PDA

Pogledaj cijelu verziju : Darkfall



Stranica : [1] 2

Empe Tri
20-01-2008, 14:18
evo ovako posto mi je malo dosadno upoznat cu vas s ovom odlicnom igrom koju ja cekam vec skoro 1 god :D

Sta je Darkfall?
http://www.darkfallonline.com/
Darkfall je Next.Gen. (MMORPG) koji je jos uvjek u izradi al je igra u beta testiranju i planirani izlazak je tamo negdje 3-4 mjesec ;)
Igru izradjuje Aventurine SA koja kombinira real-time action i strategy u fantasy igrama
Jos nisam uspio skupit informaciju koji ce bit nacin placanja ali cim budem znao vise o placanju javim odma ;)


Video
Darkfall is coming (_bYYT6Wg3Gg)
Mislim da ce vam video dosta, a i previse rec o igri....


Key Features *Wikipedia*
S * 1 History
* 2 Vaporware speculation
* 3 Races
--- o 3.1 Racial mounts
--- o 3.2 Racial allies
* 4 Unique features
* 5 References
* 6 External links (http://en.wikipedia.org/wiki/Darkfall)


Key Features *Darkfall off.site.*
* General Information »
* The Story »
* The Darkfall World »
* Characters »
* Skills & Spells »
* Items & Crafting »
* Society & Clans »
* Economy »
* Combat & Conquest »
* Gameplay »
* Community »
* Development »
* Testing » (http://www.darkfallonline.com/faq/general.html)


Ako imate bilo kakvih pitanja ja cu vam odgovorit ili barem pokusat sto blize odgovorit vasem pitanju ;)
Toliko od mene uskoro budem pisao nesto i o drugim igrama =)

Necto
20-01-2008, 14:35
A da je slozit ekipu ode sad i prijavit klan u beta test koji ce doc ?

Arbiter of Change
20-01-2008, 14:37
Darkfall je MMO inačica Duke Nukem Forever-a (po tome kako nikako da izađe) tako da sam neodlučan.

Marcellius09
20-01-2008, 14:44
A da je slozit ekipu ode sad i prijavit klan u beta test koji ce doc ?
ako ces prijavljivat , prijavi i mene

xaviaz
20-01-2008, 14:46
primamljivo izgleda ova rijec FREE =) ovoga oce biti besplatan ili se placa ?

DJ Not Nice
20-01-2008, 15:11
I'm in, također sam i za osnivanje klana i osnutka kolonije : )

Empe Tri
20-01-2008, 15:18
ajde kad se vec svi prijavljujete prijavite i mene =)

a nisam jos uspio nac info o placanju :P
da i zaboravih rec koliko sam ja skuzio da nece bit lvl-anja s likovima al ce se moci unapredjivat skillovi i da ce svaka klasa imat preko 500 skillova.... itd :P

ja cu igrat ovu igru ili age of connan nije mi bitno oce li se placat ili ne iako bi volio da se ne placa al cisto sumnjam igra je pre dobra da se ne placa xD

DJ Not Nice
20-01-2008, 15:23
Da, nema lvlanja i poboljsavanja skillova/magija i tako to, sve ovisi o SKILLu igraća koji igra : D

Tsumetai Ryujin
20-01-2008, 16:08
racunajte i na mene... zanima me kak ce ispast taj mmorpg...

Empe Tri
20-01-2008, 16:10
Da, nema lvlanja i poboljsavanja skillova/magija i tako to, sve ovisi o SKILLu igraća koji igra : D
da i zato mi se cini da ce bit bolja od dosta drugih igri nece bit masovnog grindanja itd.... i svatko ce upotrebljavat skillove koji mu najbolje pasu za pvp, ove itd...

al najvise od svega mi se svidja ta stvar sa izgradnjom kuca i to sto je svaka profesija zasebna neces morat npr samo pve i uz to bit marchent... nego ljepo mozes izabrat profesiju koja ti se najvise svidja i u njoj izgradit karijeru....

ja cu najvjerovatnije bit pi.rat i imat svoj brod =) :D

H4ck€r
20-01-2008, 16:32
ja je cekam preko 6 mjeseci,ali cujem da ce se placati....

EDIT: ma loool,ti stavio naslov da dolazi a to je naslov videa koji je napravljen prije godinu dana :) ja mislio da ce se ovih dana moci igrati...

Empe Tri
20-01-2008, 16:47
ja je cekam preko 6 mjeseci,ali cujem da ce se placati....

EDIT: ma loool,ti stavio naslov da dolazi a to je naslov videa koji je napravljen prije godinu dana :) ja mislio da ce se ovih dana moci igrati...
hehe xD
to je da malo privucem ljude da vide kakva je igra :D :wink:

DJ Not Nice
20-01-2008, 17:07
Najvjerovatnije kao i u svim ostalim igrama, hardcore warrior + mining/crafting : )

A kad budem trebao na pučinu, tražit ću prijevoz : )

Stryder
20-01-2008, 17:26
racunajte i na mene... zanima me kak ce ispast taj mmorpg...

Empe Tri
20-01-2008, 17:30
da ali nece bit tako kao sto ti kazes.... nego ces izabrat neki posao koji ti najvise pase i s njim svoju buducnost lika izgradjivat..... pise da ces moc npr kao marchent napravit u nekim gradovima svoju trgovinu i prodavat svoju robu zaposljavat druge da rade u tvojoj trgovini itd... sto znaci da nemoras biti warr nego mozes samo i crafter bit bez da koljes okolo i sta ti ja jos znam sta :P

al uglavnom najvise mi se svidja ono sa piratima na to sam nafuran 100%
svakim danom sve vise i vise iscekujem tu igru :D

DJ Not Nice
20-01-2008, 17:34
Heh, ma dosadilo bi mi kad bi bio samo craft : )
Moras malo zacinit život : D

Empe Tri
20-01-2008, 18:16
da i to sto kazes...
nego si vidio filmice od darkfalla ?
ja sam ih sve opregledao i igra ima malo zasterjelu grafiku al nije sve do graf... nego barem meni je sve do game-play-a radje bi volio igru koja ce mi bit zanimljiva sve dok ju budem igrao a ne igru koja ce imat ubojitu graf a da mi dosadi nakon 2-3 mj... :P

e da i da se pohvalim kupio sam novi komp :pray: :D

H4ck€r
20-01-2008, 21:04
ma ja cu biti pirat,izgradit bazu na nekom otoku i pljackati guild membere koji pokusavaju zaraditi kao traderi :)

Slayer
20-01-2008, 21:11
e oce li tko da napravimo klan pa da se prijavimo za betu, ja sam za, a i imam forum koji pripremam za neke dobre mmorpgove

http://www.chaos-legion.tk

trenutno sam stavio samo jednu igru al bit ce jos

ako ocete recite pa da mogu napraviti i odjeljak za ovu igru na forumu i prijavit nas za OB ali prvo treba ekipe 8)

Tsumetai Ryujin
20-01-2008, 22:06
a di se uopce mozemo prijaviti i jel se mozemo prijaviti... i el se moramo grupno prijaviti ili se mozemo pojedinacno...

ugl sam mi dajte link i prijavljujem sve bilo grupno bilo pojedinacno ^^

DJ Not Nice
20-01-2008, 22:31
Ok onda, tko je za?

Ja jesam

Tsumetai Ryujin
20-01-2008, 22:34
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3.
4.
5.
6.

Stryder
20-01-2008, 22:42
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4.
5.
6.

Marcellius09
20-01-2008, 23:52
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09

H4ck€r
21-01-2008, 00:06
ja sam se pridruzio nekom americkom guildu,a to je bilo prije 6 mjeseci :)

grizli
21-01-2008, 08:02
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli

Worthaur
21-01-2008, 14:34
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild

Empe Tri
21-01-2008, 17:47
]1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri

Slayer
21-01-2008, 19:21
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer

Tsumetai Ryujin
22-01-2008, 09:03
sad jos samo moramo odabrati ime klana i mozemo ic napraviti klan...

Stryder
22-01-2008, 09:36
jel čemo neko fantasy ime ili samo nešto tipa PCPlay?

Tsumetai Ryujin
22-01-2008, 09:56
jab rade neke fantasy... tj neke ke bi se uklopilo u tematiku igre...

Slayer
22-01-2008, 10:03
mozda je dobro ime mog guilda?

al mislim da bi empe3 trebao odrediti posto nam je on dofuro vise informacija, iako sam ja vidio ovu igru prije samo sam je preskocio :D

Empe Tri
22-01-2008, 12:33
ma nemoj mene za ime :P
evo prijedlog CrazyCrew.... :D nekima vec dobro poznato ;)

nego meni za ime svejedno sva su mi dobra.....
nego uvjek oko imena bude svadje pa sto se mene tice moze ime i guzoljubci samo da nebude prepiranja oko toga ;)

Tsumetai Ryujin
22-01-2008, 16:54
CrazyCrew je bil odlican... za vrijeme dok si ti bil leader... kasnije sam pokusal rec neke cinjenice i ond se tadasnji leader zasral i izbacil me iz guilda... tak da ak nemas nike protiv... rade ne... osim ak nebum zavrsil kak i u proslom...

ugl...

DJ Not Nice
22-01-2008, 16:59
Ja sam bio Vice neko vrijeme : )
Uglavnom, nema veze koje ce ime biti, isti ljudi koji su igrali VCO igrat će i ovo, isto je bilo i s Perfect Worldom, samo što nas ta igra baš i nije toliko zadivila.
Ok, pustimo naziv za neki drugi put, treba li nam još ljudi ili?
Meni je dobra ona, što više to bolje : )


___ ___ ___ ___ ___

Spisak ljudi koji žele u klan kako bi sudjelovali u BETI

1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer

Tsumetai Ryujin
22-01-2008, 17:30
sto kazete na "ProCrew"... aj ljudi moramo se odlucit tak da mogu napokon prijavit klan... jos bumo kasnije i leadera morali birati...

Voigtkampf
22-01-2008, 17:43
Pratio sam dosta dugo Darkfall, ali spor je, spoooor... Kao i svi ovi ostali MMO-ovi u zadnje vrijeme. Sama odgađanja... Prodbudite me kad bude na "kiosku"...

Tsumetai Ryujin
23-01-2008, 22:37
Spisak ljudi koji žele u klan kako bi sudjelovali u BETI

1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer

U ponoc (24:00) sa subote na nedjelju (26.-27.) se zatvaraju prijave za Kami Triarii klan i zato se prijavite dok jos mozete za betu ove igre. Broj clanova je neogranicen.

