PDA

Pogledaj cijelu verziju : clokiranje



STUK
18-01-2008, 20:44
mam atlona 3.2+ 2.1 ti bi ga clockirati,u biosu sam vidio da na postavkama dade da ide do 4Ghz.....Jeli to moguce i jeli bi osjetio razliku...A na laptupu imam AMD Turion...i mogu li ga clokirati...kakve bi bile posljedice na laptopu mi je 2.2Ghz MK-38 thenologija...A kako clokati Grafu... jeli joj podizem MB ili Hz... i koja je razlika i trebam li kupovati neki extra hladnjak za nju ona je ATI Radeon x700 frekvenciju nepoznam,ali bi se dalo naci!!! Smile Smile

Ivan_87
18-01-2008, 20:47
mam atlona 3.2+ 2.1 ti bi ga clockirati,u biosu sam vidio da na postavkama dade da ide do 4Ghz.....Jeli to moguce i jeli bi osjetio razliku...A na laptupu imam AMD Turion...i mogu li ga clokirati...kakve bi bile posljedice na laptopu mi je 2.2Ghz MK-38 thenologija...A kako clokati Grafu... jeli joj podizem MB ili Hz... i koja je razlika i trebam li kupovati neki extra hladnjak za nju ona je ATI Radeon x700 frekvenciju nepoznam,ali bi se dalo naci!!! Smile Smile

GWIN MOLIM LOCK JER je ovo pito malo prije u temo o overclockingu,moj odgovor si dobio

STUK
18-01-2008, 20:48
mam atlona 3.2+ 2.1 ti bi ga clockirati,u biosu sam vidio da na postavkama dade da ide do 4Ghz.....Jeli to moguce i jeli bi osjetio razliku...A na laptupu imam AMD Turion...i mogu li ga clokirati...kakve bi bile posljedice na laptopu mi je 2.2Ghz MK-38 thenologija...A kako clokati Grafu... jeli joj podizem MB ili Hz... i koja je razlika i trebam li kupovati neki extra hladnjak za nju ona je ATI Radeon x700 frekvenciju nepoznam,ali bi se dalo naci!!! Smile Smile

GWIN MOLIM LOCK JER je ovo pito malo prije u temo o overclockingu,moj odgovor si dobio
sta onaj ser* da je tema prosla stara ha?

Ivan_87
18-01-2008, 20:51
neko bi ti odgovorio valjda,a dobro radite što oćete ako moderator to dopušta :wink:
meni svejedno

i pročitajte malo pravila prije nego li postate nešto

hvala

18-01-2008, 20:54
1.Nauči se ponašati jer ja ne serem već te navodim na pravi put.

2.Odgovor si već dobio od borlica

3.Nemojte otvarati teme sa naslovom "Kolko cu moci clockati 3200+".
Svaki procesor je drugaciji, i mozete nabasati na odlican primjerak ili na primjerak koji nista ne valja. Mozete potencijalni podatak dobiti tako da stepping procesora upisete na google i potrazite stranice gdje cete vidjeti koliko su neki ljudi mogli najvise podici takt procesora

4.Za koga sma ja ovo pisao???

viewtopic.php?t=16309 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=16309)