PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ljudi nisu normalni... U sta se ovo pretvara...



Karlo_from_Bjelovar
21-01-2008, 18:23
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=84754

Nemam rijeci...

Gravestone_bluz
21-01-2008, 18:24
ma to je 90% placebo najvjerojatnije

Marcellius09
21-01-2008, 18:36
ako nema skilla ni to nece pomoc losem igracu

The Great Duck
21-01-2008, 18:42
Sve za novce...
Usput,ona stranica je Bugova,koji je konkurent Vidiju koji izdaje PC Play,tako da ne znam da li je ova tema u skladu s pravilima.

karloman
21-01-2008, 18:44
trebali bi napravit neke tablete za smirivanje (baš gejmerske; praksiten sam probao, ali ne pomaže), tak da ne izgubim kontrolu nad sobom, kad se u NFS-u na 99% pređene igre pred ciljem zabušim u zid.... :D

flander
21-01-2008, 18:47
as ti gospe, moram si kutiju ovog uzet, možda i u RL funkcioniraju kada nekog kamenom budem gađal :rotfl:

W3DR4N
21-01-2008, 18:52
Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.

Nodakim
21-01-2008, 19:02
jedna riječ,doping

Ovo je dokaz da je gaming sport,korištenje dopinga!

Windwalker
21-01-2008, 19:13
To je samo zasad kolko-tolko legalna droga, ništa drugo.
Nema te stvari koja će odagnati umor, osim dobrog odmora.
Ako mozak upozori da je umoran, trba ga odmoriti, a ne mu prkositi i štetiti kojekakvim kemikalijama.

Bug bi trebalo zabraniti, jer promovira takve proizvode.
Samo se nadam da su u PcPlayu dovoljno pametni, i da oni neće reklamirati takve stvari.

prcko
21-01-2008, 19:43
HAHA tablete za igranje :rotfl:
Kaj budu još zmislili to je nešto strašno.

Akul
21-01-2008, 20:19
Bug bi trebalo zabraniti, jer promovira takve proizvode.
Samo se nadam da su u PcPlayu dovoljno pametni, i da oni neće reklamirati takve stvari.

Nidsam vidio nikakvu riječ promocije već običnu vijest. Link služi da se riješe e-mailova koje će im ljudi slati i da pokaže pravu razinu bizarnosti.

kikl0p
21-01-2008, 20:59
Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.a joj ne ovo bi se moglo pretvorit u raspravu jednaku onoj o fps s jedne strane govore oni s 1000+h mp igranja a s druge strane wannabe skilleri koji kao nes znaju o mp igrama.
gledaj ovako recimo nadu se 2 igraca podjednako istog skilla recimo medium i sad jedan ima shit od misa i nestabilan fps a drugi ima G5 i superstabilnih 250 fps i naravno da ce taj imat vise sanse za pobjedu

MasaKrisT
21-01-2008, 22:56
to cu si ja kupit.eto vam sad.

prcko
21-01-2008, 22:58
to cu si ja kupit.eto vam sad.
Daj bumo se našli da mi daš da isprobam samo jednu

r0pe
21-01-2008, 23:12
ima fora kutiju :)

popijem 2 te i na paintball

Blaster32
21-01-2008, 23:26
to je mozda za neki novi Max Payne. Kad te rane, onda moras to progutat da se izlijecis, ko oni painkilleri.. samo sta je ovo kao real-time..

Burek_fr0m_SPACE
21-01-2008, 23:39
superstabilnih 250 fps
Ja mislim da je 250 frameova u sekundi presudno za online igre. A tablete... ideja otprilike na nivou SMS ljubavnih kalkulatora.

DJ Not Nice
21-01-2008, 23:45
ako nema skilla ni to nece pomoc losem igracu

Zato su i naglasili 'za pro FPSovce' ; )

Nemesis
22-01-2008, 00:07
http://www.bug.hr/master/vijesti/index.asp?id=84754

Nemam rijeci...

kontam da bi pojeo jedno 15 komada u šusu da vidim jel se mogu nazujat... helex FTW!!!!