Kao sto ste mogli primjetiti Ervin i ja smo si dali za pravo smisliti ime klana, jer u suprotnom nebi nikad bili gotovi. Ime se sastoji od dvije rijeci; "Kami" (http://en.wikipedia.org/wiki/Kami)Si "Triarii" (http://en.wikipedia.org/wiki/Triarii). Takoder smo odlucili da bi bilo najbolje da stavimo kao stranicu klana, pcp stranicu i kao forum, pcp forum. Ako netko ima bolju ideju, neka ju napise.

P.S. Svatko ko se oce prijaviti u klan neka prepise zadnje navedeni popis i neka nadoda svoje ime.

DJ Not Nice
23-01-2008, 22:39
Upravo tako, nadam se da se ne srdite : )

A sad, hurry hurry i prijavite se.

Slayer
23-01-2008, 22:47
ime gilde je prekomplicirano, kad te pita frend u kojem si guild onda necu znat ni kak mi se zove guild, trebali smo nesto jednostavno... uopce nekuzim sta znace te rijeci i imaju li uopce kakve veze s igrom :)

Empe Tri
23-01-2008, 23:04
meni je za ime svejedno samo da se prijavimo sto prije ;D

EvilRaiden
23-01-2008, 23:06
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer
9. EvilRaiden

ph1xton
23-01-2008, 23:30
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer
9. EvilRaiden
10. ph1xton

H4ck€r
24-01-2008, 00:05
meni je smjesno kad budete osnovali guild od 100 igraca,pa kad igra izade ostat ce u guildu 2 igraca jer ce staviti mjesecnu pretplatu :)

usput stavite ime guilda CrazyCrew a ti mp3 digni revoluciju i preuzmi vlast nad guildom :D

DJ Not Nice
24-01-2008, 09:24
Možda budem samo p2p jer se mora kupiti igra, npr. kao Guild Wars.
Uglavnom, ime gilda ostaje : D i oni koji žele igrati besplatno neka se jave
: P

Empe Tri
24-01-2008, 10:52
meni je smjesno kad budete osnovali guild od 100 igraca,pa kad igra izade ostat ce u guildu 2 igraca jer ce staviti mjesecnu pretplatu :)

usput stavite ime guilda CrazyCrew a ti mp3 digni revoluciju i preuzmi vlast nad guildom :D

ja nezelim bit diktator :rotfl:

ma svejedno mi al uglavnom ja sam skupio lofu i sigurno znam da cu igrat ;)
to je znaci +1 igrac

meni po izgledu i onim sto su napisali igra ce bit bolja od wow-a i gw-a zajedno..... (barem se nadam)
i sto sam citao da ce igra doc 29.99$ i da ce mjesecna pretplata bit 9.99$ al jos nisu sigurni :D

po meni nije skupo ali volio bi da bude jos jeftinija =)

H4ck€r
24-01-2008, 11:49
nece biti toliko skupa....

jesi poludio 10$ ^^

ma koji diktator :) samo ga kikas :)

Wizard
24-01-2008, 13:15
Ovi mmo ima sve sto je potrebno da od njega ne ocekujes nista, cim pogledam oni video vidim kako ce igra propast, al nekako sam postao optimistican u zadnjim danima pa bi volia probat, neznam mozda se cuda dogadaju :P

Pa:
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer
9. EvilRaiden
10. ph1xton
11. Wizard

Volim probavat nove MMO-e :?

Slayer
24-01-2008, 23:11
ako ocete zaradit pare za online igre, napravite paypal racun, odite na ovu stranicu http://bux.to/?r=freakdSstavite referala kao freakd, zato sto ces ovako dobit eXtra para, dosta se isplati te sam i ja stavio jednog frenda ko referala, i imate jedan program autoclicker - moj frend kaze da radi al ja necu tako :P

Necto
25-01-2008, 00:51
gle glup ste vise s tim bux click sranjima !! :-x

kako nekuzite da je paypal u hrvatskoj SEND ONLY!!!!
nemozes primati pare na paypal, djabe ti je da imas miljun dolara na tom
sranju kad ih nemozes dobit EOD

H4ck€r
25-01-2008, 09:53
1d10t......b4n......

Slayer
25-01-2008, 10:25
gle glup ste vise s tim bux click sranjima !! :-x

kako nekuzite da je paypal u hrvatskoj SEND ONLY!!!!
nemozes primati pare na paypal, djabe ti je da imas miljun dolara na tom
sranju kad ih nemozes dobit EOD

kad ne kuzis da paypal nije jedini besplatni online cash servis... imas i vise drugih tak da sa paypala prebacis i to je to

Empe Tri
25-01-2008, 11:25
dobro sad dosta o paypal-u o tome raspravljajte na pmu ili nekom drugom chatu..... da nebi bilo bana i lokanja teme bez veze.... :wink:
vratite se na temu jer ste totalno skrenuli s nje....

evo sad sam bas citao i koliko sam skuzio likovi se nece lvl-at, nego samo skillove... a najvise mi se svidja to sto ce imat svaka klasa pojedinacno preko 500 skillova :D
al me bas zanim kako ce bit izbalansirani to mi neide u glavu :P mislim da ce bit ko u drugim igrama 10-15 najjacih skillova i svi ce njih furat kao najbolje skillove :| al cemo jos vidjet ;)

Slayer
25-01-2008, 11:31
onda ce valjda imat podosta pasivnih

Necto
25-01-2008, 12:16
ili ce svi biti jednako bitni (skilovi) :wink:


@Slayer ... klik na link ... -> LINK <- (http://abux.info/viewtopic.php?t=9956&postdays=0&postorder=asc&start=0)

H4ck€r
25-01-2008, 14:25
uzeo bi sword/shield ali ona magija mi se cini luda :)
jedva cekam postati pirat :)

DJ Not Nice
25-01-2008, 15:12
Ja sam već odlučio, Warrior FTW!!!1
Moj stil borbe, prsa o prsa, čista snaga s jakim oružjem, po mogučnosti koplje.

Kakav crni assasin ili neki summoner, nahhh.
___ ___ ___ ___ ___

Hack3r, prijavi se, gle prazno 12. mjesto : )

1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer
9. EvilRaiden
10. ph1xton
11. Wizard
12.

H4ck€r
25-01-2008, 15:55
Ja sam već odlučio, Warrior FTW!!!1
Moj stil borbe, prsa o prsa, čista snaga s jakim oružjem, po mogučnosti koplje.

Kakav crni assasin ili neki summoner, nahhh.
___ ___ ___ ___ ___

Hack3r, prijavi se, gle prazno 12. mjesto : )

1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer
9. EvilRaiden
10. ph1xton
11. Wizard
12.

hehehehe,moram ja prvo nesto uciniti pa cu se mozda pridruziti.

suljo
25-01-2008, 17:45
igra ima potencijala a i treba mi nešto šta mogu igrat uz wow
1. Tsumetai Ryujin
2. Ervin_CRO_Cherry
3. Stryder
4. Marcellius09
5. grizli
6. axe_wild
7. Empe Tri
8. Slayer
9. EvilRaiden
10. ph1xton
11. Wizard
12.
13. suljo

prazno 12. mjesto ću ostavit Hack3r-u :wink:

Slayer
25-01-2008, 18:52
daj nas prijavi i reci da nas ima 150

Tsumetai Ryujin
27-01-2008, 01:07
i have applyed clan for Darkfall... but unfortunately after that i went on official forums and saw this post from an admin....


Clan registrations for beta are no longer being accepted or processed at this time.

Solo player beta applications will be taken soon. Please watch the news forums for this.

There is not currently a date available for the public invitation phase of beta.

so we can only wait till they announce solo player application... i just hope that we will still be in clan...

Slayer
27-01-2008, 11:49
a zasto engleski?

Tsumetai Ryujin
27-01-2008, 12:13
a neznam koji mi kurac jucer bil... ugl to je to... i jos jedna mala stvarcica... mp4 je guild leader...

DJ Not Nice
27-01-2008, 13:10
Pa dobro, onda čekamo da počnu s solo prijavama za BETU.

Empe Tri
29-01-2008, 09:47
nadam se da ce bit uskoro :D

Voigtkampf
29-01-2008, 13:47
...lagano buđenje iz zimskog sna...

...hmpf...mrrmpf...ziijeeev...

Heh...? Darkfall...još se čeka...? shmrc...Koliko joosh...?


...ode opet spavati...

PS On da serious note, ova igra je jedini stvarni konkurent AoC-u, player driven economy, milijun mogućnosti ratovanja, izgradnje, trgovine, mnogobrojne profesije... Samo više ne obraćam uopće pažnju na sve te bete i iščekivanja, obećavanja i slično... Probudite me kad bude full verzija tu!

2slow
30-01-2008, 14:46
Cini mi se da u Grci odgrizli preveliki komad i da bi se mogli zagusit s tim... Ideja je dobra, al da se tako nesto napravi/odrzava/izbalansira i zadrzi kvalitetu treba punooooooo veci razvojni tim...
Osobno mislim da ni Conan nebu nis posebno, al zanima me Warhammer online...
Nadam se da griješim :wink: , al ja se dalje drzim dobrog starog Starcrafta+ EVE.. :killyou:

Empe Tri
30-01-2008, 15:38
Cini mi se da u Grci odgrizli preveliki komad i da bi se mogli zagusit s tim... Ideja je dobra, al da se tako nesto napravi/odrzava/izbalansira i zadrzi kvalitetu treba punooooooo veci razvojni tim...
Osobno mislim da ni Conan nebu nis posebno, al zanima me Warhammer online...
Nadam se da griješim :wink: , al ja se dalje drzim dobrog starog Starcrafta+ EVE.. :killyou:

Warhammer je po meni cista kopija wow-a koliko sam ja gledao filmice i citao po forumima.... al ima malo djetinjastiju grafiku od wow-a.... uglavnom nekazem da je to lose al u tolikim kolicinama da se kopira wow to mi jedino nije jasno, odite na stranicu od wow-a i od Warhammer-a i usporedite, pogledajte par filmica i vidjet ce te pre veliku slicnost :P

Voigtkampf
30-01-2008, 18:40
Odličan izbor, 2slow, Starcraft i EVE, ali budi spreman da te Conan opako i ugodno iznenadi.

Empe tri, prije nego te drugi počnu flejmati, nije WAR kopija WoW-a, nego upravo obratno. To većina mlađih gejmera ne zna. Warhammer je platforma po kojoj je Blizz radio WoW.

EDIT Flashala mi u tom trenutku jedna luda šveđanka taman svoje boobs preko webcama, pa sam drito izgubio sve kognitivne sposobnosti... :oops:

Man, those were real...! :pray:

Wizard
30-01-2008, 20:06
Procitaj sta si rekao i editiraj :P

Nego nije vazno ko koga kopira al WAR ce privuci slicnu publiku kao i WoW, igre su dosta slicne, samo sto je WoW dosta unisten raznim patchovima i ekspanzijama, a WAR je nov, al bit je u tome sto naci igre i sama igra su skoro isti, a mislim da ce WAR biti igra s velikom bazom debila i sl. likova s kojima mi se neda igrat, sve u svemu slicna bolest ka i WoW-u.

ssalG
30-01-2008, 20:44
Odličan izbor, 2slow, Starcraft i EVE, ali budi spreman da te Conan opako i ugodno iznenadi.

Empe tri, prije nego te drugi počnu flejmati, nije WAR kopija WoW-a, nego upravo obratno. To većina mlađih gejmera ne zna. Warhammer je platforma po kojoj je Blizz radio Warhammer.


Mislim da je pričao o igri, ne o svijetu.
A za Conan sam prije mislio da će biti nekakva "mmo revolucija" najviše zbog inovativnog sustava borbe, no sa svakom novom odgodom oni donose sve jednostavniji sustav borbe i sve jednostavniju igru.

H4ck€r
31-01-2008, 01:56
Clan registrations for beta are no longer being accepted or processed at this time.

Solo player beta applications will be taken soon. Please watch the news forums for this.

There is not currently a date available for the public invitation phase of beta.

koliko ja znam ovo pise mjesecima na forumu :)

Empe Tri
31-01-2008, 11:47
@Voigtkampf

sry zaboravio sam napomenut da sam mislio na online razvoj te dvije igre... (znam ja dobro za warhammer i warcraft igram ih od malih nogu) a to mi se nesvidja jer rade potpuno iste stvari samo sa drukcijom pricom i drukcijim glavnim likovima za online igru :P
pretpostavljam da ce bit isti nacin borbe i razvoja.... blizard je u zadnje vrijeme poceo samo o lovi razmisljat nije ih briga za dobru igru.... izuzetak nadam se starcraftu 2 ;)

2slow
31-01-2008, 12:23
hm... nisam igrao WoW, niti ikad mislim, tako da neznam tocno kakva je. (osim ak se broji ona epizoda South parka o WoW-u :rotfl: ).
Ak se mene pita najboji Warcraft je bio Warcraft 2 (s onim nenadmasnim opisom D. Galića u konkurentom casopisu :D), nakon toga po meni su napravili neki crtic... bzvze... A zasto to pisem? E pa zato kaj se bojim da ce se isto dogodit i nenadmasnom Starcraftu!
Jos i dan danas gledam dvoboje onih ludih koreanaca na youtubeu i pokusavam to prenijet na bnet, a 2 ce bit opet neki crtic... Nadam se da sam u krivu...
MMO-i su mi za sad bili samo razocaranja... dobra ideja, a shit od izvedbe (cast iznimkama-EVE-u;-)).
Nadao sam se i STO-u, i kaj se desi? Buuuuuuuuum, neda nam se vise radit ta igra, oce neko drugi? :kill:

Voigtkampf
31-01-2008, 16:49
Edited for the truth above - ETF.

Dajte meni Star Trek MMO naslov. Zaradit ću bolesnu hrpu love a svi gejmeri svijeta će glasati za mene kao predsjednika, ma šta, IMPERATORA cijelog svijeta!

Ne znam kako ljudi uspiju od onakvih zicera kao što su Star Wars i Star Trek naslovi napraviti onako bijedne igre...

Što se tiče Starcrafta 2, ima već dovoljno video materijala na netu, samo "poguglaj", nisu odustali od kvalitete i izgleda prvog dijela, samo su ispolirali malo grafiku.

Lesson is - don't change the winning horse!

Empe Tri
31-01-2008, 21:16
da imam 2 videa na kompu =)
nisu puno toga promjenili al su i dodali neke sitne jedinice i kretanje nekih drugih :P

samo jedini je problem sto su najavili tek izlazak pred kraj godine :(

suljo
04-02-2008, 01:48
jednu stvar u vezi ove igre nisam skuzio ako ja npr odaberem da sam dwarf i netko uzme elfa a treci human hocemo li svi mi moc skupa igrat u clanu il?
I jel zna netko mozda kad cemo se moc solo registrirat za betu?

Empe Tri
04-02-2008, 10:32
@suljo
da mocemo svi zajedno u klanu bit

a za to jos neznam bas idem pogledat malo oko igre nisam dugo :D

DJ Not Nice
16-02-2008, 17:42
Ima li kakvih novosti, ja nisam pratio niš o igri poduže vrijeme.

Nodakim
16-02-2008, 18:41
wow izgleda dobro,zar nije beta trebala 2002 izaći?

DJ Not Nice
16-02-2008, 19:19
Odgađaja, odgađanja i odgađanja.

Arbiter of Change
16-02-2008, 19:20
Lijepo sam vam ja rekao da je to Đuka Forever MMO svijeta. :)

H4ck€r
16-02-2008, 20:17
pa jeli dosla ova igra u p**** lijepe m******* :D

Dr. Kam
19-02-2008, 10:50
Darkfall pratim još od 2003. kada je prvenstveno trebala izaći... Sve`m`se čini da neće ta igra tako skoro izać, ako ikada i hoće, a ako i izađe, biti će neka mjesečna pretplata ziher, nešto kao EvE. :D Barem ako ispuni očekivanja.

Rečeno je 10 000 igrača po serveru, pa ako se to neće plaćat ispisujem se s faksa i upisujem u društvo nezaposlenih no-lifera ^^.

Iskreno, nadam se da će igra izać i ispunit ono što su obećali, jer prema svemu što sam vidio bit će odlična igra.

H4ck€r
19-02-2008, 11:06
ako pretplata bude visa od 1$ mjesecno,mislim da necu zaigrati :D

Empe Tri
19-02-2008, 17:38
rekli su da nisu sigurni za mjesecnu pretplatu, a ako je bude nevce bit veca od 10-15$ mjesecno....

a to mi se svidja jer nije ni toliko puno manje od 100kn tj. 75kn mjesecno a ni nije tako strasno za razliku od wow-a :P

inace zaigrat cu ju kakva god pretplata bude :D

Dr. Kam
19-02-2008, 19:52
Vi isto s tom pretplatom... pa ako bude pretplata 15 dolara, morat ćeš svaki dan, na mjesec, odvojiti 2 i pol kune da bi mogao igrat. Kaj je to tolka žrtva? I nemojte pls počet sa spikama da neki nemaju, jedino ako si teški socijalni slučaj (po tome ne bi imao ni internet) onda razumljivo da nemaš.

Jedan dan ne kupiš žvake il neko sranje iz automata i eto ti love...

Nodakim
19-02-2008, 20:02
100 kuna*12 mjeseci=nove grafička
u tome je problem
:P
mislim ti zapravo platiš za jednu igru 1200 kuna na godinu + osnovna cijena u tome je problem

Dr. Kam
19-02-2008, 21:33
A gle, ajmo svi jest travu i pit vodu cijeli život i štedit pare za što ja znam što. Kažem, ako si zainteresiran za igru da nije teško platit, ako nisi - onda ti je tako sve ravno i naravno da neće bacat lovu.

Nodakim
19-02-2008, 23:31
ako jedem travu i pijem vodu onda bum crkao ili bio sav jadan,ako igra ima pretplatu skupa je i to je to

Rang€r
20-02-2008, 00:09
ako jedem travu i pijem vodu onda bum crkao ili bio sav jadan,ako igra ima pretplatu skupa je i to je to
:rotfl: :pray:

jel iko dosad cuo za te proizvodace, jel ima kakvih novosti u zadnjih godinu dana o igri, da to neko ne zahebava tu sve, ko sto je bio slucaj sa diablo 3?

P.S. ono u vezi slobode, to ne bi trebalo biti tako, igra treba biti barem malo linearna, jer koji qurac imas zivot? sta ces se igrat zato da igras svoj zivot, ako pogrjesis, pa umres il nes slicno "jbg sad ce mene spirit healer ozivit"... za potpunu slobodu imam zivot, a komp imam za igre; a igre su igre i takve trebaju biti.

Nodakim
20-02-2008, 09:08
joj isti si kao oni koji su se žalili da titan quest je predug sa previše itema

Dr. Kam
20-02-2008, 14:10
Nije skupa, nego je skuplja. Pa da kosis travu susjedi nekoj staroj jednom u mjesecu imaš 75kn garant. Stvar je u tome što su neki malo lijeni, pa hoće ovce i novce. Meni se nije problem odreć 2.5kn svaki dan da bih dobio nešto što želim.

Šta da ti kažem, život je skup. Samo ti pij vodu...

Rang€r
20-02-2008, 22:34
joj isti si kao oni koji su se žalili da titan quest je predug sa previše itema

neznam koji al nvm, osim toga sta fali igri ako je duga i ima previse itema dok nije monotona ko vecina mmoa jer se svode na jedno te isto, jedino se mjenja broj desno od natpisa "Level:"

H4ck€r
21-02-2008, 09:41
Vi isto s tom pretplatom... pa ako bude pretplata 15 dolara, morat ćeš svaki dan, na mjesec, odvojiti 2 i pol kune da bi mogao igrat. Kaj je to tolka žrtva? I nemojte pls počet sa spikama da neki nemaju, jedino ako si teški socijalni slučaj (po tome ne bi imao ni internet) onda razumljivo da nemaš.

Jedan dan ne kupiš žvake il neko sranje iz automata i eto ti love...
koliko ja bureka mogu kupiti za 15$ :D

Rang€r
21-02-2008, 11:53
[quote="Dr. Kam":24lgrrph]Vi isto s tom pretplatom... pa ako bude pretplata 15 dolara, morat ćeš svaki dan, na mjesec, odvojiti 2 i pol kune da bi mogao igrat. Kaj je to tolka žrtva? I nemojte pls počet sa spikama da neki nemaju, jedino ako si teški socijalni slučaj (po tome ne bi imao ni internet) onda razumljivo da nemaš.

Jedan dan ne kupiš žvake il neko sranje iz automata i eto ti love...
koliko ja bureka mogu kupiti za 15$ :D[/quote:24lgrrph]

koju grafu mogu kupiti za 15$x12 mjeseci

Svinjoguz
21-02-2008, 15:16
[quote="H4ck€r":2gqywz29][quote="Dr. Kam":2gqywz29]Vi isto s tom pretplatom... pa ako bude pretplata 15 dolara, morat ćeš svaki dan, na mjesec, odvojiti 2 i pol kune da bi mogao igrat. Kaj je to tolka žrtva? I nemojte pls počet sa spikama da neki nemaju, jedino ako si teški socijalni slučaj (po tome ne bi imao ni internet) onda razumljivo da nemaš.

Jedan dan ne kupiš žvake il neko sranje iz automata i eto ti love...
koliko ja bureka mogu kupiti za 15$ :D[/quote:2gqywz29]

koju grafu mogu kupiti za 15$x12 mjeseci[/quote:2gqywz29]

HD3850 :rotfl:

Dr. Kam
21-02-2008, 15:38
Koji auto mogu kupit za 15$ x 20 godina... catch my drift?

Empe Tri
21-02-2008, 17:34
Koji auto mogu kupit za 15$ x 20 godina... catch my drift?

za 3600$ mozes kupit polovnog pežoa 306 xt 1998. god., opel astru stariju od 2000.god. bez vrata i mjenjaca i hondu sivik tip r na pola prerezanu ;D

al posto imam opel astru 1.6 16v..... tih 15$ cu sigurno davat za darkfall kad izdadje 8)

Tsumetai Ryujin
21-02-2008, 18:44
a da se vi malo vratite na temu??

Empe Tri
27-02-2008, 13:02
da evo vracamo se ;)

hehe nego evo novi video koji je izasao prije par dana ako se ne varam :D
pa uzivajte :
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/videos/gameID/4/videoId/1190

DJ Not Nice
27-02-2008, 15:19
Hooo, lijepo, al i dalje niš više od toga.

H4ck€r
27-02-2008, 16:28
da evo vracamo se ;)

hehe nego evo novi video koji je izasao prije par dana ako se ne varam :D
pa uzivajte :
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/videos/gameID/4/videoId/1190

prejebeno izgleda ali 15$....
Radnja je super,potpuno si slobodan u igru,radis sto hoces ali 15$....
Mislio sam postati p1rat i pljackati guild membere ali 15$....
Nema druge nego da platim 15$....
:D

Ranjin
28-02-2008, 18:38
Ja trenutno placam 35$ za igru koja je daleko sugavija od ove.

Da bar uvedu P2P sistem tako da nema malih balavaca koji kvare ugodaj igre i whineaju non stop zbog raznoraznih gluposti.

Empe Tri
28-02-2008, 18:42
hehe.... to cemo jos vidjet igra je najavljena za sredinu ove godine tj. 3 kvartal ;)

ssalG
29-02-2008, 23:15
da evo vracamo se ;)

hehe nego evo novi video koji je izasao prije par dana ako se ne varam :D
pa uzivajte :
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setView/videos/gameID/4/videoId/1190

Jeli se to meni čini ili su oni poboljšali grafiku?

Slayer
29-02-2008, 23:35
jel pocela closed beta? :|

Empe Tri
01-03-2008, 07:39
@ssalG
meni se cini da su stavili novi enđin :D od kad su renovirali ali nisam 100% siguran

@Slayer
ne jos nije pocela al ce uskoro je su glasine krenule i s novih par videa sto su izasli da ce pocet beta u slicno vrijeme kao i konan :P
ali to nije sigiurno to je samo ono sto sam ja procitao da pise na par forum ;)

ssalG
30-03-2008, 06:43
Zna tko datum izlaska?

Slayer
30-03-2008, 10:51
ma igrajte rohan kad izade za 15-ak dana

keko
30-03-2008, 12:01
hoće li se ta igra na palćati ili neće??

Haki
30-03-2008, 12:11
hoće li se ta igra na palćati ili neće??
99% hoce :)

Empe Tri
30-03-2008, 12:21
ma igrajte rohan kad izade za 15-ak dana

hebes rohan kad nije ni do koljena darkfallu :P

al ipak treba negdje ubit vrijeme dok ne izadje ova igra ;)

Haki
30-03-2008, 12:33
ma igrajte rohan kad izade za 15-ak dana

hebes rohan kad nije ni do koljena darkfallu :P

al ipak treba negdje ubit vrijeme dok ne izadje ova igra ;)
slazem se

Slayer
30-03-2008, 13:51
ma igrajte rohan kad izade za 15-ak dana

hebes rohan kad nije ni do koljena darkfallu :P

al ipak treba negdje ubit vrijeme dok ne izadje ova igra ;)

rohan je bolji od darkfalla jer je u darkfallu sora smece a u rohanu owna kolko sam ja vidio

Haki
30-03-2008, 14:13
ma igrajte rohan kad izade za 15-ak dana

hebes rohan kad nije ni do koljena darkfallu :P

al ipak treba negdje ubit vrijeme dok ne izadje ova igra ;)

rohan je bolji od darkfalla jer je u darkfallu sora smece a u rohanu owna kolko sam ja vidio
ja mislim da je darkfall bolji ali s vremenom vidjeti cemo koji je mmorpg bolji :)

Voigtkampf
31-03-2008, 16:27
Ma ja mislim da Je Đuka Nukem Forever bolji... :boohoo:

WEASEL
01-04-2008, 13:13
ma igrajte rohan kad izade za 15-ak dana

hebes rohan kad nije ni do koljena darkfallu :P

al ipak treba negdje ubit vrijeme dok ne izadje ova igra ;)

rohan je bolji od darkfalla jer je u darkfallu sora smece a u rohanu owna kolko sam ja vidio

vidi se da onda nisi vidio na što će ličit šora u darkfallu -.-

Empe Tri
01-04-2008, 13:18
lol da bolja sora u rohanu... nemoj me nasmijavat :nonono: :rotfl:

odi malo uzmi per min i pogledaj koja je sora polja na jubitu ;)

Slayer
01-04-2008, 18:43
lol da bolja sora u rohanu... nemoj me nasmijavat :nonono: :rotfl:

odi malo uzmi per min i pogledaj koja je sora polja na jubitu ;)


LOL LOL LOL sad si me zbilja nasmijao,zalim ali fajt je ko u two worldsu OMG :D xD :rotfl: :rotfl:

igra je ko planeshift sa gradovima... da se ne placa igro bi ju a i cini se da nema npcova kad napravis grad :D

Empe Tri
01-04-2008, 21:15
sora u darkfallu ce biti slicna kao i u aoc-u.... a ja nevidim bolji pvp od aoc-a i darkfalla barem nisam nasao tj. nisam ni trazio okolo bolji pvp tak da meni je ovo sto ce pruzit darkfall super za razliku od ostalih mmo-a

Slayer
01-04-2008, 22:45
sora u darkfallu ce biti slicna kao i u aoc-u.... a ja nevidim bolji pvp od aoc-a i darkfalla barem nisam nasao tj. nisam ni trazio okolo bolji pvp tak da meni je ovo sto ce pruzit darkfall super za razliku od ostalih mmo-a


daj molim te nemoj tako srat šora ne valja samo se razlikuje od drugih sora ak pogledas ekipa niti ne takne lika... best sora je u 2moonsu a sad cekam da vidim kak ce u rohanu

jedino sta te privlaci je to sta si free i mozes gradit gradove a ako te ne privlace gradovi a volis veci svijet i slobodu, rade igraj dark&light http://www.darkandlight.com/en/

Empe Tri
01-04-2008, 23:09
cek da se ne svadjamo bezze jer meni se nesvidja ta rohan po filmicima i scr`shotovima nisam je igrao pa ju ne mogu 100% ocijenit koliko bi mi bila dobra, a 2moons je po meni zadnje smece od igre meni se uopce ne svidja a igrao sam ju vise od 23 mj..... a tebi se npr. ne svidjaju aoc i darkfall pa seres po njima.... a tako mozemo do beskonacnosti nezelim ulazit u daljnu raspravu oko toga jer ni ja ni ti neznamo sa sigurnoscu kakav je pvp u aoc i darkfallu dok te igre ne izadju... a kad izadju i kad ih zaigram mozda i promjenim misljenje do tad ostajem kod ovog do sad sto sam govorio... :wink:

Haki
02-04-2008, 10:15
Moram reci da je trailer odlican od darkfall,mislim da ga je jedan beta igrac napravio (nisam siguran) muzika za 50 a ne 10 :)
zQ1P7AGFHxs

kudro90
03-05-2008, 23:11
a loooll pre bolesno jedva cekam a sigurno se placa ali mislim da ce biti najbolja

Dr. Kam
04-05-2008, 11:58
Vaporware...

sydriel1
03-07-2008, 11:18
Ljudofi vidim da ste ili odustali od postanja o igri ili ste ju poceli igrat, a kolko me sluzi znanje o tom MMOu vjerojatno ste odustali od cekanja...

Ima itko kakve nove informacije o Darkfallu ili i dalje 0 bodova??

Empe Tri
03-07-2008, 16:10
trebala bi izac u betu do kraja godine :P

sydriel1
03-07-2008, 20:00
trebala bi izac u betu do kraja godine :P


Što znači ništa još 2 godine :twisted:

Paske
06-07-2008, 21:22
Ideja je dobra, ali igr ase razvija cca 5 godina od strane vrlo malog teama ...

Dr. Kam
30-07-2008, 13:41
Igra se razvija od 2001. te je sada klasificirana kao vaporware. Što se iskreno nadam da nije, jer ideja im je pre, predobra.

No i u AoCu je ideja bile predobra, pa su sjebali 80% te ideje...

Wolfwrath
24-08-2008, 13:03
Evo,da ne pregledavam zadnjih 9 stranica,jel ima vijesti kad će igra doći? Ili kad će barem public beta?

Dart_Wader
30-08-2008, 02:07
Evo ga!!! Konačno nakon dugo dugo dugo vremena Darkfall beta registration :D http://www.darkfallonline.com/news/
Mislim da bi sad bilo vrijeme da svi oni koji su još voljni igrat darkfall da se jave u ovom topicu idemo napravit clan idemo igrat Darkfall koji su neki (ja medju njima) jako dugo iščekivali.

Baxon
30-08-2008, 15:14
Ljudi koji vec dulje vremena iscekuju igru, jeste se prijavili ?

DJ Not Nice
30-08-2008, 18:00
Regao se još prije dok smo klan prijavljivali, upravo se regao za BETU.
Duboko se nadam da ću upast ^^

Još nisam upao na RoM . . .

Dart_Wader
31-08-2008, 03:14
Ja i još par frendova smo napravili clan tj evo foruma http://www.getphpbb.com/phpbb/index.php?mforum=triariiS.
ja sam se prijavio i sad svi čekaju da konačno sve bude gotovo da možemo na miru igrat :D
Ubi me ovo čekanje :hangin:

DJ Not Nice
31-08-2008, 14:24
Nice, regat ću se čim prije : )

2slow
01-09-2008, 07:56
Oce li duke... dark skoro? :D

DJ Not Nice
01-09-2008, 08:12
Pa možeš se prijavit za BETU i sačekat još mal da oni to srede i igra je IN, naravno, tu i tamo se pomolit da upadneš ^^

Pippin
01-09-2008, 10:53
Ja i još par frendova smo napravili clan tj evo foruma http://www.getphpbb.com/phpbb/index.php?mforum=triariiS.
ja sam se prijavio i sad svi čekaju da konačno sve bude gotovo da možemo na miru igrat :D
Ubi me ovo čekanje :hangin:


vidim da se ne namjerava placat pretplata - uglavnom u igri ce 100% biti isti mjesecni sistem placanja kao i wow/war/aoc.
Malo je blesavo vjerovat da ce igra biti besplatna kad se razvija od 2001 i upravo su nasli izdavacku kucu (marketing i izdavanje igre kosta), stoga sretno s beta guildom u koju stvarno neznam tko ce uci :)

Dart_Wader
01-09-2008, 18:45
Tko je rekao da ne namjeravam plaćat pretplatu?

Slayer
02-09-2008, 22:28
e jel imate mjesta za mene ak upadnete u CB... nisam siguran dal sam bio aktivan u forumu kad ste membere prijavljivali

Dart_Wader
03-09-2008, 17:49
za triarii pitaj antu nikc= antimon reci cu mu da dode ovdje ja sam presao u drugi clan pure pvp B@D se zove. sa frendom sam tako otisao a i otisao sam zbog pvpa :D

AVGstar
04-09-2008, 00:48
gdje se mogu prijavit za cb nisam mogo nac link Oo

DJ Not Nice
04-09-2008, 01:34
Predzadnji post na prošloj stranici, al ajd : P

http://www.darkfallonline.com/news

AVGstar
04-09-2008, 20:38
thx.jbga bilo je kasno kada sam gledo i nisa mogo nac na njihovoj str a nije mi se dalo gledat svih 10 str :)

Empe Tri
04-09-2008, 23:46
oooooooooooooooooooooooooooooo..... boze docekao sam i ovaj dan :D :friends: :gitara: :friends: :gitara:

napokon uskoro ce beta :pray:

DJ Not Nice
04-09-2008, 23:49
Hehe, nema tebe neš u zadnje vrijeme . . .
Welcome back xD

Empe Tri
05-09-2008, 10:08
a cujes zabavljam se drugim stvarima :D
nisam dugo bio ovdje :roll:

igram aoc i dosadio mi je :|
imam jos 2 i pol mj igranja, a ne da mi se igrat stavio sam a u prodaju za 350kn valjda ce ga netko uzet :P

2slow
05-09-2008, 10:34
a cujes zabavljam se drugim stvarima :D
nisam dugo bio ovdje :roll:

igram aoc i dosadio mi je :|
imam jos 2 i pol mj igranja, a ne da mi se igrat stavio sam a u prodaju za 350kn valjda ce ga netko uzet :P

Kak si ga dobro izreklamirao...da imat ces navala sa svih strana! :)

Empe Tri
05-09-2008, 12:21
hehe... ;)

ma bjez nebi nkom preporucio da kupi tu igru jer je usrana to mi je najgora igra odma poslje wow-a :twisted:
gw, lineage 2 i eve definitivno najbolje igre... ako netko oce igrat neku dobru igru nek uzme jednu od te 3 igram ig vise od 2-3 god i jos mi nisu dosadile :D

crojach33
11-09-2008, 17:53
pozz ljudi...vidim da nema novih postova vec par dana ^^
da kojim slucajem ne skrenem s teme...ima kakvih novosti o igri?neko mozda upo u betu? :D

Slayer
11-09-2008, 19:06
jos niko nije upo u betu... nie jos objavljeno...

Saminho
04-11-2008, 11:32
pffff ta igra izlazi vec 8 godina... Samo se vi nadajte tko zna hoćete li doživiti njezin izlazak.

DJ Not Nice
04-11-2008, 11:55
Beta je na pomolu.

Abadon
04-11-2008, 12:20
OCe to bit bespaltno

DJ Not Nice
04-11-2008, 16:56
Najvjerovatnije će se plačat.

Rang€r
15-11-2008, 01:06
dobro jel to čudo izašlo više? vjerojatno nije, al brijem da če suxat mnogo, nemre neš što valja tolko se odvlačit...

Mystery In Space
16-11-2008, 00:06
dobro jel to čudo izašlo više? vjerojatno nije, al brijem da če suxat mnogo, nemre neš što valja tolko se odvlačit...

Specijalan si, nema što. Ako će tako jako "suxat" nemoj uopće čitat išta o Darkfallu.


1 question koliko se dugo wow čekao i koliko je igrača igralo wow?
Nemora bit ono AAAA NIJE JOŠ DOŠLO TO JE GLUPOST NITKO NEMA POJMA AA NI ONI KOJI SU ULOŽILI MILIJUNE!!!!

Jako, ali jako loš primjer...

Mystery In Space
17-11-2008, 00:35
Uživaj u bannu :wink:

Što se tiče Darkfalla.. Pogledao sam par slikica i filmića i jednostavno svi oklopi imaju nekakve šiljke (to mi tako ogavno izgleda, katastrofa). Samo se nadam da taj oklop nije najbolji oklop u igri jer namučit se u MMORPG-u da dobiješ nešto tako ružno, ajme :cry:

Dart_Wader
19-11-2008, 23:59
Nije samo takvo ima jos armora
bit ce je*eno puno itema od armora do wep
jel itko primljen u betu?

DJ Not Nice
20-11-2008, 00:16
Ma ja sam se ono prijavljivao, pa oni mi neš odgovarali...sjećaš se ono...
Od tada nisam dobio ništa.

Dr. Kam
26-11-2008, 17:53
Kad ta igra izađe, promijenit će bar 2 developera, a ja ću se i oženit!

Tj. ako ikad izađe...

Slayer
03-12-2008, 20:29
Što se tiče Darkfalla.. Pogledao sam par slikica i filmića i jednostavno svi oklopi imaju nekakve šiljke (to mi tako ogavno izgleda, katastrofa). Samo se nadam da taj oklop nije najbolji oklop u igri jer namučit se u MMORPG-u da dobiješ nešto tako ružno, ajme :cry:

haha ko da je bitno igra ti je full loot tak da se ti namucis ko konj i dode neko ubi te i uzme ti oklop :shock: :D

Dr. Kam
04-12-2008, 10:54
oh još uvijek ima onih koji tvrde da je vaporware.....
Već sam pomislio da je ta vrsta ljudi izumrla al eto izgleda da vas ima još živih.


Ajd pa ćemo vidit :D, zaključci su ti Bože sačuvaj...

Arbiter of Change
05-12-2008, 14:43
Ekipa sa MMORPG.com je sredila intervju:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/4/feature/2494/Interview-with-Tasos-Flambouras

Ukratko: 22. 01. 2009.

ssalG
14-12-2008, 02:39
Znači za oko mjesec dana doznajemo jesmo li dobili MMO 2.0

Empe Tri
14-12-2008, 18:20
evo iskreno se nadam da ce izac tad igra, i definitivno cu ju igrat ;)

Dr. Kam
30-12-2008, 17:44
Ekipa sa MMORPG.com je sredila intervju:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/4/feature/2494/Interview-with-Tasos-Flambouras

Ukratko: 22. 01. 2009.

Živi bili pa vidjeli :).

Mislim da WAR neću tako lako odpirit, ako je igra dovoljno dobra, možda :)

DJ Not Nice
18-01-2009, 17:00
Ha! Ha!

Darkfall odgođen za mjesec dana

Darkfall Online, MMO naslov kojeg razvija grčki Adventurine, je najavljen za 22. siječnja, međutim igri je odgođen početak prodaje na 25. veljače. Kao razlog kašnjenja navodi se nemogućnost pravilnog testiranja proizvoda zbog podužih praznika za Božić i Novu godinu. Ne želeći izdati poluproizvod Adventurine se odlučio na novi termin izlaska.

Igra Darkfall privukla je pažnju igrača tvrdnjom da će biti orijentiran najviše ka borbama između igrača, jedan na jedan i velikim masovnih sukobima. Potencijalno pogibeljni rezultati tih virtualnih sukoba bi trebali igri dodati nešto veću razinu rizika nego što je to slučaj u ostalim MMO naslovima.
[copy/paste s http://www.vip.hr/sp/index]

Uživajmo! xD

Arbiter of Change
18-01-2009, 17:02
Ah... to bi nas kao trebalo iznenadiit ili nešto? :)

DJ Not Nice
18-01-2009, 17:58
To bi nas trebalo potaknut da ne posjećujemo više forum i da odustanemo od igre.

Idemo svi igrati 3D Feel!

Ranjin
23-01-2009, 23:56
Danas poceli sa server stress testingom..

Nadam se da cu upast -.-'

Aerospark
02-02-2009, 20:54
neznam jeli bilo, neda mi se gledat, idem čitat ovaj tekst :)

http://beta.thenoobcomic.com/df_preview/part1.html

EDIT: http://beta.thenoobcomic.com/df_preview/intro.html
tu na dnu stranice vidite part 1/2/3/whatever

Slayer
02-02-2009, 21:43
e al taj noobcomic je jak :D

keko
02-02-2009, 23:29
Zna netko koliko će se plačati(ne mogu nigdje nać)?


EDIT:Hoće li biti moguće na jednom accu imati više charova?

DJ Not Nice
03-02-2009, 00:17
Po zadnjim "informacijama", cijena bi se trebala kretati oko 20kn???

Aerospark
03-02-2009, 08:21
Zna netko koliko će se plačati(ne mogu nigdje nać)?


EDIT:Hoće li biti moguće na jednom accu imati više charova?

I think so, ali samo ista rasa

Ranjin
03-02-2009, 10:49
Po zadnjim "informacijama", cijena bi se trebala kretati oko 20kn???

Link pls.

Ja nasao samo nagadanja da ce biti od 10 - 15 €.

Aerospark
03-02-2009, 19:58
Meni sve super ako bude bilo oko 200kn za 3-4 mjeseca (da nebude skup ko wow jelte), tako kupim gamecard za frenda, a on preko kreditne (wtb kreditnu :()meni uplati za darkfall, to mi je novi način nabavljanja prema/membershipa/nekog patlidžana, radi vgg jer ga znam da me neće zajebat

keko
03-02-2009, 23:26
Pa bilo bi im pametno da stave neku malu cijenu,pa bi ljudi s drugih mmo-a pojurili ovamo zbog niske cijene i jer žele isprobati nešto novo,ovi bi fakat masno zaradili.



EDIT: Pogledajte ovaj zakon video: sMzmKFbiWQ4

Slayer
05-02-2009, 00:09
bolje cekajte mortal online isto ko df samo bolja grafika... i ima tocan tajmer jos 45 dana otprilike

WikiYou
08-02-2009, 13:10
Ovu igru pratim već godinu i pol i za nekoliko dana će izaći.
Mene zanima dali ima neka hrvatska gilda ( clan) koja će igrati darkfall.
Isto tako ako vidim da je u guildi hrpa noobova ne samo da ću izaći iz gilde nego mijenjam cijeli server.

Mystery In Space
08-02-2009, 13:29
Ovu igru pratim već godinu i pol i za nekoliko dana će izaći.
Mene zanima dali ima neka hrvatska gilda ( clan) koja će igrati darkfall.
Isto tako ako vidim da je u guildi hrpa noobova ne samo da ću izaći iz gilde nego mijenjam cijeli server.

Igru još nitko nije igrao a ti doslovno sereš o noobovima. Namijenjat ćeš se ti servera a i takvo razmišljanje pristaje djetetu meh.

Empe Tri
08-02-2009, 15:27
eo mali info ako niste slucajno vidjeli ;)

Darkfall Online Beta Leak Videos!

Date: 02-05-2009
Summary:Developed and published by Aventurine SA, Darkfall Online has turned into Beta test. Real game brings you real experience, experience a world brought to life by real-world physics and dynamic lighting and shadows. Darkfall Online beta leak (4 parts) -- showing magery, melee, archery and some PvP.


http://news.mmosite.com/content/2009-02-05/20090205043148907,1.shtml

WikiYou
08-02-2009, 17:01
Ovu igru pratim već godinu i pol i za nekoliko dana će izaći.
Mene zanima dali ima neka hrvatska gilda ( clan) koja će igrati darkfall.
Isto tako ako vidim da je u guildi hrpa noobova ne samo da ću izaći iz gilde nego mijenjam cijeli server.

Igru još nitko nije igrao a ti doslovno sereš o noobovima. Namijenjat ćeš se ti servera a i takvo razmišljanje pristaje djetetu meh.


Prvo nemaš pojma o čemu pričaš. Drugo igro sam dosta mmo igara , tako da neću trošiti vrijeme sa nekime tko nesvaća pravila igre, radije ću igrati sa strancima ako je hrvatska guilda puna inactivaca i nobova.

Mystery In Space
08-02-2009, 17:58
Dobro, shvaćam ja tebe ali ne kužim zašto to govoriš ovdje na forumu....no sense, neh? Već sad briješ kak si neki pro koji ne želi trošit svoje vrijeme na noobove a nisi ni igrao niti vidio kak igra ustvari izgleda a bogme igra još nije ni izašla, puna kapa mi je takvih. Pravila igara su da se zabaviš sa frendovima a ne da idem i derem se: This server sucks you 1337 N0B Hax0rz. Tolko od mene za tebe, dobio si i više pozornosti nego zaslužuješ. :thumbs2:

WikiYou
08-02-2009, 20:26
Ako posvetim dosta vremena onda ću postati pro darkfall gamer.

DJ Not Nice
08-02-2009, 20:31
Sam vi igrajte! ...i uživajte.

Arbiter of Change
08-02-2009, 22:12
eo mali info ako niste slucajno vidjeli ;)

Darkfall Online Beta Leak Videos!

Date: 02-05-2009
Summary:Developed and published by Aventurine SA, Darkfall Online has turned into Beta test. Real game brings you real experience, experience a world brought to life by real-world physics and dynamic lighting and shadows. Darkfall Online beta leak (4 parts) -- showing magery, melee, archery and some PvP.


http://news.mmosite.com/content/2009-02-05/20090205043148907,1.shtml
A iskreno i da sam mislio probati igru ovo bi me odbilo.

Isse, bila to beta ili ne, onaj zvuk munje me izludio na početku, da ne spominjem kako će bila kakva ranged borba biti moguća samo u teoriji jer je koliko sam vidio gotovo nemoguće pogoditi neprijatelja koji se kreće (još se onaj kretao u jednom smjeru, zamisli da ide cik-cak kako bi svatko normalan i išao). Isto tako, ne želim zvučati kao graphics whore, ali uzalud sav lighting i dynamic shadows ako sami modeli izgledaju gadno da je teško gledati ih.

Šteta, volio bi da nešto bude od Darkfalla i da protrese MMO industriju, ali teško da će biti nešto do toga ako je suditi po ovome.

Empe Tri
08-02-2009, 22:21
dijelimo skoro isto misljenje, ona munja me je ubila i natjerala da preskocim taj dio videa xD

uglavnom ja po svime stosam vidio mislim da igra nece sigurno izac jos jedno 4-5 mjeseci jer ima dosta popravaka i fixanja na grafici, gameplay-u i opcenito cijeloj igri...
zato ljudi ne nadajte se skorom izlasku igre ;)

glavno mi je da je igra igriva (trenutno nije koliko vidim), vise manje grafika mi skoro i nije bitna al mora bit barem malo truda i oko toga ne zelim gledat kocku umjesto mace-a :D

nakon toliko godina iscekivanja ove igre iskreno sam se razocarao rezultatom svega.... i jos uz to bit ce P2P :thumbs1:
e bome mene :nonono: nece vidjet u igri :fof: so long sakers xD

Macolla
09-02-2009, 21:45
I ja sam malo razocaran ali ljudi sjetite se wowa sa release verzijom kad ste ga tek installali na comp... dobro mozda je bilo bolje ali to pravi blizzard a ovo grupica ljudi...

Arbiter of Change
13-02-2009, 20:32
Intervju na MMORPG.com u kojem, meni bar, još ni "I" od konkretnih informacija.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... htmld.html (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/4/feature/2708/Darkfall-Online-Interview.htmld.html)

Arbiter of Change
19-02-2009, 14:03
NDA je skinut tako da ako netko ima nešto za reći sad je trenutak. :)

DJ Not Nice
19-02-2009, 20:02
Opširnija recenzija Darka u BETI. Itekako pročitajte.

Obavezno štivo (http://www.mmorpg.com/blogs/Paragus1/022009/3314_Review-Darkfall-Beta)

DJ Not Nice
26-02-2009, 14:02
Darkfall odgođen na par sati...hoće li se večeras otvoriti server, saznajte ovdje.

LINK! (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/4/feature/2751/page/1)

Ranjin
26-02-2009, 17:38
Serveri su otvoreni.

DJ Not Nice
26-02-2009, 17:53
Serveri su otvoreni.

Da, za sada je sve kul.
I, tko je na kraju kupio igru?

Ranjin
27-02-2009, 18:14
Kupujem cim ce to omoguciti.

Trenutno jedino sta mogu radit je s ostatkom klana slusat trojicu najsretnijih koji uzivaju u igri.

DJ Not Nice
01-03-2009, 02:35
Heh, evo možete skinuti client ovdje.
Danas sam pogledao gameplay i mogu reć da mi se zaista sviđa. Očekujem igru uskoro.
Moram to probati.
LINK! (http://www.gamershell.com/news_70522.html)

keko
01-03-2009, 20:10
Koliko se sad na kraju plaća?

Arbiter of Change
03-03-2009, 15:05
Guild Interface objašnjenje na MMORPG.com:
http://www.mmorpg.com/blogs/Paragus1/022009/3387

Ranjin
04-03-2009, 11:38
Koliko se sad na kraju plaća?


Prvi mjesec 42€ jer placas i igru.
Svaki sljedeci mjesec 12€.

Slayer
06-03-2009, 23:05
waaaaaa ocu kupit igru a nemogu :hangin: ... daj ak imate xfire a igrat cete dodajte me username:371

Arbiter of Change
06-03-2009, 23:07
Velika zapreka igrinoj prodaji je ta što se, za sada barem, može kupiti samo D2D metodom, tj. nema fizičkog pakiranja.

Dr. Kam
10-03-2009, 12:41
Velika zapreka igrinoj prodaji je ta što se, za sada barem, može kupiti samo D2D metodom, tj. nema fizičkog pakiranja.

Samo ta informacija mi govori o budućnosti ove igre...

Arbiter of Change
10-03-2009, 14:26
A baš. Mislim da je Aventurine Darkfallom izašao iz Indy voda i nedostatak pakiranja je stvarno neoprostiv u ovo vrijeme.

Inače, ekipa je u Darkfallu skinula prvog imenovanog zmaja i dropao je epic 2H mač:
RWjfvW38 ... annel_page (RWjfvW38lZI&feature=channel_page)

Slayer
19-03-2009, 00:19
epic stuff isto dropas kad umres ili? btw ovo je jos u beti

ssalG
19-03-2009, 00:51
Ne nije, igra je izašla prije skoro mjesec dana.

Slayer
25-03-2009, 16:03
kupuje li tko, ja najverjojatnije da i ima li ko kakvu dobru gildu?

Slayer
11-04-2009, 16:14
imam igru evo a i ima dobrih vijesti ak im ovo uspije bit ce predobro


Some players have been complaining about lowered performance during massive battles. Now, let’s put things into perspective here: Small skirmishes in Darkfall are what other games call “massive battles”. We recently had approximately 2000 characters involved in battle in the same area. Battles with several hundred characters are the norm and run very smoothly. Of course you’ll get progressive frame rate drops when you’re working your way up to thousands of players in the same scene. We’re seeing a lot more characters in Darkfall battles than you see maximum units in RTS games. One of our first priorities is to continuously optimize this experience. Massive battles in Darkfall will get larger and run smoother and smoother. Now we don’t mind if people keep bitchingSat us about getting this even better, we’re never satisfied ourselves, so please keep that in mind.

haha bitching ftw :D

i svaki im cast sada trebaju ostvariti sve feautre's koje su obecali a rade i jos puno vise svaki patch dodaje hrpu toga

ssalG
12-04-2009, 02:03
2000 igrača?
A da nisu malo pretjerali.

Smrtomer
13-04-2009, 03:17
koliko ima uobce nasih, koji igraju DF (odokativno)?

Rang€r
13-04-2009, 14:49
2000 igrača?
A da nisu malo pretjerali.

šta će se to onda cjeli server kefinjat na jednom mjestu?

pa u WARu ak bude 2k igrača online u isto vrijeme to je ono... vau, a ovi misle ih na isto mjesto strpat da se tuku :(

Arbiter of Change
13-04-2009, 14:55
Darkfall ima 1 server za svaku regiju (EU, US), slično kao i EvE Online, tako da to nije teško zamislivo (koliko čujem, na EU ih je najviše bilo oko 6k-7k).
Pitanje je koliko je hardverski podnošljivo.

ssalG
13-04-2009, 16:16
U teoriji je moguće da bude 2000 ljudi na jednome mjestu, moždaSbi čak i u praksi bilo moguće da se 2000 ljudi nađe na jednome mjestu, ali nemogu povjerovati da je 2000 ljudi bilo uključeno u borbu na jednome mjestu.

Slayer
06-05-2009, 19:16
U teoriji je moguće da bude 2000 ljudi na jednome mjestu, moždaSbi čak i u praksi bilo moguće da se 2000 ljudi nađe na jednome mjestu, ali nemogu povjerovati da je 2000 ljudi bilo uključeno u borbu na jednome mjestu.

heh spika je u tom sta je darkfall igra drugacija od ostalih i nije igra za pljuvanje, a mnogi su popljuvali!
animacijama je moguci decrease quality, a igra je tako optimizirana da sama drzi fps ovisno o situaciji, ali jako dobra grafa jest potrebna... na mojoj 8800GT sa max postavkama se drzi na 25-30 fps-a.

uglavnom napravit cu detaljniju recenziju pa da vidite



i da zanima me ima li koji naš guild?

ako je ko zainteresiran za gledanje broadcastinga samo nek me pm-a, mogu prek xfirea

nightcookie
13-05-2009, 14:46
moj savjet vam je da ne igrate, naime raspitao sam se na darkfallovom kanalu na quakenetu (brijem #darkfall il #darkfall-online) i ekipa kaze da je to najgore bacanje novaca u povijesti. kazu da svi igraju uglavnom istu kombinaciju klasa jer ostale su preslabe da bi se moglo normalno igrat i usput kazu da devove boli kurac lagano za igru. mislim sto rec o mmo-u koji nema ni free trial na par dana da ti daju da probas prije nego sto kupis

Morph_OS
13-05-2009, 14:51
Darkfail ? xD

ssalG
13-05-2009, 17:21
moj savjet vam je da ne igrate, naime raspitao sam se na darkfallovom kanalu na quakenetu (brijem #darkfall il #darkfall-online) i ekipa kaze da je to najgore bacanje novaca u povijesti. kazu da svi igraju uglavnom istu kombinaciju klasa jer ostale su preslabe da bi se moglo normalno igrat i usput kazu da devove boli prozor lagano za igru. mislim sto rec o mmo-u koji nema ni free trial na par dana da ti daju da probas prije nego sto kupis

Rekao bih da je to bio Wrhammer Online do prije 2 mjeseca.

Rang€r
13-05-2009, 17:29
moj savjet vam je da ne igrate, naime raspitao sam se na darkfallovom kanalu na quakenetu (brijem #darkfall il #darkfall-online) i ekipa kaze da je to najgore bacanje novaca u povijesti. kazu da svi igraju uglavnom istu kombinaciju klasa jer ostale su preslabe da bi se moglo normalno igrat i usput kazu da devove boli prozor lagano za igru. mislim sto rec o mmo-u koji nema ni free trial na par dana da ti daju da probas prije nego sto kupis

Rekao bih da je to bio Wrhammer Online do prije 2 mjeseca.

WAR je predobar, pa mu nije ni trebo trial... a osim toga nisu ni AoC il WoW odma na početku trial imali...

Kostolomac
13-05-2009, 17:54
"WAR je predobar"... Dobra fora :) Ali ovo sljedeće što si napisao je točno. A i logično je zašto je tako, da bi se na početku privukao što veći broj ljudi koji jako žele probat igru, pa ju moraju kupit pošto nema triala.

Slayer
13-05-2009, 18:32
moj savjet vam je da ne igrate, naime raspitao sam se na darkfallovom kanalu na quakenetu (brijem #darkfall il #darkfall-online) i ekipa kaze da je to najgore bacanje novaca u povijesti. kazu da svi igraju uglavnom istu kombinaciju klasa jer ostale su preslabe da bi se moglo normalno igrat i usput kazu da devove boli prozor lagano za igru. mislim sto rec o mmo-u koji nema ni free trial na par dana da ti daju da probas prije nego sto kupis


to je jedini minus kaj jos igra nije do kraja napravljena :D ovo je paid beta :) i ima hrpa zadovoljnih igraca. I da igra je prebolesna ak igras s nekim, ak si solo onda je banana. Takvi ljudi kaj su solo igrali pa kad ih ube svaki put pizde to su ti ti koji kazu da ne valja npr. neki lik kaj je davo review igri nije znao ni spell bacit a meni je trebalo jedno pola sata da sve pohvatam. ak imas ekipu ovo je najbolji mmo za igrat
:rambo:
:ekipa:

Rang€r
13-05-2009, 22:21
"WAR je predobar"... Dobra fora :) Ali ovo sljedeće što si napisao je točno. A i logično je zašto je tako, da bi se na početku privukao što veći broj ljudi koji jako žele probat igru, pa ju moraju kupit pošto nema triala.

pa je predobar...

moj savjet vam je da ne igrate, naime raspitao sam se na darkfallovom kanalu na quakenetu (brijem #darkfall il #darkfall-online) i ekipa kaze da je to najgore bacanje novaca u povijesti. kazu da svi igraju uglavnom istu kombinaciju klasa jer ostale su preslabe da bi se moglo normalno igrat i usput kazu da devove boli prozor lagano za igru. mislim sto rec o mmo-u koji nema ni free trial na par dana da ti daju da probas prije nego sto kupis


to je jedini minus kaj jos igra nije do kraja napravljena :D ovo je paid beta :) i ima hrpa zadovoljnih igraca. I da igra je prebolesna ak igras s nekim, ak si solo onda je banana. Takvi ljudi kaj su solo igrali pa kad ih ube svaki put pizde to su ti ti koji kazu da ne valja npr. neki lik kaj je davo review igri nije znao ni spell bacit a meni je trebalo jedno pola sata da sve pohvatam. ak imas ekipu ovo je najbolji mmo za igrat
:rambo:
:ekipa:

svaki mmo je dobar kad imaš s kim igrat... možda čak i WoW

Slayer
14-05-2009, 01:08
ma šta kod kažeš al meni je ovo :pray: , mora se probat
igra koja je najotvorenija igracima, btw ono age recomendation 18+ kod ove igre mi po prvi put ima nekog smisla i računalno iskustvo je čak korisno! :)

već postoji par trading i assassin web sajtova koji su player madeSgdje mozes narucivati ubojstva i svakakve stvari

ssalG
14-05-2009, 03:48
WAR je predobar, pa mu nije ni trebo trial... a osim toga nisu ni AoC il WoW odma na početku trial imali...

O kvaliteti WAR-a bi se dalo raspravljati, on moj post nije bio kritika na na račun njegove kvalitete već sam jednostavno istaknuo da MMO-i sa puno većim budžetom dugo vremena nakon izlaska nisu imali trial.


svaki mmo je dobar kad imaš s kim igrat... možda čak i WoW

Da, ako igru koju plaćaš 100 kn svaki mjesec imaš namjeru koristiti kao MSN.

Rang€r
15-05-2009, 18:52
svaki mmo je dobar kad imaš s kim igrat... možda čak i WoW

Da, ako igru koju plaćaš 100 kn svaki mjesec imaš namjeru koristiti kao MSN.

rekoh možda :D

Krnja
16-05-2009, 09:48
Čuo sam za to i jedvao čekao. Ne više nakon što sam pročitao komentare s bete valjda. Nisu igru baš jako nahvalili.

Ranjin
17-05-2009, 15:04
Release Darkfall-a je bio najgori koji sam je vidio.

Igra se svodi da bjesomucno spammanje jedog od 4 skilla koje svaki class ima.

Veliki fail za Darkfall. Sve vise ljudi sa Darkfalla, ukljucujuci mene, prelazi na Mortal Online.

Rang€r
17-05-2009, 20:03
po meni onakav combat system, manualno targetanje svega živoga i neživoga još nemože dobro bit implementirano u mmoove, jer kod masovnih borbi velika je vjerojatnost masovnog lagga, a onda se ti moš jebat sa manualni targetanjem pogotovo ak rdpsa igraš... sad bi volio da svaki novi mmo imo combat system ko iz AoCa il još bolji :)

Slayer
17-05-2009, 20:05
Release Darkfall-a je bio najgori koji sam je vidio.

Igra se svodi da bjesomucno spammanje jedog od 4 skilla koje svaki class ima.

Veliki fail za Darkfall. Sve vise ljudi sa Darkfalla, ukljucujuci mene, prelazi na Mortal Online.

bas mi nije jasno koja to 4 skilla mislis, jesi igro uopce???

mortal jos nije iziso, a i sam developer mortala je jednom rekao da je darkfall bolji u puno stvari koje mortal nikad nece imati

mortal je isto odlican al moras cekati, i minus je za melee likove vec od prvog fajt videa di mage baci spell i ovi su knocback jedno 5-6 sekundi... znaci ak te napadnu 2 magea ti nemozes ni uzvratiti udarac :S a vec si mrtav



po meni onakav combat system, manualno targetanje svega živoga i neživoga još nemože dobro bit implementirano u mmoove, jer kod masovnih borbi velika je vjerojatnost masovnog lagga, a onda se ti moš jebat sa manualni targetanjem pogotovo ak rdpsa igraš... sad bi volio da svaki novi mmo imo combat system ko iz AoCa il još bolji :)

da to sa targetanjem je lose kod darkfalla jer svi prebrzo trce to je najveci minus za melee likove, ali moras ici na najmanje 2 speca obavezno ili uvijek u grupi

a lag postoji itekako ali postoji zbog zahtjeva igre sta su u darkfallu smanjili zahvaljujuci smanjenju kvalitete animacije koju regulira igra ovisno o fpsu koji dobivas

DJ Not Nice
04-06-2009, 23:16
Novi peč, nove stvari, novi igrači.
Link! (http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?p=3465078#post3465078)

Slayer
16-06-2009, 21:26
http://www.xfire.com/live_video/371

evo mog live streaminga pa uzivajte

nije uvijek upaljen

Slayer
26-06-2009, 11:04
BUMP

http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?p=3537787#post3537787


Darkfall will launch a massive free expansion update the first week of July, something that the Darkfall team has been working on for a while now. This expansion includes major new features and major content, PvE, and PvP updates.



hvala bogu da su carevi, evo prve ekspanzije :D

keko
26-06-2009, 12:08
I još k tome je besplatna koliko vidim.

Arbiter of Change
26-06-2009, 12:10
Besplatni ogromni updatesi bi trebala biti nova stvar? Baci pogled na LotR:O.

Slayer
26-06-2009, 14:36
al ovo ce biti nadoknadivanje onoga sta su obecali a i dodat ce dosta novog kolko cujem

Arbiter of Change
07-07-2009, 13:28
Vijesti o besplatnoj ekspanziji:
http://www.darkfallonline.com/expansion/

Slayer
11-07-2009, 08:49
L2CAYWSYxcg&fmt=22

najjaci video o ekspanziji :)

btw
novi webpage: http://www.eu.darkfallonline.com/
takoder novi izgled foruma

Arbiter of Change
24-07-2009, 19:28
Za one koji ne znaju najnoviju vijesti - guild The Mercs je prvi napravio trenutno najveći brod u DF-u; Man-o-war. Veličine je većeg grada.

6Ffmri2liFU

Arbiter of Change
05-12-2009, 13:41
Ako tko još igra, i za sve nas ostale koje čisto zanima, evo puni patch notes za Conquer the Seas:
http://www.darkfallonline.com/expansion/1209.html

Slayer
05-12-2009, 23:41
Po meni ovo je najbolja igra ikad, iako ce trebat podosta vremena da ljudi to shvate, pogotovo jos mi hrvati koji samo kupujemo mmorpgove u lokalnim shopvima ne shvacajuci prednosti kreditnih kartica.
A ako vam ista znaci #2 po popularnosti na mmorpg.com, wow je #3(tolko o tome)

video borbe sa morskim cudovistem RBOHCWC1Wek

ako ko hoce kupiti igru molim da me prvo kontaktira privatnom porukom

Arbiter of Change
27-01-2010, 15:59
Scammanje u Darkfallu - lik infiltrira guild i orobi im guild vault.
Infantilno u usporedbi sa EvE Online scammanjem, ali vrijedno smijeha čisto zbog gluposti. :)
http://www.scarybadguys.com/index.php?o ... view&id=61 (http://www.scarybadguys.com/index.php?option=com_content&task=view&id=61)

SirZizzy
28-01-2010, 12:09
glavna razlika izmedju darkfaila i the mighty MORTAL ONLINE-a!

u darkfailu nepostoji skill cap, drugim rijecima moras MACRO-at 24/7 ako mislis ostat kompetitivan. Da ne govorim o tome da darkfail nema nista drugo do PvP-a, igra je quake arena u velikom fantasy svijetu. Sandbox my ass. 2/3 igre su bezumni killeri, kako se igra darkfail? samo hodas, vidis nekog, ubijes ga, ides dalje. A cak je i combat system dosadan i puno losiji od mortal online-a, tako da ni samo ubijanje nije toliko zabavno. Prednost? pa, izasao je godinu dana prije mortal online-a, znaci ima manje bugova i na papiru ima vise "sadrzaja". I igra nema nikakvu ekonomiju, zato sto kao sto sam i rekao, ljudi samo idu, ubijaju druge i tako skupljaju sve stvari, tako da bi bili bolji u daljnjem ubijanju.

mortal online s druge strane je pravi sandbox, vec su ga sad (u beta fazi) prozvali nasljednikom ultima online-a. Ne brinite, cak i ako zelite samo bezumno trcat svijetom i ubijat ljude i u tom je pogledu bolja od darkfalla zato sto je bolji combat system. (al razlika je u tome sto moratl online ima flagging system i stat loss, tako da nemozete samo ubijat bez kazni.) Jedini nedostatak? ima bugova i izlazi sa core featursima, znaci da nema fluffa tipa da leptirice lete okolo i te gluposti. No nemojte mislit da je sad neka buggetina od igre, ima par bugova tu i tamo, da sutra izadje bilo bi dobro, ioako ce izac malo kasnije tako da ce se sve to ispravit.

i jos da napomenem vrlo vaznu cinjenicu:

developeri od darkfalla su uzasni, ne slusaju community, neprijateljski su raspolozeni, i ne dopustaju ikakvu slobodu govora. Na darkfall forumu mozete bit bannani ako pricate o mortal online-u.

developri od mortal online-a su najbolji koje sam vidio u zivotu, svakodnevno su na forumu, zezaju se sa ljudima, pricaju i sto je najvaznije SLUSAJU. Evo, samo pogledajte ovaj dev tracker da vidite koliko postova dnevno rade: http://www.mortalarena.com/devtracker.phpS(imajte na umu da dev tracker kasni 2 dana za postovima, tako da ne mislite da 2 dana nisu nista postali.)

u prosjeku 4-5 postova dnevno, dok u darkfallu i drugim igrama developeri postaju samo jedanput u par mjeseci, kad dolazi nesto vazno i novo u igru pa da svima to jave, dok ovi developeri doslovno KOMUNICIRAJU sa kupcima.

Slayer
28-01-2010, 16:57
hmm koliko ti nisi up to date sa darkfallom toliko ja nisam sa mortalom ali ocito je da nisi vidio spotlight section na forumima u dfalu. Takoder darkfall support ticket system se je jako poboljsao. Razlog zbog te mortalarene je jer je mortal jos u dalekoj beti i trebat ce im jos hrpa stress testova. Mortal online je naravno daleko impresivniji u fizici ali df dobiva directx11 support ove godine :pray: tako sta se optimizacije tice df je takoder bolji i konstantno ju poboljsava. mogao bi sad pricat satima ali uskoro cu napravit review za darkfall.

a sta se tice flameanja df vs mortal --- zaboravi to, jer te dvije igre su visoko iznad svih ostalih mmoova. Respect za oba tima :bravo: , bilo bi najbolje da su udruzili i zajedno napravili jednu odlicnu igru, barem znam sto cu igrati u slucaju da mi druga dosadi :D

i za kraj evo jedan video :rotfl: KG4Kq_Ycckc

Worthaur
28-01-2010, 17:34
a sta se tice flameanja df vs mortal --- zaboravi to, jer te dvije igre su visoko iznad svih ostalih mmoova.
Da, zato i jesu reviewi takvi kakvi jesu... Kolko ono subscribera ima df?

SirZizzy
28-01-2010, 18:19
hmm koliko ti nisi up to date sa darkfallom toliko ja nisam sa mortalom ali ocito je da nisi vidio spotlight section na forumima u dfalu. Takoder darkfall support ticket system se je jako poboljsao. Razlog zbog te mortalarene je jer je mortal jos u dalekoj beti i trebat ce im jos hrpa stress testova. Mortal online je naravno daleko impresivniji u fizici ali df dobiva directx11 support ove godine :pray: tako sta se optimizacije tice df je takoder bolji i konstantno ju poboljsava. mogao bi sad pricat satima ali uskoro cu napravit review za darkfall.

a sta se tice flameanja df vs mortal --- zaboravi to, jer te dvije igre su visoko iznad svih ostalih mmoova. Respect za oba tima :bravo: , bilo bi najbolje da su udruzili i zajedno napravili jednu odlicnu igru, barem znam sto cu igrati u slucaju da mi druga dosadi :D

i za kraj evo jedan video :rotfl: KG4Kq_Ycckc

vidim da si pacifisticki nastrojen i da nisi za flejmanje ali moram napomenut da darkfall ima jedan od najgorih i najneprofesionalnijih timova ikad vidjenih. Da se udruze sa bozanstvenim star vaultom ispala bi losija igra, ioako bi bilo brojacno mocniji. :oops:

darkfall team nije iskren, i pogotovo tasos ali i ostatak tima zeza cijeli community. Da ne kazem da su izbacili igru koja je bila u alpha fazi XD. Dobro, do sad su rijesili bugove ali nit slusaju community nit nista, svi u mortalu se zezaju da MO (mortal online) uopce ne treba marketing, da ce aventurine (darkfall dev. team) sam dovest sve kupce :D .

darkfall je dobar samo za ljude koji bi htjeli bezumnu pucacinu tipa serious sam u svijetu sa puno ljudi i guildova. :gitara:

keko
28-01-2010, 19:15
Ima li Darkfall kakav trial?

Slayer
28-01-2010, 20:43
Ima li Darkfall kakav trial?

ako imas prijatelja u grckoj, djelili su triale uz neki njihov gamerski magazin ko pcplay, problem je sto trial ruina igru jer nije limitiran ni na sto osim 7 ili 10 dana, nisam siguran





a sta se tice flameanja df vs mortal --- zaboravi to, jer te dvije igre su visoko iznad svih ostalih mmoova.
Da, zato i jesu reviewi takvi kakvi jesu... Kolko ono subscribera ima df?



svi u mortalu se zezaju da MO (mortal online) uopce ne treba marketing, da ce aventurine (darkfall dev. team) sam dovest sve kupce :D .


malo vam se krse teorije :P i da s.zizzy imas pravo nitko ne voli tasosa ali patchovi su sve redovitiji i vec su bile 3 ekspanzije tako da sam ja sretan :)

i da htio bih reci da svi podcjenjuju df jer kazu da je samo bezumni pvp. Mene su neki questovi i lore podosta iznenadili, uvuce te u igru!

sreo sam 2-3 lika koji igraju i df i mo i kazu da su im obje igre odlicne