PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tehnicki problem



Nakazha
21-01-2008, 21:18
Da li je to samo meni ili i drugi imaju problem, npr. udem u outland i fps nikako iznad 5 da mi se digne, mislio sam imam puno addona ok iskljucim sve i opet ništa sve po starom. U Shattrahu mi od banke do portala treba dobrih 2-3 min prekaticki nemogu igrat. Znam da mi PC nije najbolji, da li trebam još rama (trenutno imam 512) ili novi procesor.

B4j4
21-01-2008, 21:20
mozda da pogledas latenciju servera pa nam kazes kolka je ? a i zna se dogadati kad je vise igraca oko tebe... kad je sora horde vs ally u stormwindu jbt ja na 1 fps :rotfl:

prcko
21-01-2008, 22:42
Mozda ti internet ne probavlja dovoljno prometa znaci veza ti slaba,mozda je do blizzarda do servera ili tak neš slicno.

flander
21-01-2008, 23:47
mislim da je Outland u qurcu, hebote pa kada sam u Azerothu sve lagano ide, vrti bez problema, dojdem u SH koda sam neznam di, hebote dobro kolega veli od flight patha do portala 2 minute i to ono doslovce, a latencija je ok, fakat mi taj Outland malo čudan, ali ajt nije ni moja konfa više da to goni kako se spada :)

prcko
21-01-2008, 23:48
mislim da je Outland u qurcu, hebote pa kada sam u Azerothu sve lagano ide, vrti bez problema, dojdem u SH koda sam neznam di, hebote dobro kolega veli od flight patha do portala 2 minute i to ono doslovce, a latencija je ok, fakat mi taj Outland malo čudan, ali ajt nije ni moja konfa više da to goni kako se spada :)
Zna yse dogodit da outland padne a azeroth i easter kingdoms ostanu up.To se meni jednom dogodilo i onda smo cekali da to srede.

flander
21-01-2008, 23:50
ma evo od danas mogu reći da WoW ide na debelu pauzu dok ne završim prvu godinu faksa, znaći sve do 10 mjeseca

prcko
21-01-2008, 23:51
ma evo od danas mogu reći da WoW ide na debelu pauzu dok ne završim prvu godinu faksa, znaći sve do 10 mjeseca
Thumps Up.Malo odmora zar ne.

flander
21-01-2008, 23:56
ma evo od danas mogu reći da WoW ide na debelu pauzu dok ne završim prvu godinu faksa, znaći sve do 10 mjeseca
Thumps Up.Malo odmora zar ne.

pa da, bon sam uplatio tam pred Božić, 23 je bio, i onak odigram sam ako 10 dana, ostalo mi se nije dalo, pa evo sad ovih zadnjih dva tjedna opće nisam, još imam do srijede igre, ali sumnjam da bum igral, imam seminar za izlagat pa bum to radije se sa time zajebavam nego sam WoW-om a i teta kupila laptom pa bum se kod nje malo zekal hehe :D