MasaKrisT
22-01-2008, 09:22
to cu si ja kupit.eto vam sad.
Daj bumo se našli da mi daš da isprobam samo jednu

pise da moras pit 2 dnevno al ajde ljudi smo:)dat cu ti:)

Demon Hunter
22-01-2008, 11:53
Ma to je glupost jos ce i nas prozvati ovisnicima!

Glupost!

HalF-DeaD
22-01-2008, 11:57
Ma jedan Red Bull je sasvim dovoljan, iako ga mrzim...

Nemesis
22-01-2008, 12:11
ja sam za rođendan popio 6 komada i nisam mogao zaspat cijeli dan,tj.cijelu noć.

la50
22-01-2008, 12:19
bolesno,šta sve neće izmislit :?

Nemesis
22-01-2008, 12:52
ma no,za doping za fudbal uzmeš aspirin i red bull.

prcko
22-01-2008, 13:24
bolesno,šta sve neće izmislit :?

Slazem se.Igre bi trebale bit zabava,a ne posao.Ovo je kao da uzimas doping za fudbal sa drugovima...
Samo da se lova pobere danas je sve ffs u profitu svi bi da zarade što je moguce više pa zmišljaju ovakve gluposti.

FioPro
22-01-2008, 17:07
Te tablete su totalna glupost i još jedan od mnogih načina da se pobere lova.. Možda te tablete uzrokuju ovisnost, pa će ih EA početi pakirati sa igrama tak da smo prisiljeni kupiti dva loša proizvoda za koje smo prije nek su izašli mislili da će valjati ( mislim, EA igre - tu i tamo se čovjek i ponada, ali kada vidi igru... )

Snake
23-01-2008, 19:02
šta će mi to, ja sam na drugim stvarima

Arbiter of Change
23-01-2008, 19:29
WoW (khm), već vidim klince bogatih roditelja iz stanovitih zapadnih zemalja kako se šopaju ovime zato jer su to vidjeli u TV reklami i zato jer im starci ne znaju kud će s parama.

ssalG
23-01-2008, 22:42
Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.

Čekaj zašto bi morale biti glupost?
Ako već postoje supstance (legalne ili ilegale) za koje se pouzdano zna da pojačavaju motoričke sposobnosti i ubrzavaju reflekse, zašto bi ova tableta morala biti glupost (istina većina tih supstanci te usput pretvori u trigger-happy morona pa pobiješ pola svoga tima, no to je već druga stvar).
Ti zapravo već sada možeš uzeti neke amfetamine da bi poboljšao svoju sposobnost u FPS.

Grimm-Reaper
23-01-2008, 22:50
Pošteno složena šalica nessice: 1 žlica kave 2-3 žlice šećera, miješati dok se uljeva voda, miješati dok se uljeva mlijeko.

Preporučeni dodaci su: Kutija do dvije bijelog waltera, pun upaljač i prazna pepeljara, low budget coca-cola (hladna do umjereno hladna).

Recept za onlajn peglanje do ranih jutarnjih sati. Kakve tablete?

Nemesis
24-01-2008, 09:38
Pošteno složena šalica nessice: 1 žlica kave 2-3 žlice šećera, miješati dok se uljeva voda, miješati dok se uljeva mlijeko.

Preporučeni dodaci su: Kutija do dvije bijelog waltera, pun upaljač i prazna pepeljara, low budget coca-cola (hladna do umjereno hladna).

Recept za onlajn peglanje do ranih jutarnjih sati. Kakve tablete?

:pray: :pray:

NowA
24-01-2008, 10:34
Pošteno složena šalica nessice: 1 žlica kave 2-3 žlice šećera, miješati dok se uljeva voda, miješati dok se uljeva mlijeko.

Preporučeni dodaci su: Kutija do dvije bijelog waltera, pun upaljač i prazna pepeljara, low budget coca-cola (hladna do umjereno hladna).

Recept za onlajn peglanje do ranih jutarnjih sati. Kakve tablete?

:pray: :pray:
al meni bolje pase Ronhill Light, a ako bas mora bit walter onda plavi

kikl0p
24-01-2008, 17:34
vau kak ste vi kul :(

W3DR4N
24-01-2008, 17:39
moj kvout

Čekaj zašto bi morale biti glupost?
Ako već postoje supstance (legalne ili ilegale) za koje se pouzdano zna da pojačavaju motoričke sposobnosti i ubrzavaju reflekse, zašto bi ova tableta morala biti glupost (istina većina tih supstanci te usput pretvori u trigger-happy morona pa pobiješ pola svoga tima, no to je već druga stvar).
Ti zapravo već sada možeš uzeti neke amfetamine da bi poboljšao svoju sposobnost u FPS.

Da, stojim pritom. Ako želiš biti kvalitetan igrač fps-a, sjedni i igraj. Svako ulaganje, filozofiranje i glupiranje samo stvara placebo.

Ogg The Dogg
24-01-2008, 21:02
ove tablete mogu funkcionirat da ti povećaju koncentraciju ili brzinu reflekasa, ali moraju imat nuspojave tipa nesanica, proljev(!) povečana potreba za jelom il nešt.... ne možeš dobit nešto nizašto. bar ne u svijetu dopinga. zato fof tablete za igranje :yuck:

Sporbie
25-01-2008, 15:39
Bez posljedica, moš mislit. Ovo je 99% placebo i 1% vitamini, bolje ti je da popiješ šumeću tabletus mineralima nego te tablete glupe, imat ćeš veću korist ^^

Electromaster
29-01-2008, 22:02
Bez posljedica, moš mislit. Ovo je 99% placebo i 1% vitamini, bolje ti je da popiješ šumeću tabletus mineralima nego te tablete glupe, imat ćeš veću korist ^^

Čak 1% vitamina? wooow! Inače, proizvođači tih tableta bi puno više zaradili da su ih reklamirali kao tablete za RTS... kad izađe Starcraft 2 ne bi bilo korejca bez životne zalihe tog smeća...

MasaKrisT
29-01-2008, 22:32
tocno to:)al oni ionak umiru u net caffeima tak da ono:)igrace Koreanci i bez tog nebrini se:)

Babitz
29-01-2008, 23:21
ako ne moš sam postić nekaj, već trebaš tako neke supstance, onda u kurac
meni je ovo ko cheatanje

Grimm-Reaper
30-01-2008, 00:11
Kako sam ranije napomenio. Topla šalica nesskavice, kutija pljugi, boca kole i zabava je zajamčena...

W3DR4N
30-01-2008, 00:12
Previše šećera frendoson, previše šećera.

Herc bu te ćopil.

Sickmanno1
30-01-2008, 00:57
Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.

sry vedrane al ovo je totalno glupo sto si napisao....

To je ko da kazes da se najkice prodaju na ime, a ne na kvalitetu...kupi tene na placu i kupi najkice, bus vidio koje ces duze nositi...dobro usporedba je mozda glupa, ali kuzis sta hocu reci.

Razer je fakat kvalitetan proizvod, od drivera, podrske, software, pa sve do kvalitete materijala od cega je napravljen...istina za bog da fancy smenci i izgleda, al zasto ne, meni je bolje da imam na stolu nesto lijepo nego gadno...a usto jos ako moze biti i jaaakooo kvalitetno, tim bolje. A Razer upravo to ima...kvalitetne tipke, kvalitetna plastika, moj mis izgleda ko da je neunistiv...pa covjece usb utor je pozlacen...i to ne zato sto je zlato fanncy, vec zato sto je zlato najbolji vodic...

Takoder, ako si FPS igrac koji voli jako osjetljive postavke, (lagani trzajevi misa) tu pogotovo Razer dolazi do velikog izrazaja, pa cak i podloga ima veliku ulogu...

Tipkovnica isto puno znaci, responce tipaka, customization tipkovnice itd, takoder mnogo mogu pomoci, newbieu, a kako ne bi pomogle pro igracu...

Iskreno Barracuda od Razera je po meni glupost, kao i one slusalice za 1k kuna, to je vec pretjerano, al dati 500kn za stvar koju koristis najvise za mene nije problem...jednom kad probas kvalitetan mis, budes se tukao za njega....

McPingvin_v2.0
30-01-2008, 07:50
vec zato sto je zlato najbolji vodic...
offtopic:
zlato nije najbolji vodič, srebro je, no kontkakti se pozlaćuju jer zlato ne oksidira pri standardnim uvjetima i ne stvara prijelazni otpor :)

Grimm-Reaper
30-01-2008, 18:59
Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.

sry vedrane al ovo je totalno glupo sto si napisao....

To je ko da kazes da se najkice prodaju na ime, a ne na kvalitetu...kupi tene na placu i kupi najkice, bus vidio koje ces duze nositi...dobro usporedba je mozda glupa, ali kuzis sta hocu reci.

Razer je fakat kvalitetan proizvod, od drivera, podrske, software, pa sve do kvalitete materijala od cega je napravljen...istina za bog da fancy smenci i izgleda, al zasto ne, meni je bolje da imam na stolu nesto lijepo nego gadno...a usto jos ako moze biti i jaaakooo kvalitetno, tim bolje. A Razer upravo to ima...kvalitetne tipke, kvalitetna plastika, moj mis izgleda ko da je neunistiv...pa covjece usb utor je pozlacen...i to ne zato sto je zlato fanncy, vec zato sto je zlato najbolji vodic...

Takoder, ako si FPS igrac koji voli jako osjetljive postavke, (lagani trzajevi misa) tu pogotovo Razer dolazi do velikog izrazaja, pa cak i podloga ima veliku ulogu...

Tipkovnica isto puno znaci, responce tipaka, customization tipkovnice itd, takoder mnogo mogu pomoci, newbieu, a kako ne bi pomogle pro igracu...

Iskreno Barracuda od Razera je po meni glupost, kao i one slusalice za 1k kuna, to je vec pretjerano, al dati 500kn za stvar koju koristis najvise za mene nije problem...jednom kad probas kvalitetan mis, budes se tukao za njega....

Kad se navikneš na jedan set tipkovnice i miša, nije bitno tko je napravio, s ovime potpisujem Vekijev post. No ofens Sick, ali po ovom postu spadaš u grupu koju je Veki naveo, naivni igrač.

Imam tipkovnicu sa debelim tipkama, miš sa kuglicom (jer računalo mi uglavnom služi za rad), sa strane igram pucačine sa istim tim mišem i tipkovnicom i nakon nekog vremena postajem sve bolji i bolji u igri. Znati što igraš, lokacije na mapi, čitati igrače (gdje će ići, kako će uletit iza ugla, itd) ima debelo veću prevagu nad kvalitetom konačnog rezultata nego šmeksi upakirana tipkovnica i miš.

Jedini harware koji ti može pomoći da budeš bolji (barem u GRAW 2 MP-u) je jeben set slušalica. Ali ja i sa mojim 50 kn vrijednim setom opet idem ljudima na živce.

LD
30-01-2008, 19:34
vec zato sto je zlato najbolji vodic...
offtopic:
zlato nije najbolji vodič, srebro je, no kontkakti se pozlaćuju jer zlato ne oksidira pri standardnim uvjetima i ne stvara prijelazni otpor :)

A ja mislila da svaki materijal ima prijelazni otpor...

demetrius
30-01-2008, 19:57
pretvara se u veliki biznis,vide da se velik novac vrti pa izmišljaju svašta,ali netko će kupit,to je ko da popijem 6 red bull prije lan partya.

Paske
30-01-2008, 20:43
Od kad sam uzeo te pilule koljem u DOTA, razaram u UT2k4, razaram u EVE-O !

Topla preporuka svima, apsolutno genijalna stvar :wink:

Peyo
02-02-2008, 03:25
Od kad sam uzeo te pilule koljem u DOTA, razaram u UT2k4, razaram u EVE-O !

Topla preporuka svima, apsolutno genijalna stvar :wink:

Jel ti to ozbiljno ili se samo sprdavaš iz tableta ? :)

Lord Jambrek
02-02-2008, 03:39
Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.

vedrane sve se više i više slažem s tobom.

Upravo taj gaming shit je the big shit. Ima proizvoda iz tih serija koji su zaista kvalitetni, tipa G15 koja je meni the tipkovnica.
Najviše mi ide kad pričam s nekim "hardcore gamerima" i onda spominjem MX Revolution, a ovi odma "to nije gamerski, ne valja..." i slično.

Samo da napomenem,

Luxxiz (sad će babić dobit orgazam na spomen tog imena) je igrao sa ovime:
http://www.com-tra.de/img/p/07099_o.jpg
Luxxiz je vjerojatno jedan (ako ne i najbolji) aimer ikada u UT-u.

Evo jedan video gdje fragaju luxxiz, brutt0, trwl i cristal
TCaDUwPszx0

Na 2:55 možete vidjet luxxizov aiming skill, mnogi neće ni prvi put primjetit što se desilo.

Ovo je čisti primjer da "gaming" oznaka nije ništa više nego komercijala.

McPingvin_v2.0
02-02-2008, 14:44
vec zato sto je zlato najbolji vodic...
offtopic:
zlato nije najbolji vodič, srebro je, no kontkakti se pozlaćuju jer zlato ne oksidira pri standardnim uvjetima i ne stvara prijelazni otpor :)

A ja mislila da svaki materijal ima prijelazni otpor...
I ja, ali zlato nema, bar po onom što sam bio pročitao u udžbeniku :)

Bishop_45_(2)
02-02-2008, 16:08
da ne stvara prijelazni otpor onda nebi imalo smisla pokusavati bezican prijenos energije.... moza je autor pretpostavio da se iz konteksta moze zakljuciti da nista nema otpora.

McPingvin_v2.0
02-02-2008, 16:56
da ne stvara prijelazni otpor onda nebi imalo smisla pokusavati bezican prijenos energije.... moza je autor pretpostavio da se iz konteksta moze zakljuciti da nista nema otpora.
Koliko sam shvatio, prijelazni otpor je otpor pri prijelazu struje s jednog na drugo vodljivo sredstvo... Njegov specifični otpor i dalje postoji ;)

Sickmanno1
02-02-2008, 17:10
Kad se navikneš na jedan set tipkovnice i miša, nije bitno tko je napravio, s ovime potpisujem Vekijev post. No ofens Sick, ali po ovom postu spadaš u grupu koju je Veki naveo, naivni igrač.

Imam tipkovnicu sa debelim tipkama, miš sa kuglicom (jer računalo mi uglavnom služi za rad), sa strane igram pucačine sa istim tim mišem i tipkovnicom i nakon nekog vremena postajem sve bolji i bolji u igri. Znati što igraš, lokacije na mapi, čitati igrače (gdje će ići, kako će uletit iza ugla, itd) ima debelo veću prevagu nad kvalitetom konačnog rezultata nego šmeksi upakirana tipkovnica i miš.

Jedini harware koji ti može pomoći da budeš bolji (barem u GRAW 2 MP-u) je jeben set slušalica. Ali ja i sa mojim 50 kn vrijednim setom opet idem ljudima na živce.

Zasto sam ja naivan? Zato sto sam dao 500kn za mis...hmm da se razumijemo sluzim se kompom vec kojih 10 i vise godina i prije sam koristio "obican mis", uglavnom jedina bitna stvar mi je bila da mi lezi u ruci, na marku nisam obracao pozornost...od onda do sada se nista nije promijenilo, Razer Copperhead mi odlicno lezi u ruci, a kad mi nesto odlicno lezi nepitam za cijenu...da je na misu napisano Koncar, kupio bi misa. Al jedna stvar se promijenila, a to je da sam poceo da shvacam zasto taj mis toliko kosta...onaj od 25kn ne bi ni tjedan dana prezivio dok igram CoD4....stas slabe zivce imam...ovog kad god krenem baciti sjetim se da kosta 500kn i njezno ga vratim na podlogu...istina par puta sam zaboravio ali eto nista nije bilo misu xD.

Takoder mozda Razer i djeluje na psihu igraca/korisnika, jerbo kad sam vidio kolko je mis dobar, nije mi bilo zao ni dati 200kn za podlogu...a nece mi biti zao ni dati 700kn ili koliko ce vec kostati nova Razer tipkovnica koje jos kod nas nema u prodaji...

Korpse
02-02-2008, 18:27
trebao bi kupiti te tablete.