeci radi c++
znam da ima pascal, basic i koliko znam c al za c++ nisam nis cuo :(

RayDX
24-01-2008, 21:48
Jedini nacin da naučite cpp jest da uzmete kvalitetnu knjigu pa zagrijete stolicu dok ne zagori... Onda opet isti proces ponavljati n-puta

THUNDER_DINIX
24-01-2008, 23:39
Jedini nacin da naučite cpp jest da uzmete kvalitetnu knjigu pa zagrijete stolicu dok ne zagori... Onda opet isti proces ponavljati n-puta
moze mozda preporuka knjige? i cijena i mjesto gdje se moze nabaviti

SkunK
25-01-2008, 00:17
http://www.sveznadar.hr/knjiga.aspx?knjiga=56229

karloman
25-01-2008, 01:18
Jedini nacin da naučite cpp jest da uzmete kvalitetnu knjigu pa zagrijete stolicu dok ne zagori... Onda opet isti proces ponavljati n-puta

nemoj se zajebavat, nismo tu došli učit, to treba odradit doma, tu si samo pomažemo kad zapnemo negdje, ej me razmeš ??:wink:

Tracer
25-01-2008, 13:56
Svakako svoje zadatke možeš postaviti i ovdje: http://programiranje.big-forum.net/Sa tamo uskoro budem stavio oko 100 zadataka iz različitih područja C i C++ programiranja.

THUNDER_DINIX
26-01-2008, 11:17
zakon forum, vjerovatno cu se regat. htio bi naucit to sve programirat

karloman
26-01-2008, 16:32
zakon forum, vjerovatno cu se regat. htio bi naucit to sve programirat

nisi se još regao..... :shock: