PDA

Pogledaj cijelu verziju : firefox, IE opera + 15 min(max) na pc playu = disconnected



grizli
20-01-2008, 21:07
ovako dakle kupio ja napokon novi komp i sretan sam ko prase al', zasto bi nesto savrseno dugo trajalo...... ovako sad mi je puko film i ljutim se na browsere i pc play forum, budem na pc playu(forumu) par minuta i disconnecta me i onda nemogu nekih 10 min na forum pa opet mogu i vec mi ide na K****** pazit oce mi se post postat il ne. Pls ljudi help rijesiti mi problem

p.s. ovaj problem mi je samo na pc playu a sve drugo otvaram kad ocu a samo pc play forum je tvrdoglav

grizli
20-01-2008, 21:10
sry nisam namjerno postao 2x isto neka mod/admin obrise jednu

DrunkyDuck
20-01-2008, 22:08
p.s. ovaj problem mi je samo na pc playu
To ti ne govori dovoljno o srzi problema? Imas podforum "Pc Play Forum", vidjet ces da je tamo vec razjasnjeno sve.

BTW, zivcano stiskanje na "posaljite" nece nista ubrzati. Na taj nacin ces samo napraviti duple postove, kao sto se i dogodilo.

grizli
20-01-2008, 23:31
nebi to bilo nista cudno da je to i u skoli kod mene i kod frendova, al nije njima normalno radi

DrunkyDuck
21-01-2008, 00:14
To nista ne znaci. Ponekad je forum usporen, ponekad je sve u redu, a dogadja se i da se uopce ne moze spojiti sa databaseom pa uopce ne radi. Strpi se do sredjivanja servera pa onda vidi.

Berax0r
21-01-2008, 23:30
Slazem se sa Duckyem.Dok se sve ne rjesi sve imamo problem :(